نحوه تماشای برق فصل 6 آنلاین از هرجای دیگر

نحوه تماشای برق فصل 6 به صورت آنلاین

قدرت فصل 6 برتر در تاریخ یکشنبه 25 اوت. این فصل شامل 15 قسمت خواهد بود که فینال فصل در دسامبر 2019 انتظار می رود. با این حال ، فصل جدید Power فقط در سیستم عامل های جریان مسدود شده در منطقه در دسترس خواهد بود. این بدان معنی است که برای تماشای برق در خارج از ایالات متحده ، به یک VPN احتیاج دارید.

ما فقط به منابع رسمی برای تماشای توصیه خواهیم کرد قدرت. در حالی که برخی از سایتهای پخش غیرمجاز ممکن است فصل 6 را پخش کنند ، اینها تمایل دارند ویدئویی با کیفیت پایین با مشکلات عمده عملکرد مانند بافر و تاخیر ارائه دهند. علاوه بر این ، چنین جویبارهای غیرمجاز غالباً بخاطر مسائل مربوط به حق نسخه برداری از بین می روند ، و آنها را به یک انتخاب غیرقابل اطمینان برای تماشای برق فصل 6.

قدرت فصل 6 فقط در سرویس های پخش شده در منطقه قفل شده است. به همین ترتیب ، برای تماشای آن در خارج از ایالات متحده ، به یک VPN احتیاج دارید.

بهترین VPN برای فصل برق 6: ExpressVPN

ExpressVPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.ExpressVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

ExpressVPN بهترین شرط بندی شما برای تماشای برق فصل 6 به صورت آنلاین است. این سرویس در 20 شهر ایالات متحده برای مسدود کردن سرویس های پخش جریان محبوب وجود دارد. این شامل امثال Starz ، Netflix ، Hulu و Amazon Prime Video است. برای داشتن حداکثر پنج اتصال همزمان می توانید از این VPN استفاده کنید. سرورها به همان اندازه سازگار هستند که باعث می شود یک انتخاب عالی برای پخش جریان باشد و همچنین تورنت.

دلیل دیگر برای انتخاب ExpressVPN برای تماشای برق فصل 6 دلیل این است که به شما کمک می کند تا در امنیت آنلاین بمانید. امنیت در قالب رمزگذاری AES 256 بیتی و سوئیچ kill در حالی که محافظت در برابر نشت DNS و IPv6 نیز وجود دارد ، ارائه می شود. ExpressVPN هیچ مشکلی را که از طریق آنها مشخص می شوید ، حفظ نمی کند. همچنین از چت زنده و پشتیبانی ایمیل و برنامه هایی که دوستانه مبتدی هستند نیز ارائه می دهد.

می توانید برنامه های ExpressVPN را برای ویندوز ، مک ، لینوکس ، اندروید ، iOS و روتر بارگیری کنید. افزونه های مرورگر Chrome و Firefox نیز موجود هستند.

بهترین VPN برای فصل 6 POWER: ExpressVPN بهترین توصیه ما است. یک سرویس سریع و بسیار ایمن ، دارای سرور در 20 شهر ایالات متحده است و Starz ، Hulu و Netflix را مسدود می کند. از آن برای اتصال همزمان به پنج دستگاه استفاده کنید. از رمزگذاری استفاده می کند و پشتیبانی 24/7 را ارائه می دهد. آن را بدون ریسک کردن امتحان کنید با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی کامل ExpressVPN ما را بخوانید.

نحوه تماشای پاور فصل 6 به صورت آنلاین با VPN

اگر می خواهید پاور فصل 6 را از هرجای دیگر به صورت آنلاین مشاهده کنید ، به یک VPN احتیاج دارید. در اینجا یک راهنمای سریع و آسان برای به دست آوردن همه این موارد وجود دارد:

 1. اول از همه ، شما باید Starz را به اشتراک تلویزیون خود اضافه کنید (برای مشاهده لیست ارائه دهندگان مشارکت شده به وب سایت Starz مراجعه کنید) یا مستقیم در Starz مشترک شوید. اگر دومی را انتخاب کنید ، یک جلسه آزمایشی رایگان 7 روزه وجود دارد که پس از آن ماهانه 8.99 دلار هزینه دارد.
 2. در مرحله بعد ، شما نیاز به انتخاب یک VPN دارید. این سرویس دهنده باید در ایالات متحده باشد که قادر به رفع انسداد Starz هستند. ما به خصوص ExpressVPN را توصیه می کنیم. با این حال ، CyberGhost و NordVPN گزینه های عالی هستند.
 3. برنامه VPN یا افزونه مرورگر مناسب را برای دستگاه خود بارگیری و نصب کنید.
 4. برنامه VPN یا برنامه افزودنی مرورگر را باز کنید و به یک سرور در ایالات متحده وصل شوید.
 5. از طریق وب سایت یا برنامه به Starz بروید و یک قسمت از Power را انتخاب کنید که باید از حالت انسداد خارج شود.

