نحوه تماشای فصل 6 Endeavour از هرجای دیگر

Endeavor فصل 6

با اينكه تلاش فصل ششم ممکن است پخش در انگلیس به پایان برسد ، بینندگان در سایر نقاط جهان باید کمی بیشتر منتظر بمانند. به عنوان مثال ، در ایالات متحده قسمت اول در تاریخ 16 ژوئن ساعت 6 بعدازظهر PST (9:00 EST) نمایش داده می شود. با این حال نگران نباشید: در زیر ، ما به شما اطلاع می دهیم که چگونه هر قسمت را تماشا کنید تلاش فصل ششم زندگی کن ، هر کجا که هستی.

توجه داشته باشید که این پست فقط منابع رسمی را توصیه می کند. نمایش های معروف مانند تلاش اغلب در سایتهای پخش کننده سایه وجود دارد اما ما اکیداً توصیه می کنیم که از این موارد استفاده نکنید. ویدیوها در چنین سایتهایی اغلب دارای کمبود و وضوح پایین هستند ، به علاوه می توان آنها را برای نقض حق نسخه برداری در هر لحظه از بین برد ، به این معنی که حتی ممکن است شما در پایان این سریال متوجه نشوید. به هر حال می توانید Endeavour را به صورت رایگان جریان دهید ، بنابراین با استفاده از منابع غیرقابل اعتماد و غیرمجاز نمی توانید چیزی بدست آورید.

همه خدمات نشان داده شده است تلاش منطقه قفل شده اند در نتیجه ، برای دسترسی به این سیستم عامل ها از خارج به یک VPN نیاز دارید.

نحوه تماشای فصل 6 Endeavour در خارج از کشور با یک VPN

رفع انسداد سرویس های جغرافیایی محدود شده آسان است ، حتی اگر قبلاً از VPN استفاده نکرده اید. فقط کافی است مراحل زیر را برای جریان انجام دهید تلاش در خارج از کشور:

  1. اگر قبلاً ثبت نام نکردید برای VPN ثبت نام کنید. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم اما CyberGhost و NordVPN هر دو گزینه عالی با هزینه کم هستند.
  2. نرم افزار VPN را بارگیری و نصب کنید. بیشتر آنها برنامه های متنوعی را برای سیستم عامل های مختلف ارائه می دهند ، بنابراین حتما نسخه مناسب را برای دستگاه خود دریافت کنید.
  3. تصمیم بگیرید که کدام یک از سرویس های زیر را می خواهید از حالت انسداد خارج کنید.
  4. به یکی از سرورهای VPN خود در کشور مورد نیاز متصل شوید. به عنوان مثال ، شما از یک سرور انگلیسی برای انسداد ITV Hub یا یک سرور آمریکایی برای PBS استفاده می کنید.
  5. سعی کنید ویدیویی را در سرویس انتخابی خود پخش کنید. باید فوراً بارگیری شود اما اگر اینطور نیست ، ممکن است با پاک کردن حافظه نهان و کوکی ها ، مشکل را برطرف کنید ، سپس بارگیری مجدد صفحه.

تلاش فصل ششم به صورت مستقیم پخش می شود ، بنابراین مهم است که قبل از شروع نمایش مطمئن شوید که VPN شما (با استفاده از مراحل فوق) کار می کند. به این ترتیب ، اگر کاری مطابق آنچه انتظار می رود انجام ندهد ، شما وقت کافی برای کمک به تیم پشتیبانی مشتری VPN خود خواهید داشت و ممکن است مجبور نشوید از آغاز برتر.

نحوه پخش Endeavour به صورت رایگان در تلویزیون انگلستان (مدت زمان محدود)

پرچم انگلیس - جک اتحادیه پرچم انگلیس - جک اتحادیه - انگلیس

بینندگان انگلیس می توانند کل فصل ششم را پخش کنند تلاش در حال حاضر به صورت رایگان. هر چهار قسمت را در این قسمت پیدا خواهید کرد مرکز ITV, اما آگاه باشید که قسمت ها پس از نمایش در تلویزیون 30 روز منقضی می شوند ، و هنوز مشخص نیست چگونه می توانید یک بار این اتفاق را ببینید.

همچنین قبل از استفاده واقعی از این سرویس ، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. انجام این کار کاملاً ساده است ، اگرچه از شما خواسته می شود یک کد پستی انگلیس را وارد کنید. برای تعیین موقعیت مکانی شما استفاده نمی شود ، و هر کد پستی معتبر انگلستان کار خواهد کرد. توجه داشته باشید که در حالی که کاربران اسکاتلندی به STV Player هدایت می شوند, تلاش در اوایل ماه آوریل در واقع بر روی این سیستم عامل موجود نیست.

آیا به دنبال تماشای قسمت های قدیمی تر هستید؟ با اينكه تلاش در Amazon Prime Video در دسترس است ، هر قسمت 2.99 پوند هزینه دارد و فصل دو در دسترس نیست. با این حال ، iTunes در حال حاضر به شما امکان می دهد فصول قبلی را با هر یوان 8.99 پوند یا 29.99 پوند برای مجموعه کامل خریداری کنید..

