15 بهترین ابزار و نرم افزار دسک تاپ از راه دور رایگان

15 بهترین ابزار و نرم افزار دسک تاپ از راه دور رایگان

سیستم های دسک تاپ از راه دور مخصوصاً مفید هستند تیم های پشتیبانی شرکت و تکنسین های میز راهنما که اعضای جامعه را قادر می سازد خرید نرم افزارهای خود را به کار گیرند.

این برنامه ها برای استفاده روزمره توسط نیز مفید هستند اشخاص خصوصی. اگر می توانید با خانه خود با رایانه خود تماس بگیرید و از طریق رایانه لوحی به آن دسترسی پیدا کنید ، دیگر نیازی نیست که تمام فایلهای ذخیره شده خود را از طریق سرقت ، از بین رفتن یا آسیب های اتفاقی از دست بدهید. بهترین کامپیوتر خود را در خانه قفل نگه دارید و بدون نیاز به کپی کردن همه چیز یا خرید مجوزهای اضافی از نرم افزار مورد علاقه خود با استفاده از یک برنامه دسک تاپ از راه دور ، به همه موارد مهم خود دسترسی پیدا کنید..

ما در مورد هر یک از ابزارهای زیر جزئیات زیادی را ارائه می دهیم ، اما در صورت کوتاه بودن زمان ، در اینجا لیست ما از لیست قرار دارد بهترین ابزارهای دسک تاپ رایگان از راه دور:

 1. SolarWinds Dameware (دادگاه رایگان) دو گزینه برای تجارت با یک آزمایش رایگان 14 روزه.
 2. دستیار Zoho (دادگاه رایگان) بسته پشتیبانی مبتنی بر ابر که شامل دسترسی از راه دور و ابزارهای دسک تاپ از راه دور است.
 3. کنترل SolarWinds MSP (آزمایشی رایگان) یک سیستم کنترل از راه دور جمع و جور که شامل چت ، VoIP و صف برای ارائه خدمات به چندین کاربر است.
 4. Atera (دادگاه رایگان) مجموعه نظارت و مدیریت از راه دور برای MSP ها که شامل Splashtop است.
 5. TeamViewer یک سیستم دسکتاپ از راه دور با استفاده گسترده و پرکاربرد که قابل استفاده برای افراد خصوصی است.
 6. دسک تاپ از راه دور Chrome یک سیستم دسک تاپ از راه دور که از طریق یک مرورگر Google Chrome اجرا می شود ، ساده و آسان است.
 7. RemotePC یک سیستم دسکتاپ از راه دور پولی که دارای نسخه رایگان برای استفاده شخصی است.
 8. دسک تاپ از راه دور مایکروسافت ابزار رایگان ارائه شده توسط مایکروسافت که دسترسی دسک تاپ از راه دور را به دستگاههای دارای ویندوز امکان پذیر می کند.
 9. RealVNC VNC Connect سرویس مبتنی بر ابر که برای استفاده خانگی رایگان است و امکان دسترسی به دستگاه های لینوکس و همچنین رایانه های شخصی و Mac را فراهم می کند.
 10. TightVNC نرم افزار کنترل از راه دور که برای مشاغل و افراد نیز رایگان است.
 11. TigerVNC یک پروژه منبع باز با ارائه خدمات رایگان دسک تاپ از راه دور برای استفاده خصوصی و تجاری.
 12. رمینا کاملاً برای افراد و مشاغل - این یک پروژه منبع باز است.
 13. اسپلشتوپ رایگان برای استفاده خصوصی و هزینه برای مشاغل. پرداخت کاربران می تواند به یک آزمایش آزمایشی هفت روزه دسترسی پیدا کند.
 14. NoMachine رایگان برای همه ، اما با نسخه های پیشرفته برای تجارت.
 15. برنامه های راه دور برای Windows یک سیستم دسکتاپ از راه دور پولی که دارای نسخه رایگان است.

