11 بهترین ابزار و نرم افزار مانیتورینگ و عیب یابی سرور DNS

11 بهترین ابزار و نرم افزار مانیتورینگ و عیب یابی سرور DNS

نظارت بر DNS از نظارت زیرساختها اهمیت کمتری ندارد. نظارت بر DNS به شما امکان می دهد کیفیت ارتباط خود را بین سرورهای معتبر نام و سرورهای بازگشتی محلی ببینید. اندازه گیری زمان پاسخگویی بین این سرورها ، قدرت اتصال شما را نشان می دهد.

نظارت بر سرورهای DNS به شما امکان می دهد علائم عملکرد ضعیف را بررسی کنید پسندیدن تاخیر یا حتی قطع ارتباطات کامل. با استفاده از ابزار مانیتورینگ سرور DNS به شما امکان می دهد تا ببینید که اتصال شما در صورت عدم موفقیت چیست و شما را قادر به ورود به سیستم می کند. به ویژه ، یک ابزار نظارت بر سرور DNS با عملکرد هشدار ، در صورت عدم موفقیت در اتصال شما را به شما اطلاع می دهد. این برای کاهش حجم کار دستی شما بسیار مفید است.

اگر به موقع کوتاه هستید و می خواهید ابزارها را ببینید ، در اینجا لیست ما از لیست قرار دارد بهترین ابزارهای نظارتی و عیب یابی سرور DNS:

  1. سرور SolarWinds و مانیتور برنامه (آزمایش رایگان) سرور ترکیبی و مانیتور برنامه ها که بر سرورهای مبتنی بر ابر نیز نظارت دارد. برای سرور ویندوز در دسترس است.
  2. مانیتور شبکه Paessler PRTG (آزمایش رایگان) مانیتور همه در یک که شامل شبکه ، سرور و مانیتور برنامه ها است. برای سرور ویندوز در دسترس است.
  3. Site24x7 (آزمایشی رایگان) سرویس آنلاین که زیرساخت ها ، برنامه های کاربردی و رفتار کاربر در وب سایت ها را کنترل می کند.
  4. Atera (دادگاه رایگان) یک سیستم عامل نظارت و مدیریت سیستم که برای استفاده توسط MSP ها طراحی شده است. این نظارت بر کلیه خدماتی که در یک سایت مشتری از جمله سرورهای DNS کار می کنند ، نظارت می کند
  5. مانیتور Dotcom مانیتور شبکه با نظارت تخصصی سرور DNS.
  6. Nagios XI یک سیستم نظارت بر شبکه گسترده که شامل ابزارهای نظارت بر سرور DNS است.
  7. مدیر برنامه های کاربردی ManageEngine این بخشی از مجموعه ابزارهای نظارت بر زیرساختها است. این سرورها و همچنین برنامه ها را رصد می کند و ماژول های نظارت DNS را شامل می شود.
  8. UpTrends یک ابزار رایگان برای نظارت بر DNS.
  9. هزاران نفر یک سیستم تخصصی نظارت بر DNS.
  10. AppDynamics مانیتور زیرساخت قابل تنظیم که شامل سرور و نظارت بر برنامه ها است.
  11. نظارت بر عملکرد برنامه NewRelic لیست طولانی برنامه ها از جمله سرورهای DNS را نظارت می کند.

بهترین ابزارهای مانیتورینگ و عیب یابی سرور DNS

در این مقاله می خواهیم بهترین ابزارهای کنترل سرور DNS را در بازار به شما نشان دهیم.

1. سرور SolarWinds و مانیتور برنامه (آزمایش رایگان)

سرور SolarWinds و مانیتور برنامه

سرور SolarWinds و مانیتور برنامه که شامل ابزار کنترل و نظارت بر عملکرد DNS سرور است ، یکی از مشهورترین مانیتورهای سرور موجود در حال حاضر ، اما همچنین به ارائه یک تجربه نظارت بر DNS با بالاترین سطح نیز معروف است.. سرور SolarWinds و مانیتور برنامه نه تنها عملکرد اتصال شما بلکه سلامت سخت افزار شما را نیز آزمایش می کند. هنگام آزمایش اتصال خود می توانید سرعت سرور DNS به یک پرس و جو ضبط پاسخ دهید.

