11 بهترین ابزار APM برای مدیریت عملکرد و نظارت بر عملکرد

11 بهترین ابزار APM برای مدیریت عملکرد و نظارت بر عملکرد

مدیریت عملکرد برنامه چیست؟?

مدیریت عملکرد برنامه یا APM یک اصطلاح چتر است که نظارت و مدیریت برنامه های کاربردی نرم افزار عملکرد را در بر می گیرد. این می تواند شامل همه چیز از تشخیص سطح کد و تشخیص معاملات کند تا اندازه گیری سطح رضایت کاربر نهایی باشد. 

در اینجا لیستی از بهترین ابزارهای مدیریت عملکرد برنامه یا ابزارهای APM آورده شده است:

 1. سرور SolarWinds & مانیتور برنامه (آزمایش رایگان) - این ابزاری که در ویندوز سرور اجرا می شود ، هم برنامه مانیتورینگ و هم مانیتور سرور را در خود جای می دهد.
 2. SolarWinds AppOptics Monitoring Application (محاکمه رایگان) - سرویس مبتنی بر ابر که روی مسائل مربوط به عملکرد برنامه تمرکز دارد.
 3. سایت 24 × 7 نظارت بر عملکرد برنامه (آزمایش رایگان) - مجموعه آنلاین ابزارهای مدیریت زیرساخت که بر شبکه ها ، سرورها و همچنین برنامه ها نظارت دارد.
 4. مدیر برنامه های کاربردی ManageEngine (امتحان رایگان) - سرورهای فیزیکی ، مجازی و ابری که سیستم عامل های Windows و Linux را اجرا می کنند را مانیتور می کند.
 5. AppDynamics - این مانیتور شامل یک نقشه پشته برنامه است ، بنابراین شما فوراً می توانید ببینید کدام منبع اصلی باعث ایجاد مشکلات عملکرد برنامه می شود.
 6. برنامه جدید Relic - این مانیتور برنامه ها با بازرسی از عملکرد کدی که در هفت زبان متداول برای خدمات آنلاین نوشته شده است ، حوادث را تجزیه و تحلیل می کند: جاوا ، Node.js ، PHP ، .NET ، Python ، Ruby و Go..
 7. مدیریت عملکرد برنامه Dynatrace - یک سرویس آنلاین که در نظارت بر برنامه ها برای مشاغل مبتنی بر ابر تخصص دارد.
 8. سرویس اطلاعاتی Splunk - این ابزار شامل یک ماژول هوش مصنوعی است که گزارش های پیش بینی کننده را تولید می کند که به شما نشان می دهد مشکلات ظرفیت ممکن است در کجا رخ دهد.
 9. WhatsUp Gold با افزودنی نظارت بر برنامه - هسته WhatsUp Gold شبکه ها را رصد می کند و می توانید آن را با یک افزودنی گسترش دهید تا عملکرد برنامه را ردیابی کنید.
 10. مدیریت عملکرد برنامه CA - این مجموعه ابزارها شامل نظارت بر عملکرد برنامه ، تحلیل تجربه برنامه و نظارت مصنوعی است.
 11. AppEnsure - این ابزار با هدف ارائه دهندگان روی سرور آنلاین قرار می گیرد. این هر دو تجربه کاربر را در یک وب سایت و آمار تحویل برنامه نظارت می کند.
 12. APM Datadog - نظارت مبتنی بر ابر برای زیرساختها ، برنامه ها و گزارش های رویداد.

عوامل زیادی وجود دارد که می توانند عملکرد نرم افزار را مختل کرده و در صدر همه آنها بدون کنترل قرار گیرند. ابزارهای مدیریت عملکرد برنامه به شما این امکان را می دهد که سیستم را در حال اجرا و از بین بردن بلایای طبیعی نگه دارید. با مدیریت صحیح برنامه ، می توانید از مشکلی که باعث می شود کاربران نتوانند تماس Help Desk داشته باشند ، جلوگیری کنید. بنابراین ، این نرم افزار هزینه های خود را پرداخت می کند زیرا باعث صرفه جویی در وقت و هزینه بخش IT شما در عملکردهای پشتیبانی مشتری می شود.

گزینه های قابل استفاده برای شما شامل نرم افزار داخلی ، نرم افزار نظارت بر عملکرد نرم افزار مبتنی بر ابر ، سرویس هایی است که از طریق اشتراک هزینه آنها را پرداخت می کنید و بسته های نرم افزاری که بطور کامل خریداری می کنید..

بهترین ابزارهای APM

انتخاب شما از ابزار مدیریت عملکرد برنامه به استراتژی پشتیبانی IT بستگی دارد - همه خدمات خود را بصورت داخلی اجرا کنید یا راه حلهای خارج از سایت را ترجیح دهید. اندازه سازمان شما و بودجه IT شما نیز عوامل اصلی خواهد بود. بنابراین ، هنگامی که این لیست را مطالعه می کنید ، باید شرایط خود را در خاطر داشته باشید تا بتوانید نرم افزار مدیریت عملکرد برنامه های کاربردی را که برای شما مناسب است شناسایی کنید..

1. سرور SolarWinds & مانیتور برنامه (امتحان رایگان)

مانیتور عملکرد برنامه SolarWinds

اگر بخش فناوری اطلاعات شما از یک سازمان بزرگ پشتیبانی می کند ، به یک مدیر برنامه نیاز دارید با سایر ماژول های نظارت بر زیرساختها ادغام می شود. SolarWinds مجموعه ای از ابزارهای پشتیبانی زیرساخت را ارائه می دهد که همگی بر روی همین پلتفرم نوشته شده اند. این ابزارها همه داده ها را به اشتراک می گذارند هرچه تعداد بیشتری از آنها را پیاده سازی کنید ، بینش بهتری خواهید یافت عملکرد برنامه های شما و کلیه خدماتی که از آنها پشتیبانی می کند.

