11 بهترین ابزار تجزیه و تحلیل ورود به سیستم

11 بهترین ابزار تجزیه و تحلیل ورود به سیستم

برخورد با عملکرد شبکه در یک شبکه بزرگ نیاز به هوشیاری مداوم دارد. عملکرد ضعیف در هر زمان ممکن است به طور غیر منتظره ظهور کند. سیستم عامل های نظارت بر شبکه مانند ابزار تجزیه و تحلیل Log به شما امکان می دهد تا قبل از ظهور ، مشکلات عملکرد را مشاهده کنید. در این مقاله ، ما می خواهیم به بهترین ابزارهای تجزیه و تحلیل ورود به سیستم برای نظارت بر شبکه شما بپردازیم.

در هر یک از ابزارهای زیر عمق زیادی پیدا می کنیم ، اما اگر فقط برای یک نگاه وقت دارید ، اینجا است لیست ما از بهترین ابزارهای تجزیه و تحلیل ورود به سیستم:

 1. مدیر رویداد امنیتی SolarWinds (دادگاه رایگان) اقدامات حفاظت خودکار در این مانیتور ورود به سیستم برای ویندوز سرور ساخته شده است.
 2. مانیتور شبکه Paessler PRTG (آزمایش رایگان) شبکه ، سرور و مانیتور برنامه که شامل گیرنده Windows Event Log و Syslog است.
 3. Papertrail (برنامه رایگان) مدیر ورود و تحلیلگر مبتنی بر ابر با یک نسخه رایگان.
 4. Loggly (دادگاه رایگان) تثبیت کننده ورود به سیستم آنلاین با ابزارهای تحلیل عالی.
 5. ManageEngine آنالایزر EventLog (آزمایش رایگان) مانیتور جامع رویداد برای ویندوز سرور و لینوکس.
 6. چلپ چلوپ مانیتور ورود گسترده به همراه هشدارهای زمان واقعی که برای ویندوز ، Mac OS و Linux موجود است.
 7. XpoLog مانیتور ثبت آنلاین که از هوش مصنوعی برای شناسایی خطاها و متجاوزین سوء استفاده می کند.
 8. LOGalyze مانیتور ورود به سیستم منبع باز رایگان.
 9. دیتادوگ آنالایزر ورود به سیستم آنلاین با هشدارهای زنده.
 10. EventTracker آنالایزر پیام و مدیر را برای محیطهای Windows وارد کنید.
 11. LogDNA آنالایزر پیام زنده زنده مبتنی بر ابر با اشتراک در دسترس است.

چرا به ابزار تجزیه و تحلیل ورود نیاز دارم?

هر دستگاه یا برنامه متصل به شبکه شما پرونده های log ایجاد می کند. سرپرستان شبکه از این پرونده های log برای مشاهده داده های عملکرد استفاده می کنند. این ابزارها مفید هستند زیرا دسترسی به داده هایی را دارند که کاربر در غیر این صورت وجود ندارد. یک آنالیزور log اطلاعات را از پرونده های ورود به سیستم دستگاه جمع می کند و آن را به فرمی ترجمه می کند که خواندن آن آسان است.

بهترین ابزار تجزیه و تحلیل ورود به سیستم

در یک ابزار تجزیه و تحلیل ورود به سیستم ، این از داده های عملکرد صفحه نمایش نمودار تا شماره گیری های کوچکتر متغیر است. خواندن داده های عملکرد در یک فرمت متمرکز مانند این کار بسیار ساده تر از تلاش برای خواندن مستقیم از طریق پرونده های log به عنوان فایلهای متنی است.

1. مدیر رویداد امنیتی SolarWinds (دادگاه رایگان)

SolarWinds Log و مدیر رویداد

SolarWinds مدیر رویداد امنیتی یک ابزار تجزیه و تحلیل ورود به سیستم برای ویندوز است که یک تجربه متمرکز نظارت بر سیاههها را ارائه می دهد. این پلتفرم برای کمک به کاربر در تشخیص سریع تهدیدات ، امکان شناسایی رویداد-رویداد را فراهم می کند. داده های پردازش شده توسط SolarWinds Security Event Manager رمزگذاری شده در حالت استراحت و در حال ترانزیت هستند ، بنابراین امکان خواندن توسط اشخاص غیرمجاز وجود ندارد.