اگر برای تفریح ​​فقط به یک سیستم دسک تاپ از راه دور نیاز دارید ، احتمالاً نمی خواهید مبلغ زیادی را برای لوکس پرداخت کنید. خوب ، ما می توانیم کمک کنیم زیرا لیستی از ده برنامه دسک تاپ از راه دور داریم که استفاده از آنها رایگان است.

شركتهاي كوچك و شركت هاي نوپا با كمبود پول براي صرفه جويي نيز از اطلاعات مندرج در اين مقاله بهره مند مي شوند زيرا بسياري از آنها برنامه های دسک تاپ رایگان ما در اینجا لیست می کنیم و برای مشاغل نیز قابل استفاده است. مشاغل بزرگ با بودجه های بزرگ احتمالاً با برنامه های اصلی پرداخت شده که دارای پشتیبانی کامل از نرم افزار هستند ، احساس راحتی بیشتری می کنند. با این حال ، حتی در این دسته ، نمونه هایی را یافتیم که می توانید به طور رایگان در یک محاکمه دریافت کنید.

با استفاده از نرم افزار دسک تاپ از راه دور

یک ابزار دسک تاپ از راه دور دارای دو جزء است. یکی است کنسول, این پنجره روی رایانه شخصی شما است که شما می توانید برنامه را از طریق آن کنترل کنید و از رایانه راه دور مشاهده کنید. عنصر دیگر سیستم آن است عامل برنامه ، که باید روی رایانه از راه دور ساکن باشد.

به طور معمول ، عامل یک فرایند پس زمینه است و توسط کاربر از راه دور قابل توجه نیست. شرط نصب یک برنامه در رایانه مشاهده شده به این معنی است که مالک آن دستگاه باید بدهد اجازه برای نصب عامل دسک تاپ از راه دور و اجرای آن.

آنجا هستند برنامه هایی که به هکر اجازه می دهد محتویات رایانه را از راه دور مشاهده کند و بدون اجازه صاحب آن را کنترل کند. این سیستم ها "دسترسی از راه دور تروجان ها."ما در این بررسی برنامه های هکرها را که مختصراً" RAT "را پوشش می دهیم ، پوشش نمی دهیم.

برخی از سیستمهای دسک تاپ از راه دور از ابر. در این تنظیمات ، برنامه کنسول بصورت آنلاین قابل دسترسی است. با این حال ، یک برنامه عامل هنوز باید روی رایانه راه دور که دسترسی یا کنترل می شود نصب شود.

نرم افزار دسک تاپ از راه دور برای مشاغل

بسیاری از سیستمهای دسک تاپ رایگان از راه دور در بازار نسخه خانگی نرم افزارهای دسترسی حرفه ای هستند. در بیشتر موارد ، تولید کنندگان ابزارهای دسک تاپ از راه دور انتظار دارند که کاربران مشاغل هزینه این نرم افزار را بپردازند.

اگر به دنبال نرم افزار رایگان برای شرکت خود هستید ، گزینه های شما محدود است. از بین سیستمهای موجود در لیست ما ، فقط موارد زیر دسترسی رایگان به شما می دهد:

 • دسک تاپ از راه دور Chrome
 • RemotePC (محدود)
 • دسک تاپ از راه دور مایکروسافت
 • TightVNC
 • TigerVNC
 • رمینا
 • NoMachine

پنج سرویس دیگر در لیست ما ، آزمایشی رایگان را برای کاربران تجاری ارائه می دهند:

 • SolarWinds Dameware (امتحان رایگان)
 • RemotePC (تمدید شده)
 • RealVNC VNC Connect
 • اسپلشتوپ
 • SolarWinds MSP کنترل را در دست بگیرید (امتحان رایگان)
 • آترا (امتحان رایگان)

در توضیحات زیر به توضیحات این محصولات توجه ویژه ای داشته باشید.

