نحوه تماشای مواد تاریک او به صورت آنلاین (حتی اگر خارج از کشور باشید)

چگونه تماشای مواد Dark Dark او را بصورت رایگان حتی در خارج از کشور انجام دهیم

Dark Dark Material قرار است روی پرده برتر بگذارد یکشنبه ، 3 نوامبر در 8 بعد از ظهر GMT (4 PM EST / 1 PM PST) در بی بی سی یکی. در حالی که می توانید مواد Dark Dark او را به صورت رایگان در iPlayer BBC تماشا کنید ، برای تماشای خارج از کشور به یک VPN (شبکه خصوصی مجازی) نیاز دارید زیرا محتوای این پلتفرم از نظر جغرافیایی محدود است. اگر سعی می کنید از خارج از انگلستان تماشا کنید ، این پیام را مشاهده خواهید کرد: “iPlayer BBC فقط در انگلستان کار می کند. متأسفیم ، به دلیل مشکلات مربوط به حقوق است. “

ما فقط منابع رسمی را برای تماشای جدید توصیه می کنیم مواد تاریک او سریال های تلویزیونی بصورت آنلاین. دلیل این امر این است که جریانهای غیرمجاز معمولاً با وضوح پایین با عملکرد کلی ضعیف و معمولاً قانونی نیستند. به خوبی می دانید که یک منبع بدون مجوز مرتباً بافر و تأخیر ایجاد می شود. علاوه بر این ، جریانهای غیررسمی خطرات آفلاین بودن را برای نقض حق چاپ کپی می کنند. خوشبختانه ، شما می توانید مواد تاریکی او را بصورت آنلاین در iPlayer BBC تماشا کنید.

مواد تاریک او فقط در سیستم عامل های دارای قفل منطقه در دسترس خواهد بود. به همین ترتیب ، برای تماشای خارج از انگلستان به یک VPN احتیاج دارید.

چگونه به تماشای مواد تاریک او به صورت آنلاین بپردازیم

خبر خوب این است که تنظیم VPN و رفع انسداد iPlayer بی بی سی در خارج از کشور سریع و آسان است. این دستورالعمل های گام به گام ساده را دنبال کنید تا مواد تاریک او را از هر کجای دنیا ببینید.

در اینجا نحوه تماشای مواد تاریک وی به صورت رایگان از خارج از کشور آمده است:

  1. با VPN ثبت نام کنید که iPlayer BBC را از حالت انسداد خارج می کند. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم. با این حال ، NordVPN و CyberGhost نیز با iPlayer BBC کار می کنند و ارزش زیادی برای پول ارائه می دهند.
  2. برنامه VPN یا برنامه افزودنی مرورگر را بارگیری و نصب کنید. اطمینان حاصل کنید که این نسخه صحیح برای دستگاه شما است (دستگاهی که می خواهید مواد تاریک وی را تماشا کنید).
  3. برنامه VPN یا برنامه افزودنی مرورگر را باز کنید و به یک سرور در انگلستان وصل شوید. این آدرس IP بریتانیایی شما را برای رفع انسداد iPlayer BBC از خارج از کشور به شما می دهد.
  4. به iPlayer BBC بروید و برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید ، یک آدرس ایمیل ارائه دهید و یک رمز ورود ایجاد کنید. همچنین می توانید اطلاعات زیر را از شما بخواهید: تاریخ تولد ، کشور و کد پستی انگلستان (هر کد پستی انگلیس انجام خواهد داد).
  5. VPN خود را با انتخاب یک جریان مستقیم از یکی از کانال های بی بی سی تست کنید (مواد تاریک وی از BBC One پخش خواهد شد). اکنون محتوا باید از حالت مسدود خارج شود!
  نحوه تماشای Poldark فصل 5 در خارج از کشور (خارج از انگلیس)

هنوز در تماشای iPlayer بی بی سی مشکل دارید؟ سعی کنید حافظه پستی و کوکی های مرورگر خود را پاک کنید تا مطمئن شوید آدرس IP قبلی شما فراموش شده است. همچنین در صورت لیست شدن آدرس IP که در لیست سیاه قرار گرفته اید ، ممکن است ارزش اتصال به سرور UK دیگر را داشته باشد.