این برنامه با ارزیابی سرعت سرور به یک پرس و جو ضبط پاسخ می دهد و پاسخ را در مقابل لیستی از آدرس های IP مقایسه می کند. اگر زمان پاسخگویی نسبت به آدرسهای IP دیگر عقب مانده باشد ، این برنامه پرچم گذاری می کند که مشکلی وجود دارد. لازم نیست همه کارها را به صورت دستی انجام دهید سرور SolarWinds و مانیتور برنامه اراده هنگامی که یک سرور DNS تعداد درخواستهای غیرمعمول زیادی دریافت می کند ، به شما اطلاع دهید. این به شما امکان می دهد تا حتی وقتی در میز کار خود نیستید سریع اقدام کنید.

سلامت سخت افزار منطقه دیگری است که در آن است سرور SolarWinds و مانیتور برنامه تجربه نظارت طراوت را ارائه می دهد. می توانید سلامتی سرورها را بر اساس عناصری از قبیل مشاهده کنید وضعیت, پردازنده, باتری, قدرت, درجه حرارت, و سرعت فن. این همه از لحاظ کد رنگی است به گونه ای که اگر یک سرور مشکلاتی را تجربه کند با a مشخص می شود هشدار برچسب زدن.

خواه یک SME یا یک سازمان بزرگ باشید, سرور SolarWinds و مانیتور برنامه برنامه ای است که قطعاً باید در نظر بگیرید. این رابط کاربری ساده با برخی از پاکترین توانایی های نظارت بر DNS را که می بینید مخلوط می کند. سرور SolarWinds و مانیتور برنامه از قیمت اولیه 2،995 دلار (2300 پوند) در دسترس است. اگر مایل هستید ابتدا برنامه را امتحان کنید ، می توانید با بارگیری آن ، این کار را انجام دهید محاکمه رایگان 30 روزه.

سرور SolarWinds & برنامه MonitorDownload آزمایشی 30 روزه رایگان

2. مانیتور شبکه Paessler PRTG (آزمایشی رایگان)

تصویر مانیتور شبکه PRTG

هر کس با نظارت بر شبکه آشنا باشد ، قصد دارد با آن آشنا شود مانیتور شبکه PRTG Paessler, ابزاری که همچنین تجربه نظارت بر عملکرد DNS با عملکرد بالا را ارائه می دهد. این تجربه به طور خاص برای بررسی در دسترس بودن و عملکرد سرورهای DNS طراحی شده است. برای آسانتر کردن نظارت, مانیتور شبکه PRTG دارای سنسور DNS اختصاصی است و نظارت DNS را بطور خودکار در پس زمینه انجام می دهد.

در سنسور DNS می توانید نمای کلی از داده های زنده یا تاریخی خود را مشاهده کنید. زمان پاسخگویی به درخواست DNS بر روی شماره گیری کد رنگی نشان داده شده است که خواندن آن آسان است. داده های تاریخی را می توان در طی 2 روز گذشته مشاهده کرد, 30 روزیا 365 روز. اطلاعات موجود در این سنسور اصول اولیه لازم را برای ارزیابی آنچه در جریان است و مناسب برای قرار گرفتن در اختیار شما قرار می دهد.

تجربه کاربری را تا حد امکان راحت نگه دارید, مانیتور شبکه PRTG همچنین دارای سیستم هشدار است. کاربران می توانند از طریق ایمیل هشدار دریافت کنند, پیامکیا اعلانهای فشار. این امر باعث می شود نیاز به تمرکز بر روی صفحه نمایش کاهش یابد و سعی کنید هر تغییر کوچکی را بدست آورید. مانیتور شبکه PRTG این کار را برای شما و بسیار دقیق تر از آنچه ممکن است خودتان به دست بیاورید انجام می دهد.

