23 بهترین نرم افزار و ابزارهای میز کار IT

23 بهترین نرم افزار و ابزارهای میز کار IT

با تشکر از ابر ، رونق ابزارهای مدیریتی برای بخشهای فناوری اطلاعات در سالهای اخیر به معنای خرید نرم افزارهای جدید نیازی به مقدار کمی خرید مقایسه ندارد. اگر به نرم افزار جدید میز کمک IT نیاز دارید ، انتخاب بسیار خوبی وجود دارد. تیم میز راهنمای IT شما می تواند به کار گیرد پشتیبانی مشتری, سیستم های همکاری, و نرم افزار مدیریت خدمات.

هدف این راهنما برای كمك به كمك شما در كاهش جستجوی شماست. ما سیستم های مختلف پشتیبانی را در بازار بررسی کرده ایم و زمینه را کاهش داده ایم. ما جزئیات زیادی را در زیر می گوییم ، اما در صورت کوتاه بودن زمان ، اینجا است لیست ما از 23 بهترین ابزار راهنمای IT IT:

 1. نسخه راهنمای میز SolarWinds Web Help Free (ابزار رایگان) نسخه رایگان SolarWinds Web Help Desk که در ویندوز ، Mac OS و Linux نیز نصب می شود.
 2. Atera (دادگاه رایگان) RMM مبتنی بر ابر برای MSP ها با PSA ، Remote Access و یک تکنسین پرداخت فقط برای هر تکنیک.
 3. میز راهنمائی وب SolarWinds (آزمایشی رایگان) این راه حل Help Desk یک راه حل مدیریت بلیط است که می تواند در ویندوز ، Mac OS و Linux نصب شود.
 4. میز سرویس SolarWinds (آزمایشی رایگان) بستر سرویس مبتنی بر ابر و پلت فرم مدیریت دارایی IT. شامل مدیریت بلیط ، پایگاه دانش و سیستم عاملهای سلف سرویس است.
 5. SolarWinds MSP Manager (محاکمه رایگان) یک بسته اتوماسیون خدمات حرفه ای است که در ابر مستقر است و می تواند تیم های تکنسین های MSP را مدیریت کند.
 6. میز راهنما برای Spiceworks / میز راهنما در ابر نصب بر روی لینوکس یا می توانید از نسخه مبتنی بر Cloud استفاده کنید.
 7. میز Zoho این ابزار پیشرو در صنعت Help Desk است. این فقط به عنوان یک سرویس اشتراک مبتنی بر Cloud در دسترس است.
 8. مجموعه Zendesk راه حل جامع میز راهنما که به عنوان یک راه حل نرم افزاری به عنوان خدمات ارائه می شود.
 9. پشتیبانی از راه دور Dameware سیستم پشتیبانی مشتری مبتنی بر ویندوز که در ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده قرار دارد.
 10. فرشادسک یک پلت فرم کارآمد کمک به فناوری اطلاعات با یک پایگاه دانش ، سرویس سؤالات متداول و ویژگی های اسکریپت در سرویس خود.
 11. نماینده.ai این ابزار از یک یاور مجازی استفاده می کند که توسط هوش مصنوعی اداره می شود و در ویندوز و Mac OS نصب می شود یا می توانید عضویت در یک نسخه مبتنی بر Cloud را انتخاب کنید.
 12. AnswerDash یاور مجازی پیش بینی هوش مصنوعی مبتنی بر ابر که شامل یک سیستم پایگاه دانش است.
 13. ManageEngine Service Desk Plus این بسته برای نصب بر روی ویندوز و لینوکس یا استفاده آنلاین از آن ، امکان افزایش بلیط را از طریق تلفن ، ایمیل یا فرم وب فراهم می کند.
 14. Oracle Service Cloud این سیستم با داشتن نسخه داخلی Windows و گزینه مبتنی بر Cloud ، کاربران را قادر می سازد از طریق تلفن ، ایمیل ، چت و فرم های وب با تیم راهنما ارتباط برقرار کنند..
 15. SAP Cloud برای سرویس خدمات مبتنی بر ابر ارائه شده توسط ارائه دهنده راه حل های ERP و CRM در جهان.
 16. DZoneAnswerHub با هدف پشتیبانی IT برای تیم های توسعه نرم افزار؛ آن را در ویندوز ، یونیکس ، لینوکس و Mac OS نصب کنید و نسخه آنلاین نیز وجود دارد.
 17. Apptivo سرویس مبتنی بر ابر از سازمان مشتری برای شرکتهایی که خدمات IT را اداره می کنند پشتیبانی می کند.
 18. آگیلفت یک مرکز کمکی که در ویندوز نصب شده و شامل یک پورتال سلف سرویس با پایه دانش است. همچنین به عنوان یک سرویس مبتنی بر ابر موجود است.
 19. دزید این نرم افزار را بر روی ویندوز نصب کنید یا با فرمت نرم افزاری به عنوان سرویس آنلاین شوید. این یک سیستم ایجاد و تحویل راهنمای فنی است.
 20. به دست آوردن این سرویس آنلاین با استفاده از یک پایگاه دانش مبتنی بر هوش مصنوعی ، سؤالاتی را برای کاهش حجم کارکنان پشتیبانی مشتری ارائه می دهد.
 21. پشتیبانی BOSS مرکزی یک ابزار Help Desk برای ویندوز که سازگار با ITIL است.
 22. ناوبر آلیاژی سیستم Help Desk که بر روی Windows و Mac OS نصب می شود که می تواند از طریق برنامه وب شخصی شما در دسترس دستگاه های موبایل قرار گیرد.
 23. بمبار برای پشتیبانی از کاربران خارجی ، این سیستم را روی ویندوز ، لینوکس یا Mac OS نصب کنید.

بهترین ابزارهای میز کار IT

می توانید نگاهی عمیق به هر یک از ابزارهای زیر داشته باشید که در آن به جزئیات زیادی می پردازیم و پیوندهایی را برای بارگیری و آزمایش های رایگان ارائه می دهیم. ملاحظات زیادی در مورد رتبه بندی هر یک از این ابزارها قرار گرفته است ، از جمله اما به آنها محدود نمی شود ، احتمال بروزرسانی مداوم و پشتیبانی از ابزار ، استحکام و قابلیت اطمینان برای استفاده در اکثر مواقع ، سهولت در نصب ، تنظیم و استفاده و ارزش کلی خوب.

1. میز راهنما وب SolarWinds (امتحان رایگان)

تصویر صفحه میز راهنمائی SolarWinds

میز راهنما وب SolarWinds است یک سیستم در محل که در سرور وب خود نصب می شود - به عنوان یک سرویس ابری در دسترس نیست.

SolarWinds ابزارهای کاملاً مدیریتی سیستم را تولید می کند و همه آنها ظاهری نرم و نرم و نرم دارند. ابزار Web Help Desk استاندارد عالی این شرکت را حفظ می کند. این در اصل یک سیستم مدیریت بلیط است. این کارکردهای مورد نیاز کارکنان پشتیبانی و بررسی ها و تحلیل های مورد نیاز مدیریت را پوشش می دهد.

گزارش های تولید شده توسط این ابزار از لحاظ SLA (توافق نامه سطح سرویس) عملکرد را ردیابی می کند. اگر خدمات پشتیبانی اندازه گیری شده را به شرکت های دیگر ارائه می دهید ، می توانید به مشتریان ارائه دهید به نمایش داده ها و گزارش هایی که به آنها امکان می دهد عملکرد شرکت شما را از نظر قرارداد خدمات ردیابی کنند ، دسترسی دهند. داشبورد به شما هشدار می دهد اگر اهداف عملکردی به نظر می رسد که ممکن است نقض شوند و عناصر گرافیکی موجود در کنسول شکست را برجسته می کنند. می توانید هشدارهای مربوط به تاریخ را تنظیم کنید تا شما را از نزدیک به مهلت قراردادها یادآوری کند. گردشهای کاری قابل انطباق ، افزایش و اولویت بندی هستند برای کمک به رهبر تیم ، منابع را به سمت کارهای مهم تغییر دهید.

بهره برداران از داشبورد کمک زیادی می کنند. سیستم Web Help Desk بسیاری از کارکردهای اداری مورد نیاز برای ورود به هر تماس و اقدامات انجام شده را خودکار می کند. این محرک ها می توانند به عنوان یک قانون برای خودکار سازی تنظیم شوند برنامه ها و اطلاعیه ها در ایجاد بلیط گردش کار عامل مسئول را قادر می سازد پیشرفت در حل مسئله را پیگیری کند. بلیط ها را می توان پیوند داد تا وظایف پیچیده در بین بخش های شایستگی تقسیم شود.

پشتیبانی بیشتر از اپراتورهای میز کمک به شکل می باشد اسکریپت های موردی و دانش محور. اینها اپراتورهای خط اول را قادر می سازد تا خطاهای متداول را قبل از ارسال بلیط به کادر فنی تخصصی فیلتر کنند.

ویژگی های کاربر محور بسته ها از ابتدا شروع می شود ایمیل برای تبدیل بلیط. این کار با اتوماسیون فرایند تخصیص بلیط ، فرایند مشکلات ورود به سیستم را تسریع می کند. شما همچنین می توانید تنظیم کنید پرسشنامه رضایت کاربر پس از تکمیل بلیط این به شما کمک می کند تا در مورد مشکلات تجربه کاربر اطلاعاتی کسب کنید و به شما ایده ای بدهید که نقاط قوت و ضعف میز کمک شما در کجا قرار دارد.

میز راهنمای وب شامل ماژول های کشف دارایی شبکه و ماژول های مدیریت موجودی زیرساخت ها است. این دستیاران دستیاران را قادر می سازد بلافاصله ببینند که آیا مشکلات شبکه یا خرابی سخت افزار می تواند دلیل شکایت کاربران باشد.

برای نظارت جامع تر شبکه و سرور ، می توانید این ابزار را در سایر محصولات SolarWinds ، از جمله مانیتور عملکرد شبکه ، مانیتور پیکربندی شبکه و سرور ادغام کنید. & مانیتور برنامه.

میز راهنما وب SolarWinds برنامه قابل نصب بر روی آن است Windows ، Windows Server ، Linux یا Mac OS. این شرکت یک آزمایش 14 روزه و نسخه رایگان میز راهنمای وب را ارائه می دهد. نسخه رایگان تمامی ویژگی های ابزار پرداخت شده را ندارد.

SolarWinds Web Help DeskDownload محاکمه رایگان 14 روزه

2. Atera (دادگاه رایگان)

آترا

آترا بستری را برای تیم های پشتیبانی فراهم می کند. اگرچه به ویژه در ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده (MSP) با هدف خاص ، این ابزار همچنین می تواند برای میز راهنمای IT در یک سازمان چند سایت مناسب باشد..

بسته Atera شامل دو عنصر مهم است. اینها هستند نظارت و مدیریت از راه دور (RMM) و اتوماسیون خدمات حرفه ای (PSA) ماژول ها RMM ابزاری را برای بخش شما فراهم می کند که رفتار تجهیزات از راه دور را ردیابی می کند و همچنین امکان دسترسی به آن دستگاه ها را برای بروزرسانی نرم افزار و رفع اشکال فراهم می کند. PSA یک ماژول مدیریت تیم است که برای هر مدیر بخش پشتیبانی فناوری اطلاعات ضروری است. PSA برای خدمات پشتیبانی برون سپاری حتی ضروری تر است زیرا عملکرد را برای آن دنبال می کند اهداف توافق نامه سطح خدمات (SLA) و صورتحساب دقیق را فعال می کند.

از ویژگی های PSA Atera می توان به موارد زیر اشاره کرد مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) صفحه نمایش اینها جزئیات مربوط به هر مشتری و کاربر را به اپراتور می دهد و مدیر مشتری می تواند قراردادها ، مخاطبین ، SLA ها و توان بلیط را با ابزار پیگیری کند..

سیستم کمک هزینه فروش که به Atera بسته می شود ، به عملكردها یك كار برای پیگیری می دهد و همچنین برای مدیران تیم مروری می كند. عملیاتی همچنین توسط یک مکمل پشتیبانی می شود دانش محور مدول. این به محققان این امکان را می دهد تا مشخصات تجهیزات را در محل مشتری ایجاد کرده و راه حل هایی را برای مشکلات مکرر که در آن سایت ها رخ می دهند ، تهیه کنند. پایگاه دانش همچنین به عنوان مخزن اسکریپت های راه حل و لیست های سرویس استفاده می کند.

از آنجا که تمام کارهای انجام شده برای هر مشتری از طریق پلتفرم Atera انجام می شود ، ماژول PSA به راحتی تمام زمان ها و اهداف سرویس را ثبت می کند ، صورتحساب به صورت خودکار تولید می شود توسط Atera. این فاکتورها را می توان با جزئیات رویدادهای مهم تهیه کرد و به مشتریان شما این امکان را داد تا هزینه های موجود در هر فاکتور را تأیید کنند. سرویس دهی به چندین مشتری از طریق این سیستم به لطف این توابع برگه که با شماره قرارداد مشتری مربوطه برچسب گذاری شده اند ، بسیار آسان تر می شود..