عملکرد برنامه ها با عملکرد میزبان هایی که این نرم افزار روی آن اجرا می شود بسیار نزدیک است ، بنابراین ایده گرفتن بسیار مناسب برای دستیابی به یک ابزار مدیریتی است که ترکیبی از نظارت بر برنامه و سرور و این چیزی است که این نرم افزار ارائه می دهد. سرورهایی که در محیط مدیریتی خود گنجانید می توانید در چندین سایت پخش شود و این ابزار همچنین سرورهای Cloud را که توسط لاجوردی یا AWS.

مانیتورها و نمایشگرهای داشبورد به تمام استراتژی های "یک اندازه متناسب" اعتماد ندارند. این نرم افزار برای نمایش اطلاعات مهم و مهم مربوط به هر برنامه سازگار است, بنابراین معیارهای مختلفی را برای یک برنامه مدیریت پایگاه داده از آنچه برای سرور وب می خواهید مشاهده خواهید کرد. این سازگاری توسط یک سری قالب هدایت می شود. سرور و مانیتور برنامه شامل بیش از 1200 قالب که تمام برنامه های اصلی قابل استفاده در بازار امروز را پوشش می دهد.

عنصر مانیتورینگ سرور این نرم افزار تا وضعیت سرور ذخیره سازی گسترش می یابد ، که ممکن است باشد در محل یا ابر. می توانید با اضافه کردن روی عمق اطلاعات جمع آوری شده توسط این ماژول را گسترش دهید مانیتور ذخیره سازی SolarWinds.

یکی از ویژگی های عالی این ابزار است AppStack مدول. این به شما بصری از برنامه های اجرا شده بر روی سیستم شما می دهد ، با تمام لایه های پشتیبانی از خدمات و سخت افزار که در یک پشته زیر هر کدام نشان داده شده است. بنابراین ، می توانید وضعیت برنامه ، معیارهای مربوط به سروری را که در آن اجرا می شود ، مشاهده کنید و اگر در حال کار با یک محیط مجازی هستید ، تمام سرورها و شبکه هایی که زیر آن ماشین مجازی قرار گرفته اند ، هستند. این امر به ویژه در صورت کار مفید است برنامه های روی سرورهای ابری یا از راه دور زیرا به شما کمک می کند تا در یک لحظه مشاهده کنید که سرویس های اساسی عملکرد برنامه شما را پایین می کشند.

SolarWinds مجوز دائمی را به این نرم افزار می فروشد ، بنابراین یکبار هزینه آن را پرداخت کنید, برای همیشه مال شماست. با این حال ، قیمت فقط شامل سال اول پشتیبانی و به روزرسانی های این ابزار می باشد ، بنابراین مجبور خواهید بود در سال های بعدی هزینه پشتیبانی را بپردازید. این نرم افزار فقط برای بارگیری در دسترس است سرور ویندوز محیط.

مانیتور در عرض چند دقیقه نصب می شود تمام برنامه ها و وضعیت سرور خود را بطور خودکار کشف کنید. اگر شما نیز خرید مانیتور عملکرد شبکه SolarWinds و آنالایزر ترافیک SolarWinds NetFlow, شما بلافاصله کنترل خواهید کرد تمام عواملی که می توانند باعث شود برنامه های کسب و کار شما خراب شوند یا عملکرد بدی نداشته باشند.

سرور و مانیتور برنامه را می توان به صورت جداگانه خریداری کرد ، یا در بسته نرم افزاری مدیریت سیستم. این بسته همچنین شامل شرکت می باشد مدیر مجازی سازی, مانیتور ذخیره سازی منابع, و مانیتور عملکرد وب. بسته نرم افزاری دیگری که توسط SolarWinds ارائه شده است ترکیبی از سرور و مانیتور برنامه با آنالیزور عملکرد بانک اطلاعاتی. به این گروه بندی می گویند بسته بهینه سازی عملکرد برنامه ها و اگر تجارت شما به شدت وابسته به یک تجارت باشد ، خرید خوبی است سیستم ERP. آیا شما انتخاب کنید سرور و مانیتور برنامه به تنهایی ، با ترکیبی از سایر ابزارهای SolarWinds یا به عنوان بخشی از بسته نرم افزاری ، می توانید نرم افزار را دریافت کنید یک محاکمه رایگان 30 روزه.

سرور SolarWinds و برنامه MonitorDownload محاکمه رایگان 30 روزه در Solarwinds.com

2. SolarWinds AppOptics Monitoring Application (امتحان رایگان)

SolarWinds AppOptics

AppOptics یک پیشنهاد جدید از SolarWinds است. این هست یک راه حل مبتنی بر ابر و بر خلاف مانیتور عملکرد برنامه, بر اساس اشتراک تنظیم شده است. این شرکت دو سطح خدمات را برای AppOptics ارائه می دهد. این طرح ارزان تر نظارت بر زیرساخت ها را شامل می شود ، اما مدیریت برنامه ها را شامل نمی شود. این طرح را پوشش می دهد سرور و نظارت بر شبکه, ادغام AWS Cloudwatch, و ذخیره داده های تاریخی این برنامه با قیمت بالاتر به نظارت بر عملکرد برنامه و ردیابی تحویل برنامه افزوده است.

جنبه مدیریت برنامه های کاربردی برنامه با قیمت بالاتر را پوشش می دهد هر دو برنامه های سنتی و میزبان به صورت سنتی, که ممکن است برنامه های کاربردی را در سراسر سایت یا از Cloud ارائه دهد. قابلیت ردیابی سیستم منابعی را به شما نشان می دهد که ارتباطات برنامه در هنگام سفر از سرور به نقطه انتهایی از طریق آن عبور می کند. این امر به شما امکان می دهد تا تنگناهای موجود در مسیر شبکه را مشاهده کرده و به آنها توانایی دهید برای بهینه سازی زمان تحویل ، منابع را جابجا یا اضافه کنید. داشبورد قادر است معیارهای برنامه ، سرور و زیرساخت را در همان صفحه نشان دهد. با این کار شما می توانید ببینید که آیا سرویس های اساسی علت مشکلات عملکرد برنامه هستند یا خیر.

