10 گزینه دیگر برای N-Able N-Central

10 گزینه دیگر برای N-Able N-Central

اگر چیزهای خوبی در مورد آنها شنیده اید N-Central توسط N-قادر, احتمالاً تعجب می کنید که چرا شرکت وب سایت خود را برای یافتن این سایت دشوار می کند. دلیل این امر این است که N-Able دیگر وجود ندارد.

بنابراین ، شما جایگزینی برای N-Central می خواهید. شما به جای درست آمده اید زیرا ما ده مدعی قدرتمند داریم که تمام عملکردهایی را که می توانستید از N-Able's N-Central بدست آورید انجام می دهد.

اینجاست لیست ما از ده گزینه برتر N-Central:

 1. Paessler PRTG (آزمایشی رایگان) یک ابزار جامع مدیریت سیستم که می تواند برای نظارت از راه دور مستقر شود. بر روی سرور ویندوز اجرا می شود.
 2. SolarWinds RMM (آزمایشی رایگان) بخشی از SolarWinds MSP پایدار ، این RMM در Cloud یا محل های موجود است.
 3. OpenRSM رایگان و منبع باز RMM که می تواند با افزونه ها یا سفارشی سازی داخلی گسترش یابد.
 4. OpenNMS منبع باز RMM در هر دو نسخه رایگان و پولی موجود است.
 5. ناجیوس هسته سیستم مانیتورینگ شبکه آزاد و منبع باز که می تواند از راه دور فعالیت کند. نصب بر روی ویندوز و لینوکس.
 6. کومودو یک سیستم مدیریت از راه دور مبتنی بر ابر رایگان. امنیت ارتباطات هزینه های اضافی دارد.
 7. مایکروسافت SCCM مدیر پیکربندی مرکز سیستم مایکروسافت بر روی ویندوز اجرا می شود اما می تواند سیستم های لینوکس ، Mac OS ، یونیکس ، iOS ، اندروید ، ویندوز فون و Symbian را نیز کنترل کند.
 8. ConnectWise Automate سیستم مدیریت شبکه که می تواند از راه دور فعالیت کند. شامل درجه بالایی از اتوماسیون وظیفه است.
 9. پالس بستر مدیریت شبکه مبتنی بر ابر که با اشتراک در هر اپراتور شارژ می شود.
 10. Kaseya VSA بسته جامع از تمام عملکردهایی که MSP به آن نیاز دارد و دارای یک کنسول جذاب است.

درباره N-Able N-Central

پایه مشتری هدف برای N-Central بود ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده (MSP ها) هسته اصلی خدمات یک است کنترل از راه دور و سیستم عامل مدیریت (RMM) سیستم N-Central را می توان در سایت بارگیری و نصب کرد یا به عنوان یک مورد استفاده قرار داد نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) مدل. N-Able نیز ارائه داد مدیر امنیت Endpoint به منظور ارتقاء وضعیت وصله هر نقطه پایانی مشتری و کمک به MSP ها برای حذف نسخه های نرم افزاری جدید بی دردسر. این شرکت این سرویس اضافی را به مدت یک سال در دسترس مشتریان N-Central خود قرار داد.

کنسول N-Central چندین اپراتور را قادر به پشتیبانی از چندین مشتری کرد. مدیر تیم می تواند بدون نیاز به نصب نرم افزار جدید یا تغییر تنظیمات کنسول ، کارمندان را بین پروژه های مشتری تغییر مکان دهد. این توانایی نیز به این معنی بود کارمندان پشتیبانی می توانند بین پروژه ها به اشتراک گذاشته شوند. هر مجموعه پروژه امکان دسترسی به هر نقطه پایانی کاربر ، دستگاه شبکه و سرور شبکه مشتری را می دهد.

بسته N-Central همچنین شامل ابزار جادوگران اتوماسیون وظیفه و عیب یابی است که به کارکنان کمک می کند مشکلات را سریعتر حل کنند. ماژول گزارش دهی بسته شامل گزارش هدف SLA و سایر قالبهای نظارت بر عملکرد است.

N-Able با N-Central موفقیت زیادی داشت و همچنان آن را در نسخه های جدیدتر به منظور بهبود سیستم سال به سال توسعه می داد. این شرکت از تجارت خارج نشده است. در عوض ، موفقیت N-Central باعث شد این شرکت به یک جذابیت جذاب بدست آید و توسط SolarWinds خریداری شود.

شما هنوز هم می توانید این بسته RMM را خریداری کنید ، فقط اکنون باید به دنبال SolarWinds N-Central باشید.

SolarWinds N-Central

صفحه نمایش SolarWinds NCentral

SolarWinds N-Central 12.2 اکنون در دسترس است. SolarWinds N-توان را در سال 2013 خریداری کرد و دوباره بسته را توسعه داد و ویژگی های اصلی آن را از پایدار بودن ابزارهای مدیریت زیرساخت خود به N-Central اضافه کرد..

SolarWinds استانداردهای بالای پشتیبانی از مشتری خود را به N-Central آورد ، این چیزی بود که بسیاری از کاربران بر این باور بودند که در دوره N-Able وجود ندارد. نرم افزار N-Central متعلق به بخش SolarWinds MSP است و در رقابت با مجموعه RMM خود SolarWind به بازار عرضه می شود. این شرکت با هدف N-Central در مشاغل کوچک و متوسط ​​، درگیری بالقوه بین N-Able و SolarWinds RMM را آشتی می دهد..

این آخرین نسخه از N-Central برای کمک به MSP و همچنین بخشهای فناوری اطلاعات شرکتهایی که سایتهای از راه دور را از یک مکان مرکزی مدیریت می کنند طراحی شده است. این ابزار می تواند شبکه های داخلی ، ابر و شبکه ترکیبی را پوشش دهد. این ابزار مقیاس پذیر است و از طریق اشتراک آن هزینه می شود - ویژگی هایی که مخصوص SMB ها جذاب هستند.

