نحوه مشاهده کارآگاه واقعی در انگلستان (یا هر جای دیگر)

نحوه تماشای کارآگاه واقعی در انگلیس یا خارج از کشور

کارآگاه واقعی یکی از بزرگترین نمایش های چند سال گذشته است. با این حال ، در حالی که تماشای آن در طول انتشار اولیه آسان بود ، پخش کردن آن سخت تر می شود کارآگاه واقعی از پایان فصل سه. خوشبختانه ، هنوز چند سرویس پخش درحال نمایش است کارآگاه واقعی و در زیر ، ما به شما اطلاع می دهیم که چگونه هر قسمت را تماشا کنید کارآگاه واقعی آنلاین از انگلستان و یا هر کجا که در جهان هستید.

توجه داشته باشید که ما فقط منابع رسمی را توصیه خواهیم کرد. اگرچه نمایش های محبوب مانند کارآگاه واقعی توصیه می کنیم از استفاده از آنها در سایت های پخش کننده سایه استفاده کنید. برای شروع ، فیلم ها غالباً کم تحرک و با وضوح پایین هستند. علاوه بر این ، آنها را می توان در هر زمان به دلیل نقض حق نسخه برداری آفلاین کرد ، بنابراین حتی ممکن است به پایان فصل نرسید. می توانید هر فصل را تماشا کنید کارآگاه واقعی به هر حال به صورت رایگان ، بنابراین نیازی به استفاده از منابع بدون مجوز نیست.

کارآگاه واقعی فقط در سیستم عامل های قفل شده در منطقه موجود است ، به این معنی که برای تماشای آن از خارج به یک VPN احتیاج دارید.

نحوه مشاهده کارآگاه واقعی در خارج از کشور با استفاده از VPN

VPN ها ممکن است در ابتدا کمی ترسناک به نظر برسند اما وقتی می دانید چگونه از آنها استفاده کنید ، رفع انسداد سرویس های محدود جغرافیایی در خارج بسیار ساده است. برای پخش جریان مراحل زیر را دنبال کنید کارآگاه واقعی از انگلیس ، ایالات متحده ، کانادا ، مکزیک یا هرجای دنیا:

  1. اگر قبلاً این کار را نکردید با ثبت نام در یک VPN مناسب شروع کنید. توصیه می کنیم ExpressVPN گرچه NordVPN و CyberGhost هر دو گزینه عالی برای کم هزینه هستند.
  2. اکنون نرم افزار VPN را بارگیری و نصب کنید. اکثر سرویس ها طیف وسیعی از برنامه ها را برای سیستم عامل ها و دستگاه های مختلف ارائه می دهند بنابراین مطمئن شوید که از یک برنامه مناسب استفاده کنید.
  3. تصمیم بگیرید که کدام یک از سیستم عاملهای زیر را می خواهید انسداد کنید.
  4. به یک سرور VPN در کشور مناسب وصل شوید. به عنوان مثال ، شما از سرور آمریکایی برای انسداد HBO یا یک سرور استرالیایی برای Crave استفاده می کنید.
  5. سعی کنید ویدیویی را در سایت انتخابی خود پخش کنید. بلافاصله باید شروع شود اما اگر اینگونه نباشد ، پاک کردن حافظه پنهان و کوکی ها و سپس تازه کردن صفحه باید بیشتر مشکلات را برطرف سازد.

نحوه پخش کارآگاه واقعی در تلویزیون انگلستان

پرچم انگلیس - جک اتحادیه پرچم انگلیس - جک اتحادیه - انگلیس

در حال حاضر ، هیچ سرویس پخش عمده ای در انگلستان به شما امکان تماشای آن را نمی دهد کارآگاه واقعی رایگان. با این حال ، شما می توانید هر سه فصل را در Amazon Prime Video و iTunes خریداری کنید. هر دو سیستم عامل دارای قیمت یکسان هستند (18/18 پوند در هر فصل یا 2.49 پوند در هر قسمت) ، بنابراین هیچ فایده ای برای انتخاب یکی از دیگری وجود ندارد.

معمولاً قسمتهای جدید کارآگاه واقعی در آسمان اقیانوس اطلس ، مشابه سایر نمایش های HBO نشان داده شده است. این بدان معناست که وقتی فصل چهارم بالاخره پخش شد ، می توانید آن را بصورت زنده در تلویزیون Now ((7.99 پوند در ماه) یا برنامه Sky Go (به طور رایگان برای مشتریان موجود Sky TV) تماشا کنید..

کارآگاه واقعی فقط در تعداد انگشت شماری از کتابخانه های Amazon Prime Video و iTunes موجود است. اگر مایل به تماشای آن از خارج از انگلستان هستید ، ابتدا باید به یک سرور VPN انگلیسی وصل شوید. VPN ندارید? ExpressVPN با 30 روز ضمانت بازگشت پول ارائه می شود بنابراین شما می توانید جریان کارآگاه واقعی بی خطر. اگر ناراضی هستید یا برای این کار فقط به VPN احتیاج دارید ، فقط می توانید بازپرداخت کامل را لغو کرده و ادعا کنید.

