نحوه تماشای مسابقه آهنگ Eurovision 2019 به صورت آنلاین

نحوه تماشای مسابقه آهنگ Eurovision 2019 به صورت آنلاین (1)

رقابت های آهنگ یوروویژن امسال به طور رسمی در 14 مه با اولین دو مرحله از نیمه نهایی آغاز شد (دومین مسابقه در 16 مه). با این حال ، رویداد اصلی تا 18:00 CEST (12:00 PST / 3PM EST) در 18 مه پخش نخواهد شد. یوروویژن به دلایل آشکار در سراسر جهان بسیار محبوب است و بر همین اساس ، در بیش از سه ده کشور به طور زنده پخش می شود. به زیر نگاهی بیندازید تا بدانید که چگونه فینال یوروویژن 2019 را در هر کجا که هستید قرار دهید.

این پست فقط پخش کنندگان رسمی یوروویژن را توصیه می کند. رویدادهای مهم مانند این اغلب در سایت های پخش کننده بدون مجوز در دسترس است ، اما ما توصیه می کنیم از این موارد استفاده نکنید. آنها غالباً دارای ویدئوهایی با وضوح پایین و با وضوح پایین هستند و دائما در معرض خطر رد شدن از طرف دارنده حق چاپ هستند. هیچ کس نمی خواهد قبل از اعلام نتایج ، پخش سه ساعته را تماشا کند. به هر حال می توانید مسابقه آهنگ Eurovision را به صورت رایگان تماشا کنید ، به این معنی که هیچ مزیتی برای استفاده از جریان های شخص ثالث وجود ندارد.

بسیاری از سرویسهای پخش کننده یوروویژن 2019 دارای منطقه ای هستند. برای دسترسی به آنها از خارج از کشورهای مربوطه ، به یک VPN نیاز خواهید داشت.

نحوه پخش مسابقه آهنگ Eurovision در خارج از کشور با VPN

با استفاده از VPN مناسب ، دور زدن محدودیت های منطقه ای و پخش محتوای جغرافیایی مسدود شده در خارج از کشور امری بی اهمیت است. مراحل زیر را برای پخش مسابقه آهنگ Eurovision از هر کجا دنبال کنید:

 1. اگر قبلاً وارد سیستم VPN نشده اید ، ثبت نام کنید. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم اما NordVPN و CyberGhost دو گزینه با کیفیت بالا و کم هزینه هستند.
 2. نرم افزار VPN را بارگیری و نصب کنید. بیشتر سرویس ها برنامه های متنوعی را برای سیستم عامل های مختلف ارائه می دهند ، بنابراین مطمئن شوید که یکی از موارد مناسب را دریافت می کنید.
 3. یکی از پخش کننده های رسمی Eurovision را در زیر انتخاب کنید.
 4. به یک سرور VPN در کشور مناسب وصل شوید. به عنوان مثال ، شما از سرور انگلستان برای رفع انسداد iPlayer BBC یا یک سرور آلمانی برای Das Erste استفاده می کنید.
 5. ویدیویی را در مورد خدمتی که در مرحله سوم انتخاب کرده اید پخش کنید. باید فوراً بارگیری شود ، اما اگر اینگونه نباشد ، می توانید با پاک کردن حافظه نهان و کوکی های مرورگر خود ، اکثر مشکلات را حل کنید ، سپس بارگذاری مجدد صفحه.

مسابقه آهنگ Eurovision 2019 به صورت زنده پخش می شود ، بنابراین توصیه می کنیم مطمئن شوید که VPN شما از قبل به خوبی کار کند. این رویکرد تضمین می کند که اگر هر کاری مطابق آنچه انتظار می رود کار نکند ، هنوز هم باید برای کمک به تیم پشتیبانی مشتری VPN خود تماس بگیرید ، و شاید لازم نباشد که چند عمل اول را از دست بدهید.

نحوه تماشای یوروویژن به صورت رایگان در تلویزیون انگلستان

پرچم انگلیس - جک اتحادیه پرچم انگلیس - جک اتحادیه - انگلیس

مثل همیشه, یوروویژن از بی بی سی در انگلیس پخش می شود. این بدان معناست که می توانید کل رویداد را بصورت زنده و رایگان در iPlayer BBC پخش کنید. نگران نباشید اگر از 18 مه برنامه دارید ، اندکی بعد از پایان آن ، یوروویژن 2019 به کتابخانه مورد نیاز این پلت فرم اضافه می شود.

