نحوه تماشای Project Runway (فصل 18) بصورت آنلاین در هر نقطه

نحوه تماشای فصل 18 پروژه Project Runway بصورت آنلاین

فصل 18 از باند پروژه در کنسرت برتر خواهد بود 9:30 PM EST (6:30 PM PST / 2 AM GMT) در تاریخ 5 دسامبر. چند فصل گذشته همه 14 قسمت داشتند ، بنابراین می توان انتظار داشت باند پروژه تا زمانی که در مارس 2020 اجرا شود ، زمان زیادی وجود دارد ، اما تا آن زمان زمان زیادی وجود دارد ، بنابراین بخوانید تا دریابید که چگونه تماشا کنید باند پروژه فصل 18 به صورت آنلاین از هرجای دیگر (حتی اگر خارج از کشور باشید).

توجه به این نکته مهم است که ما فقط منابع رسمی را برای این نمایش توصیه خواهیم کرد. باند پروژه بسیار محبوب است ، که باعث می شود جریانهای بدون مجوز تقریباً اجتناب ناپذیر باشد. با این حال ، اینها تمایل دارند ویدئویی با وضوح کم و وضوح پایین داشته باشند و مسائل را بدتر کنند ، هر لحظه به دلیل نقض حق چاپ می توانند از بین بروند. با روش های فراوان برای تماشای باند پروژه فصل 18 به صورت آنلاین ، نیازی به توسل به جریانهای شخص ثالث نیست.

باند پروژه فقط در سرویس های پخش شده توسط منطقه پخش می شوند. این بدان معنی است که اگر هیچ پخش کننده رسمی در کشور شما وجود ندارد ، به تماشای یک VPN نیاز دارید.

نحوه تماشای Project Runway خارج از کشور با استفاده از VPN

سرویس های جریان اغلب فقط در مناطق خاص در دسترس هستند و می توانند آدرس IP کاربر را بررسی کنند تا ببینند در کدام کشور قرار دارند. وقتی به یک VPN وصل می شوید ، آدرس IP واقعی شما (و به همین ترتیب مکان واقعی شما) جایگزین می شوید. سرورهایی که از آنها استفاده می کنید. این وب سایت ها باعث می شود که فکر کنید واقعاً در جایی دیگر هستید ، به شما امکان می دهد خارج از کشور را تماشا کنید. سردرگم؟ خوشبختانه ، این کاملاً ساده است؛ فقط کافی است مراحل زیر را برای جریان دنبال کنید باند پروژه در خارج از کشور.

در اینجا نحوه تماشای Project Runway (فصل 18) به صورت آنلاین و از هر کجا آمده است:

 1. با ثبت نام در یک VPN مناسب شروع کنید. ما به خصوص ExpressVPN را توصیه می کنیم اما اگر به دنبال جایگزین کم هزینه هستید ، CyberGhost و NordVPN دو گزینه عالی هستند.
 2. برنامه VPN مناسب را برای دستگاه خود بارگیری کنید. بعد ، آن را نصب کنید و وارد شوید.
 3. تصمیم بگیرید کدام سرویس پخش را می خواهید از خارج خارج کنید.
 4. به یک سرور VPN در کشور مورد نیاز متصل شوید. برای مثال Bravo به شما امکان می دهد اگر در ایالات متحده هستید ، از آن استفاده کنید ، بنابراین می توانید به یک سرور VPN آمریکایی وصل شوید.
 5. در آخر ، به سایت انتخاب شده خود مراجعه کرده و یک ویدیو را امتحان کنید. در اکثر موارد ، بدون هیچ مشکلی بارگیری می شود ، اما اگر اینگونه نباشد ، سعی کنید کوکی های مرورگر خود را پاک کرده و صفحه را تازه کنید.

اگر قصد پخش کردن را دارید باند پروژه بصورت آنلاین زندگی می کنند ، ما اکیداً توصیه می کنیم چند دقیقه جلوتر از زمان خود را صرف کنید تا مطمئن شوید VPN شما مطابق آنچه انتظار می رود کار کند. به این ترتیب ، در صورت بروز هرگونه مشکل ، وقت کافی برای تماس با تیم پشتیبانی VPN خود خواهید داشت و لازم نیست که شروع برتر را از دست بدهید.

نحوه پخش جریان پخش پروژه باند فصل 18 در تلویزیون ایالات متحده

پرچم ایالات متحده

در امریکا, باند پروژه فصل 18 منحصراً در براوو نمایش داده می شود. این خبر خوب است: اگر این کانال در حال حاضر بخشی از بسته تلویزیون کابلی شماست ، می توانید وارد وب سایت شوید و بدون هزینه اضافی تماشا کنید. و همچنین به صورت مستقیم پخش می شود ، قسمت های جدید به مدت چند ماه به صورت تقاضا در دسترس خواهند بود ، بنابراین اگر یک مورد را از دست دادید نیازی به نگرانی نیست.

