نحوه تماشای فصل 4 Outlander بصورت آنلاین (خارج از ایالات متحده)

اگر منتظر دیدن موارد بیشتری از ماجراهای کلر و جیمی فرزر هستید ، ممکن است تعجب کنید که چگونه تماشا کنید بیگانه فصل 4 آنلاین. در این مقاله چگونگی پخش مستقیم جریان مورد بحث قرار خواهد گرفت بیگانه در ایالات متحده ، کانادا ، انگلیس ، استرالیا و سایر کشورها. همچنین در مورد چگونگی تماشا بحث خواهد شد بیگانه اگر به خارج از کشور سفر می کنید و بهترین VPN ها برای پخش جریان هستند بیگانه.

Outlander در STARZ

اگر کارت اعتباری ایالات متحده دارید ، عضویت در STARZ مستقیم ارزان ترین و ساده ترین روش برای دسترسی به جدید است بیگانه قسمت ها اگر به خارج از ایالات متحده سفر می کنید ، بهترین VPN برای استفاده ExpressVPN است. برای کاربرانی که نمی توانند اشتراکی STARZ را بدست آورند ، W Network ، Amazon Prime و برنامه و وب سایت Watch Foxtel گزینه هایی هستند که در دسترس هستند.

تصویر Outlander 2

بیگانه فصل 4 از 4 نوامبر ساعت 8 بعد از ظهر به نمایش درمی آید. EST در ایالات متحده در STARZ. این 13 قسمت خواهد داشت.

این مقاله فقط به منابع رسمی می پردازد. اگرچه احتمالاً وب سایت هایی وجود دارند که دارای جریان های دزدان دریایی هستند بیگانه, آنها ممکن است حاوی بدافزار باشند یا مشکلات امنیتی دیگری داشته باشند. علاوه بر این ، جریانهای غیررسمی اغلب دارای وضوح پایین هستند یا مستعد بافر و خراب شدن هستند. ما توصیه نمی کنیم از منابع غیر رسمی برای پخش استفاده کنید بیگانه.

بهترین VPN برای بیگانه: Express VPN

اکسپرس وب VPN را باز کنید

در حالی که گزینه های رسمی بسیاری برای پخش وجود دارد Outlandeهمه آنها کاربرانی را که در خارج از کشورهای خاص قرار دارند مسدود می کنند. به عنوان مثال ، STARZ مستقیم فقط در ایالات متحده موجود است و شبکه W فقط در کانادا در دسترس است. اگر در یکی از این شبکه ها مشترک شوید و سپس به خارج از کشور که در آن واقع شده است سفر کنید ، نمی توانید از تماشای آن استفاده کنید بیگانه.

راه حل این مشکل استفاده از VPN برای مخفی کردن آدرس IP شماست. این به شما امکان می دهد لذت ببرید بیگانه قسمت ها در سراسر جهان. VPN همچنین به شما در محافظت در برابر حملات در وسط انسان ، تعقیب ISP ، ضربات سرعت ISP و سایر نقض حریم خصوصی کمک می کند..

بهترین VPN برای طرفداران بیگانه و دیگران برنامه STARZ ExpressVPN است. این هیچگونه سابقه ای ندارد ، در بیش از 90 کشور دارای سرور است ، و سابقه یابی صحیح در مورد دستیابی به geoblocks از Starz.com ، Netflix ، Hulu و سایر سرویس های جریان دارد..

سه ماه رایگان: برنامه سالانه ExpressVPN را برای صرفه جویی در 49٪ و دریافت رایگان پوشش سه ماهه رایگان انتخاب کنید.

نحوه تماشای بیگانه فصل 4 آنلاین

STARZ مجوز داده است بیگانه به سرویس های مختلف جریان در کشورهای مختلف اینجا جایی است که می توان تماشا کرد بیگانه در ایالات متحده ، کانادا ، انگلیس و استرالیا.

ایالات متحده

خارج از کشور در ایالات متحده

اگر کارت اعتباری یا بدهی دارید که در ایالات متحده صادر می شود ، ساده ترین راه برای تماشای قسمت های جدید از بیگانه با اتصال به وب سایت رسمی STARZ است. سرویس پخش مستقل STARZ با یک جلسه آزمایشی رایگان 7 روزه با قیمت 8.99 دلار در ماه در دسترس است.

برخی از سرویس های برتر تلویزیون نیز STARZ را به عنوان کانال افزونه ارائه می دهند. اگر قبلاً یکی از این سرویس ها را دارید ، می توانید به جای مستقیم STARZ ، STARZ را به آن اضافه کنید. در اینجا چند ارائه دهنده تلویزیونی محبوب که STARZ را ارائه می دهند وجود دارد:

  • Sling TV (9 دلار در ماه)
  • Hulu با تلویزیون زنده (8.99 دلار در ماه)
  • YouTube TV (9 دلار در هر ماه)
  • DIRECTV NOW (شامل 75 دلار در ماه / بسته "Gotta Have It" یا با 8 دلار اضافه شده به بسته های دیگر)

اگر سرویس کابل یا ماهواره ای دارید ، می توانید تماشا کنید بیگانه در STARZ.com با استفاده از اطلاعات ورود به سیستم سرویس خود را.

کانادا

Outlander در W

در کانادا, بیگانه در شبکه W موجود است. هر قسمت جدید ساعت 10 بعد از ظهر پخش می شود. EST ، یک ساعت پس از اتمام پخش هوا در ایالات متحده. برای تماشای آنلاین ، به وب سایت رسمی W بروید و با ارائه دهنده تلویزیون خود وارد شوید. W نگفته ایم که هر قسمت یا روز هر قسمت به وب سایت ارسال می شود. اما روش معمول بیشتر شبکه ها ارسال قسمت های جدید یا شبی است که پخش می شوند یا روز بعد.

