نحوه تماشای Got Talent (سریال 13) انگلیس بصورت آنلاین در خارج از کشور

نحوه تماشای سری 13 Got Talent انگلیس به صورت آنلاین

برنامه ی استعداد یابی در بریتانیا فصل 13 شنبه 6 آوریل از ساعت 7:15 PM BST (11:15 AM PST / 2:15 PM EST) آغاز می شود. برای شروع ، این نمایش یک بار در هفته پخش می شود ، گرچه قسمت های جدید تقریباً هر روز با نزدیک شدن به مسابقه منتشر می شوند. به امید و در زیر موارد زیادی وجود دارد ، ما توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید هر قسمت از فصل 13 را بصورت آنلاین پخش کنید.

توجه به این نکته مهم است که ما فقط منابع رسمی را توصیه خواهیم کرد. برنامه ی استعداد یابی در بریتانیا یک نمایش بسیار محبوب است ، و به همین ترتیب ، به احتمال زیاد در سایت های پخش کننده مجوز در دسترس خواهد بود. اما استفاده از این موارد واقعاً فایده ای ندارد زیرا آنها اغلب فیلم هایی با کیفیت بسیار پایین ارائه می دهند ، و همیشه این احتمال وجود دارد که جریان شما به طور آفلاین از طریق اینترنت منتقل شود. می توانید تماشا کنید برنامه ی استعداد یابی در بریتانیا به هر حال فصل 13 به صورت رایگان ، بنابراین نیازی به توسل به جریانهای غیرقابل اعتماد و غیرمجاز نیست.

برای تماشای شما به یک VPN احتیاج دارید برنامه ی استعداد یابی در بریتانیا اگر خارج از انگلستان هستید به صورت رایگان.

نحوه تماشای Got Talent انگلیس در خارج از کشور با VPN

دسترسی به سیستم عامل های قفل شده منطقه از خارج با یک VPN در واقع بسیار ساده است. فقط کافی است مراحل زیر را دنبال کنید تا انسداد و جابجایی آن انجام شود برنامه ی استعداد یابی در بریتانیا از هر کجا:

  1. با انتخاب یک VPN مناسب شروع کنید. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم اما NordVPN و CyberGhost دو گزینه قدرتمند و کم هزینه هستند.
  2. در مرحله بعد نرم افزار VPN را بارگیری و نصب کنید. چندین نسخه مختلف وجود خواهد داشت ، بنابراین حتما نسخه صحیحی را برای سیستم عامل خود بدست آورید.
  3. به یکی از سرورهای انگلیسی VPN خود وصل شوید.
  4. ویدیویی را در ITV Hub پخش کنید. بلافاصله باید شروع شود ، اما اگر اینطور نیست ، سعی کنید حافظه پنهان و کوکی های مرورگر خود را پاک کنید ، سپس صفحه را تازه کنید.

برنامه ی استعداد یابی در بریتانیا فصل 13 به صورت زنده پخش می شود. به همین دلیل ، ما به شدت توصیه می کنیم قبل از شروع نمایش ، VPN خود را با مراحل فوق آزمایش کنید. با انجام این کار ، شما خودتان وقت زیادی را برای ارتباط با پشتیبانی مشتری در صورتی که هر کاری که مطابق انتظار باشد انجام ندهید ، ترک می کنید. این همچنین بدان معنی است که کمتر احتمال دارد که شروع یک قسمت را از دست بدهید.

چگونه می توانم جریان زندگی استعدادهای درخشان در بریتانیا را از تلویزیون انگلیس به صورت رایگان پخش کنیم

پرچم انگلیس - جک اتحادیه پرچم انگلیس - جک اتحادیه - انگلیس

ITV فصل 13 را نشان می دهد برنامه ی استعداد یابی در بریتانیا زنده. این بدان معنی است که شما می توانید آن را به طور رایگان تماشا کنید در ITV Hub و TVPlayer.com. از هر سرویس دیگری که تصمیم به استفاده از آن بگیرید ، ابتدا باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. در هنگام ثبت نام ، از شما خواسته می شود كه کد پستی انگلستان را ارائه كنید ، اما نگران نباشید ، زیرا این مورد برای تأیید موقعیت مکانی شما استفاده نمی شود. به سادگی می توانید کد پستی انگلیس را وارد کنید ، آدرس ایمیل خود را تأیید کنید و فوراً جریان را شروع کنید.