امکانات موجود در داشبورد را شامل می شود ابزار تحلیلی که به شما امکان می دهد معیارها ، تنظیم نسبت ها و آستانه ها را برای محرک ها و ارزیابی های شخصی شده خود ترکیب کنید. تجزیه و تحلیل داده ها شامل یک زبان پرس و جو است که اجازه می دهد نمایش داده شد برای شما به جستجوی سریع داده های ناشی از مانیتور می پردازد. ویژگی های گرافیکی در داشبورد به شما امکان می دهد سری داده های تغییر زمان را با هم مقایسه کنید تا عملکرد برنامه های خود را در طول زمان مقایسه کنید.

اگرچه AppOptics یک سرویس مبتنی بر ابر است ، API هایی که داده هایی را از سیستم شما جمع می کنند فقط در هر سیستم عامل قابل نصب نیستند. این سرویس می تواند با آنها ارتباط برقرار کند سرور ویندوز و لینوکس محیط میتونی به دستش بیاری محاکمه رایگان 14 روزه از برنامه SolarWinds AppOptics.

مانیتور برنامه AppOptics از SolarWindsSupup برای یک آزمایش رایگان 14 روزه

3. سایت 24 × 7 نظارت بر عملکرد برنامه (آزمایش رایگان)

11 بهترین ابزار APM برای مدیریت عملکرد و نظارت بر عملکرد

Site24x7 مانیتورینگ عملکرد برنامه پلت فرم است یک ابزار کنترل مبتنی بر ابر به شما امکان می دهد عملکرد برنامه های در حال اجرا بر روی سیستم عامل های مختلف مانند Java ، Node.js ، Ruby ، ​​PHP و .NET را تجزیه و تحلیل کنید. این ابزار از راه دور اداره می شود ، بنابراین قادر به تجزیه و تحلیل برنامه های در حال اجرا در هر نقطه ، از جمله برنامه های در حال اجرا بر روی سرورهای ابری و دستگاه های تلفن همراه است.

مدل دسترسی آنلاین Site24x7 بسیار آزاد کننده است زیرا شما محدود به سیستم های نظارت در همان ساختمان نیستید. این ابزار از طریق اینترنت و از طریق یک مرورگر در دسترس است ، بنابراین می توانید به راحتی به راحتی در دفتر دسترسی داشته باشید.

با استفاده از Site24x7 APM Insight ، می توانید به پایین خط دقیق کد بروید و سوزن را در یونجه بیابید. این تجزیه و تحلیل سطح پایین شما را قادر می سازد تا دریابید که چرا یک روش برنامه خاص یا یک تماس عملکردی کند است و به شما در شناسایی تنگناهای احتمالی کمک می کند..

تجزیه و تحلیل عملکرد نیز گسترش می یابد پایگاه داده. این ابزار به شما کمک می کند تا پرس و جوهای کند را شناسایی کنید و مشخص کنید کدام سرویس پشتیبانی باعث کند شدن آن می شود. همچنین می توانید معیارهای زنده را روی داده های معاملات مشاهده کنید و همچنین گزارش های مربوط به دوره های زمانی متنوع را مشاهده کنید.

می توانید هشدارهای مربوط به عملکرد را تنظیم کنید ، یا به Site24x7 اجازه دهید سطح مناسبی را برای آستانه های خود ایجاد کند یادگیری ماشین و هوش مصنوعی. همچنین می توانید چگونگی درک کاربران از خدمات آنلاین شما از تعدادی نقطه انتهایی مختلف را تجزیه و تحلیل کنید. این به عنوان "نظارت بر کاربر واقعی"(RUM) این تجربه کاربر نهایی سیستم شما را از مکانهای مختلف جغرافیایی و از طریق دستگاههای مختلف نشان می دهد. قابلیت ردیابی Site24x7 شما را به وابستگی بین برنامه ها و پشته زیرساخت های پشتیبانی برای هر یک از آنها امکان پذیر می کند.

نظارت بر عملکرد برنامه با Site24x7 در دسترس است حرفه ای بسته این معامله شامل ظرفیت نظارت بر سه برنامه است. این برنامه شامل 50،000 صفحه نمایش RUM است و شامل پنج سایت می شود.

Site24x7 به صورت اشتراکی به صورت ماهیانه پرداخت می شود. اگر پیش پرداخت اشتراک یک ساله را پرداخت کنید ، نرخ پایین تری می گیرید. بسته حرفه ای را می توان با معاملات الحاقی که به شما توانایی نظارت بیشتر برنامه ها یا سرورها یا وب سایت های بیشتری را می دهند ، افزود. میتونی به دستش بیاری یک محاکمه رایگان 30 روزه برنامه Pro Site24x7.

Site24x7 Monitoring Performance Application آزمایشی 30 روزه آزمایشی رایگان

4. مدیر برنامه های کاربردی ManageEngine (دادگاه رایگان)

مدیر برنامه های کاربردی ManageEngine

مدیر برنامه های کاربردی ManageEngine برنامه های کاربردی را که مستقیماً روی سرورها ، مجازی سازی ها و سرورهای ابری کار می کنند ، پوشش می دهد. این ابزار شامل کلیه خدمات ضروری می شود که شرکت شما به آن متکی است ، از جمله برنامه های وب ، مجموعه های ERP و پایگاه داده. در کل ، مدیر بیش از 50،000 برنامه کاربردی پرکاربرد را پوشش می دهد.

ویژگی های نظارت بر عملکرد در این ابزار شامل موارد زیر است تجزیه و تحلیل از اجرای SQL برای شناسایی نمایش داده های ساختار داده ناکارآمد ساختار. انجام معاملات انجام شده بر روی سرور ، در سراسر شبکه و بیش از همه برای کاربران نهایی در هر کجا که ممکن باشد ، یکی دیگر از اقدامات اصلی عملکرد در این ابزار است.. نظارت مداوم شما را از وخامت عملکرد هشدار می دهد و نشان می دهد که کدام خدمات پشتیبانی دلیل مشکلات تحویل هستند.

داشبورد ابزار بسیار غنی از ویژگی های آن است تجسم داده های گرافیکی برای سرعت بخشیدن به درک عملکرد. این داشبورد قابل تنظیم است ، بنابراین شما می توانید وظایف را تفویض کنید و اجازه می دهید با استفاده از طریق آن ، بدون نیاز به کنترل همه اعضای تیم مدیریت خود ، به این ابزار دسترسی پیدا کنید. داشبورد از دستگاه های تلفن همراه نیز قابل دسترسی است تا تکنسین های حوزه در هنگام تماس بتوانند به اطلاعات خدمات دسترسی پیدا کنند.