به طور کلی مانیتور شبکه PRTG محصولی است که برای شرکتهایی در هر اندازه که می خواهند تجربه نظارت DNS با رابط کاربری ممتاز داشته باشند مناسب است. این محصول بر روی یک مدل قیمت گذاری مبتنی بر سنسور کار می کند. اگر به 100 سنسور کمتر نیاز دارید ، می توانید PRTG را به صورت رایگان بارگیری کنید. با این حال ، اگر به موارد بیشتری نیاز دارید ، باید 500 سنسور را با قیمت 1600 دلار خریداری کنید (1240 پوند). تا زمانی که به نسخه های بزرگتر با سنسور 5000 با قیمت 10500 دلار (8،138 پوند) و سرورهای نامحدود با قیمت 14500 دلار (11.239 پوند) برسید ، تعدادی گزینه دیگر قیمت گذاری نیز در دسترس است. می توانید ارزیابی کنید مانیتور شبکه PRTG در یک آزمایشی 30 روزه رایگان.

Paessler's PRTG Network MonitorDownload آزمایشی 30 روزه رایگان

3. Site24x7 DNS مانیتورینگ (آزمایش رایگان)

11 بهترین ابزار و نرم افزار مانیتورینگ و عیب یابی سرور DNS

خطاهای DNS در اینترنت مانع از دسترسی جهان به وب سایت شما می شود. حتی اگر در یک کمپین تبلیغاتی که URL شما را می شناسد ، پولی را پمپ می کنید ، اگر این آدرس وب به درستی در سیستم جهانی DNS تنظیم نشده باشد ، وب سایت شما به طور موثر مسدود خواهد شد. سیستم نظارت DNS در Site24x7 به کادر فنی خود هشدار می دهد تا از تنظیمات نادرست در سیستم نام دامنه استفاده کنند.

اولین قدم برای رفع مشکل ، دانستن وجود مشکل است. سرویس Site24x7 قادر است دسترسی به وب سایت شما را از بیش از 90 مکان در سراسر جهان بررسی کند. این سیستم فقط بررسی نمی کند که سایت شما در هر گوشه دنیا قابل مشاهده باشد ، اما چرا نمی توان به آن رسید وقتی به نظر می رسد قطع برق وجود دارد. مانیتور DNS تنها یکی از بسیاری از بررسی های مختلف است که مانیتور قطع سایت Site24x7 انجام می دهد.

چک های DNS بطور مداوم اجرا می شوند هشدار می دهد هنگامی که یک خطای مبتنی بر DNS دسترسی به سایت شما را غیر ممکن می کند. سیستم تغییر به این معنی است که تکنسین های شما نیازی به تماشای داشبورد نظارت ندارند ، زیرا این اعلان ها می توانند از طریق ایمیل یا پیام کوتاه ارسال شوند. کادر فنی می تواند وظایف دیگری را انجام دهد و فقط هنگام بروز مشکلات به DNS توجه کند.

شرکت هایی که فقط نیاز به نظارت بر پنج وب سایت یا سرور دارند می توانند از Site24x7 به صورت رایگان استفاده کنید. برای نیازهای بزرگتر ، نظارت بر 10 ، 40 ، 100 یا 500 سایت همه با چهار نسخه پرداخت شده از سرویس قابل دسترسی است. هر کدام از این نسخه ها می توانند باشند در یک محاکمه 30 روزه به صورت رایگان دسترسی پیدا کرد.

Site24x7 DNS MonitoringStart آزمایشی 30 روزه رایگان

4. Atera (دادگاه رایگان)

11 بهترین ابزار و نرم افزار مانیتورینگ و عیب یابی سرور DNS

آترا مانیتور سیستم است که امکان پذیر است ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده (MSP) برای پشتیبانی از راه دور از شبکه ها ، سرورها و برنامه های کاربردی که در سایت های مشتری خود کار می کنند. قابلیت های نظارت بر برنامه این نرم افزار شامل نظارت بر سرورهای DNS.

پلت فرم Atera است نظارت و مدیریت از راه دور (RMM) سیستم. این مجموعه خدمات است که به یک تیم از تکنسین ها امکان نظارت بر تمام زیرساخت های فنی سایت مشتری را می دهد. با این حال ، خود MSP نیازی به اجرای سرورهای خود یا حفظ نرم افزار در سایت خود ندارد زیرا Atera از ابر تحویل داده شده است. کنسول سیستم آن از طریق اتصال اینترنتی قابل دسترسی است هر مرورگر وب استاندارد. این شرکت همچنین برنامه ای را تولید می کند که به تکنسین ها اجازه می دهد داشبورد را از دستگاه های تلفن همراه مشاهده کنند.

