10 بهترین ابزار برای تست نفوذ

بهترین ابزار تست نفوذ

تست نفوذ و یا آزمایش قلم که به طور عرفانی شناخته شده است ، در درجه اول تشکیل شده است هک کردن یا حمله سایبری به سیستم خودتان است تا بتوانید تشخیص دهید که آیا آسیب پذیری وجود دارد یا خیر است که می تواند توسط اشخاص ثالث مورد سوء استفاده قرار بگیرد.

این فرآیند برای تقویت یک فایروال برنامه وب استفاده می شود ، و بینش زیادی را ارائه می دهد که می تواند برای بهبود امنیت سیستم ما ، که برای هر نوع سازمانی بسیار حیاتی است ، مورد استفاده قرار گیرد. آزمایش قلم به سادگی با کمک ابزارهای تخصصی بسیار مؤثرتر و کارآمدتر است ، به همین دلیل امروز ما در جستجوی بهترین موارد موجود در آنجا خواهیم بود.

ما در مورد هر یک از ابزارهای زیر به جزئیات می پردازیم ، اما در صورتی که شما فقط برای خلاصه سریع وقت دارید ، در اینجا ما هستیم لیست بهترین ابزارهای تست نفوذ:

 1. اسکنر امنیتی Netsparker (GET DEMO) می تواند عملیات در مقیاس بزرگ را انجام دهد ، از اتوماسیون برای بررسی نتایج مثبت کاذب استفاده می کند.
 2. اسکنر Acunetix (GET DEMO) ابزار نرم و صاف با اتوماسیون فراوان ، می تواند مشکلات را قبل از ظهور شناسایی و برطرف کند.
 3. Mapper Network (NMAP) ابزار رایگان و منبع باز برای کشف شبکه و ممیزی امنیتی.
 4. Metasploit Lابزار خط فرمان ightweight ، قابل اعتماد برای ارزیابی و نگه داشتن شما در معرض تهدیدات.
 5. گوشت گاو ابزار خط فرمان جامد ، عالی برای نظارت بر "درب باز" شبکه - مرورگر - برای هرگونه رفتار غیر معمول.
 6. Wireshark آنالایزر پروتکل شبکه قابل اعتماد با رابط کاربری شناخته شده ، قدرت زیادی را بسته بندی می کند.
 7. w3af آنالایزر پروتکل شبکه مستقر در پایتون با ویژگی های مشابه Wireshark ، اما بسیار گسترده است.
 8. اسکنر Acunetix ابزار نرم و صاف با اتوماسیون فراوان ، می تواند مشکلات را قبل از ظهور شناسایی و برطرف کند.
 9. جان ریپر عالی برای رمز عبور رمز عبور خط فرمان برای آزمایش میزان امنیت رمزهای عبور کاربر در شبکه شما.
 10. کراکت هوایی بیشتر تمرکز خود را بر امنیت WiFi و آسیب پذیریهای شناخته شده دارد.
 11. تستر قلم Burp Suite مجموعه ای جامع از ابزار ، بسیار عالی برای تجزیه و تحلیل و ردیابی ترافیک بین سرورها و مرورگرهای مشتری.

هدف از یک آزمون قلم نه تنها یافتن عناصر آسیب پذیر سیستم امنیتی شما بلکه همچنین یافتن آنهاست رعایت خط مشی امنیتی خود را بررسی کنید در سازمان شما, میزان آگاهی و دامنه مسائل امنیتی را اندازه گیری کنید, و به این مسئله نگاهی بیندازیم که در صورت بروز حمله سایبری واقعی به نهادهای خارجی ، چه بلایایی ممکن است در شبکه شما رخ دهد.

همچنین ببینید: دوره هایی برای یادگیری هک اخلاقی بصورت آنلاین

در اصل ، آزمایش نفوذ به شما امکان می دهد مناطقی از ضعف را که ممکن است در غیر این صورت در نظر نگرفته اید ، آشکار کنید. غالباً ، سازمان ها به روش های خود گیر می کنند (یا به سادگی بی تاب می شوند) ، اما آزمایش کنندگان قلم چشم انداز بی طرفانه و تازه ای را ارائه می دهند که منجر به پیشرفت های شدید و اتخاذ رویکردی مؤثرتر خواهد شد..