در حالی که تیم شما روی وظایف مدیر سیستم خود کار می کند ، مدیر برنامه های کاربردی نظارت را در پس زمینه نگه می دارد و یک رکورد از الگوهای عملکرد منظم ایجاد می کند تا بتواند آن را مورد توجه قرار دهد. ناهنجاری در ارائه خدمات سریعتر و دقیق تر ابزارهای شناسایی عیب شامل یک ابزار تجزیه و تحلیل ریشه و یک شبیه ساز مرورگر است که به شما امکان می دهد سرعت تحویل را که کاربران سیستم شما با آن روبرو هستند تجربه کنید. یک ماژول گزارش دهی به شما امکان می دهد عملکرد خود را از طریق اجرای برنامه ریزی و درخواستی پیگیری کنید ، و به شما در ساختن یک برنامه کمک می کند کتابخانه اثبات SLA و فعالیت های بخش پشتیبانی خود را با ذینفعان در میان بگذارید.

مدیر برنامه ها بر روی ویندوز ، ویندوز سرور ، و Debian ، Ubuntu ، CentOS ، Fedora ، RHEL ، SuSE ، Mandriva و Oracle Enterprise Linux اجرا می شود. ManageEngine این ابزار را در اختیار شما قرار می دهد محاکمه رایگان 30 روزه. اگر تصمیم گرفتید که در انتهای دوره آزمایشی نسخه حرفه ای یا تمدید Enterprise را خریداری نکنید ، می توانید همچنان با استفاده از نرم افزار به صورت رایگان و با محدودیت قابلیت ، استفاده از نرم افزار را ادامه دهید..

مدیر برنامه های کاربردی ManageEngine مدیر بارگیری 30 روزه آزمایشی رایگان

5. AppDynamics

AppDynamics

AppDynamics به عنوان یک شرکت مستقل شروع به کار کرد ، اما اکنون این شرکت است متعلق به سیستمهای سیسکو. درگیر شدن این غول شبکه ای باید این سیستم نظارت را به یک رهبر صنعت تبدیل کند ، بنابراین این یکی از مواردی است که باید تماشا کنید.

داشبورد این سرویس بسیار شلوغ است و بر روی برنامه های شما و خدماتی که از آنها پشتیبانی می کنند متمرکز شده است. نمای دیگری از داده های عملکرد برای نشان دادن سرعت تحویل و تقاضای خدمات و برنامه های مختلف از شرکت شما ، موارد کاربر را دنبال می کند. از آنجا که تقریباً هیچ معیار زیرساختی در این ابزار وجود ندارد ، احتمالاً شما انتخاب می کنید AppDynamics برای مشاغل آنلاین که کاملاً توسط سرویس های Cloud ارائه شده اند.

نقشه پشته برنامه, در تصویر بالا نشان داده شده است عملکرد همه برنامه های فعال در سیستم شما در یک نمایشگر زمان واقعی. سرویس هایی که از آن برنامه ها پشتیبانی می کنند نیز شامل می شوند و مشکلات برجسته در آن سیستم های پشتیبانی ممکن است مشکلات وضعیت را برجسته کند. این مسائل با وجود زیرساختهای زیربنایی ، باید با یک بسته نظارت جداگانه بررسی شود.

این نرم افزار نرم افزار برنامه شما را در زمان واقعی نظارت می کند و داده های تاریخی را ایجاد می کند ، که این امکان را فراهم می آورد یک پایه عملکرد استاندارد ایجاد کنید. در صورت عدم نمایش عملکرد ضعیف ، این امر به تنهایی می تواند شما را در ایجاد تغییر در ظرفیت خود سوق دهد. اگر همه چیز در پایه خوب به نظر می رسد ، می توانید به سمت پیشرفت بروید ابزار تشخیصی برای دیدن اینکه آیا برنامه ها بطور شبانه روزی عملکرد خوبی دارند یا خیر. شما قادر خواهید بود در زمان تقاضای زیاد مشخص کنید که چه برنامه هایی ممکن است با مشکل مواجه شوند. ماژول تجربه کاربر از ابزار به شما امکان می دهد ببینید که تمام تقاضا برای خدمات شما از کجا می آید و محصولات و خدمات محبوب ترین کدام ها هستند. این یک ابزار عالی برای تجزیه و تحلیل مشاغل و همچنین نظارت بر عملکرد برنامه است.

AppDynamics در دسترس است نسخه رایگان, به نام AppDynamics Lite و نسخه پرداخت شده نیز وجود دارد که در دسترس است محاکمه رایگان 15 روزه. بسته استاندارد پرداخت شده نامیده می شود APM Pro, اما دو بسته بالاتر وجود دارد: پیشرفته APM, که به معیارهای سرور و شبکه اضافه می شود و قله APM, که شامل توابع آنالیز بازاریابی نیز می شود. این سرویس بصورت پیش فرض در Cloud ارائه می شود ، اما می توانید به جای آن از نرم افزاری بخواهید که در محل نصب کند. اگر به سراغ نسخه Cloud بروید ، هنوز باید برخی از نرم افزارها را نصب کنید. این است عامل سرور برنامه و فقط روی آن قابل نصب است لینوکس 64 بیتی و ویندوز 64 بیتی محیط.

6. APP Relic جدید

برنامه جدید Relic

New Relic طیف وسیعی از ابزارهای نظارت را تولید می کند و APM یکی از این موارد است. ماژول های دیگر موجود هستند زیرساخت های جدید یادگار, که وضعیت سخت افزار و خدمات اساسی شما را مشاهده می کند, مرورگر جدید Relic, که به مشاغل آنلاین کمک می کند تا تجربه کاربر را ردیابی کنند ، و بینش یادگار جدید, که یک ماژول آنالیز است برنامه جدید Relic بدون هیچ یک از این ماژول های دیگر کار خواهد کرد. با این حال, ترکیب APM با ماژول های دیگر به شما دانش عمیق تری می دهد از دلایل مشکلات و به شما در بهبود خدمات آنلاین خود کمک می کند.

