10 بهترین ابزار نظارت بر دستگاه HP

10 بهترین ابزار نظارت بر دستگاه HP

HP یکی از بزرگترین نام ها در محاسبات سازمانی است. این برند برای ارائه محصولات معتبر با قیمت های رقابتی شهرت خاصی را ایجاد کرده است. HP همه چیز را از رایانه گرفته تا چاپگر ، سوئیچ ، روتر و سرور تولید کرده است. با این وجود ، مانند همه تولید کنندگان ، تمام این ابزارها هنوز هم باید مورد نظارت قرار گیرند تا در دراز مدت عملکرد خوبی داشته باشند. در این مقاله ، ما می خواهیم به 9 بهترین ابزار مانیتورینگ HP بپردازیم & نرم افزار.

اگر مدت زمان کوتاهی دارید ، اینجا است لیست ده بهترین ابزار نظارت بر دستگاه HP:

  1. سرور SolarWinds & مانیتور برنامه (آزمایش رایگان) مانیتور سرور از پیشروترین تولید کننده نرم افزار زیرساخت های جهان. بر روی سرور ویندوز اجرا می شود.
  2. Paessler PRTG HP مانیتورینگ دستگاه با PRTG (آزمایش رایگان) نظارت HP به عنوان بخشی از شبکه ، سرور و مانیتور برنامه ها. بر روی سرور ویندوز اجرا می شود.
  3. Site24x7 مانیتور دستگاه شبکه شبکه (آزمایش رایگان) مانیتور زیرساخت های مبتنی بر ابر با تأکید بر پشتیبانی از برنامه وب. شامل قالب هایی برای نظارت بر دستگاه HP.
  4. Atera (دادگاه رایگان) یک سیستم نظارت و مدیریت زیرساخت برای ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده ایجاد شده است.
  5. ManageEngine OpManager سرورهای HP ، تجهیزات شبکه و نقاط پایانی را با این سیستم مدیریت شبکه که در ویندوز سرور و لینوکس اجرا می شود ، مدیریت کنید.
  6. LogicMonitor شبکه ، سرور و مانیتور قابل برنامه ریزی با اقتباس ویژه برای نظارت بر تجهیزات HP.
  7. شرکت تجارت الکترونیکی مانیتور زیرساختی که شامل نظارت HP-UX است. در نسخه های رایگان و پولی موجود است.
  8. افزونه اتصال دهنده AppDynamics OpenStack برای خدمات ابر ابر یک سیستم نظارت بر برنامه های کاربردی که می تواند با نظارت تخصصی سرویس های ابر HP قابل افزایش باشد.
  9. زنوز مانیتور زیرساختی که با افزودن افزونه ها قابل تنظیم است. پلاگین های HP متمرکز زیادی وجود دارد که برای سیستم وجود دارد.
  10. مانیتور سخت افزار را باز کنید یک منبع آزاد و مانیتور رایگان که از وضعیت سخت افزار گزارش می کند. در ویندوز و لینوکس اجرا می شود.

بهترین ابزارهای مانیتورینگ دستگاه HP & نرم افزار

1. سرور SolarWinds & مانیتور برنامه (آزمایش رایگان)

سرور SolarWinds و مانیتور برنامه

سرور SolarWinds & مانیتور برنامه می تواند سرورهای HP را کنترل کند. این بستر می تواند معیارهای سلامتی مانند موارد زیر را اندازه گیری کند زمان پاسخگویی سرور, بسته ضرر - زیان, شبکه تاخیر, دیسک فضا استفاده شده, و موارد دیگری برای شما ایده ای در مورد عملکرد ارائه می دهد. علاوه بر این ، سایر جزئیات زمینه عملکرد سخت افزار HP را ارائه می دهند. CPU سرور, منبع تغذیه, حافظه, باتری, و سرعت فن برخی از مؤلفه هایی که می توانید نظارت کنید.

هشدارهای نظارت هنگام بروز مشکلی به شما اطلاع می دهند. اگر وجود دارد ، با یک کلیک می توانید راه اندازی مجدد سرور از راه دور, شروع, متوقف کردن یا شروع مجدد پردازش بر روی سرور و مشاهده سیاهههای مربوط به رویداد. قادر به پاسخگویی مستقیم مانند این به کاهش زمان لازم برای حل مشکلات سخت افزاری کمک می کند.