خدمات Atera بصورت اشتراکی از طریق آن هزینه می شود در هر اپراتور در هر ماه. می توانید سالانه هزینه اشتراک را بپردازید که قیمت آن را پایین می آورد. بسته Atera در سه نسخه با تمام سطوح برنامه شامل بلیط فروشی و ویژگی های پایه دانش ارائه می شود. برنامه ها گفته می شود حرفه ای, رشد, و قدرت. دو برنامه بالاتر شامل سیستم چت است که ارتباط بین کاربران و کارکنان پشتیبانی را سهولت می بخشد. این طرح همچنین شامل امکانات تکثیر پایگاه داده برای کمک به بهبود فاجعه است. تمام برنامه ها را می توان در مورد A امتحان کرد محاکمه رایگان 30 روزه.

مدل ابر مبتنی بر Atera ، آن را برای بخشهای کوچک و متوسط ​​و MS Help Desk مناسب می کند ، زیرا نیازی به سرور یا نرم افزار برای تیم خود ندارید ، که این باعث می شود هزینه های شروع به کار خراب شوند.

ساختار قیمت گذاری به این معنی است که می توانید میز کمک خود را فقط با یک عمل و شروع کنید در اشتراک های بیشتر اضافه کنید با رشد تیم شما این سرویس همچنین به شما امکان می دهد تا کارکنان از راه دور را برای کاهش هزینه های اداری مستقر کنید.

عملکردهای RMM همراه Atera هزینه های ارائه یک میز راهنما را کاهش می دهد زیرا نظارت خودکار دستگاه های مشتری به این معنی است که می توانید قبل از وقوع آن ، نرم افزار یا خرابی تجهیزات را از بین ببرید.. پیکربندی و مدیریت پچ همچنین در بسته RMM گنجانده شده است.

آزمایشی 30 روزه AteraStart رایگان

3. SolarWinds Web Help Desk Edition Free (ابزار رایگان)

نسخه رایگان SolarWinds Web Help Desk

میز راهنمایی وب SolarWinds همچنین بهترین گزینه نرم افزار میز راهنما را در قالب نسخه رایگان به شما ارائه می دهد. SolarWinds Web Help Desk Edition Free دارای بسیاری از ویژگی های اساسی است که شما با آن همتای پرداخت می کنید.

این ابزار بر روی ویندوز ، لینوکس و مک نصب می شود و به اعتبار ورود به آن احتیاج دارد ، بنابراین فقط به هر کسی که وارد اداره شود ، نمی توان به آن دسترسی داشت. ساختار حساب این ابزار رایگان به شما امکان نمی دهد چندین حساب دسترسی را تنظیم کنید ، اما فقط یک مورد. این سیستم دسترسی می تواند به سیستم تأیید هویت Active Directory یا LDAP شما مرتبط شود.

این ابزار به شما امکان مدیریت درخواست بصری را می دهد و همچنین دارای پورتال سلف سرویس برای کاربران سیستم است. امکانات خودیاری کاربر نیز به یک سیستم دانش بنیان گسترش می یابد.

اگرچه این گزینه مناسبی برای نرم افزار بلیط است ، شامل اجرای SLA و پیگیری درخواست های پشتیبانی ، این ابزار رایگان شامل بسیاری از مزایای موجود در دفترچه راهنمای کامل SolarWinds Web Desk نیست. این ویژگی های مفقود شده شامل اتوماسیون وظیفه راهنما از طریق کشف خودکار دارایی IT و انجمن دارایی به بلیط است. هیچ فرآیند مدیریت تغییر یا تأیید تغییر در ابزار رایگان یا مدیریت سفارش خرید ، قطعات و مدیریت موجودی یا ویژگی های مدیریت صورتحساب وجود ندارد.

اگر به شما کمک می کند تا عملکردهای میز ساده باشند ، بنابراین ویژگی های ردیابی این نرم افزار رایگان بلیط باید برای شما کافی باشد تا درخواست های پشتیبانی را در شغل خود داشته باشید..

100٪ ابزار رایگان SolarWinds Web Help Desk Free EditionDownload

4. میز سرویس SolarWinds (دادگاه رایگان)

میز سرویس SolarWinds

این راه حل ITSM در a تحویل داده شده است نرم افزار به عنوان سرویس فرمت کنید ، بنابراین نیازی به نصب یا نگهداری نرم افزاری در سایت خود ندارید. با این وجود ، می توانید برنامه خود را با تنظیم ویژه روی سرورهای شخصی خود نصب کنید. پیکربندی استاندارد میز سرویس SolarWinds کاملاً مقیاس پذیر است زیرا شما برای هر نماینده و در هر دستگاه تحت نظارت شارژ می شوید ، بنابراین این راه حل بسیار جامع خدمات میز برای بنگاه های کوچک و همچنین شرکت های بزرگ قابل دسترسی است.

میز سرویس SolarWinds کلیه کارکردهای پشتیبانی Help Desk را که به منظور اجرای خدمات IT خود نیاز دارید را پوشش می دهد. این خدمات شامل یک سیستم بلیط فروشی برای ردیابی راه حل ، و بستر دانش بنیان به شما امکان می دهد راهنماها و اسناد سیستم را در دسترس کاربران جامعه قرار دهید ، و الف پورتال سلف سرویس این تعداد تماسهایی را که مرکز خدمات شما برای پردازش باید کاهش دهد ، کاهش می دهد.

تسهیلات مدیریتی در این سرویس بسته های پشتیبانی عملیاتی Help Desk را تا خدمات IT و مدیریت تسهیلات گسترش می دهند. ویژگی های سازمانی میز خدمات از مدیریت حوادث ، مدیریت مشکل ، مدیریت تغییر و مدیریت انتشار پشتیبانی می کند.

میز سرویس SolarWinds سیستم به شرح زیر طراحی شده است استانداردهای ITIL. این به شما امکان می دهد برنامه ریزی ، معرفی و نظارت بر برنامه های افزودنی سیستم را به طور کامل ردیابی کنید. پشتیبانی از مدیریت تغییر شامل نظارت بر نرم افزار و پخش و کنترل آن در سراسر شرکت می باشد. یک بانک اطلاعاتی مدیریت پیکربندی نرم افزاری را که در شبکه شما کار می کند ، ثبت و پیگیری می کند. این ویژگی نه تنها بر نسخه های نرم افزاری نظارت می کند بلکه تعامل بین عناصر نرم افزاری و هشدارها را برای هرگونه تأثیر در عملکرد که از فرآیندهای یکپارچه ضعیف منتقل می شود ، ضبط می کند. میز خدمات در بالای لیست گسترده بازار اخیر ظاهر شد ، می توانید گزارش مقایسه را از اینجا بارگیری کنید.

این کاملاً جامع است مدیریت دارایی IT خدماتی که اتوماسیون فرایند را با روشهای یادگیری ماشین و هوش مصنوعی پشتیبانی می کند. هر دو سرویس مدیریت دارایی و مشکل در سرویس خدمات شامل ویژگی های گزارش دهی و تحلیل هستند که مداخله انسان را قادر می سازد تا سطح اتوماسیون مستقر در استراتژی پشتیبانی شما را فعال ، پالایش و گسترش دهد..

مدیریت دپارتمان از طریق سرویس خدمات SolarWinds از طریق پشتیبانی می شود ردیابی SLA, که این ابزار را برای ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده مناسب می کند. همچنین ، خرید ، فروش و دستیابی به اهداف دپارتمان را ردیابی می کند. عملکرد نرم افزار نظارت بر استفاده از مجوز و انقضای اشتراک ثبت می شود ، بنابراین شما نرم افزاری بیش از حد ارائه نمی دهید یا اجازه نمی دهید توافق نامه های خدمات ضروری ناخواسته از بین بروند.

ویژگی دانش پایه SolarWinds Service Desk فقط برای اطلاع رسانی و آموزش کاربران نیست. همچنین می تواند به مخزنی برای بهترین شیوه ها و پشتیبانی از مطالب آموزشی کارمندان تبدیل شود. تحویل پشتیبانی می تواند باشد راهنمایی بنابراین شما مجبور نیستید که به تک تک نمایندگان متخصص در زمینه زمینه اعتماد کنید و می خواهید برای ارائه راه حل های ارائه شده برای مشکلات ، تکیه کنید. در عوض ، تماس های پشتیبانی را می توان با اسکریپت ها راهنمایی کرد و عوامل را از طریق روال تحقیق به سمت یک راه حل شناخته شده هدایت کرد. سیستم فروش بلیط مسیریابی وظایف حل مسئله را به دور از خط مقدم به تکنسین های خط سوم می رساند وقتی که مشکلات پیچیده نیاز به بررسی دقیق و توجه متخصص دارد. گزارش ، معیار و ویژگی های نظارت بر سرویس میز به شما کمک می کند مناطقی را که تیم در آنها بیش از حد مورد استفاده قرار می گیرد یا مورد استفاده قرار نمی گیرند ، در تیم خود مشخص کنید..

Service Desk موفقیت Salesforce را به رسمیت می شناسد و عطر و طعم سیستم ITSM خود را تولید می کند که کاملاً با آن نرم افزار ادغام می شود. Samanage همچنین با بیش از 200 برنامه تجاری دیگر ، از جمله ، به خوبی ادغام شده است جیمیل, دایرکتوری فعال, و جیرا.

ساختار قیمت گذاری سرویس خدمات SolarWinds سه سطح خدمات را ارائه می دهد. تیم بسته عملکردهای پشتیبانی کلاسیک Help Desk را برای مدیریت حادثه ، یک بستر دانش بنیان و یک درگاه سلف سرویس ارائه می دهد. با پرداخت هزینه بالاتر ، می توانید قدم بگذارید تا کسب و کار معامله ، که به نسخه نرم افزار اضافه شده و مدیریت تغییر و نظارت بر SLA را اضافه می کند. بسته برتر ارائه شده توسط سرویس SolarWinds Service Desk است حرفه ای معامله. این سرویس خدمات SolarWinds خدمات کامل است و شامل اتوماسیون فرایند و API ها برای ادغام برنامه ها است.

شما می توانید یک آزمایش 30 روزه رایگان از بسته حرفه ای را برای تست سیستم برای خود دریافت کنید. پس از پایان این دوره ، می توانید به هر یک از سه بسته تغییر دهید یا بدون تعهدات از آنجا دور شوید.

SolarWinds Service DeskStart آزمایشی 30 روزه رایگان

5. مدیر MSP SolarWinds (آزمایش رایگان)

23 بهترین نرم افزار و ابزارهای میز کار IT

SolarWinds MSP بخشی از SolarWinds است که تلاشهای خود را بر روی ارائه محصولات پشتیبانی برای ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده متمرکز می کند. بسته های اصلی نرم افزار مورد نیاز MSP ها هستند سیستم های نظارت و مدیریت از راه دور (RMM) و نرم افزار اتوماسیون خدمات حرفه ای (PSA). SolarWinds مدیر MSP بسته PSA را ارائه می دهد.

در حالی که نرم افزار RMM سیستمی را ارائه می دهد که تکنسین های MSP برای دستیابی به سیستم مشتری و کمک به کاربران آن ، نرم افزار PSA تیم پشتیبانی را مدیریت می کند.

توابع PSA در MSP Manager شامل موارد زیر است مدیریت مشتری. انتظار می رود که هر MSP به طور همزمان به چندین شرکت خدمت کند. پیگیری شخص تماس با مشتری ، توافق نامه های امضا شده با آن شرکت و تیمی که برای پشتیبانی از آن اختصاص داده شده ، از ویژگی های اساسی مدیریت مشتری است.

خدمات ارائه می شود یک پرتال مشتری با نام تجاری, که باعث می شود کارمندان شرکت پشتیبانی بتوانند بلیط درخواست پشتیبانی را جمع کنند و بازخوردی در مورد پیشرفت حل مسئله دریافت کنند. پورتال از طریق یک برنامه تلفن همراه نیز قابل دسترسی است.

  مانیتور LAN: 12 بهترین ابزار مانیتورینگ LAN برای سال 2023

توابع موجود در SolarWinds MSP Manager هستند یک سیستم بلیط, که از طریق ایمیل یا از طریق درگاه مشتری نقاط دسترسی را برای کاربران گروه پشتیبانی ایجاد می کند.

مدیر همچنین صف کوئری ها را برای کاربران ایجاد کرده و آنها را به تکنسین ها اختصاص می دهد. مدیر MSP مقدار زمانی را که هر تکنسین برای کار در هر بلیط می خواهد ردیابی می کند و منابع مورد استفاده برای حل مشکل کاربر را ثبت می کند. اطلاعات زمانی که از سیستم مدیریت بلیط خارج می شود به طور خودکار به سیستم صورتحساب جریان می یابد.

MSP ها با استفاده از این سیستم می توانند فاکتورهای خود را از درون SolarWinds MSP Manager تولید کنند ، یا داده ها را به یک سیستم صدور صورت حساب تخصصی صادر کنند..

SolarWinds MSP Manager تمام عملکردهای مورد نیاز برای اجرای یک سرویس مدیریت شده را ارائه می دهد. با این وجود ، برای تکمیل نیازهای نرم افزاری MSP خود به یک بسته RMM نیز نیاز خواهید داشت. SolarWinds MSP ارائه می دهد محاکمه رایگان 14 روزه مدیر MSP Manager ، بنابراین شما می توانید سیستم را از طریق قدم های آن قبل از اقدام به ثبت نام در سرویس اشتراک تنظیم کنید.