یادگار جدید system یک سرویس آنلاین است و اگر زیرساخت های شما توسط خدمات Cloud نیز فراهم شود ، نرم افزار نظارت مستقیماً با آنها ادغام می شود. مانیتور را می توان در یکپارچه شده است AWS, گوگل, مایکروسافت لاجورد, و Rackspace سرورهای میزبان همچنین می تواند با سرورهای داخلی خود ادغام شود.

این سرویس با بازرسی از عملکرد کدی که در هفت زبان متداول برای خدمات آنلاین نوشته شده است ، وقایع را تجزیه و تحلیل می کند: جاوا, node.js, PHP, .خالص, پایتون, یاقوت, و برو. این بدان معناست که همچنین قادر خواهد بود فعالیتهای نرم افزار سفارشی شما را ردیابی کند ، نه فقط برنامه های شناخته شده از پیش نوشته شده.

APM تمام ترافیک اینترنت شما از جمله برنامه های تلفن همراه را نظارت می کند. این سرویس است متناسب با مشاغل آنلاین, مانند وب سایتهای اطلاعاتی و فروشگاههای وب. این ابزار قادر به پشتیبانی است مهاجرت برنامه ها از سرورهای داخلی به سرویس های Cloud و همچنین مفید است مدیریت انتشار محصولات جدید یا سرویس های وب موجود را دوباره سازی کنید. هر دو انتقال داده ها به سرور ابر از یادگار جدید و ذخیره سازی داده ها توسط رمزگذاری و تأیید اعتبار کاربر پوشانده می شود.

داشبورد این سرویس از گرافیک زیادی برای کمک به شما استفاده می کند مشکلات و موفقیت های عملکرد را به سرعت شناسایی کنید. اطلاعات اصلی مورد نیاز شما در نمایشگر نظارت بر برنامه وجود دارد. خواهید دید زمان پاسخ, معیارهای توان و نرخ خطا هم به صورت نمودار و هم به عنوان نمودارهای نمونه برداری از زمان. همچنین می توانید سفرهای بازدیدکنندگان جداگانه را از طریق وب سایت خود و همچنین مرور کلی از عملکرد برنامه ردیابی کنید. رابط شامل نظارت بر بانک اطلاعاتی است و می توانید از طریق داده های جمع آوری شده به تجزیه و تحلیل مسائل مربوط به عملکرد بپردازید.

داشبورد شامل ویژگی های همکاری تیم, مانند اشتراک اطلاعات و تهیه یادداشت. تو می توانی داشبورد را سفارشی کنید و ایجاد گروه های کاربر, دسترسی اعضای مختلف تیم به نمایش داده ها و کنترل های مختلف. برنامه جدید Relic می توان با سیستمهای مدیریت میز راهنما یکپارچه شوید.

سه برنامه در دسترس است برنامه جدید Relic. نرم افزار APM نسخه بالای خط است و در دسترس است یک روز 14 روز رایگانریال. نسخه برش خورده ، به نام ملزومات APM فاقد توابع تحلیلی سرویس است. یکی از عناصر مهم سرویس Cloud ، دوره نگهداری داده های آن است که شما را قادر می سازد در طی زمان از عملکرد پرس و جو کنید و بینش تحلیلی در مورد تحویل برنامه خود داشته باشید. اگر به اندازه نگهداری این داده ها علاقه ای ندارید ، می توانید دریافت کنید APM Lite, که است نسخه رایگان از ملزومات APM اما با داده هایی که فقط 24 ساعت نگه داشته شده است.

7. مدیریت عملکرد برنامه Dynatrace

مدیر عملکرد برنامه Dynatrace

Dynatrace در نرم افزار پشتیبانی تخصص دارد سیستم های مبتنی بر ابر و شرکتهای وب. این نرم افزار را می توان درون خانه نصب کرد یا می توانید به Cloud به آن دسترسی داشته باشید. ساختار قیمت گذاری نیز گزینه هایی را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید یک مجوز سالانه خریداری کنید یا نرم افزار را بصورت کاملا مستقیم خریداری کنید.

حتی اگر تصمیم به استفاده از سیستم آنلاین دارید ، هنوز هم باید یک عنصر را نصب کنید. به این گفته می شود OneAgent. این مانیتور جمع آوری داده ها است که به موتور تحلیلی که ممکن است روی سرور شما باشد یا از راه دور توسط Dynatrace عمل می کند ، گزارش می کند. OneAgent نصب مانیتور را روشن کنید سرور ویندوز, پنجره ها, لینوکس, و یونیکس. اگر تصمیم گرفتید که کل سیستم را در خانه نصب کنید ، برای میزبانی از آن به یکی از آن سیستم عامل ها نیاز خواهید داشت.

ساختار Dynatrace زیرساخت Cloud را با یک بسته یا برنامه ها ، هاست ها و خدمات سیستم های داخلی با یک بسته بندی متفاوت جدا از آن بخش خدمات ، نرم افزار به عنوان ماژول های تخصصی فروخته نمی شود ، بنابراین می توانید نظارت بر زیرساخت ها و ردیابی تجربه کاربر با سیستم مدیریت عملکرد برنامه.

روش Dynatrace عملکرد برنامه شما را از دو زاویه مشاهده می کند. یک جنبه روی آن تمرکز دارد مکانیک زایمان و این به عملکرد زیرساخت ها و همچنین تولید معیارهای مربوط به توان اجرای برنامه می رسد. دیدگاه دیگر این است تجربه ی کاربر. این نرم افزار هر بازدید کننده را ثبت می کند و میزان استفاده و زمان پاسخگویی برنامه را در هر جلسه اندازه گیری می کند.

بسته Dynatrace همچنین شامل "نظارت مصنوعی.این یک برنامه ریزی است که عملکرد کاربران را تقلید می کند و می تواند حجم بازدید کنندگان مورد انتظار را ایجاد کند. این زمانی مفید است که قصد دارید صفحات و خدمات جدیدی به وب سایت خود اضافه کنید. اطلاعاتی که از این تست های نرم افزار جمع آوری می کنید ، می تواند هرگونه نیاز به افزایش ظرفیت زیرساخت ها را هشدار دهد و همچنین به شما در بهینه سازی مکان صفحات جدید در وب سایت شما کمک می کند..

