نحوه تماشای Blue Planet 2 بصورت آنلاین در ایالات متحده یا کانادا

نحوه تماشای Blue Planet 2 در ایالات متحده یا کانادا

از تماشای Blue Planet 2 هیجان زده هستید اما در خارج از انگلستان زندگی می کنید؟ بهترین شرط شما این است که از iPlayer BBC استفاده کنید تا دریابید که سر دیوید آتتنبورو در فصل دوم محبوب سیاره آبی. با این حال ، iPlayer بی بی سی در ایالات متحده یا کانادا در دسترس نیست. بنابراین اگر می خواهید Blue Planet 2 را تماشا کنید ، به کمک VPN احتیاج خواهید داشت.

اگر سعی کرده اید Blue Planet 2 را از ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا یا سایر کشورهای خارج از انگلستان تماشا کنید ، ممکن است با این پیام روبرو شوید: "iPlayer BBC فقط در انگلستان کار می کند. متأسفیم ، به دلیل مشکلات مربوط به حقوق است."

محدودیت جغرافیایی iPlayer BBC

این بدان معنی است که شما نیاز به یک VPN با سرورها در انگلستان دارید. با اتصال به یک سرور در انگلستان ، به شما یک آدرس IP UK اختصاص داده می شود. ترافیک دستگاه شما از طریق یکی از سرورهای VPN رمزگذاری و مسیریابی می شود و به نظر می رسد در حال مرور از انگلستان هستید. این امر نه تنها به شما در رفع انسداد محتوای جغرافیایی محدود مانند شما کمک می کند سیاره آبی 2 در iPlayer BBC ، همچنین می تواند حریم شخصی آنلاین شما را در این فرآیند بهبود بخشد.

نحوه تماشای Blue Planet 2 در ایالات متحده یا کانادا با VPN

به منظور تماشای سیاره آبی 2 در خارج از کشور ، به VPN با سرورهای موجود در انگلستان احتیاج خواهید داشت. نگران نباشید ، روند سریع و آسان است ، حتی اگر قبلاً از VPN استفاده نکرده اید.

در اینجا نحوه تماشای Blue Planet 2 در ایالات متحده یا کانادا با VPN آورده شده است:

 1. با یکی از سرویس های VPN که در زیر ذکر شده است ثبت نام کنید - ما به خصوص ExpressVPN را توصیه می کنیم.
 2. نرم افزار VPN را برای سیستم عامل خود بارگیری کنید. احتمالاً بین برنامه های دسک تاپ و موبایل یا حتی یک پسوند مرورگر گزینه ای خواهید داشت.
 3. برنامه VPN یا برنامه افزودنی مرورگر را باز کنید و به یک سرور در انگلستان وصل شوید.
 4. قبل از بارگیری مجدد iPlayer BBC ، حافظه نهان و کوکی های مرورگر خود را پاک کنید. این امر باعث می شود که آدرس IP و مکان قبلی شما فراموش شود.
 5. iPlayer BBC را باز کرده و یک را انتخاب کنید سیاره آبی 2 ویدئویی که اکنون باید از حالت مسدود خارج شود.

توجه داشته باشید که به یک حساب iPlayer BBC نیز احتیاج دارید - ثبت نام رایگان است اما برای ورود به کدپستی انگلستان (انجام هر کاری) الزامی است. شما به مجوز تلویزیون انگلستان نیز احتیاج دارید ، اگرچه iPlayer در واقع این موضوع را تأیید نمی کند.

انتخاب بهترین VPN ها برای پخش جریان Blue Planet 2 در خارج از کشور

انتخاب VPN به زمان نیاز دارد ، به ویژه هنگامی که فکر می کنید همه VPN با iPlayer BBC کار نمی کنند. ما گزینه ها را بررسی کرده ایم و آن را به 5 VPN که معیارهای زیر را برآورده می کند ، کاهش داده ایم:

معیارهای انتخاب بهترین VPN

 • قادر به رفع انسداد iPlayer BBC هستید
 • سرورهای سریع در انگلستان برای پخش جریان سیاره آبی 2
 • سطح بالایی از امنیت با سیاست رمزگذاری و عدم ورود به سیستم
 • سرویس با برنامه های کاربرپسند آسان است
 • پشتیبانی مشتری با ویژگی چت زنده
 • ضمانت برگشت پول بدون ریسک را شامل می شود