SolarWinds MSP ManagerStart محاکمه رایگان 14 روزه

6. میز راهنما Spiceworks / میز راهنما در ابر

تصویر Spiceworks

اگر می خواهید سیستم میز کمک رایگان که می توانید به ابر دسترسی داشته باشید ، سپس Spikeworks Cloud Help Desk را بررسی کنید. این ابزار همچنین در نسخه آفلاین موجود است که قابل نصب است پنجره ها و سیستم عامل مک.

Spiceworks همچنین ابزاری برای نظارت بر شبکه رایگان ایجاد می کند ، بنابراین می توانید بدون پرداخت سکه ، مدیریت سیستم را از این شرکت دریافت کنید..

یک مزیت بزرگ نسخه ابری Help Desk این است با اتصال به اینترنت می توانید از هرجایی به آن دسترسی پیدا کنید. تو می توانی در رایانه لوحی یا تلفن هوشمند به داشبورد بروید. برنامه راهنما میز Spiceworks قابل نصب است اندروید و iOS دستگاه ها اگر یک تیم کوچک داشته باشید و متخصصان برتر شما غالباً در حال حرکت هستند دسترسی به این سیستم یک مزیت بزرگ است. همچنین این بدان معنی است که می توانید در حین خارج از دفتر در بالاترین عملکرد پشتیبانی بمانید.

مزیت نسخه داخلی Spiceworks Help Desk این است که عملکرد بیشتری نسبت به نسخه Cloud دارد و می توان آنرا با ابزار نظارت شبکه Spiceworks ادغام کرد.

شاید تعجب کنید که Spiceworks در صورت به دست آوردن تمام نرم افزارهای خود ، چگونه می تواند پول کسب کند. پاسخ این است که برنامه های آن هستند پشتیبانی تبلیغات. ممکن است پانل تبلیغاتی را در داشبورد کمی ناخوشایند ببینید. اگر نمی توانید با آگهی های تبلیغاتی زندگی کنید ، دیگر علاقه ای به Spiceworks نخواهید داشت زیرا این شرکت نسخه تبلیغاتی پرداخت نشده از میز راهنما را ارائه نمی دهد.

صفحه اصلی داشبورد قابل تنظیم است و با نقش های مختلف سازگار است. این سیستم در پاسخ به ایمیل ، بلیط های جدیدی تولید می کند و هر کار را به یک اپراتور اختصاص می دهد. از طرف دیگر ، می توانید کار را به صورت دستی اختصاص دهید.

داشبورد اپراتور شامل یک ویژگی نماد گذاری و پیام رسانی. پیام هایی که از کاربر ارسال شده و دریافت شده اند در داخل ظاهر می شوند قالب گپ حتی اگر ارتباط از طریق ایمیل باشد. اپراتور می تواند بلیط را پس از رسیدگی به شکایت بسته کند.

کشتی های برنامه با برخی از قالب های گزارش استاندارد گنجانده شده است. با این حال ، شما فقط به انواع گزارش محدود نمی شوید زیرا می توان گزارشات خود را در داخل سیستم ایجاد کرد.

از ویژگی های سلف سرویس می توان به قابلیت خیاطی اشاره کرد فرم های روی صفحه به کاربر اجازه دهیم مشکلی را در نوشتن مشخص کند. یک ویژگی دانش بنیان باعث کاهش تعداد مشکلات ارجاع شده به کارکنان پشتیبانی می شود. این راه حل های دانش بنیان خود را نمی نویسند ، بنابراین ، شما نیاز به اختصاص تخصص و منابع برای پر کردن آن با اسناد راهنمایی مربوطه دارید.

میز راهنما Spiceworks با آن ادغام می شود دایرکتوری فعال. این امکان را برای استفاده از روالهای تأیید هویت سیستم برای تأیید کاربرانی که پرس و جو ارسال می کنند ، فراهم می کند.

برای فعال کردن بلیط ها می توان تقسیم کرد گردش های چندگانه هنگامی که یک راه حل طیف وسیعی از مجموعه مهارت ها را می طلبد. امکان متمرکز کردن پشتیبانی در چندین سایت وجود دارد ، به این معنی که می توانید از سیستم Help Desk برای خدمات به مشتریان خارجی استفاده کنید.

میز راهنما Spiceworks یک راه حل عالی برای شبکه های کوچک و متوسط ​​است. قابلیت های آن را می توان با افزونه های موجود برای همه ابزار Spiceworks گسترش داد. این کتابخانه توابع توسط انجمن Spiceworks, بنابراین تعداد فزاینده ای از برنامه های کاربردی این ابزار میز کمک را تکمیل می کنند.

7. میز Zoho

عکس صفحه میز Zoho

Zoho نرم افزار حسابداری تولید می کند و دارای یک بخش نرم افزاری عالی برای مدیریت سیستم است. میز Zoho میز کمک آن است. این ابزار روی Cloud قابل دسترسی است. هم از مشتریان خارجی و هم سایر بخشهای شرکت پشتیبانی می کند.

اپراتورهای پشتیبانی داشبورد را دریافت می کنند که بلیط های باز را بر اساس بازه زمانی سازماندهی می کنند. این دسته بندی ها باید توسط مدیریت تعریف شوند ، اما آنها نشان می دهند که بلیط ها به تأخیر افتاده است ، که نزدیک به زمان حل بحرانی آنها هستند و با زمان زیادی در ساعت جدید هستند..

سایر امکانات عملیاتی شامل مراحل مدیریت بلیط است. عضو تیم پشتیبانی فقط برای حل و فصل یک بلیط از آن مراحل پیشرفت می کند. این طرح داشبورد برای هر یک از اعضای تیم یک چارچوب کاری ایجاد می کند و روال های صحیحی را برای کاهش برش گوشه ایجاد می کند. ارتباطات با کاربران از طریق یک صفحه داشبورد منفرد برقرار می شود بدون توجه به چه روشی برای ارائه این پیام ها استفاده می شود. سیستم پیام رسانی به مخاطب میز کمک می کند تا از متخصصان امور پشتیبان در بلیط استفاده کند تا در ارائه راه حل همکاری کند.

از آنجا که Zoho Desk در Cloud میزبان است ، اعضای تیم مجبور نیستند از دید یکدیگر باشند. این اجازه می دهد تا کارمندان پشتیبانی از خانه کار کنند. برای خدمات اساسی ، می توانید مشارکت کنندگان را در مکانهای مختلف در سراسر جهان جمع کنید تا اطمینان حاصل شود که یک راه حل در طول شبانه روز کار خواهد کرد. Zoho برنامه هایی را برای شما ارائه می دهد اندروید و iOS بنابراین اعضای تیم شما می توانند در هنگام حرکت به داشبورد خود دسترسی پیدا کنند.

از ویژگی های سلف سرویس سیستم می توان به موارد زیر اشاره کرد یک مرکز دانش بنیان این کمک می کند تا کاربران بدون اتصال به کارکنان پشتیبانی ، پاسخ به مشکلات خود بیابند.

صفحات انجمن به کاربران این امکان را می دهد تا تجربه خود را در حل مشکلات ارسال کنند تا دیگران از آن اطلاعات بیاموزند. کاربران همچنین می توانند سوالات خود را برای جامعه ارسال کنند تا در جستجوی راه حل ها و نکاتی در مورد استفاده بیشتر از سیستم اداری باشند. طیف گسترده ای از روش های تماس شامل موارد زیر است تلفن ، ایمیل ، گپ و رسانه های اجتماعی. با این حال ، اگر می خواهید کانالهایی را محدود کنید که از طریق آن کاربران و مشتریان می توانند مشکلات را با تیم کمک برقرار کنند ، کافی است آن امکانات را غیرفعال کنید. می توانید یک صفحه ارسال بلیط را با فرم قابل تنظیم در وب سایت خود ادغام کنید.

مدیران یک نمایش زنده از بلیط های باز دریافت می کنند. داشبورد کارت را برای هر عملیاتی نشان می دهد, گروه را به کسانی که آنلاین هستند و کسانی که در حال تغییر نیستند تقسیم کنید. تعداد بلیط های باز که هر اپراتور برای مقابله با آنها نشان داده شده است نشان داده می شود و اینها بر اساس بازه زمانی طبقه بندی می شوند.

کنسول مدیریت شامل ابزارهای تحلیل که شامل گزارش های مربوط به تقاضا به مرور زمان و گردش هر یک از اعضای تیم پشتیبانی است. برخی از وظایف را می توان به صورت خودکار انجام داد مانند تخصیص کار و اعلان های مشکل.

سایر محصولات Zoho می توانند با ماژول میز Zoho از جمله رابط باشند کتاب های Zoho, Zoho CRM, و ردیاب اشکال Zoho. Zoho ارائه می دهد محاکمه رایگان 15 روزه میز Zoho برای تست درایو سیستم. برای ارزیابی نرم افزار نیازی به پرداخت هزینه های پیش رو ندارید.

8. سوئیت Zendesk

تصویر Zendesk

Zendesk در وب سایتهایی که خدمات اشتراکی را ارائه می دهند بسیار گسترده است. به عنوان مثال ، این نرم افزار میز راهنما در صنعت VPN بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

قابل توجه ترین ویژگی های Zendesk سیستم مدیریت بلیط آن و امکانات چت زنده آن است. فرم وب, چت زنده, و پست الکترونیک در کنسول متمرکز شده است ، بنابراین به منظور برقراری ارتباط با مشتریان ، به جای اینکه نیاز به تعویض بین سیستم ایمیل ، برنامه چت و رابط وب باشد ، باید فقط به یک نقطه دسترسی داشته باشد تا بتواند با مشتریان ارتباط برقرار کند. با اينكه Zendesk به طور گسترده ای توسط SaaS و ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری استفاده می شود, هم همینطور است مناسب برای بخشهای پشتیبانی داخلی, از جمله میز راهنمای IT.

Zendesk Suite بسته ای از نرم افزارهای پشتیبانی موجود در ابر است. فرقی نمی کند که سیستم عامل در شرکت شما غالب باشد. تا زمانی که به اینترنت دسترسی داشته باشید ، می توانید از هر رایانه یا دستگاه تلفن همراه به آن دسترسی پیدا کنید.

مجموعه شامل یک بستر پایه دانش, که می تواند اولین درگاه تماس شما برای کاربران مشکل باشد. بسیاری از تماس ها به میز راهنمای IT از کاربرانی ناشی می شوند که می خواهند بدانند در چه دایرکتوری کار صرفه جویی در کار می کنند و کدام چاپگر نزدیکترین آنها است. بنابراین, ایجاد کتابچه راهنمای کاربر و یک راهنمای عیب یابی در اینترانت شرکت ، فشار بر تیم پشتیبانی را کاهش می دهد.

اگرچه احتمالاً چت زنده به طور منظم به عنوان کانال فروش در نظر گرفته می شود ، اما از این ویژگی استفاده می کند ارائه میز کمک فناوری اطلاعات واقعاً می تواند روند حل مسئله را سرعت بخشد. شما مجبور نیستید همیشه چت زنده را به کار بگیرید ، زیرا در صورت عدم حضور در برنامه گپ ، Zendesk نمایش داده های چت زنده را برای تحویل ایمیل منحرف می کند.

کلیه ارتباطات بین یک کاربر و یک عضو تیم پشتیبانی با شماره بلیط در سیستم وارد می شوند. می توان آن بلیط را برای کارمندان متخصص ارسال کرد و یا برای ایجاد گردش کار چندگانه تقسیم کرد. به کاربر گزینه بستن بلیط داده می شود, و اگر یک عملگر بدون اجازه بلیط را ببندد ، کاربر می تواند موضوع را مجدداً باز کند. درگیری کاربر در تصمیم گیری در مورد اتمام کار از اعضای تیم پشتیبانی کنید که تمایل به بستن بلیط دارند نه اینکه با آن برخورد کنند. همچنین می توان در یک فرآیند بسته شدن بلیط ، یک نظرسنجی رضایت بخش را برای نظارت بر عملکرد کارکنان اضافه کرد.

صفحه های مدیریت در داشبورد شما را قادر می سازند هزینه ها را پیگیری کنید و عملکرد بخش را تحلیل کنید. تو می توانی اهداف را تعیین کنید تا مدت زمان لازم برای حل هر مسئله را کاهش دهید ، متداول ترین موضوعاتی که باعث تحریک تماس به میز کمک می شوند و پیگیری عملکرد SLA را تعیین کنید.. گزارش های استاندارد تولید شده توسط Zendesk از تجزیه و تحلیل و تحویل عملکرد توافق پشتیبانی می کند ، اما همچنین می توانید قالب های گزارش دلخواه خود را ایجاد کنید.

مدل قیمت گذاری Zendesk کاملاً مقیاس پذیر است. شما برای هر نماینده نرخ اشتراک ماهانه پرداخت می کنید. این باعث می شود یک سیستم میز پشتیبانی باکیفیت و با کیفیت بالا در اختیار کوچکترین شرکت ها قرار بگیرد و فقط با بزرگ شدن شرکت خود اشتراکی بیشتری را اضافه کنید.. Zendesk یک آزمایش آزمایشی رایگان از سرویس ارائه می دهد بنابراین شما می توانید قبل از ارتکاب پولی پول آنرا اجرا کنید.

