چگونه تماشای The Great Bake Off British را از هر کجا به صورت آنلاین تماشا کنیم

چگونه تماشای The Great Bake Off British را به صورت آنلاین تماشا کنیم


فصل دهم The Great Bake Off British در تاریخ 27 اوت ساعت 8 PM BST (12 PM PST / 3 PM EST) به نمایش درخواهد آمد. هر سه شنبه شب تا فینال قسمت جدیدی وجود خواهد داشت ، فرض کنید این نمایش مطابق با سالهای گذشته باشد. مطمئناً چیزهای زیادی برای انتظار وجود دارد ، و در زیر ، ما چگونه زندگی جریان را توضیح خواهیم داد The Great Bake Off British به صورت رایگان و از هرجای دیگر.

توجه داشته باشید که ما فقط به منابع رسمی توصیه خواهیم کرد. The Great Bake Off British نمایشی بسیار پر طرفدار ، حتی در خارج از انگلستان است ، به این معنی که جریانهای بدون مجوز تقریباً مطمئناً در دسترس خواهند بود. با این حال ، ما توصیه می کنیم از این موارد استفاده کنید زیرا هر لحظه برای نقض حق نسخه برداری قابل حذف است. و اغلب فقط ویدئوهایی با وضوح پایین و کم تحرک ارائه می دهند. می توانید تماشا کنید پخت به هر حال به صورت رایگان ، بنابراین نیازی به توسل به جریانهای سایهدار و غیرقابل اعتماد نیست.

این نمایش فقط روی سیستم عامل های منطقه قفل شده پخش می شود. به این ترتیب ، برای تماشای شما به یک VPN احتیاج دارید The Great Bake Off British فصل 10 در خارج از کشور.

نحوه تماشای The Great Bake Off British با یک VPN

VPN ها در ابتدا به نظر می رسد ارعاب کننده هستند اما در واقع دسترسی به سرویس های جغرافیایی مسدود شده در خارج را بسیار آسان می کنند. برای رفع انسداد و جریان ، مراحل زیر را دنبال کنید The Great Bake Off British از ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا یا هر جای دیگر.

در اینجا نحوه تماشای فیلم The Great Bake Off British به صورت آنلاین و خارج از کشور با VPN مشاهده می شود:

 1. ابتدا برای یک VPN مناسب ثبت نام کنید. ما به خصوص ExpressVPN را توصیه می کنیم اما CyberGhost و NordVPN هر دو گزینه عالی برای کم هزینه هستند.
 2. نسخه مناسب برنامه VPN خود را برای دستگاه خود بارگیری کرده و وارد سیستم شوید.
 3. به یکی از سرورهای انگلیسی VPN خود وصل شوید (در حالت ایده آل در لندن یا یک شهر بزرگ دیگر).
 4. اکنون یک حساب All 4 ایجاد کنید. از شما خواسته می شود که آدرس انگلیس را وارد کنید اما این در واقع اختیاری است ، بنابراین احساس رایگان کنید که این بخش را خالی بگذارید.
 5. به همه 4 وارد شوید و یک ویدیو را امتحان کنید. اگر خطایی مشاهده کردید ("این سرویس در حال حاضر در منطقه شما موجود نیست") ، حافظه پنهان و کوکی های مرورگر خود را پاک کرده و صفحه را بارگیری مجدد کنید.

این نمایش به صورت زنده پخش می شود ، و به همین ترتیب ، توصیه می کنیم قبل از اجرای VPN خود اطمینان حاصل کنید پخت فصل 10 قرار است شروع شود. به این ترتیب ، شما از قبل از هرگونه مشکلی مطلع خواهید شد و برای کمک به تیم پشتیبانی مشتری VPN خود وقت خواهید داشت.

چگونه می توانم جریان زندگی The Great Bake Bake Off را به طور رایگان از تلویزیون انگلستان پخش کنیم

پرچم انگلیس - جک اتحادیه

کانال 4 پخش کننده اختصاصی است The Great Bake Off British, همانطور که برای چند فصل گذشته بوده است. این بدان معنی است که بینندگان انگلیس می توانند پخش تمام ده قسمت به صورت زنده و رایگان است همه 4. دیگر لازم نیست که نگران یک قسمت باشید ، زیرا 30 روز پس از پخش در صورت تقاضا در دسترس شما خواهند بود.

