نحوه تماشای Game of Thrones Season 8 به صورت آنلاین

نمایش مشهور HBO بازی تاج و تخت فصل 8 قرار است در 14 آوریل با 10 قسمت از ماه ژوئن به نمایش درآید. برنامه ریزی کنید تا هر هفته ساعت 9 PM EST / 6 PM PST تنظیم کنید.

مگر اینکه در حال حاضر هزینه HBO را بپردازید ، ممکن است در تلاش خود برای یافتن یک گزینه جریان خوب ، به همان اندازه Dothraki سرگردان شوید. اگر در ایالات متحده ، UKm کانادا یا استرالیا هستید (یا روش پرداخت برای این کشورها را دارید) ، می توانید تماشا کنید بازی تاج و تخت فصل 8 رایگان. اگر مکان دیگری هستید ، اگر می دانید کجا جستجو کنید ، هنوز گزینه های بسیار کم هزینه ای وجود دارد. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه.

این پست فقط منابع رسمی را توصیه می کند. می گیریم هیچ کس نمی خواهد از دست بدهد بدست آورد پیش نمایش فصل ، یا هر یک از فصل های آخر ، برای این موضوع. متأسفانه ، مجرمان سایبری دوست دارند طعمه خود را بگیرند بازی تاج و تخت طرفدارانی که به گزینه های جریان غیر رسمی یا سایت های دزدان دریایی روی می آورند.

راهنمای ما شما را در مورد نحوه تماشای بازی تاج و تخت به صورت آنلاین و رایگان در سایت های پخش مستقیم ، نه فقط برای قسمت اول ، بلکه برای کل فصل دنبال می کند..

بازی تاج و تخت در سراسر جهان موجود است ، اما بیشتر منابع منطقه قفل شده اند. در نتیجه ، اگر خارج از کشور خود باشید ، ممکن است به یک VPN نیاز داشته باشید تا گزینه های پخش رایگان یا کم هزینه را دریافت کنید..

چگونه جریان یابد بازی تاج و تخت فصل 8 بصورت آنلاین با VPN پخش می شود

VPN ها ابزارهای کاملاً قانونی هستند که به شما امکان می دهند قفل منطقه را دور بزنید. با اتصال به یک VPN ، می توانید به راحتی به هر مکان در جهان دسترسی داشته باشید. برای فصل بازی تاج و تخت 8 ، همه شما باید انجام دهید به شرح زیر است:

 1. ابتدا برای سرویس VPN مورد نظر خود ثبت نام کنید. ExpressVPN گزینه پیشنهادی است ، اما ممکن است بخواهید گزینه های ارزان قیمت دیگری مانند NordVPN و CyberGhost را در نظر بگیرید.
 2. در مرحله بعد ، برنامه VPN را در دستگاه جریان خود نصب کنید (Amazon Fire TV ، رایانه لوحی ، iOS یا Android ، ویندوز یا رایانه Mac). توجه داشته باشید که بیشتر برنامه های VPN در کنسول های بازی یا تلویزیون های هوشمند کار نمی کنند.
 3. اتصال به یک سرور VPN در کشوری که سرویس پخش انتخابی شما در آن واقع شده است. به عنوان مثال ، به برنامه پخش جریان HBO ، یک سرور کانادایی برای Crave یا سرور استرالیا برای Foxtel Now به سرور ایالات متحده احتیاج دارید..
 4. سرویس پخش را که در کشوری ارائه می شود که روش پرداخت دارید ، انتخاب کنید (برای ثبت نام در آزمایش های رایگان مورد نیاز است).
 5. حساب خود را ایجاد کرده و یک ویدیو باز کنید. اگر بتوانید ثبت نام کنید و فیلم بازی کنید ، همه تنظیم شده اید! اگر می توانید وارد سیستم شوید ، اما به نظر نمی رسد ویدیو پخش کنید ، سعی کنید حافظه پنهان و کوکی های خود را پاک کنید ، یا مرورگر خود را ببندید و در یک مرورگر خصوصی یا حالت ناشناس سایت را بارگیری کنید.

اکیداً توصیه می کنیم قبل از پخش فصل قبل یا قبل از هر قسمت جدید ، این مراحل را طی کنید. این تضمین می کند که VPN شما کار می کند و شما تجربه دیگری را که صبح روز بعد توسط همکارانتان دارید خراب نخواهید کرد.

همچنین ، مراقب اسپویلرها در رسانه های اجتماعی باشید! احساس راحتی کنید که همه دوستانتان را نادیده بگیرید و یا به طور موقت حساب های Facebook و Twitter خود را غیرفعال می کنید. ما شما را سرزنش نمی کنیم.

با این کار ، بیایید با جزئیات بیشتری به بررسی چگونگی تماشای Game of Thrones به صورت آنلاین در سال جاری ، از هر نقطه دنیا بپردازیم.   

