30 بهترین گزینه PuTTY برای مشتریان SSH

30 بهترین گزینه PuTTY برای مشتریان SSH (1)

PuTTY یک شبیه ساز ترمینال است این امکان را برای شما فراهم می کند که به یک رایانه دیگر ، که ممکن است در همان شبکه باشد ، یا از طریق اینترنت دسترسی داشته باشید ، وارد شوید. برنامه اصلی هیچ امنیتی ندارد ، اما شما می توانید آن را با SSH ترکیب کنید تا تأیید هویت و رمزگذاری شود برای محافظت از اتصالات از طریق اینترنت. این ابزار همچنین شامل یک مرکز انتقال فایل است که می توان با افزودن آن ، ایمن شد SCP و SFTP. برنامه اصلی برای آن نوشته شده است پنجره ها, اما اکنون نسخه هایی نیز وجود دارد که روی آن اجرا می شوند لینوکس و یونیکس.

30 بهترین گزینه PuTTY برای مشتریان SSH

برنامه قدیمی است. این در ابتدا در سال 1999 منتشر شد. کاربران عادی با وجود رابط کاربری نسبتاً غیراخلاقی ، به این برنامه وابسته شده اند. هیچ کس سؤال نمی کند که چرا نام آن با نامنظم "PuTTY" هجی شده است. این اسم در واقع برای هر چیزی مخفی نیست.

کیفیت نرم افزار شبکه طی چند سال گذشته واقعاً پیشرفت کرده است و اکنون برخی شبیه سازهای ترمینال رایگان خوب نیز موجود هستند که بسیار بهتر از PuTTY.

ما در مورد هر یک از ابزارهایی که این لیست را در زیر ایجاد کرده ایم به جزئیات زیادی می رسیم ، اما در صورت کوتاه بودن زمان ، در اینجا آمده است: لیست خلاصه ای از بهترین گزینه های PuTTY:

 1. بچه گربه - Fork of PuTTY که شامل SCP است و بر روی Windows ، Linux ، Unix و Mac OS اجرا می شود.
 2. MobaXterm - این ابزار برای مصارف خانگی رایگان است و دارای نسخه حرفه ای پولی است. این ویندوز اجرا می شود اما از دستورات لینوکس پشتیبانی می کند.
 3. mRemoteNG - نرم افزار رایگان ویندوز که به شما امکان می دهد چندین جلسه را در یک رابط زبانه دار اجرا کنید.
 4. Bitvise SSH مشتری - یک ابزار رایگان که بر روی ویندوز اجرا می شود و شامل سه پروتکل ترمینال و همچنین SFTP است.
 5. Xshell 6 - رایگان برای استفاده خانگی با نسخه پرداخت شده برای مشاغل ، این ابزار در ویندوز نصب می شود ، اما می تواند با دستگاه های یونیکس و لینوکس ارتباط برقرار کند و شامل SFTP می شود..
 6. SuperPuTTY - بسیار شبیه به PuTTY اصلی ، این ابزار برای استفاده رایگان است ، روی ویندوز اجرا می شود و شامل SFTP و SCP می باشد..
 7. PuTTYTray - یک برنامه رایگان با منبع آزاد برای ویندوز که شامل rlogin و گزینه SSH امن است.
 8. نعناع - یک نسخه کپی سازگار با xterm از PuTTY 0.60 برای ویندوز که فاقد ماژول انتقال پرونده است.
 9. cmder - اجرای شبیه ساز ترمینال ConEmu برای ویندوز با یک زبان برنامه نویسی شبیه به یونیکس.
 10. ZOC - یک شبیه ساز ترمینال پرداخت شده برای ویندوز و Mac OS با گزینه های اتصال rlogin و SSH و ابزار SCP.
 11. FireCMD - یک ابزار پرداخت شده با یک جلسه آزمایشی ده جلسه ای رایگان. ابزار دارای یک رابط زبانه دار است و اجازه می دهد تا چندین جلسه باز باشد.
 12. ExtraPutty - یک چنگال PuTTY 0.67 ، این ابزار از اتصال با رمزگذاری RSA 4096 بیتی محافظت می کند ، شامل FTP ، SFTP و SCP است ، روی ویندوز اجرا می شود و استفاده از آن رایگان است..
 13. SmarTTY - یک شبیه ساز رایگان ترمینال مبتنی بر SSH برای ویندوز با رابط زبانه دار برای چندین جلسه و یک ابزار SCP.
 14. پایانه ها - یک شبیه ساز ترمینال محافظت شده SSH رایگان برای ویندوز با ابزارهای مدیریت شبکه اضافی.
 15. WinSSHTerm - یک شبیه ساز ترمینال محافظت شده از SSH برای ویندوز با نسخه های رایگان و رایگان.
 16. iTerm2 - این شبیه ساز ترمینال بر روی سیستم عامل Mac 10.10 و بالاتر اجرا می شود - شامل یک رابط صفحه نمایش تقسیم شده برای چندین جلسه همزمان است.
 17. z / دامنه - یک ابزار پرداخت شده با یک محاکمه رایگان 30 روزه به طور خاص برای اتصال به یونیکس و IBM AS / 400 از ویندوز ، Chromebook یا مرورگرهای وب.
 18. خیابان - یک جایگزین رایگان PuTTY برای لینوکس که فضای دیسک بسیار کمی را اشغال می کند.
 19. WinSCP - ابزار رایگان انتقال فایل امن ویندوز که شامل یک مرکز دسترسی از راه دور محافظت از SSH است.
 20. SolarWinds Solar-PuTTY (ابزار رایگان) - ابزار SSH برای ویندوز که شامل یک شبیه ساز ترمینال محافظت شده به همراه SCP و SFTP می باشد.
 21. کنسول - یک برنامه منبع آزاد و رایگان برای ویندوز که شامل CMD ، PowerShell ، Cygwin و PuTTY است.
 22. PromptPal - یک شبیه ساز ترمینال بدون رمزگذاری برای ویندوز با یک آزمایش رایگان 30 روزه.
 23. Rxvt- یونیکد - یک شبیه ساز کوچک ترمینال رایگان برای لینوکس که شامل رمزگذاری یا هرگونه ابزار انتقال فایل نیست.
 24. ConEmu - یک شبیه ساز ترمینال رایگان و رمز نشده با ویندوز که دارای رابط کاربری زبانه ای برای مدیریت چندین اتصال همزمان است.
 25. OpenSSH - یک شبیه ساز ترمینال رمزگذاری شده با منبع باز با SCP و SFTP ، برای ویندوز ، Mac OS ، Linux و iOS نوشته شده است..
 26. هایپر - یک شبیه ساز ترمینال قابل گسترش با منبع آزاد برای ویندوز ، Mac OS و Linux.
 27. ترمینال گویک - یک شبیه ساز منبع آزاد برای Gnome در لینوکس با یک رابط زبانه دار برای اتصالات متعدد.
 28. رویال TS - یک شبیه ساز پرداخت شده برای ویندوز ، Mac OS ، Android و iOS با یک آزمایش رایگان؛ جلسات ترمینال و انتقال پرونده SFTP توسط SSH محافظت می شود.
 29. JuiceSSH - یک شبیه ساز رایگان برای اندروید محافظت شده توسط SSH و رمزگذاری کلید AES 256 بیتی.
 30. ترمینوس - یک شبیه ساز ترمینال و SFTP با محافظت از SSH برای ویندوز ، لینوکس ، iOS و اندروید با نسخه های رایگان و پولی.

