نحوه تماشای مسابقه مسابقه RuPaul در انگلستان به صورت آنلاین و از هر کجا

نحوه تماشای مسابقه مسابقه انگلستان RuPaul به صورت آنلاین

مسابقه مسابقه RuPaul در انگلستان قرار است در تاریخ 3 اکتبر در 8 PM BST (3 PM EST / 12 PM PST) به صورت برتر نمایش داده شود. در مجموع هشت قسمت 60 دقیقه ای وجود خواهد داشت ، بدین معنی که این سریال اول باید در حدود 21 نوامبر به پایان برسد. هرچند قبل از آن منتظر باشید ، در ادامه بخوانید تا دریابید که چگونه جریان زندگی کنید مسابقه مسابقه RuPaul در انگلستان از خارج از کشور (خارج از انگلیس).

باید توجه داشته باشید که ما فقط به منابع رسمی توصیه خواهیم کرد. این نمایش دنباله ای بسیار قوی دارد ، بنابراین منابع غیرمجاز تقریباً مطمئناً در دسترس خواهند بود. با این حال ، این فیلم ها به خصوص دارای ویدئوهای با وضوح پایین ، به خصوص تند و تیز هستند. علاوه بر این ، جریانهای شخص ثالث را می توان به دلیل نقض حق نسخه برداری در هر لحظه آفلاین کرد. خوشبختانه ، می توانید تماشا کنید مسابقه مسابقه RuPaul در انگلستان به صورت رایگان آنلاین به هر حال ، بنابراین نیازی به استفاده از جریانهای غیرقابل اعتماد و غیرقابل استفاده نیست.

مسابقه مسابقه انگلستان را بکشید فقط سرویسهای جریانی محدود را پخش می کند. به این ترتیب ، به یک VPN نیاز دارید تا در یک کشور پشتیبانی نشده زندگی کند یا خیر.

نحوه تماشای Drag Race انگلستان RuPaul با خارج از کشور با VPN

استفاده از VPN برای رفع انسداد سرویسهای محدود جغرافیایی از خارج از کشور بسیار ساده است. یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) ترافیک شما را به صورت خصوصی از طریق یک سرور واسطه در یک مکان مورد نظر شما تونل می کند. به این معنی که آدرس IP شما را تغییر می دهد تا به نظر برسد که در مکان انتخابی خود قرار دارید ، این امکان را برای شما فراهم می کند که محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید. برای راه اندازی سریع VPN ، مراحل زیر را دنبال کنید ، بنابراین می توانید Drag Race انگلستان Rupaul را از هر جایی تماشا کنید.

در اینجا نحوه تماشای Drag Race انگلستان RuPaul از خارج کشور آمده است:

 1. با ثبت نام در یک VPN مناسب شروع کنید. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم اگرچه NordVPN و CyberGhost هر دو گزینه استثنایی با هزینه کم هستند.
 2. برنامه VPN را بارگیری و نصب کنید. چندین نسخه برای انتخاب وجود خواهد داشت ، بنابراین حتما نسخه مناسب را برای دستگاه خود دریافت کنید.
 3. به یکی از سرورهای انگلیسی VPN خود وصل شوید. این یک آدرس IP بریتانیایی به شما می دهد و سرویس های جریان را فریب می دهد تا فکر کنید واقعاً در انگلستان هستید.
 4. یک حساب iPlayer بی بی سی ایجاد کنید. این برنامه رایگان است و فقط یک دقیقه طول می کشد. توجه: هنگام ثبت نام ، از شما کد پستی خواسته می شود. هر کد پستی معتبر انگلستان کار خواهد کرد.
 5. در آخر ، سعی کنید ویدیویی را در iPlayer BBC مشاهده کنید. تقریباً بلافاصله باید شروع شود ، اما اگر اینطور نیست ، حافظه پنهان و کوکی های خود را پاک کنید ، سپس دوباره امتحان کنید.

