نحوه تماشای فصل 5 وایکینگ ها به صورت آنلاین و از هر کجا

نیمه اول وایکینگ ها فصل 5 با مرگ غافلگیرانه چندین شخصیت اصلی به پایان رسید. در نیمه دوم چه خواهد شد؟ اگر با اضطراب در انتظار بازگشت این نمایش هستید ، ممکن است تعجب کرده باشید که چگونه تماشا کنید وایکینگ ها فصل 5B آنلاین. در این مقاله به بررسی چگونگی پخش جریان می پردازیم وایکینگ ها در ایالات متحده یا خارج از کشور در کانادا ، استرالیا ، نیوزیلند ، انگلیس یا جاهای دیگر.

فصل 5 وایکینگ ها

اگر کارت اعتباری آمریکا دارید و می توانید در History Channel مشترک شوید, استفاده از یکی از بسیاری از سرویسهای پخش جریان ، مانند Philo ، بهترین گزینه برای شماست. فرصتی نیز وجود دارد که شما نیز ممکن است بتوانید تماشا کنید وایکینگ ها قسمت 5 قسمت بعد از پخش مستقیم آنها در History.com به صورت رایگان پخش می شود.

اگر به خارج از ایالات متحده سفر می کنید ، بهترین VPN برای استفاده ExpressVPN است. برای کاربرانی که نمی توانند اشتراک کانال تاریخ ایالات متحده را بدست آورند ، گزینه ها شامل History.ca ، Amazon Prime UK ، SBS.au و سایر موارد هستند.

وایکینگ ها فصل 5 تصویر 2

وایکینگ ها فصل 5 در ایالات متحده در تاریخ 28 نوامبر ساعت 9 بعد از ظهر برتر خواهد بود. ده قسمت خواهد بود و سرنوشت مردم کتگات تا پایان فصل مشخص می شود. فصل ششم اوایل سال آینده پخش می شود.

بهترین VPN برای وایکینگ ها: Express VPN

تصویر صفحه اصلی ExpressVPN

گزینه های بسیاری برای تماشای وجود دارد وایکینگ ها هم در ایالات متحده و هم در کشورهای دیگر. اما مهم نیست که از کدام وب سایت برای تماشای استفاده می کنید وایکینگ ها در کشور خود ، اگر به خارج از مرزهای کشور خود سفر کنید ، مسدود خواهید شد. دلیل این امر است که کانال کانال مجوز داده است وایکینگ ها در بعضی از کشورها منحصراً به اشخاص ثالث ، مانند SBS در استرالیا. به عنوان بخشی از معامله هایی که به آن رسیده است ، موافقت کرده است که کاربران مستقر در هر کشور را از مشاهده قسمت قسمتها منع کنید وایکینگ ها از منابع کشورهای دیگر.

با وجود این مشکل ، می توانید با استفاده از VPN برای مخفی کردن آدرس IP خود به راحتی geoblocks History Channel را دور بزنید. این امر به شما امکان می دهد بدون هیچ بخشی از قسمت های جهان سفر کنید وایکینگ ها.

ما ExpressVPN را برای طرفداران برنامه های History Channel مانند موارد توصیه می کنیم وایکینگ ها. ExpressVPN دارای سرورهایی در بیش از 90 کشور جهان است ، بدون هیچگونه گزارش و مشکلی از سابقه موفقیت در دستیابی به geoblocks در History.com ، Hulu ، Netflix و سایر سایتهای پخش جریان برخوردار است..

برای شروع فقط چند دقیقه زمان لازم است. فقط انتخاب کنید که آیا می خواهید برای یک ، شش یا 12 ماه مشترک شوید. اگر ظرف 30 روز تصمیم بگیرید که خدمات را دوست ندارید ، می توانید برای بازپرداخت کامل آن را کنسل کنید.

سه ماه رایگان: برنامه سالانه ExpressVPN را برای صرفه جویی در 49٪ و دریافت رایگان پوشش سه ماهه رایگان انتخاب کنید.

نحوه تماشای وایکینگ ها فصل 5 آنلاین

به منظور تماشای وایکینگ ها به صورت آنلاین ، ابتدا باید تعیین کنید که کدام منبع نمایش را در کشور خود انجام می دهد. در اینجا لیستی از منابع ایالات متحده ، کانادا ، انگلیس ، استرالیا و نیوزلند وجود دارد.