پاسخگویی ارائه شده توسط SolarWinds مدیر رویداد امنیتی بزرگترین دارایی آن است پس از شناسایی تهدیدها ، ابزار می تواند به طور خودکار به IP های بلوک پاسخ می دهند, برنامه های نزدیک, امتیازات دسترسی را تغییر دهید, غیرفعال کردن حسابها, دستگاه های USB را مسدود کنید, و بیشتر. قادر به پاسخگویی به تهدیداتی نظیر این ، به حداقل رساندن خطر آسیب یا خرابی کمک می کند.

برای تجزیه و تحلیل بیشتر ، یافته های گزارش (سیاهههای مربوط به حالت عادی یا پرونده های گزارش خاص) را می توان به اعضای تیم شما ارسال یا به گزارش تبدیل کرد. گزارش ارائه شده توسط SolarWinds مدیر رویداد امنیتی سازگار است HIPAA, PCI DSS, SOX, دیسا, و STIG. دامنه قابلیت گزارش ، این برنامه را برای سازمانهای بزرگتر که نیاز به یک برنامه با سطح انطباق بالایی دارند ، ایده آل می کند.

به طور کلی, SolarWinds مدیر رویداد امنیتی یک انتخاب عالی است که بر اساس قابلیت های پاسخ به تهدید و رعایت مقررات تنظیم شده است. این ابزار با قیمت 4،665 دلار (3591 پوند) شروع می شود. همچنین وجود دارد محاکمه رایگان 30 روزه نسخه ای که می توانید در اینجا بارگیری کنید.

SolarWinds Security Event Manager دانلود محاکمه رایگان 30 روزه

2. مانیتور شبکه Paessler PRTG (امتحان رایگان)

مانیتور شبکه PRTG

مانیتور شبکه Paessler PRTG یک بستر نظارت بر شبکه است که شامل یک است سنسور ورود به سیستم ویندوز و حسگر گیرنده Syslog. سنسور رویداد ورود به سیستم Windows (Windows Event Log Sensor) بر روی سیستم های Windows و پرونده های ثبت برنامه نظارت می کند و میزان پیام های گزارش را نشان می دهد. حسگر گیرنده Syslog تعداد فایلهای syslog در هر ثانیه ارسال شده توسط دستگاه ها در شبکه را ضبط کرده و آنها را فیلتر می کند. فیلترها قابل تنظیم هستند بنابراین می توانید تعیین کنید که چه فعالیتی باعث ایجاد زنگ می شود.

سیستم اعلان های ارائه شده توسط مانیتور شبکه PRTG بسیار قابل تنظیم است. می توانید تعیین کنید که آیا می خواهید اعلان ها را از طریق دریافت کنید یا خیر پست الکترونیک, پیامک, یا اعلانهای فشار. دامنه گزینه های هشدار به این معنی است که شما می توانید از عملکرد شبکه به روزرسانی کنید مانیتور شبکه PRTG تقریباً در هر دستگاه.

مانیتور شبکه PRTG به عنوان یک محصول رایگان یا پرداخت شده در دسترس است. نسخه رایگان حداکثر 100 سنسور را پشتیبانی می کند ، پس از آن شما مجبور به انتقال به یک برنامه پرداخت می شوید. نسخه های پرداخت شده برای سنسورهای نامحدود با پنج نصب سرور از 1600 دلار (1231 پوند) برای 500 سنسور تا 60،000 دلار (46187 پوند) شروع می شود. همچنین وجود دارد محاکمه رایگان 30 روزه در اینجا موجود است.

Paessler PRTG Network MonitorDownload آزمایشی 30 روزه رایگان

3. Papertrail (برنامه رایگان)

Papertrail

Papertrail یک آنالایزر log است برای ویندوز که بطور خودکار داده های ورود به سیستم شما را اسکن می کند. هنگام اسکن داده های log می توانید اطلاعاتی را که می خواهید نتایج اسکن نمایش داده شود انتخاب کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید انتخاب کنید که آیا اسکن ها حاوی آدرس IP هستند یا خیر, آدرس ایمیل, راهنما / UUID, آدرسهای URL HTTP, دامنه ها, میزبان, نام پرونده ها, و متن نقل شده.