به دنبال تماشای باند پروژه آنلاین و بدون کابل? گزینه های زیادی دارید زیرا وب سایت Bravo همچنین به شما امکان می دهد با fuboTV ، Hulu با تلویزیون زنده ، Sling TV یا YouTube TV وارد حساب کاربری خود شوید. در حالی که همه این خدمات با یک آزمایش رایگان (معمولاً یک هفته) همراه هستند ، با توجه به اینکه فصل 18 انتظار می رود چندین ماه اجرا شود ، دیر یا زود باید هزینه بپردازید. توصیه می کنیم از Sling TV استفاده کنید زیرا ، با 15 دلار در هر ماه ، ارزانترین روش تماشای آن است.

متأسفانه ، وب سایت Bravo فقط به شما امکان می دهد اگر در ایالات متحده هستید ، تماشا کنید. با این حال ، اگر در خارج از کشور هستید ، می توانید با اتصال به یک سرور VPN مستقر در ایالات متحده ، از این سرویس به صورت عادی استفاده کنید. هنوز VPN ندارید؟ ExpressVPN دارای 30 روز ضمانت برگشت پول است ، به این معنی که می توانید از آن برای تماشای استفاده کنید باند پروژه بدون ریسک و در صورت عدم فشار از شما درخواست بازپرداخت کامل می کنید.

از کجا دیگر می توانم فصل 18 پروژه Project Runway را بصورت آنلاین تماشا کنم?

می خواهید در خارج از ایالات متحده تماشا کنید? باند پروژه فصل 18 در واقع انتشار تقریباً همزمان در چندین کشور انگلیسی زبان خواهد داشت. برای اطلاع از چگونگی تماشای ، به زیر نگاهی بیندازید باند پروژه جایی که شما زندگی می کنید:

کانادا

پرچم کانادا

طرفداران کانادایی می توانند قسمتهای جدیدی از این فیلم را بدست آورند باند پروژه هر پنجشنبه در درام CTV از 10 PM EST. با این حال ، شایان ذکر است که برای تماشای شما به اشتراک تلویزیون کابلی احتیاج دارید, خواه زنده باشد یا به صورت تقاضا قسمت ها به طور کلی برای یک یا دو هفته در صورت تقاضا در دسترس هستند ، بنابراین اگر یکی را از دست دادید ، پایان جهان نیست.

CTV قفل منطقه ای است و فقط در کانادا در دسترس است. با این وجود ، اگر به یکی از سرورهای کانادایی VPN خود متصل شوید ، می توانید از این سرویس استفاده کنید.

انگلستان

پرچم انگلیس - جک اتحادیه پرچم انگلیس - جک اتحادیه - انگلیس

با توجه به اختلاف زمانی ، قسمت های جدید همزمان در انگلستان و آمریکا پخش نمی شوند. در عوض ، آنها خواهند بود آبه انگلیسی ها گره خورده است هایو هر جمعه کتابخانه, از تاریخ 6 دسامبر شروع می شود. این سرویس پخش به طور عادی 4.99 پوند در هر ماه هزینه دارد ، اما اگر تلویزیون Prime Video یا Now TV دارید ، می توانید افزونه هایو را با قیمت 3.99 پوند در ماه خریداری کنید. هایو با یک محاکمه رایگان 30 روزه ارائه می شود ، مگر اینکه شما افزونه Now TV را انتخاب کنید ، در این صورت ، یک دادگاه هفت روزه دارد.

اگرچه هایو در چندین کشور موجود است ، اما فقط نسخه انگلیسی آن را تأیید کرده است باند پروژه فصل 18. اگر خارج از انگلستان هستید ، می توانید با VPN تماشا کنید.

استرالیا

پرچم استرالیا

نمایش های آمریکایی غالباً برای رسیدن به استرالیا زمان زیادی طول می کشد ، اما خوشبختانه ، این بار اینگونه نیست. قسمتهای جدید از باند پروژه فصل 18 هر جمعه (با شروع 6 دسامبر) ساعت 1:30 بعد از ظهر AEST در Foxtel Arena پخش می شود.

بنابراین چگونه می توانید جریان زندگی کنید باند پروژه برخط؟ خوب ، اگر شما قبلاً مشتری تلویزیون Foxtel هستید ، به سادگی می توانید وارد سیستم شوید برنامه Foxtel Go و بلافاصله شروع به تماشای کنید بدون هزینه اضافی اگر چنین نیست ، می توانید در عوض برای Foxtel Now ثبت نام کنید. این هزینه 25 دلار AUD در هر ماه و Arena به عنوان بخشی از اشتراک پایه درج شده است.

خدمات Foxtel با منطقه قفل شده اند و فقط در استرالیا در دسترس هستند. اگر هم اکنون در خارج از کشور هستید ، باید از یک VPN برای تماشای استفاده کنید.

Project Runway چگونه کار می کند?