ایالات متحده

وایکینگ ها در تاریخ ایالات متحده

اگر اهل آمریکا هستید ، بهترین راه برای تماشای وایکینگ ها آنلاین از طریق سرویس استریم است که حامل کانال History است. اگر اشتراک دارید ، یا از برنامه History Channel می توانید در وب سایت رسمی کانال تاریخ نیز تماشا کنید. قسمتهای جدید همزمان با پخش کابل و خدمات ماهواره ای منتشر می شوند. هنگامی که روی یک قسمت کلیک می کنید ، از شما خواسته می شود با ارائه دهنده تلویزیون وارد سیستم شوید. اگر ارائه دهنده تلویزیون ندارید ، گزینه های آنلاین زیر فقط در دسترس هستند:

 • Philo (16 دلار در ماه) گزینه برتر
 • تلویزیون Fubo (بسته 44/99 دلار در ماه)
 • Sling Orange / Sling Blue (25 دلار در ماه)
 • HDHomeRun Premium TV (34.99 دلار در ماه)
 • مخلوط تلویزیون (بسته 39.93 دلار در ماه)
 • Hulu با تلویزیون زنده (39.99 دلار در ماه)
 • DirecTV Now (بسته 40 ماهه)

هریک از این ارائه دهندگان تلویزیون یک آزمایش رایگان 7 روزه را ارائه می دهند.

اگر نمی خواهید با یک ارائه دهنده تلویزیون وارد شوید ، می توانید قسمت های آن را نیز اجاره کنید وایکینگ ها روز بعد از فروش با قیمت 2.99 دلار در هر قسمت با استفاده از خدمات زیر تقاضا کنید:

 • فیلم فوری آمازون
 • iTunes

به کلیه این خدمات فقط با کارت اعتباری یا بدهی آمریکا قابل دسترسی است.

کانادا

وایکینگ ها در تاریخ در کانادا

اگر اهل کانادا هستید ، بهترین سایت برای تماشای وایکینگ ها در سایت رسمی کانال History در کانادا است. با پخش شدن قسمت های جدید ، پخش می شود. متأسفانه ، ما نمی توانیم هیچ یک از ارائه دهندگان تلویزیون آنلاین را فقط در کانادا پیدا کنیم که سازگار با History.ca باشد. برای دسترسی به قسمت های جدید شما به یک کابل یا خدمات ماهواره ای نیاز دارید. وایکینگ ها.

انگلستان

وایکینگ ها در تاریخ در انگلستان

اگر اهل انگلستان هستید ، دو گزینه برای تماشا دارید وایکینگ ها فصل 5 ، قسمت 2 آنلاین. اولین گزینه برای عضویت در Amazon Prime با 7.99 پوند در ماه است. قسمتهای جدید روز بعد از پخش شدن در تاریخ منتشر می شوند. گزینه دوم استفاده از TVPlayer.com و عضویت در بسته "PLUS Lite" برای 5.99 پوند در ماه است. در این حالت ، می توانید قسمت های جدید را هنگام پخش شدن یا ضبط آنها مشاهده کنید و بعداً آنها را تماشا کنید.

هر دو این سرویس یک آزمایش 30 روزه رایگان ارائه می دهند. قسمتهای جدید وایکینگ ها همچنین می توانید با قیمت 1.49 پوند در هر قسمت از آمازون اجاره کنید.

برای دسترسی به همه این خدمات به کارت اعتباری یا بدهی انگلیس نیاز است.

استرالیا و نیوزلند

وایکینگ ها بر روی تصویر SBS 2

اگر اهل استرالیا یا نیوزیلند هستید ، می توانید قسمت های جدیدی را تماشا کنید وایکینگ ها در وب سایت رسمی SBS برای دسترسی به قسمتهای درخواستی ، فقط با ارائه دهنده تلویزیون خود وارد سیستم شوید.

چگونه جریان یابد وایکینگ ها در خارج از کشور با VPN

روشهای پخش بالا برای وایکینگ ها فصل 5B تا زمانی که روش های پرداخت صحیحی برای این کشورها داشته باشید کار خواهد کرد. اگر به خارج از مرزهای کشور خود سفر کنید ، یک مشکل ایجاد می شود. به عنوان مثال ، اگر در انگلستان زندگی می کنید ، می توانید در TVPlayer ثبت نام کنید و فکر می کنید این امکان را به شما می دهد تا هر قسمت از فصل جدید را ببینید وایکینگ ها. اما پس از آن به ایالات متحده سفر می کنید و متوجه می شوید هر زمان که سعی کنید به TVPlayer.com دسترسی پیدا کنید ، یک پیام خطایی دریافت می کنید.

خطای پخش کننده

اگر در ایالات متحده زندگی می کنید و سعی در دسترسی به history.com از انگلستان دارید یا در استرالیا زندگی می کنید و سعی می کنید SBS.com.au را از ایالات متحده تماشا کنید ، یک خطای مشابه رخ می دهد در همه این موارد ، مشکل اینجاست که آدرس IP شما قابل مشاهده است در نتیجه ، وب سایتی که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید می داند که در کشور دیگری هستید.

