7 بهترین گزینه جادویی شبکه

7 بهترین گزینه جادویی شبکه

سحر و جادو شبکه توسط سیستمهای سیسکو دیگر در دسترس نیست. این ابزار مفید برای شبکه های خانگی و شبکه های کاربران تجاری کوچک ایده آل بود. نسخه سیستم برای کاربران خانگی فراخوانی شد ملزومات جادویی شبکه و در دسترس بود رایگان. نسخه تجاری کوچک نامیده شد شبکه نرم افزار سحر و جادو و فقط 50 دلار هزینه دارد.

ما در مورد هر یک از ابزارهای زیر به جزئیات زیادی می پردازیم ، اما اگر شما فقط برای جمع بندی زمان دارید ، در اینجا آمده است لیست ما از بهترین گزینه های جادوی شبکه:

 1. مجموعه ابزار مهندس SolarWinds (آزمایشی رایگان) مجموعه ای از بیش از 60 ابزار نظارت و مدیریت شبکه که در ویندوز سرور نصب می شوند.
 2. مانیتور شبکه Paessler PRTG (آزمایش رایگان) مانیتور شبکه مستقر در SNMP که بخشی از یک بسته جامع نظارت بر زیرساخت ها است که در ویندوز سرور اجرا می شود.
 3. Atera (دادگاه رایگان) سیستم نظارت و مدیریت از راه دور برای ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده که شامل یک ویژگی کشف شبکه است.
 4. مدیر صفحه اصلی مانیتور شبکه کم هزینه برای شبکه های کوچک که در ویندوز نصب می شوند.
 5. اسکنر IP Spiceworks سرویس رایگان و مبتنی بر ابر که شبکه را اسکن می کند و کلیه دستگاه های متصل به آن را گزارش می دهد.
 6. اسکنر شبکه رایگان برای استفاده در منزل ، ارزان برای مشاغل. این ابزار تمام دستگاههای متصل به شبکه مشابه میزبان خود را کشف می کند.
 7. Axence NetTools یک بسته رایگان از ابزارهایی که شبکه را برای دستگاه های متصل اسکن می کنند و همچنین درگاه های باز را در رایانه بررسی می کنند.

اگر به دنبال جایگزینی برای شبکه جادوگری هستید ، ممکن است مبارزه کنید ، زیرا این ابزار مفید دارای ویژگی های منحصر به فردی است. این ها بودند:

 • شبکه نقشه به طور خودکار
 • گزارش در مورد IP هر دستگاه
 • گزارش در مورد سخت افزار و نسخه های نرم افزاری هر دستگاه
 • می تواند با Windows و Mac OS ارتباط برقرار کند
 • ابزارهای تعمیر و نگهداری برای عیب یابی و بهبود عملکرد شبکه
 • سابقه استفاده از پهنای باند در هر رایانه

نسخه حرفه ای سیستم دارای چند ویژگی اضافی است:

 • امنیت Wi-Fi پیشرفته
 • هشدارهای وضعیت
 • دسترسی به اینترنت را کنترل کنید
 • عکسهای مربوط به فعالیت را در رایانه دریافت کنید

اگرچه بسیاری از این ویژگی ها در بسته های دیگر نیز موجود است ، اما اکثر سیستم های جایگزین برای مشاغل در نظر گرفته شده اند. کاربران خانگی ممکن است آنها را برای نیازهای خود کمی پیچیده جلوه دهند. بسیاری از سیستم های مدیریت شبکه شرکت های با کیفیت بالا ، نسخه رایگان را برای شبکه های کوچک ارائه می دهند. بنابراین ، دریافت یک سیستم بسیار جامع برای شبکه خانگی شما مشکلی ندارد. با این حال ، سیستم های مدیریت شبکه بسیار اندکی برای Mac ها نوشته شده اند ، بنابراین اگر کاربر Mac هستید گزینه های جایگزین Network Magic را انتخاب کنید بسیار کمتر است..