نحوه تماشای بازی تاج و تخت فصل 8 رایگان در انگلیس و ایرلند

پرچم انگلستان

در صورت وجود گزینه های شما در انگلستان و ایرلند تا حدودی محدود است بازی تاج و تخت فن ، اما آنها بد نیستند. Sky Atlantic تنها ارائه دهنده خدمات است ، اما می توانید یک آزمایش رایگان را از طریق Now TV دریافت کنید.

 • ساکنان انگلستان یک مورد دریافت می کنند محاکمه رایگان 7 روزه برای گذرگاه سرگرمی تلویزیون اکنون (قسمت 1 را پوشش می دهد)
 • ساکنان ایرلند یک مورد دریافت می کنند محاکمه رایگان 14 روزه برای Pass TV Entertainment Pass (قسمتهای 1 و 2 را پوشش می دهد)

پس از محاکمه رایگان ، Sky TV ماهانه 7.99 پوند در انگلیس و 15.00 یورو در ماه در ایرلند است. با این حال ، Sky نیز در حال معامله در هر دو کشور است: 3 ماه تلویزیون اکنون با قیمت 17.99 پوند در انگلیس (25٪ تخفیف) و 20 یورو در ایرلند (بیش از 50٪ تخفیف).

از طرف دیگر ، می توانید با استفاده از روش پرداخت متفاوت و آدرس ایمیل ، برای جلسه آزمایشی رایگان ثبت نام کنید ، لغو کنید و سپس دوباره ثبت نام کنید و به راحتی سه هفته پخش مستقیم Game of Thrones را بدون هزینه دریافت کنید..

نکته قابل توجه ، اکنون تلویزیون برای ثبت نام به یک آدرس فیزیکی نیاز دارد. اگر به خارج از انگلستان یا ایرلند سفر می کنید و آدرس فیزیکی و گزینه های پرداخت برای استفاده دارید ، توصیه می کنیم از VPN ها با یک نسخه آزمایشی رایگان و ضمانت برگشت پول استفاده کنید: ExpressVPN انتخاب برتر ما برای این نوع جریان و دور زدن قفل منطقه است.. 

نحوه تماشای بازی تاج و تخت رایگان در ایالات متحده

بازی تاج و تخت رایگان در ما

در نظر گرفتن HBO یک شرکت آمریکایی است ، و بازی تاج و تخت یک نمایش ایالات متحده است ، نباید تعجب کنید که بدانید که چندین روش برای دسترسی به محتوای HBO وجود دارد ، و به صورت رایگان.

در اینجا معامله واقعی است. می توانید با یک جلسه آزمایشی رایگان 7 روزه وارد سرویس پخش مستقیم و مستقل HBO شوید که به شما امکان می دهد قسمت اول فصل 8 را به صورت رایگان تماشا کنید.

HBO همچنین به عنوان یک برنامه افزودنی در دسترس است تلویزیون Hulu + زنده ، PlayStation Vue ، کانالهای آمازون ، DirecTV Now و AT&T WatchTV. می توانید اکثر این خدمات (به استثناء کانالهای Prime Prime Amazon) یک آزمایش رایگان دریافت کنید ، و سپس هنگام ورود به سیستم از طریق آن سرویس ها ، آزمایش رایگان HBO را دریافت کنید..

در اینجا کاملی از نحوه به حداکثر رساندن اطلاعات شما آورده شده است بازی تاج و تخت فصل 8 آزمایش رایگان

اژدها را نگه دارید. در اینجا یک راهنمای گام به گام برای دریافت بازی Game of Thrones Season 8 رایگان در ایالات متحده برای کل فصل وجود دارد.

 • برای بدست آورد قسمت 1 (پیش نمایش فصل): برای تماشای یک حساب کاربری HBO با یک آزمایش 7 روزه رایگان ایجاد کنید بازی تاج و تخت پیش نمایش فصل 8. اشتراک خود را پس از پایان نمایش لغو کنید.
 • برای بدست آورد قسمت 2: در Hulu + TV Live ثبت نام کنید و HBO را به عنوان کانال اضافه کنید. هر دو جلسه آزمایشی رایگان خواهید داشت (7 روز برای Hulu ، اما HBO از نظر فنی 30 روز بصورت رایگان از طریق Hulu انجام می شود) ، بنابراین می توانید قسمت 2 را به صورت رایگان تماشا کنید. اشتراک خود را پس از پایان نمایش لغو کنید.
 • برای بدست آورد قسمت 3: وارد بسته PlayStation Vue Access شوید و سپس HBO را به عنوان کانال به بسته خود اضافه کنید. PlayStation Vue یک آزمایش رایگان 5 روزه را ارائه می دهد ، در حالی که HBO یک آزمایش آزمایشی 7 روزه را خواهد داشت ، بنابراین مطمئن شوید که خیلی زود ثبت نام نکنید. شما می توانید قسمت 3 را به صورت رایگان تماشا کنید. پس از پایان نمایش ، حتماً اشتراک خود را لغو کنید.
 • برای بدست آورد قسمت 4: ثبت نام در DirecTV Now Plus از حداکثر. هر کدام از بسته ها به طور خودکار با HBO همراه خواهند بود و یک آزمایش آزمایشی رایگان 7 روزه دریافت خواهید کرد ، به این معنی که می توانید قسمت 4 را به صورت رایگان تماشا کنید. بعد از پایان نمایش کنسل کن.
 • برای بدست آورد قسمت 5: ثبت نام در AT&T Watch TV ، که با یک آزمایش آزمایشی 7 روزه همراه است. HBO را در طول دوره آزمایشی رایگان به بسته خود اضافه کنید تا قسمت 5 را به صورت رایگان تماشا کنید. بعد از پایان نمایش کنسل کن.