سرور DNS یک سایت مشتری ، مانند هر فرآیند دیگری ، روی یک میزبان در سایت فرایندی است. سیستم Atera تکنسین های MSP را قادر می سازد از راه دور به آن سرور دسترسی پیدا کنند و وضعیت همه مراحل در حال اجرا آن ، از جمله سرور DNS را بررسی کنید. تکنسین می تواند فرآیند سرور DNS را متوقف کند و مجدداً عملکرد خود را آویزان کند یا اینکه موضوع خود را گم کند. ترکیبی از مانیتورهای مختلف همچنین می تواند مشکلات سرور یا شبکه را که ممکن است مانع از برقراری ارتباط سرور DNS با موفقیت با سایر میزبان های شبکه شود ، مشاهده کند.

آترا است هزینه اشتراک با هزینه با هزینه های محاسبه شده در هر تکنسین در هر ماه. نرخ سالانه نیز وجود دارد که ارزانتر عمل می کند. این پلتفرم در سه نسخه Pro ، Growth و Power موجود است. میتونی به دستش بیاری یک محاکمه رایگان 30 روزه هرکدام از این نسخه ها را قبل از انجام پول در سرویس ، آن را امتحان کنید.

آزمایشی 30 روزه AteraStart رایگان

5. مانیتور Dotcom

تصویر مانیتور dotcom

مانیتور Dotcom ابزاری برای نظارت بر شبکه است که موجها را به عنوان یکی از ساده ترین ابزارهای نظارت DNS در بازار ساخته است. این برنامه توسط ارزیابی زمان درخواست و فوراً پاسخ با ردیابی DNS و یک هشدار اگر مشکلی پیدا شد ردیابی DNS مسیر کامل اتصال شامل جزئیاتی مانند را نشان می دهد حل میزبان, مدت زمان, زمان شروع, آدرس ها و نام مستعار.

اگر در اطراف نیستید که دست اول DNS را ببینید ، باز هم قادر خواهید بود این موارد را دریافت کنید هشدار. هشدار به شما نشان می دهد مشکل چیست و چیست پیوندهایی به شما ارائه می دهیم تا اثری را مستقیماً از پنجره هشدار مشاهده کنید. این به شما امکان می دهد تا دوباره به کنترل خسارت در حال اجرا و یا تغییر تنظیمات بپردازید زیرا نیازی نیست وقت خود را تلف کنید تا متوجه شوید مشکل چیست.

یکی از برجسته ترین جنبه های مانیتور Dotcom چند نوع مختلف از سوابق پشتیبانی می شود. آ, AAAA, NS, CNAME, SOA, TXT, MX, PTR, و SPF همه انواع ضبط شده توسط پشتیبانی می شوند مانیتور Dotcom. تنوع انواع رکورد در هنگام عیب یابی بسیار زیاد کمک می کند زیرا اطلاعات بیشتری برای کار با آنها دارید.

گزینه های مختلف قیمت گذاری برای آنها وجود دارد مانیتور Dotcom. چهار بسته اصلی در دسترس است که هر کدام محدوده قیمت گذاری شخصی خود را بر اساس فرکانس بررسی ، اهداف ، صفحات یا مراحل دارند. مناسب ترین بسته اصلی برای نظارت بر DNS است بسته سرور مانیتورینگ. این کار با 10 هدف و فرکانس چک 15 دقیقه ای با 16 دلار (40/12 پوند) در ماه شروع می شود. شما می توانید نیازهای خود را بر حسب نیاز سفارشی کنید اما برای 50 هدف با فرکانس چک پنج دقیقه ، قیمت 50 دلار (38.75 پوند) در هر ماه است. سرانجام ، 100 هدف با فرکانس چک یک دقیقه ای 120 دلار در ماه (92.99 پوند) است. همچنین می توانید محاکمه رایگان 30 روزه را بارگیری کنید.

6. Nagios XI

Nagios XI

Nagios XI نامی مترادف با صنعت نظارت بر شبکه است که همچنین یک تجربه نظارت کامل DNS را نیز ارائه می دهد. با Nagios XI می توانید سرورها ، پروتکل ها و نمایش داده شدگان DNS را رصد کنید. روند انجام این کار بسیار ساده است زیرا از این برنامه پشتیبانی می کنید جادوگر مانیتورینگ DNS Query Nagios XI. این امر به از بین بردن هرگونه ابهام در هنگام نظارت شما کمک می کند.

