10 بهترین نرم افزار و ابزار مدیریت پچ

10 بهترین نرم افزار مدیریت پچ

به روز بودن دستگاه ها یک عمل اساسی در زمینه امنیت سایبر است. اگر دستگاه ها از نرم افزار یا سیستم عامل قدیمی استفاده کنند ، می توانند در برابر حملات سایبری و عملکرد ضعیف آسیب پذیر باشند. نرم افزار مدیریت Patch به همان اندازه مهم است که مانیتورینگ عملکرد برای ایمن نگه داشتن دستگاه ها انجام شود.

ابزارهای مدیریت Patch به مدیران کمک می کنند تا دستگاه ها را از راه دور با استفاده از یک سیستم عامل به روز کنند. در این مقاله ، ما به بررسی بهترین نرم افزارها و ابزارهای مدیریت پچ موجود در بازار خواهیم پرداخت.

چرا باید از نرم افزار مدیریت پچ استفاده کنم?

ابزارهای مدیریت وصله پچ مهم هستند زیرا به شما امکان می دهند چندین دستگاه را از یک مکان به روز کنید. به جای اینکه تعداد زیادی دستگاه را به صورت جداگانه به روز کنید ، می توانید آنها را به صورت دسته جمعی از طریق یک سیستم عامل به روز کنید. از یک رابط کاربری ، می توانید به روزرسانی های نرم افزار و سیستم عامل را به دستگاه های متصل به شبکه خود فشار دهید.

نرم افزار مدیریت پچ مفید است زیرا باعث صرفه جویی در وقت کاربر می شود و مدیریت پچ ها را بسیار آسان تر می کند. قرار گرفتن در بروزرسانی دستگاهها ، احتمال عدم رعایت دستگاه و به خطر افتادن آن را کاهش می دهد.

در اینجا لیستی از بهترین نرم افزار مدیریت پچ آمده است:

  1. SolarWinds Patch Manager (آزمایشی رایگان) مدیر patch برای سیستم های ویندوز که بخشی از مجموعه گسترده تری از ابزارهای مدیریت زیرساخت IT است.
  2. مانیتور شبکه PRTG (آزمایشی رایگان) مانیتور زیرساخت IT که بر نرم افزار و نسخه های سیستم عامل نیز نظارت دارد.
  3. Atera (دادگاه رایگان) مدیر پچ مبتنی بر ابر که برای استقرار توسط ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده (MSP) طراحی شده است.
  4. ManageEngine Patch Manager Plus (آزمایشی رایگان) مدیر patch برای Windows ، Linux و Mac OS که بیش از 750 برنامه را پشتیبانی می کند.
  5. GFI LanGuard مدیر Patch برای دستگاه های Windows ، Linux و Mac OS که در ویندوز اجرا می شوند.
  6. مجموعه مدیریت ابر ابزاری مبتنی بر ابر که نرمافزار را در ویندوز ، لینوکس و میزبان سیستم عامل Mac ذخیره می کند.
  7. مدیریت پچ SysAid این ابزار مدیریت پچ بخشی از SysAid IT Asset Management است. می تواند از استراتژی های پچ دستی پشتیبانی کند یا تنظیم شود که به صورت خودکار اجرا شود.
  8. مدیریت پچ Itarian یک مدیر patch برای سیستم ویندوز است که می تواند از راه دور نرم افزار را روی لینوکس پچ کند.
  9. خودکار این ابزار نرم افزارهایی را در ویندوز ، لینوکس و سیستم عامل Mac اعمال می کند که بصورت خودکار اجرا می شوند.
  10. Kaseya VSA این مدیر پچ بخشی از یک سیستم کنترل و نظارت از راه دور برای استفاده توسط MSP ها است.

