10 بهترین نرم افزار SQL و ابزارهای بهینه سازی پرس و جو

10 بهترین نرم افزار SQL و ابزارهای بهینه سازی پرس و جو

برای نظارت جامع مایکروسافت ، بهینه ساز پرس و جو ضروری است. در این مقاله ، ما به بررسی بهترین نرم افزارهای SQL و ابزارهای بهینه سازی پرس و جو خواهیم پرداخت.

در مورد هر ابزار زیر جزئیات زیادی ارائه شده است ، اما اگر شما فقط به دیدن یک لیست فرصت دارید ، در اینجا ما هستیم لیست بهترین نرم افزارهای SQL و ابزارهای بهینه سازی پرس و جو:

 1. آنالایزر عملکرد پایگاه داده SolarWinds (آزمایشی رایگان) نظارت بر عملکرد پایگاه داده های Azure SQL ، MySQL ، Aurora ، ASE ، Oracle ، MariaDB و IBM Db2. بر روی سرور ویندوز اجرا می شود.
 2. SentryOne SQL Sentry (دادگاه رایگان) مانیتور عملکرد پایگاه داده برای SQL Server که شامل آستانه های هشدار است.
 3. مانیتور شبکه Paessler PRTG (آزمایش رایگان) شبکه ، سرور و مانیتور برنامه که شامل مانیتور پایگاه داده های SQL Server ، Oracle SQL ، MySQL و PostgreSQL است.
 4. APO AppOptics (دادگاه رایگان) مانیتور عملکرد برنامه مبتنی بر ابر با ابزارهای ویژه تنظیم پایگاه داده.
 5. MonitorEngine Free SQL Monitor Monitor ابزار رایگان که تأثیر یک بانک اطلاعاتی بر منابع سرور میزبان آن را نظارت می کند.
 6. مانیتور SQL Redgate مانیتور بهینه سازی پرس و جو برای SQL Server که بیش از 40 شرط را در بر می گیرد.
 7. EverSQL یک تنظیم کننده SQL که به طور خودکار نمایش داده ها را برای بهبود عملکرد پایگاه داده بازنویسی می کند.
 8. Idera DB Optimizer یک بهینه ساز پرس و جو برای SQL Server ، Oracle و Sybase. ناکارآمدی در نمایش داده شد و اصلاحات پیشنهادی را ایجاد می کند.
 9. استودیو dbForge ویرایشگر SQL که طیف وسیعی از نرم افزارها را شامل می شود ، از جمله سازنده پرس و جو ، سیستم کاملاً خودکار برای توسعه دهندگان در تایپ پرس و جوها و کد.
 10. استودیوی مدیریت سرور مایکروسافت SQL (SSMS) ابزار رایگان مایکروسافت برای سیستم SQL Server. این ویرایشگر پرس و جو شامل تجزیه و تحلیل تنظیم است.

چرا به ابزار تنظیم سرور SQL نیاز دارم?

تنظیم پرس و جوهای سرور SQL برای بهینه سازی عملکرد پرس و جو مهم است. اگر نمایش داده ها کند یا خراب هستند ، پس نظارت بر عملکرد و تنظیم SQL می تواند به کارآمدتر کردن کد شما کمک کند. با این وجود انجام این کار دستی و بدون ابزار بهینه سازی پرس و جو کاری دشوار است زیرا شما باید همه کارها را به صورت دستی و با کارکرد محدود انجام دهید.

پیدا کردن نمایش داده شد که خراش نیستند یک کار پر دردسر است. ابزارهای بهینه سازی سرور بسیار ارزشمند هستند زیرا به شما امکان می دهند نمایش داده شد با عملکرد ضعیف را مشاهده کنید و تنگناهای منابع را راحت تر پیدا کنید. آنها همچنین به شما امکان می دهند تا آمار عملکردی را جمع آوری کنید که می تواند در آینده به سؤالات SQL کمک کند.