بهترین نرم افزار و ابزار دسک تاپ از راه دور رایگان

این لیست از نرم افزار دسک تاپ از راه دور ترکیبی از برنامه های کاربردی برای تجارت و کاربری شخصی و طیف وسیعی از سیستم عامل است. یک صفت مشترک برای همه وجود دارد - آنها رایگان برای استفاده هستند.

1. SolarWinds Dameware (امتحان رایگان)

SolarWinds Dameware

خرابکاری است یک سیستم پشتیبانی حرفه ای, بنابراین احتمالاً مورد توجه کاربران خانگی قرار نخواهد گرفت. با این حال ، بدون شک صالح ترین سیستم دسک تاپ از راه دور کسب و کار برای تیم های پشتیبانی در بازار است ، به همین دلیل است که در این بررسی جایگاه شماره یک را کسب می کند.

Dameware یک سکوی پشتیبانی از راه دور است که از طریق اشتراک شارژ می شود. با این حال ، SolarWinds ارائه می دهد محاکمه رایگان 14 روزه از هر یک از محصولات Dameware آن ، بنابراین شما می توانید از این سرویس به صورت رایگان استفاده کنید, اگر فقط به مدت دو هفته باشد.

شما می توانید به Dameware به عنوان یک سرویس آنلاین دسترسی داشته باشید ، که از طریق اشتراک و یا به عنوان نرم افزاری داخلی ، که با پرداخت یک بار آن را خریداری می کنید ، شارژ می شوید. نسخه آنلاین نامیده می شود همه جا از راه دور Damaware و سیستم در محل نامیده می شود پشتیبانی از راه دور Dameware.

پشتیبانی از راه دور Dameware نصب می شود پنجره ها و سرور ویندوز؛ Dameware Remote Everywhere به دلیل کنسول وابسته بودن سیستم عامل وابسته نیست از طریق یک مرورگر قابل دسترسی است.

هر دو سیستم می توانند به دستگاههای در حال اجرا دسترسی پیدا کنند پنجره ها, سیستم عامل مک, و لینوکس و هر دو از طریق برنامه های تلفن همراه در دسترس هستند. با Dameware Remote Everywhere ، شما به ازای هر تکنسین اشتراکی پرداخت می کنید ، اما این سرویس به هر عملیاتی امکان دسترسی به 500 دستگاه از راه دور را می دهد. نرم افزار داخل ساختمان Dameware Remote Support هیچ محدودیتی برای دستگاه از راه دور ندارد. با این وجود مجوز این نرم افزار به نسخه آنلاین شباهت دارد زیرا قیمت آن برای هر تکنسین است.

این نرم افزار به طور خاص در بخش های پشتیبانی فناوری اطلاعات و ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده هدف قرار گرفته است. امتحان کنید محاکمه رایگان 14 روزه از Damaware از راه دور در همه جا.

آزمایشی رایگان 14 روزه DamewareStart

2. دستیار Zoho (دادگاه رایگان)

15 بهترین ابزار و نرم افزار دسک تاپ از راه دور رایگان

Zoho طیف گسترده ای از نرم افزارهای تجاری را تولید می کند و شرکت نیز در اختیار دارد ManageEngine, که یک تامین کننده برتر نرم افزار مدیریت زیرساخت فناوری اطلاعات است. دستیار زهو بسته ای مبتنی بر ابر از خدمات دسترسی از راه دور است که برای آن ایده آل است میز راهنما و تکنسین های MSP. دسک تاپ از راه دور در این ابزار دارای مارک تجاری است ، بنابراین می توانید آرم شرکت خود را در تمام صفحه ها قرار دهید.

اتصال از راه دور فقط با رضایت مشتری امکان پذیر است. کلیه ارتباطات توسط رمزگذاری AES 256 بیتی.