شما باید قبل از تماشای هر چیزی حساب کاربری خود را ایجاد کنید ، اما این یک روند سریع و آسان است. در حین ثبت نام ، از شما خواسته می شود یک کدپستی را وارد کنید ، اما در واقع برای تعیین مکان شما استفاده نمی شود و در واقع ، هر کد پستی انگلیس کار خواهد کرد. وقتی کارتان تمام شد ، فقط آدرس ایمیل خود را تأیید کنید و جریان را شروع کنید.

قانون انگلیس می گوید در صورت تماشای هر چیزی در iPlayer به مجوز تلویزیون احتیاج دارید. این به راحتی غیر ممکن است به طور تصادفی نادیده گرفته شود ، زیرا این سرویس فقط گاهی اوقات کاربر را به این نیاز هشدار می دهد. بدون وجود سیستم تأیید صحت ، iPlayer بی بی سی به طور واقعی به کاربران خود متکی است.

iPlayer BBC فقط در انگلیس موجود است ، بنابراین برای تماشای یوروویژن از خارج از کشور به یک VPN احتیاج دارید. هنوز به VPN احتیاج دارید؟ می توانید از خطرات بدون خطر ExpressVPN استفاده کنید, با ضمانت برگشت 30 روزه پول؛ اگر راضی نیستید یا فقط برای مدت کوتاهی به VPN احتیاج دارید ، فقط می توانید درخواست ادعای بازپرداخت کامل را لغو کنید.

از کجا دیگر می توانم Eurovision را بصورت آنلاین پخش کنم?

کمبود پخش کننده های بین المللی یوروویژن وجود ندارد. در واقع ، شما حتی نباید در اروپا زندگی کنید تا تماشا کنید! در زیر ، ما چگونه می توانیم جریان یوروویژن را از هر جای دنیا پخش کنیم ، توضیح خواهیم داد:

فرانسه

Flag_of_France-e1527750876576

هواداران فرانسوی می توانند همه اقدامات را بطور زنده دنبال کنید فرانسه.TV. فینال در فرانسه 2 در 9:00 CEST برگزار می شود. یکی از بهترین موارد در مورد این پلتفرم این است که ثبت نام یا پرداخت لازم نیست؛ تا زمانی که در فرانسه هستید (یا به یک سرور VPN فرانسوی متصل هستید) ، می توانید هر آنچه می خواهید را تماشا کنید.

توجه داشته باشید که در حالی که برخی از محتویات France.TV به شما امکان تغییر زبان صوتی را می دهد ، با یوروویژن ، هر کشور تیم تفسیر خود را دارد و به همین ترتیب ، به احتمال زیاد شما به زبانی غیر از فرانسوی نمی توانید تماشا کنید..

آلمان

آلمان-پرچم

مسابقه آهنگ های یوروویژن 2019 روشن خواهد شد داس ارست. با این حال ، اگر شما قادر خواهید بود پخش نهایی را تماشا کنید ، هیچ یک از پخش های نیمه نهایی در آلمان نمایش داده نمی شود. از طرف مثبت ، Das Erste کاملاً رایگان است و نیازی به ایجاد حساب کاربری نیست.

Das Erste قفل منطقه ای نیست اما ما همچنان توصیه می کنیم هنگام پخش هر چیزی از VPN استفاده کنید. بعضي از ارائه دهندگان خدمات اينترنتي (ISP) شناخته شده اند كه سرعت شبكه هاي مشتريان را كه به طور مكرر جريان مي يابند كاهش مي دهند ، اما با توجه به اينكه VPN فعاليت هاي شما را پنهان مي كند ، توجيه اين نوع فشار را بسيار دشوار مي كنند..

ایتالیا

پرچم ایتالیا - ایتالیایی

یوروویژن 2019 به طور زنده پخش می شود ری 1. این بستر جریان اجازه می دهد تا بدون ثبت نام به صورت رایگان تماشا کنید ، اما فقط در ایتالیا در دسترس است.

ایتالیایی هایی که در حال حاضر در کشورهای دیگر حضور دارند ، می توانند با اتصال به VPN هنوز هم تنظیم کنند ، اگرچه شایان ذکر است که رای دارای محدودیت جغرافیایی نسبتاً جدی است و به همین ترتیب ، همه VPN کار نمی کنند. می توانیم تأیید کنیم که در زمان نوشتن ، NordVPN و CyberGhost هنوز قادر به انسداد RaiPlay در خارج از کشور هستند.

