10 بهترین گزینه برای PingPlotter

10 بهترین گزینه برای PingPlotter

PingPlotter ابزاری محبوب برای نظارت بر شبکه است که به سازمان های بی شماری برای رفع مشکلات شبکه کمک کرده است. PingPlotter اطلاعات مربوط به عملکرد شبکه شما را می گیرد و آن را در قالب گرافیکی ضبط می کند تا بتوانید عملکرد شبکه را تحلیل کنید. با این حال ، تعدادی از محدودیت ها وجود دارد ، به همین دلیل لیستی از بهترین گزینه های x برای پینگ پلاتر ایجاد کرده ایم.

قبل از اینکه به گزینه های دیگر نگاه کنیم ، اجازه دهید برخی از محدودیت های Pingplotter را بررسی کنیم:

 • ویژگی های محدود
 • گرافیک منسوخ
 • ارتباطات محدود به استفاده از درگاه TCP 9636 است
 • بدون رابط نقشه

در اینجا لیستی از X بهترین گزینه های Pingplotter آورده شده است:

 1. TraceRoute NG (ابزار رایگان)- تجزیه و تحلیل مسیر شبکه زنده با استفاده از TCP و ICMP که بر روی ویندوز اجرا می شوند.
 2. مانیتور شبکه PRTG (امتحان رایگان)- مجموعه ای از ابزارهای مدیریت شبکه که شامل مانیتورهای Traceroute و Ping است. بر روی سرور ویندوز اجرا می شود.
 3. WinMTR - یک ابزار رایگان Ping و Traceroute برای ویندوز.
 4. مسیر آنالایزر Pro - یک بسته مفید از ردیاب ، قطعنامه های DNS ، قطعنامه های Whois و قطعنامه های ASN / ISP برای Windows و Mac OS.
 5. باز کردن Visual TraceRoute - این ابزار رایگان ردیاب مسیرهای ارتباطی را بر روی نقشه ای در دنیای واقعی ترسیم می کند. در Windows ، Mac OS و OpenSUSE Linux اجرا می شود.
 6. CountryTraceRoute - یک ردیاب رایگان که مسیرها را به صورت زنده و ویندوز نشان می دهد.
 7. NetScanTools Basic - ابزارهای Ping ، Traceroute ، Whois و DNS در یک رابط کاربری ساده. این ابزار بر روی ویندوز اجرا شده و قابل استفاده نیست.
 8. SmokePing - یک ابزار پینگ منبع باز آزاد که روی Linux و BSD Unix اجرا می شود.
 9. ضرب کردن - یک اسکنر شبکه و ابزار کشف دستگاه مبتنی بر پینگ که روی ویندوز اجرا می شود.
 10. Bping - یک نوع پینگ خط فرمان رایگان که برای ویندوز در دسترس است.

1. TraceRoute NG (ابزار رایگان)

Traceroute NG

TraceRoute NG راه حل تجزیه و تحلیل مسیر شبکه SolarWind و جایگزین PingPlotter برای ویندوز است. TraceRoute NG پشتیبانی را ارائه می دهد IPv4 و IPv6 و می تواند تغییرات مسیر را هنگام وقوع تشخیص دهد. برای اطمینان از حداکثر دید ، مسیر مسیر بر روی TCP و ICMP کنترل می شود.

یکبار زندگی کن, TraceRoute NG می توان برای شناسایی جزئیاتی مانند آدرس های IP و نام های میزبان استفاده کرد. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید برای مسائل عملکردی مانند نظارت داشته باشید از دست دادن بسته و تاخیر. همه اینها از طریق رابط کاربری ساده که نمایش گرافیکی از استفاده از شبکه را ارائه می دهد ، مورد بررسی قرار می گیرد.

به طور کلی TraceRoute NG یک جایگزین رایگان برای PingPlotter است ، که همه چیز را برای نظارت بر عملکرد شبکه و عیب یابی برای مشکلات مهم فراهم می کند. اگرچه به اندازه ابزاری مانند مانیتور عملکرد شبکه SolarWinds پیچیده نیست ، اما تمام اصول لازم برای نظارت بر شبکه را فراهم می کند. شما میتوانید دانلود کنید TraceRoute NG رایگان.

SolarWinds TraceRoute NGDownload 100٪ ابزار رایگان

2. مانیتور شبکه PRTG (امتحان رایگان)

تصویر مانیتور شبکه PRTG

در ادامه در لیست ما قرار خواهیم گرفت مانیتور شبکه PRTG. مانیتور شبکه PRTG ابزاری برای نظارت بر شبکه است که طیف گسترده ای از ویژگی های فراتر از ویژگی های ارائه شده توسط PingPlotter را ارائه می دهد. با مانیتور شبکه PRTG می توانید اسکنرهای پینگ و Traceroute را با حسگرهای قابل تنظیم تنظیم کنید.