از سال 2013 ، SolarWinds برخی از برنامه های کلیدی نظارت بر شبکه خود را در N-Central ادغام کرده است. اینها به عملكردها نظر می دهند وضعیت زندگی از همه پیوندها و خدماتی که برنامه ها را به کاربران نهایی ارائه می دهند. این خدمات شامل سرویس های وب ، برنامه های Microsoft Office 365 ، از جمله ایمیل و برنامه های داخلی می باشد. مشتریان می توانند عملکرد زیرساخت های IT و سیستم های خود را که توسط MSP ها با استفاده از N-Central کنترل می شوند ، به مشتریان خود تحویل بگیرند..

تغییر کلیدی که SolarWinds در آن پیاده سازی کرده است N-Central 12.2 جایگزین میراث است مدیر امنیت Endpoint با ماژولهای برتر خودش اینها یک مدیر پچ, یک مدیر اتوماسیون, و مدیر رمزگذاری دیسک.

مدیر رمزگذاری دیسک از دیسک های سخت نقاط پایانی متعلق به مشتریان MSP محافظت می کند زیرا دیسک کاملاً محافظت می شود. برون سپاران نمی توانند به داده های شرکت دسترسی پیدا کنند حتی اگر آن نقاط انتهایی از بین رفته یا به سرقت بروند.

مدیر پچ ماژول مستقل است و قابلیت های قدرتمندتری نسبت به توابع قبلی patch مدیر Endpoint Security Manager دارد. مدیر اتوماسیون فرآیندهای خودکار بیشتری را به N-Central می آورد. قابلیت های مدیر اتوماسیون به مدیریت پویا منابعی که از مجازی سازی VMWare پشتیبانی می کنند ، گسترش می یابد.

همه پیشرفتهای SolarWinds در نسخه های قبلی N-Central به نسخه 12.2 منتقل شده اند. مهمترین اینها نامیده می شود NetPath. این همه عناصر و خدمات شبکه را نشان می دهد که به ارسال یک برنامه به هر کاربر نهایی کمک می کند.

SolarWinds NetPath

عملکرد هر عنصر که به تجربه کاربر نهایی کمک می کند به صورت زنده نمایش داده می شود. بنابراین کارکنان پشتیبانی می توانند فوراً ببینند که تحویل مختل شده و کدام سرویس شبکه دلیل مشکلات عملکرد است.

مدیر امنیت Endpoint N-Able همچنان به عنوان بخشی از بسته SolarWinds N-Central در دسترس است. این ویژگی در مدیریت پچ متمرکز است و به یک ارائه دهنده خدمات مدیریت شده این امکان را می دهد که زبانه ها را در نسخه های همه برنامه ها ، خدمات و سیستم عامل هایی که در محیط مشتری کار می کنند ، نگه دارد. کنسول مرکزی ارائه دهنده نرم افزار را برای به روز رسانی نظرسنجی می کند. مدیر مرکز فناوری اطلاعات می تواند تصمیم بگیرد که آیا تمام تکه ها باید بطور خودکار چرخانده شوند یا در صورت تقاضا مدیریت شوند. لیست تکه های موجود قابل جستجو است, که به مدیران خدمات اجازه می دهد تا تکه های نرم افزارهای اساسی را برجسته و در اولویت قرار دهند.

به روزرسانی های پچ می تواند به دور از اوج ترافیک و زمان استفاده قرار گیرد. برنامه ریز N-Central شامل اتوماسیون فرآیند است که در صورت اشتباه بودن به روزرسانی ها ، اعلان برگشت و خطا را شامل می شود. مدیر patch به همراه سایر برنامه ریزان در سیستم ، ضبط می کنند که گره های فردی در حالت آفلاین باشد یا وضعیت دیگری را که مانع بروزرسانی شده است ، نمایش می دهد. این کمک بزرگی است که شما را قادر می سازد فرآیند مدیریت پچ را بدون نظارت در اعدام خارج از دفتر خارج کنید. راه حل های دیگر برای مشکل تجهیزات آفلاین که با N-Central امکان پذیر است ، شامل صف کارهایی است که باید در هنگام قدرت بعدی تجهیزات قطعه خفته انجام شود..

پکیج SolarWinds N-Central می تواند با سایر ابزارهای SolarWinds مانند مدیر MSP و Help Desk Manager ادغام شود.. این ادغام جریان اطلاعاتی را ایجاد می کند که امکان اتوماسیون جمع آوری بلیط راهنمای کار ، تعیین تکالیف و نظارت بر عملکرد را فراهم می کند. همه این جریانهای اطلاعاتی نیز آمارها را به سمت ماژولهای صورتحساب هدایت می کنند.

اگر ترجیح می دهید از خدمات Help Desk ارائه شده توسط سایر خانه نرم افزارها استفاده کنید ، API های داخل N-Central داده ها را به طیف وسیعی از ابزارهای رایج مانند داده ها منتقل می کنند و از آنها دریافت می کنند. Autotask ، Tigerpaw و ConnectWise. این اتصال به این معنی است که عملگرها می توانند تمام وظایف خود را از درون داشبورد N-Central انجام دهند. اگر سایر برنامه های Help Desk را به کار می برید ، آنگاه کارکنان پشتیبانی خط اول فقط نیاز به استفاده از سیستم Help Desk شما دارند. برنامه ریزی کار به کارمندان دفتری که توسط N-Central پشتیبانی می شوند ، انجام می شود.

سایر امکانات اداری موجود در N-Central شامل یک ورود تنها (SSO) مکانیکی که حساب Google G Suite را از طریق سیستم خاموش می کند OpenID Connect پروتکل.

SolarWinds N-Central نیازی به یک سیستم عامل ندارد. شما آن را روی یک سرور لخت نصب می کنید زیرا پیاده سازی CentOS درون بسته تعبیه شده است. میزبان شما برای این نرم افزار نیاز به مجوز Red Hat دارد. برخی از عناصر بسته N-Central به یک هاست مجزا و در حال اجرا ویندوز یا ویندوز سرور نیاز دارند. یک نمونه از این نیاز ماژول NetPath است. SolarWinds یک آزمایش 30 روزه رایگان N-Central را ارائه می دهد.