برای نظارت طولانی مدت, سرور SolarWinds & مانیتور برنامه دارد برنامه ریزی ظرفیت ویژگی. شما می توانید یک پیش بینی ظرفیت برای اندازه گیری های کلیدی مانند مشاهده کنید پردازنده, دیسک, حافظه, و منابع شبکه. این موارد را می توان در قالب نمودار مشاهده کرد. به عنوان مثال ، می توانید از a استفاده کنید نمودار پیش بینی ظرفیت CPU به تجزیه و تحلیل نحوه نیاز منابع سخت افزاری شما با گذشت زمان تغییر می کند.

به طور کلی اگر به دنبال سکویی هستید که مانیتورینگ سرور را با ویژگیهای اصلاح ترکیب کند, سرور SolarWinds & برنامه Monitor ابزاری است که باید در نظر گرفته شود. سرور SolarWinds & مانیتور برنامه با قیمت 2،995 دلار شروع می شود (2421 پوند). می توانید نسخه آزمایشی 30 روزه رایگان را بارگیری کنید.

سرور SolarWinds & برنامه MonitorDownload آزمایشی 30 روزه رایگان

2. مانیتورینگ دستگاه Paessler HP با PRTG (آزمایشی رایگان)

10 بهترین ابزار نظارت بر دستگاه HP

مانیتور شبکه Paessler PRTG بخشی از نرم افزار مانیتورینگ شبکه است که می تواند دستگاه های HP را نظارت کند. این شامل کامپیوترها, چاپگرها, روترها, سوئیچ ها, سرورهای HPE ProLiant, HPE BladeSystems, و بیشتر. این ابزار با استفاده از سنسورها برای گرفتن معیار از عناصر سخت افزاری کار می کند. به عنوان مثال ، سنسورهایی وجود دارند که بطور خاص برای سرورهای HPE ProLiant طراحی شده اند که مانیتور را کنترل می کنند سلامت سیستم, دیسک منطقی, کنترل کننده حافظه, رابط شبکه, و دیسک فیزیکی.

میزان دید شما بستگی به دستگاهی دارد که مانیتورینگ شما دارد. هنگام نظارت بر رایانه های HP, مانیتور شبکه PRTG اطلاعات را ضبط می کند پردازنده, استفاده از حافظه, مصرف پهنای باند, و بیشتر. در مورد دستگاه هایی مانند چاپگر ، اطلاعات خاص تر است. به عنوان مثال ، می توانید در صورت پرت شدن کاغذ ، در دسترس بودن چاپگر را ردیابی کرده و حتی یک اخطار دریافت کنید.

اطلاعیه سیستم است مبتنی بر آستانه به طوری که می توانید هنگام ایجاد هشدار پیکربندی کنید. به عنوان مثال ، اگر میزان استفاده از حافظه بیشتر از یک مقدار خاص باشد ، برنامه از طریق یک هشدار برای شما ارسال می کند پست الکترونیک, پیامک, فشار دادن اعلان در iOS یا Android, و بیشتر. پیکربندی سیستم آسان است بنابراین شما می توانید هنگام دریافت هشدار کنترل کامل داشته باشید.

مانیتور شبکه PRTG است اگر کمتر از 100 سنسور دارید ، رایگان باشید. نسخه های پرداخت شده از PRTG Network Monitor با 1600 سنسور از 1600 دلار (1،293 پوند) ، 2،850 دلار (2،304 £) برای 1000 سنسور ، 5،950 دلار (41111 £) برای 2500 سنسور ، 10،500 دلار (8،490 £) برای 5000 سنسور ، و 14.500 دلار (11،724 £) شروع می شود. برای سنسورهای نامحدود. همچنین یک نسخه نامحدود وجود دارد که از پنج نصب سرور با 60،000 دلار (48515 پوند) پشتیبانی می کند. شما می توانید نسخه آزمایشی رایگان را از طریق این لینک در اینجا بارگیری کنید.