یک تمرکز از Papertrail وضوح رویداد است برای کمک به شما در یافتن علت وقایع امنیتی سریعتر ، می توانید رویدادها را با زمان فیلتر کنید, اصل و نسب, یا یک زمینه سفارشی از انتخاب شما فیلتر سیاهههای مربوط به این روش به شما امکان می دهد داده های نامربوط را از بین ببرید و روی مهمترین داده ها تمرکز کنید.

یکی دیگر از گزینه های مشابه فیلتر ارائه شده توسط Papertrail به شما امکان می دهد روند داده های ورود به سیستم را تشخیص دهید. می توانید حوادث را توسط فیلتر کنید منبع, داده ها, سطح شدت, امکانات, یا محتوای پیام. پس از تکمیل جستجوی فیلتر ، می توانید یک نمودار از نتایج را در انتهای صفحه مشاهده کنید.

Papertrail برای سازمان هایی که به دنبال آنالیز ورود به سیستم هستند و استفاده از آن آسان است ، گزینه مناسبی است. یک برنامه رایگان وجود دارد که به شما امکان می دهد تا 100 مگابایت داده را در هر ماه نظارت کنید. در صورت نیاز به تعداد بیشتری می توانید برنامه دیگری را خریداری کنید. برنامه ها از یک گیگابایت در ماه با 7 دلار (5.39 £) تا 230 دلار (177 پوند) برای 25 گیگابایت در ماه متغیر است. در اینجا می توانید برای یک برنامه رایگان ثبت نام کنید.

Papertrail Log Analyzer برای یک برنامه رایگان ثبت نام کنید

4. Loggly (دادگاه رایگان)

وقایع منطقی

لاجوردی ابر مبتنی بر ابر است تثبیت کننده ورود به سیستم که به عنوان یک سرویس اشتراک در دسترس است. شما می توانید هزینه خدمات Loggly را به صورت ماهیانه یا سالانه پرداخت کنید و حتی طرحی وجود دارد که استفاده از آن رایگان است.

قالب آنلاین سرویس به این معنی است که نیازی به نصب یا نگهداری نرم افزار در محل خود ندارید. با این حال ، شما نیاز به تنظیم بارگذاری پرونده های دوره ای دارید. این کار توسط یک جادوگر Loggly هدایت می شود.

جذابیت اصلی این سرویس جذابیت آن است ابزارهای تجزیه و تحلیل. برای یکپارچه سازی تمام سوابق پرونده ثبت از منابع متفاوت ، سیستم Loggly اطلاعات موجود در سوابق آپلود شده را استاندارد سازی می کند و آنها را در قالب استاندارد ذخیره می کند. Loggly می تواند پرونده های بسیاری از منابع مختلف را بر عهده بگیرد ، نه فقط گزارش های مربوط به رویداد سیستم عامل استاندارد از سرورهای شما. همچنین می تواند گزارش های مربوط به سرویس های وب آمازون و برنامه های کاربردی مانند Docker را انجام دهد.

خدمات Loggly در سه سطح برنامه در دسترس است: آرشیو, استاندارد, و شرکت، پروژه. Loggly Lite است خدمات رایگان. این بیشتر ویژگی های سیستم استاندارد Loggly را دارد به جز اینکه دارای محدودیت حجم است. شما فقط مجاز به آپلود روزانه 200 مگابایت اطلاعات گزارش با این سرویس هستید. محدودیت دیگر سرویس رایگان این است که فقط 7 روز سوابق را حفظ می کند. این محدودیتها ممکن است شما را به انتخاب نسخه پولی ترغیب کند. بالاتر از دو برنامه شارژ شده ، Loggly Enterprise یک بسته موقت است که به شما امکان می دهد یک حجم داده برای اشتراک خود تعیین کنید - و بر این اساس قیمت گذاری می شود..

بسته استاندارد Loggly احتمالاً بهترین گزینه شما به عنوان یک بسته استارت است زیرا در یک آزمایش رایگان 14 روزه موجود است. شما برای ادامه خدمت به خدمات پرداخت شده در پایان دوره آزمایشی به دام نمی افتید. در عوض ، آن را به طور خودکار بر روی سرویس Loggly Lite تغییر می کند و شما گزینه را دریافت می کنید به نسخه پرداخت شده ارتقا دهید.