بسته Zoho Assist نیز شامل می شود یک سیستم چت زنده و یک ابزار انتقال فایل یکپارچه. این تکنسین می تواند چندین جلسه را بر روی همان رایانه راه دور باز کند و عملکردهای قابل مشاهده توسط کاربر را در یک پنجره و عملکرد سیستم عامل در دیگری فعال کند. همچنین این امکان وجود دارد که تکنسین بتواند به دلیل ارائه تور سیستم یا دستورالعمل های استفاده از صفحه ، صفحه نمایش خود را به مشتری نشان دهد بدون آنكه به آن خریدار آینده نگر اعطا كند..

جدا از ابزار دسک تاپ از راه دور ، Zoho Assist نیز شامل می شود دسترسی کامل از راه دور ویژگی هایی که شامل اتوماسیون برای تحقیقات فله و به روزرسانی در نقاط انتهایی است. Zoho ارائه می دهد یک آزمایش رایگان از بسته کمک.

آزمایشی رایگان Zoho AssistStart

3. کنترل SolarWinds MSP (آزمایشی رایگان)

15 بهترین ابزار و نرم افزار دسک تاپ از راه دور رایگان

SolarWinds MSP کنترل را در دست بگیرید مناسب برای استفاده توسط پشتیبانی از تکنسین هایی که برای MSP کار می کنند, یا برای بخش فناوری اطلاعات یک شرکت این یک سرویس ویژه جالب برای تکنسین های پشتیبانی مستقل و مستقل است زیرا تمام ابزارهای مورد نیاز برای برقراری ارتباط با کاربری را که نیاز به کمک دارد را شامل می شود. حتی شامل می شود یک سیستم صف سرویس.

این سرویس از طریق ابر تحویل داده می شود و با هزینه ای که برای هر تکنسین در ماه در اختیار شما قرار می گیرد هزینه دریافت می شود. این یعنی کل سیستم در دسترس تکنسین های مستقل است و همچنین تیم هایی که برای MSP ها و سازمان های بزرگ کار می کنند.

نرم افزار دسترسی از راه دور به طور اختیاری اقدامات تکنسین را در صفحه کاربر نشان می دهد. دسترسی به سیستم عامل نیز بدون عبور از دسک تاپ دستگاه از راه دور امکان پذیر است.

سیستم Take Control در دو سطح موجود است و سطح بالاتری نیز خوانده می شود کنترل Plus را بگیرید. سطح بالاتر به ویژه برای تکنسین های نظارت مفید است زیرا شامل عملکرد جلسه نظارت و گزارش عملکرد عملکرد تکنسین می شود. Take Control Plus همچنین شامل یک بررسی کاربر برای ارزیابی صلاحیت هر تکنسین است.

این خدمات را می توان ماه یا سال پرداخت کرد. برنامه پرداخت سالانه ارزانتر عمل می کند. با این حال ، توجه داشته باشید که باید هزینه خدمات را از قبل پرداخت کنید. SolarWinds آن را ارائه می دهد محاکمه رایگان 14 روزه.

SolarWinds MSP محاکمه رایگان 14 روزه ControlStart را انجام دهید

4. Atera (دادگاه رایگان)

15 بهترین ابزار و نرم افزار دسک تاپ از راه دور رایگان

آترا یک بسته پشتیبانی برای است ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده (MSP). این سرویس شامل کلیه ابزارهایی است که تکنسین های MSP برای مدیریت یک شبکه از راه دور نیاز دارند و همچنین دارای یک ماژول است که به مدیران MSP کمک می کند تا تجارت را انجام دهند..

بخش پشتیبانی تکنسین Atera "نظارت و مدیریت از راه دورسیستم (RMM). این نرم افزار شامل نرم افزار دسترسی از راه دور و همچنین اسکریپت های مدیریت خودکار از راه دور برای حفظ سیستم مشتری است. یکی دیگر از ابزارهای موجود در بسته ، a است سیستم میز راهنما, که شامل پورتال برای دسترسی توسط انجمن کاربر و داشبورد برای استفاده تکنسین ها در هنگام کار با بلیط است.