برای نظارت بر Traceroute اختصاصی وجود دارد سنسور شمارش Traceroute Hop که برای نظارت بر تعداد رابطهای مورد نیاز سنسور کاوشگر قبل از رسیدن به دستگاه دیگری استفاده می شود. با استفاده از سنسور Traceroute HopCount می توانید معیارهای زیر را مشاهده کنید: زمان اجرا و تعداد هاپس.

علاوه بر این ، یک سنسور پینگ وجود دارد که به اندازه گیری در دسترس بودن دستگاه های متصل اختصاص داده شده است. با مانیتور شبکه PRTGسنسور پینگ می توانید معیارهای زیر را کنترل کنید: زمان پینگ, حداقل زمان پینگ هنگام استفاده از بیش از یک پینگ در هر بازه, حداکثر زمان پینگ در هنگام استفاده بیش از یک پینگ در هر بازه و از دست دادن بسته به عنوان درصد.

مانیتور شبکه PRTG یکی از بهترین گزینه های PingPlotter به دلیل رابط کاربری مدرن خود است. تجربه نظارت از دیگر ابزارهای مشابه موجود در این لیست است. نسخه رایگان وجود دارد مانیتور شبکه PRTG که امکان نظارت بر 100 حسگر را به صورت رایگان فراهم می کند. اگر به نسخه های پرداخت شده PRTG 500 با قیمت بیش از 1600 دلار (1 6 206 پوند) برای 500 سنسور نیاز دارید. همچنین وجود دارد محاکمه رایگان 30 روزه می توانید در زیر بارگیری کنید.

Paessler PRTG دانلود آزمایشی 30 روزه رایگان

3. WinMTR

WinMTR

WinMTR ابزار ping و Traceroute مبتنی بر ویندوز است. برای استفاده WinMTR تنها کاری که باید انجام دهید اینست که نام میزبان یا آدرس IP مقصد را از دو نقطه که می خواهید نظارت کنید وارد کنید. سپس این ابزار بر کیفیت اتصال بین دو نقطه نظارت می کند و نتایج را برای تجزیه و تحلیل به شما منتقل می کند.

پس از اتمام اسکن پینگ شما ، می توانید نتایج را به عنوان نتیجه مشاهده کنید HTML یا .پرونده txt. سپس می توانید از این اطلاعات برای جستجوی هر مسئله ای که احتمالاً از دست داده اید استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانید ببینید که چه تعداد هاپ در بین این دو نقطه وجود دارد تا ببینید آیا انتقال بسته ها کارآمد است یا خیر.

این ابزار در تمام نسخه های 32 و 64 بیتی ویندوز موجود است و آن را برای هر شبکه با استفاده از سیستم عامل ایده آل می کند. WinMTR در کل یک جایگزین قابل اعتماد برای کسانی است که به دنبال نظارت بر تشخیص شبکه در شبکه های کوچک هستند. محدودیت اصلی عدم ویژگی های گرافیکی آن است. WinMTR در اینجا به صورت رایگان قابل بارگیری است.

4. مسیر آنالایزر Pro

مسیر آنالایزر Pro

مسیر آنالایزر Pro ابزاری برای نظارت بر شبکه است که می تواند اجرا شود دنباله دار, DNS قطعنامه, قطعنامه های Whois و قطعنامه های ASN / ISP. به عبارت دیگر ، می توانید از این ابزار برای یافتن آدرس های IP ، آدرس های ایمیل ، مسیرهای شبکه و نظارت بر در دسترس بودن شبکه استفاده کنید. با ایجاد گزارش می توان همه این اطلاعات را مشاهده کرد.

این ابزار یک راه حل ایده آل برای کاربرانی است که به دنبال تجربه بصری بیشتری هستند ، زیرا می توانید نمودارهایی بسازید که مشکلات آن را نمایش می دهد تاخیر و تکان دهنده. امکان استفاده از این نمودارها برای نگه داشتن رویدادهای مهم در هنگام وقوع و اطمینان از اینکه چیز مهمی را از دست نمی دهید بسیار مفید است.

مسیر آنالایزر Pro در دسترس است سیستم عامل مک و پنجره ها (اگرچه نسخه ویندوز محدود است ویندوز XP, ویستا و سرور ویندوز 2003. قیمت مسیر آنالیز نرم افزار با قیمت 29.95 دلار (22.59 پوند) برای مجوز شخصی شخصی و 89.95 دلار (67.84 پوند) برای یک کاربر تجاری شروع می شود. نسخه رایگان محدود نیز وجود دارد که می توانید در اینجا بارگیری کنید.