اگر وقت کافی برای خواندن بررسی ها ندارید ، در اینجا خلاصه ای از بهترین VPN ها برای مشاهده آورده شده است سیاره آبی 2 در iPlayer BBC:

بهترین VPN ها برای تماشای Blue Planet 2 در iPlayer BBC

 1. ExpressVPN: انتخاب شماره 1 ما. پخش کننده BBC را مسدود می کند و سرورهای سریع برای پخش جریان دارد سیاره آبی 2. بیش از 3000 سرور در 94 کشور. همچنین Netflix را مسدود می کند. برنامه های کاربر پسند ، پشتیبانی 24/7 مشتری ، و بسته بندی شده با ویژگی های امنیتی از جمله رمزگذاری.
 2. NordVPN: بهترین بودجه VPN. 660 سرور در انگلستان و قادر به رفع انسداد iPlayer و Netflix هستند. به 6 دستگاه وصل کنید. امکانات پشتیبانی 24/7 چت زنده ، برنامه های کاربردی آسان و امنیت قوی با سرورهای ویژه.
 3. CyberGhost: سرورهای سریع و قابل اعتماد ، بیش از 300 مورد از آنها در انگلیس هستند. حداکثر 7 دستگاه را به طور همزمان ایمن کنید. برنامه های متنوعی از جمله برای Amazon Fire TV و Fire Stick. استفاده ایمن با رمزگذاری و خط مشی بدون ورود به سیستم.
 4. خصوصی VPN: سرویس پر سرعت برای تماشای سیاره آبی 2 در ایالات متحده یا کانادا. از حداکثر 6 دستگاه استفاده کنید. iPlayer و Netflix را از حالت انسداد خارج می کند. برنامه هایی برای دسک تاپ و موبایل. ویژگی های امنیتی شامل رمزگذاری و رمزگذاری سوئیچ است.
 5. سورفشارک: به شما امکان می دهد تماشا کنید سیاره آبی 2 با انسداد iPlayer BBC. اکثر سرویسهای پخش از جمله Netflix را مسدود می کند. اتصالات نامحدود را امکان پذیر می کند. خط مشی بدون گزارش و پشتیبانی 24/7 چت زنده.

بهترین VPN ها برای تماشای آنلاین Blue Planet 2

در اینجا لیست ما از بهترین VPN ها برای مشاهده وجود دارد سیاره آبی 2 در ایالات متحده یا کانادا:

1. ExpressVPN

ExpressVPNJan 2020unblocks bbciplayerTested Jan 2020

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.ExpressVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

ExpressVPN با iPlayer بی بی سی بسیار خوب کار می کند ، و آن را برای تماشای ایده آل می کند سیاره آبی 2.  سرورهای UK آن به همان سرعتی قابل اعتماد هستند که امکان پخش صاف و بدون تاخیر و بافر قابل توجه را دارند. این سرویس دارای بیش از 3،000 سرور در 94 کشور جهان است و در رفع انسداد محتوای جغرافیایی محدود بسیار خوب است. مثلا, ExpressVPN همچنین می تواند سرویس های جریان محبوب مانند Netflix ، Amazon Prime Video و Sky Go را از حالت انسداد خارج کند.

جایی که ExpressVPN از آن متمایز است ، در برنامه های کاملاً طراحی شده خود است که بسیار سریع و آسان به حرکت هستند. در اتصال به سرور یا تنظیم تنظیمات هیچ مشکلی ندارید اما در صورت نیاز به پشتیبانی مشتری از طریق گفتگوی زنده 24/7 مشکلی ندارید. خدمات مشتری ارائه شده توسط ExpressVPN سریع ، دوستانه و مسلما بهترین خدمات VPN است.