1. SolarWinds Patch Manager (امتحان رایگان)

SolarWinds Patch Manager

برای اولین بار در این لیست که داریم قرار دهید SolarWinds Patch Manager. SolarWinds Patch Manager ابزاری است که برای آن استفاده می شود مدیریت پچ مایکروسافت WSUS. این ابزار با SCCM ادغام شده و به کاربران امکان خودکار سازی تکه ها را می دهد. به عبارت دیگر ، برای به روز ماندن نیازی به اضافه کردن تکه های دستی نیست. اگر مشکلی در تکه های ایجاد شده وجود دارد ، می توانید مشکلات مربوط به آن را تشخیص دهید عامل بروزرسانی ویندوز.

تجربه مدیریت پچ ارائه شده توسط SolarWinds Patch Managementr بسیار کاربر پسند است. در داشبورد وضعیت وصله می توانید جدیدترین وصله ها و 10 قطعه گمشده برتر را مشاهده کنید تا ببینید امنیت شبکه شما باید بهبود یابد.

اگر به جزئیات بیشتری نیاز دارید ، می توانید وضعیت نقاط پایانی SCCM و تکه های شخص ثالث را نیز مشاهده کنید. به روزرسانی های برنامه های زیر پشتیبانی می شوند: ادوبی, آپاچی, سیب, سیتریکس, دل, گوگل, تجارت HP, نرم افزارهای مخرب, و VMware.

همچنین گزارش های مربوط به انطباق لکه ها وجود دارد که می تواند برای جزئیات بیشتر در مورد وضعیت لکه ها و الزامات نظارتی کلی استفاده شود. برای تجزیه و تحلیل بیشتر ، می توانید این اطلاعات را به اعضای دیگر تیم خود ارسال کنید.

به طور کلی SolarWinds Patch Manager با کسانی که به دنبال یک راه حل مدیریت پچ WSUS و SCCM هستند با یک داشبورد ساده و گزارش های مربوط به وصله ، مناسب است. SolarWinds Patch Manager از قیمت 3،750 دلار (2،845 پوند) شروع می شود. همچنین وجود دارد محاکمه رایگان 30 روزه در دسترس.

SolarWinds Patch ManagerDownload 30 روز آزمایشی رایگان

2. مانیتور شبکه Paessler PRTG (آزمایشی رایگان)

تصویر مانیتور شبکه PRTG

مانیتور شبکه PRTG به عنوان یک سیستم عامل نظارت بر شبکه مشهور است ، اما همچنین قابلیت های مدیریت patch را نیز ارائه می دهد. شما می توانید از این ابزار برای بررسی تکه های ویندوز و سایر به روزرسانی های انجام شده در شبکه استفاده کنید. اگر یک دستگاه در حال بروزرسانی مشکلات است ، می توانید آن را از طریق نمای داشبورد مشاهده کنید.

همچنین وجود دارد اطلاعیه فراهم كردن به روز رسانی های زمان واقعی در مورد وضعیت پچ. به عنوان مثال ، اگر وصله ای از کار افتاد ، می توانید یک هشدار با جزئیات بیشتر برای شما ارسال شود. برای استفاده از سیستم هشدارها ، تنها کاری که باید انجام دهید پیکربندی یک سنسور برای نوع سیستمی است که می خواهید نظارت کنید. مانیتور شبکه PRTG از سنسورهای قابل تنظیم برای اندازه گیری بخش های خاص شبکه شما استفاده می کند.

به عنوان مثال ، وجود دارد سنسور وضعیت به روزرسانی Windows (PowerShell). برای نظارت بر اطلاعات زیر می توانید از این سنسور استفاده کنید: از آخرین به روزرسانی زمان سپری شده است, به روزرسانی های ویندوز نصب شده است, به روزرسانی های ویندوز موجود نیست, و به روزرسانی های پنهان. تمام این اطلاعات با شدت طبقه بندی می شوند و با کنتورهای عددی و گرافیکی به شما نشان داده می شوند.

