10 بهترین نرم افزار و ابزار نظارت بر اینترنت

بهترین نرم افزار و ابزار نظارت بر اینترنت

اجرای یک وب سایت می تواند صرفه جویی در هزینه بالایی باشد و هزینه های تنظیم آن نیز حداقل باشد (طبق بررسی اخیر میزبانی مشاغل کوچک نباید بیش از 15 دلار در ماه هزینه داشته باشد). شما می توانید بدون داشتن فروشگاه آجر و ملات بفروشید و می توانید بدون داشتن اجاره دفاتر برای تحت تأثیر قرار دادن مشتریان بالقوه ، آژانس یا مشاوره را اداره کنید. با این حال ، اگر سرعت بارگذاری کم شود یا پایین بیاید ، سایت شما به کسب و کار شما آسیب می رساند. اگر سرویس اتصال به اینترنت که برای پرداخت هزینه کار خود را از دست می دهید ، بسیار آزار دهنده خواهد بود. شما می توانید در بالای این شرایط خرابی با مانیتور اینترنتی نگه دارید.

کوتاه مدت؟ اینجا ماست لیست بهترین نرم افزارها و ابزارهای نظارت بر اینترنت:

  1. نرم افزار مانیتورینگ اینترنت Paessler با PRTG (امتحان رایگان)
  2. SolarWinds Pingdom (امتحان رایگان)
  3. outages.io
  4. NodePing
  5. سایت 24 × 7
  6. تا کنون
  7. پویا
  8. ربات Uptime
  9. وقت تمام وقت
  10. StatusCake

خدمات نظارت

هنگامی که در حال بررسی هستید مطمئن شوید که سایت شما با سرعت قابل قبولی تحویل داده شده است, شما باید چندین عامل را رصد کنید. بنابراین ، به دنبال ابزاری باشید که به شما چشم انداز کاربر دهد و به جای صفحاتی که فقط صفحه اصلی شما را پینگ می کند ، از طریق چندین صفحه در سایت خود بررسی کنید..

بیشتر ابزارهای موجود در این لیست در مورد a ارائه شده اند سرویس-نرم افزاری (SaaS) مدل. این بدان معنی است که آنها هیچ وقت برای راه اندازی ندارند و استفاده از آنها بسیار آسان است. نیازی نیست که این نرم افزار را به روز کنید و دیگر نیازی به نگرانی ندارید که کدام نقطه در شبکه شما بهترین مکان برای نصب ابزار است.

اندازه گیری مانیتور خود را

یک مزیت خدمات مبتنی بر ابر این است که آنها به صورت اشتراکی شارژ می شوند و بیشتر آنها چندین طرح مختلف ارائه می دهند. این بدان معناست که می توانید طرحی را انتخاب کنید که متناسب با اندازه تجارت شما باشد. اگر فقط یک وب سایت با چند صفحه ندارید ، نمی خواهید مجبور شوید همان خدماتی را که متناسب با مشاغل بزرگ با بسیاری از وب سایت ها اختصاص داده است ، بپردازید. نکته جالب در مورد این خدمات این است که آنها به شما امکان می دهند تا با رشد و پیشرفت کار خود ، برنامه خود را ارتقا دهید.

هنگامی که به دنبال ابزاری برای نظارت بر اینترنت می گردید ، باید بررسی کنید که متناسب با اندازه تجارت شما باشد در ضمن اطمینان حاصل شود که این ابزار کلیه فاکتورهای عملکردی را که باید در وب سایت خود نظارت داشته باشید را پوشش می دهد.

بهترین ابزارهای نظارت بر اینترنت

وقتی می خواهید مانیتور سرویس اینترنت باشید ، گزینه های زیادی در آنجا وجود دارد. برای ارزیابی هر یک از این ابزارها ، مدت زمان زیادی طول می کشد ، بنابراین ما کار را برای شما انجام داده ایم. در این راهنما جستجوی خود را کم می کنید تا بتوانید در وقت خود صرفه جویی کرده و روی بهترین گزینه ها تمرکز کنید.

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد هر یک از این ابزارها در بخش های بعدی بخوانید.

