بهترین گزینه های رایگان و رایگان برای PlayStation Vue

بهترین گزینه های رایگان و رایگان برای PlayStation Vue

جان کدرا ، معاون رئیس جمهور سرگرمی سونی (SIE) اخیراً در یک پست وبلاگ اعلام کرد PlayStation Vue در تاریخ 30 ژانویه سال 2020 خاموش خواهد شد. وی با استناد به "صنعت بسیار رقابتی Pay TV" ، وی اظهار داشت كه محتوای فیلم و تلویزیون همچنان از طریق فروشگاه PlayStation PS4 قابل دسترسی خواهد بود.

PlayStation Vue

خوشبختانه گزینه های زیادی برای PlayStation Vue وجود دارد که ادامه تماشای تلویزیون زنده و محتوای مورد نیاز خود را برای شما آسان می کند. مانند PlayStation Vue ، همه این خدمات منطقه ای قفل شده اند و این بدان معنی است که آنها فقط در کشورهای خاص در دسترس هستند. با این وجود ، می توانید محدودیت های جغرافیایی را با کمک یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) بدست آورید..

بنابراین چگونه یک VPN کار می کند؟ این ترافیک اینترنت دستگاه شما را رمزگذاری می کند و آن را به یکی از سرورهای خود در یک مکان انتخابی هدایت می کند. بیشتر بهترین گزینه های رایگان و رایگان برای PlayStation Vue در ایالات متحده موجود است. به این ترتیب ، برای به دست آوردن آدرس IP ایالات متحده ، باید به یک سرور آمریکایی وصل شوید. به نظر می رسد که در حال مرور از ایالات متحده هستید و به شما امکان می دهد گزینه های PlayStation Vue با قفل منطقه را در خارج از کشور مسدود کنید..

بهترین گزینه های رایگان و رایگان برای PlayStation Vue

توجه داشته باشید که هیچ سرویس واحدی کلیه کانالهای PlayStation Vue را ارائه نمی دهد (اما برخی از آنها نزدیک است). علاوه بر این ، در حالی که اکثر گزینه ها تلویزیون زنده ارائه می دهند ، برخی از گزینه های رایگان فقط محتوای درخواستی را ارائه می دهند. با این حساب ، لیست ما از بهترین گزینه های PlayStation Vue ذکر شده است:

1. AT&تلویزیون T

تصویر صفحه اصلی تلویزیون AT&T

قبلاً با نام DirecTV Now ، AT شناخته می شد&T TV بسته های خود را از 59.99 دلار در هر ماه ارائه می دهد. بسته "سرگرمی" پایه به شما امکان می دهد مانند "A" را تماشا کنید&E ، ESPN ، Fox Sports 1 و MTV هر دو به صورت تقاضا و تقاضا هستند. با این حال, طرفداران ورزش ممکن است بخواهند بسته Xtra یا Ultimate را انتخاب کنند (به ترتیب 74.99 دلار و 74.99 دلار در هر ماه) که شامل تلویزیون NBA و شبکه NHL است. یک AT&اشتراک تلویزیون T به شما امکان می دهد به طور همزمان محتوای خود را در دو دستگاه پخش کنید.

آنچه در مورد AT بسیار چشمگیر است&T TV این است که یک اشتراک شامل 500 ساعت فضای ذخیره سازی Cloud DVR است. AT&از طریق T برنامه های Android ، iOS ، Android TV ، Amazon Fire TV ، Roku و موارد دیگر می توانید به طیف گسترده ای از دستگاه ها دسترسی داشته باشید. در حالی که این سرویس پخش شامل یک آزمایش رایگان نیست ، یک سرویس بسته نرم افزاری کوچکتر به نام WatchTV ارائه می دهد. این شامل 35 کانال است ، شامل یک آزمایش آزمایشی 7 روزه و فقط با 15 دلار در ماه در دسترس است.