اگر بعد از طی کردن مراحل فوق هنوز مشکل دارید ، چند کار وجود دارد که می توانید انجام دهید. اولین چیزی که باید امتحان کنید پاک کردن حافظه پنهان و کوکی های مرورگر است. این تضمین می کند که وب سایت ها و خدمات آدرس IP واقعی شما را فراموش کرده و آدرس IP VPN ایالات متحده را بپذیرند. اگر این کار نمی کند ، سعی کنید به یک سرور دیگر آمریکایی وصل شوید. در غیر این صورت ، ممکن است بخواهید با پشتیبانی مشتری VPN خود تماس بگیرید.

نحوه تماشای پاور فصل 6 در تلویزیون ایالات متحده

فصل برق 6 در Starz که یک شبکه تلویزیون کابلی است در دسترس است. می توانید Starz را از طریق ارائه دهنده تلویزیون کابلی خود خریداری کنید (قیمت ها براساس ارائه دهنده خدمات متفاوت است) یا با خرید از طریق وب سایت Starz یا یکی از برنامه ها (8.99 دلار در ماه). اگر خارج از آمریکا نیستید ، بهترین شرط شما برای اشتراك در Starz از طریق وب سایت با استفاده از VPN است (متصل به یک سرور در ایالات متحده). اپیزودهای جدید Power در همان روز با پخش شدن در Starz در برنامه Starz در دسترس است. فصلهای گذشته Power را نیز پیدا خواهید کرد. علاوه بر این ، استارز با یک آزمایش رایگان 7 روزه همراه است.

متأسفانه ، Power هنوز در Netflix US موجود نیست. با این حال ، خبر خوب این است که گذشته از تماشای استارز, کاربران آمریکایی نیز گزینه تماشای آن را دارند هولو, که در آن فصل 1-5 در حال حاضر در دسترس است. اشتراک اصلی Hulu هزینه 5.99 دلار در ماه است اما همچنین یک گزینه تبلیغی با قیمت 11.99 دلار در ماه نیز وجود دارد. Hulu شامل یک ماه آزمایشی رایگان برای مشترکین برگشتی جدید و واجد شرایط است. برای تماشای Netflix ایالات متحده در خارج از آمریکا ، باید کشور Netflix را با VPN تغییر دهید.

در حالی که پاور در Amazon Prime در دسترس نیست ، می توانید قسمت های جداگانه ای را در Amazon Video با قیمت 2.99 دلار (HD) یا 1.99 دلار (SD) خریداری کنید. از طرف دیگر ، می توانید یک فصل کامل بخرید. بسته به اینکه اخیر این فصل چقدر است ، ممکن است قیمت آن 9.99 دلار یا 12.99 دلار باشد.

از کجا دیگر می توانم آنلاین را تماشا کنم?

خبر خوب این است که فصلهای 1-5 برق در تعدادی از کشورهای مختلف در سرویسهای پخش می شوند.

انگلستان

قدرت فصل 1-5 در حال حاضر در دسترس است Netflix UK. بهتر است ، قسمتهای جدید Power هر دوشنبه بعد از پخش اولیه ایالات متحده به آنها اضافه می شود. به این ترتیب ، شما باید بتوانید فصل Power 6 را در Netflix UK تماشا کنید. اشتراک های ماهانه Netflix UK با قیمت 5.99 پوند ، 8.99 پوند و 11.99 پوند قیمت گذاری می شود. با این حال ، Netflix همچنین یک آزمایش 30 روزه رایگان ارائه می دهد.

استرالیا

شما می توانید فصول 1-5 از را پیدا کنید قدرت در نتفلیکس استرالیا و استن, که یک سرویس پخش استرالیا است. این قسمت ها به زودی پخش می شوند که پخش می شوند و این بدان معنی است که شما احتمالاً قادر خواهید بود فصل 6 را نیز در استن تماشا کنید. اشتراک های استن در هر ماه 10 دلار ، 14 دلار و 17 دلار (AUD) قیمت دارند. مانند Netflix ، استن یک آزمایش 30 روزه رایگان ارائه می دهد.