8- اطلاعات سرویس اطلاعاتی Splunk

چلپ چلوپ

Splunk اعمال می شود هوش مصنوعی (AI) به نرم افزار نظارت بر آن. این شرکت طیف وسیعی از ابزارهای نظارت از جمله مدیریت زیرساخت ها را تولید می کند. اما به محصولی که برای نظارت بر برنامه های خود نیاز دارید ، گفته می شود سرویس اطلاعاتی Splunk. اگرچه این یک محصول جداگانه برای بسته نظارت بر زیرساخت ها است ، اما شامل ویژگی هایی است که بر وقایع و وضعیت سخت افزاری نظارت می کند تا بتوانید از دلایل عدم کارایی برنامه استفاده کنید..

عنصر AI ابزار ایجاد می کند گزارش های پیش بینی که به شما نشان می دهد مشکلات ظرفیت ممکن است در معرض وقوع باشد. ابزار همچنین قله ها و فرورفتگی های تقاضا را نشان می دهد و پیش بینی می کند چه موقع افزایش تقاضای بعدی رخ خواهد داد. این امر به شما امکان می دهد تا در اوقات بی سر و صدا مشاغل دسته ای را کاهش داده و فشارهای زیرساختی خود را کاهش داده یا ظرفیت اضافی بخرید. اگر از قبل ابزار نظارت بر برنامه را دارید ، می توانید ماژول ITSI افزودنی را برای عملکرد برنامه انتخاب کنید. این کار پرونده های گزارش APM موجود خود را برای تمرکز روی قابلیت های پیش بینی تجزیه و تحلیل می کند. این ابزار همچنین اطلاعاتی را از سیاهههای مربوط به رویداد شما به مشکلات ارائه خدمات ارائه می دهد.

پیشنهادات Splunk محاکمه 15 رایگان نسخه Sandbox از سرویس فناوری اطلاعات. این بسته الحاقی است به یکی از اصلی ترین بسته های نظارت بر فناوری اطلاعات Splunk ، که زیرساخت های شما را مدیریت می کند. بسته اصلی که شرکت ارائه می دهد نامیده می شود Splunk تصدی. اگر تجارت شما زیرساختهای داخلی ندارد اما کاملاً توسط سرویس های ابر پشتیبانی می شود ، باید خود را انتخاب کنید ابر چلپ چلوپ. همچنین یک بسته تخصصی وجود دارد که نظارت خواهد کرد خدمات AWS.

Splunk تصدی در دسترس است محاکمه رایگان 60 روزه و می توانید دریافت کنید محاکمه رایگان 15 روزه ابر چلپ چلوپ. نسخه ارزان تر Splunk ، به نام نور چلپ چلوپ روزانه 200 گیگابایت داده دارد و می توانید آن را دریافت کنید یک محاکمه رایگان 30 روزه. نیز وجود دارد نسخه رایگان, که محدودیت داده 500 مگابایت در روز است. با این وجود ، نمی توانید اطلاعات سرویس IT را به Splunk رایگان اضافه کنید.

Splunk تصدی, نور چلپ چلوپ, و چلپ چلوپ رایگان همه به عنوان پیاده سازی شده اند نرم افزار داخلی و ابر چلپ چلوپ به صورت آنلاین از طریق یک مرورگر قابل دسترسی است. نرم افزار Splunk را می توان روی آن نصب کرد پنجره ها, لینوکس, و سیستم عامل مک.

9. برنامه افزودنی مانیتور عملکرد WhatsUp Gold با برنامه عملکرد عملکرد

مانیتور عملکرد برنامه های طلای WhatsUp

WhatsUp Gold جایگزین برای است مانیتور برنامه SolarWinds اگر می خواهید مسیر ادغام چندین ابزار نظارت بر زیرساخت ها را طی کنید ، راه حل کنید. با این گزینه ، مانیتور عملکرد برنامه یک ماژول الحاقی به هسته است WhatsUp Gold بسته مقدماتی WhatsUp Gold برنامه به شما امکان نظارت سرور و همچنین را می دهد مدیریت دستگاه شبکه. با مانیتور عملکرد برنامه به آن ماژول ها اضافه شده ، شما یک نمای کلی از سیستم دریافت خواهید کرد که به شما کمک می کند مشکلات اساسی را شناسایی کنید که می تواند در عملکرد برنامه های شما مشکل ایجاد کند.

استاندارد WhatsUp Gold نرم افزار همچنین شامل نظارت بر ذخیره سازی و مانیتورهای سرویس وای فای و مبتنی بر ابر. ویژگی های شبکه ابزار نقشه ای از سیستم شما ایجاد می کند تا بتوانید تشخیص دهید که کدام دستگاه های شبکه ترافیک را از طریق آن به دیگران منتقل می کنند. این به شما کمک می کند مکان را ببینید تنگناها تحویل برنامه های کاربردی به مناطق فردی شرکت شما را مختل می کند. برنامه های بسته بالاتر شامل موارد زیر است تحلیل ترافیک شبکه ماژول و این می تواند بینش عمیقی در مورد عملکرد شبکه داشته باشد. بالاترین WhatsUp Gold بسته شامل مدیریت پیکربندی برای دستگاه های شبکه خود.

مانیتور عملکرد برنامه افزونه تمام برنامه های شما را در مرحله تنظیم خود ، که به صورت خودکار است وارد می کند. پس از نصب مانیتور ، آن را انجام می دهد عملکرد برنامه را در زمان واقعی پیگیری کنید, نمایش معیارها در داشبورد و ایجاد هشدارها هنگام بروز مشکلات عملکردی مهم. هر دو شرایط هشدار و صفحه نمایش داشبورد قابل تنظیم هستند. داشبورد خلاصه مؤلفه در ابزار نمایی از یک برنامه انتخاب شده و کلیه خدمات پشتیبانی آن را به شما نشان می دهد. این امکان به شما امکان می دهد بلافاصله ببینید که در واقع مشکلات عملکرد برنامه در نتیجه مشکلات سایر مناطق سیستم ایجاد می شود.