10 بهترین ابزار تست قلم

با توجه به اینکه یک آزمایش نفوذ به منظور ارائه چنین اطلاعات مهمی است ، موفقیت آن به استفاده از ابزارهای مناسب بستگی دارد. این یک کار پیچیده است ، بنابراین ابزارهای خودکار باعث می شوند که آزمایش کنندگان بتوانند خطاها را تشخیص دهند. بنابراین ، بدون آزاردهنده بیشتر ، طبق 10 تجزیه و تحلیل عمیق ما در اینجا 10 ابزار برتر برای آزمایش قلم (به ترتیب خاص) نیست:

1. اسکنر امنیتی Netsparker (GET DEMO)

اسکنر امنیتی Netsparker

نتپارکر برنامه وب برای تست قلم کاملاً اتوماتیک است. به دلیل این واقعیت که توسعه دهندگان می توانند از این روی بسیاری از سیستم عامل های مختلف برای کل وب سایت ها ، از جمله خدمات وب و برنامه های وب استفاده کنند ، بسیار رایج شده است. این می تواند همه چیزهایی که آزمایش کنندگان قلم باید بدانند را تشخیص دهند تا تشخیص آگاهانه از تزریق SQL گرفته تا برنامه نویسی متقاطع را شناسایی کنند.

ویژگی دیگری که این ابزار را بسیار محبوب کرده است این است که به تست کننده های قلم اجازه می دهد تا حداکثر 1000 برنامه وب را اسکن کنند و در عین حال به کاربران امکان دهید اسکن های امنیتی را سفارشی کنند تا این روند قوی و کارآمدتر شود. تأثیر بالقوه آسیب پذیری ها فوراً در دسترس است. از نقاط ضعف به روشی خواندنی بهره می برد. این اسکن مبتنی بر اثبات تضمین شده است ، از جمله تولید گزارش های مربوط به انطباق از دیگر ویژگی های عالی ، از جمله توانایی کار با اعضای مختلف برای همکاری ، سهولت در یافتن یافته ها. به دلیل خودکار بودن اسکن ، نیازی به تنظیم موارد اضافی نیست. می توانید برای نمایشی رایگان در وب سایت آنها ثبت نام کنید.

Netsparker Security ScannerRegister به صورت رایگان نسخه ی نمایشی

2. اسکنر Acunetix (GET DEMO)

عکس اسکنر acunetix

این یکی دیگر از ابزارهای خودکار است که به شما امکان می دهد تست های قلم را بدون هیچ گونه اشکال انجام دهید. این ابزار می تواند گزارشات و مشکلات پیچیده مدیریت را ممیزی کند ، و می تواند بسیاری از آسیب پذیری های شبکه را کنترل کند. همچنین می تواند از آسیب پذیری های خارج از باند استفاده کند. اسکنر Acunetix همچنین ردیاب های شماره و WAF ها را ادغام می کند. این قطعاً نوع ابزاری است که می توانید به آن اعتماد کنید زیرا یکی از پیشرفته ترین ابزارهای صنعت است. یکی از دستاوردهای تاجگذاری آن میزان ردیابی فوق العاده بالایی است.

این ابزار شگفت انگیز است و بیش از 4500 ضعف را پوشش می دهد. ضبط توالی ثبت نام آسان برای استفاده است. مناطقی را که با رمزهای محافظت شده اسکن می شوند. این ابزار شامل فناوری AcuSensor ، ابزار نفوذ دستی و تست آسیب پذیری داخلی است. این می تواند هزاران صفحه وب را به سرعت خزیده و همچنین به صورت محلی یا از طریق راه حل های ابری اجرا شود. می توانید برای نمایشی رایگان در وب سایت خود ثبت نام کنید.

Acunetix ScannerRegister برای یک نسخه ی نمایشی رایگان

3. Mapper Network (NMAP)

تصویر صفحه نمایش گزارش nmap در مورد آنچه میزبان آن را یافته است

NMAP ابزاری عالی برای کشف هر نوع ضعف یا سوراخ در شبکه یک سازمان است. به علاوه ، این همچنین ابزاری عالی برای اهداف حسابرسی است. آنچه این ابزار انجام می دهد ، گرفتن بسته های داده خام و تعیین اینکه میزبان ها در یک بخش خاص از شبکه در دسترس هستند ، چه OS از آن استفاده می شود (اثر انگشت اثر دارد) ، و شناسایی انواع و نسخه های مختلف فایروال های بسته بندی داده یا فیلترهای میزبان خاص. در حال استفاده.