بسیاری از ابزارها می توانند این کار را به صورت خودکار با هشدارها و پاسخ های خودکار انجام دهند ، تا بدون نیاز به مداخله کاربر ، نمایش داده شود. استفاده از یک ابزار تنظیم سرور SQL به بهبود عملکرد سرور شما کمک می کند و پاسخگویی شما به مدیریت مشکلات سرور را افزایش می دهد. به عنوان مثال ، با یک ابزار مانیتورینگ SQL ، می توانید قبل از شروع مشکلات مربوط به عملکرد ، پرس و جوهای سرور SQL را تنظیم کنید.

بهترین نرم افزار SQL و ابزارهای بهینه سازی پرس و جو

ویژگی های اصلی بهترین ابزارهای بهینه سازی پرس و جو SQL:

 • تنظیم SQL - ابزارهای بهینه سازی پرس و جو SQL با تنظیم SQL دستورات SQL را بازنویسی کنید تا عملکرد سرور را بهبود بخشید.
 • پایگاه داده های ابر را مانیتور کنید - بسیاری از بهینه سازهای پرس و جو SQL می توانند پایگاه داده ها را در ابر کنترل کنند.
 • بهینه سازی سؤالات آنلاین SQL - نمایش داده های SQL را از راه دور از طریق دستگاه یا مرورگر وب خود بهینه کنید.

1. آنالایزر عملکرد بانک اطلاعات SolarWinds (امتحان رایگان)

آنالایزر عملکرد پایگاه داده SolarWinds

برای اولین بار در این لیست که داریم قرار دهید تجزیه و تحلیل عملکرد بانک اطلاعات SolarWinds. تجزیه و تحلیل عملکرد بانک اطلاعات SolarWinds یک ابزار بهینه سازی پرس و جو است که برای نظارت و تنظیم عملکرد پرس و جو ساخته شده است. با استفاده از این ابزار می توانید نظارت کنید عملکرد SQL, ماشین های مشتری, کاربران و برنامه های کاربردی از طریق داشبورد برای یافتن هرگونه روند عملکرد بزرگتر ، می توانید نمودارهای همه این موجودات را مشاهده کنید.

با تجزیه و تحلیل عملکرد بانک اطلاعات SolarWinds, برای ناهنجاریهای عملکرد می توانید پایگاه های داده 24/7 را رصد کنید. نمایش داده ها مانند را نشان می دهد انتظارات برتر برای SQL (ساعت ها) که به نشان دادن وضعیت شبکه کمک می کند. اگر عملکرد شبکه شما رو به کاهش است تجزیه و تحلیل عملکرد بانک اطلاعات SolarWinds سرآغازهای لازم برای شروع عیب یابی برای یک راه حل را به شما می دهد.

شما می توانید استفاده کنید تجزیه و تحلیل عملکرد بانک اطلاعات SolarWinds برای نظارت بر انواع پایگاه داده زیر: پایگاه داده های Azure SQL ، MySQL, شفق قطبی, ASE, اوراکل, MariaDB, و IBM Db2. وضعیت بانک اطلاعاتی شما از طریق یک صفحه نمایشی نشان داده شده است که جزئیات مربوط به انتظار ، تنظیم ، CPU ، حافظه و دیسک را نشان می دهد. تمام این اطلاعات بصورت رنگی تهیه شده اند تا در صورت بروز مشکلی که باید برطرف شود ، فوراً مشاهده کنید.

تجزیه و تحلیل عملکرد بانک اطلاعات SolarWinds یک انتخاب عالی برای خریداران است که به دنبال یک ابزار بهینه سازی کامل پرس و جو SQL است که با سایر محصولات SolarWinds سازگار است.. تجزیه و تحلیل عملکرد بانک اطلاعات SolarWinds با قیمت 2،045 دلار (1،541 پوند) در دسترس است. همچنین وجود دارد محاکمه رایگان 14 روزه که می توانید در زیر بارگیری کنید.