5. باز کردن ردیاب ویژوال

بازکردن ویژوال ردیاب

اگر به دنبال یک ابزار Traceroute با منبع باز هستید ، پس باید به دنبال آن نباشید بازکردن ویژوال ردیاب. بازکردن ویژوال ردیاب به شما امکان می دهد تا یک نقشه سه بعدی از جهان را مشاهده کنید تا ببینید چگونه داده ها از رایانه شما به سرور در جریان است. اگر سخت افزار شما نمی تواند از نقشه 3D پشتیبانی کند ، می توانید از نقشه های 2D نیز استفاده کنید.

بازکردن ویژوال ردیاب همچنین دارای یک اسنفای بسته است. با استفاده از بستن بسته می توانید اطلاعاتی را که از طریق شبکه شما ارسال می شود مشاهده کنید. عملکرد خراب کردن بسته مفید است زیرا می تواند به شما کمک کند سرویس هایی را مشاهده کنید که پهنای باند را بغل می کنند یا اینکه مهاجمی شبکه را نقض کرده اند یا خیر. همچنین وجود دارد جستجوی Whois از ویژگی هایی برخوردار است تا بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد دامنه های خاص پیدا کنید.

برای سازمان های کوچکتر که می خواهند یک تجربه بصری تر Traceroute داشته باشند, بازکردن ویژوال ردیاب ایده آل است در ویندوز, بازکردن ویژوال ردیاب در دسترس است ویندوز XP, ویستا, 7, 8 و 10. شما همچنین می توانید استفاده کنید بازکردن ویژوال ردیاب بر OpenSUSE و سیستم عامل Mac نیز هست. با استفاده از این لینک می توانید این ابزار را به صورت رایگان بارگیری کنید.

6. CountryTraceRoute

CountryTraceroute

CountryTraceRoute یک برنامه سبک وزن سریع سریع Traceroute از Nirsoft است. رابط کاربری گرافیکی ممکن است به نظر برخی ابزارهای دیگر موجود در این لیست جالب نباشد ، اما این کار را در طول استفاده مستقیم کاهش نمی دهد. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که یک URL را در نوار جستجو وارد کنید ، را فشار دهید برو و می توانید مشاهده کنید تعداد هاپ, آدرس آی پی, نام میزبان, کشور و میلی ثانیه ثانیه از طول اتصال.

هر کسی که به دنبال یک ابزار اصلی Traceroute است ، به طور کامل توسط آن پشتیبانی می شود CountryTraceRoute. اما اگر تجربه بصری بیشتری را می خواهید حتماً یک ابزار جایگزین را انتخاب کنید. CountryTraceRoute از هر نسخه ویندوز 2000 ، تا ویندوز 10 در دسترس است. می توانید بارگیری کنید CountryTraceRoute به صورت رایگان در اینجا.

7. NetScanTools Basic

ابزارهای NetScan اساسی

NetScanTools Basic یک ابزار پینگ barebones و Traceroute برای ویندوز است. با NetScanTools Basic شما می توانید اجرا کنید اسکن پینگ, دنباله دار, whois جستجو می کند, و وضوح نام IP / میزبان. رابط کاربری بسیار ساده برای حرکت با هر ابزاری که در سمت چپ ذکر شده است به راحتی قابل دسترسی است.

وقتی کلیک می کنید پینگ و دنباله دار از شما خواسته می شود قبل از فشار دادن یک نام میزبان هدف یا آدرس IPv4 وارد کنید پینگ را انجام دهید برای اجرای اسکن پینگ سپس جدول نمایش نتایج با جزئیات نشان داده می شود پینگ #, در حال پاسخگویی به IPv4, زمان (خانم), TTL و وضعیت. سپس می توانید بر روی نتایج کلیک راست کرده تا نسخه ای را چاپ یا ذخیره کنید.

همچنین یک ابزار پینگ گرافیکی گنجانده شده است که نمودار نتایج اسکن پینگ را نشان می دهد. با وارد کردن اطلاعات می توانید پیکربندی کنید که چه اطلاعاتی نشان داده می شود تأخیر بین پینگ, زمان پاسخگویی, و تعداد مکس هاپ. نمودار سپس شما را نشان می دهد پینگ RTT و پاسخ ها وجود ندارد.

Netscantools Basic یکی از متنوع ترین گزینه های PingPlotter در این لیست است. اگر می خواهید بارگیری کنید NetScanTools Basic برای ویندوز می توانید از طریق این لینک به صورت رایگان این کار را انجام دهید.

8. SmokePing

تصویر SmokePing

SmokePing هست یک متن باز ابزار اندازه گیری پینگ و تأخیر که محبوبیت خود را در بین سرپرستان شبکه نشان داده است. SmokePing دارای نمودار زندگی تاخیر تا به شما بگوید شبکه چگونه کار می کند. راه اندازی این ابزار بسیار آسان است و می توانید از آن برای برنامه ریزی پینگ در فواصل زمانی مشخص استفاده کنید تا شبکه شما هنگام تماشای مورد نظر نظارت شود.

