نحوه تماشای Doctor Who فصل 12 بصورت آنلاین رایگان است

نحوه تماشای Doctor Who فصل 12 بصورت آنلاین رایگان است

دکتر که امسال کمی متفاوت عمل کرده است ، خلاص شدن از تعطیلات ویژه به نفع شروع زود هنگام فصل دوازدهم است. هواداران اکنون می توانند هر یکشنبه ساعت 6:55 بعد از ظهر GMT در انگلستان یک قسمت جدید را بدست آورند (یا اگر در آمریکای شمالی هستید در PST 8 PM EST / 5 PM PST). ادامه مطلب را بخوانید تا دریابید که چگونه جریان داشته باشید دکتر که فصل 12 است از خارج زندگی می کنند.

توجه داشته باشید که ما فقط منابع رسمی را توصیه می کنیم دکتر هو فصل 12. با توجه به محبوبیت این نمایش ، جریانهای بدون مجوز تقریبا اجتناب ناپذیر هستند ، اما توصیه می کنیم از استفاده از آنها استفاده کنید. برای شروع ، آنها تمایل به فیلم با کیفیت بسیار پایین دارند ، به علاوه جریانهای غیرمجاز معمولاً سریع توسط دارنده حق چاپ حذف می شوند. خوشبختانه ، نیازی نیست که به منابع سایه ای و غیرقابل اعتماد متوسل شوید زیرا می توانید کل فصل دوازدهم را تماشا کنید دکتر هو بصورت آنلاین.

فصل دوازدهم دکتر هو فقط در سیستم عامل های جریان قفل شده منطقه نشان داده می شود. به این ترتیب ، شما به یک VPN نیاز دارید تا تماشا کنید که آیا به خارج از کشور سفر می کنید و هیچ پخش کننده رسمی محلی وجود ندارد.

چگونه زندگی می کنیم دکتر که در خارج از کشور به صورت رایگان با VPN

بیشتر خدمات پخش فقط در کشورهای خاص در دسترس هستند. با اتصال به یک VPN ، ارائه دهنده خدمات جریان فقط آدرس IP سرور VPN مورد استفاده خود را می بیند. از آنجا که می توانید سرور VPN خود را در کدام کشور انتخاب کنید ، می توانید مکان خود را فریب داده و از خدماتی استفاده کنید که قبلاً در کشور شما غیرقابل دسترسی بودند.

در اینجا نحوه تماشای دکتر کی در خارج از کشور آمده است:

  1. اول از همه ، برای یک VPN مناسب ثبت نام کنید. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم اگرچه CyberGhost و NordVPN هر دو گزینه استثنایی و کم هزینه هستند.
  2. برنامه VPN را بارگیری و نصب کنید. چند نسخه متفاوت برای سیستم عامل های مختلف وجود خواهد داشت ، بنابراین حتما نسخه مناسب را بدست آورید.
  3. وارد شوید و به یک سرور در محل دلخواه خود وصل شوید. به عنوان مثال ، شما از یک سرور انگلیسی برای رفع انسداد سرویس های جریان انگلیسی مانند iPlayer BBC استفاده می کنید.
  4. از سایتی که مایل به رفع انسداد آن هستید ، بازدید کنید. شما باید بتوانید بدون هیچ مشکلی به تماشای محتوا بپردازید ، اما اگر اینگونه نیست ، سعی کنید کوکی های خود را پاک کرده و بارگیری مجدد صفحه را انجام دهید. همچنین ممکن است بخواهید سرور دیگری را امتحان کنید در صورتی که شخصی که از آن استفاده کرده اید در لیست سیاه قرار گرفته است.
  5. این است ، اکنون می توانید دکتر که از خارج از کشور را تماشا کرده و به خدمات عادی خانه خود وصل شوید به طور عادی.

دکتر هو special will air live ، یعنی این امر حیاتی است که مطمئن شوید VPN شما قبل از موعد کار می کند. این روش تضمین می کند که شما وقت کافی برای کمک (در صورت لزوم) از تیم پشتیبانی مشتری VPN خود خواهید داشت و به این معنی است که به دلیل مشکلات فنی غیر منتظره فنی ، ابتدای قسمت را از دست نخواهید داد.

نحوه تماشای Doctor Who به طور رایگان در تلویزیون انگلستان

پرچم انگلیس - جک اتحادیه پرچم انگلیس - جک اتحادیه - انگلیس

هواداران انگلیس می توانند جریان دکتر هو از ساعت 6:55 PM GMT زندگی می کنند در iPlayer BBC. این سرویس کاملاً رایگان است ، اگرچه قبل از تماشای هر چیزی باید حساب کاربری خود را ایجاد کنید. نگران نباشید اگر یک قسمت را از دست دهید. آنها همچنین چند ساعت پس از پخش هوا در صورت تقاضا در دسترس خواهند بود.