9. پشتیبانی از راه دور Dameware

23 بهترین نرم افزار و ابزارهای میز کار IT

Dameware بخشی از SolarWinds است. این شرکت در این لیست از بهترین ابزارهای میزهای IT کمک می کند. با این حال, پشتیبانی از راه دور Dameware ابزاری است که برای افزایش عملکرد تکنسین های پشتیبانی خود باید در نظر بگیرید.

این یک سیستم در محل است و برای هر تکنسین قیمت دارد. قابل نصب بر روی آن است پنجره ها و سرور ویندوز محیط شما به دلیل ماهانه اشتراک ماهانه پرداخت نمی کنید مجوزی که برای آن پرداخت می کنید دائمی است. با این وجود ، فقط با خرید مجوزهای نمایندگی بیشتر می توانید پوشش خود را گسترش دهید.

همانطور که از نام این ابزار پیداست ، تکنسین های شما را قادر می سازد به دستگاههای کاربر دسترسی پیدا کنید ، مشکلات را کاوش کرده و مشکلات را برطرف کنید. این توانایی به ویژه در صورتی که از کارکنان غیر فنی پشتیبانی می کنید ضروری است و بخش متمرکز کمک فناوری اطلاعات شما باید با دفاتر توزیع شده در یک منطقه جغرافیایی گسترده ارتباط برقرار کند.. لازم نیست تکنسینی بفرستید تا با کاربر بنشیند و مشکل را مرتب کنید اگر می توانید از هر جایی به هر رایانه ای در شبکه دسترسی پیدا کنید.

عملکرد دسترسی از راه دور می تواند کنترل رایانه های از راه دور را اجرا کند Windows ، Mac OS و Linux. Dameware Mobile به شما امکان می دهد از طریق برنامه DameWare Mobile کامپیوترهای ویندوز را از دستگاه Android ، iPhone یا iPad خود کنترل کنید. DameWare Mobile شامل همان مکانیسم کنترل از راه دور است که در نسخه دسک تاپ از DameWare Remote پشتیبانی استفاده می شود ، بنابراین به متخصصان IT و کاربران نهایی امکان می دهد صفحه نمایش دسک تاپ را در طول جلسات پشتیبانی از راه دور به اشتراک بگذارند..

اگرچه می توان از سیستم Dameware برای پشتیبانی مشتری استفاده کرد ، اما مسئله کنترل رایانه های از راه دور برای اجرای تجهیزات داخلی راحت تر است. بنابراین, می توانید استفاده از این نرم افزار را فراتر از مرزهای شرکت خود گسترش دهید, اما این استراتژی احتمالاً مناسب تر با توابع پشتیبانی داخلی ، مانند میز راهنمای فناوری اطلاعات است.

این نرم افزار شامل طیف وسیعی از ابزارهای تحلیل شبکه ، مانند پینگ و دنباله دار. اگر تکنیک کاربر به نظر می رسد علت آن خارج از دستگاه انتهایی است ، این تکنسین ها را قادر می سازد تا مشکلات شبکه را بررسی کنند. رابط شامل دسترسی به دایرکتوری فعال به تکنسین ها اجازه دهید اضافه کردن یا تنظیم مجدد حساب های کاربری در شبکه, اضافه کردن توابع بیشتر از فقط وضوح پیکربندی انتهایی به مجموعه ابزارهای تکنسین.

ورودی های AD ، تنظیمات نقطه انتهایی و موجودی نرم افزار می توانند برای تجزیه و تحلیل بیشتر به پرونده های CSV یا XML صادر شوند. ابزار Remote Support با تعدادی از گزارش های تجزیه و تحلیل و موجودی از پیش نوشته شده ارسال می شود ، اما همچنین می توانید گزارش های سفارشی شده خود را مشخص کنید.

ویژگی های امنیتی ابزار شامل موارد زیر است اجرای 2FA, و می توانید به دستگاههای خاموش یا در حالت خواب دسترسی داشته باشید. SolarWinds عمل می کند یک انجمن کاربر ، به نام THWACK, جایی که رهبران و تکنسین های تیم شما می توانند راهنمایی و مشاوره عیب یابی را از صاحبان همکار سیستم Remote پشتیبانی Remeware دریافت کنند. شرکت ارائه می دهد یک آزمایش 14 روزه رایگان برای پشتیبانی از راه دور Dameware.

10. فرشادسک

عکس صفحه فرشادسک

Freshdesk با مجموعه Zoho Desk و Zendesk Suite به رقابت می پردازد. این یک بستر ویژه برای کمک به فناوری اطلاعات مؤثر است برای کسانی که می خواهند در هرجایی ممکن ، همه را برای انجام خدمات شخصی خود خارج کنند. سیستم Freshdesk شامل یک بخش دانش بنیان ، یک انجمن انجمن کاربر و یک فهرست بندی فهرست بندی و دسترسی به اسناد است. شما می توانید قبل از مراجعه به کمک های انسانی ، اطلاعات لازم را در اختیار کاربران قرار دهید تا توصیه های پیش نوشته شده را کشف کنند.

کانال های ارتباطی شامل یک انجمن جامعه, که کارمندان پشتیبانی فنی می توانند در آن مشارکت کنند. این کار کاربران را قادر می سازد نکات خود را به اشتراک بگذارند و نیاز به تماس با میز راهنمائی IT را کاهش دهند. Freshdesk دارای سیستم ورود به سیستم برای بلیطهایی است که از آن استفاده می شود تماس های تلفنی, ایمیل, گپ زدن, و بلیط وب فرم.  با تکرار خودکار و کارهایی که باید برای هر بلیط انجام شود مانند اعلان ها ، مشکلات ساده و تکراری با آنها حل می شود. چک های حساب را می توان به صورت خودکار انجام داد تا زمان تکنسین پشتیبانی را آزاد کنید.

برخی از بلیط های پشتیبانی برای حل و فصل به مهارت های مختلفی نیاز دارند. راه حل فرشادسک برای چنین سناریوهایی است تیم هادل سکویی که یک ضبط مکالمه بین اعضای تیم ایجاد می کند. تخصیص وظایف فرعی به تکنسین های مختلف با بلیط های جدیدی که توسط ثبت شده ثبت می شود بلیط والدین-کودک.  اگر راه حل ها نیاز به ورودی سایر بخش ها داشته باشند ، یک تکنسین می تواند درخواست شغلی را به آن بخش ارسال کند و ضبط بلیط را برای کسانی که روی این مشکل کار می کنند در دسترس قرار دهد. با این حال, تکنسین اختصاص یافته مسئولیت را حفظ می کند.

مشکل بلیط های متعدد مطرح شده توسط همان کاربر را می توان با مرتب سازی بر اساس تشخیص برخورد عامل سیستم. این بلیط را ادغام می کند و عوامل را آزاد می کند. به طور مشابه ، اگر یک مشکل سیستم باعث برقراری تماس یکسان توسط کاربران مختلف شود ، می توانید همه این موارد را به یک عامل اختصاص داده و آنها را به هم پیوند دهید ، مطمئن شوید یک راه حل مداوم برای همه تماس گیرندگان پخش می شود.

همه این کانال ها و ساختار بلیط از یک میز راهنمائی IT پشتیبانی می کنند ، اما مشتریان این شرکت همچنین می توانند به سیستم دسترسی پیدا کنند کسانی که با محصولات مشاغل مشکل دارند. می توانید برچسب ها را ایجاد کنید تا بلیت ها داخلی باشد و کدام یک از مشتریان هستند.

مدیران می توانند راه اندازی کنند قوانین SLA که بلیط را از منابع مختلف اولویت بندی می کنند. همچنین می توانید برای تعیین مهلت ها و نقاط هشدار دهنده در چرخه عمر بلیط ها ، بلیط های زمانی را تعیین کنید. کلمات کلیدی موجود در بلیط با مهارت های اعضای تیم تطبیق می یابد ، یا فقط می توانند به ترتیب دنبال شوند. تخصیص خودکار بلیط ها می تواند به صورت دستی نادیده گرفته شود.

داشبورد مدیریت به مدیر این تیم اجازه می دهد تا در زمان واقعی ببیند که چه تعداد بلیط و چه پیشرفتی هر نماینده را به سمت اهداف گردش مالی در دست دارد داشبورد نشان می دهد که چه تعداد بلیط بیش از برنامه زمان رفته و به کدام نماینده تعلق دارد. گزارش های عملکرد استاندارد را می توان برنامه ریزی کرد که روزانه اجرا شود و از طریق ایمیل تحویل داده شود. همچنین می توانید گزارشهای دلخواه خود را تهیه کنید.

به عنوان سرویس ابری, Freshdesk به صورت اشتراکی در دسترس است. با پرداخت اشتراک سالانه کمتر از ماه می توانید هزینه خدمات را ماه یا سال پرداخت کنید. اگر تعداد نمایندگانی را که از سیستم استفاده می کنند مشخص کنید ، باید پیش پرداخت کنید. اگر ظرفیت خود را برای تقاضای اوج تعیین کرده اید ، نگران پرداخت دسترسی به نمایندگان برای کل ماه نباشید.Freshdesk یک روز گذر ارائه می دهد ، بنابراین می توانید اشتراک ماهانه خود را برای تقاضای استاندارد تنظیم کنید و برای آن روزهایی که توان بیشتری در میز کمک دارید ، به نماینده اضافه کنید..

سرویس Freshdesk در طیف وسیعی از بسته ها با درج ویژگی های مختلف موجود است. یک بسته اولیه به نام Sprout رایگان است. این شامل تلفن های الکترونیکی ، گپ و کانال های اجتماعی به علاوه یک بستر دانش بنیان است. چهار طرح پرداخت شده وجود دارد و دومین بسته عالی با نام "پکیج" شناخته می شود نقشه املاک. در صورت پرداخت سالانه یا 59 دلار برای هر نماینده در صورت پرداخت ماهانه ، این مبلغ 49 دلار در ماه است. Freshdesk محاکمه رایگان 21 روزه طرح املاک را ارائه می دهد, بنابراین می توانید تمام ویژگی ها را امتحان کنید و تصمیم بگیرید که آیا این طرح برای شما مناسب است یا خیر. اگر بدون برخی از امکانات بتوانید انجام دهید ، ممکن است با یکی از ارزان ترین برنامه ها کنار بیایید.

11. نماینده.ai

گفتگو Agent.ai

نماینده.ای است یک راه حل هوش مصنوعی برای کمک به کارهای میز. این برنامه به عنوان یک بستر سلف سرویس در هر دو صفحه عیب یابی جستجو و در قالب پنجره گپ عمل می کند. این راه حل یک سیستم مدیریت بلیط کامل را ارائه نمی دهد. در واقع ، این به هیچ وجه عملکردهای بلیط را شامل نمی شود. با این حال ، این یک ابزار جالب است ، که, به عنوان افزودنی بر سیستم فروش شما ، می تواند تماسها را به میز راهنمائی فناوری اطلاعات بطور چشمگیری کاهش داده و از حداکثر توانمندیهای میزهای راهنمای کمکی صحیح استفاده کند.

  Active Directory چیست؟ آموزش گام به گام

رویکرد دانش بنیان مبتنی بر هوش مصنوعی Agent.ai دانش متخصصان شما را تقلیل می دهد و در دسترس همه قرار می دهد. این بدان معناست که شما می توانید هنگامی که موتور دانش سیستم را بطور صحیح تنظیم کردید ، وظایف میز کمک خود را به مرکز تماس برون دهید. با این وجود ، این روش نیاز به نقشه برداری کاملی از تمام تخصصهای فنی در بخش پشتیبانی IT دارد. این شامل نه تنها اطلاعاتی در مورد چگونگی حل یک مشکل بلکه فرایند تصمیم گیری است که علت احتمالی یک مشکل را شامل می شود. در بعضی موارد ، این می تواند به مسیرهای بسیار پیچیده ای منجر شود. همانطور که بیشتر تکنسین های پشتیبانی می دانند ، برخی از مشکلات به دلیل ترکیبی از خطاها غیر منتظره ایجاد می شوند و جداسازی هر یک از مؤلفه های کمک کننده بسیار دشوار است..

سیستم Agent.ai وارد شده است دو قالب و اینها بسیار به طور موثر تمام نیازهای پشتیبانی را فیلتر کنید تا جایی که مشکلات فقط به ندرت نیاز به تخصص فنی انسانی دارند.

یک سناریوی پشتیبانی مؤثر که با Agent.ai اجرا شده است با دسترسی کاربر به صفحه پشتیبانی یا حباب چت شروع به کار می کند. از این استفاده می کند خلبان خودکار تسهیلات Agent.ai ماژول پی در پی سؤالات کاربر را می پرسد باریک کردن مشکل برای رسیدن به راه حل. پس از آغاز مرحله راه حل ، خلبان خودکار از کاربر درباره اثر پیشنهادی بازخورد می گیرد. اگر اولین راه حل کار نکند ، خلبان خودکار حرکت می کند تا به احتمال زیادترین راه حل بعدی را ارائه دهد. این روند تا زمانی که مشکل حل نشود تکرار می شود. خلبان خودکار می تواند لباس پوشیده باشد تا به عنوان یک فرد واقعی جلوه کند. این امر می تواند با پیاده سازی ابزار از طریق یک پنجره گپ و ارائه نام انسانی به آن برسد.

