10 بهترین ابزار مانیتورینگ پینگ برای سال 2020

10 بهترین ابزار مانیتورینگ پینگ برای سال 2020

مانیتورینگ پینگ یکی از تکنیک های رفتن به یک مدیر است که برای بررسی در دسترس بودن دستگاه های شبکه از آن استفاده می کند. اما نظارت پینگ چیست؟ نظارت بر پینگ جایی است که کاربر دستگاه را پینگ می کند و منتظر پاسخ است. سپس مانیتور قدرت اتصال را بر اساس زمان پاسخ ارزیابی می کند.

با استفاده از یک ابزار نرم افزاری اسکن پینگ برای نظارت بر دستگاه های خود می توانید به شما بگویید که آیا دستگاه از بالا یا پایین است. نظارت بر شبکه شما از این طریق ، چشم انداز روشنی از سلامتی دستگاه های اصلی خود به شما می دهد. در این مقاله ، ما به دنبال بهترین ابزارهای نظارت بر پینگ در بازار هستیم.

ما هرکدام از ابزاری را که برای این مقاله انتخاب کرده ایم بیشتر پوشش می دهیم ، اما اگر فقط فرصت خواندن خلاصه سریع را دارید ، در اینجا لیست ما از بهترین ابزارهای نظارت بر پینگ:

  1. مجموعه ابزار مهندس SolarWinds (آزمایشی رایگان) - این مجموعه بیش از 60 ابزار شامل یک ابزار Ping Sweep و سایر ابزارهای کاربردی است که به پینگ تکیه می کنند.
  2. مانیتور شبکه PRTG (آزمایشی رایگان) - مجموعه بزرگی از مانیتورها از جمله سنسور پینگ ، سنسور پینگ جیتر و سنسور ابر پینگ.
  3. Site24x7 (آزمایشی رایگان) مجموعه ای از ابزارهای نظارتی که از ابر استفاده می شوند و عملکرد شبکه و وب سایت را بررسی می کنند.
  4. ManageEngine Free Ping and Traceroute Tool - یک ابزار مفید که شامل یک مکانیسم هشدار است.
  5. Nagios XI - ابزاری برای مدیریت شبکه که شامل یک ابزار Ping است.
  6. مانیتور شبکه Spiceworks - یک مدیر شبکه تبلیغاتی رایگان با پشتیبانی که پینگ را ادغام می کند.
  7. مانیتور پینگ EMCO - یک ابزار سبک وزن برای شبکه هایی که از پینگ برای نظارت بر دستگاه های متصل به یک شبکه استفاده می کند.
  8. PingInfoView - یک ابزار رایگان پینگ با یک رابط گرافیکی برای ویندوز.
  9. مانیتور Dotcom ICMP پینگ ابزار مانیتورینگ (مانیتورینگ سرور) - این ابزار بر اساس نتایج آزمون پینگ ، هشدارها را ایجاد می کند و آن را به یک سیستم نظارت بر شبکه تبدیل می کند.
  10. مدیریت قدرت - یک ابزار رفت و برگشت پینگ که برای ویندوز در دسترس است.

بهترین ابزارهای نظارت بر پینگ

هنگام انتخاب ابزارهای این لیست ، ملاحظات اصلی ما در مورد استحکام ابزار از نظر موارد متنوع در صنعت ، قابلیت اطمینان ، اسناد و پشتیبانی ، سهولت استفاده و به روز رسانی نرم افزار و تعمیر و نگهداری.

1. مجموعه ابزار مهندس SolarWinds (آزمایشی رایگان)

مجموعه ابزار مهندسین SolarWinds

مجموعه ابزار مهندس SolarWinds ابزاری برای نظارت بر شبکه است که از مانیتورینگ پینگ پشتیبانی می کند. مجموعه ابزار مهندس SolarWinds یک تجربه مانیتورینگ پینگ را ارائه می دهد که می تواند با هر بار کاری همگام باشد. می توانید از آن استفاده کنید autodiscovery ویژگی برای کشف خودکار دستگاههای متصل به شبکه شما. پس از اتصال دستگاه ، می توانید معیارهایی مانند آن را مشاهده کنید دسترسی, بار پردازنده, استفاده از حافظه, و تاخیر. تمام این اطلاعات اصول اولیه لازم را برای دیدن نحوه عملکرد یک دستگاه در اختیار شما قرار می دهد.