Loggly به شما امکان می دهد تمام وقایع رخ داده در سیستم خود از جمله سایت های از راه دور و سرویس های ابری را تجزیه و تحلیل کنید. این یک بسته عالی است که شامل فضای ذخیره سازی و توابع جمع آوری log می باشد.

logglyDownload آزمایشی 14 روزه رایگان

5. ManageEngine آنالایزر EventLog (آزمایش رایگان)

ManageEngine EventLog Analyzer

ManageEngine EventLog Analyzer یک ابزار تجزیه و تحلیل ورود به سیستم با یک تجربه کاربری ساده است. ManageEngine EventLog Analyzer سیاهههای مربوط به سیستم عاملهای پایگاه داده ، سرورهای وب ، روترها ، سوئیچ ها ، هایپرایزور ، اسکنرهای آسیب پذیری ، سیستمهای لینوکس ، سیستمهای یونیکس ، فایروال ها و راه حل های امنیتی نهایی را جمع آوری می کند..

برای کمک به شما برای پیمایش داده های ورود به سیستم, ManageEngine EventLog Analyzer از سیستم هشدار استفاده می کند. هشدارها قابل تنظیم هستند و از طریق زمان واقعی به شما هشدار می دهند پست الکترونیک یا پیامک اگر برنامه چیزی را پیدا کند که نیاز به توجه شما داشته باشد. هشدارها به عنوان طبقه بندی می شوند زیاد, متوسط, یا کم اولویت برای کمک به شما برای پاسخگویی مناسب به اعلان ها.

این نرم افزار برای تعدادی از خط مشی از جمله تنظیم کننده سازگار است HIPAA, PCI DSS, ISO 27001, GLBA, SOX, FISMA, و بیشتر. گزارش های مربوط به انطباق به شما اطمینان می دهد که شما تمام اسناد و مدارک لازم را برای از بین بردن سازمان خود از نوارهای قرمز در اختیار دارید. به عنوان مثال ، انطباق HIPAA گزارش می دهد دست زدن به اشیاء, ورود به سیستم / ورود به سیستم موفق, و سیاهههای مربوط به سیستم برای اطمینان از سوابق مشخص فعالیتهای کاربر.

ManageEngine EventLog Analyzer برای ویندوز و لینوکس به صورت 32 بیتی و 64 بیتی در دسترس است. دو نسخه از برنامه وجود دارد که می توانید بارگیری کنید: رایگان و حق بیمه نسخه ها نسخه رایگان تا پنج منبع ورود به سیستم را پشتیبانی می کند در حالی که نسخه حق بیمه از حداکثر 1000 منبع ورود پشتیبانی می کند. اگر نیازهای شما متفاوت است و می خواهید گزینه های قیمت گذاری را می توانید مشاهده کنید درخواست نقل قول مستقیم از تیم فروش نیز وجود دارد یک آزمایش رایگان که به شما یک دوره 30 روزه برای ارزیابی می دهد.

ManageEngine EventLog AnalyzerDownload آزمایشی 30 روزه رایگان

6. چلپ چلوپ

تصویر Splunk

چلپ چلوپ یکی از سیستم عامل های مدیریت ورود به سیستم بسیار گسترده در این لیست است. چلپ چلوپ نظارت بر داده های ورود به سیستم و دستگاه در زمان واقعی. Splunk تطبیق پذیری به آن امکان می دهد تا داده های ورود به سیستم را از هر دستگاه یا برنامه ای در شبکه شما بگیرد. هنگام استفاده از برنامه می توانید از برنامه استفاده کنید نوار جستجو برای جستجوی داده های زمان واقعی و تاریخی. همچنین پیشنهادهای جستجو وجود دارد که به شما کمک می کند تا اطلاعات مورد نیاز خود را راحت تر پیدا کنید.

برای اطمینان از اینکه هیچ چیز مهمی را از دست نخواهید داد, چلپ چلوپ دارای هشدارهای زمان واقعی. هشدارها را می توان از طریق ارسال کرد پست الکترونیک یا RSS. هشدارها آستانه های قابل تنظیم و شرایط ماشه بنابراین می توانید تعیین کنید که چه فعالیتی یک اعلان ایجاد خواهد کرد. اطلاعات پشتیبانی از هشدارها به شما کمک می کند تا زمان حل واقعه را کاهش دهید.