تیم پشت Nagios XI آن را طراحی کرده اند تا در محیط های پر سرعت به خوبی عمل کند. در عمل ، این به معنای تشخیص تقریباً فوری اختلال در شبکه و ربودن DNS است. این به شما ترکیبی از امنیت و آرامش خاطر می دهد ، زیرا می توانید سریعاً اقدامی انجام دهید تا از تأثیر منفی بر عملکرد شبکه جلوگیری کنید.

یکی از دلایل Nagios XI معروف است به خاطر افزونه هایش. خوشبختانه تعدادی افزونه برای نظارت DNS در دسترس است. این شامل افزونه هایی از قبیل جایگزینی DNS را بررسی کنید, DNS را از طریق PowerShell بررسی کنید, check_dnsbl (لیست سیاه), و check_dyndns_logon. Check DNS Via PowerShell به گونه ای طراحی شده است که به کاربران اجازه می دهد وضعیت DNS را با استفاده از اسکریپت PowerShell به راحتی بررسی کنند..

Nagios XI برنامه ای است که یک تجربه نظارت DNS را با سایر ابزارهای موجود در این لیست ارائه می دهد. همچنین دارای برچسب قیمت رقابتی است. Nagios XI از قیمت 1،995 دلار (1،546 پوند) برای آن شروع می شود نسخه استاندارد که شامل جادوگران پیکربندی ، داشبورد سفارشی و گزارشگری است.

نسخه بعدی این است نسخه تجاری که می تواند با 35495 دلار (2،708 پوند) خریداری شود که گزارش های برنامه ریزی ظرفیت و گزارش های برنامه ریزی شده را نیز به مخلوط اضافه می کند. توصیه می کنیم با نسخه استاندارد بروید مگر اینکه مایل به استفاده باشید Nagios XI برای نظارت بر شبکه گسترده شما نیز همچنین یک آزمایش رایگان 60 روزه وجود دارد.

7. مدیر برنامه های کاربردی ManageEngine

مدیر برنامه های کاربردی ManageEngine

مدیر برنامه های کاربردی ManageEngine محصولی است که تجربه نظارت DNS را تقریباً بی عیب و نقص اجرا کرده است. خواه به دنبال نظارت بر عملکرد و یا در دسترس بودن سرویس DNS خود هستید ، می توانید با استفاده از این پلتفرم آن را انجام دهید. MonitorEngine Applications Monitor معیارهایی از قبیل واکنش زمان, زمان جستجو, ضبط موجود است, وضعیت ارزش جستجو, و قسمت جستجو. این به شما امکان می دهد وضعیت سرویس DNS خود را با صدای بلند و واضح مشاهده کنید.

برای ارائه وضوح بیشتر ، می توانید تمام این اطلاعات را با نمودار و نمودار مشاهده کنید. این مفید است زیرا اگر با حجم زیادی از داده ها سر و کار دارید ، یک نمودار به شما کمک می کند تا روند را به شکلی انتخاب کنید که اعداد خام همیشه انجام نمی دهند.

مدیر برنامه های کاربردی ManageEngine سیستم هشدار خاص خود را دارد که هنگام تشخیص رفتار خاص به شما اطلاع می دهد. سیستم هشدار مبتنی بر آستانه است و می توانید آستانه های هشدار خود را تنظیم کنید تا هنگام رسیدن به یک پارامتر ، یک اعلان دریافت کنید.

مدیر برنامه های کاربردی ManageEngine در سه نسخه موجود است: رایگان, حرفه ای, و شرکت، پروژه. نسخه رایگان به شما امکان می دهد تا حداکثر پنج برنامه یا سرور را کنترل کنید. اگر این کافی نیست ، می توانید نسخه Professional را خریداری کنید. نسخه حرفه ای با قیمت 945 دلار (732 پوند) برای 25 مانیتور آغاز می شود و با 250 مانیتور به قیمت 7،195 دلار (5،576 پوند) با اشتراک سالانه خاتمه می یابد. نسخه Enterprise شامل مانیتورهای بیشتری است که از 9،595 دلار (7،436 پوند) برای 250 مانیتور تا 83995 دلار (65،099 پوند) برای 5000 مانیتور در نظر گرفته شده است. یک آزمایش رایگان نیز در دسترس است.

