27 بهترین ابزار و نرم افزار مانیتورینگ شبکه 2020

27 بهترین ابزار و نرم افزار مانیتورینگ شبکه 2020


انتخاب ابزارهای مانیتورینگ شبکه با صدها نفر از فروشندگان نرم افزارهای مختلف کمی فکر است.

تیم ما از خبرگان فناوری اطلاعات تصمیم گرفتند سالها تجربه و دانش گسترده ای از صنعت خود داشته باشند تا لیست عظیمی از ابزارهای نظارت بر شبکه را ایجاد کنند تا بتوانند سرعت خود را در این زمینه قرار دهند..

ما سپس به آزمایش دقیق ، مقایسه و بررسی هر یک از آنها پرداختیم تا لیست نهایی بهترین ابزارهای مانیتورینگ شبکه برای سال 2020 را به شما ارائه دهیم..

همه 27 ابزار را با جزئیات پوشش خواهیم داد ، اما برای کسانی که شما فقط می خواهید گزینه های برتر ما را بشناسید ، در اینجا بهترین ابزارهای نظارت بر شبکه و کمی درباره هر یک از آنها آورده شده است:

7 بهترین ابزار رایگان نظارت بر شبکه (خلاصه سریع)

 1. مانیتور عملکرد شبکه SolarWinds (امتحان رایگان) این محصول مدیریت پرچمدار شبکه از SolarWinds مانیتور شبکه های محلی ، wifi ، مجازی سازی ، WAN ها و منابع مبتنی بر ابر.
 2. مانیتور شبکه Paessler PRTG (امتحان رایگان) سیستم مانیتورینگ یکپارچه ای که شبکه ها ، سرورها و برنامه ها ، مجازی سازی و منابع خارج از سایت را در بر می گیرد.
 3. مجموعه نظارت NetCrunch (آزمایشی رایگان) یک پلت فرم کامل نظارت بر شبکه که شامل تجزیه و تحلیل ترافیک ، مدیریت ورود به سیستم ، نظارت بر سرور و نظارت بر برنامه ها است.
 4. Site24x7 مانیتورینگ شبکه از Cloud (آزمایشی رایگان) زیرساخت ترکیبی ، برنامه های کاربردی و سرویس نظارت بر رفتار کاربر موجود در ابر.
 5. Atera (دادگاه رایگان) سیستم RMM مبتنی بر ابر شامل طیف گسترده ای از مانیتورها - سرور ، دستگاه و برنامه - برای کلیه مشاغل با اندازه مناسب است.
 6. ManageEngine OpManager (آزمایشی رایگان) سیستم مانیتورینگ مبتنی بر SNMP که LAN ، مجازی سازی ، WAN ها و سرورهای مبتنی بر ابر را در بر می گیرد.
 7. بسته نرم افزاری SolarWinds Flow Tool (ابزار رایگان رایگان) بسته ای از سه ابزار رایگان که به شما در تست ظرفیت شبکه از طریق روترهای سیسکو کمک می کنند.

26 ابزار مانیتورینگ شبکه مورد علاقه ما

در طی چند سال گذشته ، ابزارهای نظارت بر شبکه در حالت تکامل مداوم بوده اند. ارائه دهندگان با استفاده از ابزارهای نظارت بر شبکه ویندوز و لینوکس با کیفیت بالا ، بازار را اشباع می کنند. برای سرپرستان ، این خبر خوب است زیرا تقاضای مداوم برای ابزار وجود دارد اسکن شبکه, ادغام SNMP, و نظارت بر شبکه ترکیب شده. در حال حاضر ده ها ابزار سطح بالا وجود دارد که می توانند به صورت واقعی خرابی شبکه زنده شما را فراهم کنند.

ابزارهای مانیتورینگ شبکه به چند دلیل مهم هستند. یک ابزار مانیتورینگ می تواند یک نمایش در زمان واقعی از وضعیت خدمات شما و سلامت زیرساخت ها را برای شما فراهم کند. بیشتر اوقات این سیستم ها برای شناسایی علائم عملکرد ضعیف در یک شبکه با سطح سازمانی مورد استفاده قرار می گیرند.

1. مانیتور عملکرد شبکه SolarWinds (آزمایشی رایگان)

مانیتور عملکرد شبکه SolarWinds

ابتدا در لیست ما قرار بگیرید مانیتور عملکرد شبکه SolarWinds. مانیتور عملکرد شبکه SolarWinds یکی از ابزارهای نظارت بر شبکه گسترده است که به شما امکان می دهد عناصر شبکه خود را با استفاده از SNMP و داشبورد متمرکز پیگیری کنید. چه بی سیم و چه شبکه سیمی را اجرا کنید ، می توانید از مانیتور عملکرد شبکه برای تماشای علائم عملکرد ضعیف استفاده کنید.

ویژگی ها در یک نگاه

 • شناسایی خودکار دستگاه ها در سراسر شبکه
 • هشدارهای قابل برنامه ریزی با محرک ها
 • ویژگی های تصویری مانند نمودارهای پای ، نمودارها و نقشه ها
 • نقشه های هوشمند زیرساخت های شبکه
 • تجسم مسیر بحرانی NetPath
 • نقشه های گرمائی از محیط های شبکه ایجاد کنید

از ابتدا ، این محصول SolarWinds بسیار آسان برای استفاده است. مانیتور عملکرد شبکه یک ویژگی کشف خودکار را اجرا می کند که به صورت دستی دستگاه ها را در شبکه شما پیدا کرده و آنها را به سیستم شما نقشه می کند. این امر نیاز به صرف زمان دستیابی به اتصال دستگاههای شبکه خود را به کنسول مرکزی را برطرف می کند.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، SolarWinds طیف متنوعی از شما را در اختیار شما قرار می دهد عناصر بصری مانند نمودارهای پای, نقشه ها, و هشدارها به شما امکان می دهد عملکرد شبکه خود را از یک نگاه اجمالی بخوانید. به عنوان مثال گره هایی با مشکلات پنجره تمام عناصر شبکه را که مشکلی در عملکرد دارند تجربه می کند. به همین ترتیب ، کاربرد بخش نمای کلی سلامت به شما امکان می دهد سلامت کلی برنامه خود را در کل شبکه خود مشاهده کنید.

طراحی حداقلی و در عین حال جامع SolarWinds یکی از بزرگترین نقاط فروش این پلتفرم است. با این حال ، این همه برنامه ارائه شده نیست. شما همچنین می توانید ایجاد کنید هشدارهای سفارشی تا هنگام بروز خطای شبکه به شما اطلاع دهد. در صورت نیاز می توانید هشدارهای خود را به اعضای خاص کارمندان اختصاص دهید. این برای شرایطی مفید است که شما نیاز به واگذاری وظایف پاسخگویی در بین یک تیم دارید.

طرفداران:

 • با طراحی رابط بصری بسیار آسان برای استفاده
 • پیکربندی بدون درد با تعداد زیادی گزینه خودکار
 • سطح بالایی از شخصی سازی ، از جمله هشدارهای سفارشی
 • نقشه های هوشمند و نقشه های گرما دیدگاه های مختلف شبکه را ارائه می دهند
 • امکان استفاده از اسکریپت ها برای حل خودکار مسئله

منفی:

 • گزینه های محدود برای نظارت بر سرویس های ابری

به طور کلی ، مانیتور عملکرد شبکه SolarWinds در صدر لیست ما قرار دارد زیرا ترکیب کاملی از سهولت استفاده و نظارت بر شبکه در همه را ارائه می دهد. ویژگی کشف خودکار و تجسم سطح بالا دو ویژگی ایستا است. مانیتور عملکرد شبکه از 2،895 دلار به بالا در دسترس است. همچنین وجود دارد 30 روز آزمایشی رایگان که می توانید در اینجا بارگیری کنید.

انتخاب سردبیر

SolarWinds NPM فراتر از یک اسکنر ساده است ، که مهم است زیرا بیشتر مسائل امنیتی هنگام تغییر پیکربندی بوجود می آیند. این اسکن آسیب پذیری جامد و همچنین گزینه های پیشرفته ای را برای ایجاد و نظارت بر خط مشی های پیکربندی و هرگونه مسئله ناشی از آنها ارائه می دهد. توانایی برطرف کردن خودکار مسائل با استفاده از اسکریپت ها به این معنی است که هم در تشخیص مشکلات و هم به شما در حل آنها کمک می کند.

دانلود: 30 روز محاکمه رایگان از SolarWinds.com

سایت رسمی: https://www.solarwinds.com/network-performance-monitor/

سیستم عامل: سرور ویندوز

2. مانیتور شبکه Paessler PRTG (آزمایشی رایگان)

Paessler PRTGمانیتور شبکه PRTG از Paessler محصولی دیگر است که مجموعه ای عالی از ویژگی های نظارت بر شبکه را ارائه می دهد. PRTG برای نظارت بر دستگاه های شبکه از SNMP ، خراب کردن بسته ها و WMI استفاده می کند. یکی از اولین مواردی که در مورد PRTG توجه می کنید این است که پیگیری آنچه در شبکه شما می گذرد دشوار است. اگرچه به عنوان محصولی مانند OpManager کاملاً واضح نیست ، اما از عمق کافی برخوردار است که اگر در فراتر از مشکلات اولیه قرار بگیرید و با آن آشنا شوید ، تصویری شفاف به شما نشان می دهد.

