نحوه تماشای Fresh Off The Boat (فصل 4) بصورت آنلاین

نحوه تماشای Fresh Off The Boat فصل 4 به صورت آنلاین

در حالی که تازه کردن قایق در حال حاضر پنجمین فصل خود در بعضی کشورها پخش می شود ، این نمایش هنوز در جاهای دیگر نتوانسته است به نمایش درآید. به عنوان مثال ، در انگلیس ، فصل چهار قرار است در آوریل با تلویزیون پخش شود ، دو قسمت هر روز دوشنبه در ساعت 10:05 PM BST (2:00 PST / 5PM EST). در زیر ، ما توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید هر قسمت از سری جدید را به صورت زنده و رایگان پخش کنید ، در هر کجای دنیا.

این پست فقط منابع رسمی را توصیه می کند. نمایش های معروف مانند تازه کردن قایق اغلب در سایتهای پخش غیر رسمی و غیررسمی موجود است ، اما ما اکیداً توصیه می کنیم که از آنها استفاده نکنید. کیفیت فیلم غالباً بسیار ضعیف است ، و اگر این به اندازه کافی بد نباشد ، همیشه این خطر وجود دارد که جریانی که مشاهده می کنید به دلیل نقض حق نسخه برداری از طریق یک قسمت به صورت آفلاین منتقل شود. به هر حال شما می توانید فصل 4 را به طور رایگان تماشا کنید ، به همین دلیل دلیلی ندارد که در وهله اول به سایتهای سایه بان سایه اعتماد کنید.

بسیاری از خدمات نشان می دهد تازه کردن قایق به صورت رایگان قفل شده در منطقه هستند ، به این معنی که برای دسترسی به آنها از کشورهای دیگر به یک VPN احتیاج دارید.

چگونه جریان تازه کردن قایق را بصورت آنلاین و VPN بصورت آنلاین پخش کنیم

اگر قبلاً از این موارد استفاده نکرده اید ، VPN ها ممکن است نگران کننده به نظر برسند ، اما دسترسی به سیستم عامل های قفل شده منطقه در خارج از کشور بسیار ساده است. فقط مراحل زیر را طی کن:

  1. با ثبت نام در یک VPN مناسب شروع کنید. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم اما اگر به دنبال جایگزین کم هزینه هستید ، NordVPN و CyberGhost هر دو گزینه عالی هستند.
  2. در مرحله بعدی ، با در نظر گرفتن نسخه مناسب دستگاه خود ، برنامه VPN را بارگیری و نصب کنید.
  3. تصمیم بگیرید کدام یک از سرویس های جریان را در زیر می خواهید استفاده کنید.
  4. به یک سرور VPN در کشور مربوط وصل شوید. به عنوان مثال ، برای باز کردن انسداد 5Star یا یک آمریکایی برای تماشای ABC به یک سرور انگلیسی نیاز دارید.
  5. سعی کنید ویدیویی را در سرویس انتخابی خود بارگیری کنید. تقریباً فوراً باید شروع شود. در این صورت ، حافظه نهان و کوکی های مرورگر خود را پاک کنید ، صفحه را بارگیری مجدد کنید و دوباره امتحان کنید.

اگر دوست دارید تماشا کنید تازه کردن قایق زندگی می کنند ، ما اکیداً توصیه می کنیم مراحل قبل را به خوبی پیش از تاریخ پخش اجرا کنید. این تضمین می کند که اگر اشتباهی اتفاق بیفتد ، شما هنوز هم باید با تیم پشتیبانی مشتری VPN خود تماس بگیرید و ممکن است مجبور نشوید از شروع یک قسمت.

چگونه تماشای سریال Off Off The Boat فصل 4 را به صورت رایگان در تلویزیون انگلستان مشاهده کنیم

پرچم انگلستان

5Star در ابتدا برنامه ریزی شده بود تا فصل 4 این نمایش را در تاریخ 5 آوریل شروع کند ، اما به دلیل تغییر زمان بندی ، این سکوی به جای آن پخش فصل 3 را ادامه می دهد. جزئیات دیگری در مورد اینکه چه زمانی می توان انتظار دیدن فصل چهارم را داشت ، نداریم تازه کردن قایق با این وجود ، اما اطلاعات بیشتری را در دسترس قرار می دهیم.