محاکمه رایگان 30 روزه SolarWindsMSP N-CentralStart

گزینه های RMM

حتی اگر شما می دانید که N-Central هنوز هم وجود دارد ، ممکن است شما علاقه مند به کاوش سایر نرم افزارهای RMM باشید. همه گزینه های N-Central که ما تحقیق کرده ایم رایگان است که بتواند یک آزمایش رایگان را برای شما ارائه دهد.

بخش بعدی این راهنما جزئیاتی از هر یک از این گزینه ها را نشان می دهد.

بهترین ابزارهای جایگزین N-Central

با ادامه عمر سرویس N-Central SolarWinds در واقع از ماندگاری یکی از رقبا نسبت به ابزار RMM خاص خود اطمینان حاصل کرد. این گزینه جایگزین پیش رو برای SolarWinds N-Central است و گزینه شماره یک است که در لیست شما به شرح زیر است. با این حال ، ما توصیفاتی از نه ابزار RMM دیگر را ارائه می دهیم که می توانند به عنوان گزینه ای برای N-Central کار کنند.

1. Paessler PRTG (امتحان رایگان)

PRTG RMMاستراتژی نظارت بر شبکه Paessler بی نظیر است. در حالی که سایر خانه های نرم افزاری ماژول های تخصصی تولید می کنند, Paessler محصول تنها را که PRTG است ، به بازار عرضه می کند. این بسته شامل تعداد زیادی سنسور است. یک سنسور بر یک جنبه خاص از زیرساخت نظارت می کند یا خدمتی مانند پینگ را انجام می دهد. این سیستم قادر به نظارت بر شبکه ها ، سرورها و برنامه ها است. با این وجود می توانید با انتخاب تعداد سنسورهای فعال شده ، این ابزار را تنظیم کنید. اگر فقط 100 حسگر را فعال کنید ، این سیستم کاملاً رایگان است.

PRTG می تواند به عنوان یک ابزار RMM مستقر شود. فرضیه این برنامه از PRTG این است که می تواند شبکه ها ، نقاط پایانی ، دستگاه های شبکه ، سیستم عامل ها و نرم افزار برای WAN را از یک مکان مرکزی کنترل کند. بر این اساس ، این کار برای MSP ها بسیار مناسب است تا چندین سایت را به نمایندگی از مشتری مدیریت کنند.

اگرچه استراتژی PRTG یکی از اعمال یک ابزار کنترل عمومی WAN برای سناریوهای MSP است ، این بسته شامل داشبورد مناسب و مدیریت حساب می باشد. این به شما امکان می دهد توانایی های مختلفی را به اعضای تیم مختلف اختصاص دهید.

یکی از ضعف PRTG برای MSP ها این است که صرفاً یک ابزار نظارت است. اگرچه این عملکردهای نظارتی بسیار جامع هستند ، اما سیستم PRTG هیچ کارکرد مدیریت زیرساختی مانند بلیط فروشی میز یا مدیریت پچ را شامل نمی شود. PRTG احتمالاً مناسب تر است برای یک مرکز IT شرکتی که به عنوان یک مرکز هزینه عمل می کند به جای اینکه به MSP های مستقل صریح عمل کند..

این ابزار از قابلیت نقشه برداری و ردیابی عالی برخوردار است, که شما را قادر می سازد ترافیک را برای مشتریان خود مدیریت کنید. قابلیت های PRTG نیز به عناصر شبکه ابر و بی سیم گسترش می یابد.

Paessler PRTG را به عنوان نرم افزار داخلی و همچنین به عنوان یک ارائه می دهد سرویس ابر. نرخی که برای این ابزار پرداخت می کنید بستگی به تعداد سنسورهای مورد نظر برای فعال سازی دارد. این شرکت یک آزمایش آزمایشی رایگان برای مشتریان جدید انجام می دهد و به هر دو قالب گسترش می یابد. این نرم افزار روی ویندوز سرور نصب شده است و حتی اگر شما سرویس Cloud-based را انتخاب کنید ، هنوز هم نیاز دارید که جمع کننده داده ها را روی سیستم خود نصب کنید که به Windows Server احتیاج دارد. محاکمه رایگان به شما سنسور نامحدود می دهد. شما میتوانید دانلود کنید PRTG در یک محاکمه رایگان 30 روزه. این دادگاه در تاریخ انقضاء متوقف می شود اما پس از آن تاریخ هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی شود.

Paessler PRTG بارگیری آزمایشی 30 روزه رایگان

2. SolarWinds RMM (امتحان رایگان)

SolarWinds RMM

SolarWinds RMM بخشی از مجموعه ای از دستیاران پشتیبانی از راه دور است که توسط این شرکت تولید شده است. سایر ابزارهای MSP گرا که SolarWinds تولید می کند مدیر MSP, پشتیبان گیری SolarWinds, اطمینان ایمیل SolarWinds, اطلاعات خطر SolarWinds, و SolarWinds کنترل را در دست می گیرد. همه این ابزارها به گونه ای طراحی شده اند که با ماژول RMM در کنار هم کار کنند ، اگرچه به طور جداگانه فروخته می شوند.

ماژول MSP SolarWinds که به طور مستقیم نقشه برداری از عملکرد N-Central است ، SolarWinds RMM است. این شرکت در زمان استفاده از N-Central ، دو بسته RMM رقیب را راه اندازی کرد. سایر ابزارهای MSP آن نیز قادر به تعامل با N-Central هستند ، بنابراین اگر تصمیم دارید تمام نرم افزارهای MSP خود را از SolarWinds دریافت کنید, شما هنگام انتخاب نرم افزار برای پوشش RMM دو گزینه دارید.

ویژگی های اصلی این ابزار بسیار شبیه به ویژگی های موجود در SolarWinds N-Central است. این سیستم به شما امکان می دهد دارایی های مشتری را در سایت های از راه دور ، هم از طریق تماس مستقیم و هم از طریق روش های خودکار ، مدیریت کنید. مدیریت پچ و هماهنگی بروزرسانی آنتی ویروس عناصر بسیار قوی SolarWinds RMM هستند. افزودن ماژول Risk Intelligence شرکت ، ویژگیهای امنیتی این ابزار را که شامل محافظت از بدافزار و محافظت از وب سایت است ، به شدت ارتقا خواهد داد این سیستم همچنین از احتمال استفاده از وب سایتهای آلوده به عنوان نقطه ورود به شبکه محافظت می کند.