می توانید آستانه های مربوط به هر سنسور را تنظیم کنید تا پس از رعایت معیارهای خاص ، اعلان دریافت کنید. می توانید پیکربندی کنید مانیتور شبکه PRTG تا لحظه عدم به روزرسانی به شما اطلاع دهد. هشدارها از طریق ارسال می شوند پست الکترونیک, پیامک, یا اعلانهای فشار.

نسخه رایگان وجود دارد مانیتور شبکه PRTG که پشتیبانی می کند تا 100 سنسور. در صورت نیاز به بیش از این ، می توانید یکی از نسخه های پرداخت شده را خریداری کنید. قیمت نسخه های پرداخت شده بستگی به تعداد سنسورهای مورد نیاز شما دارد. نسخه های پرداخت شده با آنها شروع می شود PRTG 500 که 500 سنسور با قیمت 1600 دلار (1،214 پوند) ارائه می دهد. تو می توانی نسخه آزمایشی مجانی را دانلود کنید از مانیتور شبکه PRTG.

Paessler PRTG Network MonitorDownload آزمایشی 30 روزه رایگان

3. مدیریت پچ Atera (دادگاه رایگان)

مدیریت پتر Atera

آترا یک راه حل مدیریت patch و بستر RMM است. این ابزار است به طور خاص برای مشاغل کوچک و متوسط ​​طراحی شده است و تجربه نظارت بر داشبورد را فراهم می کند. این مبتنی بر SaaS است ، بنابراین می توانید بدون توجه به مکانی که در آن قرار دارید ، تکه های مربوط به دستگاههای خود را به روز کنید. تکه ها را می توان شناسایی کرد و به طور خودکار بروزرسانی می شود برای اینکه شبکه خود را با حداقل تلاش به روز کنید.

مدیریت پچ روشن است آترا می توان برای مشاهده استفاده کرد وضعیت زمان واقعی منابع سیستم, کاربران فعال, بروزرسانی های ویندوز, سرورهای SQL, تبادل, دایرکتوری فعال, VMware, و Hyper-V. همچنین این گزینه را دارید که به طور خودکار تکه های جدید موجود را کشف کنید و به روزرسانی های ماهانه یا هفتگی را برنامه ریزی کنید.

هشدارها یکی دیگر از ویژگی هایی است که به ماندن در بالای امنیت شبکه کمک می کند. در داشبورد اصلی نشان داده شده است که شکست هشدارهای اخیر که با جزئیات بیشتر در رده بندی و رنگی قرار می گیرند. این امر به شما کمک می کند تا در مورد اتفاقاتی که در شبکه شما رخ می دهد و اگر دستگاه های دیگری آسیب پذیر باقی مانده اند ، در جریان باشید.

آترا تجربه مدیریت پچ روشن را ارائه می دهد که می تواند در هر محیط سازمانی عملکرد خوبی داشته باشد. با این حال ، برچسب قیمت ایجاد می کند آترا ایده آل برای سازمان های کوچکتر که می خواهند هزینه ها را کاهش دهند. این دستگاه برای دستگاه های نامحدود 79 دلار (59.95 پوند) هزینه دارد. نیز وجود دارد یک محاکمه رایگان 30 روزه.

آزمایشی 30 روزه AteraStart رایگان

4. ManageEngine Patch Manager Plus (آزمایشی رایگان)

ManageEngine Patch Manager Plus

ManageEngine Patch Manager Plus ابزاری برای مدیریت پچ است که می تواند برای پچ کردن استفاده شود پنجره ها, سیستم عامل مک, و لینوکس کامپیوترها بستر پشتیبانی از بیش از 750 برنامه را ارائه می دهد. ManageEngine Patch Manager Plus می تواند در محل یا در ابر مستقر شود و با مدیریت دستگاه ها و سرورهای مجازی همانند دستگاههای رومیزی راحت است. مدیریت پچ با دستگاههای متصل به صورت خودکار اسکن و ارزیابی می شود.