نیازی به نگرانی نیست ، کتابخانه انگلستان Prime Prime Video شامل هر قسمت از چهار فصل اول است. این سرویس یک آزمایش آزمایشی 30 روزه را ارائه می دهد ، و در کل با 101 قسمت ، قطعاً (با کمی فداکاری) تماشای همه آنها قبل از پایان دوره آزمایشی شما امکان پذیر است. فقط به یاد داشته باشید که هنگام انجام کار خود را لغو کنید تا از پرداخت هزینه اتهام خودداری کنید.

اگر ترجیح می دهید صبر کنید و نمایش را به صورت زنده پخش کنید ، باید بدانید که قانون انگلیس شما را مجبور به داشتن مجوز تلویزیون می کند. با این حال ، My5 (پلت فرم آنلاین که در آن می توانید محتوای 5star را مشاهده کنید) در واقع بررسی نمی کند که مجوز دارید و برای صادقانه بودن به کاربران متکی است.

هر دو Amazon Prime Video UK و 5Star در منطقه قفل شده اند. به این ترتیب ، شما باید در انگلستان باشید یا از یک سرور VPN بریتانیا برای استفاده از آنها استفاده کنید. اگر هنوز VPN ندارید ، می توانید از ضمانت 30 روزه بدون پرداخت ریسک ExpressVPN استفاده کنید. در حالی که شما مجبور به پرداخت پیش پرداخت هستید ، می توانید در هر زمان (و به هر دلیلی) لغو کنید تا درخواست بازپرداخت کامل کنید.

از کجا دیگر می توانم Fresh Off The Boat را به صورت آنلاین تماشا کنم?

پخش کنندگان در بسیاری از کشورهای دیگر موفق به کسب موفقیت در این نمایش هستند. در زیر ، ما چگونگی جریان را توضیح خواهیم داد تازه کردن قایق آنلاین در کشور شما:

ایالات متحده آمریکا

پرچم ایالات متحده

تازه کردن قایق در حال پخش پنجمین فصل خود در ABC در حال حاضر. اگر از قبل مشترک تلویزیون کابلی هستید ، می توانید وارد سیستم شوید و فوراً تماشای آن را شروع کنید. قسمتهای جدید هر جمعه ساعت 5 بعد از ظهر PST (8:00 EST) پخش می شود و روز بعد به کتابخانه مورد نیاز این پلتفرم اضافه می شود. با این حال ، آنها فقط برای یک ماه در دسترس هستند ، بنابراین پرداخت می کند تا در صورت امکان به روز بماند.

کابل ندارید؟ ABC به شما امکان می دهد تا با Hulu خود با TV Live ، DirecTV Now ، PlayStation Vue یا YouTube TV وارد حساب کاربری خود شوید. شایان ذکر است که ABC اقدامات محدود كننده جغرافیایی ویژه ای دارد ، به این معنی كه بسیاری از VPN ها تلاش می كنند تا آن را در خارج از كشور مسدود كنند. خوشبختانه ، روش بسیار ساده تری برای تماشای وجود دارد.

اشتراک مبنای Hulu هزینه ای معادل 5/99 دلار در ماه دارد و این امر بسیار ارزان تر از سایر بسته های برتر بالای بالا است. با این وجود بهتر است با یک آزمایش 30 روزه رایگان انجام شود و کارتهای هدیه را بپذیرد ، بنابراین می توانید از هرجای دیگر ثبت نام کنید. هولو هر قسمت از هر پنج فصل را ارائه می دهد تازه کردن قایق. در حالی که شما نمی توانید هر چیزی را به طور زنده تماشا کنید ، به طور کلی قسمت های جدید یک یا دو روز بعد از نمایش در تلویزیون پخش می شوند.

خدمات فوق فقط در ایالات متحده موجود است. به این ترتیب ، برای استفاده از آنها در خارج از کشور به یک VPN احتیاج دارید.

استرالیا

پرچم استرالیا

همه چیز برای هواداران استرالیا کمی دشوارتر است. TenPlay در حال حاضر دوباره از فصل دو هر دوشنبه شب ساعت 9 عصر AEST نمایش می دهد و Fox8 قسمتهای جدیدی را از فصل پنج شنبه ها ساعت 7:30 بعد از ظهر پخش می کند. هر دوی این سرویس ها برای مدت کوتاهی پس از پخش هوا ، محتوای خود را در صورت تقاضا در دسترس قرار می دهند ، بنابراین اگر یک قسمت را از دست ندهید ، باز هم فرصتی برای جلب نظر خواهید داشت.