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای AT&تی

2. iPlayer بی بی سی

تصویر صفحه اصلی BBC iPlayer

BBC iPlayer یک سرویس پخش انگلیسی در انگلیس است که توسط بی بی سی ارائه شده است. این به دلیل برنامه نویسی اصلی با کیفیت بالا شناخته شده است که شامل دکتر Who ، Line of Duty و پرده های Peaky می باشد. اگرچه می توانید به صورت رایگان تماشا کنید ، این سرویس نیاز به ثبت نام در یک حساب کاربری دارد (از شما خواسته می شود که یک کدپستی در انگلستان تهیه کنید ، اما کد پستی انگلستان پذیرفته شده است). پس از ثبت نام ، می توانید چندین کانال را به صورت زنده تماشا کنید (از جمله BBC One ، BBC Two ، BBC News و CBeebies). بهتر است کتابخانه عظیمی از مطالبات در صورت تقاضا در دسترس باشد.

در حالی که این سرویس فقط در انگلستان موجود است ، می توانید با اتصال به یکی از سرورهای انگلیسی VPN خود ، آن را از حالت انسداد خارج کنید. متأسفانه ، بر خلاف برخی از سرویس های پخش شده پولی در بازار ، گزینه ای برای تماشای 4K وجود ندارد. به iPlayer BBC می توانید در طیف گسترده ای از دستگاه ها مانند Android ، iOS ، Amazon Fire Stick و تلویزیون های هوشمند دسترسی پیدا کنید.

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای iPlayer BBC

3. ترک

تصویر صفحه اصلی Sony Crackle

با استفاده از Sony Crackle ، می توانید انواع فیلم ها و نمایش های تلویزیونی محبوب را به صورت رایگان پخش کنید. عناوین موجود شامل "مردی که دون کیشوت را کشته ، زودیاک" و "مارس های آزمایشی" را شامل می شود. دیگه چی, کتابخانه Crackle همچنین شامل برخی از مطالب اصلی خود است مانند انتخاب و کمدین در اتومبیل گرفتن قهوه. در حالی که Sony Crackle به صورت رایگان در دسترس است ، می توانید انتظار داشته باشید که برخی از تبلیغات را مشاهده کنید. علاوه بر این ، گزینه ای برای تماشای تلویزیون زنده وجود ندارد.

می توانید Crackle را از طریق مرورگر یا بسیاری از دستگاه های خود مشاهده کنید (برنامه ها برای Android ، iOS ، Amazon Fire TV و تلویزیون های هوشمند در دسترس هستند). توجه داشته باشید که این سرویس قفل منطقه ای است. برای تماشای Sony Crackle ، باید در ایالات متحده مستقر شوید یا از طریق VPN به یک سرور آمریکایی متصل شوید.

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای Crackle

4. FuboTV

تصویر صفحه FuboTV

اگر به دنبال ورزش های جریان مستقیم هستید, FuboTV ارزش توجه شما را دارد. بسته بندی ها با 54.99 دلار در هر ماه شروع می شوند و موارد مشابه Fox Sports 1 ، NFL Network ، NBA TV و bein Sports را شامل می شوند. با این حال ، این فقط ورزش نیست ؛ همچنین کانال های سرگرمی مختلفی مانند AMC ، FX و شبکه USA وجود دارد. FuboTV می تواند در دو دستگاه به طور همزمان مورد استفاده قرار گیرد اگرچه گزینه "Family Share" به شما امکان می دهد یک وسیله اضافی با قیمت 5.99 دلار در ماه اضافه کنید..

روش های مختلفی وجود دارد که با استفاده از آن می توانید جریان FuboTV را از طریق تلویزیون پخش کنید. برنامه ها در Roku ، Apple TV و Amazon Fire TV و همچنین Android و iOS در دسترس هستند. در حالی که FuboTV در کانادا و اسپانیا نیز موجود است ، برنامه نویسی در این کشورها متفاوت است. به این ترتیب ، اگر تماشای خارج از کشور هستید ، احتمالاً می خواهید به ایالات متحده وصل شوید. FuboTV شامل یک آزمایش آزمایشی 7 روزه است. با این حال ، یک حساب FuboTV فقط به شما اجازه می دهد 30 ساعت از فضای DVR Cloud که کمتر از برخی از سرویس های جریان رقیب است..