آیا می خواهید قسمت های قدیمی تر را جلب کنید؟ Netflix UK در حال حاضر فصول 1-7 دارد ، به علاوه یک آزمایش رایگان 30 روزه. این بدان معنی است که می توانید ثبت نام کنید ، به همان اندازه که می خواهید تماشا کنید ، و برای جلوگیری از اتهام گرفتن ، آن را لغو کنید. اما متأسفانه ، تنها راه برای پخش فصلهای 8 و 9 خرید آنها در هرکدام از قیمت 18.99 پوند در Amazon Prime Video است.

توجه داشته باشید که قوانین انگلیس شما را ملزم می کند که اگر همزمان تلویزیون را تماشا می کنید ، مجوز تلویزیون داشته باشید. به این ترتیب ، به یک مجوز برای پخش نیاز دارید پخت زندگی می کنند ، اما نه تنها اگر آن را به صورت تقاضا مشاهده می کنید. هر چهار نفر در واقع بررسی نمی کنند که آیا شما یکی از آنها را دارید یا نه ، درعوض کاملاً به یک سیستم افتخاری متکی هستید.

همه 4 منطقه در منطقه قفل شده و فقط در انگلستان در دسترس هستند اما با استفاده از VPN می توانید به خارج از کشور دسترسی پیدا کنید. هنوز یکی ندارید؟ ExpressVPN دارای 30 روز ضمانت برگشت پول است ، یعنی می توانید از آن برای تماشای استفاده کنید The Great Bake Off British در صورت عدم رضایت ، به خارج از بریتانیا و به سادگی درخواست بازپرداخت کامل می کنید.

نحوه تماشای سریال Great Brake Bake Off فصل 10 در تلویزیون ایالات متحده

پرچم ایالات متحده

می توانید فصلهای قبل را تماشا کنید The Great Bake Off British در Netflix ایالات متحده ، اگرچه به این نام خوانده شده است نمایشگاه بزرگ پخت بریتانیا. علاوه بر این ، نتفلیکس فصلهای خارج از جدول را فهرست می کند از آنجا که این نمایش تا چند سال پس از آغاز آن به آمریکا نیامده است. در حال حاضر ، فصل های 4-9 در دسترس هستند اگرچه به آنها "مجموعه ها" 1-6 گفته می شود. مجموعه 7 (که واقعاً فصل 10 است) در تاریخ 30 اوت وارد بازار خواهد شد, فقط چند روز پس از شروع آن در انگلستان.

آمریکا همچنین دارای اسپین آف است نمایش بزرگ پخت آمریکایی, فصل پنجم که قرار است بعضی مواقع در ماه دسامبر آغاز شود. پیش از این ، قسمت های قدیمی تر در ABC موجود بودند اما از آن زمان به پایان رسیده اند. به همین ترتیب ، تنها راه تماشای فیلم در Amazon Prime Video است. با این حال ، این تنها کمتر از فصل اول (دارای حق انتخاب) ایده آل است مسابقه پخت آمریکایی) در دسترس است ، و قیمت آن 4.99 دلار است.

برای دسترسی به ABC ، ​​Netflix US یا Amazon Prime US ، یا باید در ایالات متحده باشید یا به یک سرور VPN آمریکایی متصل شوید.

چگونه نسخه های بین المللی The Great British Bake Off را به صورت آنلاین تماشا کنیم

The Great Bake Off British فصل 10 فقط در دو کشور نمایش داده می شود ، اما چند نفر دیگر نسخه نمایش خود را منتشر کرده اند ، بنابراین احتمالاً چیزی شبیه به شما را در حین انتظار نگه داشته است:

The Great Bake Off British فصل 10 فقط در دو کشور نمایش داده می شود ، اما چند نفر دیگر نسخه نمایش خود را منتشر کرده اند ، بنابراین احتمالاً چیزی شبیه به شما را در حین انتظار نگه داشته است:

کانادا

پرچم کانادا

فصل سوم نمایشگاه بزرگ پخت کانادا از 18 سپتامبر آغاز می شود. طرفداران کانادایی با ثبت نام در CBC Gem می توانند قسمت های جدید را به صورت زنده تماشا کنند. به عنوان یک امتیاز اضافی ، این سرویس در حال حاضر به شما امکان می دهد تا هر قسمت را از فصل های 1 و 2 به صورت تقاضا و همچنین فصل 4-9 فصل پخش کنید. نمایشگاه بزرگ پخت بریتانیا.