بهترین گزینه های شبکه جادویی:

در اینجا لیستی از پنج گزینه دیگر برای شبکه جادویی. اینها برای عملکرد برنامه سیسکو مطابقت دقیقی ندارند. با این حال ، بسیاری از این گزینه ها شامل ویژگی هایی هستند که Network Magic در اختیارشان نبود ، بنابراین ممکن است در نهایت آنها را بیشتر از نرم افزار معتبر مدیریت شبکه خود قرار دهید..

1. مجموعه ابزار مهندس SolarWinds (آزمایشی رایگان)

مجموعه ابزار مهندسین SolarWinds

مجموعه ابزار مهندس SolarWinds مجموعه ای از ابزارهایی است که در مجموع از عملکرد نسخه حرفه ای شبکه جادوگری فراتر می رود. در داخل بسته بندی ، گروهی از ابزارها را پیدا می کنید که شبکه شما را کشف کرده و کلیه تجهیزات آن را ثبت می کنند. اینها هستند اسکنر بندر, Switch Port Mapper, ابزار رفت و برگشت SNMP ، یک مرورگر شبکه IP ، a کشف آدرس MAC ابزار ، و پینگ رفتگر ابزار.

برای نظارت بر شبکه می توانید از ماژول های موجود در Toolset استفاده کنید. شما داده های عملکرد در زمان واقعی را از مجموعه ابزار دریافت می کنید مانیتور زمان پاسخگویی, مانیتور حافظه, مانیتور پردازنده, مانیتور رابط, و TraceRoute امکانات.

اگر امیدوار بودید که از Network Magic برای عیب یابی و تحلیل عملکرد استفاده کنید ، به برنامه ابزار علاقه مند خواهید شد WAN قاتل. این ابزار باعث ایجاد ترافیک می شود تا بتوانید قبل از اضافه کردن تقاضای واقعی واقعی ، شبکه خود را آزمایش کرده و تنگناها را چک کنید.

این ابزار دارای چندین ویژگی است که به شما کمک می کند امنیت شبکه های خود را تقویت کنید. اینها شامل یک رمزگشایی رمز عبور روتر ابزار SNMP Brute Force Attack تستر ، و حمله فرهنگ لغت SNMP ابزار همچنین می توانید از طریق پیکربندی بهتر و مدیریت پرونده پرونده ، تشخیص مزاحمان را محکم تر کنید.

این بسته شامل بیش از 60 ابزار است و یک سیستم جامع مدیریت شبکه ایجاد می کند. برخی از ویژگی های اضافی که شما با مدیریت شبکه به آنها دسترسی ندارید شامل آدرس IP ، DHCP و مدیریت DNS است. این ابزارها a ماشین حساب زیر شبکه, مانیتور دامنه DHCP, آ آنالایزر سازه DNS, آ حسابرسی DNS ابزار و یک مدیر آدرس IP. می توانید مجموعه ابزار مهندس را در یک بارگیری کنید محاکمه رایگان 14 روزه.

مجموعه ابزار مهندس SolarWinds یک محاکمه رایگان 14 روزه از SolarWinds.com را بارگیری کنید

2. مانیتور شبکه Paessler PRTG (امتحان رایگان)

7 بهترین گزینه جادویی شبکه

مانیتور شبکه Paessler PRTG بسته نظارت زیرساختی است فعالیت ها را دنبال می کند دستگاه های شبکه, پیوندهای شبکه, و سرورها. عملکرد وب سایتها, برنامه های کاربردی, و مجازی سازی تحت پوشش این نرم افزار است و حتی می تواند به آن دسترسی پیدا کند خدمات ابری و سایتهای از راه دور.

می توانید نرم افزار PRTG Network Monitor را در محل نصب کرده یا به عنوان سرویس ابری به آن دسترسی داشته باشید. اگر نسخه آنلاین را انتخاب می کنید ، هنوز هم باید کلکتور را بر روی سیستم داخلی خود نصب کنید. نصب نرم افزار پنجره ها سیستم های.