در جدول زیر سازگاری سیستم عامل با هر یک از گزینه های برجسته PuTTY برای مشتریان SSH نشان داده شده است:

ToolWindowsMac OSLinuxAndroidiOS
بچه گربه آره نه نه نه نه
MobaXterm آره نه نه نه نه
mRemoteNG آره نه نه نه نه
Bitvise SSH مشتری آره نه نه نه نه
Xshell 6 آره نه نه نه نه
SuperPuTTY آره نه نه نه نه
PuttyTray آره نه نه نه نه
نعناع آره نه نه نه نه
سانتی متر آره نه نه نه نه
ZOC آره آره نه نه نه
FireCMD آره نه نه نه نه
ExtraPutty آره نه نه نه نه
SmarTTY آره نه نه نه نه
پایانه ها آره نه نه نه نه
WinSSHTerm آره نه نه نه نه
iTerm2 نه آره نه نه نه
z / دامنه آره نه نه نه نه
خیابان نه نه آره نه نه
WinSCP آره نه نه نه نه
Solar-PuTTY آره نه نه نه نه
کنسول آره نه نه نه نه
PromptPal آره نه نه نه نه
rxvt-unicode نه نه آره نه نه
ConEmu آره نه نه نه نه
OpenSSH آره آره آره نه آره
هایپر آره آره آره نه نه
ترمینال گویک نه نه آره نه نه
رویال TS آره آره نه آره آره
JuiceSSH نه نه نه آره نه
ترمینوس آره آره آره آره آره

بهترین گزینه های PuTTY برای مشتریان SSH

در اینجا جزئیات بیشتری از لیست ما آمده است PuTTY گزینه های جایگزین برای SSH مشتری برخی از معیارهایی که ما در هنگام سفارش این لیست از قابلیت اطمینان ، سهولت در استفاده ، سهولت در نصب و عمق پشتیبانی و مستندات ، نحوه به روز نگه داشتن ابزار و محبوبیت استفاده در داخل ناهنجارها در نظر گرفته ایم..

  7 بهترین ابزار سرور SharePoint

1. KiTTY

بچه گربه

بچه گربه چنگال PuTTY است. این بدان معنی است که کد منبع PuTTY مدتی پیش برای توسعه این ابزار جداگانه کپی و تغییر یافت. از زمان برداشتن این نسخه ، برنامه اصلی مورد بازبینی و به روزرسانی قرار گرفته است. بچه گربه همچنین به صورت دوره ای به روز می شود ، بنابراین این ابزار به تدریج از عملکرد PuTTY اصلی فاصله گرفته است. بچه گربه فقط برای ویندوز در دسترس است و استفاده از آن رایگان است. اگرچه رابط فقط در ویندوز اجرا می شود ، می توانید وارد رایانه های راه دور شوید که اجرا می شوند پنجره ها, لینوکس, یونیکس, و سیستم عامل مک.

