15 بهترین ابزار توپولوژی و نقشه برداری شبکه

بهترین راهنمای توپولوژی و نقشه برداری شبکه

یکی از وظایف اساسی که هنگام نظارت و مدیریت شبکه باید انجام دهید نقشه برداری آن است. بیشتر ابزارهای نظارت بر عملکرد شبکه شامل نقشه برداری شبکه عملکرد؛ روش های autodiscovery که موجودی تجهیزات شما را لیست می کند. نکته جالب در مورد نقشه برداران توپولوژی یکپارچه مانیتور این است که وقتی نظارت مداوم تغییرات موجودی را نشان می دهد ، به صورت خودکار بروزرسانی می شوند.

>>>مستقیم به ابزار توپولوژی شبکه و نقشه برداری بروید<<<

نقشه بردار خودکار همیشه بهترین راه حل نیست. بعضی اوقات ، بهتر می توانستید نقشه توپولوژی خود را از طریق یک ابزار گرافیکی ایجاد کنید. این امر به ویژه در صورتی که شما یک شبکه جدید را طراحی می کنید یا قصد دارید یک شبکه موجود را گسترش دهید ، این مورد به ویژه رخ می دهد. در این موارد ، autodiscovery به شما کمک نمی کند.

ما روی هر یک از ابزارهایی که در زیر توصیه می کنیم عمق زیادی پیدا می کنیم ، اما اگر مدت زمان کوتاهی دارید ، اینجا ما است لیست 15 بهترین توپولوژی شبکه و ابزار نقشه برداری:

 1. نقشه بردار توپولوژی شبکه SolarWinds (امتحان رایگان)
 2. Microsoft Visio
 3. Intermapper
 4. لوسیچارت
 5. ConceptDraw Pro
 6. eDraw
 7. LANFlow
 8. NetProbe
 9. دفترچه یادداشت شبکه
 10. netTerrain منطقی
 11. D3M
 12. ابزار نقشه برداری شبکه Spiceworks
 13. LANTopoLog
 14. خلاقانه
 15. نمودار شبکه 10 اعتصاب

انواع توپولوژی شبکه

در پست مرتبط با ما در مورد توپولوژی های شبکه ، ما در مورد هر یک از توپولوژی های شبکه مشترک و مناسب بودن آنها برای هر موقعیت ، جزئیات زیادی کسب می کنیم. ما همچنین در مورد مزایا و مضرات هر نوع بحث می کنیم. اینها رایج ترین توپولوژی شبکه هستند:

 • توپولوژی اتوبوس - هر دستگاه شبکه به یک کابل واحد متصل است که طول کل شبکه را با دو نقطه انتهایی اجرا می کند.
 • حلقه حلقه - همه دستگاه های شبکه به صورت خط متصل هستند ، هر یک دارای دو همسایه هستند ، یک حلقه مداوم و بدون نقطه انتهایی تشکیل می دهند. به طور معمول ، جریان داده ها یک طرفه است.
 • توپولوژی حلقه دوگانه - توپولوژی حلقه ای که در آن هر دستگاه دارای دو اتصال به هر دستگاه همسایه است که اجازه می دهد جریان داده های دو طرفه را فراهم کند.
 • توپولوژی ستاره - تمام گره های شبکه از طریق یک گره مرکزی به یکدیگر متصل می شوند
 • توپولوژی درخت - به طور معمول یک ساختار درخت سلسله مراتبی با گره ریشه و اتصالات شاخه ای که سلسله مراتب والد-کودک را تشکیل می دهد
 • توپولوژی مش - دستگاه های متصل به نقطه به نقطه که تکنیک های مختلف مسیریابی داده ها را امکان پذیر می کند
 • توپولوژی ترکیبی - به طور معمول از دو یا چند نوع معمول توپولوژی شبکه ای که در بالا ذکر شد تشکیل شده است