هنگامی که سیستم تاخیر غیرمعمول زیادی را تشخیص می دهد ، به شما هشدار ارسال می شود. هشدارها با آستانه شروع می شوند به طوری که فقط در صورت نیاز به عملی شدن اعلان ها را دریافت می کنید. با این حال ، اگر می خواهید عملکرد را از نزدیک کنترل کنید ، گزینه های تجسم زیادی برای پشتیبانی از شما وجود دارد. به عنوان مثال ، شما می توانید نمودارهایی را برای مشاهده اسکن های پینگ و تأثیر مشکلات عملکرد مانند از دست دادن بسته ایجاد کنید.

SmokePing یک انتخاب ایده آل برای سازمان هایی است که به دنبال یک ابزار اندازه گیری تاخیر رایگان هستند لینوکس و BSD. شما میتوانید دانلود کنید SmokePing اینجا.

9- ضرب کنید

MultiPing

ضرب کردن مانیتور پینگ مبتنی بر ویندوز است که a ویژگی کشف شبکه. می توانید لیستی از IP ها را اسکن کرده و به صورت خودکار دستگاه هایی را به محیط نظارت خود اضافه کنید. معیارهایی که می توانید با آنها نظارت کنید MultiPing عبارتند از درصد از دست دادن بسته و تاخیر (حداقل ، حداکثر و متوسط) این پلتفرم همچنین از IPv4 و IPv6 پشتیبانی می کند به گونه ای که شما می توانید تمام اطلاعات مورد نیاز برای نظارت بر عملکرد شبکه را در اختیار داشته باشید.

تلاش های نظارت شما از طریق یک سیستم هشدار پشتیبانی می شود که در صورت شناسایی مشکل ، اعلانی به ایمیل شما ارسال می شود. با ضرب کردن شما محدود به نظارت بر وقایع در زمان واقعی نیستید. می توانید تاریخچه عملکرد شبکه را مرور کنید تا ببینید آیا روند کلیدی وجود دارد که ممکن است از دست داده باشید یا خیر.

ضرب کردن همچنین اگر هنوز از PingPlotter به دلیل گزینه های ادغام استفاده می کنید ، انتخاب خوبی است. می توانید خرید کنید ضرب کردن با قیمت 39.99 دلار (30.16 پوند). این قیمت برای شما یک سال ارتقاء رایگان و گزینه نظارت بر اهداف نامحدود را برای شما خریداری می کند. همچنین می توانید بارگیری کنید ضرب کردن آزمایش از طریق این لینک به صورت رایگان در ویندوز.

10- Bping

تصویر Bping

بالاخره ما داریم Bping (در حال شنیدن!) که یک ابزار پینگ ویندوز است که هر بار که می توانید یک صدای بوق شنوایی را بیاموزید ، اجازه می دهد. همچنین وقتی می توانید پاسخی دریافت نکنید ، می توانید پیکربندی کنید تا بوق بزند. تو می توانی پرونده های wav سفارشی را انتخاب کنید اگر می خواهید صداهای پیش فرض را به چیزی آشناتر تبدیل کنید ، پخش کنید.

Bping همچنین اتصال اینترنت شما را بررسی می کند و آدرس های IP موجود را در یک شبکه برجسته می کند. در حالی که سیستم کمی احتیاط است ، بوق شنوایی برای نگه داشتن شما در حلقه تغییرات شبکه شما بسیار عالی است. Bping را می توان در ویندوز به صورت رایگان بارگیری کرد.

بهترین گزینه های PingPlotter: TraceRoute NG و WinMTR

مهم نیست که از چه ابزار Traceroute استفاده می کنید ، گزینه های زیادی برای PingPlotter وجود دارد. ابزار قدیمی Traceroute مدرسه مانند TraceRoute NG و WinMTR ملزومات مورد نیاز برای نظارت بر شبکه خود را در اختیار شما قرار می دهیم. اگر به ابزاری نیاز دارید که متنوع تر و مدرن تر باشد ، به ابزاری مانند آن نیز نیاز دارید مانیتور شبکه PRTG انتخاب بهتری خواهد بود به همین ترتیب برای شرکتهایی که به تجسم بیشتری نیاز دارند ، ابزاری مانند بازکردن ویژوال ردیاب مناسب خواهد بود.

هیچ دو محیط یکسان نیستند ، بنابراین اگر یک ابزار برای محیط شما کار نمی کند ، دیگری را امتحان کنید. بزرگترین نکته این است که آیا شما می خواهید یک ابزار ساده یا یک ابزار که تجسم را در خود جای داده است ، باشد.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 − 76 =

Adblock
detector