می توانید اسکریپت هایی را ایجاد کنید تا به طور خودکار وارد سیستم شوید و دستورات را در خط فرمان رایانه از راه دور اجرا کنید. رابط کاربری قادر به نمایش چندین جلسه همزمان است.

بچه گربه رابط شامل دو SCP پیاده سازی ها اینها هستند PSCP و WinSCP. این ابزار همچنین شامل سیستم چت و ویرایشگر متن است.

2. MobaXterm

MobaXterm

MobaXterm برای استفاده در منزل رایگان است و یک نسخه پولی نیز برای مشاغل موجود است. این ابزار ادامه دارد پنجره ها, اما برخی از آنها را پشتیبانی می کند یونیکس / لینوکس زبان فرمان رابط کاربری فرآیند ورود به رایانه های از راه دور را مدیریت می کند و همچنین یک سیستم انتقال فایل را ادغام می کند. شما می توانید چندین باز کنید SSH جلسات ، که به هرکدام از طریق تب ها در رابط قابل دسترسی است. نسخه رایگان تا 12 جلسه همزمان امکان پذیر است ، اما نسخه پرداخت شده محدودیت جلسه ندارد.

انتقال پرونده ها از طریق SFTP پروتکل و جلسه ترمینال از سیستم سرور X استفاده می کند. این ابزار را می توان با افزونه ها گسترش داد ، که امکان اتصال با پروتکل های دیگر ، مانند تونل زدن با HTTPS و همچنین می توانید اضافه کنید SSL.

3. mRemoteNG

mRemoteNG

mRemoteNG ابزار رایگان است و کد برای بارگیری در دسترس است زیرا این یک پروژه منبع باز است. این برنامه چنگال اصلی است mRemote سیستم. نام mRemote جلسات "چند راه دور" را نشان می دهد. بنابراین ، به شما می گوید که می توانید چندین جلسه ترمینال از راه دور با این ابزار ایجاد کنید. مانند بسیاری از ابزارهای دیگر موجود در این لیست ، چندین جلسه از طریق رابط زبانه ای قابل دسترسی است.

ابزار اجرا می شود پنجره ها و شامل طیف وسیعی از سیستم ارتباطی است. برخی از این موارد ایمن نیستند و نباید از آنها برای دسترسی به رایانه های از راه دور از طریق اینترنت استفاده کرد. نمونه هایی از این سیستم های ناامن هستند RDP و رولین. با این حال ، شما می توانید استفاده کنید SSH با این رابط و HTTPS. متأسفانه, mRemoteNG یک ابزار انتقال فایل امن را شامل نمی شود ، با این وجود به عنوان یک سرویس دهنده SSH رایگان کار می کند.

4. Bitvise SSH مشتری

Bitvise SSH مشتری

Bitvise SSH مشتری استفاده رایگان است و ادامه دارد پنجره ها. این ابزار هم یک تابع ترمینال و هم یک سیستم انتقال فایل را شامل می شود. شبیه ساز ترمینال استفاده می کند xterm, vt100, و bvterm پروتکل ها ابزار انتقال فایل استفاده می کند SFTP روشهای امن هر دو شبیه ساز ترمینال و امکانات انتقال فایل توسط آنها محافظت می شوند SSH احراز هویت و سیستم های رمزگذاری.

اتصالات را می توان از طریق پروکسی تونل کرد و می توانید علاوه بر این موارد اضافی را برای بهبود امنیت اضافه کنید RSA یا DSA رمزگذاری. پورت حمل و نقل همچنین از طریق تنظیمات رابط مشتری امکان پذیر است. نسخه خط فرمان همچنین قابلیت انتقال پورت پویا و یک پل FTP را فراهم می کند. در کل ، این یک سرویس گیرنده ویندوز SSH بسیار مفید است.

5. Xshell 6

Xshell

Xshell برای استفاده در منزل رایگان است و یک نسخه پولی برای مشاغل موجود است. این ابزار ادامه دارد پنجره ها, اما می تواند با آن ارتباط برقرار کند لینوکس و یونیکس سرورها گزینه های امنیتی به شما امکان می دهد بین آنها انتخاب کنید SSH1 و SSH2. همچنین وجود دارد رولین گزینه. با این حال ، این شامل رمزگذاری نمی شود ، بنابراین بهتر است از گزینه های جلسه SSH استفاده کنید. این ابزار قادر است ترمینال را به رایانه های از راه دور در اختیار شما قرار دهد و اعتبارنامه های شما را با فرمت رمزگذاری شده برای سرورهای اغلب بازدید شده ذخیره می کند. با استفاده از زبانه هایی که در بالای پنجره ترمینال رابط نمایش داده می شوند ، می توانید چندین اتصال را باز کرده و بین آنها جابجا شوید.

