نحوه تماشای فصل ششم امپایر را از هرجای دیگر بصورت آنلاین مشاهده کنید

نحوه تماشای فصل ششم امپایر به صورت آنلاین

Empire فصل 6 به نمایش درآمده است 24 سپتامبر ساعت 9 PM EST (6 PM PST) روی فاکس. برای تماشای ، به اشتراک تلویزیون کابلی نیاز دارید. علاوه بر این ، محتوای فاکس منطقه ای قفل شده و فقط در ایالات متحده در دسترس است. این بدان معناست که برای زندگی در امپراطوری در خارج از کشور به یک VPN احتیاج دارید. اگر سعی می کنید Empire بدون آدرس IP ایالات متحده را تماشا کنید ، خطای زیر را مشاهده خواهید کرد:

محدودیت جغرافیایی. این محتوا در مکان شما موجود نیست. "

محدودیت جغرافیایی روباه

ما فقط به منابع رسمی برای تماشای توصیه خواهیم کرد امپراتوری فصل 6 آنلاین. اگرچه احتمالاً جریانهای غیرمجاز زیادی وجود خواهد داشت ، اما ارزش وقت شما را ندارند. برای مبتدیان ، اکثر آنها از کیفیت پایین با وضوح پایین و تأخیر مکرر و بافر برخوردار هستند. حتی ممکن است متوجه شوید که منبع غیرمجاز در حالی که پخش مستقیم می شود خاموش شده است ، شما را راهی برای تماشای فصل 6 Empire Empire نمی داند..

Empire فصل 6 فقط در سیستم عامل های محدود جغرافیایی موجود است. به همین دلیل ، اگر قصد تماشای امپراتوری در خارج از کشور (خارج از ایالات متحده) را دارید ، به VPN احتیاج خواهید داشت.

نحوه تماشای فصل ششم امپایر به صورت آنلاین

اکنون می خواهیم آنچه را که شما باید انجام دهید را برای تماشای فصل 6 از امپایر امپریال به شما منتقل کنیم. نگران نباشید ، سریع و آسان است و فقط چند دقیقه طول می کشد.

در اینجا نحوه تماشای فصل ششم امپایر به صورت آنلاین و از هر کجا آمده است:

  1. با یک سرویس VPN با سرورهای آمریکایی که Fox را مسدود می کنند ، عضو شوید. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم اما NordVPN و CyberGhost گزینه های عالی برای ارزش هستند.
  2. برنامه VPN یا افزونه مرورگر را برای دستگاهی که می خواهید امپراتوری فصل 6 را ببینید ، نصب و نصب کنید.
  3. برنامه VPN یا برنامه افزودنی مرورگر را باز کنید و به یک سرور در ایالات متحده وصل شوید. این امر به شما امکان می دهد تا اگر در خارج از کشور هستید ، یک آدرس IP ایالات متحده برای رفع انسداد فاکس داشته باشید.
  4. اکنون به Fox بروید و با یک ارائه دهنده تلویزیون آمریکایی وارد سیستم شوید. همچنین می توانید امپراتوری فصل 6 را بدون کابل از طریق سرویس های انتخاب جریان انتخاب کنید (اما بعداً بیشتر در مورد اینها).
  5. VPN خود را با فاکس تست کنید. حتماً حافظه پنهان و کوکی های مرورگر خود را از قبل پاک کنید. اگر محتوا هنوز مسدود شده باشد ، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که سرور آمریکایی دیگری را امتحان کند.

نحوه تماشای فصل ششم امپایر در تلویزیون آمریکا

پرچم ایالات متحده

اگر در ایالات متحده هستید و اشتراک تلویزیون کابلی دارید, می توانید تماشا کنید امپراتوری فصل 6 در روباه از طریق تلویزیون معمولی شما همچنین می توانید با استفاده از وب سایت یا برنامه های Fox گزینه پخش مستقیم Empire فصل 6 را بصورت آنلاین داشته باشید. فاکس همچنین یک گذرگاه پیش نمایش 1 ساعته را ارائه می دهد که نیازی به ورود به سیستم ارائه دهنده کابل ندارد بلکه برای تماشای کل فصل ششم امپراتوری به صورت آنلاین ، باید دیر یا زود مرتکب شوید.

اگر تلویزیون کابلی ندارید نیازی به نگرانی نیست! راه دیگر برای تماشای فاکس ثبت نام در یکی از سرویس های پخش زیر است که همه آنها Fox را به عنوان بخشی از بسته های تلویزیونی زنده خود ارائه می دهند: AT&T TV Now (50 دلار در ماه / ماه) ، FuboTV (54.99 دلار در ماه) ، Hulu با تلویزیون زنده (44.99 دلار در ماه) ، PlayStation Vue (49.99 دلار در ماه) ، Sling TV (25 دلار در ماه) و YouTube TV (49.99 دلار در ماه) ).