این ابزار قادر به نظارت بر طیف گسترده ای از دستگاه ها است و همچنین می تواند سرویس های پشتیبانی را برای مجازی سازی شناسایی و ردیابی کند. ترکیبی از توابع ساخته شده در RMM عامل ها را قادر می سازد پیگیری شرایط سیستم در سایت های مشتری از یک کنسول. داشبورد شامل ویژگی های اتوماسیون مانند تخصیص فعالیت کشیدن و رها کردن است. گزارش هایی که با بسته ارسال می شود به شما در نظارت بر عملکرد کارکنان و همچنین شرایط سایت مشتری کمک می کند. با ترکیبی از گزارشات مربوط به ابزار RMM و ابزارهای داشبورد آن ، تیم شما قادر خواهد بود تهدیدهای امنیتی و عملکردی را برای سیستمهای مشتری شما شناسایی کند و آنها را قبل از آسیب رساندن به سمت آنها هدایت کند. سادگی رابط RMM یکی از نقاط قوت این ابزار است زیرا کارکنان پشتیبانی را قادر می سازد به سرعت به بیشترین استفاده از ابزارها برسند.

SolarWinds یک آزمایش 30 روزه رایگان از بسته RMM خود ارائه می دهد. برای دریافت این پیشنهاد نیازی به ارائه جزئیات پرداخت ندارید. بنابراین ، هیچ خطری برای امتحان کردن وجود ندارد.

SolarWinds RMMDownload محاکمه رایگان در SolarwInds.com

3. OpenRSM

OpenRSM

اگرچه PRTG نسخه رایگان دارد و هر دو راه حل SolarWinds RMM را می توانید در یک آزمایش رایگان داشته باشید ، اما هیچ یک از این گزینه ها به عنوان خدمات رایگان از سطح زمین برنامه ریزی نشده اند. OpenRMS یک پروژه منبع باز است که میزبان Sourceforge است. شما فقط می توانید کد برنامه نویسی را بارگیری کرده و بسته را به صورت رایگان نصب کنید.

بودن یک پروژه غیر تجاری رایگان, OpenRMS به اندازه گزینه های برتر در این راهنما پیشرفته نیست و شما هیچ گونه پشتیبانی فنی از شرکت دریافت نمی کنید - زیرا هیچ شرکتی وجود ندارد. با این وجود ، دسترسی به کد منبع بدین معنی است که می توانید مطمئن باشید که هیچ ترفند پنهانی وجود ندارد. همچنین اگر منابع برنامه نویسی را در دسترس خود دارید ، گزینه سفارشی سازی کد نیز برای بدست آوردن راه حل کامل RMM برای سازمان شما وجود دارد.

هسته اصلی سیستم OpenRMS یک سرویس کنترل از راه دور است. پلاگین های ماژول مرکزی به همه قابلیت ها امکان نظارت بر شبکه های بی سیم و حتی دستگاه های IoT را می دهد. این سیستم شامل نرم افزارهای نمایشی است که روی تجهیزات از راه دور نصب می شود. این با ماژول سرور ارتباط برقرار می کند ، که مرکز فرمان را فراهم می کند.

سه دسته اصلی کار که توسط کنسول مدیریت از راه دور انجام می شود عبارتند از:

 • مدیریت دارایی
 • نظارت بر شبکه
 • کنترل دسک تاپ از راه دور

انواع کارهایی که این امکانات می توانند انجام دهند شامل توزیع مسیر ، مدیریت اعتبار کاربر, و گزارش وضعیت. نرم افزار OpenRSM در سیستم عامل های Windows و Linux قابل نصب است. همچنین عاملی وجود دارند که بر روی سیستم های تعبیه شده کار می کنند.

اگر مجازی سازی را در شبکه خود یا در سایت های مشتری انجام می دهید ، سرویس OpenRSM می تواند این سرویس ها را برای شما مدیریت کند. این نرم افزار همچنین می تواند در هر زمان که به سخت افزار و سیستم عامل های اصلی مورد نیاز باشد ، محیط VM را دور بزند.

ماژول گزارش دهی OpenRSM گزینه ای را در اختیار شما قرار می دهد گزارش های خود را بسازید. این برنامه با بسیاری از قالب های گزارش از پیش نوشته شده ارسال نمی شود و به طور خاص برای ارائه به عنوان گزارشگر مطابقت با SLA طراحی نشده است ، بنابراین باید آن دسته از گزارش ها را برای خود تنظیم کنید.

اگر شما به راه حلهای "برش کوکی" که توسط خانه های بزرگ نرم افزاری ارائه می شود ، جذب نمی شوید ، می توانید گزینه منبع باز قابل تنظیم برای شما باشد. این نرم افزار نیاز به کار دارد. با این حال ، استفاده کاملاً رایگان است.

4. OpenNMS

افق OpenNMS

OpenNMS گزینه های RMM با منبع آزاد و دیگری را به شما پیشنهاد می دهد. این سیستم دارای فرمت تولیدی متفاوت با OpenRMS داوطلب محور است. سرویس OpenNMS منبع باز است و هر کس می تواند کد را بخواند. با این حال ، این یک محصول تجاری است و دارای حق چاپ است. یک نسخه پولی از OpenNMS نیز وجود دارد.

OpenNMS رایگان Horizon نام دارد و نسخه پرداخت شده مریدین نام دارد. نسخه Meridian دارای ویژگی های بیشتری است و نسبت به Horizon در معرض آزمایش نرم افزارهای جدی تری قرار می گیرد. این پشتیبانی فنی ، از جمله انتشار به روزرسانی منظم تر و رفع اشکال نسبت به نسخه رایگان در دسترس است. هر دو نسخه در طول زمان با بروزرسانی ها هماهنگ می شوند.