یکی از نکات جالب در مورد ITV Hub این است که مدت کوتاهی پس از اتمام پخش ، قسمتهای جدید را به صورت تقاضا در دسترس قرار می دهد. به این ترتیب ، اگر یک قسمت را از دست دادید یا برنامه دارید چه زمانی برنامه ی استعداد یابی در بریتانیا روشن است ، می توانید به راحتی گیر بیاورید. لازم به ذکر است که این قسمت ها فقط برای مدت کوتاهی در دسترس هستند.

قانون انگلیس شما را ملزم می کند که اگر هر چیزی را همزمان با نمایش در تلویزیون مشاهده می کنید ، مجوز تلویزیون داشته باشید. این اغلب به طور تصادفی نادیده گرفته می شود زیرا نه ITV Hub و نه TVPlayer.com به طور مداوم این را به کاربر نمی گویند. بعلاوه ، هیچکدام از خدمات در حقیقت بررسی نمی کنند که آیا مجوز دارید یا نه ، در عوض تکیه کامل بر یک سیستم افتخاری است.

هر دو سرویس پخش جریانی فوق در منطقه قفل شده اند و فقط در انگلستان در دسترس هستند. با اتصال به یک سرور VPN انگلیس ، هنوز می توانید از خارج از کشور به آنها دسترسی پیدا کنید. VPN ندارید؟ ExpressVPN ارائه می دهد با ضمانت برگشت 30 روزه پول بنابراین می توانید از آن برای جریان استفاده کنید برنامه ی استعداد یابی در بریتانیا بی خطر.

از کجا می توانم نسخه های بین المللی Got Got Talent را در بریتانیا تماشا کنم?

برنامه ی استعداد یابی در بریتانیا فقط در انگلستان نشان داده می شود ، اما قرار است چند اسپینفو بین المللی به زودی در سراسر جهان پخش شود. به زیر نگاهی بیندازید تا بدانید که در کجا می توانید نسخه کشور خود را مشاهده کنید:

ایالات متحده آمریکا

پرچم ایالات متحده

مسابقه ی کشف استعداد آمریکا فصل 14 به تازگی آغاز شده است بنابراین بهترین زمان برای شروع تماشای است. قسمتهای جدید در 5:00 PST / 8PM EST از تاریخ پخش می شود NBC. اگر بسته کابلی شما شامل NBC است ، می توانید بلافاصله وارد شوید و شروع به تماشای آن کنید ، اما در غیر این صورت ، هنوز هم می توانید آخرین قسمت های مورد نظر را چند ساعت پس از پایان آنها دریافت کنید.

اگر ترجیح می دهید فصل 14 را به صورت زنده تماشا کنید ، می توانید برای DirecTV Now ، fuboTV ، Hulu با تلویزیون زنده ، تلویزیون اسلینگ یا YouTube TV ثبت نام کنید. این خدمات از 15 تا 50 دلار در ماه متغیر است ، اما هرکدام یک دوره آزمایشی رایگان را شامل می شوند ، بنابراین می توانید ببینید که آیا اینها مناسب شما هستند یا خیر. بسیاری از این سیستم عامل ها به شما نیاز دارند که روش پرداختی را به یک آدرس آمریکایی مرتبط کنید ، بنابراین اگرچه ثبت نام برای کاربران خارجی دشوار است ، ساکنان آمریکایی که هم اکنون در کشورهای دیگر هستند ، می توانند به صورت عادی ثبت نام کنند.

خدمات فوق فقط در ایالات متحده آمریکا موجود است. این بدان معنی است که برای دسترسی به آنها از کشورهای دیگر ، باید به یکی از سرورهای آمریکایی VPN خود وصل شوید.

مکزیک

Flag_of_Mexico

در حال حاضر, México Tiene Talento ("Got Talent مکزیک") فصل سوم خود را پشت سر می گذارد. امسال هیئت داوری کاملاً جدیدی از جمله کمدین Adal Ramones ، بازیگر هوراسیو ویالوبوس و ماریا خوزه ، یک احساس پاپ مکزیکی وجود دارد. میزبان نیز در حال تغییر است ، در حالی که ادی ویارارد جایگزین ریکاردو هرناندز شد.

