چگونه زندگی می کنیم جوایز Emmy 2019 2019 از هر کجا

چگونه زندگی می کنیم جوایز Emmy 2019

جوایز Emmy روز یکشنبه ، 22 سپتامبر در تئاتر مایکروسافت در مرکز شهر لس آنجلس ، کالیفرنیا برگزار می شود و ساعت 8 بعد از ظهر در ساعت PST پخش می شود. این نمایش برای چهارمین بار در تاریخ Emmy بدون میزبان خواهد بود. اگرچه ، با تعداد زیادی از حاضران با کیفیت بالا و نمایش های بسیار خوبی برای جشن ، مطمئناً یک رویداد سرگرم کننده است. در این پست ، ما توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید جوایز Emmy 2019 را از طریق ایالات متحده ، انگلستان ، کانادا ، استرالیا ، ژاپن ، آلمان ، فرانسه یا هر جای دیگر دنیا پخش کنید..

در حالی که برخی از پخش کننده ها محتوای خود را بصورت آنلاین پخش می کنند ، دسترسی کاربران کاربر مستقر در کشور مبدا را محدود می کنند. با این حال ، توسط با استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN), می توانید این محدودیت ها را دور بزنید. ما توضیح خواهیم داد که چگونه این کار می کند و نشان می دهد که در آن می توانید جوایز Emmy را به طور مستقیم پخش کنید. توجه داشته باشید که ما فقط منابع رسمی را توصیه خواهیم کرد ، زیرا جریانهای بدون مجوز تمایل به ارائه یک تجربه کاربری ضعیف دارند.

نمایش جوایز Emmy 2019 فقط در چند کانال منتخب پخش می شود. برای تماشای خارج از یک منطقه پخش ، باید از VPN استفاده کنید.

نحوه تماشای جوایز Emmy 2019 2019 به صورت آنلاین با VPN

VPN تمام ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند و آن را از طریق سرور واسطه در محل انتخاب شما تونل می کند. این آدرس IP شما را با یکی از مکان انتخابی شما جایگزین می کند ، بنابراین می توانید محدودیت های جغرافیایی و خدمات دسترسی مانند NBC و CTV را از خارج از کشور دور کنید..

در اینجا نحوه تماشای جوایز Emmy 2019 به صورت آنلاین و از هر کجا مشاهده می شود:

  1. در یک ارائه دهنده معتبر VPN مشترک شوید. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم ، اما NordVPN و CyberGhost دو گزینه عالی برای کم هزینه هستند.
  2. برنامه مناسب دستگاه خود را بارگیری و نصب کنید.
  3. برنامه را راه اندازی کنید و اعتبار جدید خود را وارد کنید.
  4. سروری را در کشوری انتخاب کنید که منبع جریان شما از آن منشا گرفته باشد.
  5. به جریان مستقیم جوایز Emmy 2019 دسترسی پیدا کنید و لذت ببرید!

در حالی که باید بدون هیچ مشکلی تماشا کنید ، مطمئناً قبل از جوایز شب یک تست آزمایشی را انجام دهید تا از دست دادن هیچ عملی.

از کجا تماشای جوایز Emmy 2019

جوایز Emmy در بسیاری از کشورها پخش می شود. اینجا کجا باید تماشا کنید.

ایالات متحده

پرچم ایالات متحده

پخش کننده رسمی جوایز Emmy 2019 FOX است. سال گذشته NBC حق پخش نمایش را داشت ، اما معمولاً بین چهار شبکه (ABC ، ​​CBS ، FOX و NBC) چرخشی وجود دارد و نوبت FOX است..

FOX مراسم جوایز کامل را از طریق تلویزیون و از طریق پخش مستقیم آنلاین نمایش می دهد. برای دسترسی به گزینه آنلاین ، از شما خواسته می شود تا با استفاده از اعتبارنامه های ارائه دهنده تلویزیون مانند Xfinity ، Dish یا DirecTV وارد شوید. اگر یک لیست طولانی از گزینه ها وجود داشته باشد ، اگر اشتراکی ندارید ، نمی توانید تماشا کنید.

اگر به خارج از ایالات متحده سفر می کنید و سعی در دسترسی به جریان مستقیم FOX دارید ، احتمالاً یک پیام خطا یا عملکرد مستقیم جریان دریافت نمی کنید. اگر اعتبار ارائه دهنده کابل ایالات متحده را دارید ، می توانید با استفاده از VPN (با استفاده از مراحل فوق) برای دریافت یک آدرس IP ایالات متحده ، این موضوع را بدست آورید. سپس می توانید اعتبارات ارائه دهنده تلویزیون خود را به طور عادی وارد کنید.

راه دیگر برای دسترسی به فاکس از طریق ارائه دهنده IPTV مانند تلویزیون زنده Hulu ، تلویزیون Sling ، PlayStation Vue ، AT&T TV NOW ، fuboTV یا YouTube TV. بسیاری از این سرویس ها آزمایش های رایگان ارائه می دهند ، بنابراین می توانید ثبت نام کنید ، جوایز Emmy را تماشا کنید و سپس کنسل کنید. حتی با وجود این خدمات ، محدودیت های جغرافیایی نیز به مرحله اجرا خواهد رسید اگر خارج از ایالات متحده هستید باید از VPN استفاده کنید. و همه آنها نیاز دارند که شما با استفاده از یک روش پرداخت در ایالات متحده ثبت نام کنید ، بنابراین آنها گزینه ای نیستند مگر اینکه شما معمولاً در آمریکا زندگی کنید.

