60+ آمار جریان فیلم و موسیقی [نسخه 2019]

60+ آمار جریان فیلم و موسیقی


پخش آنلاین اکنون روش مورد نظر برای بسیاری از طرفداران ورزش ، تلویزیون سرگرمی ، فیلم و موسیقی در سراسر جهان است. از Netflix گرفته تا YouTube تا Spotify ، خدمات پخش ملی و بین المللی تقریباً در همه کشورها فعالیت می کنند.

با کمال تعجب ، از آنجا که پخش ویدیو محبوب تر می شود ، تعداد زیادی از داده ها وجود دارد که به کمیت کردن روند رو به رشد وعده داده شده برای پایان دادن به راه های سرگرمی سنتی کمک می کند..

تصویر بزرگ در 5 آمار

تعداد آماری جالب در ارتباط با پدیده پخش رسانه دیجیتال تقریباً پایان ندارد. با افزایش این حوزه از نظر مصرف کننده ، چند آمار کلیدی نشان می دهد که جریان محبوب واقعاً چقدر است ، و چرا تبدیل به یک جایگزین گسترده برای تلویزیون و رادیو سنتی می شود.

 1. تخمین زده می شود که بازار جهانی پخش ویدئو تا سال 2025 بیش از 125 میلیارد دلار ارزش داشته باشد. (منبع: ناظر بازار)
 2. مصرف کنندگان آمریکایی اکنون تقریباً به همان اندازه کار خود را صرف تماشای فیلم می کنند. مصرف کننده متوسط ​​40 ساعت در هفته را صرف تماشای محتوای ویدیو می کند ، 15 ساعت در هفته از طریق سرویس های پخش فیلم. (منبع: Deloitte)
 3. نتفلیکس بهترین سال خود را در سال 2018 داشته است ، با درآمد سالانه 15.794 میلیارد دلار یا 35 درصد افزایش نسبت به سال گذشته ، و آن را به عنوان بالاترین پیشرو در میان سرویس های برتر استریم قرار داده است. در مقایسه با Hulu و Amazon Prime Video (فقط کانالها) هر کدام کمتر از 3 میلیارد دلار درآمد کسب کردند. (منبع: Macrotrends ، احمق Motley)
 4. 70 درصد از مصرف کنندگان معتقدند تلویزیون سنتی کیفیت مناسبی را برای قیمت ارائه نمی دهد و این نشان دهنده شکاف رو به رشد در مقابل گزینه های برش سیم و خدمات بسته نرم افزاری لاغر مانند Sling TV ، و دیگران است. همکاران ، و اضافه کردن بینش در مورد اینکه چرا بسیاری از آنها به جای آن گزینه های پخش آنلاین را انتخاب می کنند. (منبع: Deloitte)
 5. YouTube با بیش از 1 میلیارد کاربر در سراسر جهان بزرگترین سایت پخش ویدئو در جهان است. (منبع: YouTube)

آمار و واقعیت های پخش ویدئو

با افزایش پهنای باند و سرعت اینترنت ، پخش ویدئو به گزینه ای مناسب برای مصرف کنندگان در سراسر جهان تبدیل می شود. در بسیاری از کشورها ، مصرف کنندگان اکنون می توانند تمام محتوای ویدئویی مورد علاقه خود را ، از تلویزیون زنده تا فیلم های درخواستی ، پخش کنند. در اینجا برخی از آمارهای برتر 2017-2018 وجود دارد که روند جریان ویدئو را تعریف می کند.

