نحوه تماشای Season 11 Modern Family Season 11 از هر نقطه به صورت آنلاین

نحوه تماشای فصل خانواده مدرن 11 به صورت آنلاین

خانواده مدرن فصل 11 قرار است در تاریخ 25 سپتامبر از ساعت 9 PM EST (6 PM PST) آغاز شود. گفته شده است که در مجموع 18 قسمت وجود خواهد داشت ، کمی کمتر از فصل های قبل ، و مثل همیشه قسمت های جدید در ABC پخش می شود. نگران نباشید اگر آن کانال در کشور شما موجود نباشد؛ در زیر ، ما چگونگی پخش مستقیم سری جدید را توضیح خواهیم داد خانواده مدرن از هر کجا.

باید توجه داشته باشید که ما فقط به منابع رسمی توصیه خواهیم کرد. با توجه به محبوبیت این نمایش ، جریان های غیرمجاز تقریبا اجتناب ناپذیر هستند ، اما ما توصیه می کنیم از استفاده از آنها استفاده کنید. حتی با قرار دادن ویدیو با وضوح پایین و وضوح پایین ، جریان های شخص ثالث غالباً به دلیل نقض کپی رایت حذف می شوند. خوشبختانه ، چندین راه مشروع برای تماشای فصل جدید سال وجود دارد خانواده مدرن بصورت آنلاین ، بنابراین نیازی به توسل به جریانهای سایه دار و بدون مجوز نیست.

خانواده مدرن فقط در سرویس های پخش شده توسط منطقه نمایش داده می شود. در نتیجه ، برای تماشای خارج از کشور به یک VPN نیاز خواهید داشت.

چگونه می توان فصل 11 خانواده مدرن را از طریق خارج از کشور با VPN پخش کرد

در واقع مسدود کردن سرویس های محدود جغرافیایی در خارج از کشور بسیار ساده است. اتصال به یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) ترافیک شما را از طریق یک سرور واسطه در یک مکان مورد نظر شما تونل می کند. آدرس IP شما را تغییر می دهد تا به نظر برسد که در مکان انتخابی خود قرار دارید و به شما امکان می دهد محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید. مراحل زیر را برای تماشا دنبال کنید خانواده مدرن فصل 11 از هرجایی.

در اینجا نحوه تماشای فصل 11 خانواده مدرن به صورت آنلاین و از هر کجا آمده است:

  1. با ثبت نام یک VPN با کیفیت بالا شروع کنید. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم اگرچه به دنبال جایگزین کم هزینه هستید ، PrivateVPN و Surfshark هر دو گزینه عالی هستند.
  2. در مرحله بعد نرم افزار VPN را بارگیری و نصب کنید. چندین نسخه مختلف وجود خواهد داشت ، بنابراین حتما نسخه مناسب را برای دستگاه خود دریافت کنید.
  3. تصمیم بگیرید کدام سرویس را می خواهید از انسداد و ثبت نام در یک حساب (در صورت لزوم) استفاده کنید. توجه داشته باشید که این ممکن است شما را به داشتن یک روش پرداخت به آدرس محلی مرتبط کند.
  4. اکنون ، در کشور مناسب به یک سرور وصل شوید. به عنوان مثال ، برای رفع انسداد Sky Go یا یک سرویس آمریکایی برای ABC ، ​​به یک سرور انگلیسی نیاز دارید.
  5. سعی کنید ویدیویی را در سرویس انتخابی خود پخش کنید. باید فوراً بارگیری شود اما اگر مشکلی دارید ، حافظه پنهان و کوکی های خود را پاک کنید و صفحه را بارگیری مجدد کنید.

قسمتهای جدید خانواده مدرن هوا پخش خواهد شد ، بنابراین مهم است که مطمئن شوید VPN شما قبل از موعد درست کار کند. به این ترتیب ، اگر با هر مشکلی روبرو شدید ، زمان کافی برای کمک به تیم پشتیبانی مشتری VPN خود خواهید داشت.

نحوه تماشای فصل 11 خانواده مدرن به صورت آنلاین

خانواده مدرن طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد ، بنابراین طبیعی است که فصل آخر آن در مناطق مختلف پخش شود. به زیر نگاه کنید تا ببینید کدام شبکه ها نشان داده می شوند خانواده مدرن جایی که شما زندگی می کنید:

ایالات متحده آمریکا

پرچم ایالات متحده

طرفداران آمریکایی می توانند فصل جدید فصل را پخش کنند خانواده مدرن زندگی در ABC. اگر بسته تلویزیون کابلی شما قبلاً شامل این کانال است ، می توانید به سادگی به وب سایت ABC وارد شوید و بدون هیچ هزینه اضافی شروع به تماشای کنید. همچنین امکان مشاهده است خانواده مدرن فصل 11 بدون کابل زندگی می کنند ، اگرچه به یک حساب Hulu ، PlayStation Vue یا YouTube TV احتیاج دارید.