مکانهای دیگر

اگر در نروژ ، دانمارک ، سوئد یا فنلاند هستید, قدرت فصل 1-5 در HBO Nordic است. به همین ترتیب ، فصل 6 نیز به احتمال زیاد در آینده نزدیک به HBO Nordic خواهد رسید. هزینه اشتراک HBO Nordic در هر ماه 99 کیلو گرم (تقریبا 10 دلار) هزینه دارد. این سرویس جریان آزمایشی یک ماهه رایگان ارائه می دهد.

آیا می توانم از VPN رایگان برای تماشای فصل Power 6 استفاده کنم?

VPN های رایگان در رفع انسداد سرویس های جریان مانند Starz ، Netflix ، Hulu و Stan خیلی خوب نیستند. این امر تماشای فصل Power 6 (یا در واقع هر فصلی از قدرت) را با VPN رایگان دشوار می کند. بعلاوه, سرعت آهسته VPN رایگان خدمات آنها را به انتخاب ضعیفی برای جریان تبدیل می کند با مقدار بیش از حد بافر و تاخیر.

این فقط در عملکرد جریان نیست که VPN های رایگان ناامید کننده هستند. همچنین شناخته شده است که آنها از امنیت برخوردار نیستند و این بدان معنی است که با استفاده از آنها می توانید حریم خصوصی آنلاین شما به خطر بیفتد. به خصوص, بسیاری از VPN های رایگان حتی از رمزگذاری استفاده نمی کنند برای حفظ اطلاعات خود دیگران قبل از فروش آن به بالاترین پیشنهاد دهنده ، در واقع داده ها و فعالیت مرور شما را وارد می کنند.

به طور کلی ، VPN های رایگان به بهترین VPN ها برای فصل Starz و Power نزدیک نمی شوند. 6 ، چیزهای دیگر که دوست دارند ExpressVPN ، NordVPN و CyberGhost به شما اجازه می دهند تا خدمات خود را به صورت رایگان و بدون داشتن پول بدون ریسک امتحان کنید. ضمانت.

از فصل Power 6 چه انتظاری می توان داشت?

هشدار: دارای اسپویلرهای طرح از فصل 5 است

نتیجه گیری چشمگیر فصل پاور 5 باعث شد كه كانان در برخورد خشونت آمیز با پلیس در حالی كه آنگلا توسط تامی در سینه به ضرب گلوله كشته شد ، كشته شود. فصل 6 به رابطه جبران ناپذیر بین شرکای سابق مواد مخدر و دوستان Ghost و Tommy می پردازد. به طور خاص ، داستان به دنبال انتقام Ghost در پی اقدامات Tommy خواهد بود.

کدام یک از اعضای بازیگران برای فصل Power 6 باز می گردند?

گذشته از Kanan (50 Cent) ، انتظار می رود بقیه بازیگران Power برای فصل 6 برگردند. این شامل Ghost (Omari Hardwick) ، Tommy (Joseph Sikora) ، Tasha (Naturi Naughton) ، Tariq (Michael Rainey Jr.) می شود. Dre (Rotimi Akinosho) ، و La La (LaKeisha Grant). ما هنوز سرنوشت آنجلا (للا لورن) را نمی دانیم اما انتظار می رود که وی با برخی ظرفیت برگردد.

آیا فصل 7 برق وجود خواهد داشت?

با ناراحتی, فصل 6 قرار است فصل آخر سال باشد قدرت, همانطور که تهیه کننده اجرایی Curtis Jackson (50 Cent) در ماه مه 2019 در رسانه های اجتماعی اعلام کرد. با این حال ، وی همچنین این خبر را فاش کرد که چهار نمایش اسپینوف برنامه ریزی شده است. کورتنی A. کامپ ، خالق سریال گفت که آنها قصد داشتند "برخی از شخصیتهای محبوب شما را" قدرت "فراتر از محدودیت های سری اول دنبال کنند ..."

چه چیز دیگری را می توانم در استارز تماشا کنم?

Starz دارای طیف گسترده ای از برنامه های تلویزیونی و فیلم های ارائه شده است. همچنین محتوای اصلی خود را ارائه می دهد (قدرت یکی از آنهاست). در اینجا لیستی از فقط برخی از عناوینی که می توانید در Starz تماشا کنید (جدا از فصل 1-6 برق):

 • بیگانه
 • Rook
 • تلخ شیرین
 • شاهزاده خانم اسپانیایی
 • چراغ جمعه شب
 • داستان اسباب بازی 3
 • زهر
 • پیشنهاد
 • فعالیت های ماوراء الطبیعه
 • اکولایزر 2
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

74 − 70 =

Adblock
detector