کشف اشکال و رفع اشکالات توسط Horizon توسط یک انجمن کاربر ایجاد می شود ، در حالی که یک کارمند اختصاصی بر نسخه پرداخت شده نظارت می کند. بنابراین ، هشدارهای اشکال و نوآوری های مشاهده شده یا ایجاد شده توسط کاربران ، در نهایت وارد نسخه پرداخت شده می شوند ، اما فقط یک بار داوری کد ثابت می شود. اصولاً با استفاده از Horizon نسخه بتا Meridian را دریافت می کنید.

NMS مخفف "سیستم نظارت بر شبکه.این مانیتور ترافیکی است که می تواند برای پشتیبانی WAN اعمال شود ، بنابراین برای ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده نیز مناسب است تا فعالیت های شبکه های مشتری را بررسی کنند..

شرکت پشت این سرویس دائماً در حال بهبود تجسماتی است که ماژول مدیریت در داشبورد خود ارائه می دهد. با این حال ، پایان عقب همان است و در درجه اول است مبتنی بر SNMP سرویس. این یک راه حل برای MSP هایی است که عملکرد شبکه را نظارت می کنند و قراردادهایی دارند که در مورد دسترسی مداوم دستگاه های شبکه هستند. هیچ ماژول حل مسئله در بسته وجود ندارد. با این حال ، امکانات دسترسی از راه دور می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بررسی تنظیمات و همچنین به بیرون انداختن تکه.

این یک سیستم نظارتی است که بهتر است برای یک سیستم دفتریاری برای بخش فناوری اطلاعات یک شرکت با اندازه متوسط ​​مناسب باشد.

5. ناجیوس هسته

ناگیوسناجیوس هسته است یک سیستم نظارت بر شبکه منبع آزاد. این ابزار می تواند بی وقفه توسط افزونه ها گسترش یابد. می توانید افزونه های خود را بنویسید یا آنها را از انجمن کاربر دریافت کنید. این ابزار از پایگاه کاربر بسیار گسترده ای برخوردار است و حتی سیستم های مدیریت شبکه دیگری نیز وجود دارد که اقتباسی از Nagios Core است. کاربران Nagios از طریق یک انجمن ارتباط برقرار می کنند و برنامه های افزودنی خود را به صورت رایگان به سیستم اصلی ارائه می دهند. می توانید پسوندهایی را انتخاب کنید که Nagios Core یک ابزار عالی RMM برای رقیب N-Central باشد.

هسته اصلی Nagios Core شامل رابط کاربری نیست ، اما می توانید انتهای جلویی را که به صورت رایگان در انجمن کاربر موجود است مرور کنید.. بسته Core به دلیل انعطاف پذیری بسیار مورد پسند واقع شده است, اما استاندارد پیامرسانی بومی آن می تواند سیستم یک شبکه بزرگ را با ترافیک اضافی بارگذاری کند. با این وجود ، می توانید با اضافه کردن یک پلاگین مانیتورینگ SNMP و با تکیه بر آن پروتکل به جای سیستم نظارت هسته ، آن را تنظیم کنید.

Nagios Core قادر به فعالیت و نظارت بر هر دو است پنجره ها و لینوکس میزبان این سیستم می تواند سرورها و برنامه های کاربردی و همچنین تجهیزات شبکه را رصد کند. این ابزار همچنین می تواند برای تمرکز روی برنامه های وب تنظیم شود. یک پروژه رایگان اضافی Nagios با نام Nagios Fusion ، سایتهای مختلف را به هم پیوند می دهد. بنابراین اگر از ناجیوس برای نظارت بر سایت های مشتری استفاده می کنید ، احتمالاً در پایان نصب Nagios Core را در هر سایت مشتری و سپس مدیریت همه آنها از راه دور از HQ خود ، اگرچه این سیستم لینک دهنده است..

اگر می خواهید جلوی پیشرفته تری برای Nagios داشته باشید و نگران نباشید که به دنبال صفحات انجمن برای راهنمایی و اضافات باشید ، می توانید برای Nagios XI که یک سیستم نظارت کامل زیرساخت است ، با رابط کاربری جذاب و پشتیبانی فنی گنجانده شده است. Nagios XI دارای ویژگی های کامل چند مستاجر است ، که می تواند راه حل سریعتر برای MSP ها نسبت به Nagios Core ایجاد کند. شما می توانید نسخه کامل Nagios XI را در یک محاکمه رایگان 60 روزه دریافت کنید.

6. Comodo One

Comodo RMM

كودودو یكی است یک پلت فرم رایگان RMM. جنبه های امنیتی نرم افزار مدیریت پرداخت می شود. با این حال ، سیستم اصلی RMM رایگان است. Comodo در زمینه امنیت سایبری تخصص دارد ، بنابراین بستر One آن را قادر می سازد تا مجموعه ای از ویژگیهای امنیتی خود را در یک نقطه دسترسی یکپارچه و یکپارچه بفروشد. این سیستم قادر به نظارت بر شبکه های محلی ، سرویس های مبتنی بر ابر و سیستم های ترکیبی است. این امر به ویژه در محافظت از برنامه های وب قدرتمند است.

ماژول اصلی Comodo One برای MSP است نظارت و مدیریت از راه دور Comodo (CRMM) عناصر اصلی این سرویس دسترسی به نقطه انتهایی ، اشتراک دسک تاپ از راه دور اتوماسیون خدمات حرفه ای است (PSA) - این به معنی بلیط فروشی ، تخصیص وظیفه ، اجرای سیاست و ورود به سیستم است.

کنسول مرکزی یک انتهای تونل ارتباطی بین شما و سایت های مشتری شما را فراهم می کند. عنصر دیگر این است یک برنامه عامل, که باید در هر نقطه انتهایی از راه دور نصب شود. نرم افزار عامل می تواند هنگام ثبت دارایی ها در برنامه خدمات شما ، از راه دور نصب شود. هنگامی که سایتی از طریق دروازه آن متصل شد ، مانیتور شبکه ساخته شده در بسته EMM بطور خودکار جستجوی همه دارایی های موجود در آن شبکه می شود. سیستم Comodo علاوه بر نظارت بر عملکرد شبکه ، سرور و عملکرد برنامه ، مرتباً خطرات شبکه را کنترل می کند 18 تست مختلف برای شناسایی نقاط ضعف امنیتی.