آنالایزر عملکرد پایگاه داده SolarWinds بارگیری آزمایشی 14 روزه رایگان

2. SentryOne SQL Sentry (دادگاه رایگان)

SentryOne SQL

SentryOne SQL Sentry ابزاری برای مدیریت عملکرد بانک اطلاعاتی است که به راحتی می تواند برای تنظیم کوئری SQL مورد استفاده قرار گیرد. با استفاده از این ابزار می توانید از خط مقدماتی عملکرد از پیش تنظیم شده برای استفاده کنید تنگناهای منابع را شناسایی کنید و سایر موارد همچنین وجود دارد ویژگی تشخیص بلوک که به شما امکان می دهد فرآیندها را در یک دیدگاه سلسله مراتبی مسدود کنید. SentryOne همچنین با یافتن فرایندی که منجر به بن بست شده است ، بن بست را ضبط کرده و تغییراتی را که باید هنگام تنظیم تنظیم کنید ، شناسایی می کند.

قابلیت تجزیه و تحلیل عملکرد SentryOne گسترده هستند می توانید معیارهای سرور SQL مانند: اتصالات کاربر, فرآیندهای مسدود شده, دسته ها, معاملات, کامپایل می کند, recompiles, کلمات کلیدی, سوابق ارسال شده, پشتیبان گیری MB / ثانیه, و ارسال صف / صف مجدد. شما همچنین باید معیارهای بی شماری برای نظارت بر انتظارات سرور SQL با درصد CPU از کل انتظارات ، زمان انتظار بر حسب طبقه بندی و زمان انتظار در کلاس داشته باشید.

همچنین وجود دارد بیش از 100 شرایط هشدار بنابراین شما محدود به نظارت دستی نیستید. به عنوان مثال ، اگر یک سؤال SQL به آرامی در حال اجرا است ، برنامه به شما هشدار می دهد. حتی می توانید یک قدم جلوتر بروید و تنظیم کنید SentryOne برای فعال کردن یک عمل پایگاه داده در لحظه ای که شرط آستانه شروع شده است. سیستم هشدارها به شما امکان می دهد بخش قابل توجهی از مدیریت بهینه سازی جستجوی SQL خود را به صورت خودکار انجام دهید.

دو نسخه SQL وجود دارد SentryOne موجود برای خرید: ملزومات Sentry Sentry و SQL Sentry. مجوز برای SQL Sentry Essentials 995 دلار (750 پوند) با هزینه نگهداری 199 دلار (150 پوند) در سال هزینه دارد. SQL Sentry 2،495 دلار (1 881 پوند) با هزینه نگهداری 499 دلار (376 پوند) هزینه دارد. با حالت قبلی ، می توانید معیارهای عملکرد را در زمان واقعی مشاهده کنید و با حالت دوم ، از ویژگیهای اضافی مانند تحلیل پرس و جو و تنظیم یکپارچه پرس و جو بهره مند می شوید. همچنین وجود دارد محاکمه رایگان دو هفته ای برای بارگیری در دسترس است.

محاکمه رایگان 14 روزه SentryOne SQL SentryDownload

3. مانیتور شبکه Paessler PRTG (امتحان رایگان)

مانیتور شبکه PRTG

دوم در این لیست ، ما داریم مانیتور شبکه Paessler PRTG, ابزاری برای نظارت بر شبکه که تجربه مانیتورینگ پایگاه داده متنوعی را ارائه می دهد. مانیتور شبکه PRTG می تواند نظارت کند Microsoft SQL, اوراکل SQL, MySQL, و PostgreSQL. نظارت بر این ابزار با استفاده از سنسورهایی که پایگاه داده های فردی را نظارت می کنند ، حاصل می شود. این سنسورها برای هر دیتابیس اصلی از پیش تنظیم شده اند ، به همین دلیل مجبور نیستید که برای اولین بار راه اندازی کنید ، هر چیزی را نیشگون بگیرید..

مانیتور شبکه PRTG نظارت بر بهینه سازی جستجوی SQL را آسان می کند ، و اندازه گیری درخواست درخواست SQL چه مدت طول می کشد از شروع تا پایان. زمان اجرای درخواست سپس در داشبورد نشان داده شده است تا بتوانید در صورت بروز هر گونه مشکل مشاهده کنید. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید شبکه گسترده تری را رصد کنید تا مشکلات عملکردی را که می تواند در پایگاه داده های شما تأثیر بگذارد شناسایی کند.