دقیقاً همانطور که از نام آن پیداست ، این ابزار نقشه مجازی جامع شبکه را ایجاد می کند و از آن برای مشخص کردن تمام نقاط ضعف اصلی که توسط یک مهاجم سایبری استفاده می شود ، استفاده می کند. NMAP برای هر مرحله از روند آزمایش نفوذ مفید است. از همه بهتر اینکه مجانیه.

4- متاسپلویت

10 بهترین ابزار برای تست نفوذ

Metasploit ابزاری استثنایی است زیرا در واقع بسته ای از بسیاری از ابزارهای آزمایش قلم است ، و نکته جالب این است که در حال پیشرفت و در حال رشد است تا از تغییراتی که دائماً به وجود می آید ، ادامه یابد. این ابزار توسط متخصصان امنیت سایبری و هکرهای معتبر اخلاقی ترجیح داده می شود و آنها دانش خود را برای کمک به رشد این سکو به این بستر کمک می کنند که بسیار عالی است. Metasploit از PERL تغذیه می شود و می تواند برای شبیه سازی هر نوع آزمایش نفوذ موردنیاز از آن استفاده شود. بعلاوه ، Metasploit قابل تنظیم است و فقط فرایندی از چهار مرحله دارد ، بنابراین بسیار سریع است.

ویژگی های موجود به شما کمک می کند تا بهره وری های بسته بندی شده ای را که باید استفاده کنید تعیین کنید ، همچنین به شما امکان می دهد تا آنها را تنظیم کنید. همچنین می توانید آنها را با آدرس IP و شماره پورت از راه دور پیکربندی کنید. علاوه بر این ، می توانید میزان بار را نیز با آدرس IP و شماره درگاه محلی پیکربندی کنید. سپس می توانید قبل از شروع بهره برداری در هدف موردنظر ، میزان بارگیری را که می خواهید مستقر کنید تعیین کنید.

Metasploit همچنین ابزاری به نام Meterpreter را در اختیار شما قرار می دهد ، که تمام نتایج را هنگام وقوع بهره برداری نشان می دهد ، این بدان معنی است که می توانید نتایج را بدون دردسر تحلیل و تفسیر کنید و استراتژی ها را بسیار کارآمد تر تدوین کنید..

مرتبط: ورق تقلب Metasploit

5. BeEF

تصویر BEEF

این نوع ابزار تست قلم بهترین گزینه برای بررسی مرورگرهای وب است زیرا برای مبارزه با حملات ناشی از وب طراحی شده است. به همین دلیل بیشترین سود را برای مشتری های تلفن همراه دارد. این ابزار از GitHub برای یافتن آسیب پذیری ها استفاده می کند و بهترین چیز در مورد این ابزار این است که نقاط ضعف فراتر از محیط شبکه و سیستم مشتری را بررسی می کند. فقط بخاطر داشته باشید که این موضوع مخصوص مرورگرهای وب است زیرا در چارچوب یک منبع واحد به آسیب پذیری ها می پردازد. با چندین مرورگر وب ارتباط برقرار می کند و به شما امکان می دهد ماژول های فرمان مستقیم را راه اندازی کنید.

6. Wireshark

تصویر Wireshark

Wireshark یک پروتکل شبکه و تجزیه و تحلیل بسته های داده است که می تواند نقاط ضعف امنیتی را در زمان واقعی نشان دهد. داده های زنده را می توان از طریق بلوتوث ، قاب فریم ، ایپسک ، کربروس ، IEEE 802.11 ، هرگونه ارتباط مبتنی بر اترنت و موارد دیگر جمع آوری کرد..

بزرگترین مزیتی که این ابزار برای ارائه دارد این است که نتایج آنالیز به گونه ای تولید می شود که حتی مشتری ها در نگاه اول بتوانند آنها را درک کنند. آزمایش کنندگان قلم می توانند کارهای مختلف بسیاری را با این ابزار از جمله رمزگذاری رنگ انجام دهند تا یک تحقیق عمیق تر انجام شود و بسته های داده های جداگانه که از اولویت بالایی برخوردار هستند جدا شود. این ابزار وقتی به تجزیه و تحلیل خطرات امنیتی ذاتی به اطلاعات و داده های ارسال شده به فرم ها در برنامه های مبتنی بر وب می رسد بسیار مفید است..