اگر هیچ راه حل خلبان خودکار کار نکند, کاربر باید به یک عامل پشتیبانی منتقل شود و در این مرحله ، سیستم فروش بلیط شما باید وارد شود. نماینده پشتیبانی به هیچ وجه نیازی به توانایی فنی ندارد. مجدداً ، این تماس با طریق انجام می شود صفحه گپ, یا می توان آن را انجام داد از طریق تلفن. نماینده پشتیبانی به قالب دوم Agent.ai که به صورت خلبان است ، دسترسی دارد. این مرکز برای راهنمایی عامل از طریق گزینه های تحقیق و راه حل از احتمال استفاده می کند. این احتمالاً دقیقاً همان مسیری خواهد بود که توسط خلبان خودکار طی شده است. با این حال, گنجاندن عنصر انسانی در این مرحله می تواند به بهبود تعامل بین کاربر و موتور استنتاج AI کمک کند.

هنگامی که همه این دفاع ها با شکست مواجه شوند ، می توان بلیط را به یک متخصص منتقل کرد که با ثبت تمام حقایقی که در مرحله Co-Pilot کشف نشده است ، در حال حاضر بیشتر تحقیقات انجام شده را تحت مراقبت قرار خواهد داد.. این کمک تحقیق مدت زمانی را که متخصص باید برای پشتیبانی از وظایف اختصاص دهد ، تا حد زیادی کاهش می دهد.

نرم افزار است یک سرویس ابر, بنابراین نیازی نیست که آن را در سایت خود نصب کنید. با این حال ، شما نیاز به پایگاه دانش دارید و این وظیفه می تواند مدت زیادی طول بکشد.

12. AnswerDash

مفهوم پاسخ

AnswerDash است بستر میز کار مبتنی بر ابر. این مبتنی بر هوش مصنوعی است پیش بینی Q و A خدمات بسیار شبیه به خلبان خودکار سیستم Agent.ai هدف از فلسفه AnswerDash این است ارائه راه حل هایی برای کاربران بدون دسترسی به آنها به کارمندان پشتیبانی انسانی.

از آنجا که این یک سیستم مبتنی بر ابر است ، می تواند از طریق وب یا از طریق برنامه های تلفن همراه قابل دسترسی است. شما یک پرتال مرکز راهنما را بر روی سرور AnswerDash راه اندازی کرده و آن را در وب سایت یا پورتال Intranet خود ادغام می کنید. هوش مصنوعی روی احتمالات کار می کند. اصلی برنامه نویسی استاندارد این است که لیستی از دستورالعمل ها در پایگاه داده حقایق عمل می کند. در هوش مصنوعی ، خود برنامه نیز به عنوان بانک اطلاعاتی پیاده سازی می شود. آن بانک اطلاعاتی دستورالعمل به عنوان موتور استنتاج شناخته می شود و در واقع لیستی از گزینه های دیگر است که به هر یک از آنها به شکل احتمالی وزن داده می شود. بنابراین ، عملکرد موتور استنتاج برای جستجو از طریق لیست احتمالی احتمالات کاهش می یابد.

رویکرد هوش مصنوعی برای توابع پشتیبانی ایده آل است. یک عامل پشتیبانی معمولی باید از طریق مشکلی با کاربر کار کند و هر سؤال را با سؤالات پیگیری کاهش دهد.

AnswerDash می تواند لیستی از گزینه های دیگر را به کاربر ارائه دهد, کمک می کند تا بدون مواجهه با تفسیراتی که در متن جستجوی برهنه برای کلمات کلیدی در پاسخهای کتبی می توانید به علت خاص این مشکل برسید.

این رویکرد تمام مشکلات بالقوه را برطرف نمی کند. اما اگر تیم مدیریت زیرساختی شما در پیش بینی و رفع نقص سیستم قبل از وقوع آنها مؤثر واقع شده باشد ، اکثر تماس های مهم سیستم IT IT Desk از قبل منتقل می شوند..

موارد باقی مانده IT Help Desk باید به مسائل مربوط به آموزش و نتایج خطای کاربر جبران شود. در این موارد ، کار کردن با کاربر از طریق راه حل با سیستمی مانند AnswerDash می تواند کافی باشد و شاید به هیچ وجه نیازی به ارائه پشتیبانی زنده نباشید..

قلب موتور یک پایگاه داده از مشکلات و راه حل ها است ، که نیاز به ورودی زیادی از طرف کارشناسان فنی شما دارد. می توانید پایگاه داده های راه حل موجود را به حساب AnswerDash وارد کنید تا روند تنظیم سریعتر انجام شود. ویجت AnswerDash را می توان در یک کادر چت زنده یکپارچه کرد تا به کاربران راه حل های متناسب برای مشکلات خود ارائه دهد.

13. ManageEngine Service Desk Plus

عکس سرویس میز پلاس

ManageEngine متعلق به شرکت Zoho Corp است. به عنوان یک قاعده ، Zoho تمام ابزارهای مدیریت سیستم خود را تحت نام ManageEngine علامت گذاری می کند. با این حال ، اندکی همخوانی بین هویت های Zoho و ManageEngine وجود دارد ، که منجر به در دسترس بودن میز Zoho هم از طریق وب سایت Zoho و هم از طریق وب سایت ManageEngine می شود..

مدیریت پایدار ManageEngine به عنوان یکی از برترین مارک های موجود در بازار ابزارهای سیستم و طیف وسیعی از ابزارهایی که شرکت ارائه می دهد ، همه قابل ادغام است. Service Desk Plus یکی از مهمترین میزهای راهنمای HelpEngine است. در دسترس است به عنوان سرویس مبتنی بر ابر یا برای نصب در محل. نسخه نصب شده قابل اجرا است پنجره ها یا لینوکس.

سرویس میز به علاوه در سه سطح خدمات بسته بندی می شود. خوشبختانه ارزانترین گزینه, استاندارد, در میزهای راهنمای IT هدف قرار گرفته است. اگر می خواهید عمق بیشتری به نرم افزار میز کمک خود اضافه کنید ، می توانید به بسته های بالاتر نگاه کنید. اینها هستند برنامه حرفه ای, که توابع مدیریت دارایی اضافی را اضافه می کند ، و برنامه تصدی, که شامل مدیریت دارایی و همچنین برنامه های مدیریت پروژه و ویژگی های ITIL است. این نرم افزار به زبان های انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، اسپانیایی ، پرتغالی ، ایتالیایی ، دانمارکی ، هلندی ، لهستانی ، نروژی ، سوئدی ، صربستان ، روسی ، چینی و ویتنامی موجود است.

با استاندارد به طور پکیج ، طیف وسیعی از ابزارهای فیلتر را دریافت می کنید که به کاربران کمک می کند مشکلات خود را بدون تماس با یک نماینده میز راهنما حل کنند. در این بخش ، شما یک پورتال سلف سرویس مستقر می کنید که شامل دانش بنیان است. بلیط ها را می توان از طریق تلفن ، ایمیل یا فرم وب جمع کرد. شما می توانید هر بلیط را به طور خودکار به نمایندگان اختصاص دهید ، و اتوماسیون های موجود در بسته ، وظایف استانداردی را انجام می دهند بدون اینکه تکنسین ها را متصل کنند.

سفر کاربر در الف آغاز می شود پورتال سلف سرویس.  عنصر اصلی این مرکز راهنمای آنلاین است یک پایه دانش قابل جستجو. امید این است که کاربر در این سیستم راه حلی پیدا کند. با این حال ، پورتال سلف سرویس نیز مکانی است که کاربران می توانند بلیط های پشتیبانی را جمع کنند. پورتال گفتگوی گفتگوی با تیم پشتیبانی را در طول چرخه عمر بلیط انجام می دهد و هر کاربر می تواند از صفحه ای در پورتال به چندین بلیط - باز و بسته دسترسی داشته باشد.

بلیط ها را می توان به طور خودکار به تکنسین فردی یا گروهی اختصاص داد. مدیریت بلیط توسط سازماندهی می شود قوانین تجارت. این قوانین بلیط ها را طبقه بندی می کنند و شما را قادر می سازند بخش های اولویت ، گسل تجهیزات یا گروه های کاربر را مشخص کنید. قوانین تجارت الف جریان کار و تکنسین یا گروه مشخص شده است از طریق ایمیل یا پیامک اطلاع داده شود وقتی این قانون برای بلیط اعمال می شود ، شروع به کار می کنید.

Service Desk Plus می تواند یک میز مرکزی برای IT باشد که مسئول چندین سایت است. تو می توانی اهداف توافق نامه سطح خدمات را دنبال کنید از طریق سیستم و استفاده از گزارش های استاندارد یا سفارشی برای کمک به ارائه توان بخشی دپارتمان. عملکردهای پشتیبانی فناوری اطلاعات موجود در سرویس میز پلاس را می توان با دیگر ابزارهای مدیریت زیرساخته مدیریت مدیریت مدیریت کرد تا مشکلات برجسته شده توسط بلیط حل شود..

ManageEngine پیشنهادات یک محاکمه رایگان 30 روزه از خدمات میز کار به علاوه ، بنابراین شما می توانید مناسب آن را برای بخش راهنمای IT IT خود را بدون خطر آزمایش کنید.

14. ابر سرویس اوراکل

عکس صفحه Oracle Service Cloud

اوراکل یکی از بزرگترین ارائه دهنده نرم افزار در جهان است و در خط مقدم انتقال به ابر قرار داشت. Oracle Cloud اکنون طیف وسیعی از کارکردهای تجاری را ارائه می دهد و Oracle Service Cloud ماژول پشتیبانی از میز راهنمای IT شما است..

این بسته قابل استفاده است از بخش های داخلی یا مشتریان و کارکنان آنها پشتیبانی کنید. داشبورد این سرویس به گونه ای تنظیم می شود که شما بتوانید صفحه نمایش های مختلفی را برای نقش های مختلف ایجاد کنید. این کار باعث می شود کارمندان مرکز تماس با همان تکنسین ها و مدیران بدون آشکارکردن کارکردها و نمایش داده هایی که می توانند امنیت داده ها را به خطر بیاندازند ، به همان سیستم دسترسی پیدا کنند.

سیستم با طیف وسیعی از کانال های ارتباطی از جمله تماس ، ایمیل ، چت و فرم های وب. به نمایندگانی که تماسهای اولیه را ارسال می کنند می توان یک سیستم عیب یابی جستجو را ارائه داد که آنها را قادر می سازد مشکل را شناسایی کنند. یک ماژول پایه دانش دستورالعمل کافی را برای عوامل خط اول فراهم می کند تا به آنها در حل مشکلات کاربر کمک کند. در صورت نیاز به تهیه بلیط به یک تکنسین دفاتر خدمات پشتیبان ، سیستم سوابق مخاطبین و کارهایی را که قبلاً انجام شده است ، حمل می کند. یک مرکز جستجوی دانش فنی عمیق تر برای تکنسین هایی وجود دارد که به برنامه های گسترده شرکتی دسترسی می دهد.

بنابراین ، Oracle Services for Cloud از دو سطح مختلف کارکنان Help Desk پشتیبانی می کند. یک گزینه عیب یابی به طور خاص برای عوامل مزرعه تنظیم شده است. مدیران می توانند برای پشتیبانی از تماس ها چه در خانه و چه در خارج از منزل ، کارمندان اختصاص دهند. این تخصیص نیز می تواند خودکار باشد. در سناریوی تخصیص خودکار کار ، باید گروه های شایستگی را تنظیم کنید بنابراین مشکلات خاص به اعضای گروههای خاص اختصاص می یابد.

مدیران در داشبورد معیارهای زندگی می کنند که فعالیت فعلی را در بخش راهنمای IT IT و بلیط هایی که باز هستند اما در حال حاضر روی آنها کار نشده است نشان می دهند.. می توانید جریان کاری را برای تنظیم مسیر اقدامات و تعیین همکاران در بلیط تنظیم کنید. پیشرفت در طول مسیر حساس در داشبورد مدیریت قابل مشاهده است.

وظایف دولت استاندارد ، مانند ورود به سیستم و بایگانی می تواند به صورت خودکار انجام شود. این سیستم همچنین دارای یک کتابخانه از گزارش های استاندارد است که کلیه معیارهایی را که احتمالاً برای ارائه به مدیران نیاز دارید ، در بر می گیرد. همچنین می توانید گزارشهای دلخواه خود را تهیه کنید.

Oracle Service Cloud به صورت اشتراکی به اشتراک می پردازد و مبلغی نیز "از هر کرسی" دریافت می شود. ارزان ترین گزینه داده های تولید شده توسط هر عامل را متحد نمی کند. به این گفته می شود مستقل بسته و هزینه آن 99 دلار در هر ماه برای هر نماینده است. گرانترین بسته نامیده می شود مرکز تماس با سازمانی و شامل یک مرکز چت برای ارتباط با کاربران است. هزینه آن بسته در ماه 250 دلار است.