این نمایش به صورت مستقیم پخش می شود ، بنابراین ارزش اطمینان دارد که VPN شما قبل از موعد کار کند. در صورت بروز مشکل و پیشگیری از از بین رفتن شروع قسمت به دلیل مشکلات فنی پیش بینی نشده ، این امکان را به شما می دهد تا از قبل با تیم پشتیبانی VPN خود به خوبی تماس بگیرید..

چگونه می توان مسیر مسابقه مسابقه RuPaul را به صورت رایگان در تلویزیون انگلستان پخش کرد

پرچم انگلیس - جک اتحادیه پرچم انگلیس - جک اتحادیه - انگلیس

در انگلستان ، این نمایش منحصراً از BBC3 پخش می شود. خبر خوب این است که این بدان معنی است که می توانید جریان مسابقه مسابقه RuPaul در انگلستان زندگی می کنند ، رایگان, با استفاده از iPlayer BBC نیازی به نگرانی نیست اگر یک قسمت را از دست بدهید زیرا این سرویس به شما امکان می دهد تا 30 روز بعد از پخش شدن قسمت های جدید را تماشا کنید.

طبق قوانین انگلیس ، شما مجوز تلویزیون برای تماشای هر چیزی را در iPlayer BBC دارید. با این حال ، به راحتی می توان از آن غافل شد زیرا این سرویس همیشه آن را روشن نمی کند و تأیید نمی کند که مجوز دارید یا نه. در واقع ، iPlayer BBC کاملاً بر روی یک سیستم افتخاری کار می کند.

می خواهید قسمت های قدیمی تر را پیدا کنید مسابقه کشیدن RuPaul? Netflix UK در حال حاضر یازده فصل دارد و شامل یک آزمایش رایگان یک ماهه است.

iPlayer BBC فقط در انگلستان موجود است. این بدان معناست که برای پخش به VPN احتیاج دارید مسابقه مسابقه RuPaul در انگلستان از خارج از کشور. هنوز VPN ندارید؟ ExpressVPN دارای ضمانت 30 روزه بدون پرداخت ریسک است ، بنابراین اگر تحت تأثیر قرار نگرفتید می توانید آن را امتحان کنید و ادعای بازپرداخت کامل کنید..

از کجا دیگر می توانم Drag Race UK RuPaul را تماشا کنم?

اکثر اسپینوف های منطقه ای در سطح بین المللی اما خوشبختانه منتشر نمی شوند, مسابقه مسابقه انگلستان را بکشید تقریباً در همه جا موجود خواهد بود برای اطلاع از نحوه تماشای کشور خود ، به زیر نگاهی بیندازید.

ایالات متحده آمریکا

پرچم ایالات متحده

هواداران آمریکایی از آن زمان دیگر نباید صبر کنند مسابقه مسابقه RuPaul در انگلستان قسمت ها حدود یک ساعت پس از پایان پخش در انگلستان به کتابخانه WOW Presents Plus اضافه می شوند. این سرویس پخش در هر ماه 3.99 دلار هزینه دارد و شامل یک دوره آزمایشی رایگان یک ماهه است.

قسمت های جدید هشت روز پس از نمایش در WOW Present Plus علاوه بر تلویزیون لوگو پخش می شود. اگر بسته تلویزیون کابلی شما قبلاً شامل این کانال است ، می توانید بدون هیچ هزینه اضافی وارد شوید و آنلاین تماشا کنید. گزینه ورود به سیستم با اشتراک fuboTV نیز وجود دارد ، اما این بسیار گرانتر از ثبت نام در WOW Presentes Plus است.

WOW Presents Plus و Logo Logo هر دو دارای محدودیت جغرافیایی هستند ، به این معنی که برای تماشا باید از VPN استفاده کنید مسابقه مسابقه انگلستان را بکشید از خارج از ایالات متحده است.

کانادا

پرچم کانادا

هواداران کانادایی قادر خواهند بود جریان مسابقه مسابقه انگلستان را بکشید زندگی می کنند و در صورت تقاضا هوس. این سرویس ماهانه 9،99 دلار کانادا (به علاوه مالیات) هزینه دارد ، اگرچه اگر تلویزیون کابلی دارید ، ممکن است بتوانید با تخفیف ثبت نام کنید.