تابع انتقال پرونده که درون آن ساخته شده است Xshell استفاده می کند SFTP سیستم ، که امن است.

6. SuperPuTTY

SuperPutty

SuperPuTTY کپی بسیار نزدیک PuTTY اصلی است. در حقیقت ، این جایگزین رابط PuTTY است و به نصب اولیه و عملیاتی نیاز دارد. این یک برنامه نویسی است که مشتاقانه آن را اجرا می کند پنجره ها و استفاده رایگان است.

SuperPuTTY رابط چندین جلسه را قادر می سازد که هر اتصال در یک صفحه زبانه دار اجرا می شود. پروتکل های پایانه ای که برنامه ارائه می دهد SSH, Telnet, رولین, و RAW. SSH گزینه انتخاب بهتری است زیرا شامل احراز هویت و رمزگذاری کاربر است. توابع انتقال ایمن پرونده را دنبال کنید SCP و SFTP مواد و روش ها.

7. PuTTYTray

PuTTYTray

PuTTYTray یک پروژه منبع باز با کد موجود برای بارگیری در وب سایت GitHub است. این برنامه بر روی ویندوز اجرا شده و قابل استفاده است. این ابزار بسیار نزدیک اصلی را تقلید می کند PuTTY با چند مورد اضافی اضافه شده می توانید برنامه را برای راه اندازی سیستم تنظیم کنید و در صورت عدم استفاده سینی سیستم به حداقل می رسد. شما یک انتخاب استفاده از گاوصندوق دارید SSH سیستم یا محافظت نشده رولین.  PuTTYTray یک عملکرد انتقال فایل را شامل نمی شود.

8. نعناع

نعناع

نعناع هست یک xterm سازگار است شبیه ساز ترمینال برای پنجره ها. این برنامه برای استفاده رایگان است و اگر می خواهید نرم افزار را با طراحی شخصی خود تطبیق دهید ، می توانید به کد منبع نیز دسترسی پیدا کنید. این برنامه سبک وزن است و با ذخیره کردن پیکربندی آن در یک پرونده ، از ایجاد هرگونه ثبت رجیستری جلوگیری می کند. نعناع از کد کد توسعه داده شد PuTTY 0.60 هیچ سیستم انتقال فایل در این ابزار وجود ندارد.

9. سانتی متر

سانتی متر

cmder یک شبیه ساز ترمینال مستقیم به جلو است پنجره ها. برنامه ادامه دارد پنجره ها و این ترکیبی از است شبیه سازی ترمینال ConEmu برنامه با یک مانند یونیکس زبان برنامه نویسی که روی آن کار می کند پنجره ها. شبیه ساز ترمینال رمزگذاری ندارد ، بنابراین فقط برای اتصالات در شبکه های خصوصی مناسب است. ابزار همچنین فاقد سیستم انتقال فایل است.

  SolarWinds NPM در مقابل Nagios XI (سر به سر)

10. ZOC

ZOC

ZOC یک شبیه ساز ترمینال برای است پنجره ها و سیستم عامل مک. این نرم افزار برای استفاده رایگان است و اگرچه قابلیت اجرا ندارد لینوکس, می تواند به رایانه هایی که سیستم عامل را اجرا می کنند متصل شود. این سیستم شامل یک زبان برنامه نویسی قدرتمند است که می تواند به شما در خودکارسازی فرآیندهای مانند جمع آوری اطلاعات در سیستم های از راه دور کمک کند. تنظیم کننده ترمینال می تواند تنظیم شود تا از آن استفاده کند xterm, VT220, وایس, QNX, TN3270, یا TN5250 استانداردها رابط اجازه می دهد تا چندین جلسه به طور همزمان باز شود.

امنیت اتصالات توسط تأمین می شود SSH. روش های اتصال محافظت نشده ، مانند رولین برای شبکه های خصوصی نیز موجود است. ZOC طیف گسترده ای از استانداردهای انتقال فایل را شامل می شود کرمیت, Xmodem, یودودم, و زودم. با این حال ، گزینه ای که احتمالاً باید برای انتقال پرونده ها از طریق اینترنت انتخاب کنید ، است SCP پیاده سازی. متأسفانه ، ZOC رایگان نیست. این نرم افزار توسط یک شرکت در اروپا و دیگری در ایالات متحده توزیع شده است ، بنابراین می توانید مبلغ پرداخت یورو یا دلار آمریکا را انتخاب کنید.

11. FireCMD

FireCMD

FireCMD یکی دیگر از گزینه های پرداخت شده برای PuTTY. ابزار محصولی از Brainsoft است و می توانید آن را در یک آزمایش رایگان دریافت کنید. محاکمه آزاد ده راه اندازی ادامه دارد. بنابراین ، اگر برنامه را برای مدت طولانی باز نگه دارید ، بیشترین پیشنهاد را از پیشنهاد رایگان دریافت خواهید کرد.

