نحوه تماشای فصل 4 ریک و مورتی به صورت آنلاین در خارج از کشور

نحوه تماشای فصل 4 ریک و مورتی به صورت آنلاین

نیمه اول فصل 4 ریک و مورتی پخش 4 به پایان رسیده است ، اما بدون تاریخ انتشار بتن برای نیمه دوم (بعضی مواقع در سال 2020 به اندازه جزئیات موجود است) ، زمان زیادی برای گرفتن وجود دارد. در زیر ، ما توضیح خواهیم داد که چگونه فصل چهارم ریک و مورتی را به صورت رایگان و از خارج از کشور با استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) پخش کنیم..

ما فقط منابع رسمی را برای تماشای توصیه می کنیم ریک و مورتی فصل 4 آنلاین. اگرچه ممکن است جریانهای بدون مجوز در دسترس باشد ، آنها به طور کلی ارزش وقت و تلاش شما را ندارند. یکی از دلایل این امر این است که می توان منابع غیرمجاز را به دلیل نقض حق چاپ کپی کرد. این مورد را با کیفیت پایین فیلم ، بسیاری از تاخیرها و مدت زمان بافر طولانی ترکیب کنید و مشخص می شود که این روش به احتمال زیاد باعث می شود که برخی از فصل های ریک و مورتای 4 را از دست ندهید..

ریک و مورتی فصل 4 فقط در سیستم عامل های منطقه قفل شده موجود است. به همین ترتیب ، برای پخش قسمتهای پخش مستقیم از خارج ، باید به یک VPN وصل شوید.

نحوه تماشای فصل 4 ریک و مورتی به صورت آنلاین با VPN

VPN آدرس IP واقعی شما را پنهان می کند ، و آن را جایگزین آن با سروری می کند که به آن متصل هستید. این بدان معنی است که اگر از سرور مستقر در ایالات متحده استفاده می کنید ، می توانید سرویس های جریان آمریکایی را فریب دهید تا به شما اجازه دهند از آنها در خارج از کشور استفاده کنید. گیج کننده صدا؟ نگران نباش در اینجا یک راهنمای گام به گام برای تماشای فصل 4 ریک و مورتی به صورت آنلاین و از هر کجا وجود دارد:

  1. با یک سرویس VPN ثبت نام کنید. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم. با این حال ، CyberGhost و NordVPN دو گزینه عالی برای ارزش هستند.
  2. برنامه مناسب VPN (یا برنامه افزودنی مرورگر) را برای دستگاه خود بارگیری و نصب کنید.
  3. برنامه VPN را باز کنید و در یک مکان مناسب به یک سرور وصل شوید. به عنوان مثال ، از a استفاده کنید سرور در ایالات متحده برای انسداد بزرگسالان شنا یا یک انگلیسی برای دسترسی به همه 4 نفر در خارج از کشور.
  4. به وب سایت انتخابی خود مراجعه کنید ، یک حساب کاربری ایجاد کنید (در صورت لزوم) و وارد سیستم شوید.
  5. در آخر ، سعی کنید یک قسمت را بازی کنید. اکنون باید بدون هیچ مشکلی بازی کند. اگر محتوا هنوز مسدود شده است ، سعی کنید حافظه نهان و کوکی های مرورگر خود را پاک کنید.

نحوه تماشای فصل 4 ریک و مورتی در تلویزیون آمریکا

پرچم ایالات متحده

می توانید فصل 4 ریک و مورتی را در بزرگسالان شنا ببینید. به طور معمول ، شما باید با اشتراک تلویزیون کابل خود وارد شوید ، اما بعد از گذشت یک هفته ، قسمت های جدید بدون تماشا می شوند.

اگر واقعاً نمی توانید صبر کنید و می خواهید تماشای بزرگسالان شنا بدون کابل, می توانید با یک AT وارد سیستم شوید&T TV ، FuboTV ، Hulu با Live TV ، Sling TV یا حساب YouTube YouTube. همه این خدمات یک آزمایش رایگان ارائه می دهند ، بنابراین می توانید ثبت نام کنید ، ریک و مورت را به صورت زنده پخش کنید ، و قبل از پایان جلسه دادگاه کنسل کنید تا از اتهام جلوگیری شود.