وقتی برای اولین بار نرم افزار PRTG نصب شده را راه اندازی می کنید نقشه تمام زیرساخت های خود را. این پایه اولیه برقرار می شود موجودی از تمام تجهیزات شما همچنین یک لیست از همه نرم افزارهای شما ایجاد می کند. طرح سیستم خود را می توانید در a مشاهده کنید نقشه شبکه. سپس مانیتور به طور مداوم اجرا می شود و فعالیت شبکه و سلامت همه دستگاه های متصل به سیستم را ردیابی می کند. روند نظارت شامل سه روش است.

مانیتور دستگاه از آن استفاده می کند SNMP, که از یک سیستم پیام رسانی استاندارد صنعتی برای بررسی تمام تجهیزات متصل به شبکه استفاده می کند. آ پوزه بسته ترافیک زمان واقعی در شبکه را ضبط می کند تا دقت نظارت بر فعالیت را افزایش دهد. این فقط عناوین بسته هایی را که برای حفظ حریم خصوصی داده ها در شبکه حرکت می کنند ، کپی می کند. سیستم های پیام رسان ترافیک شبکه همچنین توسط PRTG برای بدست آوردن دید عمیق تر در مورد عملکرد شبکه ، به کار گرفته شده است. این سیستم ها شامل NetFlow, IPFIX, jFlow, و sFlow, که توسط روترها و سوئیچ ها برای گزارش وضعیت و فعالیت ها استفاده می شوند.

بررسی های ثابت انجام شده توسط PRTG باعث ایجاد هشدارهایی می شود که از مشکلات وضعیت ، فعالیت غیرمعمول و شرایط بحرانی ناشی می شود. اگر تجهیزات جدیدی به شبکه وصل می شوند ، به شما اطلاع داده می شود و همچنین می توانید فعالیت غیرمعمول را مشاهده کنید ، بنابراین از این مانیتور می توان برای تشخیص نفوذ استفاده کرد. فعالیت شبکه می تواند توسط فیلتر شود آدرس آی پی, توسط آدرس MAC, توسط شماره درگاه, یا توسط کاربرد. همه این تشخیص ها به سایت های از راه دور گسترش می یابد و همچنین شامل شبکه های بی سیم نیز می شود.

اگرچه نرم افزار مانیتورینگ روی ویندوز نصب شده است ، اما قادر به تعامل با تجهیزات سیستم عامل های دیگر است. سیستم PRTG Paessler در طیف وسیعی از طرح ها با قیمت گذاری بر اساس تعداد موجود است سنسورها که شما مستقر سنسور یک وضعیت کنترل شده است. نرم افزار است رایگان برای استفاده تا 100 حسگر Paessler ارائه می دهد یک محاکمه رایگان 30 روزه برای پیاده سازی های بزرگتر.

انتخاب سردبیر

Paessler PRTG Network Monitor جایگزین شماره 1 ما برای جادوی شبکه قطع شده است

دانلود: بارگیری آزمایشی 30 روزه رایگان

سایت رسمی: www.Paessler.com

سیستم عامل: ویندوز (اما با تجهیزات موجود در سیستم عامل های دیگر در تعامل است)

3. Atera (دادگاه رایگان)

7 بهترین گزینه جادویی شبکه

آترا یک بسته نرم افزاری است که برای کمک به آن طراحی شده است ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده (MSP). پلت فرم آنلاین شامل تمام ابزارهایی است که یک MSP از جمله ابزارهای تکنسین برای دسترسی به شبکه ها و سرورها در سایت های مشتری و سیستم هایی که مدیران MSP برای اجرای آن نیاز دارند ، شامل می شود. ابزارهای تکنسین به عنوان "نظارت و مدیریت از راه دورسیستم (RMM). این بسته عملکرد بسیار بیشتری نسبت به Network Magic دارد و قادر به نظارت همزمان چندین شبکه است.