8. UpTrends

UpTrends

UpTrends یک ابزار جستجوی رایگان DNS است که تجربه مانیتورینگ DNS بسیار عالی و مقرون به صرفه را ارائه می دهد. با UpTrends شما می توانید سوابق کلیدی مانند آ, AAAA, SOA, TXT, و MX. این پلتفرم همچنین آزمایشات جهانی را در اختیار شرکت قرار می دهد 184 ایست بازرسی منطقه ای در سراسر جهان توزیع شده است. مزیت این روش این است که قبل از اینکه از طریق شبکه شما راه خود را پیدا کنند ، مشکلات منطقه ای را مشخص می کند.

با این حال ، این ابزار به دور از سوابق اصلی محدود نیست. UpTrend همچنین شماره سریال SOA را رصد می کند تا ببیند چه موقع ورود DNS تغییر می کند. این امر به شما امکان می دهد اگر فقط سوابق الفبایی را چک می کردید تغییراتی را که از دست می دهید ، تشخیص دهید.

این ابزار بر روی ویژگی های اضافی مانند گزارش ها و هشدارها نقشه نمی کند. تو می توانی rگزارش های روزانه و سریع نشانگر وضعیت سرویس DNS شما به شما کمک می کند تا ببینید که آیا مشکلی وجود دارد یا خیر. به همین ترتیب ، هشدارها شما را در صورت عدم اطلاع از اتفاقات مشکل ساز در مورد شما مطلع می کنند که نیاز به اقدام شما دارد.

برای یک ابزار رایگان, UpTrends تجربه نظارت پیشرفته DNS را ارائه می دهد. جای تعجب نیست که نامهای بزرگی مانند مایکروسافت ، HP و فولکس واگن در حال استفاده از این محصول هستند. برای بارگیری به UpTrends مراجعه کنید.

9. هزاران نفر

هزاران نفر

اسرارآمیز به نام هزاران نفر کالای دیگری است که مانیتورینگ DNS به درستی انجام می شود. هزاران نفر طراحی شده است با اصل شفافیت استوار استوار در ذهن است. شما می توانید همه چیز را از سرورهای حافظه پنهان DNS گرفته تا ارائه دهندگان خارجی نظارت کنید. برای ارزیابی عملکرد شبکه می توانید میزان در دسترس بودن و زمان حل سرورهای متصل را بررسی کنید.

هزاران نفر به تلاش های زیادی رسیده است تا این نرم افزار تا حد امکان در دسترس کاربران جدید باشد. این بلافاصله از طریق پردازنده مشاهده می شود autodiscovery ویژگی که بدون نیاز به تنظیمات پیچیده به سرورهای متصل وصل می شود.

علاوه بر این, هزاران نفر همچنین سیستم هشدارهای مخصوص به خود را دارد تا شما را در همه پیشرفت های فعلی به روز کند. می توانید هشدارهایی درباره وجود نگاشتهای DNS و Record خود ایجاد کنید. اینها هشدارها قابل تنظیم هستند براساس آنچه می خواهید برای صفحه نمایش تهیه کنید و همچنین می توانید هشدارها را به دلیل نیاز ایجاد کنید. این امر به شما امکان می دهد تا اطلاعات هشدار را به دیگر اعضای تیم خود منتقل کنید.

هزاران نفر یک ساختار قیمت گذاری مبتنی بر استفاده را بر اساس سه عامل کار می کند: واحدهای آزمون, نقاط پایانی, و دستگاه ها. برای نظارت بر DNS ، بسته تست Test Units بیشترین حس را دارد. این تجربه نظارت شما را از نمایندگان ابری و سازمانی ارائه می دهد. با این حال ، برای دیدن برچسب قیمت ، باید درخواستی ارائه دهید. از طرف دیگر ، می توانید یک نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید.