مانیتور شبکه PRTG سیستم هشدارها به شما اطمینان می دهد که هیچ اطلاعات کلیدی را از دست نمی دهید. پس از شناسایی فعالیت مشکل ساز ، بلافاصله یک اعلان به شما ارسال می شود. هشدارها از طریق ایمیل ، پیام کوتاه یا اعلانهای فشار در Android ، iOS و Windows Windows برای شما ارسال می شوند. همچنین اگر می خواهید کنترل بیشتری بر روی اعلان هایی که درخواست می کنید ، می توانید برای نوشتن اسکریپت های اعلان خود استفاده کنید..

مانیتور شبکه PRTG هم به صورت ابزار پرداخت و هم به صورت رایگان در دسترس است. نسخه های پرداخت شده از مانیتور شبکه PRTG از 1600 دلار (1،206 پوند) برای 500 سنسور و یک نصب سرور تا 60،000 دلار (45،237 پوند) برای سنسورهای نامحدود با پنج نصب سرور شروع کنید. نسخه آزمایشی رایگان نیز موجود است 30 روز.

Paessler PRTG Network MonitorDownload آزمایشی 30 روزه رایگان

4. APM AppOptics (دادگاه رایگان)

10 بهترین نرم افزار SQL و ابزارهای بهینه سازی پرس و جو

APO AppOptics نظارت بر عملکرد برنامه ها و زیرساخت هایی که از آنها پشتیبانی می کند. ابزار قادر است علل واقعی نقص عملکرد برنامه ها را مشخص کنید, آیا این تنظیمات نادرست پیکربندی شده ، کد نویسی ضعیف یا مشکل ظرفیت سخت افزاری است که برنامه را اجرا کرده و ترافیک آن را برای کاربران به همراه دارد.

برنامه های مختلف با عملیات تخصصی نمی توانند به طور مؤثر توسط یک سیستم کنترل یکپارچه برنامه کنترل شوند. بنابراین ، APOptics APM دارای بخشهای تخصصی است که بر انواع خاص برنامه ها تمرکز دارد. یکی از این بخش های تخصصی است بر عملکرد بانک اطلاعاتی تمرکز دارد. قابلیت تنظیم پایگاه داده از AppOptics می تواند با بسیاری از انواع مختلف پایگاه داده از جمله ارتباط برقرار کند MySQL, Microsoft SQL Server, اوراکل, پوسترها, و آپاچی سیستم های مدیریت پایگاه داده.

تیونر پایگاه داده AppOptics بر کارایی نمایش داده های SQL متمرکز است. این اثر هر یک از اجرای پرس و جوها را مورد بررسی قرار می دهد ، به دنبال پرس و جوهایی است که برای بازیابی نتایج مدت طولانی طول می کشد و بررسی می کند که چرا اینقدر ناکارآمد هستند. ابزار یک فایل ردیابی را راه اندازی می کند که کلیه معاملات مورد نیاز برای تحقق یک درخواست از یک پرس و جو را لیست می کند. این برجسته پیوستها و ستونهای ناکارآمد که باید ایندکس شوند.

یک سیستم تجزیه و تحلیل AppOptics موتور تجزیه و تحلیل همچنین تمام کدهایی را که با استفاده از سؤالات SQL فراخوانی می شوند ، انجام می دهد تا از ارتباط متقابل آنها با بانک اطلاعاتی اطمینان حاصل شود. ماژول کارآیی کد تمام برنامه ها را بررسی می کند, نه فقط مواردی که تعامل با بانک اطلاعاتی دارند.

AppOptics به عنوان یک سرویس مبتنی بر ابر ، قادر به تجزیه و تحلیل پایگاه های داده بدون توجه به مکان میزبانی آنها - در سایت شما ، در یک سایت از راه دور یا در ابر است. خدمات برای این کار هزینه دارند با اشتراک سالانه و می توانید یک محاکمه رایگان 14 روزه خودتان APM AppOptics را بررسی کنید.