مرتبط: ورق تقلب Wireshark

7. w3af (چارچوب برنامه حسابرسی حمله وب و حسابرسی)

تصویر w3af

این مجموعه تست نفوذ توسط همان برنامه نویسان Metasploit ایجاد شده است ، و هدف آن یافتن ، تجزیه و تحلیل و بهره برداری از هرگونه ضعف امنیتی است که ممکن است در برنامه های مبتنی بر وب وجود داشته باشد. این بسته کامل است و دارای بسیاری از ابزارها ، از جمله جعل عامل کاربر ، هدر های درخواستی ، مسموم کردن حافظه نهان DNS یا جعل هویت DNS و بسیاری از انواع حمله دیگر.

آنچه W3AF را چنین ابزاری کامل می کند اینست که پارامترها و متغیرها می توانند به سرعت در یک فایل Session Manager ذخیره شوند. این بدان معنی است که می توان آنها را برای سایر آزمایش های قلم در برنامه های وب سریع تنظیم و دوباره استفاده کرد ، بنابراین باعث صرفه جویی در وقت شما می شود زیرا لازم نیست هر بار که به آنها احتیاج داشته باشید ، دوباره وارد کلیه پارامترها و متغیرها شوید. به علاوه ، نتایج آزمون در قالب های گرافیکی و متنی نمایش داده می شود که درک آن آسان است.

نکته مهم دیگر این برنامه این است که این بانک اطلاعاتی شامل بهترین بردارهای تهدید و مدیر بهره برداری قابل تنظیم است تا بتوانید حملات را انجام داده و از آنها بهره برداری کنید..

8. جان ریپر

جان چاک دهنده

این یک ابزار شناخته شده است و یک کرک رمز عبور بسیار ظریف و ساده است. این ابزار به شما امکان می دهد نقاط ضعف ناشناخته ای را در بانک اطلاعاتی تعیین کنید ، و این کار را با گرفتن نمونه رشته های متنی از لیست کلمات کلمات پیچیده و پرطرفدار که در فرهنگ لغت سنتی یافت می شود و رمزگذاری آنها با همان قالب رمز عبور موجود است. دستکاری شده با ساده و مؤثر ، جان ریپر علاوه بر این به ابزار ابزار هر تست کننده قلم که به خوبی تهیه می شود ، بسیار توصیه می شود.

9- ایرکرک

حمله هوایی

Aircrack ابزاری ضروری برای تشخیص نقص در اتصالات بی سیم است. Aircrack جادوگری خود را با گرفتن بسته های داده انجام می دهد تا پروتکل در صادرات از طریق فایل های متنی برای تجزیه و تحلیل مؤثر باشد. این سیستم عامل توسط سیستم عامل ها و سیستم عامل های مختلفی پشتیبانی می شود ، و ابزار بزرگی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد بسته ها و داده های صادرات ، آزمایش دستگاه های WiFi و قابلیت های درایور و موارد دیگر را به شما امکان پذیر می کند..

10. تستر قلم Burp Suite

سوئیت Burp

این ابزار شامل تمام موارد ضروری برای انجام موفقیت آمیز فعالیت های اسکن و آزمایش نفوذ پیشرفته است. این واقعیت باعث می شود که بتوانید برنامه های مبتنی بر وب را ایده آل کنید ، زیرا در آن ابزارهایی وجود دارد که می توانید سطح موردنظر را ترسیم کنید و درخواست ها را بین سرورهای مقصد و مرورگر تجزیه و تحلیل کنید. این کار را با استفاده از آزمایش نفوذ وب بر روی سیستم عامل جاوا انجام می دهد. در سیستم عامل های مختلف مختلف از جمله Windows ، Linux و OS X در دسترس است.

نتیجه

آزمایش قلم برای یکپارچگی سیستم های امنیتی در هر نوع سازمانی بسیار مهم است ، بنابراین انتخاب ابزار مناسب برای هر شغل فردی ضروری است. ده ابزاری که امروز در اینجا ارائه شده است ، همه برای کارهایی که برای انجام آن طراحی شده اند ، کارآمد و کارآمد هستند ، به این معنی که به آزمایش کنندگان قلم امکان می دهند بهترین کار ممکن را انجام دهند تا اطلاعات و پیش بینی های لازم را به سازمان ها ارائه دهند. هدف در اینجا تقویت سیستم ها و از بین بردن هرگونه آسیب پذیری است که باعث به خطر افتادن یکپارچگی و امنیت سیستم می شود.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

33 + = 36

Adblock
detector