بخش عمده ای از تجربه مدیریت پچ از طریق داشبورد تحویل می شود. داشبورد ارائه می دهد نمای پچ, همه رایانه چشم انداز, و نمای تفصیلی. هر نمایش اطلاعات متفاوتی را نشان می دهد. به عنوان مثال نمای پچ گزینه به شما نشان می دهد وصله هایی که برای شبکه شما در دسترس هستند در حالی که همه نمای سیستم ها وضعیت دستگاههای فعلی را به شما نشان می دهد. تغییر بین این گزینه ها به شما کمک می کند تا اطلاعاتی که می خواهید ببینید را در اولویت قرار دهید.

یکی از ویژگی های استثنایی موجود در ManageEngine Patch Manager Plus توانایی تست و تأیید تکه ها است. ‘تست و تأیید کنیدویژگی شما اجازه می دهد تا قبل از اعمال هرگونه تغییر در کل شبکه ، بر روی گروه کوچکی از رایانه آزمایش کنید. با استفاده از این ویژگی اطمینان حاصل می شود که هیچ تکه ای را که شبکه شما از کار خارج شود ، مستقر نمی کنید!

سه نسخه وجود دارد ManageEngine Patch Manager Plus: نسخه رایگان, حرفه اینسخه, و نسخه تجاری. بسته Free Edition حداکثر 25 رایانه را پشتیبانی می کند. نسخه حرفه ای از محیط های LAN بزرگتر پشتیبانی می کند و گزارش های مدیریت پچ و مدیریت پچ شخص ثالث را ارائه می دهد. نسخه حرفه ای به روزرسانی های تعریف آنتی ویروس و امکان آزمایش و تأیید تکه ها را ارائه می دهد. همچنین وجود دارد نسخه آزمایشی رایگان.

مدیریت آزمایشی PlusDownload 30 روز آزمایشی رایگان

5. GFI LanGuard

تصویر Gangu Languard

GFI LanGuard یک راه حل مدیریت پچ است که می تواند دستگاه های ویندوز ، مک سیستم عامل و لینوکس را وصله کند. این پشتیبانی از بیش از 60،000 ارزیابی آسیب پذیری پشتیبانی می کند تا به روز رسانی دستگاه های شما کمک کند. GFI LanGuard می تواند بیش از 60 برنامه شخص ثالث را کنترل کند از جمله: پایتون فعال, FileZilla Client, وب سرور Apache, اپل QuickTime, Adobe Reader, Adobe Acrobat, هسته FTP, Nmap, گوگل کروم, موزیلا فایرفاکس, پخش کننده VMware, و بیشتر.

همه شما باید اجرا کنید GFI LanGuard Microsoft Windows Server 2016 Standard DataCenter ، Microsoft Windows Server 2012، Microsoft Windows Server 2008، Microsoft Windows 10 Pro / Enterprise، Microsoft Windows 7، Microsoft Windows Vista یا Microsoft Small Business Server 2011 است.

توصیه می شود که سازمان های متوسط ​​به دنبال راه حل مدیریت پچ باشند که قابل اطمینان و آسان برای استقرار باشد GFI پیشتاز. هزینه این ابزار 24 دلار (18 پوند) برای اشتراک یک ساله است. همچنین یک ساختار قیمت گذاری مبتنی بر گره وجود دارد که برای گره های 25-49 برای هر کاربر 26.00 دلار (19 پوند) هزینه دارد. بین گره های 50-249 این مقدار تا 14.00 دلار (10.62 £) کاهش می یابد و سپس برای 250-2999 به 10 دلار (7.59 £) کاهش می یابد. همچنین وجود دارد نسخه آزمایشی رایگان که می توانید از اینجا بارگیری کنید.