قالب مبتنی بر ابر Atera تمام زمان پردازش سرور و فضای ذخیره سازی مورد نیاز برای بهره برداری از MSP را به همراه نرم افزار در اختیار شما قرار می دهد. MSP با استفاده از این سرویس نیازی به نصب هیچ نرم افزاری در سایت خود ندارد و با استفاده از Atera می تواند بدون سرمایه گذاری در هیچ زیرساختی بتواند تجارت راه اندازی کند. به این دلیل, Atera بسته بندی بسیار خوبی است که برای MSP های کوچک جذاب است, تکنسین های مستقل و استارتاپ های مستقل.

هزینه نرم افزار بطور مستقیم به مشتری مقدماتی پرداخت نمی شود. درعوض ، مشاغل فقط از سیستم عامل استفاده می کنند هزینه اشتراک ماهانه را پرداخت کنید برای هر تکنسین مدل اشتراک باعث می شود Atera بسیار مقیاس پذیر باشد. از آنجا که MSP مشتری های جدیدی را بدست می آورد و تکنسین های بیشتری را به دست می آورد ، فقط باید تعداد اشتراک های خود را افزایش دهد.

بسته Atera شامل بسیاری از کارکردهایی است که شبکه Magic می توانست انجام دهد. به طور خودکار یک شبکه را اسکن می کند همه دستگاه های متصل را کشف می کند. این نرم افزار از اطلاعات جمع آوری شده از این فرآیند برای جمع آوری موجودی تجهیزات ، جزئیات و ساخت مدل و هر دستگاه و نسخه های سیستم عامل یا سیستم عامل آن استفاده می کند. روند کشف شبکه پیوسته است و هرگونه تغییر در موجودی سخت افزار را در سایت مشتری مشاهده می کند.

فراتر از این توابع معادل شبکه جادویی ، Atera می تواند یک موجودی نرم افزاری را در اختیار بگیرد و همچنین تکه ها و به روز رسانی ها را بصورت خودکار منتشر کند. Atera این امکان را به تکنسین های از راه دور می دهد که بتوانند سرورها و شبکه ها را با نظارت بر تمام فعالیت ها ، بررسی وضعیت عملکرد و تجهیزات و بررسی وضعیت های تجهیزات و مداخله در هنگام بروز مشکلات ، کنترل کنند. بهترین روش برای ارزیابی Atera دسترسی به محاکمه رایگان 30 روزه.

آزمایشی 30 روزه AteraStart رایگان

4- مدیر صفحه اصلی

مدیر صفحه اصلی

مدیر صفحه اصلی توسط SingleClick Systems تولید شده است. این شرکت نرم افزار خود را در وب سایت خود عرضه نمی کند ، اما می توانید آن را از طریق CNet بارگیری کنید.

رابط کاربری بسیار کاربر پسند است و شما از ویژگی های مدیریت حرفه ای شبکه دیگری که با هدف مشاغل برخوردار هستند احساس ناراحتی نخواهید کرد. این بسته با توجه به کاربران خانگی طراحی شده است.

یک ویژگی کشف شبکه به طور خودکار شبکه شما را نقشه برداری می کند و نظارت بر تجهیزات اضافی یا حذف شده را کنترل می کند. ویژگی عالی این سیستم این است که می تواند سایر دستگاه های دارای قابلیت اتصال wifi را ردیابی کرده و مستقیماً در یک شبکه ad hoc به آنها وصل شوید به جای اتصال از طریق روتر. اگر این نرم افزار را روی لپ تاپ خود نصب کنید ، می توانید از هر شبکه ای که به آن متصل هستید ، مانند یک کانون وای فای عمومی در یک کافه ، اطلاعاتی بدست آورید..