PRTG گزینه ای برای استقرار ساده است. PRTG مانند سایر محصولات نظارت بر عملکرد شبکه برتر از سطح بالا ، PRTG خاص خود را دارد ویژگی کشف خودکار. این به عنوان نقشه بردار شبکه عمل می کند و بدون نیاز به پیکربندی دستی آنها ، عناصر شبکه را تشخیص می دهد. کشف خودکار به شما امکان می دهد تا در حال دویدن بر روی زمین باشید و یک تکه از کار دستی را کاهش می دهد. می توانید به زودی پس از استقرار از یک دسک تاپ یا دستگاه تلفن همراه از طریق برنامه PRTG ، مانیتورینگ شبکه خود را آغاز کنید.

نقشه های PRTG سیستم عامل ارائه منحصر به فرد تجسم است. اکنون روشهای زیادی وجود دارد که می توان از نقشه ها استفاده کرد. ساده ترین کار ایجاد نقشه شبکه ای است که هر دستگاهی را در شبکه شما مشخص می کند. با این حال ، می توانید آن را سفارشی کنید تا فقط حساس ترین حسگرها را در زیرساخت های محلی خود نشان دهید. آنچه که در مورد این ویژگی بسیار عالی است اینست که می توانید چرخش خودکار نقشه را تنظیم کنید. این به شما امکان می دهد تا از 10 ، 30 ، 60 ثانیه به 10 دقیقه به طور خودکار نقشه های مشاهده شده خود را تغییر دهید.

اگرچه رابط کاربری عادت می کند ، اما این محصولی مناسب برای کسانی است که تازه وارد دنیای نظارت بر شبکه می شوند. این با یک منحنی یادگیری همراه است کشف خودکار, هشدارها, و نمایشگرهای بصری این را به یکی از سیستم عامل های بهتر در بازار تبدیل کنید. تعدادی از گزینه های قیمت گذاری برای PRTG در دسترس است از نسخه ای که روی 100 مانیتور تا XL5 با قیمت 1400 دلار کار می کند (1،052 پوند) بهترین ارزش برای پول احتمالاً بسته XL1 است که سنسورهای نامحدودی را با قیمت 13436 دلار (10،101 پوند) به شما ارائه می دهد. همچنین یک آزمایش 30 روزه رایگان نیز وجود دارد که می توانید اینجا را بارگیری کنید. PRTG تا 100 حسگر رایگان است. همچنین می توانید از طریق رابط مبتنی بر وب ، به یک نسخه نرم افزاری PRTG در سرویس Cloud دسترسی داشته باشید.

مانیتور شبکه PRTG از آزمایشی رایگان 30 روزه PaesslerDownload

3. NetCrunch (آزمایشی رایگان)

27 بهترین ابزار و نرم افزار مانیتورینگ شبکه 2020

نرم افزار Adrem Platform NetCrunch را تولید می کند و چهار سطح بسته های نظارت بر سیستم را بر اساس آن ارائه می دهد - مجموعه نظارت NetCrunch بالاترین این بسته نرم افزاری ابزار است. بسته استاندارد NetCrunch برای دستگاههای SNMP به NetCrunch گفته می شود. از این استفاده می کند پروتکل ساده مدیریت شبکه برای نظارت بر فعالیتها در روترها ، سوئیچ ها و فایروال ها. این ابزار شامل هندلینگ هشدار ، نقشه برداری درگاه سوئیچ ، و نظارت بر برنامه است.

شما می توانید برای اضافه کردن ماژول های اضافی به بسته اصلی و یا انتخاب بسته های بالاتر که شامل قابلیت های اضافی است ، پرداخت کنید. یک قدم بالاتر از NetCrunch برای دستگاههای SNMP ، مانیتور عملکرد NetCrunch است. این همه قابلیت های سرویس پایه NetCrunch SNMP به علاوه را دارد سرور و نظارت بر برنامه و مدیریت ورود به سیستم. این سرویس قادر است منابع از راه دور مانند سرورهای مبتنی بر ابر را رصد کند و در صورت اجرای مجازی سازی در شبکه خود نیز انتخاب خوبی است.

سطح بعدی NetCrunch برای شبکه های زیرساخت است. این بسته شامل توابع مانیتورینگ SNMP بسته اصلی به علاوه است نقشه برداری توپولوژی شبکه و تجزیه و تحلیل جریان ترافیک. این شامل سرور و نظارت بر برنامه و یا ویژگی های مدیریت ورود به سیستم مانیتور عملکرد NetCrunch نیست ، اما می توانید آن ماژول را به عنوان افزودنی خریداری کنید.

از طرف دیگر ، می توانید Suite Monitoring Suite را انتخاب کنید ، که شامل تمام ماژول های NetCrunch است. شما سرور و مانیتور برنامه ، نقشه بردار توپولوژی ، مدیر ورود به سیستم و توابع آنالیز ترافیک را که در بسته های دیگر NetCrunch موجود است دریافت می کنید. این بسته همچنین شامل می شود توابع موجودی سخت افزار و نرم افزار برای ویندوز که شامل توابع مدیریت پچ و نظارت بر ابزارهای سرویس Windows است. مجموعه نظارت نیز شامل می شود مدیریت پیکربندی و اقدامات سیاست مدار این می تواند به خودکارسازی بسیاری از وظایف مدیریت سیستم کمک کند.

با جدیدترین نسخه 10.6 ، Remote Probe جدید و بهبود یافته ای وجود دارد. این دستگاه قادر به نظارت بر خدمات شبکه 70+ از جمله SNMP و HTTP است. Remote Probe جدید همچنین قادر به نظارت بر همه حسگرهای NetCrunch مانند WMI ، SQL و بسیاری موارد دیگر است.

این کاوشگر از کشف خودکار سرویس شبکه پشتیبانی می کند. هر بار که گره جدید اضافه شود ، کاوشگر به طور خودکار خدمات را کشف می کند و شروع به نظارت بر آن می کند. علاوه بر این ، اکنون می توانید هشدارهایی را بر روی گره پروب از راه دور تنظیم کنید و در صورت خرابی اتصال پروب ، یک اخطار دریافت کنید.

ما این مجموعه را به شدت ارزیابی می کنیم زیرا سریع رعد و برق است و یک آزمایش رایگان 30 روزه از همه ماژول های نظارت بر سیستم آن وجود دارد.

آزمایشی رایگان 30 روزه NetCrunchDownload

4. Site24x7 مانیتورینگ شبکه از ابر (آزمایش رایگان)

Site24x7

Site24x7 ابزار نظارت بر شبکه ابر که زیرساخت های فناوری اطلاعات ، برنامه های کاربردی و رفتار کاربر را در بر می گیرد. بخش نظارت بر شبکه ابزار قادر است تمام دستگاههای متصل به شبکه را بطور خودکار کشف کند. Site24x7 کامپایل می شود موجودی تجهیزات از نتایج آن جستجو و سپس ترسیم می کند نقشه های توپولوژی شبکه بطور خودکار. موجودی و نقشه ها همه در صورت اضافه شدن ، جابجایی یا حذف تجهیزات به طور خودکار به روز می شوند.

ویژگی autodiscovery Site24x7 توسط پروتکل ساده مدیریت شبکه (SNMP). این سیستم در کلیه دستگاههای شبکه ساخته شده است. این فقط به یک مدیر SNMP نیاز دارد تا اطلاعات وضعیت را از نرم افزار عامل که بر روی هر سوئیچ و روتر توسط تولید کنندگان آنها بارگذاری شده است ، درخواست کند. Site24x7 مدیر SNMP را برآورده می کند.

SNMP شامل روشی است که به ماموران دستگاه اجازه می دهد تا هنگامی که وضعیت بحرانی را در دستگاه مورد نظر خود کشف کنند ، اعلانی را به مدیر ارسال کنند. این پیام به a تبدیل می شود هشدار یا آن هشدار بسته به میزان شدت مشخص شده در پیام عامل ، توسط داشبورد Site24x7 بستگی دارد.

Site24x7 سوئیچ ها ، روترها ، لوازم فایروال ، منبع تغذیه ، تعادل بار ، شبکه های بی سیم ، سرویس های ابری و اتصالات WAN را مانیتور می کند. این مانیتور ترافیک پهنای باند نیست. این مانیتور روی سخت افزار متصل متمرکز است. نمای گسترده ای از بسته Site24x7 نشان می دهد که این سیستم همچنین سخت افزارهای دیگر ، مانند نقاط پایانی و سرورها. همچنین عملکرد برنامه ها را ردیابی می کند. یک ماژول رفتار کاربر در این بسته مخصوص مشاغلی که وب سایت ها را اجرا می کنند کاربرد ویژه ای دارد. آن شامل نظارت بر کاربر واقعی برای تجزیه و تحلیل سفرهای خریدار معمولی و همچنین نظارت بر معامله مصنوعی وب, دسترسی به وب سایت را شبیه سازی می کند.

Site24x7 به صورت رایگان در دسترس است. نسخه رایگان این سرویس محدود به نظارت بر پنج وب سایت یا سرور است. چهار نسخه پولی از خدمات وجود دارد. هر کدام متناسب با نیازهای مختلف شرکتها طراحی شده اند. هر یک از نسخه های پرداخت شده Site24x7 در دسترس است یک محاکمه رایگان 30 روزه.

Site24x7 Monitoring NetworkStart آزمایشی 30 روزه رایگان

5. Atera (دادگاه رایگان)

27 بهترین ابزار و نرم افزار مانیتورینگ شبکه 2020

آترا مانیتور شبکه است طراحی شده برای استفاده توسط ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده (MSP). در حقیقت ، این سیستم دارای طیف وسیعی از مانیتورها از جمله مانیتور سرور و برنامه ها است. این پلتفرم تمامی نرم افزاری را که تیم تکنسین های MSP برای اجرای موفقیت آمیز شبکه نیاز دارند ، فراهم می کند. این شامل وظایف نگهداری و همچنین نظارت منفعل است.