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای FuboTV

5- هولو

تصویر صفحه اصلی تلویزیون زنده Hulu

با قیمت 44.99 دلار در هر ماه ، می توانید تلویزیون زنده را بصورت آنلاین با Hulu تماشا کنید. Hulu + Live TV با یک دوره آزمایشی یک هفته رایگان ارائه می شود و کانال هایی مانند ABC ، ​​ESPN ، FX و Fox Sports 1 و 2 را دربر می گیرد. این شامل دسترسی به کل کتابخانه جریان Hulu است برای تماشای نمایش هایی از قبیل ریک و مورتی ، این ما Us و سریال های اصلی Hulu مانند داستان های The Handmaid در صورت تقاضا است. اگر ترجیح می دهید فقط به صورت درخواستی تماشا کنید ، می توانید بدون تلویزیون زنده با قیمت 5.99 دلار در هر ماه این کار را انجام دهید.

شبکه های پریمیوم مانند HBO ، Cinemax ، Showtime و Starz می توانند به بسته های تلویزیون Hulu + Live TV اضافه شوند ، البته با هزینه های اضافی. همچنین می توانید در دو صفحه به طور همزمان تماشا کنید و حداکثر 50 ساعت محتوا را در Cloud DVR ضبط کنید. تلویزیون Hulu + Live از طریق برنامه هایی برای iOS ، Android ، Roku ، Amazon Fire TV و موارد دیگر در دسترس است. Hulu در خارج از ایالات متحده جغرافیایی مسدود شده است بنابراین یک VPN برای تماشای خارج از کشور لازم است.

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای Hulu

6. فیلو

تصویر صفحه اصلی Philo

Philo حدود 58 کانال فقط 20 دلار در هر ماه ارائه می دهد. این شامل A است&E ، AMC ، کمدی مرکزی و نیکلودئون. با این حال ، یکی از دلایل پایین آمدن قیمت این است که وقتی صحبت از ورزش می شود انتخاب اندکی وجود ندارد. از طرف مثبت ، در حالی که بسیاری از سرویسهای پخش جریان فقط به شما امکان می دهند دو دستگاه را به طور همزمان تماشا کنید, Philo اجازه می دهد تا سه اتصال همزمان.

Philo به شما امکان می دهد تا برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را ذخیره کنید تا 30 روز پس از پخش ، تماشا کنید. می توانید Philo را بدون تشکر از محاکمه رایگان 7 روزه امتحان کنید. این فقط به شما نیاز دارد تا شماره موبایل خود را وارد کنید (در این مرحله اطلاعات صدور صورتحساب لازم نیست). گذشته از امکان مشاهده از طریق مرورگر وب در Windows و Mac ، می توانید Philo را از طریق Android و iOS ، Android TV ، Roku ، Apple TV و Amazon Fire TV پخش کنید..

7. تلویزیون پلوتو

تصویر صفحه اصلی تلویزیون پلوتون

Pluto TV یک سرویس جریان آمریکایی است که احتمالاً یکی از گزینه های رایگان بهتر در دسترس است. این شرکت متعلق به Viacom است و با ده ها شرکت کننده محتوا همکاری کرده است. Pluto TV محتوای زنده از شبکه هایی مانند MTV ، NFL و ... را ارائه می دهد آسمان. در زمان نوشتن ، فیلم های در صورت تقاضا در تلویزیون پلوتون شامل برونسون ، سرآشپز و ماشینیست می شوند. برخی از برنامه های تلویزیونی موجود عبارتند از: Dog the Bounty Hunter ، Hell’s Kitchen و Robin Hood.