Paessler HP مانیتورینگ دستگاه با
آزمایشی رایگان 30 روزه PRTGDownload

3. Site24x7 HP نظارت بر دستگاه شبکه (آزمایش رایگان)

10 بهترین ابزار نظارت بر دستگاه HP

Site24x7 مانیتور عملکردی مبتنی بر ابر است که با دستگاه های HP کار می کند. Site24x7 به طور خودکار دستگاههای HP را کشف می کند متصل به شبکه از آنجا ، شما می توانید اندازه گیری مانند استفاده از دیسک, استفاده از حافظه, استفاده از پردازنده, تعداد پردازش, صفحات چاپ شده است, تعداد کل تصادفات, بسته های دریافت شده, و بیشتر.

تمام شده است 1000 قالب دستگاه برای کمک به شما در شروع سریعتر. الگوهای خارج از جعبه وجود دارد پرینتر HP, HP-Hub, پل HP, سوئیچ های مسیریابی HP, سوئیچ HP ProCurve, و بیشتر. اگر در دستگاه های خود مشکلی وجود داشته باشد ، نرم افزار برای دستگاه تلفن همراه خود زنگ هشدار برای شما ارسال می کند. هشدارها شما را به روز می کند چه در میز کار خود و چه در خارج از دفتر.

Site24x7 اگر می خواهید مانیتور زیرساخت با کیفیت بالا اما مقرون به صرفه باشد توصیه می شود. Site24x7 برنامه زیرساختی دارای نسخه Starter است که با پشتیبانی از 10 سرور / وب سایت و پنج رابط شبکه ، ماهانه 9 دلار (7.28 پوند) هزینه دارد. اگر شما نیاز به نظارت بر دستگاه های بیشتری دارید ، باید به طور مستقیم از شرکت درخواستی برای خرید خود داشته باشید. قیمت نمونه در حدود 10 دلار (7.28 پوند) در هر ماه برای 10 سرور یا 89 دلار (71.98 پوند) در هر ماه برای 100 سرور است. می توانید لیستی از دستگاههای موجود را ببینید و به آزمایشی رایگان 30 روزه در این صفحه دسترسی پیدا کنید.

Site24x7 HP Monitoring Network NetworkStart آزمایشی 30 روزه رایگان

4. Atera (دادگاه رایگان)

10 بهترین ابزار نظارت بر دستگاه HP

آترا هست یک نظارت و مدیریت از راه دور (RMM) سیستمی که پشتیبانی می کند ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده (MSP). این پلتفرم قادر به نظارت بر شبکه ها ، سرورها و برنامه های کاربردی در سایت مشتری است.

قابلیت های مانیتورینگ Atera به تولید کنندگان سخت افزار خاص محدود نمی شود. این سرویس می تواند نظارت و اجرا را انجام دهد دسک تاپ ، لپ تاپ ، چاپگر و اسکنر ساخته شده توسط HP. پلت فرم Atera با نصب نرم افزار نمایندگی در سایت مشتری می تواند به مشتری MSP اختصاص یابد. هنگامی که آن عامل فعال است. این دستگاه از طریق همه دستگاه های متصل به جستجو در شبکه می پردازد و آنها را وارد می کند ، تولیدکننده و مدل هر یک را به همراه سایر معیارها مانند شماره نسخه.

موجودی تجهیزات به MSP ها کمک می کند قراردادها را صاف کنید آنها با مشتریان خود مدیریت می کنند زیرا خیلی وقت ها ، این شرکت ها قبل از اجرای مدیریت صحیح با MSP ، لیست دقیقی از تجهیزات خود را نخواهند داشت. سیستم Atera همچنین سایت مشتری را برای همه اسکن می کند نصب نرم افزار. این یکی دیگر از عوامل اساسی برای قراردادها است و به مدیریت مجوز نرم افزار نیز کمک می کند.

Atera ادامه می دهد نظارت بر ترافیک شبکه ، سرورها و برنامه ها برای مقابله با فاجعه این سیستم همچنین شامل یک میز راهنما سیستم برای کاربران قادر به تهیه بلیط برای رفع مشکلات در رایانه های شخصی و لپ تاپ های خود ، از جمله محصولات HP. سیستم Help Desk به تکنسین ها اجازه می دهد تا از راه دور به آن نقاط انتهایی دسترسی پیدا کنند و از a نیز استفاده کنند دسک تاپ از راه دور خدماتی که تکنسین را قادر می سازد با رضایت کاربر و با استفاده از کاربر بتواند کنترل نقطه پایانی را به دست بگیرد و کاربر قادر به مشاهده همه اقدامات تکنسین موجود در دستگاه باشد.