 • نتفلیکس اکنون بیش از 148 میلیون مشترک در سراسر جهان دارد. (منبع: آمار)
 • سرویس سابق دی وی دی از طریق پست در سال 2018 بیش از 12 میلیارد دلار برای محتوا هزینه کرده است که 85 درصد آن به تولید محتوای اصلی اختصاص یافته است. این شرکت قصد دارد در سال 2019 15 میلیارد دلار هزینه کند. (منبع: تنوع)
 • Netflix محبوب ترین سرویس پخش فیلم در ایالات متحده و اکثر جهان است اما بزرگترین کتابخانه را ندارد. ویدئو آمازون پرایم بیش از 20،000 فیلم و نمایش تلویزیونی در ایالات متحده دارد. (منبع: مقایسه
 • Amazon Prime دارای بیش از 100 میلیون مشترک در سراسر جهان است. (منبع: تنوع)
 • خرده فروش آنلاین در سال 2018 حدود 5 میلیارد دلار برای محتوای ویدیویی هزینه کرده است. (منبع: MediaPost)
 • Hulu که فقط در ایالات متحده فعالیت می کند ، تا سال 2018 بیش از 25 میلیون مشترک داشت. (منبع: بسته بندی)
 • iQIYI ، یک شرکت چینی ، بیش از 2.6 میلیارد دلار در سال 2017 درآمد داشته است. (منبع: SEC)
 • iQIYI در Q4 2018 حدود 480 میلیون دلار درآمد کسب کرد ، که نشان دهنده رشد چشمگیر درآمد نسبت به سال قبل است. (منبع: به دنبال آلفا)
 • سرویس جریان چینی iQIYI بیش از 87 میلیون مشترک و بیش از 420 میلیون کاربر فعال در هر ماه دارد. (منبع: تنوع)
 • این سرویس در سال 2017 و 2018 2.5 میلیارد دلار برای محتوا هزینه کرده است. (منبع: بسته بندی)
 • مطابق پرونده های SEC ، هولو در راه بود از دست دادن پول در سال 2018 به دلیل هزینه های محتوای آن قرار بود این شرکت با خسارت خالص حدود 1.5 میلیارد دلار در سال وارد شود. (منبع: بسته بندی)
 • کسانی که مایل به انتخاب خدمات پخش فیلم هستند دلایل بیشماری دارند که از چنین خدماتی در مقابل گزینه های سنتی تلویزیون قدردانی می کنند. 73 درصد دوست دارند که وقتی می خواهند محتوا را تماشا کنند ، 67 درصد از محتوا بدون تبلیغات لذت می برند و 49 درصد عاشق کیفیت خدمات اصلی محتوای مانند Netflix هستند و همچنین گزینه تماشای محتوا را بر روی چندین دستگاه مشاهده می کنند. (منبع: Deloitte)

جریان آمار 2019منبع: Deloitte

 • مصرف کنندگان آمریکایی تقریباً مدت کل هفته کار را صرف تماشای فیلم می کنند. آمریکایی ها هر هفته حدود 38 ساعت در حال تماشای فیلم ها هستند ، که 15 ساعت آن به تماشای فیلم های پخش می شود. (منبع: Deloitte)
 • Millennials و Generation Z ویدئویی را با سرعت بسیار زیاد مصرف می کنند. بیش از 60 درصد از مصرف کنندگان Millennials و Gen Z روزانه ویدئو پخش می کنند. در مقایسه ، کمتر از 30 درصد از فیلم های Baby Boomers روزانه پخش می کنند. (منبع: Deloitte)
 • 27 درصد از کل مصرف کنندگان اظهار داشتند که آنها مشترکاً تلویزیون "پرداخت" یا مشترک تلویزیون کابلی ندارند. (منبع: Deloitte)
 • 56 درصد از کسانی که دارای یک تلویزیون کابلی سنتی هستند فقط یکی را دارند زیرا این برنامه با برنامه های اینترنت همراه است. (منبع: Deloitte)
 • حدود 60 درصد از مصرف کنندگان Millennials و Generation X در خدمات پخش ویدئو مشترک هستند. برای نسل Z (جوانترین گروه بزرگسالان بین اواسط دهه 1990 و اوایل 2000) ، این تعداد به 70 درصد نزدیک است. فقط حدود 30 درصد از Baby Boomers و حدود 25 درصد از بالغین (متولدین قبل از سال 1945) در چنین خدماتی مشترک هستند. (منبع: Deloitte)
 • نسل X ، Millennials و Generation Z binge بیشترین قسمتهای تلویزیونی را تماشا می کنند. هنگام تماشای تماشای بازی ، هر سه گروه بین 6 تا 7 قسمت را در یک جلسه واحد تماشا می کنند ، در مقایسه با Boomers و Mature در حدود 4 تا 5. (منبع: Deloitte)
 • مصرف کنندگان آمریکایی هر ماه در سال 2017 حدود 2 میلیارد دلار در جریان خدمات ویدئویی هزینه کردند. (منبع: Deloitte)
 • مصرف کنندگان بیشتر از مایل به پرداخت گزینه های جریان از طریق دستگاه های تلفن همراه هستند. چهار تا از پنج برنامه برتر غیر بازی که در سال 2018 درآمد کسب کرده اند برای پخش ویدئو یا موسیقی بودند: Netflix (# 1) ، Tencent Video (# 3) ، iQIYI (# 4) و Pandora Music. برنامه های پخش غیر برنامه در کل در سال 2018 بیش از 19 میلیارد دلار درآمد کسب کرده اند. (منبع: برنامه آنی)