خدمات این بسته شامل می شود گزارش موجودی نرم افزار برای هر دستگاه و شامل بررسی دقیق فایروال نصب شده در هر دستگاه است در شبکه خود شما می توانید دستگاه های کشف شده را تغییر نام دهید یا آنها را از شبکه بیرون بیاورید. بعد از اینکه تمام گره های شبکه خود را به حساب آوردید ، می توانید سیستم را تنظیم کنید تا دستگاه های جدید را مسدود کند ، بنابراین مانع از نفوذ وسایل ناخواسته می شوید. این یک ویژگی عالی برای کسانی است که در همسایگی نزدیک با همسایگان زندگی می کنند و ممکن است رمز وای فای شما را در دست بگیرند و از اینترنت شما به صورت رایگان استفاده کنند.

مدیر HomeNet شامل یک پنجره هشدار است که گزارش می دهد خرابی های وضعیت در هر دستگاهی در شبکه شما شما می توانید شرایط اضطراری را به عنوان پیام های پاپ آپ و همچنین حضور در پرونده وضعیت به آنها اطلاع دهید.

متأسفانه ، HomeNet Manager فقط در ویندوز کار می کند ، اما می تواند کامپیوترها را با سایر سیستم عامل ها هنگام اتصال به همان شبکه تشخیص دهد.

5. اسکنر IP Spiceworks

اسکنر IP Spiceworks

Spiceworks IP Scanner یک سرویس مبتنی بر ابر است ، اما نیاز به یک برنامه کوچک برای بارگیری روی رایانه شما. استفاده از این سیستم رایگان است و این به شما می دهد کشف اساسی شبکه و توابع موجودی دستگاه که از Magic Magic لذت برده اید. این سیستم با آن کار خواهد کرد ویندوز ، macOS ، و اوبونتو و دبیان لینوکس. داشبورد سیستم از طریق مرورگر وب معمولی شما قابل دسترسی است.

IP Scanner به طور خودکار تمام دستگاههای متصل به شبکه شما را ردیابی می کند و در هر دستگاه از جمله آدرس IP ، آدرس MAC ، نام میزبان ، سازنده ، سیستم عامل ، توضیحات و لیستی از درگاه های بازشویی موجودی می کند..

برنامه کوچکی که برای بدست آوردن این ابزار بارگیری می کنید ، اطلاعات مربوط به شبکه شما را جمع آوری کرده و آن را در ابر بارگذاری می کند. ارتباطات بین عامل موجود در رایانه شما و سرور Spiceworks رمزگذاری می شود, هم در انتقال و هم در حالت استراحت روی سرور. برای دیدن اطلاعات در شبکه خود باید از یک کلید دسترسی ویژه استفاده کنید. این امر مانع از دسترسی اشخاص ثالث در شبکه شما می شود. این برنامه همیشه اجرا نمی شود ، بلکه در عوض ، شبکه شما را در صورت تقاضا مستند می کند.

رابط اجازه می دهد تا لیست دستگاه های متصل را فیلتر و مرتب کنید. همچنین می توانید گزارش وضعیت را به پرونده CSV برای وارد کردن به صفحه گسترده صادر کنید.

برای یک ابزار عمیق تر ، می توانید Inventory Spiceworks را امتحان کنید ، که این هم یک سیستم مبتنی بر ابر رایگان. این سیستم احتمالاً برای مشاغل کوچک مناسب تر است زیرا فعالیتهای کاربر و تمام نرم افزاری را که در دستگاههای موجود در شبکه شما در موجودی خود دارد ردیابی می کند. Spiceworks Inventory می تواند به طور دوره ای برنامه ریزی شود ، و به شما امکان نظارت نزدیک شبکه زنده را می دهد.

موجودی Spiceworks روی ابر اجرا می شود اما به یک برنامه برای بارگیری در رایانه شما نیاز دارد. این برنامه فقط بر روی سیستم عامل ویندوز اجرا می شود. با این حال ، این دستگاه می تواند دستگاه های مکینتاش و لینوکس را نیز ردیابی کند.