سیستم Atera است سرویس ابری, بنابراین MSP برای اجرای سیستم نیازی به نصب هیچ نرم افزاری یا داشتن سرورهای داخلی ندارد. کنسول سیستم از طریق یک مرورگر وب در هر رایانه یا لپ تاپ قابل دسترسی است. Atera نیز تولید می کند یک برنامه رایگان برای فعال کردن دسترسی از دستگاه های تلفن همراه.

اتهام توسط اتهام است اشتراک، ابونمان و خدمات در هر تکنسین ، چه در ماه و چه در سال ، شارژ می شود. می توانید Atera را برای خودتان امتحان کنید محاکمه رایگان 30 روزه.

آزمایشی 30 روزه AteraStart رایگان

5. ManageEngine OpManager

10 بهترین ابزار نظارت بر دستگاه HP

ManageEngine OpManager یک سیستم عامل نظارت بر شبکه است پنجره ها و لینوکس که می تواند دستگاه های HP را کنترل کند. ManageEngine OpManager جمع آوری داده هایی مانند میزان استفاده از پردازنده, استفاده از دیسک, من / او, استفاده از حافظه, پردازشهای سرور, و بیشتر. می توانید داده های عملکرد را از طریق داشبورد در زمان واقعی مشاهده کنید که اطلاعات عملکردی از قبیل آن را به شما نشان می دهد دستگاه ها در دسترس بودن, زمان واقعی استفاده از CPU, و هشدارهای اخیر.

در صورت تمایل به دیدگاه متفاوت ، می توانید نمودارهایی در این زمینه ایجاد کنید استفاده از پردازنده, استفاده از حافظه, از دست دادن بسته, دسترسی, زمان پاسخ و استفاده از دیسک دستگاههای HP این نمودارها به شما می گوید که چگونه عملکرد دستگاه با گذشت زمان تغییر می کند و موضوعات بهداشتی را که باید از آنها آگاه باشید ، برجسته می کند.

با این حال ، اگر چیزی از دست ندهید, ManagerEngine Op Manager دارای هشدارها. هشدارها هنگام کشف مشکلات سخت افزاری به شما اطلاع می دهند. می توانید این موارد را با آستانه تنظیم کنید. برای دستگاه های HP, هشدارها از پیش تنظیم شده خارج از جعبه می آیند بنابراین لازم نیست که پارامترها را به صورت دستی تنظیم کنید.

سه نسخه وجود دارد ManageEngine OpManager در دسترس برای خرید: نسخه استاندارد ، نسخه حرفه ای و نسخه Enterprise. نسخه استاندارد با قیمت 245 دلار (198 پوند) برای 1000 دستگاه شروع می شود. نسخه حرفه ای با قیمت 345 دلار (278 پوند) برای 1000 دستگاه شروع می شود و شامل ویژگی های اضافی مانند نظارت بر VMware و نظارت Hyper-V است. نسخه Enterprise با 11 هزار و 545 دلار (9،335 پوند) با حداکثر 10،000 دستگاه و تعدادی ویژگی اضافی آغاز می شود. می توانید نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید.

6. LogicMonitor

تصویر LogicMonitor

LogicMonitor مانیتور زیرساخت های بدون عامل با پشتیبانی از دستگاه های HP است. LogicMonitor دارای LogicModules این پشتیبانی دستگاههای ذخیره سازی HP LeftHand, مدیر ذخیره سازی شبکه LeftHand, عکسهای HP LeftHand, سرورهای HP, و سوئیچ HP. طیف وسیعی از معیارها برای هر نوع دستگاه ضبط شده است. به عنوان مثال ، برای سرورها ، LogicMonitor وضعیت SMART ، وضعیت حافظه ، وضعیت فن CPU ، وضعیت درایو فیزیکی ، وضعیت درایو منطقی و موارد دیگر را اندازه می گیرد..