جریان آمار 2019منبع: برنامه آنی

 • زمان مصرف کنندگان در 5 برنامه پخش ویدیوی برتر 140 تا 2016 بین 140 درصد افزایش یافته است. مصرف کنندگان در هند بیشترین رشد را با 185 درصد نشان دادند. (منبع: برنامه آنی)
 • به طور کلی ، مصرف کنندگان مستقر در هند 45 میلیارد ساعت تماشای ویدئو را از طریق برنامه ها در سال 2018 صرف کردند ، در مقایسه با مصرف کنندگان آمریکایی کمتر از 20 میلیارد ساعت و حدود 3 میلیارد ساعت توسط مصرف کنندگان انگلیس. جمعیت زیادی هند در کل ساعات تماشای خود نقش بسزایی داشتند. (منبع: برنامه آنی)
 • در مقایسه با اندازه جمعیت آن ، ساکنان کره جنوبی بیشترین ساعت فیلم را از طریق 5 برنامه جریان برتر تماشا کردند. با 10 میلیارد ساعت ورود به سال 2018 ، این تقریباً 2،000 ساعت در هر فرد را نشان می دهد ، یا حدود 22 درصد از سال را صرف تماشای فیلم های پخش شده از طریق برنامه ها کرده اید. (منبع: برنامه آنی)
 • YouTube به دلیل ممنوعیت خود در چین محبوب ترین برنامه استریمینگ در کشور نیست. Tencent Video برای ساعتهای صرف شده در برنامه ، بهترین امتیاز را در چین بدست می آورد و به دنبال آن iQIYI ، Youku ، bilibili و ImgoTV قرار می گیرد. (منبع: برنامه آنی)
 • در هر کشور دیگری که در مطالعه برنامه Annie مشخص شده است ، YouTube رتبه اول پرکاربردترین برنامه پخش ویدیو را از آن خود کرده است. این شامل هند ، برزیل ، ایالات متحده ، کره جنوبی ، ژاپن ، آلمان ، فرانسه ، انگلیس و کانادا می شود. (منبع: برنامه آنی)

جریان آمار 2019منبع: برنامه آنی

 • در ایالات متحده ، 5 برنامه برتر پخش در ساعت ها YouTube ، Netflix ، Hulu ، Amazon Prime Video و Twitch بودند. (منبع: برنامه آنی)
 • در انگلستان ، 5 برنامه پخش برتر ساعت ها ساعت YouTube ، Netflix ، iPlayer BBC ، BBC Sport و Amazon Prime Video بودند. (منبع: برنامه آنی)
 • در کانادا ، 5 برنامه پخش برتر ساعت ها در مکان های YouTube ، Netflix ، Twitch ، YouTube Kids و Amazon Prime Video صرف شده اند. (منبع: برنامه آنی)
 • برنامه Annie سرویس جدید جریان + Disney + Disney را که قرار است در سال 2019 راه اندازی شود ، پروژه ها را مختل خواهد کرد. دلیل اصلی این امر به این دلیل است که دیزنی در حال حاضر دارای دو سرویس پخش جریان محبوب دیگر: ESPN + و Hulu (سهم اکثریت). (منبع: برنامه آنی)
 • مصرف کنندگان بیش از هر زمان دیگری برای برنامه های پخش می کنند. رشد هزینه های فروشگاه برنامه برای برنامه های پخش ویدیویی بین سال های 2016 و 2018 با 285 درصد افزایش یافت. درآمد اشتراک اصلی ترین عامل برای هزینه ها بود. (منبع: برنامه آنی)
 • مصرف کنندگان در سراسر جهان در سال 2018 بیش از 2.2 میلیارد دلار در 5 ویدئوی برتر ویدیویی خرج کرده اند. نتفلیکس نیز به راحتی جایگاه شماره یک را گرفت. (منبع: برنامه آنی)
 • برنامه های پخش مستقیم جزء ایالات متحده جزو درایورهای برتر درآمد در بازارهای بزرگ بودند. علیرغم اینکه معمولاً هزینه بیشتری برای اشتراك در مقایسه با خدمات پخش فیلم براساس تقاضا هزینه می كنند ، در آمریكا ، هیچ برنامه ای كه تلویزیون زنده یا ورزش زنده ارائه می دهد ، 5 رقم برتر برای هزینه ها نبود ، این نشان دهنده پتانسیل رشد قابل توجه برای این نوع خدمات در كشور است. (منبع: برنامه آنی)
 • برنامه آنی پیش بینی می کند 10 دقیقه از هر ساعت مصرف رسانه در سال 2019 صرف جریان فیلم شود. (منبع: برنامه آنی)
 • با وجود محبوبیت جریان ، برنامه های رسانه های اجتماعی حتی وقتی نوبت به بارگیری برنامه های جهانی می رسد حتی Netflix را شکست می دهند. Netflix تنها نهمین برنامه بارگیری شده در سال 2018 بود. (منبع: برنامه آنی)