پس از کشیدن داده ها از دستگاه های پین شده ، می توانید آن را به صورت نمودار مشاهده کنید. این نمودارها پاسخهای در زمان واقعی را نشان می دهند به گونه ای که با جدیدترین اطلاعات سر و کار دارید. پس از پایان نظارت بر آنها ، بسته به نیاز خود می توانید آنها را به عنوان فایل تصویری یا فایلهای متنی صادر کنید.

هنگام استفاده مجموعه ابزار مهندس SolarWinds شما تحت هیچ شرایطی تحت فشار قرار نمی گیرید ، زیرا همه سیستم های هشدار وجود دارد که این کار را برای شما انجام می دهد. مانیتور زمان پاسخگویی, مانیتور حافظهمانیتور پردازندهمانیتور رابط, و TraceRoute مراقبت از این برای شما. این تضمین می کند که مهم نیست چه اتفاقی می افتد شما در این موقعیت هستید که بتوانید سریع پاسخ دهید.

به طور کلی مجموعه ابزار مهندس SolarWinds یک پلت فرم نظارت پینگ خوب ساخته شده را ارائه می دهد. این نرم افزار به همان اندازه که برای سازمانهای بزرگتر مناسب است برای SME ها نیز مناسب است. مجموعه ابزار SolarWinds Engineer با قیمتی معادل 1495 دلار شروع می شود (1145 پوند) و همچنین می توانید محاکمه رایگان 14 روزه برای ارزیابی.

محاکمه SolarWinds EngineerDownload 14 روز آزمایشی رایگان

2. مانیتور شبکه Paessler PRTG (آزمایشی رایگان)

تصویر مانیتور شبکه PRTG

مانیتور شبکه Paessler PRTG یک ابزار بسیار مشهور برای نظارت بر شبکه است که تجربه نظارت پینگ درجه یک را ارائه می دهد. مانیتور شبکه PRTG دستگاهها را در شبکه شما پینگ می کند تا میزان دسترسی آنها را اندازه گیری کند. با استفاده از این ابزار ، می توانید اسکن دستگاهها را توسط دامنه IP انجام دهید. PRTG Network Monitor تعدادی حسگر مختلف را ارائه می دهد که می توانند برای نظارت پینگ مورد استفاده قرار گیرند. این موارد شامل سنسور پینگ, حسگر پینگ جیتر و سنسور ابر پینگ.

مزیت این مدل حسگر مانیتورینگ شبکه این است که اطلاعات مفصلی را در اختیار شما قرار می دهد. هر سنسور دارای صفحه مخصوص به خود است که می توانید بین آن ها انتخاب کنید داده های زنده و تاریخی قبل از مشاهده نتایج در صفحه نمایش شماره گیری. سنسور پینگ اصول اولیه ای از قبیل آنها را برای شما فراهم می کند زمان پینگ, حداقل زمان پینگ, حداکثر زمان پینگ, و درصد از دست دادن بسته. این اطلاعات اصلی را برای شما فراهم می کند تا ببینید آیا مشکلی در یک دستگاه وجود دارد ، این اطلاعات را به شما ارائه می دهد.

با این حال, مانیتور شبکه Paessler PRTG همچنین به شما امکان می دهد تا نگرانی های پیشرفته تر پینگ مانند jitter را کنترل کنید. حسگر پینگ جیتر به شما امکان می دهد تا چه اندازه جرقه شبکه را در شبکه خود اندازه بگیرید. این سنسور مقدار ضربات آماری را نشان می دهد و زمان اجرای درخواست ها. مانیتورینگ برای jitter مخصوصاً در محیط هایی که دارای سرویس های مهمی مانند تلفن های VoIP هستند ، مهم است. البته, مانیتور شبکه PRTG همچنین دارای اعلان هایی است تا در صورت عبور از آستانه های خاص ، به شما هشدار دهد.