برای استفاده از نظارت HP لازم است صفحه اصلی مدیریت سیستم HP را نصب کنید. این روند ساده است و پس از اتمام ، می توانید زیرساخت های خود را از یک مکان مدیریت کنید. همچنین می توانید ویژگی های خودکار مانند هشدارها را در اختیار داشته باشید تا در صورت بروز مشکلات با دستگاه به شما اطلاع دهند. پیکربندی هشدارها هنگام ارسال ایمیل به شما کنترل بیشتری می دهند.

دو دسته اصلی گزینه های قیمت گذاری وجود دارد LogicMonitor: قیمت گذاری استاندارد و قیمت گذاری ارائه دهنده خدمات. تحت مدل قیمت گذاری استاندارد که سه نسخه LogicMonitor است؛ Starter ، Pro و Enterprise. نسخه Starter از 50 دستگاه به علاوه ، دستگاه های نسخه 100 به علاوه پشتیبانی می کند و نسخه Enterprise از 200 دستگاه به علاوه پشتیبانی می کند.

نسخه های خدمات ارائه دهنده خدمات SP Pro و SP Enterprise نامیده می شوند. SP Pro با 250 دستگاه به علاوه شروع می شود و SP Enterprise از 250 دستگاه به علاوه شروع می شود. برای دریافت نقل قول باید با تیم فروش تماس بگیرید. می توانید محاکمه رایگان 14 روزه را بارگیری کنید.

7. eG Enterprise

10 بهترین ابزار نظارت بر دستگاه HP

شرکت تجارت الکترونیکی یک راه حل نظارت زیرساختی است مانیتورینگ HP-UX. برنامه سرورهای HP-UX را مانیتور می کند و قابلیت مشاهده در برنامه هایی که از آنها پشتیبانی می کنند را افزایش می دهد. کاربران می توانند نظارت کنند پردازنده, دیسک, حافظه, منابع شبکه, و سیاهههای مربوط به سیستم. همچنین می توانید برنامه های در حال اجرا بر روی سرور را کنترل کنید. برنامه های پشتیبانی شده شامل هستند سرور وب IBM WebSphere, سرور برنامه Oracle WebLogic Java, وب سرور Apache, و بیشتر.

هشدارها در eG Enterprise هستند به طور خودکار بر اساس تجزیه و تحلیل عملکرد گذشته محاسبه می شود. اگر دستگاه خراب شود یا علائم تخریب عملکرد را شروع کند ، این نرم افزار به شما اعلان می دهد. برای تجزیه و تحلیل بیشتر ، می توانید هشدارهایی نیز ایجاد کنید تا نگاهی دقیق تر به زیرساخت های خود بیندازید.

نسخه رایگان وجود دارد شرکت تجارت الکترونیکی حداکثر پنج سرور را پشتیبانی می کند. در صورت نیاز به تعداد بیشتری می توانید به نسخه پرداخت شده ارتقا دهید. چهار نسخه پولی وجود دارد شرکت تجارت الکترونیکی: مجوز دائمی ، اشتراک ، SaaS و خدمات حسابرسی. مجوز دائمی از 10،000 دلار (8،088 پوند) شروع می شود. نسخه اشتراک با هزینه 300 دلار (242 پوند) در هر ماه شروع می شود. برای تعیین قیمت نسخه های SaaS و خدمات حسابرسی باید درخواستی ارائه دهید. می توانید نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید.

8. AppDynamics (برنامه افزودنی اتصال دهنده AppDynamics OpenStack برای خدمات ابر ابر)

AppDynamics

AppDynamics هست یک مانیتور عملکرد برنامه که دارای پسوندی است که به طور خاص برای نظارت طراحی شده است سرویس های ابر HP. افزونه اتصال دهنده AppDynamics OpenStack برای خدمات ابر ابر کاربر را قادر می سازد تا برنامه های مبتنی بر ابر را نظارت کند. برنامه افزودنی می تواند بطور خودکار توپولوژی برنامه های HP را کشف کند.

پس از کشف توپولوژی می توانید نظارت بر معیارهایی مانند زمان پاسخ, نظارت بر بار, و نرخ خطا. این اطلاعات را می توان در زمان واقعی مشاهده کرد تا مطمئن شوید که با تحولات فعلی در محیط خود به روز باشید. این ابزار همچنین پایه های عملکرد را تعیین می کند به گونه ای که هشدارها هنگام استفاده از HP از پارامترهای عادی شروع می شوند.