این سرویس VPN مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا است و مشمول قانونی برای نگهداری اطلاعات نیست. صرف نظر از ، ExpressVPN اظهار می دارد که هیچ مشکلی را که بتواند کاربران آن را شناسایی کند ، نگه نمی دارد. گذشته از این ، ExpressVPN اطلاعات شما را با رمزگذاری 256 بیتی AES ، قابلیت تونل زنی اسپلیت ، سوئیچ kill و محافظت در برابر نشت IPv6 و DNS ، ایمن می کند ، و باعث می شود ExpressVPN به یکی از امن ترین VPN های موجود امروز تبدیل شود..

برنامه های ExpressVPN برای دسک تاپ (ویندوز ، مک و لینوکس) ، موبایل ، (Android و iOS) و برای روتر در دسترس هستند. افزونه های مرورگر Chrome و Firefox نیز موجود هستند.

طرفداران:

 • به شما امکان می دهد Blue Planet 2 را با انسداد iPlayer BBC تماشا کنید
 • سرورها برای پخش بدون تاخیر سریع و سازگار هستند
 • امن با رمزگذاری و ویژگی سوئیچ kill
 • همچنین Netflix ، Amazon Prime Video و Sky Go را از حالت انسداد خارج می کند
 • برنامه های کاربر پسند و برنامه های افزودنی مرورگر
 • پشتیبانی چت زنده 24/7 در دسترس است

منفی:

 • کمی بیشتر از سایر VPN های موجود در این لیست

بهترین نسخه برای تماشای PLANET BLUE: ExpressVPN بهترین توصیه ما است. دارای سرورهای سریع در انگلستان برای پخش است سیاره آبی 2. iPlayer ، Netflix و Amazon Prime Video را از حالت انسداد خارج می کند. سرورهای موجود در 94 کشور. پشتیبانی 24/7 و با رمزگذاری ایمن است. به لطف 30 روز ضمانت برگشت پول ، آن را بدون ریسک امتحان کنید.

بررسی کامل ExpressVPN ما را بخوانید.

ExpressVPN Coupon پیشنهاد ویژه - 3 ماه اضافی DEALCoupon اضافی را بطور خودکار اعمال کنید

2. NordVPN

NordVPNرفع انسداد bbciplayerTested ژانویه 2020

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.NordVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

NordVPN در زمان نوشتن در انگلیس 660 سرور دارد و در کل در حدود 60 کشور حدود 5000 دستگاه. این اجازه می دهد تا شما را به تماشای سیاره آبی 2 با سهولت نه تنها iPlayer BBC را از حالت انسداد خارج می کند بلکه با Netflix ، Amazon Prime Video و HBO Go نیز کار می کند. NordVPN به سرورهای ویژه مانند Double VPN و IP اختصاصی ارائه می دهد و آن را به گزینه ای با ارزش عالی تبدیل می کند ، به خصوص هنگامی که فکر می کنید می توانید از آن برای اتصال همزمان 6 دستگاه استفاده کنید..

اتصال به یک سرور NordVPN به لطف در دسترس بودن برنامه های کاربر پسند و پسوند مرورگر بسیار آسان است. NordVPN همچنین تعهد چشمگیری به امنیت آنلاین شما ارائه می دهد. مستقر در پاناما ، این VPN از این مزیت برخوردار است که در کشوری بدون قوانین نگهداری اطلاعات اجباری وجود دارد. با استفاده از خط مشی سختگیرانه در مورد عدم ورود به سیستم و ویژگیهای امنیتی پیشرفته از جمله رمزگذاری AES 256 بیتی ، حفاظت نشت DNS و سوئیچ کشتار قابل تنظیم ، از حریم خصوصی شما محافظت می کند..

می توانید از طریق برنامه هایی که برای Windows ، Mac ، Linux ، Android ، iOS و Android TV در دسترس است از NordVPN استفاده کنید. همچنین گزینه های افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox وجود دارد. با این حال ، روترها نیاز به پیکربندی دستی دارند.