همچنین ببینید: توپولوژی های شبکه: مزایا و معایب هر یک

بهترین ابزار توپولوژی و نقشه برداری شبکه

15 بهترین ابزار توپولوژی و نقشه برداری شبکهنمونه نقشه شبکه

شما فقط می توانید طراحی خود را در هر بسته گرافیکی ، از جمله نقاشی رایگان که در ویندوز ادغام شده است ، ایجاد کنید. اما برای اینکه به عنوان یک ابزار پشتیبانی از طراحی شبکه خاص در نظر گرفته شود ، یک بسته گرافیکی باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

 • یک کتابخانه آیکون که به وضوح انواع دستگاه های مختلف را نشان می دهد
 • ویژگی های قابل ویرایش برای دستگاه های ترسیم شده
 • انواع لینک قابل تشخیص
 • گزینه های برچسب آیکون

ابزارهای زیر مستندات و ارائه شما را بهبود می بخشد. ارائه پیشرفته ، توانایی شما در برقراری ارتباط با ذینفعان غیر تکنیکی در سازمان شما را تقویت کرده و به شما در کسب بودجه مناسب برای پروژه ایجاد شبکه کمک می کند..

1. نقشه بردار توپولوژی شبکه SolarWinds (آزمایش رایگان)

نقشه بردار توپولوژی شبکه SolarWinds

نقشه بردار توپولوژی شبکه SolarWinds شامل کشف دستگاه در صورت تقاضا و نقشه برداری خودکار است. در صورت اضافه شدن به یک شبکه موجود ، این یک نقطه شروع عالی به شما می دهد. می توانید انتخاب کنید که آیا روش کشف استفاده می کند یا خیر SNMP یا ICMP (پینگ و ردیاب) برای پیدا کردن دستگاه ها. همچنین می تواند زیرساخت ها را از طریق آن شناسایی کند WMI و CDP (پروتکل کشف سیسکو) روشها.

روش کشف نقشه برداری همچنین می تواند زیرساخت هایی را ایجاد کند که مجازی سازی ها را انجام داده و مشتری ها را برای میزبان نقشه برداری می کند VMWare و Hyper-V پیاده سازی ها نقشه ها را می توان به قالب های ارائه برای توزیع صادر کرد و همچنین می توان آنها را برای کار بیشتر به Visio صادر کرد.

محیط توسعه نقشه از برنامه های شبکه مختلف پشتیبانی می کند و می تواند چندین منظر را از یک اسکن کامپایل کند. کتابخانه نماد دارای مجموعه ای متنوع از نمایشگرهای دستگاه است تا شما را قادر سازد بین انواع تجهیزات شبکه تمایز قائل شوید بصری روی نقشه. همچنین می توانید طرح های موجود در آیکون ها را برای ایجاد خود تنظیم کنید.

اگر نمی خواهید از نقشه ایجاد شده به صورت خودکار استفاده کنید ، می توانید ابزار کشف را فقط ایجاد کنید موجودی دستگاه, از آن می توانید نقشه توپولوژی خود را ترسیم کنید. یک ویژگی بروزرسانی خودکار برای یک برنامه شبکه برای گسترش مفید نخواهد بود. با این حال ، می توانید نقشه های مختلفی را ذخیره کرده و توپولوژی سیستم فعلی خود را تنظیم کنید تا در صورت بروز تغییرات در شبکه موجود ، به طور خودکار بروزرسانی شود.

نقشه بردار شبکه مطابق با استانداردهای PCI و FIPS-2 است. این نرم افزار اجرا می شود پنجره ها محیط و شما می توانید در یک محاکمه آزاد 14 روزه به آن دسترسی داشته باشید.

SolarWinds Map Topology Mapper دانلود محاکمه رایگان 14 روزه

2. Microsoft Visio

ویزیو

Visio ابزاری برای ایجاد نمودار و نقشه سطح بالا است و در سراسر مشاغل برای طیف وسیعی از کارها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این امکان وجود دارد که بسیاری از مدیران شرکت شما از Visio استفاده کنند. بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر می توانند نقشه های شبکه به Visio صادر شوند ، بنابراین می توانید از این ابزار برای ادغام اطلاعات از طیف وسیعی از منابع استفاده کنید.