مانیتور شبکه بخشی از مجموعه خدمات است که "a" نامیده می شود نظارت و مدیریت از راه دور (RMM) سیستم. بخش اصلی این سرویس این است که تیم نظارت بر تکنسین ها در همان سایت تحت نظارت شبکه قرار ندارند. امکان نظارت از راه دور یک سیستم بسیار رهایی بخش است زیرا این بدان معناست که سروری که نرم افزار مانیتورینگ را اجرا می کند نیازی به حضور در همان ساختمان تکنسینی ندارد که از آن استفاده می کند.

نرم افزار Atera است خدماتی که از ابر تحویل داده می شود. برای اجرای این سیستم عامل نیازی به حفظ سرورهای خود ندارید. با این حال ، سایت مشتری به نمایندگان نصب شده روی آن احتیاج خواهد داشت. تکنسین های MSP از طریق کنسول سیستم دسترسی دارند یک مرورگر وب استاندارد. نیز وجود دارد یک برنامه تلفن همراه که به مدیران سیستم امکان می دهد وضعیت شبکه نظارت شده را از هر نقطه بررسی کنند.

امکان ورود به سیستم از هر دستگاه بسیار مهم است زیرا Atera شامل درجه بالایی از اتوماسیون است. این سرویس بر روی شبکه مشتری نظارت می کند و فقط در صورت بروز مشکل نیاز به توجه انسان دارد. در این موارد, Atera هشدار ایجاد می کند و می تواند آن را از طریق برنامه تلفن همراه به تکنسین ارسال کند.

سرویس مانیتورینگ شبکه Atera بر مبنای پروتکل ساده مدیریت شبکه (SNMP). این روش شامل امکان هشدارهای ایجاد شده توسط دستگاه است. همچنین مکانیسمی برای کشف شبکه و امکان گردآوری موجودی تجهیزات به صورت خودکار فراهم می کند.

سرویس Atera در سه بسته موجود است: حرفه ای, رشد, و قدرت. هزینه اشتراک این سیستم توسط هر تکنسین در هر ماه است. شما می توانید سالانه انتخاب کنید ، که ارزانتر عمل می کند. Atera در دسترس است یک محاکمه رایگان 30 روزه.

آزمایشی 30 روزه AteraStart رایگان

6. ManageEngine OpManager (آزمایشی رایگان)

ManageEngine OpManager

ManageEngine OpManager یکی از مشهورترین ابزارهای نظارت بر شبکه در این لیست است. این راه حل نظارت بر شبکه نرم طراحی شده و به منظور کمک به مدیران شبکه جهت عملکرد ضعیف در یک شبکه بزرگ طراحی شده است. داشبورد در زمان واقعی به روز می شود و نمودارهایی را نشان می دهد که در دسترس بودن ، استفاده و اتصال دستگاه ها در سراسر شبکه را نشان می دهد..

تجسم OpManager یکی از بزرگترین دارایی های آن است. می توانید از طریق داشبورد ، شماره گیری ها ، نمودارها ، نمودارها و در دسترس بودن کدگذاری شده توسط رنگ را مشاهده کنید. ابزارهای معدودی وجود دارند که چشم انداز بالا به پایین را با همان درجه OpManager مدیر Engeine ارائه می دهند. اگر این ویژگی ها برای توسعه چشم انداز کامل از شبکه شما کافی نباشند ، می توانید گزارش های سفارشی نیز تولید کنید. این امر به ویژه مفید است اگر می خواهید یافته های خود را به یکی دیگر از کارمندان تحویل دهید.

سفارشی سازی در قلب عملکرد OpManager قرار گرفته است. اعلان های قابل تنظیم کاربر بخشی از این طراحی گسترده هستند. به عنوان مثال ، می توانید آستانه استفاده از CPU را تنظیم کنید و به OpManager دستور دهید تا هنگامی که به یک سطح مشخص رسید ، به شما اطلاع دهد. شما همچنین توانایی ارسال پیام های کلیدی مانند داده های Syslog را دارید.

مقیاس پذیری از OpManager مدیریتEngine به گونه ای است که این ابزار است مناسب برای استقرار در هر سازمان از SMEs به شرکتهای بزرگتر. OpManager 3 نسخه مختلف دارد که عبارتند از Standard ، Professional و Enterprise. نسخه استاندارد برای 10 دستگاه با 245 دلار شروع می شود ، نسخه حرفه ای با 1045 دلار برای 10 دستگاه از 345 دلار شروع می شود و نسخه 250 شرکت برای 115 دستگاه از 11545 دلار شروع می شود. نسخه رایگان نیز موجود است که می تواند حداکثر 3 دستگاه را با پشتیبانی از سرورهای VMware ، Hyper-V و Xen نظارت کند. نسخه رایگان را می توانید در اینجا بارگیری کنید.

OpManager از محاکمه رایگان مدیریت و مدیریت FreeEngineDownload

7. بسته نرم افزاری SolarWinds Flow Tool (ابزار رایگان رایگان)

بسته نرم افزاری SolarWinds NetFlow

بسته نرم افزاری ابزار جریان محصول دیگری از SolarWinds است. یکی از ویژگی های خوب این بسته این است که استفاده از آن کاملاً رایگان است. این یک آزمایش آزمایشی نیست زیرا بسته دائمی رایگان است. ویژگی های این بسته شامل هیچ گونه نمایش داده های گرافیکی نیست که معمولاً از محصول SolarWinds انتظار دارید. درعوض ، شما سه رابط خیلی مستقیم دارید که هرکدام یک فرایند تخصصی را راه اندازی می کنند. در داخل بسته بندی ، ابزارهای زیر را دریافت می کنید:

 • تنظیم کننده NetFlow
 • Replicator NetFlow
 • ژنراتور NetFlow

بسته ابزار در مورد بهره برداری از سیستم NetFlow است که در همه ساخته شده است روترهای سیسکو. شما پیام های NetFlow را از سوئیچ های سیسکو دریافت نخواهید کرد زیرا سیستم تجزیه و تحلیل داده ها هدرهای IP را جمع آوری و بررسی می کند - مربوط به عملکرد روتر.

NetFlow یک سیستم تحلیل ترافیک داده است که توسط سیسکو سیستم ایجاد شده است. تعدادی نسخه از این زبان فرمان وجود دارد و برنامه های کاربردی نرم افزار Flow Tool Bundle با آنها کار می کنند NetFlow v5.

تنظیم کننده NetFlow یک رابط کاربری ساده برای روترهای سیسکو است که به شما امکان می دهد پیام های NetFlow را تنظیم کرده و داده ها را به سمت جمع کننده خود هدایت کنید. این ابزار باعث می شود که شما مجبور شوید وارد هر یک از روترهای خود شوید و از طریق منوی رابط مدیریت وارد شوید..

Replicator NetFlow ماژول آزمایش شبکه است. بسته های NetFlow را در اطراف شبکه شما به یک مقصد خاص منتقل می کند. با این کار می توانید توانایی های زیرساخت شبکه خود را برای انجام حجم خاص ترافیک بررسی کنید.

ژنراتور NetFlow یکی دیگر از ابزارهای آزمایش است که شما را قادر می سازد سناریوهای ترافیکی افزایش یافته در مورد موجود خود را آزمایش کنید. این ابزار بسته های جعلی را برای بررسی قابلیت های سرویس ها ، مانند توازن بار ، دیوار آتش و هشدارهای نظارت بر عملکرد شبکه تولید می کند..

بسته نرم افزاری Flow Tool یک ابزار تجزیه و تحلیل مفیدی است که از قابلیت های موجود NetFlow روترهای شما سوءاستفاده می کند - بارگیری رایگان.

بسته نرم افزاری ابزار 100٪ رایگان SolarWinds Flow Tool

8. Zabbix

Zabbix

با توجه به نظارت بر شبکه ، نرم افزار منبع باز اغلب مورد ضرب و شتم قرار می گیرد ، اما Zabbix محصولی است که آن را مستقیما از استقرار دریافت می کند. از لحظه اجرای رابط کاربری گرافیکی ، جالب است که چقدر طراحی برنامه تمیز است. عمق قابلیت های تحلیلی GUI نیز از ماده کافی برای مطابقت با سبک آن برخوردار است. می توانید به اکثر مرورگرهای اصلی وب مانند Microsoft Internet Explorer ، Mozilla Firefox و Google Chrome به مرورگر وب دسترسی پیدا کنید. این ابزار همچنین با برنامه های شخص ثالث مانند Slack ، WordPress و OpenVPN ادغام می شود.

Zabbix با استفاده از ترکیبی از SNMP و IMPI برای نظارت بر شبکه شما. در عمل می توانید از Zabbix to استفاده کنید پهنای باند شبکه خود را کنترل کنید, استفاده از دستگاه توسط CPU / حافظه, سلامت شبکه, و پیکربندی تغییر می کند. شخصی سازی منطقه ای است که Zabbix به خوبی عملکرد خوبی دارد. اعلان های تنظیم شده توسط کاربر وجود دارد که می توانند از طریق ایمیل یا پیام کوتاه ارسال شوند. همچنین می توانید اسکریپت ها را از راه دور در دستگاه های خود در سراسر شبکه اجرا کنید. این برای اقدام سریع در مواردی که یک سرویس مشکلی در عملکرد دارد ، مفید است.