برای تماشای محتوای تلویزیون پلوتون نیازی به ورود نیست اگرچه می خواهید برای تماشای خارج از کشور به یک سرور VPN در ایالات متحده وصل شوید. همانطور که از یک سرویس رایگان انتظار می رود ، تلویزیون پلوتون توسط تبلیغات پشتیبانی می شود. از طریق مرورگر وب و همچنین برنامه هایی برای Android TV ، Amazon Fire TV ، Apple TV ، Roku ، Android ، iOS و PlayStation 4. به پلوتو تلویزیون قابل دسترسی است. در حالی که TV Pluto در سایر کشورها (مانند کانادا) نیز موجود است ، برنامه نویسی می کنید. به دلیل محدودیتهای مربوط به حقوق جریان متفاوت است.

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای تلویزیون پلوتو

8. تلویزیون سالن

بهترین گزینه های رایگان و رایگان برای PlayStation Vue

برخی از کانالهایی که می توانید با Sling TV به صورت زنده پخش کنید ESPN ، USA Network ، Fox Sports 1 و NFL Network هستند. بسته های موجود عبارتند از Sling Orange (25 دلار در ماه) ، Sling Blue (همچنین 25 دلار در ماه) و گزینه ترکیبی هر دو نارنجی و آبی (40 دلار در هر ماه). Sling همچنین در هنگام عضویت و پیش پرداخت دو ماه ، Roku Express یا AirTV Mini را به صورت رایگان ارائه می دهد.

در حالی که Sling TV در تعدادی از کشورها موجود است ، بهترین مطالب در ایالات متحده موجود است. با اتصال به سرور آمریکایی VPN ، می توانید تلویزیون Sling را در خارج از کشور پخش کنید. چندین راه برای تماشای تلویزیون Sling وجود دارد. برنامه ها برای تلویزیون های آمازون آمازون ، اپل تی وی ، روکو ، ایکس باکس وان و تلویزیون های هوشمند ال جی موجود است. تعداد اتصالات همزمان با بسته بستگی دارد اما در صورت بسته بندی قیمت پرتقال و آبی قیمت به طور همزمان چهار دستگاه است..

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای تلویزیون Sling

9. تلویزیون توبی

تصویر صفحه اصلی تلویزیون Tubi

در حالی که گزینه تماشای تلویزیون زنده در تلویزیون Tubi وجود ندارد ، این سرویس به شما امکان می دهد تعداد زیادی از برنامه های تلویزیونی و فیلم ها را به صورت رایگان پخش کنید. شما قادر خواهید بود فیلم هایی مانند How to Train Your Dragon، No Country for Old پیرمرد ، و فیلم ترسناک و فیلم های تلویزیونی مانند Dog the Bounty Hunter و Hell’s Kitchen را تماشا کنید. بهتر است ، دیگر نیازی به ثبت نام در یک حساب کاربری برای تماشای محتوا نیست. به عنوان یک سرویس رایگان ، تلویزیون Tubi توسط تبلیغات پشتیبانی می شود.

تلویزیون توبی در ایالات متحده ، کانادا و استرالیا در دسترس است. از ماه مه سال 2018 ، دیگر در اروپا موجود نیست ، اگرچه توبی سرویس پخش جریان خود را در انگلستان در اوایل سال 2020 راه اندازی خواهد کرد. هرگونه محدودیت جغرافیایی با کمک یک VPN به راحتی قابل عبور است. شما می توانید تلویزیون Tubi را در دستگاه های مختلف تماشا کنید. این شامل تلویزیون های آمازون آمازون ، دستگاه های تلفن همراه Android و iOS و تلویزیون های هوشمند سامسونگ و سونی است.