داشبورد Help Desk به یک سیستم دسک تاپ از راه دور دسترسی می دهد ، که در واقع است اسپلشتوپ, که در بالا می خوانید رابط شامل سیستم چت است به طوری که تکنسین می تواند کاربر را راهنمایی و راهنمایی کند زیرا او در بخش انتهایی از راه دور کاوش می کند و راه حلی برای مشکل مطرح شده در بلیط پشتیبانی ایجاد می کند..

آترا است سرویس مبتنی بر ابر و از طریق هر مرورگر وب استاندارد قابل دسترسی است. از طریق یک برنامه ویژه که به صورت رایگان برای دستگاه های تلفن همراه قابل دسترسی است ، می توانید به این سرویس دسترسی پیدا کنید. این سکو برای روشن شدن است اشتراک ماهانه یا سالانه در هر تکنسین. می توانید یک محاکمه رایگان 30 روزه و قبل از ثبت نام در سیستم ، سیستم Atera را امتحان کنید.

آزمایشی 30 روزه AteraStart رایگان

5. TeamViewer

TeamViewer

TeamViewer یک رهبر صنعت است. این سیستم دسک تاپ از راه دور نصب شده است بیش از دو میلیارد بار, که محبوبیت آن را نشان می دهد ما این سیستم دسک تاپ از راه دور را در صدر لیست خود قرار می دهیم زیرا این محصول کاملاً تجاری است که اجازه می دهد استفاده رایگان توسط افراد خصوصی. اما اگر برای استفاده از مشاغل به یک برنامه دسک تاپ از راه دور نیاز دارید ، باید هزینه بپردازید.

همانطور که از نام آن پیداست ، هدف TeamViewer است همکاری تیمی و تعدادی از ویژگی های ارتباطی گروهی وجود دارد که این امر چیزی بیش از یک ابزار دسک تاپ از راه دور است. اینها شامل برنامه های کنفرانس ویدئویی و پخش تظاهرات است.

سیستم اتصال برای تقویت امنیت به تأیید اعتبار دو عاملی متکی است و کلیه انتقال توسط آنها محافظت می شود رمزگذاری AES 256 بیتی.

از طریق دستگاه های تلفن همراه آندروید به نرم افزار کنترلر قابل دسترسی است. شما قادر خواهید بود به دستگاههای از راه دور در حال اجرا دسترسی داشته باشید پنجره ها, سیستم عامل مک, لینوکس, اندروید, و iOS. این سیستم همچنین دارای امکان انتقال فایل امن و قابلیت اجرای اسکریپت در کنسول است.

6. دسک تاپ از راه دور Chrome

دسک تاپ از راه دور Chrome

می توانید از گوگل کروم مرورگر به عنوان یک مشاهدهگر دسک تاپ از راه دور. نسخه پشتیبانی از راه دور می تواند توسط مشاغل مورد استفاده قرار گیرد و کاملاً مورد استفاده قرار گیرد رایگان برای استفاده.

برای استفاده از سیستم به یک حساب Google نیاز دارید ، اما در صورت وجود جیمیل آدرس ، پس از آن قبلاً مراقبت شده است. دستگاهی که به آن دسترسی پیدا می کنید به یک برنامه نصب شده روی آن نیاز دارد. این برنامه نماینده است. پس از اتمام کار ، می توانید با دسترسی به آنها ، به همه دسترسی پیدا کنید پین. بیننده مبتنی بر مرورگر است و از طریق اینترنت به هر دستگاهی دسترسی دارد.

این سیستم بر روی هر سیستم عامل کار می کند که می تواند Google Chrome را باز کند و همچنین برنامه هایی برای آن وجود دارد اندروید و iOS دستگاهها ارتباطات از طریق اینترنت توسط محافظت می شود HTTPS, که همان سیستم امنیتی است که هنگام خرید چیزهایی در وب از اطلاعات کارت اعتباری محافظت می کند.