6. مجموعه مدیریت ابر

عکس صفحه مدیریت ابر

مجموعه مدیریت ابر یک راه حل همه کاره برای مدیریت پچ است که پشتیبانی را برای آن ارائه می دهد پنجره ها, مک, لینوکس, و برنامه های شخص ثالث. این ابزار مبتنی بر ابر است و از طریق یک مرورگر وب قابل دسترسی است. مجموعه مدیریت ابر می تواند در کمتر از یک ساعت مستقر شود. از لحظه ای که برنامه را اجرا می کنید ، نمایش داده شدگان وصله ای خودکار وجود دارد که به شما نشان می دهد بحرانی و 10 نسخه برتر Windows تا بتوانید شروع به مدیریت مدیریت پچ خود کنید.

در صورت نیاز به نگاه دقیق تر به تکه ها ، می توانید گزارش هایی را تهیه کنید. گزارش ها سابقه ای از داده های پچ تولید شده در زمان واقعی را در اختیارتان قرار می دهند. برای امنیت بیشتر در مورد سوابق وصله خود می توانید تأیید هویت دو عاملی را فعال کنید با یک پست الکترونیک یا پیامک.

سه نسخه وجود دارد مجموعه مدیریت ابر: ملزومات مدیریت مجموعه ابر, مجموعه مدیریت ابر, و امنیت ابر Realtime Suite Management Cloud. نسخه Essentials با استفاده از یک حساب کاربری کنسول ، patch و کشف دستگاه شخص ثالث را ارائه می دهد. نسخه Essentials ارائه می دهد پنج حساب کاربری کنسول و گزارش ها. نسخه Cloud Management Suite Realtime Security ارائه می دهد حساب های نامحدود کاربر و نقشه مکان مکان زنده. می توانید نسخه آزمایشی رایگان را از اینجا بارگیری کنید.

7. مدیریت Patch SysAid (مدیریت دارایی IT SysAid)

نرم افزار مدیریت SatchAid Patch

مدیریت پچ SysAid ابزاری است که در آن ادغام می شود مدیریت دارایی SysAid IT طراحی شده است تا رایانه ها و سرورهای ویندوز به روز باشد. تکه ها می توانند باشند بطور خودکار و دستی به روز شده این ابزار به گونه ای طراحی شده است که فرایند تنظیم را به ساده ترین شکل ممکن انجام دهد و رابط کاربری این قابلیت استفاده را از مدیریت تکه ها تا پیکربندی به روزرسانی های دستی حفظ کند..

مدیریت پچ SysAid بسیاری از برنامه های شخص ثالث مختلف را پشتیبانی می کند از جمله: Adobe Flash, موزیلا فایرفاکس, گوگل کروم, جاوا, RealPlayer, سافاری, اسکایپ, موزیلا تاندربرد, یاهو مسنجر, اپل iTunes, و 7-زیپ. به عبارت دیگر ، شما می توانید اکثر سرویس ها و برنامه های شخص ثالث را بدون ترک سکو ، کنترل کنید.

تجربه مدیریت پچ ارائه شده توسط مدیریت پچ SysAid چیزی دارد که بنگاههای مختلفی را ارائه دهد سه نسخه برای خرید در دسترس است: لا لا کارته, پر شده و پایه ای. با این حال ، برای مشاهده یک نقل قول ، شما باید مستقیماً با این شرکت تماس بگیرید. همچنین وجود دارد امتحان رایگان که در اینجا قابل بارگیری است.

8. مدیریت پچ Itarian

مدیریت پچ Itarian

مدیریت پچ Itarian راه حل دیگر مدیریت پچ است که فرایند مدیریت پچ را ساده تر می کند. مدیریت پچ Itarian به طور خاص برای تکه های ویندوز طراحی شده است و می تواند بروزرسانی کند ویندوز 2000, ویندوز XP, Windows XP Gold, ویندوز ویستا, ویستا, طلا, ویندوز 7, ویندوز 8, ویندوز 8.1, و ویندوز 10. اگر به دستگاههای دیگر نیاز دارید تکه های شخص ثالث در صورت درخواست موجود است.