در صورتی که Zabbix مشکلی را در شبکه شما تشخیص دهد ، یک پیام در پنجره پیام ها بالا می رود. این جزئیات هر آنچه را که باید مورد توجه قرار گیرد ، جزئیات خواهد داشت. Zabbix همچنین دارای یک طیف گسترده ای از قالب ها که می توانید برای نظارت بر دستگاه های محبوب استفاده کنید. قالب ها از شرکت هایی مانند Intel، Netgear، Dell و Cisco گرفته تا دستگاه های هواوی و نوکیا شبکه. هر قالب با برنامه های پیش فرض ، محرک ها ، نمودارها و سناریو های مربوط به دستگاه فروشنده مورد نظر ارائه می شود.

به طور کلی Zabbix یک مانیتور عملکرد شبکه مناسب برای سازمان های بزرگ تا متوسط ​​است. Zabbix به صورت رایگان در دسترس است و به صورت یک رابط وب قابل دسترسی است یا برای CentOS ، Debian ، Oracle Linux ، Ubuntu و Red Hat Enterprise Linux قابل بارگیری است. اگر علاقه مند به بارگیری Zabbix هستید ، می توانید به لینک بارگیری نرم افزار از اینجا دسترسی پیدا کنید.

9. رصدخانه

رصدخانه

رصدخانه یک راه حل نظارت بر شبکه است که با هدف سازمان هایی با ابعاد مختلف برای نظارت بر عملکرد شبکه انجام می شود. سایت Observium دارای طیف چشمگیر شرکتهایی است که این پروژه را پذیرفته اند و نامهایی مانند Yahoo ، Twitch و Spotify فقط برخی از کسانی که از این محصول استفاده می کنند وجود دارد. به عنوان ارائه دهنده نرم افزار نظارت بر شبکه ، Observium تصمیم گرفته است از SNMP به عنوان پروتکل اصلی برای جمع آوری اطلاعات اتصال به شبکه استفاده کند ، اگرچه از LLDP ، CDP ، FDP و EDP نیز استفاده می کند..

هر بستر با استفاده از پروتکل SNMP می تواند از طریق ویژگی کشف خودکار شناسایی شود. این به طور خودکار دستگاه ها را در سراسر شبکه شما پیدا می کند و اطلاعات را از آنها مستقیم به کنسول شما می کشد. این اطلاعات سپس برای بررسی دقیق تر می توانند در یک نمودار ارائه شوند. بیشتر نظارت شما از صفحه نمای کلی انجام می شود. در اینجا می توانید تمام دستگاه های موجود در شبکه خود را در کنار وضعیت آنها مشاهده کنید.

Observium همچنین در قالب هشدارهای آستانه با یکی از تفاوتهای اصلی ما ملاقات می کند. هشدارهای آستانه کاربر را قادر می سازد در هنگام رعایت معیارهای خاص مانند زمان پاسخ ضعیف ، دستگاه ها را رصد کند و هشدار را دریافت کند. به عنوان مثال ، اگر حافظه شما زیر 70٪ افت کند ، یک اعلان دریافت خواهید کرد. همچنین وقتی یک سرویس خاص پایین می آید می توانید هشدار دریافت کنید. این کار بار دستی نظارت بر یک شبکه بزرگ را به حداقل می رساند.

Observium از سیستم عامل هایی مانند ویندوز ، لینوکس ، دل ، HP و سیسکو پشتیبانی می کند. Observium در دو نسخه موجود است. جامعه و حرفه ای. نسخه Community را می توان به صورت رایگان و بارگیری کرد شامل کشف خودکار است, نقشه برداری شبکه, و تشخیص خودکار دستگاه. اما اگر به ویژگیهایی مانند هشدار آستانه و API RESTful نیاز دارید ، باید 266 دلار (200 پوند) در سال بپردازید. لیست کاملی از گزینه های قیمت گذاری در اینجا موجود است.

10. ایچینگا

ایچینگا

Icinga 2 یکی دیگر از محصولات نرم افزار نظارت بر شبکه نسبتاً شناخته شده است. Icinga از SNMP و نظارت مستقیم برای جمع آوری داده های استفاده از هر دستگاه فعال در یک شبکه استفاده می کند. اکثر فرایندها از طریق API RESTful. REST API به کاربر این امکان را می دهد که تنظیمات خود را به روز کند و اطلاعات مربوط به مشکلات موجود را مشاهده کند. کل رابط کاربری با SSL ایمن شده است. این محصول توسط تعدادی از سازمانهای بزرگ استفاده می شود. نام هایی مانند آئودی ، ادوبی و وودافون در گذشته از Icinga استفاده می کردند.

برای یک سیستم عامل منبع باز ، رابط کاربری Icinga نسبتاً تمیز است. با این حال یکی از مواردی که Icinga را از سایر محصولات جدا می کند ، خاصیت آن است استفاده از پلاگین ها. Icinga هزاران افزونه برای انجام انواع کارهای نظارتی در اختیار شما قرار می دهد. افزونه های منحصر به فردی وجود دارد که هم برای ویندوز و هم برای لینوکس کار می کنند. اگر نتوانید آنچه را که به دنبال آن هستید می یابید ، می توانید افزونه خود را از ابتدا نیز بسازید. پلاگین ها یک افزودنی عالی هستند که به گسترش کارکردهای اساسی محصول کمک می کند.

این برنامه همچنین موارد خاص خود را دارد سیستم هشدار, که هنگام وقوع یک رویداد شبکه ، از طریق تست یا پیامک به کاربر اطلاع می دهد. نتیجه این است که شما حتی اگر مستقیماً آن را از روی میز کار خود مشاهده نمی کنید ، به محیط شبکه خود دسترسی دارید. همچنین امکان تقسیم هشدارها و ارسال مستقیم آنها برای کاربران خاص نیز وجود دارد. "هشدارهای قطعه قطعه" ویژگی ای است که برای سازمانهای بزرگ مفید خواهد بود.

Icinga تمام تفاوتهای اصلی را که از بالای محصولات دامنه انتظار دارید ، در خود دارد. مهمترین نقطه فروش Icinga این است که رایگان است. از این قیمت گول نخورید زیرا این پلت فرم دارای اعتبار لازم برای رقابت با هر سیستم عامل دیگر در این لیست است. اگر مجموعه REST API را پیدا کردید ، یک کتابچه راهنمای کاربر بزرگ آنلاین وجود دارد که در مورد نحوه استفاده از Icinga به شما کمک می کند. Icinga 2 را می توانید در اینجا بارگیری کنید.

11. مانیتور شبکه Spiceworks

مانیتور شبکه Spiceworks

مانیتور شبکه Spiceworks نام خود را به عنوان یکی از برترین ابزارهای نظارت بر شبکه رایگان موجود توسعه داده است. این نرم افزار نظارت بر شبکه با استفاده از SNMP داده های زمان واقعی تولید می کند. نصب برای کاربران جدید بسیار ساده است. یک نصب کننده وجود دارد که شما را از طریق مراحل اولیه راه اندازی سیستم عامل خود می گیرد. پس از اتمام تنظیمات ، میانبرهایی را ارائه می دهید که به رابط کاربری گرافیکی مبتنی بر وب پیوند دارند. در این مرحله ، کاربر برای شروع نظارت زنده می بایست وارد سیستم شوید.

شبکه مانیتور یک طراحی کاملاً واضح را حفظ کرده است. داشبورد اصلی وجود دارد که می توانید داده های استفاده خود را مشاهده کنید. داشبورد با توجه به نیاز شما قابل تنظیم است. مانیتور شبکه از گوناگونی کدگذاری شده نمودارها به گونه ای که می توانید داده های خود را با فرمی نمایش دهید که درک آن آسان است. پهنای باند کافی برای نظارت بر تمام دستگاه های کلیدی شما از صفحه اصلی وجود دارد.

هشدارهای پیکربندی شده توسط کاربر ویژگی دیگری که تیم Spiceworks در این محصول تعبیه کرده است. کاربر می تواند پارامترهای هشدار را تنظیم کند تا پس از رعایت معیارهای خاص ، از طریق ایمیل یا پیام کوتاه به آنها اطلاع داده شود. همچنین گزینه ای برای تنظیم آستانه های هشدار سفارشی برای دستگاه های مختلف وجود دارد. گفته می شود شما نمی توانید هشدارهای سفارشی برای برجسته کردن شرایط خطای خاص مانند زمان پاسخ ضعیف ایجاد کنید.

محدودیت اصلی مانیتور شبکه این است این تبلیغات است. فراتر از آن ، این یک انتخاب کاملاً مناسب برای سازمانهای مختلف است. SpiceWorks Network Monitor با هر نسخه ویندوز سازگار است. تنها کاری که باید برای شروع استفاده از نرم افزار انجام دهید این است که آن را در دستگاه خود بارگیری کنید. اگر تا به حال با هر چیزی گیر کرده اید ، یک انجمن فعال از کاربران برای کمک به شما وجود دارد. مانیتور شبکه SpiceWorks را می توان با استفاده از این لینک به صورت رایگان بارگیری کرد.

12. اسکنر پیشرفته IP

اسکنر پیشرفته IP

با بیش از 30 میلیون کاربر در سراسر جهان, اسکنر پیشرفته IP یکی از پرکاربردترین ابزارهای نظارت بر شبکه در این لیست است که بر استفاده از آدرس IP تمرکز دارد. اسکنر پیشرفته IP انجام شده است برای تجزیه و تحلیل محیط های LAN طراحی شده است و به شما امکان می دهد دستگاه های شبکه خود را از یک صفحه شیشه ای رصد کنید. موارد زیادی وجود دارد که این ابزار را محبوب می کند ، از جمله تشخیص آدرس MAC و امکان روشن و خاموش کردن رایانه از راه دور.