به عنوان یک ابزار طراحی برجسته ، Visio کمی گران قیمت است. با این حال ، این شامل آیکون های IT و الگوهای طراحی شبکه برای سرعت بخشیدن به کارهای نقشه برداری توپولوژی شما است. Visio ادامه می یابد پنجره ها محیط و همچنین بصورت آنلاین در دسترس است. می توان آن را بصورت جداگانه خریداری کرد یا به آن افزود مایکروسافت آفیس 365 با هزینه اضافی.

3. Intermapper

Intermapper

سیستم های راهنما Intermapper در هر دو نسخه رایگان و پولی موجود است. این ابزار شامل یک ویژگی کشف و نقشه برداری اتوماتیک برای شروع کار است یا می توانید برنامه خود را از ابتدا ایجاد کنید. سیستم autodiscovery همچنین قادر به ترسیم مجازی سازی و همچنین توپولوژی شبکه فیزیکی است.

ویرایشگر گرافیک شامل یک کتابخانه از آیکون ها و شما همچنین می توانید خود را ایجاد کنید. سایر ویژگی های این ابزار به توابع نظارت بر شبکه گسترش می یابد. همچنین می تواند داده های عملکرد شبکه را برای کمک به برنامه ریزی ظرفیت ذخیره کند گزارش انطباق SLA.

نسخه رایگان ابزار شما را قادر به نظارت بر 10 دستگاه می کند. نسخه پرداخت شده به عنوان خدمات اشتراک در دسترس است یا می توانید آن را با هزینه یک بار خریداری کنید. شارژ در هر دستگاه نظارت شده انجام می شود. این نرم افزار اجرا می شود پنجره ها, سیستم عامل مک, و لینوکس. نسخه پرداخت شده این ابزار را می توانید در یک آزمایش 30 روزه رایگان دریافت کنید.

4. لوسیچچارت

لوسیچارت

لوسیچارت ابزاری برای ایجاد نمودارهای عمومی است که دارای کتابخانه های نمادهای تخصصی برای طیف وسیعی از صنایع ، از جمله توپولوژی شبکه است. شما با این ابزار هیچ ویژگی Autodiscovery را دریافت نمی کنید ، اما اگر از ابتدا ایجاد شبکه می کنید گزینه بسیار خوبی خواهد بود. می توانید نقشه ها را در قالب های مختلفی از جمله Visio وارد و صادر کنید. این یعنی می توانید نقشه های شبکه های موجود را وارد کنید از هر ابزاری که با فرمت Visio صادر می شود.

این یک ویرایشگر نمودار خالص است ، بنابراین به هر دستگاه نمی پردازید ، به هر حساب کاربری پرداخت می کنید. نیز وجود دارد نسخه رایگان, که ویژگی واردات / صادرات را شامل نمی شود. مدلی که هزینه آن مبتنی بر اشتراك است و شما در هر ماه یا هر سال ، برای هر کاربر پرداخت می كنید. همچنین یک برنامه Team وجود دارد که اگر تعداد زیادی از افراد که احتمالاً از این ابزار استفاده می کنند ، هزینه سیستم را کاهش می دهد. نرم افزار نصب خدمات روی پنجره ها, لینوکس, سیستم عامل مک, سیستم عامل Chrome, iOS, و اندروید. می توانید نسخه پرداخت شده را به مدت هفت روز به صورت رایگان امتحان کنید. از طریق برنامه های Google نیز می توانید به سیستم دسترسی پیدا کنید.