طرفداران:

 • بیش از 600 سرور UK برای تماشای Blue Planet 2 در iPlayer BBC
 • لغو سرویسهای پخش از جمله Netflix و HBO Go
 • بسیاری از ویژگی های امنیتی از جمله سرورهای ویژه
 • از حداکثر 6 دستگاه استفاده کنید
 • امکانات پشتیبانی 24/7 چت زنده

منفی:

 • سرعت و قوام سرورها می تواند متفاوت باشد

GREP VALUE VPN: NordVPN با برخی از 660 سرور در انگلستان ارزش بسیار خوبی را ارائه می دهد. این اجازه می دهد تا شما را تماشا کنید سیاره آبی 2 با انسداد iPlayer BBC. همچنین Netflix را مسدود می کند. از حداکثر 6 دستگاه استفاده کنید. پشتیبانی 24/7 ، برنامه های کاربرپسند و امنیت عالی با خط مشی بدون گزارش. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی کامل NordVPN ما را بخوانید.

NordVPN CouponSave 70٪ در برنامه 3 ساله برنامه GET DEALDiscount بصورت خودکار اعمال می شود

3. CyberGhost

سایبرگوسترفع انسداد bbciplayerTested ژانویه 2020

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.Cyberghost.com

تضمین بازگشت پول: 45 روز

CyberGhost یک VPN سریع و مطمئن است که iPlayer BBC را از حالت انسداد خارج می کند و به شما امکان می دهد جریان دهید سیاره آبی 2 در ایالات متحده یا کانادا. این بیش از 300 سرور در انگلستان است که اتصالات سریع و مداوم را برای پخش بدون مشکل عملکرد ارائه می دهند. در زمان نوشتن ، CyberGhost بیش از 3700 سرور در 59 کشور جهان دارد که به شما امکان می دهد محتویات محدود جغرافیایی را در سراسر جهان از حالت مسدود خارج کنید. علاوه بر این ، می توانید از آن برای امنیت همزمان 7 دستگاه استفاده کنید.

این سرویس VPN ارزش آن را دارد که همراه با 45 روز ضمانت برگشت پول است (بیشتر VPN ها فقط 30 روز ارائه می دهند). انتخاب برنامه های CyberGhost بدان معنی است که می توانید جریان دهید سیاره آبی 2 از طریق iPlayer BBC در دسک تاپ ، موبایل و آمازون TV TV و Fire Stick. CyberGhost همچنین از طریق ویژگی چت زنده پشتیبانی مشتری را ارائه می دهد. از نظر امنیتی ، CyberGhost با رمزگذاری 256 بیتی AES ، سوئیچ kill و محافظت در برابر نشت DNS ، امنیت قوی را ارائه می دهد. همچنین خط مشی عدم ورود به سیستم وجود دارد که تضمین می کند حریم شخصی شما دست نخورده باقی بماند.

می توانید از طریق برنامه های Window ، Mac ، Android ، iOS ، Android TV و Amazon Fire Stick و Fire TV از CyberGhost استفاده کنید. برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox در دسترس هستند. راه اندازی دستی برای لینوکس و روتر مورد نیاز است.

طرفداران:

 • iPlayer BBC را برای پخش برنامه Blue Planet 2 از حالت انسداد قفل می کند
 • سرورهای سریع با بیش از 300 در انگلستان و 3700 در سراسر جهان
 • با رمزگذاری و خط مشی بدون ثبت اطلاعات ، امنیت آنلاین شما را حفظ می کند
 • اتصالات همزمان در حداکثر 7 دستگاه
 • شامل ضمانت برگشت پول 45 روزه است

منفی:

 • ناسازگار در انسداد برخی از سرویس های جریان

سرعت و امنیت: CyberGhost یک VPN عالی همه جانبه است و سرورهایی با سرعت بالا و مطمئن در انگلستان ارائه می دهد. حداکثر 7 دستگاه را وصل کنید. برنامه های متنوعی از جمله برای تلویزیون آمازون آمازون. ویژگی های اساسی امنیتی شامل رمزگذاری و سوئیچ کشتن است. ضمانت برگشت پول 45 روزه.

بررسی کامل CyberGhost ما را بخوانید.