AppOptics APMStart آزمایشی رایگان 14 روزه

5. MonitorEngine Free SQL Monitor Monitor 

MonitorEngine Free SQL Monitor Monitor

سرانجام ، ما داریم ابزارهای مانیتورینگ سلامت مدیریت مدیریت SQL. ابزارهای مانیتورینگ سلامت مدیریت مدیریت SQL یک بستر مانیتورینگ رایگان SQL است که می تواند بر روی CPU ، حافظه و استفاده از فضای دیسک سرورهای SQL نظارت کند. نظارت بر سرورهای SQL تقریباً نیازی به تنظیمات ندارد زیرا سرورهای متصل به طور خودکار کشف می شوند.

شما همچنین می توانید یک قدم جلوتر بروید و به جزئیات پایگاه داده خود بروید. به عنوان مثال ، می توانید معاملات فعال ، پرونده های ورود به سیستم استفاده شده ، نسبت ضربه به حافظه نهان ، معاملات در ثانیه و اندازه بانک اطلاعات را مشاهده کنید. این اطلاعات اصلی را در اختیار شما قرار می دهد تا ببینید که آیا مشکلات عملکردی در حال ظهور هستند یا خیر.

اگر به دنبال ابزاری SQL هستید که به نظارت بر عملکرد SQL کمک می کند ، این یک ابزار رایگان است که ارزش در نظر گرفتن دارد. ابزارهای مانیتورینگ سلامت مدیریت مدیریت SQL در اینجا به صورت رایگان قابل بارگیری است.

6. مانیتور SQL Redgate

مانیتور SQL Redgate

مانیتور SQL Redgate یکی دیگر از ابزارهای بهینه سازی پرس و جو است که به طور گسترده استفاده می شود. مانیتور SQL Redgate برای کمک به نظارت بر عملکرد SQL ، یک داشبورد مدرن از هنر به آن اضافه می کند. از طریق داشبورد ، می توانید نمای کلی از سرورهای SQL خود را که هر 15 ثانیه به روز می شوند ، مشاهده کنید.

به عبارت دیگر ، شما می توانید به راحتی در بالای وضعیت زیرساخت های SQL خود باقی بمانید بدون اینکه چیز مهمی را از دست بدهید. جدول زمانی به عنوان مثال که به شما نشان می دهد بسیار مفید است پردازنده, حافظه, دیسک I / O, و منتظر است بانک اطلاعاتی شما.

همچنین یک سیستم هشدار وجود دارد که شما را در مورد تغییرات عملکرد به روز می کند. مانیتور SQL Redgate می آید با بیش 40 قالب قابل تنظیم به شما هشدار می دهد در مورد همه مسائل مربوط به عملکرد مشترک ، آیا یک پرس و جو عملکرد ضعیفی دارد یا فرآیندهای مسدود شده اند.

عیب یابی حوزه دیگری است مانیتور SQL Redgate خیلی خوب انجام می دهد هنگامی که یک مشکل عملکرد را کشف کردید ، این پلتفرم معیارهای اضافی را برای کمک به مشخص کردن علت اصلی در اختیار شما قرار می دهد. می توان معیارها را با فعالیت پایه مقایسه کرد تا بتواند علت این مشکل را پیدا کند.

از نظر قیمت گذاری, مانیتور SQL Redgate قیمت بستگی به تعداد سرورهای مورد نظر شما برای پشتیبانی دارد. در بین 1-4 سرور قیمت هر سرور 1،565 دلار (1،179 پوند) است. بین 5-9 سرور قیمت 1330 دلار (1،002 پوند) برای هر سرور است. اگر به بیش از 10 سرور احتیاج دارید ، می توانید مستقیماً برای یک نقل قول سفارشی با شرکت تماس بگیرید. همچنین وجود دارد محاکمه رایگان 14 روزه که می توانید در اینجا بارگیری کنید.