کراو همچنین هر فصل خاص را ارائه می دهد مسابقه کشیدن RuPaul و Drag Race: All Stars, بنابراین در حالی که منتظر قسمت هر هفته هستید ، چیزهای زیادی برای نگه داشتن اشغال وجود خواهد داشت.

این سرویس قفل منطقه ای است. به این ترتیب ، قبل از تماشای مجبور شدن در کانادا باشید یا به یکی از سرورهای کانادایی VPN خود متصل شوید..

استرالیا

پرچم استرالیا

استن حق پخش انحصاری از آن را دارد مسابقه مسابقه RuPaul در انگلستان در استرالیا. این یک سرویس پخش جویای تقاضا است ، بنابراین شما قادر نخواهید بود به صورت زنده تماشا کنید. با این حال, استن قسمتهایی را در همان روز پخش می کند که در انگلستان پخش می شود.

این سرویس 10 دلار AUD در هر ماه هزینه دارد و یک آزمایش رایگان 30 روزه در اختیار شما قرار می گیرد. علاوه بر این ، در حال حاضر همه یازده فصل از این بازی را ارائه می دهد کشیدن مسابقه همچنین Drag Race: All Stars و Drag Race: Untucked.

استن جغرافیایی محدود و فقط در استرالیا در دسترس است. برای دسترسی به آن در خارج از کشور ، باید به یک سرور VPN استرالیا وصل شوید.

مکانهای دیگر

WOW Presentes Plus پخش کننده رسمی این شرکت است مسابقه مسابقه RuPaul در انگلستان همه جا به جز انگلیس ، کانادا و استرالیا. زیرنویس های پرتغالی و اسپانیایی وجود خواهد داشت ، اما صدا فقط به زبان انگلیسی در دسترس خواهد بود.

این سرویس 3.99 دلار آمریکا (حدود 3.66 یورو) در هر ماه هزینه دارد اما می توانید از هر مکانی ثبت نام کنید ، به علاوه یک آزمایش رایگان 30 روزه نیز وجود دارد. این بدان معناست که ، اگر مایل به صبر کردن چند هفته نیستید ، می توانید ثبت نام کنید ، کل فصل را پخش کنید ، و به سادگی انصراف دهید تا از شارژ شدن خودداری کنید.

مسابقه مسابقه RuPaul در انگلستان: بازیگران و شرکت کنندگان در مسابقه

RuPaul ، Michelle Visage ، Graham Norton و Alan Carr داوران نسخه انگلیسی کشیدن مسابقه. همچنین چندین قاضی مهمان مشهور از جمله میزی ویلیامز ، گری هورنر ، جید تورلو ، اندرو گارفیلد ، میشائلا کوئل ، چریل توئیدی و توئیگی اعلام شده اند..

این نمایش از فهرست ایالات متحده (حداقل برای فصل اول) ، و فقط ده نفر از شرکت کنندگان مسابقه ، باریک تر خواهد داشت. در زیر ، لیست کاملی از آن را پیدا خواهید کرد مسابقه مسابقه RuPaul در انگلستان شركت كنندگان:

 • Baga Chipz ، 29 ساله ، اهل لندن است
 • Blu Hydrangea ، 23 ساله ، اهل بلفاست
 • چریل هول ، 25 ساله ، از اسکس
 • کریستال ، 34 ساله ، اهل لندن است
 • دیوینا دی کامپو ، 35 ساله ، اهل غرب یورکشایر
 • گتی کندول ، 21 ساله ، از لستر است
 • Scaredy Kat ، 19 ساله ، از ویلتشایر
 • Sum Ting Wong ، 30 ساله ، از بیرمنگام
 • سرکه سرکه ، سنی 35 ساله ، اهل لندن است
 • ویوین ، 27 ساله ، اهل لیورپول است
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 24 = 31

Adblock
detector