7. RemotePC

RemotePC

RemotePC محصولی با مبلغ پرداختی است ، اما دارای آن است یک نسخه رایگان. نسخه رایگان فقط به شما امکان دسترسی به یک دستگاه را می دهد و فقط یک حساب کاربری به شما می دهد. با این حال ، اگر برای مصارف خانگی فقط به یک برنامه دسک تاپ از راه دور نیاز دارید ، آن کافی است. هیچ چیز در توصیف این سرویس وجود ندارد که مانع از استفاده شما از نسخه رایگان برای تجارت شود. بنابراین ، به خصوص اگر صاحب مشاغل کوچک باشید ، ممکن است بتوانید صرفاً با استفاده از این سرویس و بدون پرداخت هزینه از آن فاصله بگیرید.

سه برنامه پرداخت شده امکان دسترسی به چندین رایانه را فراهم می آورد. کمترین این برنامه ها به 10 رایانه دسترسی به یک حساب کاربری دارد و بالاترین برنامه به تعداد نامحدودی حساب اجازه می دهد تا حداکثر 100 رایانه دسترسی داشته باشید. برای دو برنامه بالاتر یک محاکمه رایگان 30 روزه وجود دارد.

کنسول است مبتنی بر مرورگر و کامپیوتر از راه دور نیاز به داشتن عامل نصب شده و روی آن اجرا می شود. از هر سیستم عامل دیگری که دارای یک مرورگر است می توانید به کنسول دسترسی داشته باشید و عامل آن را بر روی آن نصب کنید پنجره ها, سیستم عامل مک, اندروید, و iOS دستگاهها.

8. دسک تاپ از راه دور مایکروسافت

دسک تاپ از راه دور مایکروسافت

مایکروسافت سیستم دسک تاپ از راه دور را تولید می کند رایگان برای استفاده و دسترسی به رایانه هایی که در حال اجرا هستند اعطا می کند ویندوز حرفه ای, Windows Enterprise, یا سرور ویندوز سیستم های عامل. تا زمانی که آن دستگاه در حال اجرا باشد ، می توانید از یک دستگاه تلفن همراه به یک رایانه از راه دور دسترسی پیدا کنید ویندوز موبایل. استفاده از آن نیز ممکن است ایکس باکس وان به عنوان دستگاه از راه دور یا دسترسی.

از طریق این برنامه می توانید به ده دستگاه با یک حساب Microsoft دسترسی داشته باشید. فرقی نمی کند که در کجای دنیا این دستگاه ها باشد زیرا سیستم دسک تاپ از راه دور از طریق اینترنت ارتباط برقرار می کند. یک مزیت بزرگ این سیستم ادغام آسان آن در سیستم عامل رایانه شما است. هیچ گونه محدودیتی برای پروفایل کاربری در استفاده از این نرم افزار وجود ندارد ، بنابراین مشاغل می توانند از آن به صورت رایگان استفاده کنند.

9. اتصال RealVNC VNC

RealVNC

"VNC" یک اصطلاح صنعتی است که مخفف "محاسبات شبکه مجازی" این مخفف در اسامی چند سیستم دسک تاپ از راه دور از جمله RealVNC استفاده می شود. این شرکت طیف وسیعی از نرم افزارهای ارتباطی و ابزار دسک تاپ از راه دور خود را ارائه می دهد ، که آن را "نرم افزار اشتراک گذاری صفحه," نامیده میشود VNC Connect. دو مؤلفه برای VNC Connect وجود دارد: VNC Viewer, که این نرم افزار برای کنسول است ، و سرور VNC, که عاملی است که باید روی رایانه از راه دور اجرا شود.

شما فقط لازم نیست صفحه این رایانه از راه دور را با این بسته جستجو کنید ، همچنین می توانید در صورت نشستن روی آن ، کنترل را انجام داده و از دستگاه استفاده کنید. این یک انتخاب عالی است اگر می خواهید ضمن دسترسی به همه چیز از رایانه لوحی یا لپ تاپ در حال حرکت ، تمام نرم افزارهای گران قیمت خود را در خانه در بهترین کامپیوتر خود بگذارید..