نحوه تماشای مواد تاریک وی به صورت رایگان در تلویزیون انگلستان

پرچم انگلستان

می توانید تماشا کنید مواد تاریک او آنلاین بصورت رایگان iPlayer بی بی سی. این امر به شما نیاز دارد تا یک حساب iPlayer بی بی سی داشته باشید اما ایجاد یکی رایگان است و فقط یک دقیقه طول می کشد. نیازی به نگرانی نیست اگر یک قسمت را از دست بدهید ، زیرا iPlayer BBC آن را برای چندین هفته پس از پخش ، محتوای آن را به صورت تقاضا در دسترس می کند.

iPlayer BBC فقط در انگلستان موجود است ، بنابراین اگر به خارج از کشور سفر می کنید ، قادر نخواهید بود آن را تماشا کنید. به این معنی که برای پخش مستقیم مواد تاریک وی در خارج از کشور (خارج از انگلستان) به یک VPN احتیاج دارید. با اتصال به یک سرور در انگلستان ، می توانید یک آدرس IP UK دریافت کنید تا iPlayer BBC را از هر کجا مسدود کنید. ExpressVPN با 30 روز ضمانت بازگشت پول ارائه می شود. این بدان معناست که اگر این برنامه انتظارات شما را برآورده نکند می توانید آن را با iPlayer BBC امتحان کنید و بازپرداخت کامل دریافت کنید.

  نحوه تماشای فصل 2 به من بگویید Story (آنلاین)

از کجا دیگر می توانم مواد تاریک او را بصورت آنلاین تماشا کنم?

بی بی سی تنها مکانی نیست که بتوانید مواد تاریکی وی را تماشا کنید. در حقیقت ، این یک تولید مشترک با HBO است. در حالی که فیلم Dark Dark او در 3 نوامبر در BBC One و iPlayer بی بی سی اجرا خواهد شد, یک روز بعد در 4 نوامبر به HBO می آید. HBO در ایالات متحده و ده ها کشور در سراسر جهان موجود است. این شامل کانادا ، چین و اسپانیا است.

در حالی که iPlayer BBC تماشای رایگان دارد ، HBO یک سرویس اشتراک است. چندین روش وجود دارد که می توانید HBO را تماشا کنید. ممکن است متوجه شوید که می توانید آن را به بسته تلویزیون موجود خود اضافه کنید (قیمت ها متفاوت است). این به شما امکان می دهد از طریق برنامه HBO Go تماشا کنید. با این حال ، گزینه ای برای رفتن بدون کابل با HBO Now نیز وجود دارد. در حالی که قیمت اشتراک در کشور متفاوت است ، اشتراک HBO در ایالات متحده 14.99 دلار در ماه هزینه دارد. این شامل یک آزمایش آزمایشی رایگان 7 روزه است (دوره آزمایشی رایگان نیز در کشور متفاوت است و می تواند تا یک ماه باشد).

اگر خارج از ایالات متحده آمریکا هستید ، می توانید با یک VPN به حساب و محتوای HBO خود دسترسی پیدا کرده و مواد Dark Dark را تماشا کنید. ExpressVPN بهترین شرط بندی شماست (همه VPN با HBO کار نمی کنند).

سرانجام ، HBO همچنین می تواند از طریق سرویس های مختلف جریان از جمله Amazon Prime Video ، Apple TV ، Hulu ، AT قابل دسترسی باشد&T TV ، PlayStation Vue و کانال Roku. HBO مانند iPlayer BBC ، جغرافیایی مسدود شده است. اگر در کشوری هستید که HBO در دسترس نیست یا می خواهید نسخه HBO کشور دیگری را تماشا کنید ، به یک VPN نیاز خواهید داشت.