7. EverSQL

EverSQL

EverSQL یک بهینه ساز SQL است که یک انتخاب محبوب برای تنظیم SQL است. این ابزار دارای یک الگوریتم هوشمند است که به طور خودکار نمایش داده های SQL را بازنویسی می کند تا سریعتر اجرا شود. پس از بازنویسی یک پرس و جو ، می توانید مقایسه کد با یادداشت های مربوط به تمام تغییرات ایجاد شده در پرس و جو را مشاهده کنید. این ویژگیها در کنار هم باعث می شوند بدون از دست دادن پیگیری تغییرات ایجاد شده ، عملکرد پرس و جوها افزایش یابد.

شما همچنین می توانید استفاده کنید EverSQL برای گرفتن توصیه های نمایه سازی برای چندین نمایش داده همزمان در همان زمان. به همین ترتیب ، نمایش داده شد به طور مستقیم از پرونده ورود کند MySQL. همچنین می توانید برای مشاهده بیشتر گزینه های بهینه سازی پیشرفته ، طرحواره را اضافه کنید تا عملکرد بیشتر را بهبود بخشید.

اگر می خواهید بهینه سازی و تنظیم کوئری از طریق مرورگر وب خود با قیمت رقابتی شروع کنید, EverSQL بسیار توصیه می شود. EverSQL سازگار با MySQL, ماریا دب, و PerconaDB (EverSQL ممکن است با سایر انواع پایگاه داده با موفقیت متفاوت) کار کند.

EverSQL با 50 بهینه سازی پرس و جو به مدت 14 روز به صورت رایگان در دسترس است. نسخه Basic 29 دلار (21.87 پوند) در ماه برای 25 پرس و جو و نسخه اضافی 135 دلار (101 پوند) برای 100 پرس و جو هزینه دارد. نسخه Premium نیز وجود دارد که تعداد سفارشی از اعتبار را ارائه می دهد اما باید مستقیماً با شرکت تماس بگیرید. شما می توانید نسخه آزمایشی رایگان EverSQL را از اینجا بارگیری کنید.

8. Idera DB Optimizer

Idera DB Optimizer

ابزارهای معدودی تجربه تنظیم تنظیم SQL را به عنوان ساده ارائه می دهند Idera DB Optimizer. با استفاده از DB Optimizer می توانید SQL را تنظیم کنید اوراکل, سرور SQL, DB2 و Sybase. جادوگر تنظیم SQL بطور خودکار پیشنهاداتی را برای تنظیم کد SQL در حال بهبود ارائه می دهد. این تضمین می کند که کد شما بهترین عملکرد ممکن را دارد.

نظارت بر تنگناها عملکرد یکی دیگر از کارهایی است که DB Optimizer بسیار خوب انجام می دهد. برای مشاهده دلایل اساسی عملکرد ضعیف پایگاه داده ، می توانید نمودار تحلیل زمان انتظار را مشاهده کنید.

همچنین گزینه ای برای اجرای نمایش داده شدگان SQL با مسیرهای اجرای جایگزین وجود دارد تا زمانی که بیانیه SQL کارآمد ترین را پیدا کنید. پس از پیدا کردن یک جایگزین کارآمد تر ، می توانید با یک کلیک تغییر ایجاد کنید.

به طور کلی DB بهینه ساز یک ابزار تنظیم SQL است که برای سازمانهای متوسط ​​ایده آل است. DB بهینه ساز با قیمت 572 دلار (431 پوند) برای هر کاربر شروع می شود. همچنین یک آزمایش رایگان 14 روزه در اینجا موجود است.

9. استودیو dbForge

استودیو dbForge

استودیو dbForge یکی از بهینه سازهای برتر جستجوی SQL در این لیست است. استودیو dbForge دارای طیف وسیعی از ابزارهای مدیریت سرور برای کمک به نظارت بر عملکرد سرور و تنظیم کدگذاری است. این ابزار می افزاید تکمیل کد, قالب بندی SQL, قطعه SQL, و پیمایش کد تا بتوانید راحت تر کد SQL را تنظیم کنید.