FireCMD برای نام واقعی ابزار کوتاه است ، که کوتاه است فرمان آتش نشانی. ابزار به شما امکان می دهد جلسات ترمینال را همزمان در صفحات زبانه باز کنید. همچنین شامل یک ویرایشگر متن است. امکان انتقال فایل در ابزار وجود ندارد ، اما می توانید از طریق رابط کپی و چسباندن کنید.

FireCMD جلسه قبلی خود را هنگام اتصال به یک سرور به یاد می آورد و وقتی آخرین جلسه خود را در آن کامپیوتر بسته بودید به دایرکتوری که در آن بودید حرکت می کنید. همچنین تاریخچه فرمان را از آخرین جلسه ذخیره می کند.

12. ExtraPutty

ExtraPuTTY

ExtraPuTTY یک چنگال است PuTTY نسخه 0.67 فقط ادامه پیدا می کند پنجره ها, اما این برنامه رایگان است رابط ادغام می شود رمزگذاری کلید RSA 4096 بیتی. این بسیار قوی است زیرا کلیدهای طولانی تر کپی کردن رمز را سخت تر می کنند ، و یک کلید 4096 بیتی بسیار طولانی است.

رابط شامل یک زبان برنامه نویسی به نام lua 5.3 است. همچنین می توانید برای سرعت بخشیدن به کار خود با ابزار ، میانبرهای صفحه کلید و اسکریپتهای ورود به سیستم خودکار ایجاد کنید. شبیه ساز ترمینال را می توان در امتداد اجرا کرد Xmodem, یودودم, و زودم استانداردها و گزینه های انتقال فایل را شامل می شود SCP و SFTP همچنین FTP.

13. SmarTTY

SmarTTY

SmarTTY رایگان است و ادامه دارد پنجره ها. این مبتنی بر SSH شبیه ساز ترمینال همچنین شامل امن است SCP سیستم انتقال فایل. بسیاری از PuTTY گزینه های دیگر از زبانه ها استفاده می کنند تا به شما امکان دسترسی به چندین جلسه در همان صفحه رابط را بدهند. با این حال, SmarTTY طراحی غیر معمول دارد طراحان این ابزار به جای تنظیم زبانه ها در بالای صفحه نمایش ، فضای برگه را در سمت چپ و لبه پایین صفحه قرار می دهند. یک صفحه نمایه در سمت چپ صفحه اصلی ترمینال ساختار دایرکتوری رایانه را در جلسه نمایش داده شده نشان می دهد. این اکسپلورر دایرکتوری پاسخگو است ، بنابراین می توانید با کلیک کردن بر روی نمادهای فهرست ، از طریق ذخیره فایل حرکت کنید.

SCP یک سیستم انتقال پرونده ایمن است ، اما عملکردهای زیادی ندارد - فقط یک کپی ساده برای کپی کردن ، یا کپی کردن از عمل. SmarTTY قابلیت استفاده را به آن اضافه می کند SCP با فعال کردن شما می توانید کل دایرکتوری ها را یکجا منتقل کنید. چند ویژگی مفید دیگر این ابزار یک ویرایشگر پرونده تعبیه شده و یک نوع ترمینال شش ضلعی برای نظارت بر ترافیک در درگاه ها است.

14. پایانه ها

پایانه ها

پایانه ها منبع آزاد و منبع باز است PuTTY جایگزینی که اجرا شود پنجره ها. امنیت این شبیه ساز ترمینال توسط SSH. بنابراین این یک روش عالی برای به دست آوردن حفاظت کامل پوسته ایمن با جلسه SSH است. رابط کاربری اجازه می دهد تا چندین اتصال همزمان را از طریق یک طرح بندی زبانه نمایش دهید. می توانید پنجره باز فعلی را در حالت تمام صفحه نشان دهید تا به نظر برسد که واقعاً شما روی کامپیوتر از راه دور مستقیم کار می کنید. سایر ویژگی های ترمینال شامل ورود به سیستم اتصال ، به اشتراک گذاری صفحه و ابزار ضبط صفحه است که همگی توسط SSH از راه دور محافظت می شود.

این کنسول ابزار تجزیه و تحلیل شبکه یکپارچه را شامل می شود پینگ و ردیابی. همچنین وجود دارد DNS توابع پرس و جو ، اسکنر پورت ، و Wake-on-LAN توانایی ها.

15. WinSSHTerm

WinSSHTerm

WinSSHTerm, همانطور که از نام پیداست ، الف است مشتری Windows SSH و در دو نسخه رایگان و پولی موجود است. شبیه ساز ترمینال توسط آن محافظت می شود SSH. صفحه به لطف زبانه ها در پنجره صفحه نمایش می تواند شامل جلسات زیادی باشد و همچنین می توانید در یک پنجره جدید یک برگه را باز کنید. این ابزار از رمز محافظت شده است ، اما می توانید نماهای صفحه را در این ابزار با دیگران به اشتراک بگذارید. یک ابزار انتقال فایل امن توسط شرکت تهیه شده است WinSCP (به زیر مراجعه کنید) SCP جلسه در داخل اتصال در برگه باز فعلی شروع می شود ، به این معنی که دیگر لازم نیست در برنامه انتقال پرونده وارد شوید.