مدیر برنامه های کاربردی برنامه های شناخته شده مانند موارد دیگر را می شناسد آپاچی, Hyper-V, و سرور SQL و فعالیتهای نظارتی خود را با توجه به نوع برنامه تطبیق می دهد. همچنین می توانید مانیتور را تنظیم کنید برنامه های کمتر شناخته شده و نرم افزار سفارشی خود را دنبال کنید. شرایط بیشتری وجود دارد که ابزار قادر به نظارت بر آن است تا بتواند در یک صفحه قرار بگیرد ، بنابراین می توانید گزینه های موجود در ابزار را مرور کنید تا انتخاب کنید که می توانید وضعیت های مورد نظر خود را برای نظارت انتخاب کنید. یک سیستم اسکریپت مستقیم به شما امکان می دهد سنسورها را برای ایجاد شرایط هشدار خود ایجاد کنید ، که می تواند شامل فاکتورهایی از هر سطح سیستم شما باشد ، ترکیب سرعت تحویل برنامه با عملکرد دستگاه شبکه ، به عنوان مثال.

می توانید خرید کنید WhatsUp Gold و افزودنیهای آن به طور کامل ، یا سالانه در نرم افزار مشترک شوید. شرکت تولید می کند Total Plus بسته ای که فقط برای فروش در دسترس است و نه برای اشتراک. این بسته شامل تمام ماژول های بالا است WhatsUp Gold بسته به علاوه مانیتور عملکرد برنامه و تحلیل ترافیک شبکه, مانیتور مجازی سازی, و مدیر تنظیمات ماژول ها می توانید اطلاعات بیشتر در مورد WhatsUp Gold را در بررسی ما بخوانید.

WhatsUp Gold و آن مانیتور عملکرد برنامه ماژول اجرا شود سرور ویندوز نسخه نسخه ی نمایشی نیز اجرا خواهد شد Windows Pro محیط میتونی به دستش بیاری یک محاکمه رایگان 30 روزه نرم افزار برای اجرای آن از طریق سرعت بدون خطر.

10. مدیریت عملکرد برنامه CA

مدیریت عملکرد برنامه CA

فن آوری های CA سه بسته جداگانه برای نظارت بر عملکرد برنامه تولید می کند. اینها هستند: نظارت بر عملکرد برنامه, تجزیه و تحلیل تجربه برنامه, و نظارت مصنوعی. هر یک از این ماژول ها تحویل داده می شوند یک مدل SaaS و شارژ با اشتراک. این شرکت بسته ای از هر سه را ارائه نمی دهد. تجزیه و تحلیل تجربه برنامه سیستم تجربه کاربری را پوشش می دهد و اگر می خواهید یک وب سایت را نظارت کنید علاوه بر این مفید خواهد بود. نظارت مصنوعی ماژول همچنین روی جذب کاربر متمرکز است و معاملات بازدید کننده را الگوبرداری می کند ، بنابراین می توانید عملکرد یک وب سایت را تحلیل کنید. محصول اصلی APM از CA ، آن است مدیریت عملکرد برنامه ابزار.

این APM با هدف سازمان های بزرگ ساخته شده است و ویژگی اصلی آن توانایی ارتقاء کار گروهی است. چشم انداز اصلی آن است ردیاب تراکنش که نقشه وابستگی های برنامه و برنامه را ایجاد می کند. قابلیت مشاهده وابستگی های برنامه تا آن گسترش می یابد عملکرد پایگاه داده. شما قادر خواهید بود نمودارهای عملکرد ارائه برنامه را با گذشت زمان مشاهده کنید ، که باید به شما کمک کند رفتار غیر عادی نقطه ای و همچنین اوج تقاضا و زمان هایی با ظرفیت یدکی.

مبنای اولیه ساخته شده توسط مانیتور به طور مداوم به روز می شود ، بنابراین می تواند با پیشرفت زمان ، بینش بهتری از رفتار عادی برنامه های خود ارائه دهد. اگر شاغل باشید ظروف برای تحویل برنامه ایمن تحت BYOD سیاست ها ، APM می تواند شاهد تحویل آن برنامه ها نیز باشد. داده های جمع آوری شده توسط سیستم تا گسترش می یابد عملکرد میزبان و تجزیه و تحلیل کد برنامه. خدمات میزبان های مبتنی بر ابر و از راه دور نیز در خط دید APM گنجانده شده است.

بالاتر شرکت، پروژه برنامه استفاده نامحدود از سیستم را ارائه می دهد. به این سرویس می توان از طریق Cloud یا در محل نصب کرد. شرکت، پروژه این طرح شامل نگهداری داده ها به مدت 90 روز برای تجزیه و تحلیل کمک است. ملزومات بسته تنها 7 روز داده به شما می دهد. می توانید سیستم را فعال کنید یک محاکمه رایگان 30 روزه, در این مدت تمام داده های نظارت شما حفظ می شود.

11. AppEnsure

AppEnsure

AppEnsure نظارت بر هر دو تجربه ی کاربر در یک وب سایت و تحویل برنامه آمار برای کمک به شما در ارائه خدمات آنلاین بطور مؤثر. شرایط هشدار ناشی از عملکرد ضعیف در تجربه کاربر است. لازم نیست منتظر شوید تا شکایتی از هر یک از بازدیدکنندگان به سایت شما وارد شود زیرا AppEnsure مانیتور مشکل را تشخیص می دهد. در واقع ، شما باید بتوانید اختلال در زایمان زیرا مانیتور قبل از رسیدن به جایی که کاربران در یک سایت متوجه مشکلات شوند ، خراب شدن خدمات را شناسایی می کند. نظارت بر زیرساخت ها شما را به علت مشکلات نصب سوق می دهد و شما را قادر می سازد تا در منابع تنظیم کنید.