طبق قوانین انگلیس ، در صورت تماشای هر چیزی در iPlayer BBC ، مجوز تلویزیون را دارید. اما برخلاف تصور عامه, iPlayer BBC از شما نمی خواهد که شماره مجوز تلویزیون را وارد کنید. این سؤال به سادگی می پرسد که آیا مجوز دارید یا نه ، و آیا پاسخ شما به هیچ وجه تأیید نمی شود.

iPlayer بی بی سی ویژگی های ویژه ای برای قفل کردن منطقه دارد و بسیاری از VPN ها برای رفع انسداد آن تلاش می کنند. با این حال ، ما می توانیم تأیید کنیم که ExpressVPN هنوز هم کار می کند. با این وجود بهتر است این سرویس با ضمانت 30 روزه پس انداز پول بدست آمده بدین معنی است که می توانید در صورت عدم رضایت خود ، آن را بدون ریسک امتحان کنید و در صورت بازپرداخت کامل مطالبه بازپرداخت کامل کنید..

از کجا دیگر می توانم Doctor Who فصل 12 را آنلاین پخش کنم?

دکتر هو شاید یک نمایش بریتانیایی باشد اما یک لژیون اختصاصی از طرفداران دارد که در سراسر جهان پخش شده است. اگر خارج از کشور خود هستید ، می توانید با سرویس VPN به سرویسهای جریان معمول خود وصل شوید.

برای یافتن اینکه کدام شبکه فصل 12 را در کشور شما نشان می دهد ، به زیر نگاه کنید:

ایالات متحده آمریکا

پرچم ایالات متحده

بی بی سی آمریکا نشان خواهد داد دکتر هو فصل 12 ، اما گرفتن وجود دارد. فقط قسمت اول رایگان است و برای مشاهده قسمت های آینده (یا هر یک از فصل های قبل) ، باید با ارائه دهنده کابل خود وارد شوید.

خوشبختانه ، BBC America همچنین از تعداد معدودی از سرویسهای برتر (fuboTV ، Philo و YouTube TV) پشتیبانی می کند ، بنابراین هنوز هم ممکن است تماشا کردن دکتر هو بدون کابل. هر یک از این خدمات شامل یک آزمایش رایگان است ، بنابراین اگر شما منتظر نیستید ، می توانید ثبت نام کنید ، پخش کنید دکتر هو, و در طی یک هفته لغو کنید تا از اتهام جلوگیری شود. در غیر این صورت ، توصیه می کنیم از Philo استفاده کنید ، زیرا در هر ماه 20 دلار ، ارزانترین روش تماشای آن است.

سیستم عامل های فوق همه قفل منطقه ای بوده و فقط در ایالات متحده موجود است. با اتصال به یک سرور VPN آمریکایی هنوز می توانید از خارج از کشور به آنها دسترسی پیدا کنید.

کانادا

پرچم کانادا

در کانادا ، فصل 12 به طور انحصاری در CTV Sci-Fi نمایش داده می شود. اگر بسته تلویزیون کابلی شما قبلاً شامل کانالهای CTV است ، می توانید به سادگی با ارائه دهنده خود وارد شوید و جریان دهید دکتر هو هر هفته ساعت 8 PM EST / 5 PM PST زندگی کنید. بلافاصله پس از اتمام پخش ، قسمت ها نیز به صورت تقاضا در دسترس می باشند ، بنابراین اگر یکی از آنها را فراموش کردید ، اتفاق بزرگی نیست. متأسفانه ، هیچ راهی برای تماشای CTV آنلاین بدون کابل وجود ندارد.

CTV از نظر جغرافیایی محدود است ، به این معنی که شما باید در کانادا باشید و یا از سرور VPN کانادایی استفاده کنید قبل از تماشای هر چیزی.

استرالیا

پرچم استرالیا

دکتر هو هر هفته ساعت 7:31 PM AEDT پخش می شود. طرفداران می توانند آن را به صورت رایگان در ABC iView تماشا کنند ، و حتی لازم نیست ابتدا یک حساب کاربری ایجاد کنند. اندکی پس از پخش شدن قسمت های جدید برای پخش در صورت تقاضا در دسترس خواهند بود و حدود یک ماه در دسترس خواهند بود.

از آنجا که این سرویس پخش جغرافیایی محدود است ، برای تماشای خارج از استرالیا به یک VPN نیاز خواهید داشت.

طرفداران چه چیزی می توانند از Doctor Who فصل 12 انتظار داشته باشند?

اولین چیزها اول: جودی ویتاکر نقش خود را به عنوان سیزدهمین بار تجسمی The Doctor بازی خواهد کرد. پیش نمایش فصل 12 با عنوان "جاسوسی" تلاش خود را برای سرنگونی یک مغز متفکر جنایتکار هنگام شرکت در یکی از مهمانی هایش.

در همین حال ، یز ، گراهام و رایان با دوستان و خانواده خود به خانه برمی گردند و به بینندگان کمی اطلاعات بیشتری درباره زندگی شخصی خود می دهند. این بدان معنا نیست که این فصل کندتر خواهد بود ، اما با وجود یک صخره بزرگ در پایان قسمت اول ، این می تواند آخرین فرصت آنها برای مدتی استراحت باشد ...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 22 = 30

Adblock
detector