CyberGhost کوپن سال جدید ویژه: صرفه جویی 80٪ در برنامه های 3 ساله + 2 ماه رایگان تخفیف دریافت هزینه بصورت خودکار اعمال می شود

4. PrivateVPN

خصوصی VPNرفع انسداد bbciplayerTested ژانویه 2020

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.PrivateVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

خصوصی VPN اجازه می دهد تا جریان بدون درز از سیاره آبی 2 در ایالات متحده ، کانادا یا هر جای دیگر جهان. برای رفع انسداد iPlayer BBC ، Netflix و Amazon Prime Video ، PrivateVPN برای پخش جریان عالی است. PrivateVPN با داشتن سرورهای سریع در منچستر و لندن قادر به پخش محتوای در 1080p بدون هیچ گونه بافر یا تاخیری است. می توانید از حداکثر 6 دستگاه به طور همزمان از PrivateVPN استفاده کنید ، این امکان را به شما می دهد تا همه چیز را از کامپیوتر دسک تاپ خود به تلفن همراه خود ایمن کنید.

این سرویس VPN به دلیل طراحی کاربر پسند برنامه های آن ، مخصوصا برای مبتدیان مناسب است. یکی از ویژگی های موجود VPN مخفی است که ترافیک VPN را به عنوان یک ترافیک معمولی مبدل می کند ، حریم خصوصی بیشتری را فراهم می کند و به شما امکان می دهد از سرویس هایی در شبکه هایی که معمولاً VPN ها مسدود هستند استفاده کنید. مستقر در سوئد ، PrivateVPN یک سرویس VPN بدون گزارش است که از رمزگذاری AES 256 بیتی ، حفاظت نشت IPv6 و DNS و یک سوئیچ کشتن خودکار برای محافظت از داده های شما استفاده می کند..

PrivateVPN از طریق برنامه هایی برای Windows ، Mac ، Android و iOS در دسترس است. لینوکس و روترها به تنظیم دستی نیاز دارند.

طرفداران:

 • سرورهای سریع برای تماشای Blue Planet 2 در iPlayer BBC
 • همچنین بلاک کردن Netflix و Amazon Prime Video
 • برای امنیت داده های خود از رمزگذاری و سوئیچ kill استفاده می کند
 • به 6 دستگاه وصل کنید

منفی:

 • شبکه کوچک از حدود 100 سرور
 • هیچ برنامه افزودنی مرورگر ارائه نشده است

IDEAL FOR STREAMING: PrivateVPN دارای سرورهای پر سرعت در انگلیس برای پخش جریانی است سیاره آبی 2. انسداد اکثر سرویسهای پخش از جمله iPlayer BBC است و می توانید در حداکثر 6 دستگاه به طور همزمان مورد استفاده قرار بگیرید. خط مشی رمزگذاری و عدم ورود اطلاعات ، اطلاعات شما را ایمن می کند. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی کامل PrivateVPN ما را بخوانید.

PrivateVPN Coupon معاملات ویژه - صرفه جویی 83٪ در برنامه 2 ساله GET DEALDiscount اعمال شده به صورت خودکار

5- گشت و گذار

SurfShark VPNرفع انسداد bbciplayerTested ژانویه 2020

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.Surfshark.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

سورفشارک بیش از 800 سرور در 50 کشور جهان از جمله انگلستان دارد. این کار در باز کردن انسداد iPlayer BBC و موارد مشابه Netflix و Amazon Prime Video خوب عمل می کند. سرورها سرعت قابل قبولی و قابل اطمینان ارائه می دهند که برای تعریف محتوای بالا بیش از حد کافی برای پخش جریان هستند. با این حال, مسلما ویژگی برجسته Surfshark این است که به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی از دستگاه ها را وصل کنید, و این یک گزینه عالی برای خانواده ها است.

یکی دیگر از مزایای Surfshark این است که استفاده از آن بسیار آسان است. اتصال به یک سرور فقط چند ثانیه طول می کشد و در یک رویداد بعید که با هر مشکلی روبرو هستید ، پشتیبانی چت زنده 24/7 وجود دارد. سایر ویژگی ها شامل یک مسدود کننده تبلیغات و لیست سفید برای انتخاب وب سایت ها و برنامه ها می توانند VPN را دور بزنند. Surfshark مقر آن در جزایر ویرجین بریتانیا است. از رمزگذاری AES 256 بیتی ، محافظت در برابر نشت DNS ، سوئیچ kill و خط مشی بدون گزارش استفاده می کند تا اطلاعات شما همیشه ایمن بماند.