مانیتور شبکه PRTG همچنین در دسترس است برای 100 سنسور اول خود رایگان است. با این حال ، کسانی که دارای شبکه های بزرگتر هستند ، باید یکی از نسخه های پرداخت شده را خریداری کنند. نسخه های پرداخت شده از PRTG Network Monitor از 1600 دلار (1،226 پوند) برای 500 سنسور تا 14.500 دلار (11113 پوند) برای سنسورهای نامحدود متغیر است. همچنین وجود دارد محاکمه رایگان 30 روزه از مانیتور شبکه PRTG.

Paessler PRTG Network MonitorDownload آزمایشی 30 روزه رایگان

3. Site24x7 مانیتورینگ وب سایت (آزمایش رایگان)

10 بهترین ابزار مانیتورینگ پینگ برای سال 2020

Site24x7 است سرویس مبتنی بر ابر نظارت بر زیرساخت های فناوری اطلاعات ، برنامه ها و عملکرد وب سایت ، رفتار کاربر. تمرکز این ابزار عملکرد کلیه خدمات فناوری اطلاعات است. چندین لایه خدمات مورد نیاز برای پشتیبانی از یک وب سایت به معنای عدم موفقیت یک عنصر بر عملکرد حضور وب در سطح عمومی است.

سرعتی که داده ها در یک شبکه و از طریق اینترنت حرکت می کنند عامل بسیار مهمی در ارائه موفقیت آمیز یک صفحه وب است. پینگ زمان رفت و برگشت را اندازه گیری می کند از یک نقطه به نقطه دیگر بیش از یک اتصال.

Site24x7 از 90 مکان در سراسر جهان ، که به مشتریان این سرویس امکان مشاهده سرعت تحویل سایتهای خود را به همه گوشه های زمین می دهد. آمار سرعت ارائه شده توسط Site24x7 شامل زمان DNS ، زمان اتصال ، اولین بایت ، زمان بارگیری و زمان دست زدن به SSL است.

جدای از بررسی سرعت اینترنت ، Site24x7 اطمینان حاصل می کند که مدیران سیستم دریافت می کنند هشدارهای اولیه وقتی احتمالاً مشکلات تجهیزات در ارائه وب سایت تأثیر بگذارد. این سرویس دائماً وضعیت سرورها ، شبکه و برنامه های پشتیبانی را اسکن می کند. این چک ها ، همراه با حفاظت از امنیت کد نویسی وب سایت ، شرکت های وب را قادر سازد تا با موفقیت اطلاعات ، خدمات و کالاها را به بازدید کنندگان سایت تحویل دهند.

وجود دارد نسخه رایگان از Site24x7 که محدود به نظارت بر پنج وب سایت یا سرور است. چهار نسخه پرداخت شده ، مشترکین بالقوه را انتخاب می کند. تمام نسخه های پرداخت شده Site24x7 را می توان در آزمایش قرار داد آزمایش های 30 روزه رایگان.

Site24x7 وب سایت MonitoringStart آزمایشی 30 روزه رایگان

4. ابزار رایگان پینگ ManageEngine

ManageEngine ابزار پینگ رایگان

ManageEngine ابزار پینگ رایگان یک ابزار مانیتورینگ پینگ رایگان است که به افرادی که به دنبال استقرار مانیتور پینگ پایه هستند توصیه می شود. با استفاده از این ابزار می توانید معیارهای اصلی از قبیل اندازه گیری کنید زمان سفر دور, درصد از دست دادن بسته, و شماره هاپ. همچنین می توانید تعداد شمارش پینگ موفق و ناموفق را مشاهده کنید تا ببینید چند بار یک دستگاه در یک آزمایش موفق یا شکست خورده است.