یک هفته پس از پخش قسمت های جدید هوا ، آنها به راحتی در دسترس می شوند, حتی اگر اشتراک کابل یا هر یک از خدمات فوق را ندارید. به همین ترتیب ، اگر به خاطر ندارید یک هفته عقب باشید ، امکان پخش جریانی وجود دارد خانواده مدرن فصل 11 بصورت آنلاین.

ABC فقط در ایالات متحده موجود است و این سرویس فوق العاده ویژگی های محدود جغرافیایی دارد. این بدان معنی است که بیشتر VPN ها به شما اجازه نمی دهند از خارج از کشور تماشا کنید. با این وجود ، می توانیم در زمان نوشتن آن را تأیید کنیم, ExpressVPN و PrivateVPN می تواند ABC را مسدود کند. این سرویس بدون ریسک ارائه می شود با ضمانت برگشت 30 روزه پول به این معنی که می توانید در صورت عدم رضایت ، آن را امتحان کنید و درخواست بازپرداخت کامل کنید.

کانادا

پرچم کانادا

پخش خواهد شد جهانی خانواده مدرن فصل 11 در سراسر کانادا. در صورت داشتن اشتراک تلویزیون کابلی ، این سرویس به شما امکان ورود به سیستم و پخش مستقیم تلویزیون زنده را می دهد ، اما متأسفانه ، هیچ نوع گذرگاه آنلاین را ارائه نمی دهید.

مانند ABC ، ​​جهانی به شما امکان می دهد قسمتهای کامل را بدون ورود به سیستم تماشا کنید اگر آماده هستید یک هفته صبر کنید. با این حال ، قسمت های جدید خانواده مدرن فقط به مدت هفت روز در صورت تقاضا در دسترس خواهد بود و هیچ جزئیاتی در مورد چگونگی تماشای پس از حذف شدن از کتابخانه جهانی وجود ندارد. به همین دلیل ، بهتر است در صورت تماشای تقاضا ، هر چه سریعتر از آن استفاده کنید.

جهانی دارای منطقه ای قفل شده است ، این بدان معنی است که برای دسترسی به آن باید به یکی از سرورهای کانادایی VPN خود وصل شوید..

هند

نحوه تماشای Season 11 Modern Family Season 11 از هر نقطه به صورت آنلاین

خبر خوب برای هندی خانواده مدرن هواداران: قسمت اول فصل 11 فقط یک روز پس از پخش در ایالات متحده ، در تاریخ 26 سپتامبر به Hotstar اضافه می شود. از آنجا که این یک نمایشگاه جهانی ستاره است ، شما به اشتراک Hotstar Premium نیز احتیاج خواهید داشت. این هزینه 299 پوند در هر ماه یا 999 پوند در سال است.

Hotstar دارای محدودیت جغرافیایی است و فقط شامل آن خواهد شد خانواده مدرن به عنوان بخشی از کتابخانه هند. علاوه بر این ، این سرویس اکثر VPN ها را فعال می کند. در زمان نگارش ، امکان تماشای Hotstar از خارج از کشور با استفاده از Surfshark وجود داشت.

انگلستان

پرچم انگلیس - جک اتحادیه پرچم انگلیس - جک اتحادیه - انگلیس

در حال حاضر ، هیچ تاریخ انتشار انگلستان برای این کشور وجود ندارد خانواده مدرن فصل 11. با این حال ، اگر تاریخ چیزی در جریان باشد ، طرفداران انگلیس می توانند در انتظار قابل توجهی قرار بگیرند. به عنوان مثال ، فصل 10 ، تنها 5 ماه پس از آغاز اجرای برنامه ، به بریتانیا رسید.

وقتی فصل 11 فرا می رسد ، خواهد بود تقریباً مطمئناً از Sky One پخش می شود مثل هر فصلی قبل از آن اگر قبلاً مشترک تلویزیون Sky هستید ، می توانید وارد برنامه Sky Go شوید و فوراً تماشای آن را شروع کنید. در غیر این صورت ، بهترین شرط شما ثبت نام در Now TV است: این امکان را برای شما فراهم می کند که Sky One (و چند کانال دیگر) را با 7.99 پوند در ماه پخش کنید..

Sky Go و Now TV فقط در انگلیس موجود است. با این وجود ، با اتصال به یک سرور VPN انگلیسی ، می توانید به طور عادی از خارج از کشور دسترسی پیدا کنید.

از فصل یازدهم خانواده مدرن چه می توان انتظار داشت?

جزئیات هنوز درباره طرح واقعی فصل 11 کمیاب است ، اگرچه می دانیم این سریال نهایی خواهد بود. علاوه بر این ، تأیید شده است که حداقل بخشی از آن حلی خواهد چرخید و نحوه تنظیم او با زندگی دوقلوها در زندگی است.

به غیر از این ، همه ما می دانیم این است که بیشتر (اگر نه همه) بازیگران اصلی حداقل در زمان سریال های بعدی حداقل برای یک سریال بازگردند. به عبارت ساده ، طرفداران فقط باید صبر کنند و ببینند چه اتفاقی می افتد.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

67 + = 70

Adblock
detector