کاربرانی مانند کلید های میانبر صفحه کلید این ابزار و این واقعیت که قابلیت اجرای آن از یک USB USB وجود دارد ، را دوست دارند.

16. iTerm2

iTerm2

iTerm2 سیستم در دسترس است مکینتاش. به طور خاص ، برنامه می تواند اجرا شود سیستم عامل مک 10.10 و بالاتر. این واسط جلسات مختلف ترمینال را از طریق روش صفحه اسپلیت نشان می دهد و به شما امکان می دهد جلسات کنار هم را کاشی کنید. برای کاهش سردرگمی ، صفحه فعال با وضوح کامل نشان می دهد ، در حالی که بقیه کم می شوند. می توانید میانبرهای صفحه کلید را تنظیم کنید تا به سرعت در عملکردهای ابزار حرکت کنید.

متن جلسه فعلی را می توان با یک فیلد متن جستجو جستجو کرد که در قاب فوقانی پنجره جلسه تعبیه شده است. شبیه ساز همچنین دستورات قبلی صادر شده در جلسه را به یاد می آورد و هنگام وارد کردن یک فرمان جدید ، پنجره با پیشنهادات کامل را ارائه می دهد. یک عملکرد ضبط به شما امکان می دهد تماشا کنید اما پخش مجدد همه مواردی را که در جلسه اتفاق افتاده است. این رابط شامل یک مدیر رمز عبور است تا بتواند اعتبار خود را برای همه رایانه هایی که از راه دور به طور مرتب وارد آنها می شوید ، ایمن کند. این ابزار شامل برنامه انتقال پرونده نیست.

  MiM های SNMP و OID ها توضیح دادند

17. z / Scope

zScope

z / دامنه شبیه ساز ترمینال برای اجرای کار نوشته شده است پنجره ها, ChromeBook, و مرورگرهای وب این ابزار در ارتباط با یونیکس و IBM AS / 400. این ابزار رایگان نیست ، اما می توانید آن را در یک آزمایش 30 روزه رایگان دریافت کنید. اتصالات توسط محافظت می شوند SSL / TLS امنیت. پنج نسخه مختلف وجود دارد z / دامنه و تنها سه مورد از آنها ادغام می شوند SSH.

همه نسخه ها از یک طرح بندی زبانه ای استفاده می کنند تا چندین جلسه همزمان در همان پنجره مشاهده شوند. فقط نسخه وب z / دامنه شامل یک عملکرد انتقال فایل است. کاربران نسخه کلاسیک می توانند هزینه اضافی برای دریافت قابلیت انتقال فایل اضافه کنند. با این حال ، ابزار موجود است FTP, که امن نیست.

18. خیابان

خیابان

توسعه دهندگان خیابان هدف این است که به جای تکیه بر پروتکل های ترمینال سنتی مانند کد کد شبیه ساز ترمینال خود تولید شود xterm. انگیزه آنها برای این کار این است که آنها معتقدند سیستم های شبیه سازی ترمینال منظم بیش از حد مهندسی شده و ناکارآمد هستند. فرض این است سنت کد محکم و کارآمد از پردازنده و حافظه کمتری نسبت به شبیه سازهای اصلی پخش می کند.

این یک پروژه منبع باز و پروژه است PuTTY جایگزین برای استفاده رایگان است نوشته شده بود که اجرا شود لینوکس. هیچ امکان انتقال پرونده وجود ندارد خیابان.

19. WinSCP

WinSCP

WinSCP یک ابزار انتقال پرونده است که برای آن نوشته شده است پنجره ها. این ابزار رایگان برای استفاده است و تاکنون 113 میلیون بار بارگیری شده است. SCP, پروتکل که ابزار مبتنی بر آن است ، هیچ گونه قابلیت صدور دستوراتی را از طریق رایانه از راه دور شامل نمی شود ، بنابراین فکر می کنید که مبنای خیلی خوبی برای یک PuTTY جایگزینی.

این یک ابزار بسیار محبوب است و چیزی بیش از فقط ارائه می دهد SCP. این ابزار همچنین شامل می شود FTP, SFTP, و WebDAV پیاده سازی ها خوشبختانه ، برای این بررسی از PuTTY ابزارهای جایگزین ، ابزار شامل یک مرکز فرمان از راه دور است. این یک محافظت شده از SSH سیستم دسترسی از راه دور.

20. SolarWinds Solar-PuTTY (ابزار رایگان)

Solar-PuTTY

SolarWinds یکی از ارائه دهندگان نرم افزار پیشرو شبکه در جهان است. این شرکت در تولید ابزارهای نظارت بر زیرساختها سرآمد است. این شرکت با ارائه ابزارهای بسیار باکیفیت به صدر بازار رسید. انتظار دارید برای این سطح نرم افزار مبلغ بالاتر دلار پرداخت کنید. با این حال ، گاهی اوقات ، جامعه کاربر خوش شانس و SolarWinds تصمیم می گیرد یک ابزار بسیار مفید را به صورت رایگان منتشر کند. این مورد در مورد Solar-PuTTY ابزار.