بااینکه مدیریت پینگ رایگان پینگ یک ابزار اساسی است ، اما هنوز هم داشبورد قابل استفاده برای شما فراهم می کند. می توانید تمام معیارهای مربوط به تست های پینگ خود و وضعیت کدگذاری شده دستگاههای خود را در نمای جدول اصلی مشاهده کنید. این به شما امکان می دهد تا حتی بدون نمایشگرهای پیشرفته تری که سایر محصولات موجود در این لیست دارند ، تمام اطلاعات مهم را مشاهده کنید.

ManageEngine ابزار پینگ رایگان همچنین دارای سیستم اعلانات است. در صورت مشاهده نشدن دستگاه ، هشدارها به داشبورد فرستاده می شوند. این تضمین می کند که شما هرگز هیچ گونه اطلاعاتی را از دست ندهید و یک مشکل در حال توسعه را نادیده بگیرید. این هشدارها بر اساس آستانه ها برای نگه داشتن آنها معنی دار است ، به طوری که شما توسط اطلاعات نامربوط بمباران نشوید.

تنها محدودیت این ابزار این است که شما فقط می توانید حداکثر 10 سرور یا وب سایت را به طور همزمان کنترل کنید. این باعث می شود ManageEngine ابزار پینگ رایگان برای سازمانهای بزرگتر کافی نیست. با این حال ، هنوز هم یکی از بهترین تجربیات کاربر را به کسانی که عادت ندارند از تجارب نظارت خیالی عادت داشته باشند ، ارائه می دهد. می توانید بارگیری کنید ManageEngine ابزار پینگ رایگان.

5. ناجیوس XI

تصویر Nagios XI

ناجیوس ایکسمن به طور گسترده به عنوان یکی از بهترین ابزارهای نظارت بر شبکه در جهان در نظر گرفته می شود. هنوز Nagios XI یک تجربه عالی برای نظارت بر پینگ در انزوا نیز ارائه می دهد. با Nagios XI می توانید در دسترس بودن دستگاه های خود مشاهده کرده و ببینید که شبکه شما در حال گذر است که از دست رفتن بسته چقدر است. این به شما امکان می دهد تا عملکرد و عملکرد دستگاه های شبکه خود را بر روی مهره ها و پیچ ها کاهش دهید.

به عنوان ابزاری برای پینگ, Nagios XI ترکیبی از مانیتور شبکه مدرن را در کنار نمایشگرهای کلاسیک بصری و نمایشگرهای پیشرفته تر مانند ارائه می دهد نقشه های توپولوژی شبکه همچنین گنجانیده شده است. با این حال ، اگر طراحی کاربر مطابق سلیقه شما نیست ، می توانید طرح بندی را برای هر کاربر تنظیم کنید. این تضمین می کند که کاربران کنترل کاملی بر نحوه نظارت بر شبکه خود داشته باشند.

برای سازمانهای کوچکتر, Nagios XI را می توان به صورت رایگان بارگیری کرد RHEL لینوکس و CentOS. شما همچنین می توانید استفاده کنید Nagios XI بر مایکروسافت اما شما مجبور خواهید بود این کار را با استفاده از a انجام دهید ایستگاه کاری VMware یا خدمات جایگزین در نتیجه, Nagios XI بسیار ساده است که در یک محیط لینوکس مستقر شوید.

دو نسخه پولی وجود دارد Nagios XI؛ نسخه استاندارد و نسخه تجاری. نسخه استاندارد ارزان قیمت این دو با قیمت 1،955 دلار (1،498 پوند) است. نسخه استاندارد تمام قابلیت های اصلی نظارت را در اختیار شما قرار می دهد ، اما اگر می خواهید گزارش هایی را تنظیم کنید و گزارش های برنامه ریزی ظرفیت را ایجاد کنید ، نیاز به خرید نسخه Enterprise دارید. نسخه Enterprise را می توانید با قیمت 3،495 دلار (2679 پوند) خریداری کنید. شما میتوانید دانلود کنید Nagios XI روی محاکمه رایگان 60 روزه.