جذابیت اصلی اسکنر پیشرفته IP این است که بسیار سریع و سبک است. این می تواند تمام آدرس های IP را در شبکه شما در یک اسکن کند تعریف شده توسط کاربر دامنه. دستگاه های شبکه بطور خودکار شناسایی می شوند و می بینید که در حال حاضر فعال هستند یا خیر. همچنین می توانید دستگاه های مورد علاقه خود را ذخیره کنید تا بتوانید آنها را به صورت جداگانه اسکن کنید. IP Scanner از این رو برای سازمان هایی که به دنبال یک اسکنر شبکه هستند مناسب است.

به طور کلی پیشرفته اسکنر IP کاربری دشوار نیست. اگر نمی خواهید محدوده آدرس IP را تعیین نکنید. تنها کاری که باید برای شروع اسکن انجام دهید کلیک است اسکن. سپس این برنامه به تجزیه و تحلیل دستگاه های شبکه شما می پردازد و به شما گزارش می دهد. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد یک دستگاه جداگانه مشاهده کنید ، می توانید روی آن کلیک راست کنید. رویکرد لاغر این سیستم عامل یکی از دلایلی است که به ابزاری برای مدیران شبکه تبدیل شده است.

بدون شک رابط کاربری یکی از محدودیت های اصلی اسکنر IP پیشرفته است. استفاده از آن آسان است اما از رابط کاربری گرافیکی مدرن برخوردار نیست. همچنین به شما امکان نمی دهد نمودار یا مؤلفه های تصویری دیگری بسازید. خوشبختانه, می توانید نتایج اسکن خود را در قالب CSV صادر کنید برای تجزیه و تحلیل بیشتر ، اما این کمبود تجسم را جبران نمی کند.

علی رغم محدودیت های آن ، Advanced IP Scanner بیش از اندازه کافی برای درخواست تجدید نظر در مورد مدیرانی که در محیط های سازمانی سطح بالا کار می کنند ، است. این ابزار یک راه حل اسکن شبکه ایده آل است. یخ زدن روی کیک به این صورت است که کاملاً رایگان است. اسکنر IP پیشرفته را می توانید از اینجا از اینجا دریافت کنید.

13. مانیتور منطق

مانیتور منطق

مانیتور منطق محصولی عالی SaaS از لحظه شروع استفاده از آن می باشد. این ابزار SaaS به صورت خودکار دستگاه های موجود در شبکه را کشف می کند و جمع آوری اطلاعات را مستقیماً از جعبه شروع می کند. سهولت استفاده چیزی است که تیم Logic Monitor در کل سیستم عامل تعبیه کرده است. بیش از 1000 ماژول منطق برای کمک به کاربر و خودکارسازی نظارت و هشدار اتصال شبکه وجود دارد. این محصول با طیف گسترده ای از فناوری ها در زیرساخت های ابری و ترکیبی سازگار است. به عنوان مثال ، می توانید Azure ، AWS ، سرورها ، برنامه ها و وب سایت ها را از یک رابط کاربری متمرکز کنترل کنید.

از نظر تجسم ، Logic Monitor چیزهای زیادی برای ارائه دارد. تو می توانی داده های شبکه خود را انتقال داده و آن را در نمودارهای رنگی نمایش دهید. همچنین با مشاهده منطق در مقایسه می توانید چندین دستگاه را از طریق یک نمودار مشاهده کنید. داشبورد اصلی همچنین سلامت و عملکرد زیرساخت کلی شما را به نمایش می گذارد.

یکی از ویژگیهای جالب توجه منطق آن است پیش بینی داخلی که نیازهای استفاده بعدی شما را نشان می دهد. به عنوان مثال ، در سمت چپ پایین تصویر بالا ، گرافی وجود دارد که پیش بینی مصرف دیسک را نشان می دهد و نشان می دهد کاربر در آینده چقدر می تواند از دیسک انتظار داشته باشد. این برای اجرای برنامه ریزی بلند مدت ظرفیت فوق العاده است.

تعدادی گزینه قیمت گذاری برای Logic Monitor ، یک Starter ، Pro و یک نسخه Enterprise در دسترس است. نسخه Starter شامل داشبورد ، هشدار و گزارش با 3 ماه نگهداری اطلاعات ، 3 ماه سابقه ذخیره هشدار و بررسی خدمات وب برای 10 سرویس است. نسخه Enterprise دارای تمامی این ویژگی ها با 2 سال نگهداری اطلاعات ، بررسی خدمات وب برای 300 سرویس ، 2 سال سابقه ذخیره هشدار و پشتیبانی 7 24 24 است. برای مشاهده قیمت این مجوزها باید درخواستی ارائه دهید. همچنین یک آزمایش رایگان 14 روزه وجود دارد.

14. EventSentry

EventSentry

EventSentry محصولی است که طی چند سال گذشته و به دلایل خوبی کشش کرده است. این محصول مجموعه کاملی را ارائه می دهد که از طریق آن می توانید کل محیط شبکه خود را از گره ها گرفته تا دستگاه ها و سرورها کنترل کنید. رابط کاربری کاملاً قابل تنظیم است و حتی می توانید چندین داشبورد ایجاد کنید برای دیکته کردن محیط نظارت خود.

از نظر استقرار ، EventSentry محدود به دستگاه های ویندوز است. با این حال ، می توانید حدود نیم ساعت بیدار شوید و کار کنید. در حالی که شما باید برخی از پیکربندی ها را تکمیل کنید ، کافی نیست که EventSentry را ناخوشایند کنید. نسخه جدید EventSentry اکنون به شما امکان می دهد مشاهده داده های NetFlow و اندازه گیری استفاده از پهنای باند. این برای شناسایی چگونگی پیوند شما با مطالبات زیرساخت فنی شما مفید است.

همه داده های شبکه شما می توانند به نمایشگرهای بصری مانند نمودارها و نمودارها تبدیل شوند و حتی می توانید ترافیک شبکه را به یک موقعیت جغرافیایی ترسیم کنید. مانند سایر رقبای پیشرو در بازار ، اینها نمایشگرهای بصری و نمودار به شما امکان می دهد تا فعالیت شبکه زنده خود را از یک عکس فوری به جای اینکه از طریق یک درخت ناوبری بپیچید ، شناسایی کنید.

شرکتهای بزرگتر از طریق استفاده از گزارش برنامه ریزی شده پشتیبانی می شوند. این به شما امکان می دهد پس از تهیه گزارش ، به طور خودکار ایمیل برای کاربران اصلی ارسال کنید. این بدان معنی است که پس از پرتاب خطایی می توانید بلافاصله گزارش را به یکی از اعضای تیم خود ارسال کنید تا آنها بتوانند برای یافتن راه حل کمک کنند.

EventSentry دارای چندین گزینه قیمت گذاری است ، از مجوزهای کامل گرفته تا مجوزهای دستگاه شبکه و مجوزهای NetFlow. با این حال ، نسخه مجوز کامل را می توان از 85 دلار در سال (63 پوند) ، در هر دستگاه ویندوز به 4698 دلار (3525 پوند) برای 100 مجوز و 28998 دلار (21،763 پوند) برای 1000 دستگاه خریداری کرد. همچنین یک آزمایش رایگان 30 روزه وجود دارد.

15. Nagios XI

Nagios XI

Nagios XI یک ابزار نرم افزاری برای نظارت بر شبکه است که به سمت جمعیتی گسترده به بازار عرضه می شود ، که به دنبال یک راه حل نظارت بر شبکه کم نگهداری هستند. Nagios XI از یک رابط کاربری مبتنی بر وب استفاده می کند که آن را به یکی از سیستم عامل های قابل دسترسی در این لیست تبدیل می کند. جادوگران پیکربندی شما را از طریق فرآیند تنظیم محیط نظارت و مدیریت سریع سرویس خود به شما منتقل می کنند.

تصویرسازی Nagios XI گسترده است ، از جمله نمودارهای پای و نمودارهایی که عملکرد شبکه را نشان می دهد. علاوه بر این جالب توجه این است که نمودار برنامه ریزی ظرفیت. این نمودارها به شما امکان می دهند زمانی برنامه ریزی کنید که در آینده نیاز به بالا بردن زیرساخت فناوری اطلاعات خود داشته باشید. برنامه ریزی ظرفیت یک بخش اساسی برای اطمینان از زمان طولانی و تکامل در کنار نیازهای شما است.

Nagios XI همچنین یک ویژگی منحصر به فرد را در قالب دسترسی چند مستاجر. این ویژگی امکان دسترسی چند کاربره را فراهم می کند که زیرساخت های شبکه را در بر می گیرد و به کاربران این امکان را می دهد تا فقط آن دسته از دستگاههایی را که مجاز به مشاهده آنها هستند ببینند. این ویژگی به ویژه در سازمانهای بزرگتر که طیف وسیعی از کارمندان دسترسی و مسئولیت برخورد با سیستمهای خاص را دارند ، بسیار مفید است. سازمان هایی که به دنبال ابزاری برای نظارت بر شبکه هستند که استفاده از آن آسان است ، می توانند به راحتی Nagios XI را بارگیری کنند. هر دو Nagios Core و Nagios XI را می توان با افزودنی هایی که از انجمن کاربر در دسترس است تمدید کرد و یک لیست طولانی از برنامه های شخص ثالث می تواند در ابزار ادغام شود.

Nagios XI فقط در CentOS یا Redhat Enterprise Linux فعالیت می کند. از نظر قیمت گذاری می توان نسخه استاندارد را با قیمت 1.995 دلار (1 49 497 پوند) خریداری کرد. با این حال ، اگر می خواهید از برنامه ریزی ظرفیت ، استقرار اعلان و ورود به سیستم حسابرسی استفاده کنید ، لازم است که برای نسخه شرکت به مبلغ 3،495 دلار (2،632 پوند) پرداخت کنید. نسخه رایگان نیز وجود دارد که می تواند بارگیری شود که محدود به نظارت بر 7 گره است. نسخه رایگان را می توانید از این لینک در اینجا بارگیری کنید.