حقایق و آمارهای پخش موسیقی

اکنون جریان موسیقی از همیشه بزرگتر است و سالانه میلیاردها دلار وارد صنعت پخش موسیقی می شود. اکثر طرفداران موسیقی اکنون از خدمات استریم مبتنی بر اشتراکی مانند Spotify ، Pandora و Apple Music استفاده می کنند ، در حالی که حتی سرویس های ویدیویی مانند YouTube منبع عظیمی برای طرفداران موسیقی هستند. این آمار برای پخش موسیقی سریعتر از همیشه در حال افزایش است ، نشان می دهد که این یک صنعت است که توجه بیشتری را به خود جلب کرده است.

 • جریان دیجیتال صنعت موسیقی را به دست می گیرد. در سال 2017 ، درآمد جریان نسبت به سال گذشته بیش از 41 درصد افزایش داشته است ، که 54 درصد از درآمد فروش موسیقی به سمت فروش دیجیتال پیش می رود. در همین حال, بارگیری با تأکید بر تغییر جدی به سمت پخش موسیقی ، درآمد پایین تر از 20 درصد و درآمد بدنی بیش از 5 درصد کاهش یافته است. (منبع: IFPI)
 • درآمد درآمد 38 درصد از کل درآمد صنعت موسیقی در سال 2017 بود.
 • درآمد جریان در سال 2017 حدود 6.6 میلیارد دلار بوده است. کل درآمد دیجیتال در سال جاری بالغ بر 9 میلیارد دلار است که درآمد دیجیتالی نسبت به سال 2016 بیش از 19 درصد افزایش یافته است. (منبع: IFPI)

جریان آمار 2019منبع: IFPI

 • درآمدهای صوتی اشتراکی پرداخت شده 70 درصد کل درآمد موسیقی دیجیتال در اروپا در سال 2017 را به خود اختصاص داده است. (منبع: IFPI)
 • در ایالات متحده ، درآمد صوتی اشتراکی پرداخت شده حدود 47 درصد از کل درآمد موسیقی دیجیتال را در سال 2017 تشکیل می دهد. (منبع: IFPI)
 • در سال 2017 رشد 45.5 درصدی در درآمد اشتراکی با پخش موسیقی وجود داشته است. (منبع: IFPI)
 • تا پایان سال 2017 ، بیش از 125 میلیون حساب اشتراکی پخش شده موسیقی پخش شده وجود داشت. (منبع: IFPI)
 • سرویس پخش موسیقی Deezer هر روز 837 سال ارزش موسیقی را پخش می کند ، در حالی که کاربران آن هر سال 35 میلیارد آهنگ موسیقی را پخش می کنند. (منبع: IFPI)
 • ایالات متحده بهترین بازار موسیقی در سال 2017 بود و پس از آن ژاپن (شماره 2) ، آلمان (شماره 3) ، انگلیس (شماره 4) ، فرانسه (شماره 5) ، کره جنوبی (شماره 6) ، کانادا (شماره 7) ، استرالیا (شماره 8) ، برزیل (شماره 9) و چین (شماره 10). (منبع: IFPI)
 • «شکل شما» اد شیران با رقم 26.6 میلیون بار بارگیری یا معادل بارگیری (نمایش های منحصر به فرد از طریق سرویس های پخش) ، بهترین آهنگ دیجیتال در سال 2017 بود. (منبع: IFPI)
 • "Despacito" لوئیس فونسی در سال دوم با بیش از 24 میلیون بارگیری یا معادل بارگیری دوم بود. (منبع: IFPI)
 • یکی از بزرگترین نگرانی ها در صنعت پخش موسیقی در حال حاضر شکاف ارزش است ، یعنی میزان خدمات پخش پول قبل از پرداخت هنرمندان استخراج می شود. در سراسر جهان ، پخش صوتی نسبت به پخش ویدیو درآمد بیشتری برای هر کاربر ایجاد می کند ، اما هنرمندان تنها بخشی از این مقدار را می بینند. درآمد جریان موسیقی در سال 2017 حدود 20 دلار برای هر کاربر بود ، در مقایسه با حدود 1.5 دلار برای هر کاربر پخش کننده ویدیو. (منبع: IFPI)