6. مانیتور شبکه Spiceworks

تصویر مانیتور شبکه spiceworks

چند راه حل نظارت بر شبکه وجود دارد که به خود مانیتور شبکه های کوچکتر نیز می دهد مانیتور شبکه Spiceworks. مانیتور شبکه Spiceworks ارائه می دهد راه حل نظارت پینگ رایگان به طور خاص برای شبکه های کوچکتر طراحی شده است. قابلیت نظارت پینگ این نرم افزار به کاربران این امکان را می دهد تا دستگاه ها را در سراسر شبکه خود پینگ کرده و وضعیت آنها را مشاهده کنند. با مانیتور شبکه Spiceworks می توانید داده های اصلی را مشاهده کنید پردازنده, استفاده از شبکه دیسک, و استفاده از حافظه.

تمام این اطلاعات به داشبورد تغذیه می شوند. از لحظه ای که IP و نام میزبان یک دستگاه را اضافه می کنید ، در داشبورد شما نمایش داده می شود. داشبورد دارای دکمه های رنگی است نشان می دهد که آیا یک وسیله طبقه بندی می شود یا خیر بالا یا پایین. هر زمان که می خواهید یک وسیله جدید به این محیط نظارت اصلی اضافه کنید ، می توانید با فشار دادن آن ، این کار را به صورت دستی انجام دهید افزودن دستگاه دکمه.

با توجه به کیفیت تولید نرم افزار ، جای تعجب ندارد مانیتور شبکه Spiceworks سیستم هشدارهای مخصوص به خود را دارد که به شما کمک می کند تا در رویدادهای شبکه به روز باشید. در صورت پایین آمدن هر دستگاه از شما ، هشدارهای ایمیل دریافت خواهید کرد. شما همچنین می توانید پارامترهای هشدار خود را سفارشی کنید به طوری که اگر یک زمان پینگ از مقدار مشخصی از زمان شما بیشتر شود ، فوراً به شما اطلاع می دهید.

واقعاً چه چیزی را ایجاد می کند مانیتور شبکه Spiceworks یک محصول معتبر در این لیست این است که رایگان و مدرن است. با این وجود محدودیت در تعداد دستگاههایی که می توانید با این برنامه نظارت کنید وجود دارد. علاوه بر استفاده مانیتور شبکه Spiceworks شما به یکی از موارد زیر نیاز دارید؛ ویندوز 7, ویندوز سرور 2008 R2, یا ویندوز سرور 2012 R2. شما میتوانید دانلود کنید مانیتور شبکه Spiceworks مستقیماً از سایت آنها.

7. مانیتور پینگ EMCO

تصویر صفحه EMCO Ping Monitor

در ادامه در این لیست قرار داریم مانیتور پینگ EMCO که یکی از کم تجربه ترین تجربه های نظارت پینگ موجود در حال حاضر را ارائه می دهد. از نمای کلی وضعیت میزبان می توانید میزبان هایی در سراسر شبکه خود ، آنها را مشاهده کنید وضعیتنرخ پاسخ پینگ, و خاموشی اطلاعات شما می توانید با کمک a ، هر میزبان را در زمان واقعی کنترل کنید نمودار رنگی برای دیدن نحوه ارتباط شما با گذشت زمان تغییر می کند. این یک چشم انداز عکس فوری را برای شما فراهم می کند تا بتوانید ببینید که آیا مسائل فشرده ای وجود دارد که باید با آنها مقابله کنید.

اگر می خواهید از منظر دیگری به شبکه خود نگاه کنید ، می توانید داده های میزبان تاریخی خود را جستجو کنید. شما به سادگی دوره زمانی را انتخاب می کنید که می خواهید برای نظارت به آن برگردید. وقتی این اطلاعات را بازیابی کردید می توانید گزارش ایجاد کنید برای ارسال به سایر اعضای تیم در PDF یا HTML قالب این تنظیم ساده شما را نزدیک به آنچه اتفاق می افتد ، نگه می دارد تا از نمایشگرهای دقیق تر پریشان نشوید.