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای تلویزیون توبی

10. TVPlayer

تصویر صفحه اصلی TVPlayer
در حالی که بیشتر گزینه های این لیست مستقر در ایالات متحده هستند ، TVPlayer یک سرویس اشتراک تلویزیون انگلیس است. این برنامه هم تلویزیون پخش زنده و هم پرداخت رایگان را ارائه می دهد. کانال های رایگان شامل BBC One ، BBC Two ، ITV و Channel 4 هستند ، در حالی که کانال های حق بیمه شامل Discovery و History HD هستند. ماه اول حق بیمه رایگان است و پس از آن هزینه ای معادل 6.99 پوند می باشد و امکان دسترسی به بیش از دو ده کانال ، بصورت زنده و بدون تبلیغات را فراهم می کند..

روشهای زیادی برای تماشای TVPlayer وجود دارد. گذشته از روی دسک تاپ (رایانه شخصی و Mac) ، برنامه ها برای دستگاه های Android و iOS ، Apple TV ، Amazon Fire TV و تلویزیون های هوشمند سامسونگ در دسترس هستند. در حالی که TVPlayer فقط در انگلیس موجود است, مشتریان انگلستان می توانند کانال های پریمیوم را از هر نقطه اتحادیه اروپا تماشا کنند. علاوه بر این ، یک آدرس IP VPN و UK کمک می کند TVPlayer را از هر نقطه در جهان جدا کنید.

11. USTVNow

عکس صفحه اصلی USTV اکنون

با USTVNow ، شما می توانید هر دو برنامه رایگان و پولی را پرداخت کنید. کانالهای تلویزیونی زنده ارائه شده عبارتند از ABC ، ​​CBS ، CW ، PBS و MyNetwork TV. با این حال ، برنامه های پرداخت شده (با قیمت 19 دلار بدون DVR یا 29 دلار با DVR) شامل املاک AMC ، FX و شبکه USA می باشد. اگرچه این یک انتخاب خوب برای برنامه های تلویزیونی است ، اگر به دنبال محتوای ورزشی هستید ، بهترین شرط بندی شما نیست. با USTVNow ، می توانید به طور هم زمان از طریق سه دستگاه تماشا کنید.

به خاطر داشته باشید که USTVNow به دلیل واقعیت پخش برنامه های کانال اصلی ، بدون تجارت است. برنامه کانال با DVR به شما امکان می دهد تا حداکثر دو هفته ضبط کنید. از خدمات آمریکایی های آمریکایی مقیم خارج از کشور توصیف شده است, USTVNow در هر نقطه از جهان کار می کند (اگرچه هنوز هم می توانید از VPN برای حریم شخصی آنلاین خود استفاده کنید). USTVNow در اکثر دستگاههای متصل به اینترنت از جمله Android و iOS کار می کند.

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای USTVNow

12. YouTube TV

تصویر صفحه اصلی YouTube TV

بیش از 70 کانال زنده تلویزیونی موجود در تلویزیون YouTube وجود دارد. این شامل شبکه کارتون ، ESPN ، NBA TV و TBS است. برخی از شبکه ها مانند Showtime و Starz با هزینه اضافی در دسترس هستند. گذشته از انتخاب سالم کانالها ، YouTube TV به شما امکان می دهد تا به طور همزمان روی سه دستگاه پخش کنید. دیگه چی, این شامل فضای ذخیره سازی نامحدود است با ضبط تا نه ماه در دسترس است.

با وجود اینکه خدمات پولی دارید ، بسته به شبکه ای که مشاهده می کنید ، می توانید انتظار داشته باشید که در YouTube TV تبلیغات مشاهده کنید. YouTube TV در اکثر دستگاه هایی مانند Apple TV ، Roku ، LG Smart TV سامسونگ ، Android ، iOS و Amazon Fire TV موجود است. YouTube TV در ایالات متحده موجود است که به این معنی است که برای تماشای آن در خارج از کشور به یک VPN و آدرس IP ایالات متحده نیاز دارید. در زمان نوشتن ، YouTube یک آزمایش آزمایشی دو هفته رایگان ارائه می دهد.

همچنین مشاهده کنید: نحوه تماشای تلویزیون YouTube از هرجایی

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

86 + = 87

Adblock
detector