این فقط شما را برای نیم فصل اول پوشش می دهد. در مورد قسمت های 6-10 چطور؟ آسان! به همین سادگی مراحل مشابه را دنبال کنید ، اما برای ثبت نام از کارت اعتباری و آدرس ایمیل دیگری استفاده کنید! به این ترتیب ، شما قادر خواهید بود همه را تماشا کنید بازی تاج و تخت فصل 8 رایگان آنلاین.

چگونه می توان HBO ایالات متحده و بازی تاج و تخت در خارج از کشور

همچنین اگر در حال حاضر در خارج از کشور هستید در کشوری که HBO و بازی تاج و تخت از هرگونه خدمات رسمی در دسترس نیست. به سادگی این مراحل را دنبال کنید.

 1. برای خرید کارت هدیه HBO Now که می توانید از آن برای پرداخت اشتراک آنلاین HBO استفاده کنید ، به فروشگاه کارت هدیه من بروید. کارت هدیه 30 دلاری به ارزش 2 ماه پرداخت می شود
 2. از طریق ExpressVPN یا سایر سرویسهای پیشنهادی VPN به یک سرور مستقر در ایالات متحده متصل شوید ، سپس به HBO.com بروید
 3. ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید (هنوز یک جلسه آزمایشی رایگان دریافت خواهید کرد ، به این معنی که یک کارت هدیه 30 دلاری شما را برای 9 هفته دسترسی HBO ایالات متحده پوشش می دهد)
 4. جریان را شروع کنید! حتماً مراحل ذکر شده در مورد جریان را دنبال کنید بازی تاج و تخت فصل 8 با یک VPN

نحوه تماشای بازی تاج و تخت فصل 8 رایگان در استرالیا

بازی تاج و تخت رایگان آنلاین در استرالیا

ما به تازگی با Clayton Bester از ایستگاه رادیویی استرالیا Flow FM (4 PM ARVO Flow) در مورد خطرات بازی تاج و تخت دزدی دریایی اگر به دنبال تماشای هستید بازی تاج و تخت فصل هشتم در استرالیا چند گزینه قانونی دارید که با خطرات حریم خصوصی و امنیتی در ارتباط با وب سایت های دزدی دریایی همراه نیست.

Foxtel و Foxtel Now

برای استرالیا بازی تاج و تخت طرفداران ، Foxtel و Foxtel Now گزینه های شما برای تماشای نمایش زنده هستند. اگر مشتری Foxtel هستید ، از قبل به محتوای HBO دسترسی خواهید داشت.

اگر مشتری فعلی Foxtel نیستید ، می توانید در Foxtel Now ثبت نام کنید. هزینه 25 دلار AUD در هر ماه است. با این حال ، می توانید با یک آزمایش رایگان ثبت نام کنید از طریق بسته Foxtel Now Essentials.

نیازی به وارد کردن آدرس پستی فیزیکی نیست. این بدان معناست که می توانید به راحتی با استفاده از روش های پرداخت مختلف و آدرس های ایمیل ثبت نام کنید تا چندین آزمایش رایگان دریافت کنید.

نحوه تماشای بازی تاج و تخت فصل 8 رایگان در کانادا

خبر خوب ، کانادایی بدست آورد هواداران! شما می توانید امسال به راحتی در وینترفل به این برنامه بپیوندید. سرویس پخش جریانی Crave اکنون حاوی محتوای HBO ، از جمله آن است بازی تاج و تخت!

می توانید با افزودن فیلم + HBO با هزینه 20 دلار در ماه در Crave ثبت نام کنید. همچنین یک دوره یک ماهه آزمایشی رایگان دریافت خواهید کرد. این شما را برای 3 قسمت اول پوشش می دهد بازی تاج و تخت فصل 8. اگر می خواهید تمام فصل را رایگان تماشا کنید ، به سادگی قبل از پایان جلسه آزمایشی رایگان خود را لغو کنید. فقط اطمینان حاصل کنید که دوباره با یک آدرس ایمیل و روش پرداخت دیگر ثبت نام کنید تا یک آزمایش رایگان دیگر دریافت کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 4

Adblock
detector