CBC Gem از نظر جغرافیایی محدود است و فقط در کانادا قابل دسترسی است. اگر در کشور دیگری هستید ، باید به یکی از سرورهای کانادایی VPN خود وصل شوید.

برزیل

پرچم برزیل

پخت برزیل فقط پنجمین فصل خود را آغاز کرده و هر شنبه ساعت 10:30 بعد از ظهر به وقت محلی در SBT پخش می شود. طرفداران نمایش می توانند قسمتهای جدید را بصورت رایگان ، رایگان و بدون ثبت نام پخش کنند ، اگرچه SBT به شما اجازه نمی دهد قسمتهای قبلی را به صورت تقاضا مشاهده کنید.

SBT برای استفاده رایگان است اما فقط در صورتی که در برزیل هستید یا از یک سرور VPN برزیل استفاده می کنید قابل دسترسی است.

مکانهای دیگر

با نسخه های منطقه ای از The Great Bake Off British در بیش از دوجین کشور ، شانس خوبی وجود دارد که در آنجا باشید. صفحه ویکی پدیا نمایش لیستی از بین المللی دارد پخت نمایش ها ، و همچنین وضعیت فعلی آنها (لغو شده ، پخش و غیره) و شبکه ای که در آن حضور دارند.

چه می دانیم در مورد فصل 10 از فیلم The Great Bake Off British?

اگر دیده اید The Great Bake Off British قبل از این ، شما ایده خوبی خواهید داشت که از فصل آینده چه انتظاری دارید. پل هالیوود و پرای لیث هر دو به عنوان قاضی باز می گردند ، و نوئل فیلدینگ بی نظیر و سندی توكسویگ به عنوان میزبان نمایش در فصل 10 برمی گردند..

با گفتن این موضوع ، امسال اختلافاتی وجود دارد: پل هالیوود اخیراً فاش کرده است که فکر می کند چالش های سالهای گذشته "بسیار دشوار" بوده است. به منظور ترغیب بینندگان برای امتحان کردن دستور العمل های خود در خانه ، این چالش ها در فصل 10 ساده شده است ، اگرچه سطح رقابت هنوز هم بسیار بالا خواهد بود.

تغییر دوم این است که نانوایان امسال به طور متوسط ​​جوانتر از کسانی هستند که در فصول گذشته ظاهر شده اند. این می تواند یک پیشنهاد برای فریب دادن این ایده باشد که نمایش های پخت صرفاً برای بینندگان قدیمی تر است اما داده می شود پختاز قبل محبوبیت گسترده ای در بزرگسالان جوان ، به نظر نمی رسد یک چیز غیر ضروری است.

نانوایان امسال چه کسانی هستند?

مثل همیشه ، 13 نانوایی در این رقابت ها شرکت می کنند The Great Bake Off British. در زیر ، ما شرکت کنندگان در این سال و کمی در مورد هر یک از آنها ذکر کرده ایم:

 • دیوید آتترون ، 36 ساله ، مشاور بهداشت از لندن
 • هنری برد ، 20 ساله ، دانشجوی دورام
 • استف بلکول ، 28 ساله ، دستیار فروشگاه از چستر
 • Rosie Brandreth-Poynt ، 28 ساله ، جراح دامپزشکی از سامرست
 • مایکل چاکراستی ، 26 ساله ، مدیر تئاتر از Stratford-upon-Avon
 • دن چمبرز ، 32 ساله ، از کارگر روتهام پشتیبانی می کند
 • میشل ایوانز-فشی ، 35 ساله ، مدیر فروشگاه چاپ از تنبی
 • آلیس فونرونیا ، 28 ساله ، معلم جغرافیا از لندن
 • جیمی فین ، 20 ساله ، پیشخدمت سوری است
 • هلنا گاریکا ، 40 ساله ، مدیر پروژه لیدز
 • آملی لو بروین ، 24 ساله ، طراح مد از لندن
 • پریا او شا ، 34 ساله ، مشاور بازاریابی از لستر
 • Phil Thorne ، 56 ساله ، راننده HGV از Rainham
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

About the author

Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 + = 24