رابط کاربری نسبتاً اساسی است اما کار را به خوبی انجام می دهد. از زمان راه اندازی می توانید شروع کنید به طور خودکار دستگاه های موجود در شبکه خود را کشف کنید برای شروع شناسایی و رفع آسیب پذیری های آینده.

از آن به بعد ، می توانید خط مشی هایی برای برنامه ریزی خودکار به روزرسانی ها ایجاد کنید. این بدان معنی است که رایانه ها به صورت خودکار به روز می شوند. شما همچنین می توانید یک قدم جلوتر بروید و به روزرسانی های از راه دور مستقر شوند برای دستگاه های ویندوز و لینوکس. بنابراین ، مدیریت Itarian Patch تجربه مدیریت استحکامی از راه دور را ارائه می دهد.

تعداد کمی از ابزارها ، راه حل کامل مدیریت از راه دور را ارائه می دهند مدیریت پچ Itarian میکند. یکی از جعبه های مدیریت پچ Itarian این است که شما می توانید قبل از بروزرسانی آن را به صورت رایگان بارگیری کنید (باید برای نقل قول مستقیم با شرکت تماس بگیرید). تنها کاری که باید انجام دهید این است که ایمیل خود را وارد کنید. نسخه آزمایشی رایگان مدیریت پچ ایتالیایی در اینجا موجود است.

9- خودکار

عکس خودکار Automox

خودکار یک سیستم عامل و راه حل patch برای شخص ثالث است پنجره ها, مک, و لینوکس سیستم های. بر خودکار, در دسترس تکه ها بطور خودکار مستقر می شوند. اما در داشبورد نیز می توانید تکه های موجود را مشاهده کنید تایید کنید یا رد کردن به عنوان مورد نیاز. همچنین در صورت نیاز به دانستن اطلاعات بیشتر قبل از استقرار وصله ، گزینه ای برای دیدن اطلاعات بیشتر وجود دارد. شما حتی می توانید اسکریپت های سفارشی ایجاد کنید برای بیان نحوه استقرار تکه ها.

این برنامه همچنین پشتیبانی از طیف وسیعی از برنامه های شخص ثالث را ارائه می دهد. ادوبی, موزیلافایرفاکس, و گوگل کروم فقط بعضی از اسامی هستند که خودکار پشتیبانی را ارائه می دهد. ترکیبی از سیستم عامل و پشتیبانی شخص ثالث باعث می شود خودکار در اکثر محیط های سازمانی ایده آل است زیرا می تواند بسیاری از ارائه دهندگان نرم افزارهای مختلف را حفظ کند.

دو گزینه قیمت گذاری برای آن وجود دارد خودکار: پایه ای و پر شده نسخه ها نسخه اولیه در هر نقطه پایانی در هر ماه 1.60 دلار (1.21 پوند) است. نسخه کامل با 4.00 دلار (3.04 £) به ازای هر نقطه انتهایی فعال در ماه صورت می گیرد. تفاوت اصلی این دو در این است که نسخه کامل ارائه می دهد ویژگی های سیاست پیشرفته, آ موتور پچ مبتنی بر قوانین, و اعلان های کاربر نهایی سفارشی. همچنین وجود دارد آزمایش رایگان 15 روزه که می توانید در اینجا بارگیری کنید.

10. Kaseya VSA

Kaseya VSA

بالاخره ما داریم Kaseya VSA. با Kaseya VSA می توانید وضعیت پچ دستگاههای متصل به شبکه خود را مشاهده کنید به موقع. می توانید بگویید که آیا دستگاه بدون توجه به روشن یا خاموش بودن تکه هایی در دسترس است. تمام این اطلاعات از طریق یک نمای داشبورد نشان داده می شوند تا شما چیزی را از دست ندهید. شما همچنین باید کنترل داشته باشید نادیده گرفتن پروفایل و تکه های بلوک که نمی خواهید مستقر شوید.