کانادا

پرچم کانادا

بینندگان در کانادا می توانند جوایز Emmy را از طریق تلویزیون یا از طریق جریان آنلاین از طریق CTV تماشا کنند. برای دسترسی به پخش مستقیم ، اعتبارنامه ارائه دهنده خدمات تلویزیون لازم است. برای ساکنان کانادایی که به خارج از کانادا سفر می کنند ، می توانید با استفاده از VPN به جریان دسترسی پیدا کنید تا یک آدرس IP کانادایی دریافت کنید.

استرالیا

پرچم استرالیا

در استرالیا جوایز از طریق کانال FOX8 FOX8 و به صورت آنلاین از طریق Foxtel Now پخش می شوند. تأخیر وجود خواهد داشت ، بنابراین مجبور نیستید از خانه کار کنید و می توانید در زمان معقول ساعت 8:30 بعد از ظهر ACT دوشنبه 23 شهریور از نمایش لذت ببرید.

Foxtel Now یک سرویس اشتراک پولی است اما یک آزمایش 10 روزه رایگان را ارائه می دهد. اگرچه ، باید جزئیات پرداخت را ارسال کنید ، بنابراین حتماً اطمینان حاصل کنید قبل از اینکه کارت شما شارژ شود ، کنسل کنید. برای ثبت نام در خارج از استرالیا ، به یک آدرس IP استرالیا و همچنین یک روش پرداخت ثبت شده در این کشور نیاز دارید.

انگلستان

پرچم انگلیس - جک اتحادیه پرچم انگلیس - جک اتحادیه - انگلیس

اگر در انگلستان هستید ، می توانید کل نمایش جایزه را در Sky One تماشا کنید. نمایش به تاخیر می افتد تا پخش آن در یک زمان مناسب برای بینندگان انگلستان در ساعت 9 بعد از ظهر BST روز دوشنبه 23 سپتامبر.

متأسفانه ، اگر شما یک کاربر موجود Sky نیستید ، راه اندازی آن دقیقاً ساده نیست. برای دسترسی به کانال های Sky ، باید یک جعبه تمام عیار با جعبه Sky نصب شده توسط یک تکنسین داشته باشید.

با این حال ، اگر شما یک مشتری Sky Sky موجود هستید و هنگام پخش جایزه به خارج از کشور سفر می کنید ، می توانید از VPN برای اتصال به یک سرور UK استفاده کنید. سپس می توانید به صورت عادی وارد سیستم شوید.

کشورهای دیگر

محبوبیت جوایز Emmy به این معنی است که این نمایش در ده ها کشور در سراسر جهان پخش می شود. اگر کشور شما را در این لیست قرار نگرفته ایم ، می توانید فهرست رسمی پخش کننده های بین المللی را در وب سایت Emmys بررسی کنید.

چه کسی برای نامزدی در جوایز Emmy 2019 انتخاب کرده است?

مانند هر سال ، قبلاً هیجانات زیادی در خصوص افزایش این جوایز به وجود آمده است. نامزدهای جوایز Emmy در تاریخ 16 ژوئیه اعلام شد بازی تاج و تخت و خانم شگفت انگیز خانم میزل بسته را به ترتیب با 32 و 20 گره هدایت می کند. در اینجا نامزدهای برخی از جوایز پرافتخار ذکر شده است:

کمدی درام برجسته و برجسته
بهتر است با ساول تماس بگیرید باری
محافظ شخصی Fleabag
بازی تاج و تخت عروسک روسی
کشتن حوا نهر شیت
اوزارک مکان خوب
ژست خانم شگفت انگیز خانم میزل
جانشینی Veep
این ما است
بازیگر نقش اول مرد در یک درام
بازیگر نقش اول مرد در یک کمدی
امیلیا کلارک (Game of Thrones) کریستینا اپلگیت (برای من مرده)
رابین رایت (خانه کارت) Phoebe Waller-Bridge (Fleabag)
ویولا دیویس (چگونه با قتل فرار کنیم) کاترین اوهارا (نهر شیت)
ساندرا اوه ، کشتن حوا ناتاشا لیون (عروسک روسی)
جودی کامر (کشتن حوا) راشل بروسناهان (خانم شگفت انگیز خانم میسل)
مندی مور (این ما هستیم) جولیا لوئیس-دریفوس (Veep)
لورا لینی (اوزارک)
بازیگر نقش اول مرد در یک بازیگر کمدی DramaLead
باب اودنکرک (بهتر است با سول تماس بگیریم) بیل هادر (باری)
کیت هارینگتون (Game of Thrones) دون چادل (دوشنبه سیاه)
جیسون باتمن (اوزارک) آنتونی اندرسون (بلک-ایشی)
استرلینگ K. براون (این ما هستیم) یوجین لوی (Creek Creek)
Milo Ventimiglia (این ما هستیم) تد دانسون (مکان خوب)
بیلی پورتر (پوز) مایکل داگلاس (روش کومینسکی)

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

29 − 23 =

Adblock
detector