15. SAP Cloud برای سرویس

تصویر SAP Cloud for Services

SAP بسیار موفق است ERP ارائه دهنده و آنها یک محصول CRM مرتبط دارند. دسترسی به نرم افزار آنها اکنون به سرویس و پشتیبانی مشتری نیز گسترش می یابد. این ماژول با نام SAP Cloud for Services می تواند با سایر محصولات SAP یکپارچه شود ، یا می تواند به عنوان یک برنامه مستقل مستقر شود. همانطور که از نام آن پیداست ، این سیستم پشتیبانی است تحویل از طریق ابر.

اگرچه تمرکز این پلتفرم در خدمت به مشتریان خارجی است, این نرم افزار همچنین می تواند برای یک میز راهنمای IT استفاده شود, یا سایر خدمات پشتیبانی داخلی.

تماس کاربر با میز راهنما IT با یک شروع می شود پورتال سلف سرویس. این می تواند به عنوان مکانی برای استفاده شود یک راهنمای عیب یابی ، یک صفحه سؤال متداول و یک پایگاه دانش قابل جستجو برای ترغیب کاربران به رفع مشکلات خود.

اگر مشکل بیشتر از آن باشد که کاربر بتواند با آن کنار بیاید ، می تواند از تعدادی کانال برای تماس با میز راهنمای IT استفاده کند. اولین مورد از اینها در پورتال سلف سرویس است ، جایی که وجود دارد فرم ارسال بلیط. این پورتال همچنین بلیط های باز ، پیشرفت و هرگونه ارتباطی را که در بلیط انجام شده است ، لیست می کند. کانال های دیگر برای تماس شامل تلفن ، ایمیل ، گپ و سیستم عامل رسانه های اجتماعی است.

کارکردهای برگشتی برای میز راهنمای IT شامل موارد زیر است ایجاد بلیط ، تخصیص و پیگیری بلیط. برای تلاشهای مشترک می توان بلیط ها را به زیر بلیط ها تقسیم کرد و بلیط های تکراری را می توان ادغام کرد. داشبورد مدیریت ، نمای دیگری در مورد بانک اطلاعات بلیط ارائه می دهد توابع تجزیه و تحلیل در داده های تاریخی و همچنین گزارش های زنده در مورد وضعیت بلیط و حجم کار اعضای تیم.

هزینه SAP Cloud برای خدمات در یک اساس اشتراک و بسیار گرانقیمت است در واقع این گران ترین سیستم در این لیست با قیمت ها (تعیین شده در یورو) از 1500 یورو در ماه است. می توانید یک آزمایش رایگان از سیستم درخواست کنید.

16. DZone AnswerHub

AnswerHub تصویر

AnswerHub به طور خاص با هدف پشتیبانی IT از تیمهای توسعه نرم افزار انجام می شود ، به همین ترتیب ، این تیم با تیم های خبرگان IT که احتمالاً قادر به کمک به مشکلات یکدیگر هستند به جای معرفی تیم اضافی از کارشناسان فناوری اطلاعات برای پر کردن نقش پشتیبانی می باشد..

بازار طاقچه DZone به موقعیتی غیرمعمول است که جامعه کاربر معمولاً بیشتر از فن آوری کارمندان پشتیبانی IT می داند. همچنین بسیاری از مسائل در طول توسعه نرم افزار بوجود می آیند که به برنامه های موجود مربوط نمی شود و بنابراین IT Help Desk همیشه قادر به ارائه راه حل برای خطاها در برنامه هایی که هنوز وجود ندارد.

عنصر اصلی ابزار یک انجمن جامعه است. این محیط باید مدیریت شود ، بنابراین تیم IT IT Desk به طور کامل دور نمی شود. تکنسین های پشتیبانی باید موارد مطرح شده در انجمن را زیر نظر بگیرند زیرا ورودی آنها در موارد مرتبط با زیرساخت فناوری اطلاعات یا خدمات پشتیبانی نرم افزاری نصب شده مورد نیاز است..

همه تماس های IT Help Desk به خطاهای نرم افزار مربوط نمی شوند ، بنابراین کانال هایی منحصر به کارمندان پشتیبانی خواهند بود. نمونه هایی از چنین سناریوهایی می توانند زمان پاسخ آهسته در شبکه یا مشکلات دسترسی کاربر باشند. بسترهای نرم افزاری AnswerHub می تواند ارتباط مستقیم با مدیران سیستم ها را دربر بگیرد در این موارد که مربوط به مسائل مربوط به توسعه نیست.

مناطق عمومی اجرای AnswerHub سؤالات و پاسخ ها را برای همیشه قابل مشاهده می کند. این پاسخ ها را می توان با جستجو استخراج کرد تا امکان استفاده مجدد از راه حل های قدیمی برای مشکلات جدید فراهم شود. مزیت ثانویه این راه حل این است که موضوعاتی را برای تحقیقات آینده در دسترس قرار می دهد. اطلاعاتی که در پایگاه داده AnswerHub جمع می شود می توانند مطالب تحقیق را ارائه دهند. با استفاده از این اطلاعات ، می توانید فراوانی انواع مشکل را استخراج کنید. این امر مدیران سیستم ها و مدیران توسعه را قادر می سازد شکاف در سیستم های پشتیبانی را شناسایی کنید که ممکن است بروز مشکلات را کاهش دهید.

بررسی موضوعات AnswerHub همچنین می تواند منبع منبع پست های وبلاگ شرکت ها و ستون های مشاوره را در اختیار شما قرار دهد موارد تکراری را برجسته کنید و هر عضو تیم توسعه را از علل و راه حل های این مشکلات آگاه سازید.

AnswerHub شامل یک سیستم بلیط فروشی نیست ، اما گزارش های تماس مستقیم با کارمندان پشتیبانی می تواند تفسیر شود تا اطلاعات شارژ را ارائه دهد جایی که مرکز راهنمایی IT یک مرکز هزینه است. این هست یک سرویس آنلاین که به صورت اشتراکی به آن تعلق می گیرد و می توانید آن را دریافت کنید یک آزمایش رایگان.

17. Apptivo

تصویر Apptivo

Apptivo طیف وسیعی از سیستمهای پشتیبانی تجاری را شامل می شود که شامل مدیریت فروش ، مدیریت پروژه و کمک به میز کار می باشد. این سرویس در دسترس است ابر, برای استفاده از آن نیازی به اجرای هیچ نرم افزاری در سایت ندارید.

برنامه Apptivo Desk Help پشتیبانی می کند سازمان مشتری برای شرکتهایی که خدمات IT را اداره می کنند. داشبورد برای داخلی مناسب است توابع میز کمک می کند. مشتریان از طریق دفتر کمک با ما تماس می گیرند فرم وب یا از طریق ایمیل. شما فرم وب را با ایجاد می کنید الگویی که می توانید در پرتال Apptivo به آن دسترسی داشته باشید. در Apptivo ، بلیطی به نام a مورد. می توانید تنظیم کنید رویدادهای SLA, که باعث ایجاد خودکار تعیین تکلیف بلیط و پردازش می شوند. آنها همچنین اشتباه می کنند و به مدیران اطلاع می دهند. موارد را می توان به چندین تکنسین اختصاص داد.

داشبورد عامل شامل سطوح مختلف دسترسی میزهای کمکی ، تکنسین و صفحه های مدیریت را جدا و اختصاص داده و به گروه های مختلف کاربر اختصاص دهید. Apptivo برنامه برای Android و iOS اجازه می دهد تا تکنسین ها به سیستم دسترسی پیدا کرده و حتی در هنگام بازدید از زمین ، به مشکل مربوط به سخت افزار در محل یا نشستن در خانه ، در ارائه راه حل کمک کنند..

سیستم Apptivo می تواند داده ها را با آنها مبادله کند برنامه های Google و دفتر 365, به شما امکان می دهد از کتابخانه های اسناد آنلاین به عنوان بخشی از محیط پشتیبانی خود استفاده کنید. شما همچنین می توانید آن را با لاغر سیستم پیام رسانی برای فعال کردن همکاری تیم هنگام بررسی مشکلات و کشف راه حل ها. Apptivo سیستمهای دیگری را برای پشتیبانی تولید می کند CRM ، فروش و صورتحساب. بسته Help Desk را می توان با همه یا همه اینها یکپارچه کرد.

سیستم Apptivo شامل توابع تعیین و ردیابی بلیط است و داشبورد مدیریت عملکرد کلی را ارائه می دهد. شرکت با استفاده از اشتراک، ابونمان ساختار قیمت گذاری ، شارژ در هر عامل در هر ماه. میتونی به دستش بیاری یک آزمایش رایگان از سیستم راهنمای کمک Apptivo.

18. آگیلفت

تصویر Agiloft

مجموعه خدمات Agiloft Service Desk Suite را می توان روی آن نصب کرد پنجره ها یا می توانید به عنوان دسترسی داشته باشید یک سرویس ابر. این مرکز کمک شامل می شود یک پورتال سلف سرویس با یک دانش محور برای کمک به کاربران خود مشکلات خود را حل کنند. بستر دانش بنیادی شامل یک الگوی استاندارد است که در آن متن را بارگذاری می کنید. سیستم این اسناد را فهرست بندی می کند تا بتوان آنها را جستجو کرد. یک مرکز چت به کاربران امکان می دهد گفتگوی خود را با میز راهنما باز کنند, پیام ها را ثبت می کند و مکالمه را به عنوان بلیط ضبط می کند.

داشبورد عامل شامل اسکریپت ها و گردش کار برای کمک به تعریف مشکلات کاربر. این پلتفرم به زبانهای زیادی موجود است, این بدان معناست که می توانید میز کمک خود را در سراسر مرزها مستقر کنید و همچنین در شرکتهای مشتری در سراسر جهان به کارمندان خدمت کنید.

بلیط را می توان به طور خودکار اختصاص داد و می توانید قوانینی را تنظیم کنید اولویت بندی بلیط ها از منابع خاص یا مربوط به خدمات یا تجهیزات مهم. شما می توانید جریان کاری را برای اطمینان از کارگزاران میز کمک کنید تا از مسیر استاندارد برای کسر مشکلات و ارائه راه حل ها پیروی کنند. گردش کار می تواند ادغام شود ایمیل های خودکار برای اطلاع از مدیریت اهداف یا برقراری ارتباط با کاربر. کانال های تماس شامل یک امکان چت زنده هستند تا کاربران و نمایندگان بتوانند در زمان واقعی با هم همکاری کنند.

  5 بهترین تیراندازهای بسته جایگزین Wireshark

داشبورد مدیر پشتیبانی شامل می شود نمایش داده های زنده جزئیات حجم در طول زمان و جمع بلیط های برجسته فعلی. می توانید داده های عملکرد را برای هر نماینده تقسیم کنید و ببینید که چه تعداد بلیط به تأخیر افتاده است. شما می توانید از طریق ایمیل از لغزش هدف یا تنگناهای پردازش مطلع شوید. این بلیط های برجسته در مرحله خاصی از گردش کار گیر افتاده است.

شما می توانید Agiloft را به صورت رایگان دریافت کنید. نسخه رایگان به شما امکان می دهد یک مدیر ، پنج کاربر قدرت و پنج عامل ثبت نام کنید. بنابراین ، اگر یک شرکت کوچک با گردش مالی کمکی دارید ، این راه حل برای شما مناسب خواهد بود. نسخه های پرداخت شده بر اساس اشتراک شارژ می شوند با ارزانترین گزینه 45 دلار در هر نماینده در هر ماه وارد می شود.

19. دزید

عکس صفحه Dezide

Dezide به عنوان a موجود است بستر مبتنی بر ابر یا همانطور که نرم افزار داخلی قابل نصب بر روی پنجره ها. اصلی ترین نقطه فروش Dezide ، امکان کمک به آن است ایجاد راهنماهای فنی ویژه. این راهنماها می توانند در شرایط مختلفی اعم از کمک به کاربران نهایی و اسناد دیجیتالی آفلاین برای نمایندگان حوزه و مهندسین خدمات مستقر شوند..

این سرویس شامل پنج عنصر است. اینها یک مرکز تماس پورتال ، که به عنوان داشبورد برای کارمندان میز کمک کننده عمل می کند ، و الف سلف سرویس پورتال ، که با کاربر روبرو است. این شامل یک پایگاه دانش و یک عیب یابی است تا کاربران بتوانند مشکلات خود را حل کنند. در صورتی که کاربر نتواند به راه حلی برسد ، این پورتال با فرم ارسال بلیط بلیط همراه است. خدمات میدانی آفلاین شامل راهنماهای عیب یابی برای تکنسین ها ، و آن پشتیبانی مشتری آفلاین ماژول یکی دیگر از کانالهای خود سرویس است. ماژول نهایی Dezide یک API است ، به نام جاسازی شده دزید این امکان را برای شما فراهم می کند تا برنامه های خود را بسازید که فن آوری میز پشتیبانی را در اختیار دارد.

دزید سیستم خود را صدا می کند مشاور. مشاور اصول این است که متخصصان با به اشتراک گذاشتن تخصص خود می توانند به کاربران بی تجربه کمک کنند. راهنماهایی که در مرکز سیستم مشاوران قرار دارند ، رسانه ای را نشان می دهند که از طریق آن این دانش تخصصی در دسترس همگان قرار می گیرد.