1. نرم افزار مانیتورینگ اینترنت Paessler با PRTG (امتحان رایگان)

مانیتور اینترنت PRTG

PRTG Paessler ابزار نظارت را پوشش می دهد شبکه ، سرور و نظارت بر برنامه ها. این ابزار شامل موارد مختلفی است سنسورها. هر سنسور در واقع یک برنامه نظارت جداگانه است. منوی مانیتورهای موجود شامل امکان بررسی میزان دسترسی سایت شما از چندین مکان در سراسر جهان است. این تست ها به شما می دهند نمای زنده از سرعت دسترسی سایت شما. بنابراین ، می بینید که چه مدت طول می کشد تا اعضای عمومی بتوانند هر زمان در طول روز به سایت شما برسند.

ابزار مانیتورینگ اینترنت دارد پینگ عملکرد در قلب آن است. بنابراین ، اگر سرویس اینترنت شما به طور ناگهانی متوقف شد ، بلافاصله خواهید فهمید و قادر به اقدامی خواهید بود. و همچنین با دیدن نمودار خط بارهای دسترسی از سه مکان مختلف ، می توانید سیستم را تنظیم کنید تا هنگام افت عملکرد سرویس اینترنت ، به شما اطلاع دهد. این اعلان ها را می توان از طریق ارسال کرد پست الکترونیک, پیامک, یا زنگ صفحه.

مانیتور اینترنت PRTG بررسی می کند بیش از در دسترس بودن سایت. همچنین می توانید از این ابزار استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که همه عناصر سایت به درستی بارگیری می شوند. همچنین می توانید از این ابزار برای بررسی تجربه کاربر استفاده کنید ، اجرای کامل آن را انجام دهید مسیر خریدار از بازدید اولیه تا خرید این امر به شما امکان می دهد که دسترسی به بانک اطلاعاتی کارآمد داشته باشید و اینکه نرم افزار سبد خرید شما به درستی کار می کند.

قابلیت نظارت PRTG به وب سایت شخصی شما محدود نمی شود. همچنین می توانید سایت های دیگر را در اینترنت بررسی کنید. بنابراین ، شما قادر خواهید بود زمان پاسخگویی سایت خود را در مقایسه با سایت های رقیب مقایسه کنید.

بسته PRTG شامل بسیاری از ابزارهای نظارتی است. مشکلات شما ممکن است زمان پاسخگویی وب سایت توسط سرویس اینترنت شما ایجاد نشود. عملکرد سرور و برنامه و همچنین زمان پاسخ به شبکه داخلی می تواند در زمان تحویل سایت تأثیر بگذارد. با استفاده از سیستم کامل PRTG می توانید علت بروز هرگونه مشکل زمان پاسخگویی به اینترنت و از طریق سیستم خود مته کنید برای پیدا کردن علت دقیق گسل.

میتونی به دستش بیاری محاکمه رایگان 30 روزه PRTG با همه سنسورهای موجود هزینه های Paessler برای PRTG در بسته های سطح سرویس. هر باند شارژ بر تعداد حسگرهایی که فعال می کنید محاسبه می شود. اگر فقط 100 حسگر را فعال کنید ، می توانید برای همیشه از PRTG رایگان استفاده کنید.

مانیتورینگ اینترنت Paessler با آزمایش رایگان 30 روزه PRTGDownload

2. SolarWinds Pingdom (امتحان رایگان)

صفحه Pingdom

پینگدوم است یک سیستم مبتنی بر ابر بنابراین ، اتصال اینترنت و عملکرد شبکه شما از دید خارجی کنترل می شود لازم نیست هیچ نرم افزاری نصب کنید. این سرویس از طریق یک مرورگر وب قابل دسترسی است و یک داشبورد شخصی را به شما ارائه می دهد که با اعتبار حساب به آنها دسترسی پیدا می کنید.

به عنوان یک سرویس خارجی ، پینگدوم است به خوبی قرار گرفته است تا عملکرد اتصال به اینترنت شما را بررسی کند و تحویل صفحات وب از سرور خود این درست است حتی اگر شما هیچ تجهیزات داخلی ندارید و تجارت خود را کاملاً با خدمات مبتنی بر Cloud اجرا کنید.

می توانید نمای داشبورد را تنظیم کنید تماشای آمار از چندین سایت همه در همان صفحه. این امر باعث می شود تا بتوانید برای کنترل کسب و کار چند سایت خود ، از تعویض حساب استفاده کنید.