با برقراری اتصال RMM ، شما می توانید سایر سرویس های Comodo مانند امنیت لبه را برای سرورهای وب که شامل حفاظت DDoS و خدمات DNS هستند ، اضافه کنید. این کنسول همچنین به یک مدیر وظیفه برای رهبران پشتیبانی کارمندان و یک مدیر patch برای مدیر سیستم دسترسی می دهد. همچنین می توانید خدمات پشتیبان گیری از داده های ابر را به تعرفه خود اضافه کنید.

سرویس RMM مبتنی بر Cloud است ، اما قادر به نظارت بر دارایی های موجود در سایت است ویندوز ، لینوکس, و سیستم عامل مک. این سرویس همچنین می تواند به مدیریت دستگاه تلفن همراه و توزیع نرم افزار گسترش یابد. به نظر می رسد دورنمای دریافت RMM رایگان از یک منبع معتبر مانند Comodo برای واقعیت است. با این حال ، توجه داشته باشید که برای جمع آوری یک سیستم IT پشتیبانی کامل MSP ، مجبور به پرداخت برخی ماژول ها خواهید شد.

7. Microsoft SCCM

مایکروسافت SCCM

Manager System Center Configuration Manager ابزاری مبتنی بر ویندوز است که توانایی نظارت بر رایانه های موجود را دارد ویندوز ، لینوکس ، یونیکس, و سیستم عامل مک سیستم های عامل. همچنین می تواند دستگاه های تلفن همراه را در حال اجرا مدیریت کند Windows Phone ، iOS ، Android, و سیمبیان.

این یک جایگزین بسیار جامع برای N-Central است. این شامل چندین ویژگی است که آن را برای MSP ها ایده آل می کند. اگر به دنبال یک گزینه جایگزین N-Central برای اداره یک بخش خدمات فناوری اطلاعات در داخل هستید ، توجه داشته باشید که بسیاری از کاربران مشاغل کوچک SCCM گزارش می دهند که این یک سیستم بسیار پیچیده و زمان بر است. بنابراین شما فقط باید در صورت داشتن یک سیستم چند منظوره نسبتاً بزرگ با یک تیم ، از این ابزار برای پشتیبانی در محل خود استفاده کنید..

اگر وظیفه اصلی شما نظارت بر سیستم عامل ها و نرم افزارهای در حال اجرا بر روی رایانه ها و دستگاه های شبکه در سایت مشتری باشد ، SCCM گزینه عالی است. این شامل مدیریت پیکربندی تجهیزات شبکه ، استقرار نرم افزار برای گره های کاربر نهایی و سرورها و مدیریت پچ برای آن نرم افزار ، هم برای سیستم عامل و هم برای برنامه های کاربر است..

برخی از ویژگی های جالب SCCM ، که آن را فراتر از یک سیستم مدیریت مستقیم پچ قرار می دهد ، توانایی آن در تعامل با فایروال و آنتی ویروس و قابلیت های مدیریت مجوز است..

لپ تاپ ها و دستگاه های متعلق به کاربر می توانند برای مدیران سیستم سردرد ایجاد کنند و SCCM روش بسیار خوبی برای تشخیص دستگاه های رومینگ است که از سایت به سایت دیگر ظاهر می شود. این سناریو معمولی است که اغلب توسط کارمندان HQ شرکت ها تجربه می شود که مرتباً از سایت های دیگر برای جلسات و پروژه ها استفاده می کنند. SCCM قادر است برنامه های شرکتی را در دستگاه های متعلق به کاربر مخلوط کرده و نقاط مدیریت دسترسی نرم افزار را در سایتهای مشتری ایجاد کند. این نقاط مدیریت پچ را قادر می سازد در حالی که یک دستگاه در سایت دیگری است در حالی که نظارت بر خط مشی گره خورده به پایگاه خانه ثبت شده دستگاه ادامه می یابد.

فرمول خط مشی و ویژگی های اجرایی که می توانید با استفاده از SCCM مستقر کنید ، این بسته را ایجاد می کند یک انتخاب ویژه برای MSP است. این کارکردهای مرتبط با خط مشی نیز به طور جداگانه با بستر سیاستگذاری مایکروسافت در دسترس هستند. مجوزهای کاربر از طریق سیستم تأیید هویت Active Directory مورد علاقه مایکروسافت مدیریت می شوند.

از آنجا که SCCM از بسیاری از مؤلفه های مایکروسافت استفاده می کند ، در مدیریت نقاط پایانی از راه دور که از سیستم عامل ویندوز استفاده می کنند بسیار بهتر از هر سیستم عامل دیگر است. این نرم افزار رایگان نیست ، اما شما می توانید SCCM را در یک محاکمه آزاد 180 روزه ارزیابی کنید.

8. ConnectWise Automate

مدیریت پایان نقطه متصل

ConnectWise Automate یک سیستم مدیریت شبکه است شامل تعدادی از ویژگی های مدیریت از راه دور است. این خصوصیات RMM این نرم افزار را به عنوان یک جایگزین N-Central برای MSP ها عالی می کند. می توانید از طریق ابزار ، نظارت و هشدار سیستم ، مدیریت پچ ، کنترل از راه دور ، اسکریپت و مدیریت دارایی را انجام دهید.

نام این ابزار نشان می دهد که سازندگان آن بویژه می خواستند تهیه کنند سیستمی که بسیار جامع توسط اسکریپت ها هدایت می شود. سطح اتوماسیون سیستم مدیریت دارایی را می توان نصب کرد و همچنین می تواند از طریق ماژول اسکریپت نویسی که به شما امکان می دهد گردش کار خودکار خود را ایجاد کنید ، افزایش یابد..

ماژول دسترسی از راه دور ConnectWise Automate نام دارد اتصال صفحه و این یک راه عالی برای تکنسین های Help Desk برای رفع مشکلات در رایانه های مشتری خاص است. بنابراین ، ترکیبی از زبان اسکریپت و دسترسی دستی ad-hoc ارائه شده توسط Screen Connect بدان معنی است که می توانید طیف وسیعی از توابع پشتیبانی مشتری را با این ابزار پوشش دهید.

