نحوه تماشای سیم آنلاین در انگلستان (یا هر جای دیگر)

نحوه تماشای سیم به صورت آنلاین در انگلستان یا خارج از کشور

بیش از یک دهه پس از اتمام پخش هوا, سیم هنوز هم به عنوان یکی از بهترین برنامه های تلویزیونی در تمام دوران مورد توجه قرار گرفته است. مشکل این است که خدماتی که سیم را نشان می دهد فقط در کشورهای خاص در دسترس هستند. در زیر ، ما توضیح می دهیم که چگونه مکان شما را فریب می دهد و فصول 1 تا 5 را تماشا می کنید سیم به طور رایگان ، از هرجایی ، با استفاده از VPN.

توجه داشته باشید که ما فقط منابع رسمی را توصیه خواهیم کرد. در حالی که نمایش های تلویزیونی محبوب مانند سیم غالباً در سایت های پخش کننده سایه در دسترس هستند ، این ها معمولاً فقط فیلم هایی با وضوح پایین و کم تحرک را ارائه می دهند. علاوه بر این ، جریانهای بدون مجوز را می توان به دلیل نقض حق نسخه برداری در هر لحظه از بین برد ، و باعث می شود شما نتوانید پایان این سریال را تماشا کنید. همانطور که در زیر توضیح خواهیم داد ، می توانید هر پنج فصل از آن را پخش کنید سیم به هر حال ، نیازی به استفاده از منابع غیر مجاز نیست.

سیم فقط در سرویس های جریان مسدود شده در منطقه موجود است. این یعنی تماشا سیم در خارج از کشور ، به یک VPN احتیاج خواهید داشت.

چگونه سیم را در خارج از کشور با یک VPN پخش کنیم

با استفاده از VPN مناسب ، دسترسی به خدمات محدود جغرافیایی در خارج از کشور آسان است. فقط مراحل زیر را برای انسداد و تماشای آن دنبال کنید سیم از انگلیس ، ایالات متحده ، فرانسه ، آلمان ، اسپانیا یا هر جای دیگر.

  1. ابتدا باید VPN ثبت نام کنید. توصیه می کنیم ExpressVPN اما اگر به دنبال جایگزین کم هزینه هستید ، NordVPN و CyberGhost هر دو گزینه قوی هستند.
  2. با در نظر گرفتن نسخه مناسب دستگاه خود ، برنامه VPN را بارگیری و نصب کنید.
  3. تصمیم بگیرید کدام یک از سیستم عامل های منطقه قفل شده در زیر را که می خواهید تماشا کنید سیم بر.
  4. به یکی از سرورهای VPN خود در کشور مورد نیاز متصل شوید. به عنوان مثال ، برای انسداد HBO یا یک انگلیسی به یک سرور آمریکایی برای تماشای Now TV در خارج از کشور نیاز دارید.
  5. سعی کنید ویدیویی را در بستر انتخابی خود پخش کنید. تقریباً بلافاصله باید شروع شود اما اگر اینگونه نباشد ، پاک کردن حافظه پنهان و کوکی های مرورگر شما احتمالاً مشکل را برطرف می کند.

از کجا می توانم The Wire را در انگلستان تماشا کنم?

پرچم انگلیس - جک اتحادیه پرچم انگلیس - جک اتحادیه - انگلیس

هر پنج فصل از سیم با گذرگاه سرگرمی گذشت Now TV گنجانده شده است. این هزینه معمولاً 7.99 پوند در هر ماه است ، اگرچه یک آزمایش یک هفته ای وجود دارد ، به این معنی که اگر سریع باشد, می توانید تماشا کنید سیم بصورت آنلاین. فقط مطمئن شوید که قبل از پایان جلسه دادگاه کنسل کنید ، بنابراین هزینه ای از شما تعلق نمی گیرد.

اگر ترجیح می دهید یک نسخه دیجیتالی از نمایش را در اختیار داشته باشید ، می توانید هر سری را بصورت جداگانه در Amazon Prime Video خریداری کنید. این یک روش بسیار گرانقیمت برای تماشای است ، هرچند که هر فصل بین 19/9 پوند و 24.99 پوند هزینه دارد. به همین ترتیب ، بسته به اینکه چقدر سریع قصد دارید هر فصل را طی کنید ، شاید به جای آن تماشای تلویزیون Now را بهتر کنید.

هم اکنون تلویزیون TV و Amazon Prime Video محدود به لحاظ جغرافیایی هستند. علاوه بر این ، اکنون تلویزیون فقط روش های پرداخت را که دارای آدرس صورتحساب انگلیس است ، می پذیرد ، بنابراین ثبت نام از خارج دشوار است. مشترکین موجود هنوز می توانند با اتصال به یک سرور VPN UK ابتدا از خدمات عادی استفاده کنند. VPN ندارید? ExpressVPN شامل 30 روز ضمانت برگشت پول است, شما را قادر می سازد به جریان سیم بی خطر. اگر ناراضی نیستید ، فقط ظرف 30 روز کنسل کنید تا درخواست بازپرداخت کامل کنید.

از کجا دیگر می توانم سیم را به صورت آنلاین پخش کنم?