اگر به دنبال ابزاری هستید که بتواند سرویسهای ابری HP را بطور خاص کنترل کند, AppDynamics و افزونه اتصال دهنده AppDynamics OpenStack برای خدمات ابر ابر انتخاب خوبی است با این حال ، برای مشاهده قیمت ، شما باید مستقیماً با این شرکت تماس بگیرید. می توانید محاکمه رایگان 15 روزه را شروع کنید.

9. زنوز

10 بهترین ابزار نظارت بر دستگاه HP

زنوز هست یک ابزار نظارت بر زیرساخت ها که دارای چندین پلاگین برای نظارت بر دستگاه های HP است. پسوند اصلی دستگاه های HP است HP مانیتور ZenPack, که داده های SNMP را از دستگاه های HP جمع آوری می کند. ZenPack اطلاعاتی را از جمله جمع آوری می کند مدل سخت افزار, شماره سریال سخت افزار ، سیستم عامل, و اطلاعات CPU.

از طرف دیگر ، شما باید HP Proliant ZenPack که برای نظارت بر سرورهای HP Proliant طراحی شده است. بسیاری دیگر از ZenPacks وجود دارد که برای دستگاه های HP طراحی شده است HP-UX (تجاری) نظارت بر ZenPack, سنسور دما HP HP نظارت بر ZenPack, دام پرینتر HP ZenPack را تغییر می دهد و بیشتر. تقریباً هر بخش از زیرساختهای HP که فکر می کنید از آن پشتیبانی می شود زنوز.

دامنه گسترش در دسترس برای زنوز این ابزار را به گزینه کاملی تبدیل می کند ، خواه شما نظارت بر زیرساخت های عمومی را انجام می دهید یا به طور خاص با دستگاه های HP کار می کنید. برای مشاهده یک نقل قول برای زنوز شما باید مستقیماً با تیم فروش تماس بگیرید. نسخه نمایشی نیز وجود دارد که می توانید برنامه ریزی کنید.

10. مانیتور سخت افزار را باز کنید

مانیتور سخت افزار را باز کنید

سرانجام ، ما این را داریم مانیتور سخت افزار را باز کنید. مانیتور سخت افزار را باز کنید مانیتور سخت افزاری منبع باز است که می تواند دستگاه های HP را نظارت کند. ابزار نظارت بر درجه حرارت, سرعت فن, ولتاژ, بار, و سرعت ساعت دستگاههای متصل این ابزار همچنین می تواند عناصر دیگری مانند هارد دیسک های SMART ، کارت های ویدیویی Nvidia و ATI را اندازه گیری کند.

مانیتور سخت افزار را باز کنید برای شرکتهایی که می خواهند بدون پرداخت قیمت حق بیمه از یک ابزار نظارت بر زیرساخت استفاده کنند ، توصیه می شود. نرم افزار در دسترس است ویندوز XP, ویستا, 7, و لینوکس. می توانید برنامه را به صورت رایگان بارگیری کنید.

انتخاب ابزار مانیتورینگ دستگاه HP

مهم نیست چه سخت افزار HP یا خدماتی را که در سازمان خود استفاده می کنید ، بسته به دستگاه مورد نظر برای نظارت بر آن ، گزینه های بسیاری وجود دارد. ابزارهایی مانند برنامه SolarWinds & نظارت بر کارایی, Site24x7 ابزار مانیتورینگ دستگاه شبکه شبکه, و مانیتورینگ Paessler HP با مانیتور شبکه PRTG, نظارت بر طیف گسترده ای از خدمات HP با تجربیات کاربر با کیفیت بالا.

برای موثرترین تجربه نظارت ، ابزاری را انتخاب کنید که بیشترین نیازهای تجاری شما را داشته باشد. اگر در درجه اول به دنبال نظارت بر رایانه های HP هستید ، از ابزاری مانند استفاده کنید مانیتور شبکه Paessler PRTG. اگر به طور عمده سرورهای HP را رصد می کنید ، از ابزاری مانند استفاده کنید برنامه SolarWinds & نظارت بر کارایی یا AppDynamics.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 − = 23

Adblock
detector