نحوه تماشای برنامه تلویزیونی Watchmen جدید از هرجای دیگر بصورت آنلاین

نحوه تماشای Watchmen فصل 1 به صورت آنلاین

سری اول نگهبانان اراده در 20 اکتبر ساعت 9 PM EST (6 PM PST / 2 AM BST). یک فصل نسبتاً کوتاه خواهد بود ، فقط با 9 قسمت از این قسمت نه ساعت ، اما طرف مقابل ، طرفداران بین المللی دیگر مدت ها انتظار ندارند نگهبانان تقریباً همزمان در چندین کشور آزاد می شود. به زیر نگاهی بیندازید تا دریابید که چگونه می توانید جریان را پخش کنید نگهبانان نمایش تلویزیونی از خارج از کشور.

توجه به این نکته مهم است که ما فقط منابع رسمی را توصیه خواهیم کرد. اگرچه بدون مجوز نگهبانان احتمالاً جریانهایی در دسترس خواهند بود ، اینها فقط ویدیوهایی با وضوح پایین و با وضوح پایین ارائه می دهند و برای بدتر شدن امور ، می توانند بدون اخطار به دلیل نقض حق نسخه برداری آفلاین شوند. روش های قانونی زیادی برای تماشای این فیلم وجود دارد نگهبانان نمایش تلویزیونی به صورت آنلاین ، بنابراین با استفاده از جریانهای سایه دار و شخص ثالث ، چیزی برای به دست آوردن ندارید.

نگهبانان نمایش تلویزیونی فقط در سرویس های محدود جغرافیایی پخش می شود. این بدان معناست که اگر خارج از یک کشور پشتیبانی شده هستید ، به یک VPN احتیاج دارید.

نحوه پخش نمایش تلویزیونی Watchmen از هر کجا به صورت آنلاین

VPN ترافیک شما را از طریق سرور در قسمت دیگری از جهان مسیریابی می کند ، مکان واقعی شما را مخفی می کند و اینگونه به نظر می رسد که واقعاً در کشور دیگری هستید. اگرچه این پیچیده به نظر می رسد ، استفاده از VPN بسیار ساده است. فقط کافی است مراحل زیر را دنبال کنید تا انسداد و جابجایی جریان انجام شود نگهبانان نمایش تلویزیونی از هر نقطه جهان:

  1. اگر قبلاً ثبت نام نکردید برای VPN ثبت نام کنید. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم اما اگر به دنبال جایگزین کم هزینه هستید ، NordVPN و CyberGhost هر دو گزینه عالی هستند.
  2. برنامه VPN را نصب کنید (مطمئن شوید که نسخه مناسب را برای دستگاه خود دریافت می کنید) و وارد سیستم شوید.
  3. تصمیم بگیرید کدام یک از سرویس های زیر را می خواهید از انسداد خارج کنید ، سپس به یک سرور در کشور مناسب وصل شوید. به عنوان مثال ، برای دسترسی به Now TV در خارج از کشور ، از یک سرور کانادایی برای انسداد قفل Crave یا یک انگلیسی استفاده می کنید.
  4. اگر خدمات منتخب شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری دارد ، اکنون این کار را انجام دهید. توجه داشته باشید که ممکن است شما به یک روش پرداخت نیاز داشته باشید که به یک آدرس در کشور موردنظر مرتبط باشد.
  5. در آخر ، سعی کنید ویدیویی را در سرویس انتخابی خود مشاهده کنید. تقریباً بلافاصله باید شروع شود اما اگر اینطور نیست ، سعی کنید حافظه نهان و کوکی های خود را پاک کنید ، سپس صفحه را تازه کنید.

نگهبانان پخش خواهد شد هوا ، به همین دلیل مهم است که چند دقیقه را از طریق مراحل فوق قبل از تاریخ پخش بگذرانید. به این ترتیب ، اگر مشکلی را تجربه کردید ، باید وقت خود را از تیم پشتیبانی مشتری VPN خود بدست آورید و شاید لازم نباشد شروع قسمت اول را از دست بدهید.

نحوه تماشای برنامه تلویزیونی Watchmen بصورت مستقیم در تلویزیون ایالات متحده

پرچم ایالات متحده

نگهبانان فصل اول به طور انحصاری در HBO پخش می شود. در حالی که این سرویس به شما امکان می دهد قسمت اول بسیاری از نمایش ها را به صورت رایگان تماشا کنید ، برای پخش سایر قسمتها باید وارد سیستم شوید. اگر بسته تلویزیون کابلی شما قبلاً شامل HBO است ، می توانید وارد HBO Go شوید و بدون هزینه اضافی تماشا کنید.

می خواهید تماشا کنید نگهبانان نمایش تلویزیونی بصورت آنلاین و بدون کابل؟ خوشبختانه ، گزینه های زیادی دارید. به عنوان مثال می توانید در HBO Now ثبت نام کنید. این هزینه 14/99 دلار است و محاکمه هفت روزه را در پی دارد. لازم به ذکر است HBO اکنون به شما اجازه نمی دهد تماشا کنید نگهبانان زنده, اگر چه؛ در عوض ، قسمتهای جدید طی 24 ساعت از نمایش در تلویزیون به کتابخانه مورد نیاز اضافه می شوند.

اگر ترجیح می دهید جریان دهید نگهبانان فصل 1 بصورت زنده ، می توانید در AT ثبت نام کنید&T TV Now (50 دلار در هر ماه) یا بسته کانال HBO را به اشتراک های Prime Prime Video ، Hulu یا PlayStation Vue Amazon Amazon خود اضافه کنید (با 14.99 دلار اضافی در هر ماه).