این برنامه ترمینال ایمن با محیط ویندوز اجرا می شود و امنیت SSH را ادغام می کند. مانند اصل PuTTY, می توانید از این ابزار برای ورود از راه دور در رایانه استفاده کنید. همچنین می توانید از آن برای انتقال پرونده ها استفاده کنید. Solar-PuTTY ادغام می شود SCP و SFTP برای انتقال پرونده ایمن و همچنین دارای اجرای کلاسیک است Telnet سیستم.

شما می توانید فایل برنامه را از SolarWinds سایت اینترنتی. این یک نصب کننده نیست بلکه خود ابزار است. برای باز کردن برنامه فقط باید روی پرونده کلیک کنید.

می توانید چندین جلسه ترمینال را همزمان با ابزار باز کنید. هر جلسه یک برگه جدید در رابط باز می کند. رابط اعتبارنامه های شما را برای سرورهایی که مرتباً وارد سیستم می شوید ، ذخیره می کند و به صورت خودکار وارد سیستم می شود. رابط به شما این امکان را می دهد که در هر جلسه کد رنگی ایجاد کنید تا بتوانید بین آنها تمایز قائل شوید. همچنین می تواند پیوند را دوباره برقرار کرده و در صورت از بین رفتن مجدد ، دوباره وارد سیستم شوید.

SolarWinds Solar-PuTTYD 100٪ ابزار رایگان

جایگزین های بیشتر PuTTY

برنامه های بسیاری وجود دارد که به عنوان شبیه ساز ترمینال عمل می کنند و رایج ترین روش امنیتی برای محافظت از دسترسی از راه دور در آنجا است SSH. در اینجا ده شبیه ساز ترمینال دیگر وجود دارد که می توانید آنها را بررسی کنید.

21. کنسول

کنسول رایگان ، متن باز است و برای آن نوشته شده است پنجره ها. اجرا می شود CMD, PowerShell, سیگوین, و PuTTY, اما هیچ برنامه انتقال فایل وجود ندارد.

22. PromptPal

اعلان نوشته شده است برای پنجره ها, و رایگان نیست اما یک آزمایش 30 روزه رایگان دارد. این هیچ رمزگذاری و ابزار انتقال فایل ندارد.

23. rxvt-unicode

Rxvt- یونیکد یک شبیه ساز رایگان و سبک وزن است لینوکس. این هیچ رمزگذاری و ابزار انتقال فایل ندارد.

24. ConEmu

ConEmu یک شبیه ساز ترمینال رایگان است پنجره ها. این شرکت دارای یک رابط زبانه دار برای چندین اتصال همزمان است اما گزینه رمزگذاری یا انتقال فایل را ندارد.

25. OpenSSH

OpenSSH یک شبیه ساز رایگان منبع باز به طور گسترده استفاده می شود پنجره ها, سیستم عامل مک, لینوکس, و iOS. توسط آن محافظت می شود SSH و شامل SCP و SFTP برای انتقال پرونده.

26. هایپر

هایپر یک شبیه ساز منبع آزاد است که برای آن نوشته شده است پنجره ها, سیستم عامل مک, و لینوکس. می توان آن را با افزودنی ها تمدید کرد ، اما گزینه رمزگذاری یا انتقال فایل را ندارد.

27. ترمینال گویک

ترمینال گویک یک شبیه ساز منبع آزاد و آزاد است گنوم بر لینوکس.  دارای رابط زبانه دار برای اتصالات متعدد است ، اما گزینه رمزگذاری یا انتقال فایل را ندارد.

28. رویال TS

رویال TS یک شبیه ساز پرداخت شده با یک محاکمه رایگان است. ادامه دارد پنجره ها, سیستم عامل مک, اندروید, و iOS. این یک کنسول جدولبندی شده برای چندین جلسه دارد و دارد SSH محافظت و SFTP برای انتقال پرونده.

29. JuiceSSH

JuiceSSH یک شبیه ساز رایگان برای است اندروید. توسط آن محافظت می شود SSH و رمزگذاری AES با یک کلید 256 بیتی ، اما گزینه انتقال فایل ندارد.

30. ترمینوس

ترمینوس یک شبیه ساز ترمینال رایگان و پرداخت شده برای پنجره ها, لینوکس, iOS, و اندروید. این دارد SSH محافظت ، و SFTP برای انتقال پرونده در نسخه پرداخت شده موجود است.

انتخاب یک شبیه ساز ترمینال

بازار شبیه سازهای ترمینال بسیار خوب عرضه می شود. همانطور که از لیست ما مشاهده می کنید, دسته گزینه های PuTTY برای ویندوز بیش از حد گسترده شده است. اگرچه این لیست گزینه ها بسیار طولانی به نظر می رسد ، اما در واقع چیزهای بیشتری در آنجا وجود دارد. نگران نباشید هنگام ایجاد SSH از راه دور SSH سرور SSH وجود داشته باشد ، زیرا تقریباً در مورد هر سیستم عامل قابلیت SSH وجود دارد.