5. نمودار ConceptDraw

نمودار ConceptDraw

ConceptDraw Diagram ابزاری برای ایجاد نقشه است که دارای الگوهای و شمایل تخصصی برای نقشه برداری شبکه می باشد. می توانید نقشه ها را در قالب های مختلف از جمله Visio وارد و صادر کنید. این ابزار همچنین با طیف وسیعی از نرم افزارهای بهره وری از جمله Microsoft Office و Google G Suite ادغام شده است.

این ابزار را می توان به صورت جداگانه یا به عنوان بخشی از یک بسته ابزار خریداری کرد ، به نام آن دفتر ConceptDraw. این مجموعه شامل برنامه های مدیریت و برنامه ریزی پروژه است. این نرم افزار قابل نصب است پنجره ها یا سیستم عامل مک.

6. Edraw Max

ادراو

Edraw یک نقشه کلی ، نقشه و ابزار ایجاد نمودار است که شامل برخی از قالب های عالی برای نقشه برداری توپولوژی شبکه است. ویرایشگر کتابخانه های تجهیزات شبکه و فناوری اطلاعات را در سبک های مختلف از جمله دارد پایه ای, مفصل, و سه بعدی. همچنین دارای کتابخانه های آیکون هایی است که از آنها نشات می گیرد سیسکو, AWS, لاجوردی, و Google Cloud Platform, بنابراین می توانید نقشه های شبکه ای را ایجاد کنید که گویی مستقیم از یک گرافیست حرفه ای آمده اند. چشم اندازهای مختلف موجود در ابزار شامل نمای قفسه, LDAP, و دایرکتوری فعال نقشه برداری ، و یک جهان بینی فیزیکی که در صورت نیاز به ترسیم WAN ، نمادهای شهرها و دفاتر را شامل می شود.

Edraw از محصولات با تخصص های مختلف پایدار است. برای نقشه برداری شبکه ، باید به Edraw Max نگاهی بیندازید که در یک آزمایش رایگان در دسترس است. نصب نرم افزار پنجره ها, سیستم عامل مک, و لینوکس.

7. LanFlow

LanFlow

نمودار خالص LanFlow توسط نرم افزار Pacestar تولید می شود. این بسته شامل کتابخانه های آیکون های 2D و 3D است تا بتواند نقشه های توپولوژی شبکه خود را ایجاد کنید. همچنین می توانید نمادهای خود را بسازید یا آنها را از سایر ابزارهای گرافیکی وارد کنید. ویرایشگر از یک کشیدن و انداختن متدولوژی که به شما امکان می دهد آیکون ها را از یک صفحه جانبی انتخاب کرده و آنها را روی صفحه طراحی قرار دهید.

این یک محصول پولی است ، اما شما می توانید آن را برای ارزیابی در یک آزمایش 30 روزه رایگان دریافت کنید. سعی نکنید از نسخه آزمایشی رایگان برای تجارت خود استفاده کنید ، زیرا پیامی را چاپ می کند که می گوید این نسخه آزمایشی در تمام نمودارهای شبکه است. نصب نرم افزار پنجره ها.

8-پروب نت

پروب خالص

Net-Probe کمی بیش از یک ابزار نقشه برداری شبکه است - در واقع یک سیستم نظارت بر شبکه است و شبکه شما را برای شما کشف می کند. اگر WAN را اجرا کنید ، نقشه های شبکه سیستم می توانند در نقشه های دنیای واقعی پوشانده شوند. همچنین یک قالب نمودار کلاسیک شبکه در ابزار موجود است. ویژگی autodiscovery موجودی سخت افزار را برای شما گردآوری می کند ، بنابراین اگر در حال سازماندهی شبکه خود هستید ، می توانید از برنامه توپولوژی تولید شده چشم پوشی کرده و از لیست سخت افزار کار کنید.. نقشه زنده وضعیت دستگاه را در نمادهای تجهیزات نشان می دهد و همچنین هشدارها را در یک صفحه جداگانه لیست کنید.