اسپانیا

Flag_of_ اسپانیایی اسپانیایی

RTVE دارای حق انحصاری برای نشان دادن مسابقه آهنگ Eurovision در اسپانیا است. فینال در لا 1 در ساعت 9:00 CEST برگزار می شود. کاربران لازم نیست برای تماشای ثبت نام کنید یا هزینه ای بپردازید, اگرچه این سرویس فقط دارای پوشش اسپانیایی زبان خواهد بود.

تماشای این کانال ها از هر مکانی امکان پذیر است ، اما ما به شما توصیه می کنیم بدون در نظر گرفتن یک VPN استفاده کنید. VPN فقط برای انسداد محتویات جغرافیایی محدود نیستند ، بلکه از جلوگیری از مشاهده هر مشکوک به صورت آنلاین جلوگیری می کنند.

استرالیا

پرچم استرالیا

SBS آخرین پخش زنده را نشان می دهد, مجانی. با این حال ، وب سایت SBS فقط به شما امکان می دهد محتوای درخواستی را مشاهده کنید و برای انجام این کار حتی باید ثبت نام کنید. این سرویس معمولاً چند ساعت پس از پخش شدن ، نمایش های جدیدی را به کتابخانه مورد نیاز خود اضافه می کند ، اما نیمی از تفریح ​​Eurovision می دانند که زندگی می کند. خوشبختانه ، شما می توانید SBS را بصورت زنده در Freeview تماشا کنید ، حتی بدون ایجاد حساب کاربری.

SBS و Freeview هر دو در منطقه قفل شده اند ، بنابراین اگر خارج از استرالیا هستید باید از VPN استفاده کنید.

کانادا

پرچم کانادا

ممکن است کانادا در یوروویژن شرکت نکند ، اما این بدان معنا نیست که هواداران کانادایی باید از دست ندهند. تلویزیون Omni هر سه واقعه را نشان می دهد ، البته چند ساعت پس از اتمام پخش (ساعت 9 شب EST).

تلویزیون Omni تماشای رایگان است و هیچ حسابی لازم نیست ، اما این سرویس فقط در کانادا ارائه می شود. علاوه بر این ، به لطف محدودیت های شدید منطقه ای Omni TV ، فقط برخی از VPN ها می توانند آن را از حالت انسداد خارج کنند. ما می توانیم تأیید کنیم که NordVPN و CyberGhost هنوز کار می کنند.

مکانهای دیگر

اگر ما کشور شما را در بالا ذکر نکرده ایم ، وحشت نکنید: یوروویژن در سراسر جهان پخش می شود ، بنابراین باید همچنان بتوانید تماشا کنید. به عنوان مثال ، کانال رسمی یوروویژن یوتیوب جریان مستقیمی را در اختیار شما قرار می دهد ، مگر اینکه در یکی از کشورهای زیر قرار بگیرید: ایالات متحده ، بولیوی ، کانادا ، کاستاریکا ، جمهوری دومینیکن ، اکوادور ، السالوادور ، گواتمالا ، هندوراس ، نیکاراگوئه ، پاناما ، پاراگوئه ، اروگوئه و ونزوئلا.

هنوز هیچ شانسی برای پیدا کردن یک منبع رسمی که در آن هستید وجود ندارد؟ همچنین وجود دارد لیست گسترده ای از پخش کنندگان منطقه ای در صفحه ویکی پدیا مسابقه آهنگ یوروویژن 2019.

پخش کنندگان آمریکایی به طرز محسوسی غایب هستند. LOGOtv از سال 2016 مسابقه آهنگ Eurovision را نشان داده است ، اما نتوانسته است حقوق این رویداد امسال را تضمین کند ، احتمالاً به دلیل کم بودن تعداد مشاهده (حدود 74000 در سال 2018). به یاد داشته باشید ، اگر معمولاً در کشور دیگری زندگی می کنید اما به طور موقت در ایالات متحده هستید ، می توانید با استفاده از VPN به خدمات پخش از خانه خود دسترسی پیدا کنید..

مسابقه یوروویژن چگونه کار می کند?

اول موارد اول: این فقط کشورهای اروپایی نیستند که می توانند در یوروویژن شرکت کنند. در حقیقت ، هر عضو وابسته اتحادیه پخش اروپا می تواند وارد شود. به همین دلیل کشورهایی مانند استرالیا و اسرائیل علی رغم اینکه در اروپا حضور ندارند می توانند شرکت کنند.