تمام خدمات فوق الذکر آزمایشی رایگان را ارائه می دهند اما مانند Fox محدود به لحاظ جغرافیایی هستند. به این ترتیب ، برای دسترسی به خارج از کشور به یک آدرس IP آمریکایی نیاز دارید. ExpressVPN ارائه می دهد با ضمانت برگشت 30 روزه پول که برای آزمایش با فاکس و همچنین این سرویسهای مختلف پخش مناسب است.

نحوه تماشای فصل 6 امپایر در تلویزیون انگلستان

پرچم انگلستان

هر فصل از امپراطوری یک ماه پس از انتشار ایالات متحده در انگلستان پخش شده است. سه فصل اول امپراتوری در کانال 4 E4 پخش شد. با این حال ، فصل های 4 و 5 Empire در کانال خواهر 5 ستاره کانال 5 نشان داده شد. در حالی که هنوز هیچ تاریخ رسمی انتشار برای انگلستان وجود ندارد, ما می توانیم انتظار داشته باشیم امپراتوری فصل 6 به پخش در 5 ستاره برخی اوقات در اکتبر 2019.

بنابراین ، بینندگان در انگلستان می توانند فصل 5 سریال Empire را در تلویزیون سنتی 5 ستاره تماشا کنند. این کانال از طریق امثال Freeview ، Freesat ، Sky و Virgin Media قابل دسترسی است. همچنین امکان تماشای آنلاین امکان پذیر است my5 (سرویس گیرنده کانال 5). توجه داشته باشید که این امر مستلزم ثبت نام در حساب My5 رایگان است. باید یک آدرس ایمیل و رمز عبور ایمن و همچنین نام و تاریخ تولد خود تهیه کنید. با این وجود ، می توانید از طریق Facebook ، Twitter یا Google نیز وارد سیستم شوید.

آیا می توانم از VPN رایگان برای تماشای فصل 6 Empire استفاده کنم?

VPN های رایگان تعداد محدودی از آدرس های IP دارند که بسیاری از آنها توسط وب سایت ها و خدماتی که محتوای جغرافیایی مسدود شده دارند در لیست سیاه قرار می گیرند. همینطور, بسیاری از VPN های رایگان نتوانستند امثال Fox و My5 را مسدود کنند. در واقع ، عملکرد ضعیف آنها کافی است تا بسیاری از کاربران را کنار بگذارد. سرعت آهسته ، پخش زنده فصل 6 Empire را به یک چالش تبدیل می کند. در واقع ، سرویس های VPN رایگان غیرمعمول نیست که بتوانند در پهنای باند پهنای باند شرکت کنند ، در نتیجه باعث تاخیر و بافر شدن می شود.

وقتی VPN رایگان انتخاب می کنید ، بعید به دسترسی به پشتیبانی پشتیبانی چت 24/7 دسترسی دارید یا به چندین اتصال همزمان مجاز خواهید بود. شما همچنین می خواهید میانگین VPN رایگان را به ویژگیهای امنیتی مانند رمزگذاری ، یک سوئیچ kill و خط مشی عدم ورود به سیستم ، سبک باشد. این بدان معنی است که VPN های رایگان داده های شما را به خصوص ایمن نگه نمی دارند یا از حریم شخصی شما به صورت آنلاین محافظت نمی کنند. یک نمونه از این واقعیت این است که برخی از VPN های رایگان برای ردیابی و فروش داده های مرور کاربران شناخته شده اند.

چه می توانیم از فصل 6 امپراتوری انتظار داشته باشیم?

با فصل آینده امپراطوری فصل 6 که فصل آخر است ، می توان انتظار داشت که به سؤالات مختلف ما پاسخ داده شود. به طور خاص ، در فینال فصل 5 ، لوسیزی و کوکی سر راههای جداگانه خود را دیدند که برچسب Empire را شکست. در حقیقت ، آندره به احتمال زیاد بعد از پیوند موفقیت آمیز قلب خود مسئولیت شرکت سرگرمی را بر عهده خواهد داشت. هنوز مشخص است که لوسیوس و کوکی می توانند اختلافات خود را برطرف کنند و امپراتوری را به افتخارهای سابق خود بازگردانند..

کدام اعضای بازیگران برای فصل 6 امپراطوری باز می گردند?

اکثریت قریب به اتفاق بازیگران اصلی برای فصل 6 به امپراطوری باز می گردند. این شامل ترنس هوارد (لیوسیوس لیون) ، بریشر گری (هاکیم لیون) ، Trai Byers (آندره لیون) ، و Taraji Henon (کوکی لیون) است..

یک استثناء قابل توجه جسی اسمولت (جمال لیون) است که به دنبال اتهامات انجام حمله نژادپرستانه و هموفیوبیک به سمت خود در ژانویه سال 2019 برنگردد. وود هریس (دیمون کراس) قرار است سریال های عادی شود که در فصل 5 نقش های مکرر را تجربه کرده بودند.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

34 − = 24

Adblock
detector