چلپ چلوپ در دسترس است پنجره ها, سیستم عامل مک, و لینوکس. سه نسخه وجود دارد چلپ چلوپ در دسترس: Splunk تصدی, ابر چلپ چلوپ, و چلپ چلوپ رایگان. Splunk تصدی از کاربران نامحدود و تعداد نامحدودی از داده در روز در محل پشتیبانی می کند. ابر چلپ چلوپ یک سرویس ابری است که از کاربران نامحدود و داده های نامحدود نیز پشتیبانی می کند.

برای مشاهده قیمت این دو نسخه باید مستقیماً با تیم فروش تماس بگیرید. چلپ چلوپ رایگان بصورت رایگان در دسترس است و از یک کاربر با حداکثر 500 مگابایت داده در روز پشتیبانی می کند. شما می توانید نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید چلپ چلوپ

7. XpoLog

XpoLog

XpoLog یک سکوی نظارت بر گزارش است که می تواند سیاهههای مربوط به دستگاههای سراسر شبکه را جمع آوری و تجزیه و تحلیل کند. مانیتور XpoLog در زمان واقعی ثبت می شود برای کشف مشکلات عملکرد و ایجاد هشدار. کاربران می توانند قوانینی را برای هشدار تعیین کرده و قوانین فیلترینگ خود را به کار گیرند.

یکی از ویژگی هایی که ایجاد می کند XpoLog ایستادگی کردن آن است تشخیص خطا با هوش مصنوعی. هوش مصنوعی می تواند خطاها را کشف کنید, خطرات امنیتی, و الگوهای ورود به سیستم را تشخیص دهید که نشان دهنده عملکرد ضعیف است. تشخیص خطا به صورت خودکار مدیریت مدیریت ثبت می شود و به شما اطمینان می دهد که هیچ فعالیت مشکلی را از دست نمی دهید. با این حال ، اگر می خواهید نگاه دقیق تری داشته باشید ، می توانید از ویژگی خودکار جستجوی ورود به سیستم برای مشاهده هوش دستگاه هنگام اجرای جستجوی دستی استفاده کنید.

قیمت XpoLog بستگی به تعداد کاربران ، نگهداری و حجم داده های مورد نیاز شما دارد. نسخه Basic رایگان است و از 1 گیگابایت در روز با داده های نامحدود و پنج روز نگهداری داده پشتیبانی می کند. نسخه حرفه ای با قیمت 39 دلار (30.03 پوند) ، 334 دلار (257 پوند) و 534 دلار (411 پوند) در ماه برای 1 گیگابایت ، 5 گیگابایت و 8 گیگابایت در روز با کاربران نامحدود و نگهداری نامحدود در دسترس است. شما می توانید نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید XpoLog.

8. LOGalyze

لوگالیز

LOGalyze هست یک آنالایزر ورود به سیستم منبع باز و مانیتور شبکه برای کاربران سازمانی. محصول پشتیبانی می کند دستگاهها, میزبان ویندوز, و سرورهای لینوکس / یونیکس با تشخیص واقعه در زمان واقعی. پس از جمع آوری داده های ورود به سیستم ، می توانید از ویژگی جستجوی برنامه برای یافتن اطلاعات مورد نیاز استفاده کنید.

کاربران همچنین می توانند هشدارهای خود را تعریف کنند. پس از اعلام هشدار ، می توان بلیط تهیه کرد تا موضوع حل شود تا اینکه برطرف شود. همچنین مستندات دیگری نیز در قالب موجود است گزارش های برنامه ریزی شده که می توانید برای مشاهده به روزرسانی منظم درباره وضعیت شبکه خود استفاده کنید. گزارشات مطابقت دارد PCI-DSS, SOX, و بیشتر.

به عنوان یک جایگزین کم هزینه, LOGalyze تجربه نظارت بر گزارش را ارائه می دهد که در اختیار هر یک از ابزارهای اختصاصی در این لیست قرار دارد. این ابزار به ویژه برای شرکتهای کوچک ایده آل برای یک راه حل مدیریت مقرون به صرفه ایده آل است. می توانید LOGalyze را به صورت رایگان بارگیری کنید.

9. دیتادوگ

تصویر دیتادوگ

دیتادوگ یکی دیگر از ابزارهای تحلیل ورود به سیستم است. با دیتادوگ می توانید داده های ورود به سیستم را از طیف گسترده ای از دستگاه ها و برنامه ها ضبط و جستجو کنید. دیتادوگ تجسم داده های گزارش را به صورت نمودار نمایش می دهد ، بنابراین می توانید ببینید که عملکرد شبکه با گذشت زمان چگونه تغییر کرده است.