یکی از ویژگی های جالب توجه ارائه شده توسط مانیتور پینگ EMCO توانایی پیکربندی اسکریپت ها است. می توانید اسکریپت ها را برای اجرای یک رویداد شبکه پیکربندی کنید. این خوب است زیرا به شما امکان می دهد کمی اتوماسیون را در تجربه نظارت خود وارد کنید. این با استفاده از هشدارهایی پشتیبانی می شود که هنگام تغییر چیزی ، اعلان های ایمیل را برای شما ارسال می کنند. مانیتور پینگ EMCO در دسترس است به عنوان هر دو برنامه ویندوز و سرویس Windows.

مانیتور پینگ EMCO به عنوان یک موجود است نسخه نرم افزار رایگان برای حداکثر پنج میزبان. از نظر نسخه های پولی ، می توانید آن را خریداری کنید نسخه حرفه ای یا نسخه تجاری. نسخه Professional می تواند تا 250 میزبان را با 99 دلار (75 پوند) در هر نسخه یا 245 دلار (187 پوند) برای نسخه های نامحدود نظارت کند. نسخه Enterprise مانیتور نامحدودی را روی میزبانان ارائه می دهد و 199 دلار (152 پوند) برای یک نسخه واحد و 445 دلار (341 پوند) برای نسخه های نامحدود ارائه می دهد. همچنین می توانید بارگیری کنید نسخه آزمایشی رایگان از مانیتور پینگ EMCO.

8. PingInfoView

PingInfoView

PingInfoView یک ابزار مانیتورینگ پینگ برای مواردی است که شما فقط می خواهید اسکن های پایه پینگ را انجام دهید. با استفاده از این ابزار سبک ، می توانید چندین نام میزبان پینگ و آدرس های IP به یکباره برای دیدن اینکه آیا این ارتباط موفقیت آمیز است یا خیر. این اطلاعات در نمای جدول اصلی نشان داده شده است که به شما نشان می دهد ارتباط موفق شد یا ناموفق و زمان پینگ نهایی.

دستگاه های بلند شده با یک دکمه سبز مشخص می شوند در حالی که دستگاه هایی که پایین رفته اند با یک دکمه قرمز قابل شناسایی هستند. حتی اگر این یک ابزار اساسی است ، شما هنوز هم می توانید اسکنهای پینگ منظم را برای به روز نگه داشتن اطلاعات نظارت خود برنامه ریزی کنید. می توانید پیکربندی کنید پینگ اینفوویو به دستگاه های پینگ در فواصل منظم از انتخاب شما این تضمین می کند که داده اسکن پینگ شما دقیق و حداکثر تا دقیقه باشد. پس از انجام پینگ نام های میزبان و آدرس های IP می توانید نتایج را در متن ذخیره کنید, HTML, یا XML قالب های پرونده.

در حالی که این ابزار مناسب برای افرادی نیست که بیشتر با تجسم به دنبال محصول محور باشند, PingInfoView کار خوبی در ارائه داده های اولیه به کاربر می کند. PingInfoView به صورت رایگان در دسترس است ویندوز 2000, ویندوز XP, ویندوز سرور 2003, ویندوز سرور 2008, ویندوز ویستا, ویندوز 7, ویندوز 8, و ویندوز 10. شما میتوانید دانلود کنید PingInfoView رایگان.

9. مانیتور Dotcom مانیتور ابزار پینگ ICMP (سرور مانیتور)

ابزار پینگ مانیتور dotcom

مانیتور Dotcom مانیتور ابزار پینگ ICMP پاسخ Dotcom-Monitor به نظارت پینگ است. با استفاده از این محصول می توانید ارسال کنید ICMP درخواستهای پینگ را برای ارزیابی وضعیت دستگاهها در سراسر شبکه خود انجام می دهد. تست های پینگ با فرمت نمودار نمایش داده می شوند تا بتوانید تغییر در پاسخ ها را با گذشت زمان پیگیری کنید. دستگاه هایی که در حال کار هستند و به راحتی کار می کنند علامت گذاری شده اند خوب در جدول زیر نمای نمودار.