این یک ابزار کوچک بسیار خوب است ، اما پشتیبانی از یک شرکت بزرگ را ندارد ، بنابراین پشتیبانی چندان عالی نیست. این نرم افزار اجرا می شود پنجره ها و نسخه استاندارد به صورت رایگان در دسترس است. این مانیتور حداکثر هشت دستگاه است. این شامل بیشتر ویژگی های ابزار مانند پینگ ، ردیاب و اسکن شبکه نمی شود. نسخه های پرداخت شده عبارتند از Pro ، برای نظارت بر حداکثر 20 دستگاه ، Deluxe ، برای نظارت بر حداکثر 45 دستگاه ، و Enterprise که تا 400 دستگاه نظارت خواهد داشت.

9. دفترچه یادداشت شبکه

دفترچه یادداشت شبکه

Notepad Network هر دو به صورت نسخه های رایگان و پولی در دسترس است. این نرم افزار اجرا می شود پنجره ها و یک ردپای کوچک دارد. می توانید نقشه گیر پرداخت شده را که نامیده می شود گسترش دهید شبکه دفترچه یادداشت حرفه ای نسخه و با افزودن آن ، آن را به یک مانیتور شبکه تبدیل کنید NNMonitor, که یک ابزار پینگ است.

دفترچه یادداشت شبکه اصلی شامل یک سیستم کشف احتیاطی مبتنی بر پروتکل کشف سیسکو. با این حال ، شما احتمالاً از این ابزار بیشتر به عنوان طراح نقشه شبکه استفاده خواهید کرد. صفحه ویرایش به شما امکان می دهد تمام نمادهایی را که لازم است شبکه خود را به وضوح نشان دهید و نقشه با استفاده از کشیدن و رها کردن ساخته شده است. اگر از CDP برای مکان یابی همه دستگاه های خود استفاده می کنید ، می توانید ویژگی های کشف شده توسط آن فرآیند را به توصیف گره های نقشه خود بکشید..

10. netTerrain منطقی

netTerrain منطقی

شبکه های گرافیکی طیف وسیعی از نرم افزارهای مدیریت شبکه را از جمله تولید می کند netTerrain منطقی. این یک سیستم مستند سازی خودکار شبکه است که خواهد شد موجودی سخت افزار را کامپایل کنید و نقشه های توپولوژی شبکه ایجاد کنید با جستجوی شبکه لازم نیست با نقشه های تولید شده چسبیده باشید زیرا می توانید توپولوژی را برای تحقق اهداف خاص پروژه خود تنظیم کنید.

ابزار netTerrain از برنامه ریزی ظرفیت و سازماندهی مجدد شبکه پشتیبانی می کند. ویژگی های اضافی به شما کمک می کند نقاط ضعف امنیتی را در شبکه خود شناسایی و خاموش کنید. این ابزار سازگار با Visio است که به شما این امکان را می دهد تا داده ها را از netTerrain Logical با طیف وسیعی از دیگر ابزارهای سازگار با Visio رد و بدل کنید..

ابزار نصب می شود Windows Server 2008 و بالاتر. قبل از خرید می توانید نسخه آزمایشی رایگان سیستم را امتحان کنید.

11. D3M

D3M

D3M به یک بازار منحصر به فرد طاقچه - متخصصان فروش فناوری اطلاعات متوسل می شود. از این ابزار نقشه برداری شبکه می توان برای برنامه ریزی نیاز مشتری استفاده کرد و در هنگام تهیه نقشه توپولوژی ، تجهیزات لازم برای شبکه را تهیه کرد. در صورت راه اندازی یک کتابخانه محصول با قیمت ها ، موجودی نیز با قیمت کل تجهیزات محاسبه شده به صورت خودکار بر روی قیمت پیشنهادی کپی می کند. نمادهای بکار رفته در نقشه توسط سازندگان تجهیزات تهیه شده است, بنابراین مشتریان می توانند دقیقاً ببینند کدام مدل و دستگاه از کجا می رود.