تمام نمایشگرها دارای درجه یک هستند و می توان با یک نگاه اجمالی آنها را خواند. با این حال ، شما می توانید ایجاد کنید داشبورد تجزیه و تحلیل منحصر به فرد ورود به سیستم توسط کشیدن و انداختن اگر به شخصی سازی بیشتری نیاز دارید داده های ورود به سیستم را می توان مشاهده کرد به موقع و تاریخی. یک بار دیتادوگ داده log را که می توانید ثبت کرده است برای تعیین اینکه چه اطلاعاتی ذکر شده است از فیلترها استفاده کنید.

برای جلوگیری از به خطر انداختن اطلاعات ورود به سیستم, دیتادوگ از فضای ذخیره سازی متمرکز استفاده می کند تا هیچ داده ای روی سرور باقی نماند. مزیت اصلی ذخیره سازی متمرکز این است که داده های شما در صورت قطع برق محافظت می شوند.

همچنین وجود دارد هشدارهای هوشمند که از ماشین یادگیری استفاده می کنند الگوهای ورود به سیستم غیر عادی را تشخیص دهید و خطاها. هشدارها را می توان از طریق ابزارهایی مانند ارسال کرد لاغر و PagerDuty به طوری که کارمندان شما لحظه ای راجع به مسئله می دانند. همچنین می توانید هشدارهای خود را با آنها تنظیم کنید منطق بولی تا مطمئن شوید که شما چیزی را از دست نمی دهید.

سه نسخه وجود دارد دیتادوگ موجود برای خرید: نگهداری 7 روزه, نگهداری 15 روزه, و نگهداری 30 روزه. نگهداری 7 روزه برای هر میلیون رویداد در هر ماه 1.27 دلار (0.98 log) هزینه ، نگهداری 15 روزه 1.70 دلار (1.31 £) به ازای هر میلیون رویداد ورود به سیستم در هر ماه ، و نگهداری 30 روزه 2.50 دلار (1.92 £) به ازای هر میلیون رویداد ورود به سیستم ماه می توانید محاکمه رایگان 14 روزه را بارگیری کنید.

10. EventTracker

EventTracker

IpSwitch ، تیم پشت ابزار محبوب نظارت بر شبکه WhatsUp Gold همچنین یک راه حل مدیریت log به نام دارد EventTracker. EventTracker می تواند اطلاعات ورود به سیستم را جمع آوری و تجزیه و تحلیل کند رویداد Windows, Syslog, و پرونده های ورود به سیستم W3C / IIS. برنامه می تواند وقایع امنیتی را در زمان واقعی تشخیص دهید. قابلیت تجزیه و تحلیل ورود به سیستم در زمان واقعی EventTracker آن را به یک انتخاب خوب برای تشخیص و پاسخ به رویداد تبدیل کنید.

هشدار رویداد در زمان واقعی یک لایه اضافی از قابلیت مشاهده ورود به سیستم را فراهم می کند. صدها هشدار مختلف ارائه شده است بیرون جعبه با EventTracker (اگرچه می توانید خودتان را نیز ایجاد کنید). هشدارها شامل تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی هستند به طوری که شما می توانید اطلاعات دیگری را در هنگام عیب یابی برای راه حل یک رویداد امنیتی داشته باشید..

برای نگه داشتن تیم خود در روند توسعه تحولات رویداد, EventTracker گزارشات را بطور خودکار توزیع می کند به کارمندان کلیدی ، مدیران و ذینفعان. گزارشات مطابقت دارد HIPAA, ساربانز, اوکسی, PCI DSS, NISPOM, MiFID, و FISMA. وجود دارد بیش از 1500 گزارش مختلف برای شما انتخاب کنید استفاده از اطلاعات این گزارشها به شما کمک می کند تا آسیب پذیری های موجود در شبکه شما وجود داشته باشد که باید برطرف شوند.

اگر به دنبال یک راه حل مدیریت log برای ویندوز هستید که استفاده از آن آسان باشد ، پس EventTracker ارزش نگاه کردن دارد برای مشاهده گزینه های قیمت گذاری محصول شما باید مستقیماً با تیم فروش تماس بگیرید. همچنین می توانید نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید.