خدمات دائماً از بیش از 60 موقعیت مکانی سایت شما را آزمایش می کند سراسر دنیا. این تست ها می توانند برای بررسی عملکردهای خاص سایت شما ، مانند مراحل ثبت نام یا ورود به سیستم ، تنظیم شوند. این نظارت به ردیابی سفرهای بازدید کننده از طریق سایت شما گسترش می یابد. این بازدید کنندگان را می توان به طور تصادفی انتخاب کرد ، اما شما می توانید برای ردیابی اگر سایت شما بازدید کننده های مکرر داشته باشد ، گشت و گذار را نیز تعیین کنید.

مشکلات به وجود می آیند دوباره بررسی شد از منبع دیگری تا اطمینان حاصل شود که وجود دارد گزارش نادرست. هنگامی که یک مشکل عملکرد تایید شده دریافت کردید ، توسط یک هشدار مطلع می شوید. آن هشدارها را می توان از طریق برنامه های دیگر هدایت کرد که اغلب در کارهای مدیریت سیستم خود استفاده می کنید. می توانید خطاها را مرتب کنید و همچنین آنها را به اعضای تیم مختلف هدایت کنید. شما حق تنظیم را دارید چندین حساب کاربری مختلف روی سرویس Cloud برای فعال کردن اعضای تیم می توانید از داشبورد با سطوح مختلف کنترل استفاده کنید.

قیمت گذاری مبتنی بر اشتراك با سطح خدمات مختلف است. میتونی به دستش بیاری محاکمه رایگان 14 روزه سیستم Pingdom.

محاکمه رایگان 14 روزه SolarWinds PingdomDownload

3. outages.io

outages.io

outages.io دو گزینه ارائه می دهد: سخت افزار و یک راه حل نرم افزاری برای نظارت بر سرویس اینترنت. دستگاه سخت افزاری جعبه ای است که به روتر شما متصل می شود و جزئی از شبکه منزل یا محل کار شما می شود. سیستم عامل جعبه توسط Outages.io کنترل می شود و بصورت خودکار بروزرسانی می شود.

نسخه نرم افزاری این ابزار بر روی آن قابل نصب است ویندوز 7 ، 8 و 10, CentOS و Debian Linux. این ابزار قادر به نظارت بر سایت های از راه دور و همچنین اتصال اینترنت در سایت منزل شما است و همچنین می توانید به یک دسترسی پیدا کنید کنترل پنل در ابر.

هدف از این ابزار این است که عملکرد ضعیف و قطع ارتباطات در اینترنت خود را شناسایی کنید. همچنین می توان گفت سرویس های وب سرور شما به کندی اجرا می شوند یا دارای عیب هستند. سرویس نظارت بر روی سایتهای از راه دور و سرویس های ابر و همچنین سرورهای داخلی گسترش می یابد. داشبورد ارائه می شود نمودار نواری از نمونه های عملکرد. با حرکت دادن نشانگر ماوس بر روی آن ، می توانید برای نمونه از جزئیات پرس و جو کنید. این گزارش کجاست این مشکل - محلی ، سرویس اینترنتی یا سرویس از راه دور. شما حتی می توانید ببینید که hop در یک ارتباط چه مشکلی ایجاد می کند. می توانید داشبورد را تنظیم کنید تا هنگام بروز مشکلات عملکرد ، اعلان ها را از طریق ایمیل برای شما ارسال کند.

می توانید نسخه نرم افزار Outages.io را در وب سایت سرویس بارگیری کنید. به شما این امکان را می دهد تا به مدت 14 روز ابزار کامل را ارائه دهد. پس از آن دوره ، می توانید به استفاده از نسخه استاندارد مانیتور اینترنت ادامه دهید ، یا برای ویژگی های اضافی گزینه ارتقا به نسخه پرداخت شده را انتخاب کنید. همچنین می توانید از طریق وب سایت به نسخه آزمایشی دسترسی پیدا کنید.

پاداش های اضافه شده یک سرویس DNS رایگان و یک اسکن امنیتی هستند. گزینه سخت افزاری با یک سرور داخلی DNS و اتصال به وب کم همراه است.

4. NodePing

عکس NodePing

NodePing با هزینه شارژ می شود ، اما سطح خدمات آن درجه نیست. این دارد یک بسته برای همه با قابلیت های بسیار بالا این سرویس بر روی وب سایت های شما نظارت خواهد کرد در فواصل یک دقیقه و تو می توانی پوشش تا 250 سایت با یک اشتراک این سرویس به شما امکان می دهد تا حساب های کاربری نامحدودی داشته باشید ، بنابراین لازم نیست همه تیم های مدیریت سیستم خود را با همان اعتبارنامه وارد شوید. همچنین ممکن است داشبورد هر حساب را تنظیم کنید بنابراین شما می توانید با خیال راحت دسترسی اعضای جوان را بدون خطر کنترل قدرتمند و بالقوه آسیب رساندن به سیستم به آنها بدهید.