با توجه به دنباله گسترده بین المللی این نمایش ، فقط طبیعی است که بتوانید آن را در سراسر جهان مشاهده کنید. در ادامه بخوانید تا دریابید که کدام سرویس ها نشان داده می شوند سیم در کشور شما:

ایالات متحده آمریکا

پرچم ایالات متحده

HBO تولید شده است سیم, بنابراین قابل درک است ، این نمایش در HBO Go در دسترس است. آیا برنامه تلویزیون کابلی شما شامل HBO است؟ اگر چنین است ، می توانید وارد شوید و جریان را بدون هیچ هزینه اضافی شروع کنید. در غیر این صورت ، به یک حساب HBO Now نیاز خواهید داشت. این هزینه 14.99 دلار در ماه است ، اما آنها با یک هفته آزمایش همراه هستند ، به شما امکان می دهد جریان دهید سیم رایگان.

مطمئناً شما را به سختی تحت فشار قرار می دهد تا تمام 60 قسمت را در یک هفته تماشا کنید. با این حال ، Hulu و Amazon Prime Video هر دو افزونه HBO را ارائه می دهند. این سرویس ها هر دو آزمایش آزمایشی ارائه می دهند (یک هفته برای Hulu و یک ماه برای Amazon Prime Video) ، و افزونه HBO بدون در نظر گرفتن اینکه از کدام پلتفرمی استفاده می کنید ، با یک آزمایش یک هفتهه همراه است ، یعنی تا زمانی که به یاد داشته باشید که به موقع فسخ کنید ، شما تا سه هفته فرصت تماشا خواهید داشت سیم در کل ، رایگان است

همه سرویس های جریان بالا در منطقه قفل شده اند. در نتیجه ، شما باید در ایالات متحده باشید یا به یک سرور VPN ایالات متحده متصل شوید تا از آنها استفاده کنید.

مربوط: بهترین VPN ها برای HBO Go

کانادا

پرچم کانادا

Crave تنها ارائه دهنده خدمات جریان است سیم در کانادا. قبلاً مشترک مشترک کراو هستید؟ در این صورت ، فقط با جزئیات ارائه دهنده کابل خود وارد شوید و قادر خواهید بود هر هزینه دلخواه خود را بدون هیچ هزینه اضافی جریان دهید.

اگر کابل ندارید ، نگران نباشید. همچنین می توانید بصورت آنلاین ثبت نام کنید. علی رغم اینکه یک نمایش HBO است, سیم فصول 1-5 در واقع در اشتراک پایه Crave گنجانده شده است. این بدان معنی است که پس از پایان دوره آزمایشی یک ماهه رایگان ، شما فقط به جای 19.98 دلار برای بسته بندی فیلم + HBO فقط باید مبلغ $ 9.9 CAD در ماه بپردازید..

Crave فقط در کانادا موجود است ، بنابراین برای دسترسی به خارج از کشور باید به یک سرور VPN کانادایی متصل شوید.

استرالیا

پرچم استرالیا

Foxtel در حال حاضر به شما امکان تماشای هر قسمت از این قسمت را می دهد سیم بر اساس تقاضا. اگر مشتری فعلی تلویزیون Foxtel هستید ، این کاملاً رایگان است. اگر اینطور نیست ، می توانید در عوض در Foxtel Now ثبت نام کنید. بسته ها از 25 دلار AUD در ماه شروع می شوند اما یک آزمایش آزمایشی ده روزه وجود دارد در طی آن به هر کانال دسترسی خواهید داشت. مانند سیم در Pop Pack ، که بخشی از برنامه استاندارد است ، وجود دارد ، نیازی به پرداخت هزینه اضافی نیست.

شما همچنین می توانید فصل ها را بصورت جداگانه در Fetch خریداری کنید ، اما با توجه به هزینه بالای انجام این کار (هر سریال حدود 20 دلار قیمت دارد) ، ما آن را توصیه نمی کنیم.

سرویس های جریان Foxtel و Fetch هر دو منطقه قفل شده اند. علاوه بر این ، Foxtel به کاربران نیاز دارد که در هنگام ثبت نام شماره تلفن استرالیا را وارد کنند ، ثبت نام آن دشوار است مگر اینکه شما معمولاً در استرالیا زندگی می کنید. مشترکین موجود می توانند با VPN به خارج از سیستم عامل های خارج از کشور دسترسی پیدا کنند.

مربوط: بهترین VPN برای استرالیا

چه موقع فصل شش سیم از سیم بیرون می آید?

به سادگی ، هیچ خبری از فصل ششم آینده ، راه اندازی مجدد ، پیش نمایش یا اسپین آف نیست. سیم. در یک رویداد اتحاد مجدد در سال 2014 ، دیوید سایمون ، یکی از خالقان نمایش گفت که هر تکرار در آینده فقط به عنوان تلاش برای ادامه دادن حق رای دادن در خدمت خواهد بود.

خوشبختانه ، هیچ کمبود نمایش عالی HBO در حال حاضر وجود ندارد. از جانب بازی تاج و تخت به دروغ های کوچک بزرگ, چیزی برای همه وجود دارد ، و با یک VPN ، شما می توانید هرجای دنیا را دوست دارید ، جریانی را پخش کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 27 = 29

Adblock
detector