این همچنین گزینه خوبی برای تکنسین های پشتیبانی نرم افزار چه کسی می تواند از راه دور به رایانه ای که دچار خطا می شود دسترسی پیدا کند ، رفتار آن را بررسی کند و مشکلات نرم افزار را برطرف کند ، حتی نصب مجدد برنامه و اجرای اسکریپت ها.

VNC Connect فقط برای مصارف خانگی رایگان است. مشاغل مجبورند هزینه آن را بپردازند. نسخه پرداخت شده در دو نسخه وجود دارد ، به نام حرفه ای و شرکت، پروژه. برای هر یک از این برنامه ها می توانید یک آزمایش 30 روزه رایگان دریافت کنید.

10. TightVNC

TightVNC

TightVNC کاملاً است رایگان برای استفاده برای همه - حتی مشاغل. توسعه دهندگان دسک تاپ از راه دور همه SDK را ارائه می دهند که به سایر توسعه دهندگان نرم افزار امکان می دهد ابزار دسک تاپ راه دور را در سیستم های خود ادغام کنند..

یکی از اشکالات TightVNC این است که فقط برای تسهیل دسترسی به رایانه های در حال اجرا در دسترس است پنجره ها. کنسول سیستم TightVNC فقط در ویندوز قابل نصب است. یک برنامه همراه ، به نام موج دار شدن, قابل نصب است اندروید و iOS دستگاه هایی که به آنها امکان می دهند به عنوان بیننده دسک تاپ از راه دور عمل کنند. باز هم ، برنامه Ripple برای استفاده رایگان است.

اگرچه نسخه ای برای رایانه های Mac یا Linux وجود ندارد ، این است یک پروژه منبع باز, بنابراین اگر توانایی برنامه نویسی دارید ، مجاز به بارگیری کد برنامه و تنظیم آن برای سیستم عامل خود هستید.

11. TigerVNC

TigerVNC

TigerVNC یک سیستم منبع باز است ، بنابراین اگر چیزی در مورد آن وجود دارد که دوست ندارید ، می توانید این کد را بارگیری کنید و خودتان آن را تغییر دهید. از آنجا که کد این سیستم قابل دسترسی است ، در دسترس است رایگان برای استفاده از هر کس, از جمله مشاغل.

این نرم افزار یک چنگال است TightVNC کد تکامل TightVNC در نسخه چهارم خود متوقف شد و برخی از علاقه مندان به توسعه آن راهپیمایی کردند و محصول خود را شکل دادند که احساس می کنند می توانند سریعتر پیشرفت کنند.

هر دو عنصر عامل و کنسول TigerVNC را می توان روی آن نصب کرد پنجره ها, سیستم عامل مک, فدورا, قوس, RHEL, OpenSUSE و SUSE LE نمایانگرهای لینوکس و FreeBSD یونیکس. امنیت اتصال توسط امنیت لایه حمل و نقل (TLS) سیستم ، که زیر سیستم امن HTTPS است که از صفحات وب در مرورگر محافظت می کند.

12. رمینا

رمینا

Remmina یک پروژه منبع باز است. افراد و مشاغل مجاز هستند از این سیستم دسک تاپ از راه دور به صورت رایگان استفاده کنید. سرویس هایی در این لیست وجود دارند که فقط برای ویندوز در دسترس هستند. Remmina نمره را کمی مساوی می کند زیرا فقط در دسترس است یونیکس, لینوکس, تمشک پی, و سیستم عامل مک. اگرچه شما نمی توانید کنسول را در ویندوز اجرا کنید ، این سرویس می تواند با هر سیستم عامل از جمله ویندوز با رایانه ها تماس گرفته و کنترل کند.