این اتصالات SSL را بررسی می کند تا اطمینان حاصل شود که شما سرویس HTTPS به درستی اجرا می شود. علاوه بر اطمینان از عملکرد صحیح اتصال اتصال ، NodePing سرور وب و خدمات آن را مورد بررسی قرار می دهد ، پس از شناسایی خطاهای اتصال ، می تواند دلایل دقیقی برای عملکرد ضعیف به شما بدهد. تست ها به سرویس ایمیل و سیستم DNS شما گسترش می یابد. برای استفاده از این سرویس لازم نیست هیچ نرم افزاری را روی سیستم خود نصب کنید زیرا کاملاً مبتنی بر ابر است.

برنامه NodePing انجام خواهد شد از طریق ایمیل یا پیام کوتاه به شما اطلاع می دهد در صورت شناسایی مشکلات پیامک های بین المللی بین المللی به عنوان هزینه اضافی هزینه نمی شوند اما در هزینه اشتراک درج می شوند. این هزینه همچنین شامل دسترسی به ابزارهای تشخیصی است و برای شرکتهای میزبان وب برنامه ای وجود دارد که به آنها امکان دسترسی به خدمات NodePing را به مشتریان خود می دهد..

NodePing با مراجعه به یک محاکمه رایگان 15 روزه ، به فروشندگان یک نعمت ارجاع می دهد..

5. سایت 24 × 7

مانیتور اینترنت Site24x7

سایت w24x7 توسط زهو - همان شرکتی که تولید می کند ManageEngine نرم افزار نظارت بر منابع. این سرویس مانیتورینگ اینترنتی مبتنی بر ابر نیازی به نصب نرم افزاری در سرورهای شما ندارد. این در دسترس بودن و سرعت تحویل وب سایت های شما از یک مکان خارجی را بررسی می کند.

اگر قصد دارید برخی صفحات را به پایین بکشید یا آنها را در سایت خود منتقل کنید ، داشبورد 24 24 ایجاد می کند صفحات وضعیت که به جای پیام های خطای پیش فرض نمایش داده می شود. این سرویس همچنین شما را قادر می سازد مشتریان را به صفحات جایگزینی هدایت کنید.

بررسی های سیستم تا ردیابی گسترش می یابد سفرهای بازدید کننده از طریق سایت خود با زمان بندی برای هر صفحه بازدید شده ، که می تواند به شما در نحوه دستیابی سریعتر به صفحات مهم و همچنین زمان تحویل هر صفحه کمک کند..

داشبورد سایت بسیار خوب ارائه شده و شامل آن می شود تجسم داده ها. ارائه از طریق تلفن همراه پاسخگو است ، بنابراین می توانید هنگام خارج از دفتر از دستگاه تلفن همراه خود به آن دسترسی داشته باشید. این سرویس به هشدارهایی ارسال می شود که می توانند توسط آنها تحویل داده شوند ایمیل یا پیامک.

این سرویس بر اساس اشتراک با طیف وسیعی از برنامه ها برای متناسب سازی شرکت های با اندازه های مختلف شارژ می شود. شما می توانید این آزمایش مانیتورینگ اینترنت را در یک آزمایش 30 روزه رایگان امتحان کنید.

6. پایدار

تصویر Uptrends

سرویس Uptrends طیف وسیعی از عوامل را برای وب سایت ها از جمله در دسترس بودن سرویس اینترنت نظارت می کند. ابزار یک سرویس از راه دور است ، بنابراین نیازی به نصب هیچ نرم افزاری روی سرورهای خود ندارید. این مانیتور می تواند سرورهای وب را در هر مکانی ، از جمله میزبانی شده در Cloud بررسی کند. همچنین می تواند به شما در بررسی عملکرد سایت هایی که متعلق به آنها نیست کمک کند تا بتوانید زمان تحویل وب سایت خود را با عملکرد رقبای خود مقایسه کنید.

