چگونه تماشای The Voice UK 2020 را بصورت آنلاین مشاهده کنید

چگونه تماشای The Voice UK 2020 را بصورت آنلاین مشاهده کنید

فصل نهم صدای انگلستان در حال حاضر در حال انجام است قسمت های جدید هر شنبه از هوا پخش می شود 8: 30-10: 05 PM GMT (3:30 PM EST / 12:30 PM PST) و اگر برنامه انتشار مانند سالهای گذشته باشد ، در کل هفت قسمت خواهد بود. نگران نباشید اگر خارج از انگلیس هستید ، در زیر ، ما نه تنها به شما خواهیم گفت که این کانال در چه نمایش است ، بلکه نحوه تماشای شما را نیز توضیح خواهیم داد صدا از خارج از کشور به صورت رایگان.

توجه به این نکته مهم است که فقط منابع رسمی را برای تماشا توصیه خواهیم کرد صدا. با توجه به محبوبیت این نمایش ، جریانهای بدون مجوز تقریبا اجتناب ناپذیر هستند ، اما ما اکیداً توصیه می کنیم که از آنها استفاده نکنید. این ویدئو اغلب از کیفیت بسیار پایینی برخوردار است ، به علاوه این جریانها می توانند هر لحظه به دلیل نقض حق نسخه برداری از بین بروند. علاوه بر این ، می توانید تماشا کنید صدا 2020 به صورت رایگان ، به این معنی که هیچ دلیلی برای استفاده از جریانهای غیرقابل اعتماد و غیرمجاز وجود ندارد.

صدا فصل نهم فقط در سرویس های محدود جغرافیایی نمایش داده می شود. این بدان معناست که اگر شما به خارج از کشور سفر می کنید و هیچ پخش کننده رسمی در کشور شما نیست ، به یک VPN نیاز دارید تا خدمات معمول پخش مستقیم خانه خود را تماشا کنید.

نحوه تماشای The Voice 2020 بصورت آنلاین در خارج از کشور

سکوهای قفل شده منطقه با بررسی آدرس IP خود ، موقعیت مکانی کاربر را پیدا می کنند. با این حال ، هنگامی که به یک VPN وصل شد ، همه این سرویس ها می توانند مکان سرور مورد استفاده شما را ببینند. این امر دسترسی به خدمات معمول خود را در هنگام تعطیلات در خارج از کشور آسان می کند. این روند نیز بسیار ساده است. فقط مراحل زیر را برای تماشا دنبال کنید صدا از خارج از کشور.

در اینجا نحوه تماشای صدای انگلستان بصورت آنلاین (رایگان) از هر نقطه ارائه شده است:

  1. ابتدا برای یک سرویس معتبر VPN ثبت نام کنید. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم اما CyberGhost و NordVPN هر دو گزینه ای با کیفیت بالا و کم هزینه هستند.
  2. در مرحله بعد ، برنامه VPN را بارگیری و نصب کنید. توجه داشته باشید که اغلب نسخه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد ، بنابراین حتما نسخه مناسب را برای دستگاه خود بدست آورید.
  3. تصمیم بگیرید کدام سرویس پخش را می خواهید از آن استفاده کنید ، سپس به یک سرور در کشور مناسب وصل شوید. برای استفاده از انسداد ITV ، یا یک ایالات متحده برای تماشای NBC در خارج از کشور ، از یک سرور VPN انگلیس استفاده می کنید..
  4. یک حساب ITV Hub رایگان ایجاد کنید. در حین ثبت نام ، از شما خواسته می شود کد پستی انگلستان را وارد کنید اما این تأیید نشده است و به همین ترتیب ، هر کدپستی معتبر انگلیس کار خواهد کرد.
  5. در آخر ، یک ویدیو در سایت انتخابی خود پخش کنید. اگر همه چیز کار کرده است ، بلافاصله بدون خطا بازی خواهید کرد. اگر اینطور نیست ، سعی کنید کوکی های مرورگر خود را پاک کرده و صفحه را تازه کنید.

قسمتهای جدید صدا هوا هر هفته زندگی می کنند برای اطمینان از اینکه یک قسمت را از دست نخواهید داد ، توصیه می کنیم مطمئن شوید که VPN شما همانطور که پیش بینی می شود کار کند. اکثر VPN های اصلی پشتیبانی 24/7 از طریق چت زنده و ایمیل را ارائه می دهند.

نحوه تماشای The Voice 2020 به طور رایگان در تلویزیون انگلستان

پرچم انگلیس - جک اتحادیه پرچم انگلیس - جک اتحادیه - انگلیس

مثل همیشه, صدا 2020 به طور انحصاری از ITV پخش می شود. خبر خوب این است که این بدان معنی است که می توانید هر قسمت را به صورت رایگان تماشا کنید مرکز ITV. اگر برنامه های دیگری در شب ها دارید ، می توانید مدت کوتاهی پس از پخش هر قسمت فصل نه تقاضا را پخش کنید. این حتی بهتر می شود؛ اکثر نمایش ها بعد از چند هفته از سرویس خارج می شوند اما فصل 9 از آنها صدای انگلستان به مدت سه ماه در دسترس خواهد بود.

قانون انگلیس می گوید برای تماشای هر چیزی آنلاین به طور همزمان در تلویزیون ، به مجوز تلویزیون احتیاج دارید. البته باید توجه داشته باشید که در حالی که ITV Hub از کاربر می خواهد تا تأیید کند که مجوز آنها را تأیید کرده است ، هیچ صحت اثبات وجود ندارد علاوه بر این ، شما برای تماشای نیازی به مجوز ندارید صدای انگلستان بر اساس تقاضا.