جریان آمار 2019منبع: اخبار موسیقی دیجیتال

 • سرویس پخش نپستر ، زمانی که مرکز پخش موسیقی غیرقانونی است ، اکنون بیشترین هزینه را به هنرمندان می پردازد. این سرویس برای هر بازی 0.019 سنت پرداخت می کند ، به این معنی که هنرمندان برای بدست آوردن حداقل دستمزد ماهانه ایالات متحده 1.472 دلار به 77474 نمایشنامه نیاز دارند. (منبع: اخبار موسیقی دیجیتال)
 • بدترین خدمات برای نوازندگان YouTube است که بیشترین شکاف ارزشی را حفظ می کند. این سرویس فقط 0.00069 سنت در هر جریان پرداخت می کند ، برای کسب حداقل دستمزد ماهیانه ایالات متحده به بیش از 2.1 میلیون ترانه آهنگ نیاز دارد. (منبع: اخبار موسیقی دیجیتال)
 • پخش صوتی پرداخت شده 23 درصد از کل زمان پخش درخواستی را در سال 2017 تشکیل داده است. پخش رایگان 22 درصد تشکیل شده است. (منبع: IFPI)
 • درآمد جریان صوتی در آمریکای جنوبی در سال 2017 نزدیک به 49 درصد افزایش یافته است. (منبع: IFPI)
 • سرویس پخش جریان Soundcloud اکنون بیش از 177 میلیون آهنگ ، بیش از 10 میلیون سازنده موسیقی و جامعه جهانی کاربران حدود 1 میلیارد نفر دارد. (منبع: IFPI)
 • از زمان راه اندازی ، Spotify بالغ بر 9 میلیارد دلار به حق فروشان ، بیش از 157 میلیون کاربر فعال و بیش از 70 میلیون مشترک پرداخت شده پرداخت کرده است. (منبع: IFPI)

جریان آمار 2019منبع: IFPI

 • اندازه کتابخانه موسیقی یک نقطه فروش کلیدی برای خدمات پخش موسیقی است. برخی از اعداد نسبتاً چشمگیر: Amazon Music Unlimited - 50 میلیون آهنگ؛ TIDAL - 60 میلیون آهنگ؛ Spotify - 40 میلیون آهنگ؛ پاندورا پریمیوم - 40 میلیون آهنگ؛ انتخاب موسیقی - 55 میلیون آهنگ؛ اپل موسیقی - 50 میلیون آهنگ؛ دزر - 53 میلیون. (منبع: ویکیپدیا)
 • از Q4 2018 ، Spotify بیشترین تعداد کاربران پرداخت کننده را داشته است و بیش از 95 میلیون هوادار موسیقی آمریکایی در سراسر جهان برای استفاده از این سرویس پرداخت می کنند. این افزایش 20 میلیون کاربر از سال 2017 است. (منبع: TheVerge)
 • براساس روش توزیع آن (تلویزیون بیش از پرداخت و سیستم عامل های دیگر) ، Stingray Music بیش از 400 میلیون مشترک یا کاربر دارد. این باعث می شود نزدیکترین رقیب YouTube Music باشد ، که هیچ گزارشی برای تفکیک جریان موسیقی ویدیوی خود از سایر پخش ها ندارد. (منبع: سفره ماهی)
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 16 = 21

map