16. Kaseya Traverse

Kaseya Traverse

Kaseya Traverse راه حل پایش شبکه مبتنی بر ابر است که توانایی نظارت بر ابرهای ترکیبی ، ابرهای خصوصی ، زیرساخت های مجازی و توزیع زیرساخت های شبکه را دارد. Traverse از CDP ، LLDP ، GVRP ، EDP ، ARP و LAG برای کشف دستگاههای فعال در شبکه استفاده می کند. سکوی تراورس همچنین تجزیه و تحلیل جریان شبکه را انجام می دهد.

رابط کاربری به گونه ای طراحی شده است كه کاربر می تواند از نمای سیستم به نمای سطح دستگاه تغییر كند. نمای سطح دستگاه به شما کمک می کند تا هنگام پاسخگویی به عملکرد ضعیف ، فرآیند عیب یابی آسان تر شود. Kaseya Traverse از پروتکل های نظارت بر اتصال شبکه Netflow ، sFlow ، J-Flow و cFlow پشتیبانی می کند.

تراورس همچنین ویژگی تحلیلی پیش بینی کننده خاص خود را دارد. تجزیه و تحلیل پیش بینی با استفاده از داده های تاریخی زیرساخت های فیزیکی و ابر مبتنی بر ابر برای ارائه منابع آینده منابع. این به رفع مشکلات عملکرد در اقلیت خود کمک می کند تا قبل از بروز مشکل ، مشکلاتی پیدا کنند. در طولانی مدت ، این منجر به کاهش مصرف می شود.

تراورس همچنین گزارشهای واقعی و تاریخی را ارائه می دهد. شما می توانید بر اساس عملکرد و خطاها گزارش های سفارشی ایجاد کنید. این گزارش ها می توانند به همان اندازه که شما نیاز دارید ساده یا پیچیده باشند ، از جدولهای اصلی تا نمودارهای پیچیده که داده های دستگاههای مختلف را نشان می دهد.

Kaseya Traverse اگر با محیط شبکه همه کاره ای که از خدمات ابری و زیرساخت های مجازی استفاده می کند ، ارزش دارد این را در نظر بگیرد. برای دیدن قیمت Kaseya Traverse باید یک فرم را پر کرده و از تیم فروش درخواست اظهارنامه کنید. با این حال ، یک آزمایش رایگان در اینجا موجود است.

17. زنوس

زنوز هسته

زنوز یکی از راه حل های نظارت بر شبکه کمتر شناخته شده در این لیست است. با این حال ، آنچه Zenoss فاقد شهرت است با پتانسیل نظارت بر شبکه قدرت خود را ایجاد می کند. Zenoss مانیتورینگ جامع سیستم را با استفاده از پینگ های ICMP و SNMP ارائه می دهد. این امکان را دارد که همه چیز را از جریان ترافیک سمت راست به HTTP و FTP کنترل کند. این یک پایه اولیه همه کاره است که از طریق آن می توانید یک شبکه بزرگتر را مشاهده کنید.

نسخه رایگان و آزاد از Zenoss در دسترس است. به این Zenoss Core گفته می شود. متأسفانه ، فرایند راه اندازی بسیار پیچیده است - برای نصب آن باید از خط فرمان استفاده کنید. اگر با خطوط فرمان تجربه کرده اید ، این مسئله مشکلی ندارد ، اما برای کاربرانی که GUI را ترجیح می دهند این یک دلال است.

دو نسخه پولی از Zenoss وجود دارد که استفاده از آنها بسیار ساده تر است. اینها هستند زنوز ابر, که یک سرویس میزبانی آنلاین است ، و Zenoss On Premises, که برای بارگیری در دسترس است.

تمام نسخه های هسته Zenoss شامل یک امکان عالی است که به شما امکان می دهد هشدارهای کاربر ایجاد کنید. وقتی اتفاقات خاصی در شبکه شما رخ می دهد می توانید هشدار دریافت کنید اما این همه چیز نیست. همچنین اگر اولین نقطه تماس پاسخ ندهد ، می توانید Zenoss Core را برای پیام دوم به کاربر 2 تنظیم کنید. این ایده آل برای سازمان های بزرگی است که کارمندان با آن مشکل دارند زیرا اطمینان حاصل می کند که مسائل مربوط به عملکرد به موقع برطرف می شوند.

به طور کلی Zenoss آسان برای استفاده است اما با روش نصب پیچیده کم است. این مسئله تا حدودی توسط اسناد استفاده گسترده کاهش می یابد ، اما هنوز هم پیچیده تر از رقابت است.

شما می توانید Zenoss Core را از اینجا بارگیری کنید. برای دسترسی به لینک بارگیری باید به انجمن Zenoss بپیوندید.

18. Datadog

دیتادوگ

برای مشاغل کوچکتر که نیاز کمتری دارند, دیتادوگ برنامه ای است که پیشنهادات زیادی دارد Datadog می تواند نظارت بر عملکرد واقعی را در شبکه انجام داده و داده را وارد کند. Datadog همچنین توانایی نظارت بر سرویس های ابری از جمله Amazon Web Services ، Google Cloud و Microsoft Azure را دارد.

از لحاظ بصری ، Datadog بسیار خوب است. در حالی که کمی دورتر از لبه های انتخابی ما در این لیست است اما هنوز یک رابط کاربری قوی دارد. برای سفارشی کردن نمای خود ، می توانید عناصر مانند نمودارها و نمودارها را روی داشبورد بکشید و رها کنید. همچنین می توانید معیارهایی مانند تاخیر و استفاده از آنها را برای بررسی دقیق عملکرد شبکه خود مشاهده کنید.

یکی از ویژگی های مورد علاقه ما این بود نظرات مشارکتی. چند نفر از کارمندان می توانند برای اجرای عیب یابی و حل مشکلات در زمان واقعی در نمودارهای فردی اظهار نظر کنند. این امر به شما امکان می دهد بدون پله از سکو ، راه حلی برای مشکلات عملکرد پیدا کنید. Datadog سیستم هشدار مخصوص به خود را نیز دارد. می توانید آستانه ها و اعلان های به موقع را تنظیم کنید تا بدانید سرویس شما به بهترین وجهی انجام می شود. همچنین می توانید از طریق Slack این هشدارها را برای اعضای تیم بفرستید.

به طور کلی Datadog تجربه کاربری قانع کننده ای را ارائه می دهد حتی اگر شجره نامه ابزاری مانند SolarWinds Monitor Network Performance Network نداشته باشد. نسخه رایگان Datadog در دسترس است که به شما امکان می دهد تا پنج میزبان را کنترل کنید. نسخه Pro با قیمت 15 دلار (11 پوند) در هر ماه برای هر تعداد میزبان در دسترس است. نسخه Enterprise برای هر میزبان با بیش از 100 میزبان با 23 دلار (17 پوند) در دسترس است. یک آزمایش رایگان نیز در دسترس است.

19. مانیتور OP5

مانیتور OP5

مانیتور OP5 یک راه حل نظارت بر اتصال به شبکه منبع باز است که می تواند بیشتر محصولات دیگر در این لیست را پیگیری کند. می توانید محیط شبکه خود را از طریق چشم انداز داشبورد های سفارشی با نمودارها ، نقشه ها و اعلان های منحصر به فرد مدیریت کنید تا در مورد عملکرد شبکه خود توضیح دهید..

یکی از مناطق که مانیتور OP5 به خصوص قوی است ، منطقه اتوماسیون است. یک کنترل کننده رویداد خودکار وجود دارد که می تواند پیکربندی شود تا هنگام برخورد با یک خطای شبکه ، به صورت خودکار بهبود یابد. این بدان معنی است که برای پاسخگویی به یک تهدید مربوطه ، لازم نیست که به میز تحریر شوید. هنگام بهبودی خود ، مانیتور OP5 می تواند بسته به نیاز مورد نیاز ، تنظیم مجدد دستگاه را راه‌اندازی مجدد یا تغییر دهد.

مانیتور OP5 همچنین عملکرد گزارشگری خاص خود را دارد. هر گزارش کاملاً قابل تنظیم است و از طریق داشبورد قابل دسترسی است. گزارشات از گزارشهای در دسترس بودن تا گزارشهای SLA متغیر است. این هم از نظر عملی و هم از نظر انطباق نظارتی مفید است. در صورت نیاز به پشتیبانی از این ویژگی ، کمک از طریق تلفن و ایمیل به صورت 24 ساعته در دسترس است. این پشتیبانی برای مواردی با ارزش است که شما مطمئن نیستید که بهترین اقدامات عملی کدام است.

متأسفانه ، برای دریافت نرخ قیمت باید مستقیماً با OP5 تماس بگیرید. با این حال ، این شرکت یادآوری می کند که قیمت نقل قول شما به تعداد دستگاه های مورد نیاز برای نظارت بستگی دارد. اگر علاقه مند به گرفتن مانیتور OP5 برای درایو تست هستید می توانید یک مورد را بارگیری کنید محاکمه رایگان 30 روزه. پس از پایان دوره آزمایشی ، شما قادر خواهید بود تا حداکثر 20 دستگاه و بدون پشتیبانی را کنترل کنید.