از کجا دیگر می توانم کارآگاه واقعی را بصورت آنلاین تماشا کنم?

خوشبختانه ، چندین سیستم عامل بین المللی جریان هر سه فصل از این برنامه را دارند کارآگاه واقعی. نگاهی به پایین بیاندازید تا دریابید که در کجا باید تماشا کنید کارآگاه واقعی آنلاین در کشور شما:

ایالات متحده آمریکا

پرچم ایالات متحده

ساده ترین راه برای تماشای کارآگاه واقعی در ایالات متحده در HBO است. اگر بسته تلویزیون کابلی شما قبلاً شامل HBO است ، می توانید ورود به سیستم HBO برو و فوراً پخش هر سه فصل را شروع کنید. کابل ندارید؟ مشکلی نیست: در عوض فقط برای HBO ثبت نام کنید. این سرویس معمولاً 14.99 دلار در ماه هزینه دارد اما با یک آزمایش رایگان یک هفتهه همراه است ، بنابراین اگر سریع باشید ، ممکن است بتوانید همه چیز را به موقع مشاهده کنید.

از طرف دیگر ، این نمایش با DirecTV Now ، Hulu (با افزودنی HBO) و اشتراک های Hotstar گنجانده شده است. DirecTV ، Hulu ، و افزودنی HBO Hulu همه یک دوره آزمایشی را دارند ، به معنی می توانید تماشا کنید کارآگاه واقعی رایگان تا زمانی که شما به یاد داشته باشید که قبل از پایان دادگاه کنسل کنید. اگر ترجیح می دهید یک نسخه دیجیتالی از نمایش را در اختیار داشته باشید ، می توانید فصول کامل را در Amazon Prime Video با قیمت 27.99 دلار خریداری کنید.

تمام خدمات ذکر شده در بالا دارای محدودیت جغرافیایی هستند. به این ترتیب ، شما باید در ایالات متحده باشید یا به یک سرور VPN آمریکایی متصل شوید تا از آنها استفاده کنید.

کانادا

پرچم کانادا

در کانادا ، Crave تنها سرویس پخش جریان است که در حال حاضر امکان تماشای آن را فراهم می کند کارآگاه واقعی فصل 1-3 آنلاین. دو فصل اول با اشتراک پایه گنجانده شده است ، اما برای تماشای سری سوم ، به برنامه "Movies + HBO" نیاز خواهید داشت. این هزینه هر ماه 19.98 دلار کانادا است ماه اول شما رایگان است. در کل فقط 24 قسمت وجود دارد ، بنابراین این باید بیش از زمان کافی برای پایان سریال باشد. پس از اتمام کار ، فقط حساب خود را لغو کنید تا از پرداخت هزینه آن جلوگیری شود.

Crave با منطقه قفل شده و فقط در کانادا در دسترس است. برای استفاده از این سرویس در خارج از کشور ، باید به یک سرور VPN کانادایی متصل شوید.

استرالیا

پرچم استرالیا

هر فصل کارآگاه واقعی اکنون در Foxtel موجود است. این هزینه معمولاً 25 دلار AUD در هر ماه به علاوه 10 دلار اضافی برای بسته کانال Drama است ، اما Foxtel Now یک آزمایش آزمایشی 10 روزه رایگان ارائه می دهد, در طی آن شما قادر خواهید بود محتوای دیگری را که دوست دارید تماشا کنید. اگر قبل از پایان جلسه آزمایشی انصراف دهید ، می توانید به طور موثری هر قسمت از آن را پخش کنید کارآگاه واقعی رایگان.

اگر 10 روز زمان کافی نیست ، توصیه می کنیم Foxtel Now را برای یک ماه دیگر نگه دارید. در حال حاضر ، تنها گزینه دیگر خرید فصل به صورت جداگانه با قیمت 21.99 دلار در Fetch است ، بنابراین Foxtel در واقع ارزش مناسبی را در اینجا ارائه می دهد.

Fetch و Foxtel هر دو منطقه قفل شده اند. علاوه بر این ، Foxtel در هنگام ثبت نام از شماره تلفن استرالیا درخواست می کند و ثبت نام آن برای کاربران خارجی دشوار است. مشترکان موجود هنوز هم می توانند با استفاده از VPN به این خدمات دسترسی پیدا کنند.

چه موقع فصل 4 کارآگاه واقعی است?

در حال حاضر جزئیات بسیار کم است اما می دانیم که HBO در حال حاضر در فصل 4 کار نمی کند. این به این معنی نیست که ما هرگز آن را نمی بینیم: نیک پیزولاتو ، نویسنده نمایش به طور علنی گفته است که وی برنامه های "وحشی" ای دارد. برای یک فصل جدید در حال حاضر ، تنها کاری که می توانیم انجام دهیم اینست که صبر کنیم ببینیم HBO تصمیم به تجدید نمایش را گرفته یا خیر.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 48 = 56

Adblock
detector