11. LogDNA

تصویر صفحه logdna

LogDNA یک سیستم عامل نرم افزار مدیریت log است که می تواند داده های ورود به سیستم را در زمان واقعی نظارت کند. این ابزار است مبتنی بر ابر و در کمتر از دو دقیقه برای جمع آوری سیاهه ها پیکربندی شده است AWS, هرووک, کشسان, داکر, و فروشندگان دیگر. این ابزار بلافاصله گزارش های مربوط به برنامه ها و سرورهای شبکه خود را با پهنای باند برای رسیدگی جمع می کند در هر ثانیه یک میلیون رویداد ورود به سیستم.

یکی از موارد جالب در مورد LogDNA این است که نماینده LogDNA و رابط CLI منبع باز هستند. در واقع این به شما امکان می دهد تجربه مدیریت ورود به سیستم را شخصی سازی کنید. با این حال ، اگر نمی خواهید این کار را انجام دهید ، رابط کاربری استاندارد دارای بیش از ویژگی های کافی برای کمک به شما در نظارت بر گزارش های سیستم به طور موثر است.

LogDNA برای سازمانهایی که به یک راه حل مدیریتی مبتنی بر ابر و مقیاس پذیر نیاز دارند ، ضروری است. LogDNA به عنوان یک موجود است راه حل مبتنی بر ابر یا آن در محل / خود میزبان بسته چهار گزینه قیمت گذاری در دسترس است: رایگان, توس, افرا, و بلوط. نسخه رایگان از یک کاربر واحد پشتیبانی می کند.

اولین نسخه پرداخت شده نامیده می شود توس و در هر گیگابایتی برای نگهداری هفت روزه و پنج کاربر از 1.50 دلار (1.15 پوند) شروع می شود. افرا با 2 دلار (1.54) برای مدت زمان نگهداری 14 روز و 10 کاربر شروع می شود. سرانجام ، بلوط نسخه با قیمت 3 دلار (2.31 پوند) به مدت 30 روز و با پشتیبانی حداکثر 25 کاربر آغاز می شود. می توانید نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید.

بهترین ابزارهای تجزیه و تحلیل ورود به سیستم: مدیر رویدادهای امنیتی SolarWinds ، Splunk و Datadog

گرچه بسیاری از ابزارهای استثنایی تجزیه و تحلیل ورود به سیستم در این لیست وجود دارد, SolarWinds مدیر رویداد امنیتی, چلپ چلوپ, و دیتادوگ به عنوان کامل ترین راه حل های مدیریت ورود به سیستم بایستید. هر وسیله ای با استفاده از عمق کافی از ویژگی ها برای کمک به کشف و پاسخ حادثه در هر محیطی آسان است.

مدیر رویداد امنیتی SolarWinds قابلیت های تشخیص رویداد از زمان ، پاسخ خودکار تهدید ، و رعایت مقررات ، آن را به یک ابزار مدیریت همه جانبه ورود به سیستم برای کاربران سازمانی تبدیل می کند. به همین ترتیب ، سهولتی که می توانید از طریق داده های بلادرنگ و تاریخی روی آن ریشه کن کنید چلپ چلوپ آن را برای محیط های سریع قدم عالی می کند.

دیتادوگ نه تنها از مانیتورینگ در زمان واقعی و داده های ورود به سیستم تاریخی پشتیبانی می کند ، بلکه AI را به ترکیب اضافه می کند تا الگوهای ورود به سیستم غیر عادی را تشخیص دهد. وقتی همراه با هشدارهای هوشمند و هشدارهای غیرمتمرکز همراه باشید ، می توان به راحتی دید که چرا این ابزار اینقدر محبوب است.

از سه ابزار برتر تجزیه و تحلیل ورود به سیستم, SolarWinds مدیر رویداد امنیتی مناسب ترین کسانی است که می خواهند یک تجربه مدیریت مستقیم ورود به سیستم را داشته باشند. دیتادوگ بیشتر به سمت کسانی که می خواهند مانیتور دستی را با تشخیص مبتنی بر هوش مصنوعی تکمیل کنند ، انجام می شود. سرانجام, چلپ چلوپ بهترین راه حل برای کسانی است که می خواهند یک راه حل مدیریت اما ورود مقرون به صرفه داشته باشند.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

79 + = 82

Adblock
detector