برای استفاده از این ابزار لازم نیست یک متخصص فروش باشید ، بنابراین برای یک بخش فناوری اطلاعات که باید برنامه ریزی ، سازگاری و گسترش یک شبکه شلوغ برای یک سازمان نیز داشته باشد ، کار می کند. مفهوم ارائه خدمات به کارگران این زمینه بدان معنی است که این ابزار برای همکاری و ارائه ارائه شده است. برنامه ها را می توان در Cloud ذخیره کرد و برنامه های تلفن همراه ، طراحی و بازیابی را از هر مکانی امکان پذیر می کنند.

ابزار گران قیمت است ، اما می توانید دریافت کنید اولین پروژه شما به صورت رایگان انجام شد. هیچ محدودیتی در تعداد پروژه هایی که می توانید از ابزار مورد استفاده برای بعد از اولین آزمایش رایگان استفاده کنید وجود ندارد. سه باند شارژ برای سیستم وجود دارد که بر روی تعداد کاربرانی که می خواهید به ابزار دسترسی داشته باشید کار می کنند. این سرویس بر اساس اشتراک با هزینه ماهانه پرداخت می شود.

12. ابزار نقشه برداری شبکه Spiceworks

نقشه برداری شبکه Spiceworks

Spiceworks است یک ابزار رایگان برای نظارت بر شبکه. همچنین می توانید از یک ابزار نقشه برداری شبکه ایجاد شده توسط Spiceworks استفاده کنید موجودی از تمام دستگاه های متصل به شبکه خود را تهیه کرده و یک نقشه شبکه ایجاد کنید. ویرایشگر طراحی ابزار Spiceworks Network Mapping به شما امکان می دهد نقشه تولید شده را تنظیم کنید. با این حال مراقب باشید که ویژگی بروزرسانی خودکار را خاموش کنید ، در غیر این صورت تغییرات شما پاک خواهند شد.

می توانید نقشه سفارشی خود را به دور از نقشه استاندارد ذخیره کنید و این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید یک نقشه زنده از سیستم و یک کپی کار را حفظ کنید. نقشه به روزرسانی نشان می دهد استفاده از پهنای باند شبکه در هر دستگاه ، که به شما امکان می دهد تنگناها در سیستم موجود خود را شناسایی کنید. فرآیند autodiscovery اطلاعات مربوط به ویژگی های مربوط به هر دستگاه کشف شده را جمع آوری می کند. شما می توانید به اطلاعات مربوط به هر دستگاه از جمله ساخت و مدل آن ، سیستم عامل و ظرفیت آن دسترسی پیدا کنید.

این یک ابزار رایگان است که از تبلیغات پشتیبانی می کند. می توانید ابزار Network Mapping را روی آن نصب کنید دبیان و لینوکس اوبونتو و در پنجره ها و سیستم عامل مک. می توانید با افزودن به موجودی Spiceworks که این برنامه نیز رایگان است ، عملکرد این ابزار را بهبود بخشید.

13. LANTopoLog

LANTopoLog

LANTopoLog هست یک رایگان نقشه کش شبکه مشتاق ایجاد شده است. شما مفهومی از طرح فیزیکی شبکه خود از این ابزار دریافت نمی کنید. با این حال ، اطلاعات نمایش داده شده در نقشه نمایشی بسیار ساده از کلیه داده های شبکه را که به سرعت به آنها نیاز دارید ، می دهد.

ابزار شامل تأسیسات کشف شبکه ، که مبتنی بر SNMP است. نقشه نتیجه گیری شده ، که به صورت خودکار ترسیم شده است ، هریک از دستگاه های موجود در شبکه شما و دستگاه هایی را که به آن متصل شده است نشان می دهد. نتیجه این شماتیک ساختار درختی است که به آدرس های IP ، شماره پورت ها و نام میزبان هر دستگاه و اتصالات آن می دهد.. این یک سیستم نظارت بر شبکه احتیاطی است. استفاده از آن به عنوان یک ابزار نقشه برداری شبکه در لیست دستگاه های کشف شده قرار دارد که می توانید از آنها به عنوان موجودی استفاده کنید. این ارتباطات فعلی بین دستگاه های شما را فراهم می کند ، که می توانید هنگام جایگزینی شبکه خود در یک ابزار گرافیکی مانند Visio ، به عنوان یک راهنما استفاده کنید. این نرم افزار اجرا می شود پنجره ها محیط.