به یاد داشته باشید ، اگر به اینترنت متصل هستید ، فقط باید یک شبیه ساز ترمینال را انتخاب کنید که توسط رمزگذاری محافظت می شود. هنگام انتقال فایلها از طریق اینترنت ، همین توصیه صادق است - به FTP اعتماد نکنید, استفاده کنید SCP یا SFTP.

مطمئناً نیازی به چسبیدن به آن ندارید PuTTY فقط به این دلیل که عادت کرده اید سیستم های بهتری در آنجا وجود دارد و بیشتر آنها رایگان هستند. تقریباً در مورد همه گزینه های پرداخت شده ، آزمایش های رایگان ارائه می شود. بنابراین ، این گزینه ها را کشف کنید PuTTY و شما یک سیستم دسترسی از راه دور پیدا خواهید کرد که ضربه می زند PuTTY و تحسین شما را برنده می شود.

آیا یک شبیه ساز ترمینال مورد علاقه دارید؟ آیا مصمم هستید که با آن کنار بیایید PuTTY? پیامی را در نظرات بخش زیر و تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

همچنین مشاهده کنید:
برگه فرمان SFTP
بررسی سرور SolarWinds SFTP / SCP
20 بهترین سرور رایگان SFTP و FTPS برای ویندوز و لینوکس
ورق تقلب Powershell

About the author

Comments

 1. این یک شبیه ساز ترمینال به نام PuTTY است که به شما امکان می دهد به یک رایانه دیگر دسترسی پیدا کنید. این برنامه اصلیا در سال 1999 منتشر شد و همچنان توسط کاربران عادی استفاده می شود. این برنامه اصلیا برای ویندوز نوشته شده است اما نسخه هایی نیز برای لینوکس و یونیکس وجود دارد. این برنامه اصلیا هیچ امنیتی ندارد اما با استفاده از SSH می توانید آن را ایمن کنید. همچنین این برنامه شامل یک مرکز انتقال فایل است که می توان با افزودن آن، ایمن شد SCP و SFTP. در کل، این برنامه یکی از بهترین شبیه سازهای ترمینال است که همچنان توسط کاربران عادی استفاده می شود.

 2. این یک شبیه ساز ترمینال به نام PuTTY است که به شما امکان می دهد به یک رایانه دیگر دسترسی پیدا کنید. این برنامه اصلیاً برای ویندوز نوشته شده است ، اما اکنون نسخه هایی نیز برای لینوکس و یونیکس وجود دارد. این برنامه اصلیاً هیچ امنیتی ندارد ، اما شما می توانید آن را با SSH ترکیب کنید تا اتصالات از طریق اینترنت را محافظت کنید. همچنین شامل یک مرکز انتقال فایل است که می توان با افزودن آن ، ایمن شد SCP و SFTP. این برنامه قدیمی است ، اما هنوز هم بسیار محبوب است. همچنین ، هنگامی که زمان کمی دارید ، می توانید از گزینه هایی مانند بچه گربه ، MobaXterm ، mRemoteNG و غیره استفاده کنید.

 3. این یک شبیه ساز ترمینال به نام PuTTY است که به شما امکان می دهد به یک رایانه دیگر دسترسی پیدا کنید. این برنامه اصلیا در سال 1999 منتشر شد و همچنان توسط کاربران عادی استفاده می شود. این برنامه اصلیا برای ویندوز نوشته شده است اما نسخه هایی نیز برای لینوکس و یونیکس وجود دارد. این برنامه اصلیا هیچ امنیتی ندارد اما با استفاده از SSH می توانید آن را ایمن کنید. همچنین این برنامه شامل یک مرکز انتقال فایل است که می توان با افزودن آن، ایمن شد SCP و SFTP. در کل، این برنامه یکی از بهترین شبیه سازهای ترمینال است که همچنان توسط کاربران عادی استفاده می شود.

 4. این یک شبیه ساز ترمینال به نام PuTTY است که به شما امکان می دهد به یک رایانه دیگر دسترسی پیدا کنید. این برنامه اصلیاً برای ویندوز نوشته شده است ، اما اکنون نسخه هایی نیز برای لینوکس و یونیکس وجود دارد. این برنامه اصلیاً هیچ امنیتی ندارد ، اما شما می توانید آن را با SSH ترکیب کنید تا اتصالات از طریق اینترنت را محافظت کنید. همچنین شامل یک مرکز انتقال فایل است که می توان با افزودن آن ، ایمن شد SCP و SFTP. این برنامه قدیمی است ، اما هنوز هم بسیار محبوب است. همچنین ، هنگامی که زمان کمی دارید ، می توانید از گزینه هایی مانند بچه گربه ، MobaXterm ، mRemoteNG و غیره استفاده کنید.

Comments are closed.