ITV Hub فقط در انگلیس و ولز قابل دسترسی است. اگر در اسکاتلند هستید یا به خارج از کشور سفر می کنید ، همچنان می توانید تماشا کنید تلاش با اتصال به یک سرور VPN انگلیسی. هنوز VPN ندارید؟ ExpressVPN همراه با با ضمانت برگشت 30 روزه پول یعنی می توانید فصل ششم بدون ریسک را پخش کنید. پس از آن ، اگر دیگر راضی نیستید و یا نیازی به VPN ندارید ، می توانید به سادگی لغو کرده و درخواست بازپرداخت کامل کنید.

نحوه تماشای Endeavor به صورت رایگان در تلویزیون استرالیا

پرچم استرالیا

ABC قسمتهای جدیدی را پخش خواهد کرد تلاش هر جمعه ساعت 8:31 PM AEST ، از 7 ژوئن ، روز بعد در 12:30 بعد از ظهر تکرار می شود فقط در صورتی که یک قسمت را از دست بدهید. ABC برای تماشای آن کاملاً رایگان است و حتی لازم نیست که حساب کاربری ایجاد کنید. علاوه بر این ، قسمت ها پس از پخش آنها ، در صورت تقاضا در مدت زمان کوتاهی در دسترس قرار می گیرند.

از طرف دیگر ، تماشای فصول 1 تا 5 آنلاین در استرالیا دشوارتر است. در حال حاضر, تلاش در هر سرویس اصلی استرالیا قابل دسترسی نیست ، به این معنی که تنها گزینه شما خرید فصل های گذشته به صورت جداگانه در iTunes است. قیمت ها بر اساس فصل متفاوت است ، اما به طور کلی می توان انتظار داشت که مبلغ AUD 15.99 دلار بپردازید.

ABC از نظر جغرافیایی محدود است ، بنابراین شما باید در استرالیا باشید یا از یک سرور VPN استرالیا برای تماشای هر چیزی استفاده کنید.

از کجا دیگر می توانم Endeavor را بصورت آنلاین پخش کنم?

خارج از انگلیس؟ مشکلی وجود ندارد - در زیر ، توضیح خواهیم داد که پخش کننده ها چه چیزی را نشان می دهند تلاش فصل 6 در کشورهای دیگر:

ایالات متحده آمریکا

پرچم ایالات متحده

در آمریکا, تلاش هوا منحصراً روشن می شود PBS متاسفانه ، در حالی که PBS یک شبکه تماشای رایگان است, تلاش فقط به صورت آنلاین در دسترس مشترکین Masterpiece است. این هزینه 5 دلار در هر ماه است ، و برای ثبت نام به کارت اعتباری نیاز دارید که به یک آدرس ایالات متحده مرتبط باشد. شایان ذکر است که Masterpiece به شما اجازه نمی دهد تلویزیون زنده را تماشا کنید ، اما قسمت های جدید کمی پس از اتمام پخش در تلویزیون به صورت تقاضا در دسترس قرار می گیرند.

همچنین می توانید افزونه Masterpiece را به اشتراک Prime Prime Video خود اضافه کنید. این روش کمی گران تر است (5.99 دلار در هر ماه) اما با یک آزمایش آزمایشی یک هفته رایگان همراه است. به این ترتیب ، اگر می توانید تا 7 ژوئن صبر کنید که هر چهار قسمت پخش شده است ، می توانید ثبت نام کنید ، کل فصل را تماشا کنید ، سپس لغو کنید تا از شارژ شدن خودداری کنید. بهتر است ، کتابخانه ایالات متحده Amazon Prime Video در حال حاضر شامل هر فصل قبلی است تلاش, اگر چند قسمت را از دست ندهید ، می توانید به راحتی پیدا کنید.

شاهکار PBS فقط در ایالات متحده موجود است. مشترکین موجود می توانند با اتصال به یکی از سرورهای آمریکایی VPN خود ، از این طریق به سایر خدمات دسترسی پیدا کنند..

از فصل 6 چه انتظاری می توان داشت?

فصل ششم هشت ماه پس از وقایع فصل پنجم آغاز می شود. مورس با عزل شدن ، اکنون در یک منطقه روستایی زندگی می کند ، به دور از زندگی ای که قبلاً در آکسفورد می گذرد. این بدان معنا نیست که فصل جدید خسته کننده خواهد بود. شان اوانز ، ستاره نمایش و حالا کارگردان ، ادعا می کند که این سریال نگاهی دقیق تر به جنبه های تاریک زندگی مورس می اندازد ، که با توجه به اتفاقاتی که در فینال فصل پنج افتاده ، قابل درک است. ما همچنین می دانیم که فصل هفتم برای پخش برخی مواقع در سال 2020 تأیید شده است ، بنابراین حداقل هواداران مدت زمان طولانی انتظار ندارند که منتظر پایان این سریال باشند.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 5 =

Adblock
detector