باند پروژه از یک فرمت نسبتاً خوب پیروی می کند. هر فصل ، دوازده یا حدوداً (شانزده سال این سال) طراحان مد در یک سری چالشها رقابت می کنند تا اینکه تنها یک نفر باقی بماند. این چالش ها اغلب شامل طراحی لباس با استفاده از مواد غیرمستقیم (مانند غذا) یا فناوری (LED) است..

این قالب تا زمان باقی ماندن فقط سه شرکت کننده ادامه می یابد. سپس از هریک خواسته می شود 12 لباس را که در هفته مد نیویورک ارائه می شود ، آماده کند. واقعیت این است که آنها فقط 12 هفته و بودجه 8000 دلار دارند. سپس داوران مجموعه مورد علاقه خود را انتخاب می کنند و طراح برنده 100000 دلار برای هزینه کردن در راه اندازی خط مد خود و همچنین ویژگی گسترش یافته در مجله ماری کلر است..

آنچه که هواداران از فصل جدید Project Runway انتظار دارند?

ما در واقع کاملاً کمی درباره فصل آینده می دانیم. به عنوان مثال ، EW لیستی از لباس های شسته شده از قضات مهمان از جمله را فاش کرد ماجراهای خنک کننده سابرینا کیرنان شیپکا ، بازیگر زن لسلی جونز و سیندی لاپر. علاوه بر این ، Tim Gunn Save باز می گردد ، اما به Siriano Save دوباره داده شد. با این کار کریستین سیریانو یک طراح را از بین می برد.

البته مهمترین افراد موجود در باند پروژه طراحان هستند در زیر ، ما به شما کمی اطلاعاتی در مورد هرکدام از شرکت کنندگان در این فصل خواهیم داد:

 • بریتنی آلن, 29 ساله ، از آستین. یک استاد مد و فارغ التحصیلان هفته مد آستین با عشق به چاپ های جسورانه.
 • اسما بی بی, 30 ساله ، از آتلانتا. یک طراح خودآموخته ، بیشتر به خاطر دامنه لباس متوسط ​​خود برای زنان مسلمان شناخته شده است.
 • چلسی کارتر, 30 ساله ، از شیکاگو. بخش هایی از بیانیه های یونیزکس را طراحی می کنند که "لبه و حاشیه را تجسم می کند". مشتریان شامل SZA و Chance the Rapper هستند..
 • جین چارکوف, 41 ساله ، از سیاتل. صاحب طرح های کلاغ سنگ دوست سازگار با محیط زیست.
 • مارکر فاستر, 30 ساله ، از بروکلین. این فستیوال تمام معاملات و جوایز پیشتاز Vanguard به دنبال اثبات این است که طراحان خودآموز را نباید دست کم گرفت.
 • ویکتوریا کوکیو, 27 ساله ، از مولدووا. صاحب برند Kheops. لباسهای آماده و پوشیدنی جذاب و با الهام از هندسی ایجاد می کند.
 • آلن گونزالز, 25 ساله ، از هیوستون. Alantude را اجرا می کند ، خطی که بر رنگ های پر جنب و جوش و خطوط تمیز تأکید دارد.
 • سرخیو گواداراما, 36 ساله ، از نیویورک. بازیگری در Vogue ، New York Times و Forbes داشته است. طراح بسیار متنوع و با علاقه خاصی به پایداری.
 • دئونگ کیم, 37 ساله ، از سئول. برنده کره کره طراح بعدی پروژه و صاحب نام تجاری MOIRAI برای پوشیدن لباس.
 • شاوی لوئیس, 33 ساله ، از نیوآرک. مدیر خلاق استفان اف است ، اما در حال کار بر روی خط خودش است.
 • جفری مک, 41 ساله ، از بروکلین. یک جانباز صنعت با مشتریانی از جمله لیدی گاگا و بیورک.
 • دلوین مک کری, 25 ساله ، از شیکاگو. فارغ التحصیل طراحی مد ، هم اکنون در خیابان پنجم ساکس مشغول به کار است ، که سبک او به عنوان بهترین "رومانتیسم تاریک" توصیف می شود.
 • تایلر ناسلونی, 29 ساله ، از جرسی سیتی. یک طراح در حال پیشرفت که خط اوایل سال جاری راه اندازی شده است. در حال حاضر بیشتر برای مجموعه خود از کیسه های آخر هفته شناخته شده است.
 • ورونیکا شفر, 40 ساله ، از شیکاگو. طراح دیگر خودآموز؛ او در کار جزئیات و شاید شگفت آور ، معمولاً لباس عروسی را طراحی می کند.
 • ملانیا تریگ, 29 ساله ، از جزیره اورکاس. پوشاک KL AppD با الهام از معماری و اسکاندیناوی را اجرا می کند.
 • نانسی ولپ-برینجر, 64 ساله ، از فیلادلفیا. قدیمی ترین شرکت کننده ای که تاکنون داشتیم. یک خیرخواهی که به خاطر عشق به طراحی های آندروژنی مشهور است.
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 5 = 14

Adblock
detector