این سرویس طیف وسیعی از عوامل در سایت شما ، از جمله گواهینامه های SSL ، سوابق DNS و عملکرد سرور FTP را بررسی می کند. نمونه های عملکرد هر دقیقه گرفته می شوند و نمودارهایی که نشان دهنده این داده ها است می توان به آنها صادر کرد قالب PDF یا Excel و همچنین می توانید گزارشات را از طریق ایمیل ارسال کنید. سرویس Uptrends داده های تاریخی شما را برای تجزیه و تحلیل به مدت دو سال ذخیره می کند.

مانیتور دارد داشبورد قابل تنظیم که شامل بسیاری از تجسمات است. می توانید برای همه تیم خود حساب کاربری اضافه کنید و داشبورد را برای هر یک یا گروه های کاربر تنظیم کنید.

خدمات توسط شما هشدارهایی ارسال می کنند ایمیل ، پیامک, یا از طریق برخی برنامه های ارتباطی دیگر ، مانند Slack. از هر مکانی ، از جمله در دستگاه های تلفن همراه ، می توانید به داشبورد دسترسی پیدا کنید.

سیستم ردیابی خواهد کرد سفر کاربر از طریق سایت خود ثبت کنید و بار بار را برای تمام صفحات بازدید شده ضبط کنید. همچنین ، دوستی سایت شما را ارزیابی خواهد کرد.

Uptrends دو بسته دارد ، که هستند مانیتورینگ اساسی وب و مانیتورینگ پیشرفته وب. هر یک از این گزینه ها در سطح خدمات متناسب با اندازه های مختلف کسب و کار ارائه می شود. هزینه ها به صورت اشتراکی انجام می شود و می توانید یک آزمایش 30 روزه رایگان دریافت کنید.

7. دیناتراس

داشبورد Dynatrace

Dynatrace یک سرویس مدیریت کامل وب را شامل می شود ردیابی عملکرد. سیستم صفحات وب و زمان ارائه خدمات را ردیابی می کند و همه عناصر درگیر در انتقال صفحه را با کار مقایسه می کند که عملکرد ضعیفی را ایجاد می کند. این مانیتور مخصوصاً قوی است بررسی عملکرد JavaScript و خطاهای برنامه را برجسته می کند و خرابی ها را اجرا می کند.

علاوه بر تماشای زمان تحویل ، Dynatrace یک سفر معمولی بازدید کننده را از طریق سایت شما نشان می دهد ، بنابراین این یک منبع مفید داده های بازاریابی و همچنین یک ابزار نظارت بر عملکرد است..

این هست یک سرویس مبتنی بر ابر, اما باید برخی از نرم افزارها را روی سیستم خود نصب کنید. این است OneAgent, که ادامه دارد سرور ویندوز یا لینوکس. این آمار به شما در مورد عملکرد سایت های میزبان و همچنین سایت هایی که از سرورهای شخصی خود اجرا می کنید ، می دهد.

این سرویس براساس مدل اشتراک شارژ می شود و می توانید آن را به مدت 15 روز به صورت رایگان امتحان کنید.

8. Uptime Robot

عکس Uptime Robot

Uptime Robot به عنوان شروع شد یک سرویس رایگان نظارت بر اینترنت اما اکنون نسخه پولی نیز موجود است. نسخه رایگان عملکرد وب سایت شما را بررسی می کند هر پنج دقیقه, در حالی که نسخه پرداخت شده ، به نام حرفه ای, اراده سرعت تحویل سایت خود را هر دقیقه بررسی کنید. تفاوتهای دیگر در دوره ذخیره داده های تاریخی نهفته است. با نسخه رایگان می توانید داده ها را به مدت دو ماه ذخیره کنید ، در حالی که نسخه پرداخت شده داده ها را برای یک سال ذخیره می کند.

هنگامی که زمان انتقال بیش از یک زمان تعیین شده باشد ، می توان داده های عملکرد را تنظیم کرد تا یک هشدار را ایجاد کند. این هشدارها توسط پیامک.

شما دریافت می کنید 50 مانیتور با نسخه رایگان. قیمت نسخه پرداخت شده بستگی به تعداد مانیتور شما برای استقرار دارد. این مانیتورها در نقاط مختلف جهان واقع شده اند. انواع مختلف مانیتور در بسته وجود دارد. اینها هستند مانیتورهای HTTPS ، HTTP ، پینگ و پورت. همچنین می توانید یک چک کلمه کلیدی را در سایت خود اجرا کنید تا گزارشی از حضور کلمات کلیدی مورد نظر در محتوای خود دریافت کنید.