طیف وسیعی از خدمات ارائه شده توسط ConnectWise Automate نیز به مشتری پایه بسیار گسترده مشتری می دهد. مناسب برای خدمات از راه دور است که توسط یک اپراتور فردی انجام می شود ، مانند آموزش و پشتیبانی یک به یک. همچنین می تواند به تعداد MSP با تعداد زیادی مشتری سرو شود. پردازنده می تواند از راه دور از طریق دعوت نامه الکترونیکی انجام شود اگر شما نیاز به پشتیبانی از یک تیم مستقر در خانه دارید ، یا می توانید خط مشی گروهی را اعمال کنید ، تا تعداد زیادی از ماشینهای مشابه را در یک سایت مدیریت کنید به طور خودکار.

دسترسی به ConnectWise Automate بر روی مدل Software-as-a-service از Cloud انجام می شود ، که باعث می شود کارمندان جدید فنی و مشتری های جدید را به راحتی اضافه کنید. خدمات کاملاً مقیاس پذیر است. می توانید ConnectWise Automate را در یک آزمایش رایگان 14 روزه دریافت کنید. تیم فروش خوشحال است که در صورت درخواست ، دوره آزمایشی را تا یک ماه تمدید کند. با این حال ، در نهایت این یک سرویس پولی است.

9. نبض

پالس

Pulseway یک سیستم مدیریت شبکه مبتنی بر Cloud است که دارای ویژگی هایی است که MSP ها را جذب می کند. مقیاس پذیری این ابزار و کاربرد آن مدل قیمت گذاری اشتراکی در هر محل کار گسترش مشتری خدمات با دستیابی به مشتری جدید ، کاربری آن را بسیار آسان می کند. بازار میانی نرم افزار RMM در حال حاضر بسیار شلوغ است و شاید بتوانید جداگانه گفتن تعدادی از سرویس های موجود در این لیست مشکل باشد. Pulseway چشم انداز بسیار شبیه به ConnectWise Automate و Kaseya VSA است (در زیر) ، بنابراین در هر سه مورد ، شما نیاز به ارزیابی هر گزینه در پیشنهادات آزمایشی رایگان آنها دارید.

مانند ConnectWise Automate ، راه حل Pulseway برای MSP ها رایگان نیست ، اما می توانید آن را در یک آزمایش رایگان دریافت کنید. این شرکت همچنین نسخه ای از سیستم نظارت بر شبکه Pulseway را به صورت رایگان و برای مشاغل بسیار کوچک ارائه می دهد. Pulseway رایگان فقط به یک حساب کاربری اجازه می دهد و به شما امکان می دهد فقط دو نقطه پایانی را مدیریت کنید. نسخه کامل Team نیز به صورت نرم افزار داخلی ارائه می شود.

Pulseway بسته اشتراک مشترک را برای MSP ها ارائه می دهد تمام توابع RMM را فراهم می کند که شما نیاز به پشتیبانی از مشتریان خود دارید. در بالای RMM استاندارد ، یک مجموعه اضافی از مواد افزودنی برای تقویت سیستم و پوشش کلیه تعامل های مشتری و سیستم های داخلی وجود دارد..

آنلاین داشبورد پالسوی دسترسی به کنترل دسک تاپ از راه دور ، مدیریت پچ سیستم عامل ، استقرار نرم افزار ، مدیریت بروزرسانی و نظارت بر برنامه را می دهد. ابزارهای تعبیه شده در داشبورد ، اتوماسیون پیشرفته ، نظارت عملیاتی ، گزارش SLA مشتری و ابزارهای گزارش گیری اطلاعات مدیریتی سفارشی را ارائه می دهند..

تیم ها می گیرند ورود چندگانه و توابع حساب گروهی که به شما امکان می دهند داشبورد را بر اساس نقش کارمند تطبیق دهید. همچنین می توانید تنظیمات هشدار نظارت بر سیستم را تنظیم کرده و آن هشدارهای خدمات را از طریق ایمیل به اعضای تیم های مختلف هدایت کنید. همچنین می توانید جریان های کاری خودکار را که توسط رویدادهای خاصی که در شبکه های مشتری هایتان تشخیص داده می شوند ، اختصاص دهید.

ماژول های اضافی موجود از Pulseway شامل محافظت از سرور وب ، محافظت از آنتی ویروس ها ، سرویس پشتیبان گیری از داده های ابر و یک ماژول PSA.

10. Kaseya VSA

Kaseya VSA

Kaseya VSA سومین انتخاب ما در مورد سیستم عاملهای پشتیبانی MSP مقیاس پذیر در بازار میانی است که در اتوماسیون وظیفه برتری دارد. همچنین Kaseya دارای یک ماژول کنترل از راه دور به نام Live Connect است ، بنابراین می توانید به روزرسانی های انبوه را پیاده سازی کنید و همچنین به هر نقطه انتهایی یک به یک توجه کنید.

به عنوان یک MSP ، باید دریافت کنید نظارت خودکار شبکه با هشدارهای داخلی ، مدیریت پچ و ممیزی سرویس در سکوی پشتیبانی شما. این ویژگی هایی است که N-Central ارائه می دهد و همچنین با Kaseya VSA استاندارد هستند.

یکی از ویژگی های اصلی که Kaseya VSA ارائه می دهد ، ماژول است که نامیده می شود AssetIQ. این یک سیستم مدیریت اسناد متنی است و به راحتی می توان دریافت که چگونه این می تواند بار MSP را سبک کند. سیستم اسناد می تواند به همین ترتیب کار کند یک جایگزین برای میزهای راهنما, یا می تواند به عنوان اسکریپت برای اپراتورهای Help Desk ساخته شود تا بتوانند از طریق یک مشکل کار کنند و مشکلات را به پشتیبان کارمندان خود هدایت کنند. اگر می خواهید به یک جریان کاری مرتبط باشید ، پایگاه اسناد می تواند راهنمایی برای اصلاح استراتژی ها در صورت حضور و غیاب انسانی برای یک دسته خاص از مشکلات ارائه دهد. بنابراین گزینه مستندات راهنما مسیری میانه بین اتوماسیون حل مسئله و تماس شخصی را به شما می دهد.