برای میز راهنمای IT, ماژول مرکز تماس Dezide مناسب ترین راه حل خواهد بود. آی تی با سیستمهای تلفنی دیجیتال ادغام می شود برای ورود به تماسهایی که هر نماینده انجام می دهد وارد شوید. داشبورد عامل یک سیستم یادداشت برداری است که ادغام شده است یک مرکز جستجو از طریق راهنماهای متخصص. اینها راهنماها می توانند جریان کاری به آنها وصل شوند, بنابراین به محض رسیدن عامل به تعریف مسئله ، کار مورد نیاز برای حل آن نقشه برداری می شود.

هزینه های دزید به صورت اشتراکی. بسته استاندارد که امکان دسترسی به سرویس ابری را فراهم می کند در هر ماه 49 یورو هزینه دارد. می توانید به جای آن نرم افزار را نصب کنید ، در این صورت هنوز می توانید به سیستم روی ابر نیز دسترسی داشته باشید. این گزینه در هر کاربر 99 یورو هزینه دارد

20. به دست آوردن

گرفتن تصویر

دستیابی بیشتر در بخش های فروش است. با این حال ، همچنین می تواند برای پشتیبانی مشتری و میزهای IT کمک کند. این سرویس از Cloud ارائه می شود و می توانید دریافت کنید نسخه رایگان. پایه ای, بسته رایگان شامل یک ردیاب تبلیغات ، که به عنوان یک سیستم مدیریت بلیط استفاده می شود.

قالب وب فرم به شما امکان می دهد تا بلیط ها را جمع آوری کنند و می توانید با انجام خودکار هرگونه کار پشتیبانی ، باعث شروع محرک ها در هر تحقیق شوید. اکتساب این پایگاه دانش قابل جستجو را می نامد AI ربات. شرکت ادعا می کند که این یاب راه حل هوشمند 80 درصد از مشکلات کاربر را برطرف می کند, صرفه جویی در میز کار را از کار بر روی مشکلات روزمره. بنابراین ، سیستم Acquire می تواند باعث افزایش بهره وری از تکنسین های پشتیبانی شما و برای شما پول زیادی صرفه جویی می کند.

کانال های ارتباطی دیگر شامل پست الکترونیک و گپ زدن. نسخه حق بیمه شامل گفتگوی صوتی و اشتراک صفحه, که به تکنسین های پشتیبانی کننده کمک می کند تا راه حلی را نشان دهند یا مشکل را در صفحه کاربر کشف کنند.

داشبورد سرپرست برخی از خود را دارد تصاویر جذاب برای نشان دادن فوری عملکرد تیم پشتیبانی و توانمندی عوامل خاص. گزارش های استاندارد همچنین برای ارائه معیارهای عملکرد در اختیار ذینفعان است. می توانید نسخه پرداخت شده Acquire را امتحان کنید محاکمه رایگان 14 روزه.

21. پشتیبانی BOSS مرکزی

صفحه اصلی پشتیبانی صفحه اصلی

BOSS Solutions سه بسته میز راهنما تولید می کند. BOSS پشتیبانی مرکزی یک بسته نرم افزاری داخلی است. نسخه ابر مبتنی بر پشتیبانی مرکزی BOSS Desk نام دارد. این شرکت یک سیستم بلیت فروشی مناسب برای خدمات عمومی تولید می کند که تخلیه ها را مدیریت می کند. که به آن BOSS811 گفته می شود.

پشتیبانی BOSS مرکزی است سازگار با ITIL و هر دو پلت فرم جامع ارائه می دهد پشتیبانی داخلی و خدمات به مشتریان. بنابراین ، عملکرد سیستم تا مدیریت دارایی IT گسترش می یابد راه حل میز کمک شما می تواند به تنظیمات سیستم در هر کجا که نیاز باشد تبدیل شود به منظور حل یک مشکل کاربر. در این حالت ، شما می توانید مدیریت سیستم ها و میز راهنما را در یک بخش ادغام کنید یا سیستم فروش بلیط را در اختیار تکنسین های بخش مدیریت قرار دهید تا کارهای خود را انجام دهند و بر این اساس بلیط را علامت گذاری کنند..

نرم افزار BOSS با داشبورد و صفحه های پورتال استاندارد ارسال می شود. کاتالوگ خدمات قابل تنظیم و الگوهای صفحه به شما امکان می دهد سیستم استاندارد را متناسب با نیازهای عملیاتی شرکت خود تنظیم کنید.

تجربه کاربر از آغاز می شود پورتال سلف سرویس, جایی که می توانید طیف وسیعی از بخشهای تخصصی را ارائه دهید. این یک مرکز تماس بالقوه کمک به گروهی از شایستگی ها را هدایت می کند. لایه بعدی خدمات توسط یک پایگاه دانش, که باید اطلاعات لازم را برای رفع مشکل در اختیار کاربر قرار دهد. اگر آن مرحله نتواند راه حلی ارائه دهد ، کاربر پس از آن قادر است بلیط پشتیبانی را جمع کنید از طریق درگاه بلیط ها را می توان توسط کاربر از طریق پورتال پیگیری کرد ارتباطات از دفتر راهنما که به عنوان پیام های ضمیمه بلیط زنده نمایش داده می شوند. در همه زمان ها ، کاربر گزینه ای را برای لغو بلیط یا علامت گذاری آن به عنوان حل شده دارد.

صفحه های ارائه شده به کارمندان IT Help Desk همه قابل تنظیم هستند. این امر به این نکته توجه دارد که همه کارها به همان پشتیبانی برنامه نیاز ندارند و سطوح مختلف پشتیبانی به عملکردهای مختلفی در برنامه نیاز دارند. مدیر تیم می تواند به ویدجتها دسترسی داشته باشد و فقط صفحه های لازم برای هر نوع کار را در داشبورد آن گروه قرار دهد. داشبورد مدیر فعالیت های زنده و داده های تاریخی را برای تجزیه و تحلیل نشان می دهد.

این سیستم روی آن نصب می شود پنجره ها محیط. پشتیبانی مرکزی BOSS شامل برنامه های iOS و Android, که تکنسین ها را قادر می سازد هنگام حرکت ، به سیستم دسترسی پیدا کنند. این شرکت سه بسته برای BOSS پشتیبانی مرکزی ارائه می دهد. ارزان ترین گزینه شامل عملکردهای بلیط نیست. نرم افزار است قیمت بر اساس اشتراک با سیستم فروش بلیط از 29 دلار در هر نماینده در هر ماه شروع می شود.

22. ناوبر آلیاژی

نمایه کاربر Allo Navigator

نرم افزار Alloy Navigator روی آن نصب می شود پنجره ها و مکینتاش. همچنین می توانید آن را در دسترس خود قرار دهید سرور وب ویندوز دسترسی به هر بستر از جمله یک برنامه تلفن همراه.

سیستم Navigator به دو طعم می رسد. اکسپرس ناوبر اکسپرس یک بسته راهنمای کمک خالص است که شامل برخی از امکانات مدیریت دارایی برای رفع مشکلات مربوط به راه اندازی به طور مستقیم از میز کمک است. شرکت آلیاژ ناوبر یک راه حل جامع تر ITIL است که برای ارائه دهندگان خدمات IT که نیاز به تعامل با مشتریان و کارمندان خود دارند ، مناسب تر خواهد بود.

بسته Navigator Express شامل تأیید اعتبار کاربر و رمزگذاری برای برقراری امنیت هنگام برقراری ارتباط با کاربران خارج از این زمینه یا سایتهای از راه دور.

23- بمبار

عکس Bomgar

Bomgar یک است مبتنی بر ابر یا در محل پشتیبانی مشتری و راه حل میز کمک. این متخصص در تیم های میزبان کمکی متمرکز است که از مشتری های خارجی یا کارکنان شرکت واقع در چندین سایت پشتیبانی می کنند. پشتیبانی از مشتریان از راه دور شامل پیوندها از طریق رسانه های عمومی مانند اینترنت می شود. امنیت از طریق میزهایی که از طریق اینترنت ارتباط برقرار می کنند بسیار مهمتر از آنهایی است که از طریق شبکه ارتباط برقرار می کنند. کادر پشتیبانی یا تکنسین های خبره می توانند به صورت گسترده و گسترده گسترش یابند و همچنان اطلاعات شرکت را ایمن نگه دارند. این همه به لطف تمرکز Bomgar بر امنیت ارتباطات است.

سیستم Bomgar ادغام می شود احراز هویت دو عاملی, که این اولین انتخاب برای میزهای کمکی است که نیاز به برقراری ارتباط با کاربران در سراسر جهان دارند. دسترسی پشتیبانی یک سیستم دشوار برای مدیریت از زاویه امنیتی است زیرا شما باید از منابع خارجی به شبکه شرکت دسترسی داشته باشید ، اما همچنین باید از دسترسی این نقاط دسترسی به کل شبکه جلوگیری کنید. بنابراین ، Bomgar ادغام می شود تأیید هویت کاربر گرانول, ایجاد دیواره های آتش در اطراف بخش دسترسی عمومی سیستم. این مانع از پاره شدن کاربر مخرب در کل شبکه و ایجاد نقض امنیتی می شود.

Bomgar اقدامات امنیتی خود را به عنوان نقطه فروش بی نظیر خود می داند و در ارائه فروش خود بر این ویژگی ها تأکید می کند. دنباله گسترده حسابرسی به تحلیلگران کمک می کند تا فعالیتها را در شبکه پیگیری کنند و تهدیدهای امنیتی احتمالی را برطرف سازند.

امنیت یک مسئله حساس فوق العاده برای Bomgar است زیرا روش کارکرد آن دسترسی به دستگاه های کاربر را امکان پذیر می سازد تا کارکنان پشتیبانی بتوانند مشکلات را بررسی و برطرف کنند.

در صورت عدم استفاده از اقدامات محرمانه حفظ حریم خصوصی ، این دسترسی خطرناک خواهد بود. همه انتقال داده ها توسط رمزگذاری قوی محافظت می شوند برای جلوگیری از دسترسی مفتولهای سیم به اطلاعات ممتاز هنگام حمل و نقل. دسترسی از راه دور محدود به هر سیستم عامل خاص ، از جمله دستگاه های تلفن همراه نمی شود.

دسترسی به سیستم های از راه دور لزوماً تعاملی نیست. کاربر برای گزارش مشکل ، لازم نیست به صورت آنلاین باشد تا این تکنسین مشکلات را برطرف کند. سیستم Bomgar محدود به توابع پشتیبانی نمی شود. همچنین می تواند ابزاری مؤثر برای مدیریت پیکربندی و کنترل نسخه نرم افزار باشد. این اقدامات پیشگیرانه را پشتیبانی می کند و مشکلات را برطرف می کند.

مانند بسیاری از سیستم های میز کمک IT, Bomgar شامل یک سیستم وب مرکز پشتیبانی سلف سرویس است که با اسناد یا پرونده های ویدیویی کار می کند برای توضیح راه حل ها برای کاربران. کانال های ارتباطی کاربر را شامل می شود تلفن ، ایمیل ، گپ و فرم وب.

داشبورد مدیریت رهبر تیم را قادر می سازد تا بار کاری هر تکنسین را زیر نظر داشته باشد و وظایف خود را مجدداً توزیع کند ، جایی که به نظر می رسد یک کارگر اضافه بار دارد. سیاههها و مسیرهای پیاده روی حسابرسی به عنوان داده های تاریخی از طریق نمودارها و ویژگیهای تجزیه و تحلیل عملکرد تغذیه می کنند.

می توانید نرم افزار Bomgar را خریداری و نصب کنید ، یا آن را به عنوان خریداری کنید یک دستگاه فیزیکی, که به شبکه شما اسلات می کند. نسخه نرم افزار است شارژ به اشتراک. Bomgar ارائه می دهد محاکمه رایگان 7 روزه سیستم آن.

بقیه بازار

در صورتی که هیچ یک از توصیه های ما دقیقا مطابق با شرایط شما نباشند ، در اینجا لیستی از سایر راه حل های میز راهنمای IT که در حال حاضر در بازار موجود است.