یکی از ابزارهای مفید بسیار مفید است مدیر فهرست که بر شاخصهای SQL نظارت می کند و مسائل مربوط به تقسیم بندی شاخص را برجسته می کند. با مدیر فهرست ، می توانید بانک اطلاعاتی پیدا کنید که عملکرد خوبی ندارند.

اگر می خواهید داده ها را از سرور به سرور دیگر انتقال دهید مقایسه داده ها ویژگی حیاتی است با مقایسه داده ها می توانید داده ها را از چندین جدول همگام سازی کنید ، تفاوت ها را تجزیه و تحلیل کرده و گزارش تهیه کنید. استودیو dbForge بنابراین یکی از بهترین ابزارها برای همگام سازی داده ها در این لیست است.

سه نسخه وجود دارد استودیو dbForge برای خرید؛ نسخه های استاندارد ، حرفه ای و سازمانی. نسخه استاندارد با 249.95 دلار (188.45 پوند) با رقابت کد اصلی و سازنده نمایش پرس و جو آغاز می شود.

نسخه حرفه ای با تکمیل کد پیشرفته 499.95 دلار (376.96 پوند) هزینه دارد و ویژگی هایی مانند مقایسه و همگام سازی داده ها ، به علاوه یک آنالایزر کد T-SQL است. نسخه Enterprise 699.95 دلار (527.76 پوند) هزینه دارد و همراه با Source Control و T-SQL Unit Unit Test است. نسخه آزمایشی رایگان نیز وجود دارد که می توانید در اینجا بارگیری کنید.

10. استودیو مدیریت سرور مایکروسافت SQL (SSMS)

تصویر صفحه مدیریت سرور Microsoft SQL

استودیو مدیریت SQL سرور یک بهینه ساز query به طور گسترده استفاده شده برای ویندوز است. بر استودیو مدیریت SQL سرور, نظارت بر عملکرد نمایش داده شد از طریق مشاور تنظیم تنظیم پایگاه داده موتور یا DTA. DTA برای سریعتر اجرا شدن نمایش داده ها استفاده می شود. این می تواند برای از بین بردن تنگناهای عملکرد و کاهش زمان اجرا ، ایندکس ها و نمایش داده شد.

استودیو مدیریت SQL سرور در دسترس است پنجره ها10, 8, 8.1, 7, 2012, و 2008 R2. اگر به دنبال یک ابزار تنظیم SQL هستید که کاربرد آن آسان باشد و دارای برچسب قیمت قابل توجهی نیستید, استودیو مدیریت SQL سرور ارزش در نظر گرفتن دارد. استودیو مدیریت SQL سرور ابزاری است که به دلیل کم هزینه بودن برای شرکتهای کوچک ایده آل است. مدیریت سرور SQL کاملاً رایگان است و می توانید از وب سایت مایکروسافت در اینجا بارگیری کنید.

انتخاب ابزارهای بهینه سازی پرس و جو SQL

اگر شما نیاز به نظارت بر نمایش داده های SQL به عنوان بخشی از حجم کار روزانه خود دارید ، اکیداً توصیه می کنیم که در یک ابزار بهینه سازی پرس و جو سرمایه گذاری کنید. ابزارهایی مانند تجزیه و تحلیل عملکرد بانک اطلاعات SolarWinds و SentryOne SQL Sentry به شما این امکان را می دهد که نسبت به عملکرد پرس و جو SQL دقت کافی داشته باشید تا مطمئن شوید که سرورهای شما به طور کارآمد کار می کنند.

برای سازمانهایی که بودجه کمتری از مایکروسافت دارند استودیو مدیریت SQL سرور می تواند به شما در تجسم عملکرد سرور SQL کمک کند. اگرچه به اندازه برخی از ابزارهای دیگر موجود در این لیست پیشرفته نیست ، اما تجربه کاربری خوبی را ارائه می دهد.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 61 = 65

Adblock
detector