برای شروع ، هر کشور هنرمندی را انتخاب می کند. با این وجود چند قانون وجود دارد: آهنگی که آنها اجرا می کنند قبل از اول سپتامبر 2018 منتشر نشده است ، آنها باید آن را به صورت زنده آواز بخوانند ، و به آنها اجازه پخش هیچ سازهای زنده داده نمی شود (بله ، این بدان معنی است که دراماتیک اجرای عالی پیانو که هر سال نشان می دهد از قبل ضبط شده است).

پس از پایان اجرای نمایش ، بینندگان در هر کشور و هیئت جانبازان صنعت موسیقی رای می دهند تا ببینند کدام کشورها لیاقت یک ، هشت ، ده و دوازده امتیاز را دارند. به نفع عدالت ، شما مجاز نیستید به کشور خود رأی دهید. هنگامی که همه امتیازها بلند شد ، مجری که بیشترین امتیاز را کسب می کند ، کشور خود را به میزبانی مسابقه آهنگ یوروویژن سال بعد.

متقاضیان مسابقه یوروویژن 2019

کشورهنرمندترانه
آلبانی جونیدا مالکی "Ktheju Tokës"
ارمنستان صربوک "بیرون رفتن"
استرالیا کیت میلر-هایدکه "جاذبه صفر"
اتریش PÆNDA "محدودیت"
آذربایجان چنگیز "حقیقت"
بلاروس زنا "آن را دوست دارم"
بلژیک الیوت "بیدار شوید"
کرواسی روکو "رویا"
قبرس تامتا "بازپخش"
جمهوری چک دریاچه مالاوی "دوست یک دوست"
دانمارک لئونورا "عشق جاودانه است"
استونی ویکتور کرون "طوفان"
فنلاند Darude ft Sebastian Rejman "دور نگاه کن"
فرانسه بلال حسنی "رووی"
مقدونیه FYR Tamara Todevska "مغرور"
آلمان S! استرز "خواهر"
جورجیا اتو نعمتزاده "ادامه دهید"
یونان کاترین دوسکا "عشق بهتر"
مجارستان جوسی پاپای "Az én apám"
ایسلند هاتاری "Hatriö mun sigra"
ایرلند سارا مکترن "22"
اسرائيل کوبی مریمی "خانه"
ایتالیا محمود "سولدی"
لتونی چرخ فلک "آن شب"
لیتوانی جوریف وکلنکو "با شیرها دوید"
مالت میشلا "آفتابپرست"
مولداوی آنا اودوبسسو "ماندن"
مونته نگرو D Mol "بهشت"
هلند دانکن لارنس "گذرگاه طاقدار"
نروژ KEiiNO "روح در آسمان"
لهستان تولیا "آتش عشق (Pali się)"
کشور پرتغال کونان اوزیریس "Telemóveis"
رومانی استر پونی "یکشنبه"
روسیه سرگئی لازاروف "جیغ"
سان مارینو سرهات "بگو Na Na Na"
صربستان نوا بوووویچ "Kruna"
اسلوونی زالا کرج & گاپر Šانتل "سبی"
اسپانیا میکی "La Venda"
سوئد جان لوندویک "خیلی دیر برای عشق"
سوئیس لوکا هونی "دستم رو شد"
اوکراین مروو "آژیر آهنگ"
انگلستان مایکل رایس "بزرگتر از ما"

کدام کشورها آن را به فینال رساندند?

21 کشور آن را از طریق نیمه نهایی انجام دادند و به پنج گروه بزرگ نیز پیوسته می شوند: کشورهایی که بیشترین کمک مالی را برای نمایش دارند. در زیر ، تمام کشورهایی را مشاهده خواهید کرد که در فینال امسال اجرا شوند:

 • آلبانی
 • استرالیا
 • آذربایجان
 • بلاروس
 • قبرس
 • جمهوری چک
 • دانمارک
 • استونی
 • فرانسه
 • آلمان
 • یونان
 • ایسلند
 • اسرائيل
 • ایتالیا
 • مقدونیه شمالی
 • نروژ
 • مالت
 • روسیه
 • سان مارینو
 • صربستان
 • اسلوونی
 • اسپانیا
 • سوئد
 • سوئیس
 • هلند
 • انگلستان
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 4

Adblock
detector