با پایان یافتن استماع های اولیه ، قسمت ها بیشتر پخش می شوند ، اگرچه همیشه در ساعت 7:30 PM MPST (6:30 PM PST / 9:30 PM EST). می توانید باقیمانده این سریال را به صورت رایگان از طریق تلویزیون آزتکا پخش کنید ، اگرچه از آنجا که این سرویس قفل منطقه ای است ، اگر خارج از مکزیک هستید ، به VPN احتیاج دارید..

ایرلند

ایرلند-پرچم

استعدادهای درخشان ایرلند در دومین فصل خود است و ما تازه در مرحله نیمه نهایی هستیم. قسمتهای جدید به طور زنده در Virgin Media Player پخش می شوند و چند ساعت پس از پایان به فروشگاه مورد تقاضا اضافه می شوند. بهتر است این سرویس کاملاً رایگان باشد و حتی لازم نیست قبل از پخش ، حساب کاربری خود را ایجاد کنید.

Virgin Media Player فقط در ایرلند قابل دسترسی است. اگر در حال حاضر در کشور دیگری هستید ، می توانید با اتصال به یکی از سرورهای ایرلندی VPN خود ، آن را از حالت انسداد خارج کنید.

آیا می توانم فصلهای گذشته Got Got Talent را به صورت آنلاین تماشا کنم?

متأسفانه ، شما نمی توانید بیشتر فصلهای قدیمی را تماشا کنید برنامه ی استعداد یابی در بریتانیا برخط. هیچ سرویس پخش عمده ای فصل های 11-11 را حمل نمی کند ، و حتی نمی توانید این موارد را بصورت جداگانه در فروشگاه Google Play یا iTunes خریداری کنید ، و این امر تقریباً غیرممکن است که آنها را جریانی کنید.

به گفته این ، TVNZ در حال حاضر به شما اجازه می دهد فصل 12 را به صورت رایگان پخش کنید. توجه داشته باشید که این سرویس فقط در نیوزیلند در دسترس است ، بنابراین برای دسترسی به سایر کشورها به یک VPN احتیاج دارید.

چگونه Got Talent در انگلیس کار می کند?

این نمایش از یک قالب سبک استعدادیابی نسبتاً استاندارد پیروی می کند. در ابتدا ، جلسه جلسات هیئت داوران در مقابل هیئت چهار قاضی برگزار می شود. اگر اکثر قضات این عمل را دوست داشته باشند ، شرکت کننده در مرحله بعدی پیشرفت می کند. اگر اینطور نیست ، آنها از رقابت حذف می شوند. علاوه بر این ، هر داور دارای یک وزنه طلایی است که به آنها امکان می دهد مجری را فوراً به مرحله نیمه نهایی برسانند ، اما این تنها یک بار در هر فصل قابل استفاده است.

مرحله بعد نیمه نهایی زنده است. بینندگان به این عمل رای می دهند که در کل بهترین عملکرد است و داوران بین شرکت کنندگان در مقام دوم و سوم انتخاب می کنند. دو مجری منتخب سپس در فینال پذیرفته می شوند ، جایی که بینندگان یک بار و برای همه کسانی که برنده می شوند تصمیم می گیرند.

داوران فصل 13 استعدادهای درخشان Got Talent

هیئت داوران اکنون هفت فصل یکسان بوده است و هیچ نشانه ای در این مورد وجود ندارد. به همین ترتیب ، هواداران می توانند انتظار داشته باشند که در فصل 13. سیمون کاول ، آماندا هولدن ، آلشا دیکسون و دیوید ولیامز را ببینند. برنامه ی استعداد یابی در بریتانیا.

مورچه و دسامبر نیز امسال باز خواهند گشت ، پس از محکومیت در مورد نوشیدنی در سال 2018 ، مورچه را مجبور کرد که خود را از وظایف میزبانی خود بهانه کند. به نظر می رسد که تریلر فصل 13 نشان می دهد که به طور معمول به کار خود باز می گردد ، هرچند با تأکید بر شیوه عمل وحشیانه و اغلب مضحک ما می توانیم انتظار داشته باشیم.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 − = 80

Adblock
detector