14. خلاقانه

خلاقانه

خلاقانه ابزاری منظم برای ایجاد نمودار است که دارای الگوهای و شمایل تخصصی برای ترسیم شبکه است. این یک ابزار طراحی خالص است و هیچ گزینه autodiscovery را شامل نمی شود. با این حال ، شما می توانید از این طراح در رابطه با یک کاشف شبکه اصلی ، مانند استفاده کنید LANTopoLog برای به دست آوردن بهترین از هر دو جهان.

بسته شامل انتخاب گسترده ای از قالب ها, که هر کدام با مجموعه ای از آیکون ها همراه هستند. طرح بندی های موجود شامل نماهای WAN است که دارای نمادهای شهر و ابر است. شما همچنین گزینه استاندارد طرح بندی LAN را دریافت می کنید و حتی می توانید نماهای رک ایجاد کنید.

سیستم Creately به شما امکان می دهد تا برای اعضای تیم خود حساب های خود را تنظیم کنید و وجود دارد یک ویژگی همکاری درون این ابزار ساخته شده است که به شما امکان می دهد ویرایش یا مشاهده دسترسی به سایر کاربران را مجاز کنید. این نرم افزار قابل نصب است پنجره ها, لینوکس, و سیستم عامل مک و دسترسی به کاربران دستگاه های تلفن همراه در حال اجرا امکان پذیر است iOS یا اندروید. همچنین می توانید Creative به عنوان یک سرویس Cloud را انتخاب کنید.

15. نمودار شبکه 10-اعتصاب

10Strike

ابزار 10-Strike Network Diagram یک سازنده نقشه اختصاصی شبکه است قابلیت های autodiscovery. لازم نیست در مواردی از جمله شروع به کار طراحی شبکه کاملاً جدید ، از گزینه autodiscovery استفاده کنید. این بسته دارای ویرایشگر گرافیک است که اصلی ترین ابزار نرم افزار است. ویرایشگر شامل کتابخانه ای از آیکون های IT است که می توانید بر روی صفحه طراحی بکشید و رها کنید.

بازدیدهای موجود در بسته شامل موارد زیر است یک نقشه دنیای واقعی, که مبتنی بر نقشه های گوگل است. ویژگی autodiscovery حتی اتصالات شما را در سراسر اینترنت ردیابی می کند و مکان هر روتر را با عبور از نقشه دنیای واقعی ترسیم می کند..

این نرم افزار اجرا می شود پنجره ها محیط و شما می توانید آن را در یک آزمایش 30 روزه دریافت کنید.

گزینه های نقشه برداری شبکه

همانطور که از لیست ما می بینید ، طیف گسترده ای از ابزار نقشه برداری در دسترس شما است. اینها از نقشه های ابتدایی که توسط موجودی های جمع آوری شده به طور خودکار و ابزارهای پیشرفته گرافیکی پشتیبانی می شوند که هیچگونه قابلیت autodisco ندارند ، پشتیبانی می شوند. بهترین ابزار برای پروژه شما به این بستگی دارد که شما یک شبکه جدید ایجاد می کنید یا یک شبکه موجود را تنظیم می کنید.

آیا شما یک ابزار نقشه برداری شبکه مورد علاقه دارید؟ آیا از لیست ابزارهای ما استفاده می کنید؟ پیامی را در نظرات بخش و تجربه خود را با جامعه به اشتراک بگذارید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

45 − = 41

Adblock
detector