یکی از نقاط مهم فروش Kaseya VSA این است که شما نیازی به حفظ اشتراک فایل متمرکز یا حافظه پنهان LAN ندارید. پارچه نقطه انتهایی عامل بسته های به روزرسانی را با کارآمد تر می فرستد تا ردپای منبع مورد نیاز برای به روزرسانی دستگاههای متصل را کاهش دهد.

علاوه بر این ، اطمینان حاصل کنید که عقب نمی افتید, Kaseya VSA دارای یک سیستم اعلان است. شما در صورت شناخته شدن مواردی مانند رفع تغییر در یک دستگاه ، این سکو را پیکربندی می کنید تا هشدار برای شما ارسال کند.

Kaseya VSA همچنین امکان اندازه گیری اندازه گیری های کلیدی مانند ، قابلیت نظارت شبکه گسترده تر را دارد پردازنده, استفاده از حافظه, استفاده از دیسک, و استفاده از پهنای باند برای ارائه پوشش جامع توانایی مدیریت سلامت جسمی دستگاهها در کنار وضعیت پچ آنها ، این موضوع را در صدر راه حل مدیریت پچ خط قرار می دهد.

قیمت Kaseya VSA بستگی دارد در میزان نقاط پایانی مورد نیاز خود هرچه امتیاز نهایی شما بیشتر باشد ، قیمت آن نیز بالاتر می رود. با این حال ، اگر می خواهید یک نقل قول را مشاهده کنید ، باید مستقیماً با این شرکت تماس بگیرید. اگرچه وجود دارد محاکمه رایگان 14 روزه در اینجا موجود است.

بهترین نرم افزار مدیریت Patch: SolarWinds Patch Manager و ManageEngine Patch Manager Plus

اگرچه ابزارهای مختلف مدیریت وصله متفاوتی وجود دارد, SolarWinds Patch Manager, ManageEngine Patch Manager Plus, و مجموعه مدیریت ابر به عنوان برخی از بهترین های این لیست ایستادگی کنید. هر یک از این ابزارها دارای طراحی و ارزش تولیدی برای حفظ شبکه های در هر اندازه هستند. این سه ابزار از قیمت رقابتی برخوردار هستند و باعث می شود تا آنها برای سازمانهای کوچکتر نیز قابل دسترسی باشند.

با این حال ، اگر برچسب قیمت این ابزارها بسیار بالا باشد ، ابزاری مانند مانیتور شبکه PRTG یک جایگزین نیرومند است قادر به ایجاد حسگرهای مدیریت پچ شخصی خود به شما کمک می کند تا تمام هزینه های برخی از ابزارهای دارای قیمت بالاتر و بدون هزینه را به شما ارائه دهد (البته شما همیشه می توانید به نسخه های پولی نیز انتقال دهید!).

به همین ترتیب ، اگر می خواهید ویژگی های عمومی نظارت بر شبکه و همچنین می توانید حسگرهای مانیتورینگ شبکه را برای نگه داشتن زبانه ها در شبکه خود فراهم کنید. ترکیب مدیریت پچ و نظارت بر شبکه برای محدود کردن پتانسیل آسیب پذیری در همه اشکال و اندازه ها مفید است.

سرمایه گذاری در یک ابزار مدیریت وصله به دلیل اینکه دستگاه های شبکه خود را به روز کرده و از آسیب پذیری ها محافظت می کنید ، در دراز مدت پرداخت می شود. اگر یک مهاجم سایبری از یک آسیب پذیری غیرقابل استفاده استفاده کند ، تلاش برای به روزرسانی دستی تکه های متناقض می تواند عواقب فاجعه آمیز داشته باشد. با استفاده از ابزار مدیریت پچ می توانید خطر حمله موفقیت آمیز را کاهش داده و بصورت آنلاین بمانید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 4

Adblock
detector