این یک سرویس عالی است که مدیریت آن آسان است.

9 - زمان تمام وقت

تصویر Uptime

Uptime یکی دیگر از سرویس های کنترل وب مبتنی بر Cloud است. این ابزار می تواند سایتهایی را که در محل ، سایتهای از راه دور یا در دست یک سرویس میزبانی آنلاین قرار دارند ، نظارت کند. این ابزار خواهد شد در دسترس بودن خدمات اینترنت ، سرورها و برنامه های کاربردی خود را بررسی کنید. سرعت بارگذاری صفحه را برای سایت شما بررسی می کند و سلامت عمومی خدمات وب شما از جمله سوابق DNS را بررسی می کند.

بسته Uptime شامل یک سرویس صفحه وضعیت که با کمال میل کاربران را از صفحات گمشده یا آدرس های نادرست مطلع می کند. این ابزار همچنین با نظارت کاربر واقعی آن ، امکان پیگیری سفرهای بازدید کننده را از طریق سایت خود به شما می دهد.

خدمات در دسترس است مبنای اشتراک با چهار برنامه خدمات مختلف Uptime دارای سرورهایی در سراسر جهان است که می توانید چک های سیستم خود را انجام دهید. شما با برنامه های بالاتر به مکان های جغرافیایی بیشتری دسترسی پیدا می کنید. اگر می خواهید سرویس را بدون خطر امتحان کنید ، آزمایش رایگان 21 روزه را انتخاب کنید.

10. کیک وضعیت

تصویر وضعیت StatusCake

StatusCake یک سرویس آنلاین دیگر برای نظارت بر سرویس اینترنت است. این ابزار عملکرد یک وب سایت را بررسی کرده و مشخص می کند که آیا این مشکل به دلیل سرویس اینترنت ، یک هاپ مشکل دار در مسیر ، سرور وب یا سرویس ها و برنامه های پشتیبانی سایت است..

این سرویس دارد 28 سرور در سراسر جهان, که به شما امکان می دهد عملکرد سایت خود را هنگام دسترسی از مکانهای مختلف مشاهده کنید. سرویس مانیتورینگ سرور فقط برای آن موجود است لینوکس سرورها بررسی هایی که سرویس StatusCake در آن قرار دارد ، می باشد پینگ ، HTTP ، SSH ، SMTP و TCP. همچنین ورودی های DNS را برای دامنه شما نظارت می کند. شما می توانید بازخورد زنده از عملکرد را در داشبورد مشاهده کنید و همچنین می توانید گزارشات را با برنامه اجرا کنید و برای شما ایمیل ارسال کنید.

نسخه رایگان این سرویس وجود دارد که هر 15 دقیقه یکبار تست ها را انجام می دهد. برنامه های پرداخت شده هر دقیقه بررسی می شوند. میتونی به دستش بیاری محاکمه رایگان 7 روزه از هر دو برنامه برتر و تجاری.

نظارت بر عملکرد اینترنت

شما ممکن است یک محصول عالی و یک وب سایت فوق العاده داشته باشید ، اما اگر سرعت بارگذاری کند باشد ، بازدید کنندگان تسلیم می شوند و به صفحه بعدی در صفحه نتایج موتور جستجو نگاه کنید. شما نمی توانید سایت خود را بطور کامل آزمایش کنید. برای یک چیز ، شما احتمالاً کارهای بهتری نسبت به نشستن و مرتباً بارگیری مجدد صفحات سایت خود دارید و برای دیگری ، هرگز نمی توانید عملکردی را هنگام دسترسی از طرف دیگر جهان بدون کمک آزمایش کنید..

دریافت یک مانیتور اینترنتی خواهد شد وقت زیادی را برای شما صرفه جویی می کند و به شما کمک می کند مشکلات تحویل وب را به محض بروز پیدا کنید. از نسخه های رایگان یا آزمایش های رایگان از ابزارهایی که در این راهنما هستند استفاده کنید تا گزینه های مختلفی را بدون خطر کردن پول بدست آورید.

آیا از مانیتور اینترنتی استفاده می کنید؟ آیا هیچ یک از ابزارهای ذکر شده در این راهنما را امتحان کرده اید؟ پیامی را در نظرات بخش زیر و تجربه خود را با جامعه به اشتراک بگذارید.

تصویر: وب سایتهای Pixabay. دامنه عمومی.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1

Adblock
detector