چند ویژگی خوب دیگر از جمله ادغام AV و پشتیبان به شما امکان می دهد ویژگی های ارزش افزوده را در برگه شارژ خود ادغام کنید.

خواه در حال راه اندازی یک مرکز بهره برداری شبکه داخلی یا ارائه کار MSP برای شخص ثالث باشید ، می توانید تمام نیازهای سیستم خود را با Kaseya VSA پوشش دهید. تنها مشکلی که شما خواهید داشت ، تمایز میان این رقبای اصلی سرویس است که در این راهنما ذکر شده است. این شرکت یک آزمایش رایگان 14 روزه را ارائه می دهد تا بتوانید با برنامه های Kaseya VSA آشنا شوید.

انتخاب RMM

وقتی جایگزینی N-Central را در نظر می گیرید ، باید مرزهای تعریف RMM را نیز جستجو کنید. دشوار است بدانید که آیا یک ابزار خاص در نقشی که N-Central می تواند بدون در نظر گرفتن کلیه خدمات مرتبط از آنچه که MSP به آن نیاز دارد ، خواهد داشت ، متناسب خواهد بود. اگر فقط جستجوی خود را به سمت راست محدود می کنید مدیریت پچ و سیستم های دسترسی از راه دور, سپس استخر گزینه های دیگر به یک دریاچه گسترش می یابد. با این حال ، یک مزیت بزرگ از خرید ابزار از یک ارائه دهنده سیستم جامع این است که محصولات همراهی را ارائه می دهد که داده ها را با ابزار مورد نظر مبادله می کنند..

آیا می توانید MSP را با RMM مستقل اجرا کنید؟ نه ، شما نمی توانید ، بنابراین هیچ نکته ای در نظر گرفتن بهترین RMM در جهان وجود ندارد: اگر داده ها را با سیستم Help Desk خود رد و بدل نکنید ، یک PSA مرتبط ندارید و نمی تواند در SLA ادغام شود. سیستم انطباق و صورتحساب.

گزینه های RMM

این بررسی محدود است به ده گزینه جایگزین N-Central برای صرفه جویی در وقت شما شاید تعجب کنید که چرا برخی از ابزارهای بسیار عالی مدیریتی که احتمالاً دیگران را در مورد آن شنیده اید ، در این لیست ظاهر نمی شوند. به خصوص ، شاید شما در مورد Zabbix و Icinga 2 شنیده باشید. این دو ابزار بسیار بسیار نزدیک به Nagios هستند و به نظر می رسد که شامل Zabbix و Icinga 2 در ضمن شامل Nagios نیز نباشید..

هنگام تصمیم گیری در مورد ابزار برای درج در این لیست ، نیاز به ارائه گزینه های بی نظیر بود. Zabbix گزینه خوبی است, اما Nagios رهبر گروه نظارت بر شبکه منبع باز است و پلاگین های موجود در آن را برای استفاده از MSP بهتر از Zabbix دارد.

Icinga 2 یک کلون مستقیم ناجیوس است. بنابراین ، تمام افزونه های موجود برای Nagios نیز با آن گزینه های مدیریت شبکه کار می کنند. با این حال ، به نفع کوتاه بودن ، تمام کلون های ناجیوس در یک ورودی کوتاه می شوند.

مانند Nagios ، Zabbix و Icinga 2 ، Kaseya VSA ، Pulseway و ConnectWise Automate محصولات بسیار مشابهی هستند. با این حال ، هر یک از این تمرکزها را دارد که آن را برای مخاطبان متفاوت مناسب تر می کند. رویکرد Kaseya VSA برای مدیریت اسناد هوشمند می تواند به عنوان یک راه حل خودکار سرویس دهی در نظر گرفته شود که یک MSP می تواند به عنوان یک خط مقدم در حال انجام به عنوان یک سیستم نظارت و کنترل پچ شبکه از راه دور استاندارد راه اندازی و اجرا کند. قابلیت اسکریپت نویسی ConnectWise Automate آن را ایجاد می کند ابزاری بی نظیر برای MSP ها که می خواهند تعداد کارمندان را جایگزین کنند. Pulseway یک ستاره در حال ظهور است که دارای یک پیروان بسیار وفادار است ، بنابراین لازم است در این لیست بهترین گزینه های N-Central به سادگی به دلیل مشخصات درخشان آن گنجانده شود..

گزینه های N-Central

اگر ناراحت هستید که N-Able N-Central دیگر در دسترس نیست ، باید خوشحال باشید که می دانید N-Central اکنون یک محصول SolarWinds است. SolarWinds یک سازمان بسیار بزرگ است و قادر به ارائه پشتیبانی فنی بسیار بهتری از خریداران خود نسبت به N-Able است که تاکنون توانسته است از آن استفاده کند..

نوشتن مجدد SolarWinds در مورد N-Central ، آن را با سایر ماژول های MSP ارائه شده توسط این شرکت سازگار کرده و همچنین آورده است قابلیت همکاری با پایدارتر SolarWinds از ابزارهای تخصصی مدیریت دارایی.

از لیست ما می توانید آن را ببینید لازم نیست گزینه های خود را در خدمات پرداخت شده محدود کنید. بسیاری از سیستم های پشتیبانی رایگان با منبع آزاد و MSP در خارج وجود دارد. با این حال ، هرگز این واقعیت را از دست ندهید شما چیزی رو گرفتید که قیمت ش رو پرداخت کردید و اگر کسب و کار شما به ارائه خدمات عالی در فناوری اطلاعات متکی است ، شما واقعاً نمی توانید به خاطر فشارهای بودجه ، خطر برش گوشه ها را داشته باشید.

آیا شما MSP را اداره می کنید؟ آیا شما یکی از هزاران کارآفرین در سراسر جهان هستید که مهارت های فناوری اطلاعات را به یک سرویس مدیریت مستقر در خانه تبدیل کرده است؟ کدام بسته RMM را ترجیح می دهید؟ پیامی را در نظرات بخش زیر برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود با جامعه.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 + = 54

Adblock
detector