خدمات فوق همه دارای قفل منطقه بوده و فقط نشان می دهد نگهبانان نمایش تلویزیونی در آمریکا. به همین ترتیب ، برای تماشای خارج از کشور به یک VPN احتیاج دارید. ExpressVPN دارای 30 روز ضمانت برگشت پول است که به شما امکان می دهد جریان دهید نگهبانان بدون ریسک ، و اگر راضی نیستید ، می توانید فقط مطالبه بازپرداخت کامل را لغو کنید.

از کجا دیگر می توانم Watchmen جریان آنلاین را زندگی کنم?

برخلاف برخی شبکه های دیگر ، HBO نمی تواند طرفداران بین المللی خود را منتظر بگذارد. نگهبانان نمایش تلویزیونی ظرف 24 ساعت از پخش ایالات متحده در بسیاری از کشورها پخش می شود. ادامه مطلب را بخوانید تا دریابید که چگونه جریان داشته باشید نگهبانان کجایی:

انگلستان

پرچم انگلیس - جک اتحادیه پرچم انگلیس - جک اتحادیه - انگلیس

در بریتانیا, نگهبانان ساعت 9 عصر ، 21 اکتبر در آسمان اقیانوس اطلس نمایش داده می شود. این بدان معنی است که اگر شما در حال حاضر مشتری Sky Sky هستید ، می توانید به راحتی آنلاین را از طریق تماشا کنید آسمان برو برنامه. اگر کابل ندارید (یا با ارائه دهنده دیگری ندارید) ، به جای آن باید در Now TV ثبت نام کنید.

این سرویس در هر ماه 8.99 پوند هزینه دارد و یک آزمایش هفت روزه رایگان ارائه می شود. در حال حاضر تلویزیون به آسانی اجازه می دهد Sky Atlantic را به صورت زنده پخش کنید ، قسمت های جدیدی از این فیلم اضافه می شود نگهبانان اندکی پس از اتمام پخش ، به کتابخانه مورد نیاز آن رسید.

Sky Go و Now TV هر دو محدود به لحاظ جغرافیایی هستند ، به این معنی که برای استفاده از آنها باید مجبور باشید یا در انگلستان باشید یا به یک سرور VPN انگلیس متصل شوید.

کانادا

پرچم کانادا

نگهبانان فصل 1 به طور همزمان در کانادا و ایالات متحده پخش می شود. این بدان معنی است که هواداران کانادایی می توانند پخش قسمت های جدید ساعت 9 PM به صورت زنده هوس. اگر قبلاً HBO و Crave را به عنوان بخشی از اشتراک تلویزیون خود دریافت کرده اید ، می توانید بدون هزینه اضافی وارد شوید و تماشا کنید.

همچنین امکان مشاهده است نگهبانان آنلاین و بدون کابل ، هر چند. شما فقط باید هزینه اشتراک فیلم های Crave's + HBO را بپردازید (19.98 دلار CAD در هر ماه پس از یک هفته آزمایشی رایگان). با این کار امکان پخش مستقیم نمایش به صورت زنده فراهم می شود ، اما شایان ذکر است که چند ساعت بعد قسمت ها نیز به صورت تقاضا در دسترس خواهند بود.

Crave با منطقه قفل شده و فقط در کانادا در دسترس است. با اتصال به یک سرور VPN کانادایی هنوز می توانید از این سرویس استفاده کنید.

استرالیا

پرچم استرالیا

طرفداران استرالیا می توانند تماشا کنند نگهبانان هر دوشنبه ساعت 12 عصر AEST در نمایشگاه فاکس ، از 21 اکتبر شروع می شود. اگر در این زمان مشغول کار هستید (و افراد زیادی حضور خواهند داشت) ، می توانید به جای.

مشتریان تلویزیون موجود Foxtel می توانند وارد سیستم شوید Foxtel Go برنامه را شروع کنید و پخش آنلاین کنید بلافاصله و بدون هزینه اضافی. اگر با ارائه دهنده دیگری هستید ، تنها گزینه دیگر ایجاد یک حساب Foxtel Now است. این هزینه 25 دلار در ماه است اما همراه با یک آزمایش 10 روزه رایگان است که در طی آن می توانید هر کانالی را که دوست دارید تماشا کنید.

خدمات Foxtel قفل شده در منطقه هستند ، بنابراین اگر خارج از استرالیا هستید به VPN نیاز دارید تا از آنها استفاده کند..

از فصل اول در Watchmen چه انتظاری می توان داشت?

نگهبانان نمایش تلویزیونی اقتباسی از صفحه نمایش کوچک از کمیک ها نیست. در عوض ، این یک داستان است که بعد از این که ابرقهرمانان غیرقانونی شدند ، در همان جهان اتفاق می افتند. گفته می شود ، چند ماده به منبع منبع وجود خواهد داشت: دکتر منهتن ، اصل ابریشم اصلی ، و Ozymandias همه برای نمایش ظاهر شده اند..

فرضیه نگهبانان فصل اول بسیار ساده است: پس از شروع فرقه پرستش Rorschach ، هدف قرار دادن افسران پلیس ، پلیس شروع به پوشیدن ماسک می کند. در طول نه قسمت ، خواهیم دید که کارآگاه آنجلا آبار (رجینا کینگ) مرز بین صلح و هوشیار را فشار می دهد.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 2

Adblock
detector