گزینه های ارتباطی Remmina طیف وسیعی از پروتکل ها را مستقر می کند ، بنابراین می توانید بین VNC ، RDP ، XDMCP یا سیستم SSH امن برای رسیدن به رایانه از راه دور. این کنسول دارای یک رابط زبانه دار است ، بنابراین می توانید به یکباره اتصالات بسیاری از کامپیوترهای از راه دور را باز کنید. از آنجا که این یک سیستم منبع باز است ، می توانید کد را نیز بارگیری کرده و آن را با نیازهای خود تطبیق دهید.

13. اسپلشتوپ

اسپلشتوپ

Splashtop یک سیستم دسک تاپ از راه دور با پرداخت است افراد می توانند به صورت رایگان استفاده کنند. این سرویس نیاز به نصب دو برنامه دارد. برنامه شخصی Splashtop باید روی رایانه ای که می خواهید به عنوان کنسول از آن استفاده کنید ، نصب شود. Splashtop Streamer روی رایانه راه دور که می خواهید دسترسی داشته باشید نصب شده است.

برنامه Splashtop Personal اجرا خواهد شد پنجره ها, ویندوز موبایل, سیستم عامل مک, اندروید, iOS, و آمازون آتش. اگرچه بیشتر این محصولات رایگان برای استفاده هستند ، اما وجود دارد هزینه برای نسخه iOS, که بر روی iPad و iPhone اجرا می شود. Splashtop Streamer برای استفاده در دسترس است پنجره ها, سیستم عامل مک, و لینوکس. بنابراین ، اگر کامپیوتر شخصی خود دارای لینوکس باشد ، می توانید از طریق این سیستم به رایانه از راه دور دسترسی پیدا کنید ، می توانید از طریق تلفن ، لپ تاپ ، رایانه شخصی یا Mac خود به کامپیوتر لینوکس خود متصل شوید..

مشاغل مجبورند مبلغ Splashtop را بپردازند. هزینه آن است مبنای اشتراک, در هر تکنسین در هر ماه. می توانید یک آزمایش آزمایشی هفت روزه از برنامه دسترسی به تجارت را دریافت کنید.

14. NoMachine

NoMachine

NoMachine یک سیستم دسکتاپ از راه دور چشمگیر و قابل انعطاف است که به کار خود ادامه می دهد پنجره ها, سیستم عامل مک, لینوکس, تمشک پی, اندروید, و iOS. NoMachine است "رایگان برای همه.با این حال ، نسخه Enterprise با هزینه ای برای مشاغل موجود است. اگر به نسخه Enterprise اضافی احتیاج ندارید ، چیزی برای جلوگیری از استفاده از نسخه رایگان برای تجارت شما وجود ندارد..

15. برنامه های راه دور برای ویندوز

برنامه های راه دور برای Windows

برنامه های Remote Utilities برای Windows به نظر می رسد مانند پیشرفت مایکروسافت. با این حال ، این ابزار دسک تاپ از راه دور محصول یک شرکت مستقل است که به آن نیز گفته می شود خدمات از راه دور.

ابزار دارای دو عنصر است: بیننده, که برنامه کنسول و میزبان, که برنامه نمایشی است که بر روی رایانه از راه دور که می خواهید دسترسی داشته باشید اجرا می شود. این نرم افزار رایگان است - تا یک نقطه.

شما می توانید میزبان هر بار که دوست دارید بارگیری کنید و هرگز مجبور به پرداخت آن نخواهید شد. اگر از آن برای تماس با حداکثر 10 دستگاه استفاده کنید ، Viewer نیز آزاد است. پس از آن ، شما باید بپردازید. این کمک هزینه رایگان هم برای افراد و هم برای مشاغل در دسترس است.

Viewer برای آن موجود است پنجره ها, iOS, و اندروید و میزبان را می توان در رایانه های در حال اجرا نصب کرد پنجره ها.

در این مقاله بهترین برنامه های نرم افزاری دسترسی رایگان از راه دور موجود ارائه شده است. مواردی را که امکان ارتباط با رایانه خود را از هر مکانی با دسترسی به اینترنت فراهم می کند ، بررسی کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 9 = 11

Adblock
detector