در حالی که TenPlay از شما می خواهد قبل از تماشای هر چیزی ثبت نام کنید ، انجام این کار آزاد است. اما برای تماشای آنلاین Fox8 ، به برنامه کابل Foxtel موجود یا اشتراک Foxtel Now نیاز دارید. Foxtel Now هر ماه 25 دلار AUD هزینه دارد و یک آزمایش آزمایشی 10 روزه را شامل می شود ، که به اندازه کافی طولانی برای تماشای فصل باقی مانده نیست ، اما حداقل بسته کانال مورد نیاز در اشتراک پایه گنجانده شده است.

متأسفانه, هیچ سرویس اصلی پخش در استرالیا هر سری قبلی را ارائه نمی دهد, به این معناست که به طور مؤثر مورد رحمت شبکه های تلویزیونی قرار گرفته اید. شما می توانید فصل ها را بصورت جداگانه در iTunes خریداری کنید (معمولاً حدود 27.99 دلار) اما بدیهی است که ایده آل نیست. به یاد داشته باشید: اگر معمولاً در جای دیگری زندگی می کنید ، می توانید با VPN به خدمات از کشور خود دسترسی پیدا کنید.

TenPlay و Foxtel Now هر دو جغرافیایی مسدود شده اند. با اتصال به یک سرور VPN استرالیا ، هنوز می توانید از خارج از کشور به آنها دسترسی پیدا کنید.

کانادا

پرچم کانادا

کانادایی تازه کردن قایق طرفداران می توانند فصل پنجم را تماشا کنید CHCH. ثبت نام یا پرداخت لازم نیست اما گرفتن وجود دارد. این سرویس فقط به شما امکان می دهد تلویزیون را به صورت زنده پخش کنید و هیچ محتوای درخواستی ندارید. این نمایش هر جمعه ساعت 8 شب EST پخش می شود ، و متأسفانه اگر یک قسمت را از دست دادید ، راهی برای تماشای آن وجود ندارد ، جز خرید آن به صورت جداگانه یا صبر مجدد برای مجدد.

در حالی که CHCH منطقه ای محدود نیست ، ما همچنان توصیه می کنیم هنگام تماشای هر چیزی از VPN استفاده کنید. علاوه بر نگه داشتن فعالیت های شما از چشم های مهربان ، VPN ها این احتمال را دارند که ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) اتصال شما را تحت فشار قرار دهد..

هند

Flag_of_India

Hotstar دارای حق پخش انحصاری برای تازه کردن قایق در هند. این پلت فرم هر قسمت از این نمایش را به صورت تقاضا ارائه می دهد و شامل یک آزمایش آزمایشی هفت روزه است. به این ترتیب ، شما می توانید یک یا دو فصل را به صورت رایگان تماشا کنید ، اما پایان دادن به هر قسمت قبل از پایان جلسه کار بسیار دشوار خواهد بود. اگر تصمیم به ادامه استفاده از خدمات پس از آن دارید ، هزینه آن 199 دلار در ماه خواهد بود.

Hotstar چندین کارت اعتباری مهم را می پذیرد ، بنابراین امکان ثبت نام از خارج وجود دارد. با این حال ، این سرویس دارای محدودیت جغرافیایی است ، به این معنی که برای استفاده از آن در خارج از هند به یک VPN احتیاج دارید.

چه موقع Fresh Off The Boat فصل پنج به انگلستان خواهد رسید?

طرفداران انگلیس در حال حاضر یک فصل کامل پشت همسایگان آمریکایی خود هستند ، و در حال حاضر ، هنوز مشخص نیست که چه زمانی می توانند انتظار دیدن را داشته باشند تازه کردن قایقسری پنجم. هنگامی که کانال 5 حق پخش در سال 2017 را برداشت ، تصمیم گرفت از ابتدا شروع کند ، حتی اگر این نمایش چهارمین فصل خود را در آمریکا شروع می کرد.

این تصمیم ، اگرچه قابل درک است ، باعث سردرگمی شد و ممکن است واقعاً بینندگان را به سمت یک سکوی جریان رقیب ، Amazon Prime Video سوق دهد ، که در همان روز پخش در قسمتهای جدید در همان روز پخش شد. کتابخانه انگلیس آمازون فصل پنجم را شامل نمی شود ، اما این بدان معناست که ممکن است توافقی بین این دو انجام شده باشد. اگر اینگونه باشد ، کانال 5 در مورد آن بسیار سکوت اختیار می کند اما ما از شما در مورد پیشرفت ها آگاه خواهیم شد.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 1 =

Adblock
detector