ToolWindowsLinuxUnixMac OSOnline
aDefHelpdesk آره نه نه نه نه
دانش حیرت انگیز نه نه نه نه آره
AzureDesk نه نه نه نه آره
BlackBeltHelp آره آره نه آره آره
Bloomfire نه نه نه نه آره
BlueCamroo نه نه نه نه آره
میز BOSS نه نه نه نه آره
BOSS811 نه نه نه نه آره
بریمیر نه نه نه نه آره
بوگزیلا آره آره نه آره نه
نرم افزار bxp نه نه نه نه آره
میز C آره نه نه نه نه
کازنگو نه نه نه نه آره
کایزو نه نه نه نه آره
میز سرویس ChangeGear آره نه نه نه آره
ویجت چت اجتماعی Chatwee نه نه نه نه آره
مدیریت خدمات Cherwell آره نه نه آره آره
Claritysoft نه نه نه نه آره
دانش فراگیر نه نه نه نه آره
CRM را شروع کنید نه نه نه نه آره
ConnectWise Control آره آره نه آره آره
ConnectWise مدیریت آره آره نه آره آره
نرم افزار Cynergy آره نه نه نه آره
کنترل از راه دور Mini Remote آره نه نه نه نه
دسکون نه نه نه نه آره
devContact نه نه نه نه آره
DiamanteDesk نه نه نه نه آره
دیکسا نه نه نه نه آره
EasyVista نه نه نه نه آره
پشتیبانی مشتری EBSuite آره نه نه نه آره
الویو نه نه نه نه آره
WebSuite Eloquent نه نه نه نه آره
القانو نه نه نه نه آره
میز خدمات سازمانی آره نه نه نه آره
مجموعه خدمات الکترونیکی نه نه نه نه آره
بلیط فروشی evayadesk RokTik نه نه نه نه آره
اورست نه نه نه نه آره
همه چیز HelpDesk نه نه نه آره آره
Faveo Helpdesk نه نه نه نه آره
FIT HelpDesk نه نه نه نه آره
FocalScope آره آره آره آره آره
میز سرویس FootPrints آره آره نه نه نه
خدمات تازه نه نه نه نه آره
جلو نه نه نه نه آره
GLPI آره آره آره آره نه
Gold-Vision CRM آره آره آره آره آره
آهنگ های وب Gritware آره نه نه نه نه
شیار نه نه نه نه آره
HappyFox آره نه نه آره آره
هارمونی PSA نه نه نه نه آره
راه حل های نرم افزار HEAT نه نه نه نه آره
راهنما نه نه نه نه آره
به سومو کمک کنید نه نه نه نه آره
HelpCrunch چت زنده نه نه نه نه آره
HelpDeskZ نه نه نه نه آره
Helpjuice.com آره آره نه نه آره
HelpOnClick نه نه نه نه آره
هلیکوپتر نه نه نه نه آره
راهنما نه نه نه نه آره
HelpSpot آره آره نه نه نه
کمک کننده است آره نه نه آره آره
HESK آره آره آره آره آره
HeyBubble نه نه نه نه آره
هورو نه نه نه نه آره
مدیر سرویس HP آره نه نه نه نه
میز کنترل IBM SmartCloud آره نه آره نه نه
ایگلو نه نه نه نه آره
اینبنتا آره نه نه آره آره
IncidentMonitor آره نه نه نه آره
میز خدمات InvGate آره نه نه آره آره
Issuetrak آره نه نه آره آره
حادثه IT نه نه نه نه آره
ITRP نه نه نه نه آره
میز سرویس جیرا آره نه نه نه آره
بلیط JdesBit راهنما آره نه نه آره آره
زندگی کن نه نه نه نه آره
دستگاه مدیریت سیستم KACE آره آره آره آره آره
پشتیبانی کاتاک نه نه نه نه آره
Kaseya VSA نه نه نه نه آره
کایاکو آره نه نه آره آره
KnowledgeOwl نه نه نه نه آره
KronoDesk نه نه نه نه آره
میز خدمات LANDESK آره نه نه آره آره
Liberum آره نه نه نه نه
پشتیبانی Live2Support آره آره آره آره آره
LiveAgent آره آره آره آره آره
چت زنده نه نه نه نه آره
LiveHelpNow نه نه نه نه آره
لایوپرو نه نه نه نه آره
مگنتریکس نه نه نه نه آره
ManageEngine Service Desk Plus MSP آره آره نه نه آره
ManageEngine SupportCenter Plus آره آره نه نه آره
MangoApps آره نه نه آره آره
MantisBT آره آره آره آره آره
MetaCaseDesk آره آره آره آره آره
موجو راهنما نه نه نه نه آره
MyHub نه نه نه نه آره
NABD نه نه نه نه آره
نانورپ نه نه نه نه آره
نردیو نه نه نه نه آره
NetHelpDesk آره نه نه نه آره
سرویس Nextiva نه نه نه نه آره
ngDesk نه نه نه نه آره
زیرک نه نه نه نه آره
Oracle PeopleSoft Enterprise HelpDesk آره نه نه آره آره
osTicket آره آره نه آره نه
OTRS نه آره آره نه نه
PagerDuty نه نه نه نه آره
پارازیت نه نه نه نه آره
ردیاب PhaseWare آره نه نه آره آره
راهنماي دکترا آره آره نه آره نه
PlanPlus آنلاین نه نه نه نه آره
ProBusinessTools نه نه نه نه آره
تبلیغ می کند نه نه نه نه آره
پالس آره آره نه آره نه
مدیریت خدمات راه حل های تلاش آره نه نه نه نه
راه حل 9 آره نه نه نه آره
اصلاح کننده آره نه نه آره آره
مدیر دسک تاپ از راه دور آره نه نه نه نه
درخواست ردیاب نه آره آره آره نه
مورد نیاز نه نه نه نه آره
ResponseQue.com نه نه نه نه آره
خدمات RichmondDesk نه نه نه نه آره
RightNow CX نه نه نه نه آره
خدمات فروش نیروی ابر نه نه نه نه آره
SalesNexus نه نه نه نه آره
ساماناژ نه نه نه نه آره
یاقوت کبود آره نه نه نه آره
SeamlessDesk نه نه نه نه آره
فروخته نه نه نه نه آره
Serviceaide Cloud Service Management نه نه نه نه آره
سرویس جدید نه نه نه نه آره
ServiceTonic - میز راهنما آره نه نه آره آره
سرویس Wise نه نه نه نه آره
شرپا دسک نه نه نه نه آره
SimpleDesk آره آره نه نه نه
سینرژیا آره نه نه نه نه
میز خدمات SMART آره نه نه نه آره
SmartSupport نه نه نه نه آره
SmartTouch تعاملی نه نه نه نه آره
Snapforce نه نه نه نه آره
SolarWinds MSP هرجایی نه نه نه نه آره
SolarWinds مدیر MSP نه نه نه نه آره
SpiceCSM نه نه نه نه آره
میز راهنما صحبت کنید نه نه نه نه آره
ستون پشتیبانی نه نه نه نه آره
خدمات SymantecDesk آره نه نه نه آره
همگام سازی اکسپرس آره آره نه آره نه
SysAid آره آره آره آره آره
تالیم نه نه نه نه آره
تیم نه نه نه نه آره
تیم پشتیبانی نه نه نه نه آره
میز کار گروهی نه نه نه نه آره
موارد ضروری نه نه نه نه آره
Tele-Support HelpDesk آره نه نه نه نه
ThinkOwl نه نه نه نه آره
Tidio Chat نه نه نه نه آره
پیگیری کنید! آره نه نه آره نه
تریس نه نه نه نه آره
دانش جهانی آره نه نه آره آره
UseResponse نه نه نه نه آره
UVdesk نه نه نه نه آره
موشک سرعت نه نه نه نه آره
VeriShow نه نه نه نه آره
VisionFlow نه نه نه نه آره
ویژن راهنما آره آره نه آره آره
ویوانتیو آره نه نه آره آره
ویزور نه نه نه نه آره
وب + مرکز آره نه نه آره آره
WebQA نه نه نه نه آره
کتابهای کاری نه نه نه نه آره
کار نه نه نه نه آره
خطای نه نه نه نه آره
xSellco Helpdesk نه نه نه نه آره
XWiki آره آره نه آره آره
دستیار زهو نه نه نه نه آره

همانطور که مشاهده می کنید ، بسیاری از ارائه دهندگان نرم افزار سیستمهایی مناسب برای میزهای IT را ایجاد کرده اند.

ملاحظات مربوط به انتخاب نرم افزار میز راهنما IT

بعید است شما سخت افزار خود را تغییر دهید فقط می توانید نرم افزار پشتیبانی کامل IT Help Desk را نصب کنید. بنابراین ، اولین توجه شما هنگام خرید نرم افزار جدید عبور از ابزارهایی است که نمی توانند روی سیستم شما نصب شوند.

طی دو سال گذشته یک اقدام جدی در صنعت نرم افزار صورت گرفته است تا خدمات نرم افزاری به صورت اینترنتی از طریق اینترنت ارائه شود. این توسعه باعث شده است تا فروشندگان نرم افزار به جای مجوز دائمی ، هزینه اشتراک را بپردازند. این مدل قیمت گذاری انعطاف پذیری بیشتری را در مقیاس تهیه ایجاد می کند و می تواند به افزایش هزینه نرم افزار کمک کند.

مدت طولانی طول خواهد کشید تا شما هر راه حل میز کمک فناوری اطلاعات را بررسی و ارزیابی کنید ، به همین دلیل ما این راهنما را برای 20 ابزار برتر میز کمک فناوری اطلاعات ایجاد کرده ایم. 20 نمونه شامل گزینه های مختلف پشتیبانی است. به عنوان مثال ، برخی از مشاغل مدیریت می کنند از ارائه هرگونه پشتیبانی زنده جلوگیری کنند زیرا آنها می دانند که سیستم های سرویس دهی کافی هستند.

بعید است که پایگاههای دانش و صفحات متداول بتوانند هر مشکلی را که با سیستم IT شرکت شما ایجاد می شود حل کنند. همچنین سرمایه گذاری در نظارت بر شبکه و ابزارهای سیستم پیشگیری از خطا و همچنین نرم افزار میز کارآمد موثر است. این ترکیبی از ابزارهای پیشگیری از مشکل و خدمات خودمراقبتی باعث کاهش چشمگیر هزینه های پشتیبانی مشتری می شود.

آیا قبلاً از سیستم میز کمک فناوری اطلاعات استفاده می کنید؟ در بخش نظرات در زیر پیام بگذارید تا به بقیه جامعه در مورد توصیه های خود اطلاع دهید.

About the author

Comments

 1. با تشکر از پیشرفت فناوری ابر، ابزارهای مدیریتی برای بخش فناوری اطلاعات در سالهای اخیر به شدت رونق گرفته‌اند. خرید نرم‌افزارهای جدید برای مقایسه با نرم‌افزارهای قدیمی، به مقدار کمی نیاز دارد. اگر به دنبال نرم‌افزار جدیدی برای میز کمک IT هستید، انتخاب‌های بسیار خوبی وجود دارند. تیم میز راهنمای IT شما می‌تواند در پشتیبانی مشتری، سیستم‌های همکاری و نرم‌افزار مدیریت خدمات به شما کمک کند. هدف این راهنما، کمک به شما در کاهش جستجوی شماست. در این مطلب، لیستی از ۲۳ بهترین ابزار راهنمای IT را برای شما آورده‌ایم. این ابزارها شامل نسخه رایگان SolarWinds Web Help Desk، Atera، SolarWinds MSP Manager، میز راهنما Spiceworks، میز Zoho و سوئیت Zendesk می‌شوند. همچنین، ابزارهای دیگری مانند فرشادسک، نماینده.ai و BOSS Support Central نیز در این لیست قرار دارند. با استفاده از این ابزارها، می‌توانید به بهترین شکل ممکن از خدمات فناوری اطلاعات استفاده کنید.

 2. با تشکر از پیشرفت فناوری ابر، ابزارهای مدیریتی برای بخش فناوری اطلاعات در سالهای اخیر به شدت رونق گرفته‌اند. خرید نرم‌افزارهای جدید برای مقایسه با نرم‌افزارهای قدیمی، به مقدار کمی نیاز دارد. اگر به دنبال نرم‌افزار جدیدی برای میز کمک IT هستید، انتخاب‌های بسیار خوبی وجود دارند. تیم میز راهنمای IT شما می‌تواند در پشتیبانی مشتری، سیستم‌های همکاری و نرم‌افزار مدیریت خدمات به شما کمک کند. هدف این راهنما، کمک به شما در کاهش جستجوی شماست. در این مطلب، لیستی از ۲۳ بهترین ابزار راهنمای IT را برای شما آورده‌ایم. این ابزارها شامل نسخه رایگان SolarWinds Web Help Desk، Atera، SolarWinds MSP Manager، میز راهنما Spiceworks، میز Zoho و سوئیت Zendesk می‌شوند. همچنین، ابزارهای دیگری مانند فرشادسک، نماینده.ai و BOSS Support Central نیز در این لیست قرار دارند. با استفاده از این ابزارها، می‌توانید به بهترین شکل ممکن از خدمات فناوری اطلاعات استفاده کنید.

 3. با تشکر از پیشرفت فناوری ابر، ابزارهای مدیریتی برای بخش فناوری اطلاعات در سالهای اخیر به شدت رونق گرفته‌اند. خرید نرم‌افزارهای جدید برای مقایسه با نرم‌افزارهای قدیمی، به مقدار کمی نیاز دارد. اگر به دنبال نرم‌افزار جدیدی برای میز کمک IT هستید، انتخاب‌های بسیار خوبی وجود دارند. تیم میز راهنمای IT شما می‌تواند در پشتیبانی مشتری، سیستم‌های همکاری و نرم‌افزار مدیریت خدمات به شما کمک کند. هدف این راهنما، کمک به شما در کاهش جستجوی شماست. در این مطلب، لیستی از ۲۳ بهترین ابزار راهنمای IT را برای شما آورده‌ایم. این ابزارها شامل نسخه رایگان SolarWinds Web Help Desk، Atera، SolarWinds MSP Manager، میز راهنما Spiceworks، میز Zoho و سوئیت Zendesk می‌شوند. همچنین، ابزارهای دیگری مانند فرشادسک، نماینده.ai و BOSS Support Central نیز در این لیست قرار دارند. با استفاده از این ابزارها، می‌توانید به بهترین شکل ممکن از خدمات فناوری اطلاعات استفاده کنید.

Comments are closed.