AppEnsure خدمات بصورت آنلاین ارائه می شود. هنگامی که شما با خدمات شروع می کنید, نرم افزار AppEnsure از طریق سیستم شما برای همه برنامه های کاربر نهایی جستجو می کند و سپس برای شناسایی برنامه ها و خدمات پشتیبانی می توانید ردیابی کنید. این فرایند اکتشاف به یک نقشه منجر می شود ، که مقدار آن نیز می باشد برنامه پشته.

پس از عملیاتی شدن, AppEnsure عملکرد تحویل برنامه به هر کاربر را ثبت می کند. در ابتدا ، این جمع آوری داده ها به سیستم امکان می دهد یک الگوی پایه ای از رفتار عادی ایجاد کنید. هنگامی که سطح قابل توجهی از عملکرد زایمان برقرار شد ، عملکرد بعدی می تواند برای هرگونه ناهنجاری یا وخیم تر شدن در زمان های پاسخ که می تواند مشکلی در سیستم باشد ، کنترل شود..

مانند AppStack همچنین پشته برنامه را رصد می کند ، می تواند توجه شما را به خدمتی که علت احتمالی مشکلات تحویل برنامه است ، جلب کند. به جای اینکه فقط به شما بگویم که یک برنامه کاربر روبرو است احتمالاً با مشکل روبرو می شود.

دید از AppEnsure شامل می شود منابع داخلی و از راه دور ، به علاوه خدمات مبتنی بر ابر. نظارت بر پشته برنامه به محیط های مجازی گسترش می یابد. این می تواند سرورهایی را که از ماشین های مجازی شما پشتیبانی می کنند ردیابی کند و مشکلات وضعیت را در آنجا شناسایی کند. AppEnsure به خصوص با محیط Citrix XenApp یکپارچه است.   روشهای تشخیص AppEnsure برنامه های از پیش نوشته شده مانند Microsoft Exchange ، Sharepoint و سیستم های ERP را ردیابی و ردیابی می کند. همچنین قادر به نظارت بر برنامه های ساخته شده سفارشی خود است.

AppEnsure خدمات از طریق اشتراک هزینه دریافت می شود. میتونی به دستش بیاری محاکمه رایگان 14 روزه سیستم.

12. APM Datadog

APM Datadog

دیتادوگ ارائه می دهد نظارت مبتنی بر ابر برای زیرساختها ، برنامه ها و گزارش های رویداد. می توانید فقط برای مانیتور عملکرد برنامه ثبت نام کنید یا از هر سه سیستم در ترکیب استفاده کنید تا دید سرویس را بهبود ببخشید. تمام این خدمات با اشتراک هزینه می شوند و قیمت آن به تعداد میزبان هایی که شما کار می کنید بستگی دارد. سیستم قادر به نظارت است سیستم های ترکیبی ، داخلی ، ابری و ترکیبی.

وجود دارد نسخه رایگان مانیتور زیرساخت که داده ها را تا پنج میزبان مدیریت می کند. شما نمی توانید APM را بطور دائم دریافت کنید ، اما می توانید دریافت کنید محاکمه رایگان 14 روزه.

دیتادوگ نظارت بر هر درخواست یک برنامه و پیگیری تحویل آن ، که شامل بررسی وقایع در برنامه های برنامه است. هرگونه ناهنجاری که در حین تحویل برنامه ظاهر می شود باعث ایجاد هشدار می شود. این هشدارها جمع می شوند ، بنابراین شما فوراً قادر خواهید بود در داشبورد ببینید که چه برنامه ای دارای مشکل است و به نظر می رسد کدام سرویس علت این مشکل است.

داشبورد بسیار جذاب است و نمایش داده های گرافیکی را برای سهولت در تشخیص وضعیت ادغام می کند. شما قادر خواهید بود نمایش ها را تغییر دهید تا به کاربران نهایی متمرکز شوید که بدترین عملکرد را تجربه می کنند بزرگنمایی کاربران شخصی برای بررسی مشکلات مواجهه برنامه در آن جلسه.

می توانید داشبورد را سفارشی کنید و حتی نماهای مختلفی را برای اختصاص به اعضای تیم اختصاص دهید. این سیستم شامل API است, بنابراین شما حتی می توانید عناصر از یکپارچه سازی دیتادوگ داشبورد به صفحات نظارت بر سیستم سازمانی خود برسید. رابط بین نرم افزار Help Desk و دیتادوگ نیاز به کارکنان پشتیبانی را برای جابجایی بین اعلان های خطای انسانی با هشدارهای خودکار ، بین برنامه ها تغییر می دهد.

از کمک های بیشتری دریافت خواهید کرد دیتادوگ اگر آن را با بسته زیرساخت شرکت شرکت ادغام کنید ، APM را وارد کنید. این دو بسته برای به اشتراک گذاری داده ها طراحی شده اند ، بنابراین اثری از عملکرد برنامه تا وضعیت زیرساخت ها یکپارچه نیست.

مدیریت عملکرد برنامه

مهم نیست که چه نوع شغلی دارید ، مدیریت عملکرد برنامه یک کار مهم بخش IT است. در مشاغل آنلاین ، برنامه های ارائه شده به بازدید کنندگان تنها تماسی است که مشتریان با سازمان دریافت می کنند, بنابراین تضمین عملکرد برنامه ضروری است. برای سایر انواع مشاغل ، عملکرد برنامه هنوز هم یک عنصر بسیار مهم سیستم فناوری اطلاعات است و مشکلات پیش رو باعث می شود که کار و فعالیت ادامه یابد. تعداد تماسهای میز کار را کاهش دهید.

شما نمی خواهید به کاربران سیستم اعتماد کنید تا بگویید که برنامه های کسب و کار شما چه مشکلی را تجربه می کنند. اگر این سرویس به حدی بد شود که کاربران متوجه شوند ، شما به عنوان مدیر IT در شغل خود ناکام مانده اید. بالاتر از عملکرد برنامه خود باشید با یکی از ابزارهای موجود در لیست ما.

آیا از مانیتور عملکرد برنامه استفاده می کنید؟ آیا شما از یکی از سیستمهای توصیه شده در لیست ما استفاده می کنید ، یا برنامه متفاوتی را نصب کرده اید؟ در بخش نظرات در زیر پیام بگذارید و تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

77 − = 73

Adblock
detector