10. AppDynamics

AppDynamics

AppDynamics یکی از محبوب ترین سیستم عامل های نظارت بر زیرساخت ها است که هم اکنون پول می تواند خریداری کند. شما می توانید انواع مختلفی را مشاهده کنید سرورها برای مشاهده مسائل مربوط به عملکرد نظارت سرور به گونه ای تنظیم شده است که می توانید در عرض چند دقیقه مانیتورینگ را شروع کنید. نکته مثبت اینجاست که شما مجبور نیستید قبل از شروع کار ، وقت خود را برای وارد کردن تنظیمات شخصی خود اختصاص دهید.

این ابزار برای نظارت بر سرورها مناسب است زیرا از یک مرور کلی سلسله مراتبی استفاده می کند. نمای کلی ، همه سرورهای متصل را درمورد جزئیات سرور سرور نشان می دهد. این به شما امکان می دهد سلامت خدمات را با یک نگاه ارزیابی کنید. در صورت تشخیص مسئله عملکرد, AppDynamics به شما امکان می دهد پاسخ های خودکار را برای حل مسائل مربوط به عملکرد در مراحل ابتدایی پیکربندی کنید. سیستم های هشدار رویداد از قبیل وجود دارد سرویس جدید, PagerDuty, و جیرا یکپارچه در هیئت مدیره.

به طور کلی ، این محصولی است که متناسب با نیاز شما قابل تنظیم است. رابط کاربری یکی از مقیاس پذیر ترین در نوع خود است. امکان مشاهده زیرساختهای شما با چنین وضوح و شفافی به شما امکان می دهد تا تصورات واضحی از آنچه که تقریباً فوراً در جریان است ، ایجاد کنید. باید تماس بگیرید AppDynamics به منظور مشاهده یک برچسب قیمت ، یا می توانید نرم افزار را بارگیری و آزمایش کنید.

11. نظارت بر عملکرد برنامه NewRelic

نظارت بر برنامه NewRelic

NewRelic نظارت بر عملکرد برنامه تجربه نظارت قانع کننده DNS را از ابتدا تا انتها ارائه می دهد. با استفاده از این مانیتور DNS می توانید زمان پاسخگویی زیرساخت های خود را برای ارزیابی میزان عملکرد خدمات ارزیابی کنید. این اطلاعات در یک نمودار واضح و رنگی ارائه شده است که خواندن مطالب را آسان می کند. تو می توانی بررسی های منظم سلامت DNS را انجام دهید برای اطمینان از اینکه زمان پاسخگویی زیاد نیستند.

همچنین یک سیستم هشدار انعطاف پذیر نیز وجود دارد که کاملاً قابل تنظیم است. شما می توانید آستانه های خود را برای هشدارهایی تعیین کنید که تعیین می کنند چه رفتاری را دریافت می کنید. نتیجه یک تجربه است که شامل اتوماسیون و کاهش بارهای اداری شما می شود.

ساختار قیمت گذاری نظارت بر عملکرد برنامه NewRelic کاملاً پیچیده است قیمتی که پرداخت می کنید تحت تأثیر اندازه ، زمان اجرا ، کمیت و سرویس های ابری مورد نظر شما مانند AWS ، Google ، Microsoft و Rackspace است. یک آزمایش رایگان نیز وجود دارد.

حکم

همانطور که می بینید ، تمام ابزارهای فوق می توانند خود را در یک محیط شرکت بزرگ نگه دارند. با توجه به کیفیت طراحی و عمق ویژگی های نظارت DNS آن, مانیتور شبکه PRTG به عنوان یکی از بهترین محصولات موجود در این لیست است. این نمایشگرهای بصری مختصر را با یک سنسور DNS اختصاصی و یک سیستم هشدار دهنده ترکیب می کند که شما را به صورت شبانه روزی در حلقه نگه می دارد.

با این حال ، اگر این با نیازهای شما کاملاً مطابقت نداشته باشد ، ما به شما ابزارهای جایگزین زیادی برای غرق کردن دندانهایتان ارائه داده ایم. مهمترین چیز این است که بستری را انتخاب کنید که مطابق با نیازهای سازمان شما و ترجیحات شخصی شما باشد. انتخاب عالی دیگر است سرور SolarWinds و مانیتور برنامه. این محصول بسیار عالی است زیرا به شما امکان می دهد تا درخواست ها و زمان پاسخگویی را ردیابی کنید تا عملکرد را با سهولت مشاهده کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 2 =

Adblock
detector