ITV Hub دارای منطقه ای قفل شده است ، به این معنی که برای استفاده از آن باید مجبور باشید یا در انگلستان باشید یا به یک سرور VPN انگلیس متصل شوید. هنوز در جستجوی VPN مناسب هستید؟ ExpressVPN همراه با با ضمانت برگشت 30 روزه پول بنابراین می توانید از آن برای جریان استفاده کنید صدای انگلستان بی خطر. اگر ناراضی نیستید ، فقط در این دوره کنسل کنید تا بازپرداخت کامل دریافت کنید.

آیا می توانم The Voice UK 2020 را از خارج از کشور تماشا کنم?

نسخه انگلیسی صدا فقط در انگلستان نشان داده می شود ، بنابراین برای تماشای خارج از کشور باید از VPN استفاده کنید. با این وجود چندین اسپینوف منطقه ای از این نمایش وجود دارد که بسیاری از آنها امسال یک فصل جدید دارند. برای اطلاع از چگونگی تماشای نسخه کشور خود ، به زیر نگاهی بیندازید صدا برخط:

کانادا

پرچم کانادا

فصل هشتم و پایانی زبان فرانسوی کانادا صدا spinoff, La Voix, 9 فوریه به نمایش در می آید TVA. مربیان امسال Garou ، قلب Pirate ، Marc Dupré و Pier Lapoint هستند.

شما می توانید هر قسمت را به صورت آنلاین و بدون نیاز به ایجاد یک حساب تماشا کنید و اگر یک قسمت را از دست دادید ، روز بعد به صورت تقاضا در دسترس می باشد.

TVA محدود به لحاظ جغرافیایی است ، بنابراین اگر خارج از کانادا هستید ، مجبورید از VPN استفاده کنید.

استرالیا

پرچم استرالیا

یک سری نهم از صدای استرالیا در آثار است ، با این وجود هنوز تاریخ تأیید شده ای در دست نیست. اگر مطابق با فصول گذشته باشد ، می توانیم انتظار داشته باشیم قسمت اول بعضی مواقع در بهار پخش شود. ما می دانیم که داوران فصل گذشته (کلی رولند ، دلتا گودرم ، پسر جورج و گای سباستین) همه باز خواهند گشت.

فصل نهم از صدا به صورت زنده و در صورت تقاضا در دسترس خواهد بود 9 حال. استفاده از این سرویس کاملاً رایگان است ، اما قبل از تماشای هر چیزی ، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. علاوه بر این ، به دلیل محدود بودن جغرافیایی ، برای تماشای خارج از استرالیا به یک VPN احتیاج دارید.

ایالات متحده آمریکا

پرچم ایالات متحده

متأسفانه ، ما نمی دانیم فصل بعدی چه موقع است صدای آمریکا هوا خواهد شد با این حال ، این خیلی دور از ذهن نیست ، زیرا جلسات استماع فقط تا 15 فوریه ادامه دارد. البته داوران تایید شده اند: امسال ، آنها نیک جوناس ، کلی کلارکسون ، جان لجند ، و بلیک شلتون خواهند بود..

NBC فصل جدید را نشان می دهد. قسمت ها به صورت رایگان در صورت تقاضا در دسترس خواهند بود, و اگر بسته تلویزیون کابلی شما شامل NBC است ، می توانید به وب سایت وارد شوید و بدون هیچ هزینه اضافی به صورت زنده تماشا کنید. همچنین می توانید با Hulu ، fuboTV ، AT وارد سیستم شوید&T TV اکنون ، YouTube TV یا حساب Sling TV.

NBC قفل منطقه ای است ، به این معنی که فقط در ایالات متحده موجود است. با این حال ، اگر قصد سفر به خارج از کشور را دارید ، می توانید با اتصال به یک سرور VPN آمریکایی به آن عادی دسترسی داشته باشید.

The Voice چگونه کار می کند?

صدانکته فروش منحصر به فرد این است که شرکت کنندگان در مورد حضور خود داوری نمی کنند. داوران این نمایش از صحنه دور می شوند و اگر تحت تأثیر آواز کسی قرار بگیرند ، دکمه ای را فشار می دهند که صندلی خود را دور می زند. اگر بیش از یک قاضی این کار را انجام دهد ، شرکت کننده می تواند انتخاب کند که چه کسی ترجیح می دهد از آنها راهنمایی شود.

از اینجا به بعد ، در واقع مسابقه حذفی است. در دو دور اول ، عملکردها به صورت سر از یکدیگر رقابت می کنند ، در نهایت داوران تصمیم می گیرند که چه کسی بماند. با این حال ، در دورهای پایانی زنده ، مخاطب ، عموم و داوران همه حرفی برای گفتن دارند. برنده با Polydor Music قرارداد ضبط می گیرد.

داوران این فصل از The Voice UK چه کسانی هستند?

امسال یک تغییر وجود دارد: جنیفر هادسون به دلیل تعهدات دیگر نمی تواند برگردد. درعوض ، این اعمال توسط اولی مورس ، مگان مربی ، will.i.am و تام جونز داوری خواهد شد. بار دیگر میزبان ویلا ویلیس خواهد بود.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

25 − = 15

Adblock
detector