20. Axence nVision

Axence nVision

تعداد کمی از سرپرست شبکه از آنها شنیده اند nVision, اما این بستر نظارت زیرساختی را به گونه ای فراهم می کند که نادیده گرفتن آن دشوار است. نظارت بر شبکه کاری است که این ابزار بسیار خوب انجام می دهد. می توانید میزان مصرف و وضعیت عناصر شبکه خود را دقیقاً به میزان رطوبت محیط سرور خود کنترل کنید. عمق نظارت بر زیرساخت این محصول بدان معنی است که شما می توانید هنگام حفظ بستر خود بیشتر عوامل را در نظر بگیرید.

nVision از SNMP برای نظارت بر اتفاقات زیر سطح اتصال شما استفاده می کند. همچنین از آنالیز پیامهای syslog پشتیبانی می کند. این کار همه چیز لازم را برای کاربر فراهم می کند تا بتواند زیرساخت شبکه خود را بطور مؤثر نظارت کند. حتی می توانید اطلاعات خود را از طریق برنامه اندرویدی کنترل کنید.

بارزترین محدودیت nVision رابط کاربری است. در مقایسه با اکثر محصولات دیگر در این لیست ، nVision کمی منسوخ به نظر می رسد. این امر ناامیدکننده است با توجه به اینکه محصول اصلی قوی است. یکی از جنبه هایی که nVision برای این مسئله ایجاد می کند ، در قالب آن است ویژگی های گسترده پشتیبانی فنی. شما می توانید بلیط های خدماتی را به تیم خود ایجاد کنید و از طریق جستجو در پایگاه دانش به آنها دسترسی پیدا کنید.

به عنوان مانیتور شبکه ، Nvision بسیار خوب است. با این وجود ، این اجزای بصری مورد نیاز برای تبدیل آن به براکت برتر محصولات این لیست را ندارد. گفته می شود که این هنوز هم بسیار مناسب در هر محیط شرکت مستقر خواهد شد. متأسفانه ، برای دریافت برچسب قیمت برای nVision ، باید درخواستی ارائه دهید. با این حال ، یک نسخه رایگان وجود دارد که شامل 10 نماینده nVision بدون هزینه است. می توانید آن را از اینجا بارگیری کنید.

21. نبض

پالس

پالس نامی است که در دنیای نظارت بر شبکه ، اغلب در زیر رادار می لغزد ، اما این پلت فرم تقریباً شفافیت بیشتری نسبت به شبکه شما ارائه می دهد. با Pulseway می توانید داده های استفاده از شبکه خود را در زمان واقعی کنترل کنید. لازم نیست به دستگاه سرپرست خود گیر بیاورید زیرا می توانید یک برنامه تلفن همراه را بارگیری کنید که در آن می توانید میزان استفاده از شبکه خود را در حال حرکت کنترل کنید.

یکی از موارد بسیار مفید در مورد Pulseway این است که آنتی ویروس و محافظت انتهای یکپارچه دارد. این امر بسیار گسترده است زیرا به شما امکان می دهد شبکه خود را در برابر تهدیدات خارجی ایمن نگه دارید و همچنین نظارت بر زمان واقعی را نیز انجام دهید. این ویژگی خوشآمدگویی به عنوان اکثر ابزارهای نظارت بر شبکه می تواند به حملات در حال وقوع اشاره کند اما قادر به پرداختن به آنها نیست.

اما این همه پالسوی نیست که باید در راه امنیت ارائه دهد ، همچنین یک راه حل بازیابی فاجعه نیز یکپارچه دارد. می توانید چندین راه حل پشتیبان از کنسول مرکزی را رصد کنید. راه حل بازیابی فاجعه می تواند در کمتر از یک ساعت سیستم های مهم را به صورت محلی بازیابی کند. این بدان معناست که حتی اگر چیزی اشتباه پیش آمد ، می توانید سریع و بدون از دست دادن اطلاعات کلیدی پشتیبان تهیه و کار کنید.

در صورت نیاز به یک سکوی با اقدامات امنیتی اضافی ، Pulseway باید باشد اگر می خواهید Wireshark انتخاب شماره یک خود را بارگیری کنید. ترکیب آنتی ویروس و بازیابی فاجعه علاوه بر استقبال از این ابزار نظارت بر شبکه است. نسخه رایگان Pulseway را می توانید از این لینک در اینجا بارگیری کنید و می توانید حداکثر بر 2 سیستم نظارت داشته باشید. با این حال ، اگر می خواهید از Pulseway در یک شرکت استفاده کنید ، باید نسخه Team را با قیمت 1.38 دلار (1.04 £) در هر سرور در هر ماه و 3.45 دلار (2.59 پوند) در هر ماه خریداری کنید..

22. سیستم RG

سیستم RG

برای کسانی که به دنبال یک رابط کاربری گرافیکی عالی مبتنی بر وب هستند, سیستم RG قطعاً سکویی است که باید در نظر بگیرید. این که آیا شما می خواهید شبکه خود را به صورت خودکار و یا از طریق یک دستگاه تلفن همراه کنترل کنید ، سیستم RG را تحت پوشش خود قرار داده است. راه اندازی اولیه فقط 5 دقیقه طول می کشد ، پس از آن شما آماده خواهید بود برای نظارت بر کل شبکه خود شروع کنید. داشبورد و درخت ناوبری باعث می شود در صورت نیاز به پیدا کردن هر آنچه شما نیاز دارید آسان می کند.

سیستم RG همچنین دارای سطح اتوماسیون است که توسط اکثر رقبا بی نظیر است. با شناسایی یک رویداد شبکه ، می توانید بستر را تنظیم کنید تا به طور خودکار پاسخ دهد. سپس دستگاه برای اجرای کنترل آسیب به طور خودکار پاسخی را انجام می دهد. این بدان معنی است که شما لازم نیست که بلافاصله با مشکلات شبکه مقابله کنید زیرا سیستم RG مراقب این امر برای شما خواهد بود.

جالب اینجاست که RG System همچنین دارای سیستم پشتیبان و بازیابی خاص خود است. ماژول پشتیبان گیری به شما امکان می دهد تا از داده های گذشته پشتیبان تهیه کنید تا در صورت بروز فاجعه شبکه آن را از دست ندهید. روند تهیه نسخه پشتیبان سریع است و به کاهش خطر کلی خرابی شما کمک می کند. در محیطی که وقت پول است ، سیستم RG یک لایه امنیتی بیشتر ارائه می دهد.

RG System محصولی مدرن است که در تمام رابط کاربری خود سادگی را پذیرفته است. نسخه نمایشی آنلاین وجود دارد که دقیقاً نحوه عملکرد این نرم افزار را به شما نشان می دهد و با عملکرد متنوع آن می توانید به چه چیزی برسید. اگرچه این محصول به عنوان مانیتور عملکرد شبکه SolarWinds به عنوان یک محصول نظارت بر شبکه کامل نیست ، اما بیش از اندازه ویژگی های منحصر به فرد برای نگهداری از آن دارد. شما می توانید یک آزمایش 30 روزه رایگان RG System را از این لینک از اینجا دریافت کنید.

23. هزاران هزار

هزاران نفر

در لیست بعدی ما قرار داریم هزاران نفر. این یک بستر مانیتورینگ شبکه مبتنی بر ابر است که به شما امکان می دهد عملکرد کلی شبکه خود را کنترل کنید. این شامل نظارت عمومی درست در شناسایی حملات DDoS و کاربران غیر مجاز. ThousandEyes شبکه شما را در زمان واقعی مانیتور می کند و اطمینان می دهد که با همه اتفاقاتی که رخ می دهد به روز باشید.

حالت گرافیک هنر یکی از ویژگی های مهم این ابزار است. همه چیز از طراحی داشبورد گرفته تا نمودارها و نمایشگرهای فردی ، بسیار جلا به نظر می رسد. این امر باعث می شود هنگام نظارت بر یک شبکه زنده ، یک محیط نظارت بسیار رضایت بخش ایجاد شود. همچنین یک نقشه وجود دارد که به شما امکان می دهد مکان فیزیکی عناصر شبکه را مشاهده کنید.

در راستای سایر محصولات برتر از محصولات ، ThousandEyes خاص خود را دارد سیستم هشدار. اینها هستند کاملاً قابل تنظیم و کاربر می تواند پارامترهای متناسب با نیاز خود را انتخاب کند. پس از رعایت معیارهای از پیش تعریف شده آنها ، می توان پیامی را برای آنها ارسال کرد تا به آنها اطلاع دهند که یک رویداد شبکه اتفاق افتاده است. علاوه بر این ، کاربر همچنین می تواند از داده های شبکه زنده خود برای تولید گزارش استفاده کند. اینها می توانند در صورت تقاضا یا برنامه ریزی برای آینده ساخته شوند.

اگر به دنبال محصولی با یک رابط کاربری گرافیکی مبتنی بر وب هستید که به راحتی مدرن و قابل استفاده باشد ، این سکوی را به خوبی ارزیابی می کند. ThousandEyes این لیست را با توجه به رابط کاربری خود به اندازه قابلیت های خود تهیه کرد. قیمت عاقلانه ، هزاران نفر به صورت اشتراکی سالانه در دسترس است اما برای اطلاعات بیشتر باید با تیم فروش تماس بگیرید. اگر می خواهید هزاران آزمایش کنید ، یک مورد نیز وجود دارد آزمایش رایگان 15 روزه.

24. GFI LanGuard

GFI LanGuard

GFI LanGuard ابزاری برای بسته بندی منظم شبکه برای ویندوز است که تمام اجزای اصلی مورد نیاز برای نظارت بر زیرساخت های شبکه شما را دارد. این که آیا به دنبال نظارت بر دستگاه ها ، سرورها یا دستگاه های تلفن همراه هستید ، این پلتفرم می تواند همه این کارها را انجام دهد. GFI LanGuard برای Windows ، Mac OS و Linux موجود است. در حالی که GUI کاملاً چشمگیر نیست ، به اندازه کافی واضح است که می توانید پس از استقرار آن ، یک شبکه بزرگ را کنترل کنید.