این مشکل را می توان به راحتی با استفاده از VPN برای شخصی نگه داشتن آدرس IP حل کرد. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است:

 • ارائه دهنده VPN را انتخاب کنید. همانطور که قبلاً بیان کردیم ، فکر می کنیم ExpressVPN بهترین گزینه است. اما CyberGhost و NordVPN نیز گزینه های کم هزینه و پر سرعت هستند
 • نرم افزار VPN را از وب سایت ارائه دهنده بارگیری و نصب کنید
 • سرور را از کشوری که سرویس شما در آن قرار دارد انتخاب کنید. برای مثال ، اگر در TV Player مشترک شدید ، به یک سرور UK وصل شوید. اگر در DirecTV Now مشترک شده اید ، به یک سرور آمریکایی وصل شوید.
 • به وب سایت سرویس خود بروید و شروع به مشاهده کنید!

این فقط تماشای تلویزیون از خارج از کشور با VPN است.

این مقاله فقط به منابع رسمی می پردازد. اگرچه احتمالاً جریانهای دزدی دریایی وجود خواهد داشت وایکینگ ها در دسترس است ، ما استفاده از این موارد را توصیه نمی کنیم. در بیشتر موارد ، جریان های دزد دریایی با وضوح پایین و مستعد بافر خواهند بود. بسیاری از آنها در وب سایتهایی میزبان هستند که ممکن است حاوی بدافزار یا امنیت سایت محدود باشند. همچنین ممکن است در حالت کلی آفلاین شوند. و جریان های رسمی زیادی وجود دارد ، بنابراین دلیل زیادی برای استفاده از موارد غیر رسمی وجود ندارد.

آیا می توانم جریان دهم وایکینگ ها با یک VPN رایگان?

در حالی که یک VPN رایگان ممکن است گاهی اوقات برای دستیابی به geoblocks تلاش کند ، اما معمولاً فقط باعث ناامیدی کاربران می شود. بیشتر VPN های رایگان محدودیت داده ای دارند که برای پخش ویدئو بسیار پایین است ، به خصوص برای فیلم و صدا با کیفیت بالا. علاوه بر این ، آنها به طور کلی زیرساخت کافی برای اداره ترافیک ایجاد شده توسط هزاران کاربر را ندارند. به همین دلیل ، آنها اغلب حتی برای کاربرانی که فقط در حال مرور وب هستند ، سیگنال ها کاهش یافته اند.

VPN های رایگان همچنین اغلب اطلاعات کاربران را ضبط می کنند و به حریم خصوصی آنها حمله می کنند. فروش این داده ها نحوه درآمدزایی از خدمات است. بنابراین این یک دلیل خوب دیگر برای دوری از آنها است.

توصیه می کنیم از VPN هایی استفاده کنید که سرعت بالایی دارند و منجر به کیفیت بهتر تصویر و صدا و باتری کمتری می شوند. در اینجا می توانید لیستی از برخی موارد خوب را بخوانید.

کانال تاریخچه چیست وایکینگ ها?

وایکینگ ها یک درام تاریخی است که توسط مایکل هرست نوشته شده است (الیزابت, الیزابت: گلدن Agه, Tudors) این با داستان Ragnar Lothbrok (با بازی Travis Fimmel) آغاز می شود ، قهرمانی که اغلب در سگ ها و شعرهای نورس به آن اشاره می شود. طبق افسانه ، لوتبروک یک جنگجو آتشین بود که در قرن نهم بخش اعظم انگلیس و فرانسه را وحشت کرد. در سریال های تلویزیونی ، وی به عنوان یک کشاورز متوسط ​​نمایش داده می شود که با سازماندهی یورش های جسورانه بر علیه انگلیسی ها ، پادشاه اسکاندیناوی می شود..

بعد از فوت شدن لوتبروک در فصل 4 ، این سریال پسران لوتبروک را دنبال می کند ، زیرا آنها همچنان به ساختن قدرت در سرتاسر اروپا ادامه می دهند.

اگرچه بسیاری از وایکینگ ها خط داستانی داستانی است ، همچنین در عناصر افسانه های نورس می پیوندد و درگیری مذهبی بین کاتولیک رومی و پاژانیسم نوروزی را که در قرن نهم وجود داشته است ، مورد بررسی قرار می دهد. این نمایش در ایرلند فیلمبرداری شده و مملو از صحنه های زیبا از مناظر ایرلندی است. علاوه بر این عناصر ، طرفداران وایکینگ ها همچنین به بازیگری نیرومندی که از Fimmel ، Gustaf Skarskgård (Floki) ، Jessalyn Gilsig (Siggy) و Clive Standen (Rollo) ارائه می دهد ، جذب شده اند..

اگر می خواهید فصلهای قبل را تماشا کنید تا برای فصل جدید آماده شوید ، همه آنها در Hulu در ایالات متحده و Prime Prime Video در ایالات متحده و انگلیس موجود است..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

66 + = 76

Adblock
detector