فشار نظارت دستی توسط کاهش می یابد DotCom-Monitor ICMP پینگ ابزار مانیتور سیستم هشدار. سیستم هشدارها بر اساس آستانه کار می کند و لحظه ای که یک متریک از آستانه از پیش تعریف شده بیشتر می شود ، به شما اطلاع می دهد. این بدان معناست که شما هنگام نظارت بر شبکه خود ، مجبور نیستید مواردی را ردیابی کنید. مانیتور DotCom-Monitor ICMP پینگ ابزار مانیتور آیا آن را برای شما.

Dotcom مانیتور ICMP ابزار پینگ بخشی از محصول سرور مانیتورینگ تحت وب است که Dotcom-Monitor ارائه می دهد. قیمت این ابزار با توجه به تعداد اهداف مورد نیاز و فرکانس چک مورد نظر شما تعیین می شود. قیمت از 16 دلار (12.27 £) در هر ماه برای 10 هدف و فرکانس چک 15 دقیقه ای ، تا 120 دلار (92 £) برای 100 هدف و فرکانس چک یک دقیقه ای است. می توانید یک بارگیری کنید محاکمه رایگان 30 روزه از Dotcom مانیتور ICMP ابزار پینگ.

10. مدیریت قدرت

تصویر صفحه Poweradmin

سرانجام ، ما داریم مدیریت قدرت. Power Admin رابط کاربری در مقایسه با اکثر ابزارهای موجود در این لیست کمی قدیمی به نظر می رسد ، اما توانایی های نظارت بر پینگ آن در محیط های شبکه های مدرن ماهر است. با مدیریت قدرت تو می توانی پینگ چندین آدرس IP همزمان. علاوه بر این ، می توانید داده ها را پیگیری کنید تست های پینگ, پردازنده, حافظه, و استفاده از دیسک. این اصول مورد نیاز برای نظارت مؤثر را برای شما فراهم می کند.

مدیریت قدرت سیستم هشدارهای مخصوص به خود را دارد که هدف آن کم کردن تعداد هشدارهای دریافت شده است. به عنوان مثال ، شما فقط در صورت دریافت دو یا چند پاسخ پینگ ، هشدارهای پینگ دریافت نخواهید کرد. سیستم هشدار همچنین به شما امکان می دهد انواع تنظیمات اضافی دیگری را وارد کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید حداکثر زمان پاسخگویی را انتخاب کنید برای یک پینگ موفق ، و هشدارها را برای رویدادهایی که خطایی برای یک دوره خاص از زمان مشخص شده است محدود کنید.

پیکربندی هشدارها در این روش شما را از بمباران با اعلان ها هربار که یک درخواست پینگ شکست خورده است ، متوقف می کند! وقتی یک اعلان مطرح شد ، می دانید که این مسئله جدی است که باید مورد توجه قرار گیرد. Power Admin در ویندوز موجود است.

به طور کلی توصیه می کنیم مدیریت قدرت برای آن دسته از کاربرانی که به یک سیستم عامل نظارت بر پینگ لاغر نیاز دارند پینگ چندین آدرس IP. اگر می خواهید یک نسخه از Power Admin را خریداری کنید ، لازم است مستقیماً با این شرکت تماس بگیرید و یک فرم کوتاه ایمیل را پر کنید. یک آزمایش رایگان 30 روزه نیز وجود دارد مدیریت قدرت.

بهترین حکم ابزار نظارت بر پینگ

در دنیای سریع شبکه در حال رشد ، نظارت بر پینگ به یک پیش نیاز برای مدیریت دستگاه های شبکه تبدیل شده است. دستگاه های پینگ یکی از بهترین راه ها برای دیدن اینکه آیا مشکلات عملکرد را تجربه می کنند یا خیر. در بسیاری از موارد ، اگر به اندازه کافی با دقت نگاه دارید ، می توانید مشکلات را قبل از شروع خرابی مشاهده کنید. اما در صورت پایین آمدن دستگاه ، شما می توانید بلافاصله با استفاده از ابزاری با هشدارهایی مانند ، بگویید راهنمای ابزار SolarWinds Engineer یا مانیتور شبکه Paessler PRTG.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 5

Adblock
detector