  نحوه تماشای فصل 2 Legacies بصورت آنلاین و رایگان از هرجای دیگر

آیا می توانم از VPN رایگان برای تماشای مواد Dark Dark خود به صورت آنلاین استفاده کنم?

متأسفانه, بسیاری از VPN های رایگان قادر به انسداد iPlayer BBC یا HBO نیستند. بدتر از همه ، آنهایی که می توانند چنین سرویسهای پخش را مسدود کنند بسیار کند هستند. VPN های رایگان به دلیل سرعت کم و مسائل مربوط به عملکرد از جمله تاخیر و بافر بدنام هستند. نیازی به گفتن نیست ، این ممکن است مانع لذت شما از مواد تاریک وی شود.

یکی دیگر از دلایلی که توصیه می کنیم با VPN رایگان احتیاط کنیم عدم امنیت آنهاست. یک VPN با کیفیت باید داده های شما را رمزگذاری کرده و شامل یک سیاست عدم ورود به سیستم برای محافظت از حریم خصوصی شما باشد. با این حال ، برخی از VPN های رایگان از ارائه چنین ویژگی هایی کوتاهی می کنند. در حقیقت, برخی در واقع داده های مرور کاربران را وارد کنید و آن را به اشخاص ثالث بفروشند. به همین دلایل ، احساس می کنیم VPN های رایگان فقط ارزش این خطر را ندارند.

از مواد تاریک او چه انتظاری می توان داشت?

او Dark Material یک سریال تخیلی-ماجراجویی بریتانیایی است که بر اساس سریال جدید رمان ساخته فیلیپ پولمن ساخته شده است. او در یک دنیای جایگزین قرار دارد که در آن انسان اصحاب حیوانات دارد به نام دونون ، Dark Dark Material او را دنبال می کند که لیرا ، دختر یتیمی جوان است که با دانشمندان در کالج جوردن ، آکسفورد زندگی می کند و یک راز خطرناک را کشف می کند و در جستجوی دوست گمشده اش می رود..

فصل اول شامل هشت قسمت است و رویدادهای چراغهای شمالی را دنبال می کند ، اولین کتاب در سه گانه وی مواد تاریک. این نمایش قبلاً برای یک فصل دوم تمدید شده است, ساخته شده از هشت قسمت دیگر برای دنبال کردن وقایع عاقبت چاقوی ظریف. بنابراین به احتمال زیاد یک فصل سوم بر اساس کتاب آخر ، The Amber Spyglass برگزار می شود.

چه کسی در بازیگران مواد تاریک او حضور دارد?

مواد تاریکی او بازیگران چشمگیر را جذب کرده است. جیمز مک آویو در نقش لرد آریل بازی خواهد کرد در حالی که روت ویلسون خانم کولتر را به تصویر می کشد. دافنه کین بازیگر پیشکسوت جوان ، لیرا است. اعضای بازیگران دیگر شامل Clarke Peter (The Master) The Wire و Lin-Manuel Miranda (خالق و ستاره موسیقی همیلتون) به عنوان لی Scoresby.

About the author

Comments

  1. Persian:

    مواد تاریک او یک سریال تلویزیونی بسیار محبوب است که در بی بی سی پخش می شود. اما برای تماشای آن خارج از انگلستان به یک VPN نیاز دارید زیرا محتوای iPlayer BBC از نظر جغرافیایی محدود است. برای تماشای مواد تاریک او به صورت آنلاین، باید VPN خود را تنظیم کنید و به یک سرور در انگلستان وصل شوید. سپس می توانید به iPlayer BBC بروید و مواد تاریک او را تماشا کنید. اما بهتر است از منابع رسمی برای تماشای این سریال استفاده کنید تا از خطرات غیررسمی جلوگیری کنید. مواد تاریک او یک سریال بسیار جذاب است که با بازیگران برجسته ای همراه است. اگر به دنبال یک سریال جذاب هستید، مواد تاریک او را از دست ندهید.

Comments are closed.