انگلستان

Outlander در انگلستان

در انگلستان ، جدید بیگانه قسمت ها روز بعد از پخش شدن از طریق Amazon Prime در دسترس هستند. ساکنان انگلستان می توانند با هزینه آزمایشی 30 روزه در Amazon Prime Video با هزینه 7.99 پوند در ماه ثبت نام کنند. اگر نمی خواهید مشترک شوید در Prime ، گزینه دیگر اجاره است بیگانه قسمت بعد از پخش یک قطعه در روز 2.49 پوند.

استرالیا

خارج از کشور در استرالیا

در استرالیا, بیگانه هر دوشنبه ساعت 12 بعد از ظهر از Foxtel پخش می شود. AEDT ، با شروع پیش نمایش در 5 نوامبر. قسمت های جدید را می توان از طریق برنامه و وب سایت Watch Foxtel به صورت آنلاین مشاهده کرد. اشتراک Foxtel با هزینه کم 30 دلار AUD در ماه برای ارزانترین گزینه.

چگونه جریان یابد بیگانه در خارج از کشور با VPN

لازم است یک روش پرداخت در کشوری که قصد مشاهده آن را دارید قرار دهید بیگانه. به عنوان مثال ، برای عضویت در مستقیم STARZ و کارت اعتباری استرالیا ، برای عضویت در Foxtel ، به کارت اعتباری آمریکا نیاز دارید..

اگر به خارج از مرزهای کشور خود سفر کنید ، با مشکل روبرو می شوید. خدماتی که برای آن پرداخت کرده اید در یک کشور خواهد بود ، در حالی که از کشور دیگری که در آن سرویس مسدود شده است ، به اینترنت دسترسی خواهید داشت.

شما می توانید این مشکل را با استفاده از VPN برای مخفی کردن آدرس IP خود حل کنید. در اینجا نحوه جریانی شدن آورده شده است بیگانه و برنامه های دیگر در خارج از کشور با VPN:

  • تصمیم بگیرید که ارائه دهنده VPN از چه مواردی استفاده کند. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم ، اما NordVPN و Cyberghost نیز گزینه های خوبی هستند
  • به وب سایت ارائه دهنده VPN بروید و نرم افزار را نصب کنید
  • هنگامی که نرم افزار بارگیری می شود ، سروری را از داخل کشور خدمتی که در آن مشترک شده اید انتخاب کنید. به عنوان مثال ، اگر اشتراک Foxtel دارید ، یک سرور استرالیایی را انتخاب کنید. اگر اشتراکی در STARZ دارید ، یک سرور آمریکایی را انتخاب کنید
  • به وب سایت سرویس خود وصل شوید و روی قسمت مورد نظر برای تماشای آن کلیک کنید

آیا می توانم جریان دهم بیگانه با یک VPN رایگان?

به جای شارژ هزینه اشتراک ، VPN های رایگان اطلاعات مربوط به کار مشتریان را به صورت آنلاین ضبط می کنند. آنها سپس این اطلاعات را به تبلیغ کنندگان می فروشند. این عمل نگرانی در مورد حریم خصوصی را ایجاد می کند.

VPN های رایگان همچنین دارای محدودیت های داده ای هستند که معمولاً برای انتقال جریان ویدیو بسیار کم است. آنها هزاران کاربر دارند که سعی در اتصال به زیرساخت های ضعیف دارند که تقریباً به روز نشده اند. محدودیت ها و نگرانی های مربوط به حریم خصوصی ، آنها را برای گزینه های بسیار ضعیفی برای اکثر فعالیت ها ، حتی مرور وب ، بسیار گزینه کرده است.

ما فقط VPN هایی را توصیه می کنیم که دارای سرعت بالا و محافظت از حریم خصوصی قوی هستند. متأسفانه ، هیچ VPN رایگان که در حال حاضر از آن اطلاع داریم ، متناسب با این توضیحات نیست. با این وجود ، بسیاری از VPN های عالی اگر در یک مدت طولانی به اندازه کافی ثبت نام کنید ، اشتراک کمترین قیمت را در هر ماه با 3 تا 7 دلار در ماه ارائه می دهند. در اینجا لیستی با اطلاعات بیشتر وجود دارد.

چیست بیگانه?

بیگانه یک درام تلویزیونی است که بر اساس سری کتاب های دیانا گابالدون با همین نام ساخته شده است. توسط رونالد دی مور (Star Trek: نسل بعدی, Battlestar Galactica, مارپیچ) این ستاره Catriona Balfe به عنوان کلر رندال (بعداً کلر فریزر) است که پس از بازدید از Craigh na Dun ، خودش را به موقع منتقل می کند. او در قرن 18th به پایان رسید ، جایی که او با برخی از ارتفاعات اسکاتلند ملاقات می کند که توسط سربازان انگلیس تعقیب می شوند.

کلر عاشق یکی از ارتفاعات به نام جیمز فرزر است. در این فرایند ، او به هنگام گسترش در فرانسه درگیر شورش یعقوبی شد. طرفداران بیگانه عاشق طرز بافتن واقعیت های تاریخی در طرح داستان باشید. اطلاعاتی در مورد جنگ های اسکاتلندی و انگلیس در دهه 1700 ، شورش ژاکوبیت ها در فرانسه و بسیاری از وقایع دیگر در تاریخ اروپا وجود دارد. آنها همچنین از پیچیدگی های پیچیده طرح ، صحنه های اکشن گوری و شخصیت های قوی سریال لذت می برند.

اگر می خواهید قبل از تماشای سری جدید ، در فصول قبلی صبر کنید ، کل این سریال در برنامه و وب سایت STARZ در ایالات متحده و Amazon Prime در انگلیس موجود است..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 6 =

Adblock
detector