Surfshark برنامه هایی را برای موارد زیر ارائه می دهد: Windows، Mac، Android، iOS و Amazon Fire TV و Fire Stick. افزونه های مرورگر Chrome و Firefox نیز موجود هستند. لینوکس و روترها به پیکربندی دستی نیاز دارند.

طرفداران:

 • Unblocks Netflix ، Amazon Prime و iPlayer بی بی سی برای Blue Planet 2
 • تعداد نامحدودی از دستگاه ها را وصل کنید
 • برای اطمینان از امنیت شما از رمزگذاری و خط مشی بدون گزارش استفاده می کند
 • پشتیبانی 24/7 از طریق چت زنده و ایمیل

منفی:

 • برخی از سرورها دارای سرعت نسبتاً کندی هستند
 • شبکه سرور کوچکتر از امثال ExpressVPN و NordVPN

دستگاه های نامحدود: Surfshark برای خانواده ها مناسب است زیرا به شما امکان می دهد تا آنجا که می خواهید دستگاه های زیادی را وصل کنید. برای رفع انسداد Netflix و Amazon Prime Video و همچنین iPlayer BBC سیاره آبی 2. 24/7 پشتیبانی چت زنده و خط مشی بدون گزارش را ارائه می دهد. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی کامل Surfshark ما را بخوانید.

Surfshark Coupon معامله خاص - صرفه جویی 83٪ + 3 ماه رایگان معاملات مبلغی به صورت خودکار اعمال می شود

آیا می توانم از VPN رایگان برای تماشای Blue Planet 2 در ایالات متحده یا کانادا استفاده کنم?

متأسفانه ، شما احتمالاً نمی توانید از یک VPN رایگان برای تماشای استفاده کنید سیاره آبی 2 در ایالات متحده یا کانادا. به این دلیل است بیشتر VPN های رایگان به سادگی با iPlayer BBC کار نمی کنند. حتی اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که یک VPN رایگان را که با iPlayer بی بی سی کار می کند ، پیدا کنید ، احتمالاً متوجه خواهید شد که عملکرد بسیار ضعیف است. این امر باعث می شود VPN هایی که کاربران زیادی دارند و سرورهای بسیار کمی دارند ، آزاد کنند ، در نتیجه بار زیاد سرور ، پهنای باند محدود و تاخیر و بافر زیاد است.!

حوزه دیگری که VPN های رایگان در آن بسیار بالاتر از بهترین VPN های پرداخت شده قرار می گیرند سیاره آبی 2 امنیت است. برخی از VPN های رایگان فعالیت شما را ثبت می کنند و داده ها را به اشخاص ثالث می فروشند. حتی افرادی که این کار را انجام نمی دهند ، هنوز فاقد ویژگیهای امنیتی اساسی مانند رمزگذاری 256 بیتی و سوئیچ kill هستند. در مقابل ، یک VPN با کیفیت پرداخت شده ، سرورهای سریع و امنیتی قوی را با خط مشی بدون گزارش ارائه می دهد.

چه چیز دیگری را می توانم در iPlayer BBC تماشا کنم?

iPlayer بی بی سی خانه طیف گسترده ای از مطالب بی بی سی است که بصورت زنده ، گیرنده یا در صورت تقاضا در دسترس است. این شامل محتوای کانال های تلویزیونی و رادیویی زیر است:

 • بی بی سی یکی
 • بی بی سی دو
 • رادیو 1
 • بی بی سی سه
 • بی بی سی چهار
 • CBBC
 • بی بی سی اسکاتلند
 • اخبار بی بی سی
 • CBeebies
 • پارلمان بی بی سی
 • بی بی سی آلبا
 • S4C

استفاده از VPN برای رفع انسداد iPlayer BBC به شما امکان تماشای آن را می دهد سیاره آبی 2 و بسیاری از برنامه های تلویزیونی دیگر ، از جمله موارد زیر:

 • سیاره منجمد
 • خط وظیفه
 • این کشور
 • طلای سفید
 • لوتر
 • EastEnders
 • گم شده
 • بدن
 • مسابقه روز
 • نمایشگاه گراهام نورتون
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 49 = 56

Adblock
detector