نحوه تماشای The X Factor: The Band بصورت آنلاین

چگونه به تماشای The X Factor The Band بصورت آنلاین بپردازید

X Factor وعده داده امسال کمی متفاوت خواهد بود ، به جای یک سریال معمولی ، دو اسپینوف وجود دارد. نسخه مشهور به تازگی به پایان رسیده است ، این بدان معناست که زمان X Factor: The Band است ، نمایشگاهی که سیمون کاول می کوشد یک One Direction یا Little Mix را پیدا کند. اولین قسمت از ساعت 8:30 بعد از ظهر به وقت گرینویچ در تاریخ 9 دسامبر اجرا می شود, با قسمت های جدید 11 ، 13 و 15 دسامبر بخوانید تا بدانید که چگونه جریان زندگی کنید X Factor: گروه از هر کجا.

توجه داشته باشید که ما فقط منابع رسمی را توصیه می کنیم X Factor. به دلیل محبوبیت این نمایش ، جریانهای بدون مجوز تقریبا اجتناب ناپذیر هستند ، اما ما استفاده از آنها را توصیه نمی کنیم. این فیلم بسیار با کیفیت است و جریانهای شخص ثالث مستعد وقفه هستند. بعلاوه ، جریانهای غیرمجاز بدون اخطار برای نقض حق چاپ می توانند آفلاین شوند. می توانید تماشا کنید X Factor: The Band به صورت رایگان آنلاین به هر حال ، به این دلیل دلیلی برای استفاده از جریانهای غیرقابل اعتماد شخص ثالث وجود ندارد.

X Factor: The Band فقط سرویسهای جریانی محدود را پخش می کند. به همین ترتیب ، برای تماشای خارج از کشور به یک VPN احتیاج دارید.

نحوه تماشای The X Factor: The Band از هر نقطه به صورت آنلاین

بیشتر سرویسهای پخش جریان ، آدرس IP کاربر را برای محدود کردن دسترسی به آن ها در یک کشور خاص بررسی می کنند. با این حال ، هنگامی که به یک VPN وصل می شوید ، یک آدرس IP خاص با منطقه به شما داده می شود. این سیستم عامل های قفل شده منطقه را به فکر این که شما در جایی متفاوت قرار دارید ، ترجیح می دهد و به شما امکان می دهد از هر مکانی تماشا کنید. گیج کننده صدا؟ نگران نباشید ، فقط مراحل زیر را دنبال کنید.

در اینجا نحوه تماشای The X Factor: The Band بصورت آنلاین (از هرجای دیگر) به صورت رایگان مشاهده می شود:

  1. ابتدا با ارائه دهنده VPN مناسب ثبت نام کنید. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم گرچه CyberGhost و NordVPN دو گزینه با کارایی بالا و کم هزینه هستند.
  2. VPN را بارگیری و نصب کنید ، مطمئن شوید که نسخه صحیح برنامه را برای دستگاه خود دریافت خواهید کرد.
  3. به یکی از سرورهای انگلیسی VPN خود وصل شوید. اگر گزینه انتخاب یک شهر به شما داده شود ، معمولاً لندن انتخاب خوبی است.
  4. یک حساب ITV Hub رایگان ایجاد کنید. در حین ثبت نام ، از شما خواسته می شود تا کد پستی خود را وارد کنید ، اما هیچ صحت تأیید در آنجا وجود ندارد ، بنابراین هر کد پستی معتبر انگلستان کار خواهد کرد.
  5. در آخر ، تماشای یک جریان مستقیم در ITV Hub را مشاهده کنید. تقریباً فوراً بارگیری می شود ، اما اگر اینطور نیست ، حافظه پنهان و کوکی های خود را پاک کنید ، سپس صفحه را بارگیری مجدد کنید.

مانند X Factor: The Band هوا پخش خواهد شد ، ارزش آن را دارد که چند دقیقه طول بکشد تا مطمئن شوید VPN شما پیش از پخش برتر عمل می کند. به این ترتیب ، بیش از وقت کافی برای کمک به تیم پشتیبانی مشتری VPN خود خواهید داشت و به دلیل مشکلات فنی غیرمنتظره فنی ، نباید ابتدای قسمت را از دست بدهید.

نحوه تماشای The X Factor: The Band به صورت رایگان در تلویزیون انگلستان

پرچم انگلیس - جک اتحادیه پرچم انگلیس - جک اتحادیه - انگلیس

مثل همیشه, X Factor از ITV1 پخش می شود. این بدان معنی است که می توانید آن را رایگان از طریق آنلاین تماشا کنید مرکز ITV. نیازی به نگرانی نیست اگر یک قسمت را از دست بدهید زیرا حداقل یک هفته پس از آن در صورت تقاضا در دسترس خواهد بود.

توجه داشته باشید که قوانین انگلیس شما را ملزم به داشتن مجوز تلویزیون می کند اگر همزمان با نمایش همزمان تلویزیون در تلویزیون سنتی ، هر چیزی را آنلاین مشاهده می کنید. با این حال ، ITV Hub بر روی یک سیستم افتخاری کار می کند و در واقع تأیید نمی کنید که مجوز دارید یا نه. اگر فقط قصد تماشای The مجوز را نداشته باشید نیازی به مجوز نیست X Factor: The Band بر اساس تقاضا.

ITV Hub با منطقه قفل شده و فقط در انگلستان در دسترس است. با اتصال به یکی از سرورهای انگلیسی VPN خود ، می توانید به خارج از کشور دسترسی پیدا کنید. هنوز VPN ندارید? ExpressVPN با 30 روز ضمانت برگشت پول بدون ریسک همراه است بنابراین شما می توانید در صورت عدم رضایت ، آن را امتحان کنید و به سادگی ادعای بازپرداخت کامل کنید.

آیا می توانم The X Factor: Band را در کشورهای دیگر تماشا کنم?

کره خاکی

در حال حاضر ، هیچ پخش کننده بین المللی تأیید نشده ای وجود ندارد X Factor: The Band. با این حال ، AXS و خانواده نشان می دهند X Factor: Celebrity به ترتیب ، در ایالات متحده و کانادا ، بنابراین ممکن است آنها هوایی کنند گروه در یک تاریخ بعد ما با ارسال اطلاعات بیشتر ، این پست را به روز خواهیم کرد.

آنچه که هواداران می توانند از فصل جدید The X Factor انتظار داشته باشند?

بزرگترین تغییر در این فصل فرمت است. اگرچه گروه ها می توانند نسخه معمولی The X Factor را وارد کنند ، اما مجریان فردی می توانند در پایان برنده شوند (و اغلب انجام می دهند). با این حال ، امسال همه چیز مربوط به گروههای موسیقی است. افراد هنوز هم می توانند وارد شوند ، اما برای تشکیل گروه با افراد دیگر جفت می شوند (با فرض اینکه آنها این مسابقه را وارد مسابقه کنند).

گذشته از این ، شرکت کنندگان کم و بیش به طور معمول کار می کنند. Simon Cowell و Nicole Sczinzinger به عنوان قاضی باز خواهند گشت ، اگرچه لوئیس والش با یک بازیگر مشهور دوار جایگزین می شود. حداقل لئونا لوئیس به عنوان قاضی مهمان برای قسمت اول حداقل تأیید شده است.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =

Adblock
detector