می توانید فعالیت شبکه خود را از طریق طیف وسیعی از نمایشگرهای تصویری مختلف از نمودارهای پای گرفته تا شماره گیری ها و نمودارها مشاهده کنید. به عنوان مثال ، در صفحه نمایش شماره گیری ، می توانید سطح آسیب پذیری شبکه خود را مشاهده کنید در طیف رنگی از سبز (پایین) تا قرمز (زیاد) مشخص شده است. به همین ترتیب ، می توانید نمودارهای پای را در مورد وضعیت دستگاه و آسیب پذیری ایجاد کنید. این به شما می دهد اصول اولیه مورد نیاز برای شفافیت کامل در شبکه خود را.

یکی از قابل توجه ترین ویژگی های GFI LanGuard ، قابلیت مدیریت پچ آن است. با مدیریت پچ ، LanGuard به کاربر امکان می دهد وصله های منتشر شده برای دستگاه های موجود در شبکه را شناسایی و بارگیری کند. برنامه های کاربردی مانند Adobe Acrobat و Mozilla Firefox توسط مدیریت پچ پشتیبانی می شوند. مدیریت تکه ها از این طریق ، نیاز به هماهنگی دستی با تکه های دستگاه های جداگانه را برطرف می کند.

GFI LanGuard با تعدادی گزینه گزینه قیمت گذاری در دسترس است. برای 25-49 گره در هر سال 22 دلار (17 پوند) پرداخت می کنید. در صورت نیاز به هزینه بیشتر ، بسته گره 50-249 با 12 دلار (9/33 پوند) در هر گره در دسترس است. سرانجام ، شما در هر گره اشتراک 250-2999 با 8 دلار (6.67 پوند) در سال دارید. همچنین می توانید یک آزمایش رایگان از GFI LanGuard را بارگیری کنید.

25. کالاسفت کپسا

کالاسوفت کپسا

هنگامی که صحبت از آنالایزرهای کم شبکه برای ویندوز است ، Capsa یکی از بهترین محصولات موجود در بازار است. کولافت با Capsa به کاربر اجازه می دهد تا بسته های شبکه زنده را ضبط کند و به تهدیدات در یک محیط سازمانی پاسخ دهد. این نرم افزار از بیش از 300 پروتکل پشتیبانی شده برای انجام تجزیه و تحلیل پروتکل شبکه پشتیبانی می کند. همچنین این قابلیت را دارد که تجزیه و تحلیل جریان TCP و عیب یابی موضوعات مانند پاسخ وب سایت آهسته را انجام دهد.

از لحاظ پاسخگویی به تهدیدات امنیتی مخرب ، کپسا به خوبی ارائه می کند. این کاربران ناشناس را که انجام اسکن پورت TCP و سایر فعالیتهای مشکوک را می شناسند ، نشان می دهد که چیزی درست نیست. آن را نیز دارد توانایی تشخیص حملات DDOS و سایر حملات مخرب به آدرس IP شما. این امر در محیط سازمانی مفید است زیرا به ایجاد سدی ایمنی در برابر مهاجمان مخرب کمک می کند.

رابط کاربری Capsa به راحتی بزرگترین دارایی آن است. به راحتی می توانید از طریق درخت ناوبری تکان دهید و نمایشگرهای بصری از استفاده شبکه خود را مشاهده کنید. برای نمایش داده های استفاده از شبکه می توانید نمودارها و نمودارها را ایجاد کنید. نکته جالب در این مورد این است که شما لازم نیست چیزهای دیگری را که مستقیماً در مقابل شماست بخوانید.

به طور کلی ، این بستر مناسب برای مشاغلی است که به دنبال یک سکوی اصلی تحلیل شبکه هستند. گرچه طراحی نرم و صاف یک محصول SolarWinds یا ManageEngine را ندارد ، اما تمام اصول اولیه لازم برای نظارت بر ترافیک شبکه شما را دارد. تنها اشکال این است که قیمت نسبت به سایر رقبای خود کمی تند است. شرکت Colasoft Capsa Enterprise با قیمت 995 دلار (747 پوند) برای مجوز دائمی صندلی در دسترس است. اگر به صندلی های بیشتری احتیاج دارید ، مجوز دائمی 5 صندلی نیز با قیمت 4،475 دلار (3،359 پوند) موجود است. یک آزمایش رایگان نیز در دسترس است.

26. چلپ چلوپ

چلپ چلوپ

یکی دیگر از عالیترین موارد موجود در لیست ما ، ابزاری برای نظارت بر شبکه است چلپ چلوپ. این محصول نامشخص به عنوان یکی از بهترین محصولات نظارت بر شبکه و زیرساخت ها در بازار شهرت یافته است. از ابتدا ، Splunk یک تجربه کاربری عالی را ارائه می دهد. یكی از اصلی ترین راههای دستیابی این امر از طریق بومی است زبان پردازش جستجو (SPL) SPL به کاربر اجازه می دهد تا به صورت Real-Time اطلاعاتی را در مورد همه دستگاه های شبکه جستجو کند.

SPL به کاربر اجازه می دهد تا با فضای یک محیط شبکه فعال سرعت بیشتری را حفظ کند. خواندن همه عناصر بصری ، نمودارها ، نمودارها و نمایشگرها بسیار آسان است. حتی اگر با نمودارهای پیچیده تری سر و کار دارید ، به دلیل کیفیت طراحی گرافیکی ، هیچ جزئیاتی مبهم نمی شود.

Splunk همچنین سیستم تحلیلی یادگیری ماشین مخصوص به سیستم را دارد. این ویژگی برای پیش بینی جهت آینده شبکه شما از الگوریتم های داخلی استفاده می کند. در طولانی مدت ، این یک ویژگی مفید خواهد بود زیرا شما را قادر می سازد نه تنها در سیستم شبکه فعلی خود عیب یابی کنید ، بلکه آینده خود را نیز بهبود بخشید. ویژگی های آن مانند این باعث می شود Splunk از جمعیت دور شود.

ویژگی های گسترده همراه با قیمت پایین قیمت این یک راه حل عالی برای نظارت بر شبکه را برای هر نوع شرکت اندازه می دهد. تعدادی گزینه مختلف قیمت گذاری برای Splunk در دسترس است. اولین مورد Splunk Free است که بدون هیچ هزینه ای که از یک کاربر پشتیبانی می کند و حداکثر 500mb از اطلاعات در روز است ، در دسترس است. به سازمانهایی که به چیزی مهمتر احتیاج دارند ، توصیه می شود برای Splunk Light که حداکثر 5 کاربر و 20 گیگابایت داده را در روز پشتیبانی می کند ، شرکت کنند. با این حال ، اگر می خواهید یک راه حل مقیاس پذیر باشد ، باید به Splunk Enterprise بروید ، که به کاربران نامحدود ، جستجوی و هشدار در زمان واقعی ارائه می دهد. همچنین یک آزمایش رایگان برای Splunk وجود دارد که می توانید در اینجا بارگیری کنید.

27. Wireshark

Wireshark

سرانجام ، ما داریم Wireshark, شاید معروفترین پیمایشگر بسته در جهان باشد. اکثر مجریان شبکه یا تجربه مستقیمی در استفاده از Wireshark دارند یا دانش غیرمستقیم از آن را دارند. این ابزار نظارت بر شبکه منبع باز می تواند تقریباً بر روی 1000 پروتکل مختلف نظارت داشته باشد طیف وسیعی از سیستم عامل ها را پشتیبانی می کند مانند ویندوز ، Mac OS ، Solaris ، UNIX و Linux برای ذکر چند مورد.

بازرسی بسته عمیق نه تنها اطلاعات بیشتری در مورد شبکه خود به شما ارائه می دهد بلکه می تواند به شناسایی علائم حملات مخرب نیز کمک کند. هرگاه Wireshark رفتار بسته ای را که شبیه حمله مخرب است شناسایی کند ، یک اعلان برای کاربر ارسال می کند تا اقدام کند. این باعث می شود در هنگام بروز ، پاسخ به تهدیدات آسان شود. در حالی که این محافظت کامل ارائه نمی دهد ، می تواند سریعاً به رویدادهای امنیتی پاسخ دهد.

Wireshark فقط به تجزیه و تحلیل بسته های زنده محدود نمی شود. می توانید از Wireshark استفاده کنید گزارش تهیه کنید و صادرات در CSV, XML, یا PostScript. این به شما امکان می دهد تا مسیر یک مشکل در شبکه خود را کاهش داده و به یک پاسخ هدفمند پاسخ دهید. اگرچه گزارش به اندازه بسیاری از سیستم عامل های دیگر در این لیست گسترده نیست ، اما از یک استاندارد حرفه ای است.

همچنین لازم به ذکر است که Wireshark دارای یک انجمن کاربر فعال است و منابع آنلاین زیادی نیز برای توضیح نحوه استفاده از محصول اختصاص داده شده است. این بخش بیشتر از منحنی یادگیری را که هنگام استفاده از یک محصول جدید رخ می دهد ، کاهش می دهد. Wireshark هم برای کاربران خانگی و هم برای سازمانهای بزرگ مناسب است. بدون شک بهترین بخش در مورد Wireshark این است که می توان آن را به صورت رایگان بارگیری کرد. اگر می خواهید Wireshark را به صورت رایگان بارگیری کنید ، از اینجا کلیک کنید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 − = 49