شنا بزرگسالان فقط در ایالات متحده موجود است. با وجود این ، با VPN ، شما می توانید جریان 4 ریک و مورتی فصل 4 را از هرجای دیگر به صورت آنلاین پخش کنید. ExpressVPN با 30 روز ضمانت بازگشت پول ارائه می شود. این بدان معناست که اگر راضی نیستید می توانید آن را بدون ریسک امتحان کنید و ادعای بازپرداخت کامل کنید.

از کجا دیگر می توانم ریک و مورتی فصل 4 را به صورت آنلاین تماشا کنم?

ریک و مورتی در سراسر دنیا دارای فرقه های فرهنگی است ، بنابراین طبیعی است که برای پخش در خارج از کشور نیز طبیعی باشد. در زیر ، ما توضیح می دهیم که کدام شبکه ها فصل 4 ریک و مورتی را در حال نمایش هستند:

انگلستان

پرچم انگلیس - جک اتحادیه پرچم انگلیس - جک اتحادیه - انگلیس

فصل 4 ریک و مورتی از کانال 4 پخش می شود ، این بدان معنی است که می توانید آن را کاملا رایگان تماشا کنید همه 4. شما باید سریع باشید ، هرچند که قسمت های جدید فقط 30 روز پس از پخش هوا در دسترس هستند ، و هیچ اطلاعات مشخصی در مورد اینکه در صورت حذف آنها کجا قادر به تماشای آنها نخواهید بود وجود دارد (شانس Netflix UK). فصل 4 را در بعضی مواقع می گیرید ، اما هنوز نمی توان گفت).

محتوای کانال 4 محدود به لحاظ جغرافیایی است و فقط در انگلستان در دسترس است. اگر به خارج از کشور سفر می کنید ، می توانید با دریافت یک آدرس IP UK از طریق VPN به همه 4 دسترسی پیدا کنید.

استرالیا

پرچم استرالیا

اگر در استرالیا هستید ، همه چیز خوب و آسان است: فصل 4 ریک و مورتی در Netflix موجود است. این سرویس ماهانه 9،99 دلار AUD هزینه دارد ، اما اگر حساب کاربری ندارید ، یک آزمایش رایگان 30 روزه در آن وجود دارد. با تماشای تنها پنج قسمت ، این بیشتر از زمان کافی برای گرفتن است.

Netflix قفل منطقه ای است و ریک و مورتی در همه جا در دسترس نیست. برای تماشای آن از خارج از استرالیا ، به یک VPN احتیاج دارید.

از فصل 4 ریک و مورت چه انتظاری می توان داشت?

در کل 10 قسمت خواهد بود در فصل 4 ، اگرچه این سریال به دو قسمت تقسیم می شود ، با نیمه دوم پخش برخی مواقع در سال 2020. مانند فصل های گذشته ، بیشتر قسمت ها ماجراهای خود هستند ، بنابراین انتظار نداشته باشید روایتی طولانی و پیچیده بافته داشته باشید . به گفته این ، فصل 4 برخی از به یاد ماندنی ترین قسمت ها تا به امروز است ، از جمله یکی از مارها ، برنامه های فضایی و زیر آب.

کدام یک از بازیگران برای فصل 4 ریک و مورتی در حال بازگشت هستند?

همه اعضای اصلی بازیگران برمی گردند. این شامل جاستین رویلند به عنوان شخصیت های ریک و مورتی ، کریس پارلن به عنوان جری ، اسپنسر گرامر به عنوان تابستان ، و سارا چالکه در نقش بث است. مانند فصل های گذشته ، ستاره های مهمان زیادی خواهند بود که شخصیت هایشان را ابراز می کنند. در واقع ، فصل 4 قرار است پل Giamatti ، کاتلین ترنر ، سام نیل و Taika Waititi بازی کند..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

85 − = 76

Adblock
detector