6. اسکنر شبکه

اسکنر شبکه

اسکنر شبکه توسط Lizard Systems شباهت زیادی به Network Magic دارد. کاربران خانگی می توانند این نرم افزار را به صورت رایگان در اختیار داشته باشند و مشاغل می توانند مجوز با 79.95 دلار دریافت کنند. این ابزار برای جمع آوری داده ها نیازی به امتیاز سرپرست ندارد ، بنابراین هر کاربر متصل به هر شبکه می تواند اسکن را اجرا کند و گزارش دریافت کند. اگرچه ممکن است این یک خطر امنیتی به نظر برسد ، به خاطر داشته باشید که کاربر مجبور است این نرم افزار را روی رایانه خود نصب کند و دستورات موجود در این نرم افزار اجازه تغییر تنظیم شبکه را نمی دهد. این ابزار فقط اطلاعات را می دهد - تنظیمات شبکه را کنترل نمی کند.

این ابزار مدیریت شبکه شبکه شما را اسکن می کند و همه دستگاه ها را کشف می کند. گزارشی از آدرس ها و وضعیت های هر دستگاه دریافت می کنید. اسکن پوشه های به اشتراک گذاشته شده را در شبکه لیست می کند ، بنابراین می توانید پیگیری کنید که رایانه ها چه فایلهایی را در دسترس دیگران قرار داده اند. برای تعداد آدرس های IP که این ابزار قادر به کنار آمدن است هیچ محدودیتی وجود ندارد. می توانید گزارش را در طیف وسیعی از آدرس های IP یا فقط یک دستگاه محدود کنید. تمرکز اسکن بر روی یک نوع دستگاه نیز ممکن است.

اسکن پورت های مربوط به هر دستگاه را بررسی می کند و ارزیابی می کند که آیا این دستگاه روشن است یا اینکه کاربر مشخص شده به آن دسترسی دارد. شما نمی توانید آن حقوق دسترسی را از طریق رابط تغییر دهید. با این حال ، اطلاعات موجود در نتایج اسکن به هر کاربر می دهد که آیا می تواند به یک منبع خاص مانند ذخیره سازی متصل به شبکه وصل شود یا خیر.

نتایج گزارش را می توان فیلتر و مرتب کرد و می توانید داده ها را به قالب های HTML ، TXT یا XML صادر کنید. شبکه اسکنر به طور خاص با شناسایی دستگاه ها و منابع مشترک در شبکه نگران است, از جمله فهرست کردن تمام پوشه های مشترک در سیستم شما. درمورد وضعیت سخت افزاری هیچ هشداری به شما نمی دهد و شما یک موجودی نرم افزاری از آن دریافت نمی کنید.

این نرم افزار فقط برای ویندوز در دسترس است.

7. Axence NetTools

Axence NetToolsAxence بسته ای از ده ابزار شبکه تولید کرده است آزاد هستند. رابط کاربری این بسته به زبانهای انگلیسی ، آلمانی ، لهستانی و اسپانیایی موجود است. متأسفانه ، این ابزارها فقط در ویندوز اجرا می شوند.

ابزاری که بیشتر شبیه Network Magic است اسکنر شبکه ، پورت و سرویس. این ویژگی قابلیت autodiscovery برای بررسی همه دستگاه های متصل به شبکه شما را دارد. این سرویس های در حال اجرا در هر دستگاه را بررسی می کند و تأیید می کند که هر کدام به درستی کار می کنند. نمونه هایی از سرویس هایی که سیستم به دنبال آن است خدمات HTTP ، POP3 و SQL است. در کلیه ابزارها 50 سرویس مختلف مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

ابزار دیگری در پکیج که قابلیت شبکه Network Magic را آینه می بخشد ، است نتستات, که لیستی از تمام پورتهای باز در دستگاههای متصل به شبکه شما و فعالیت در هر کدام را نشان می دهد. اطلاعات محلی جزئیات پیکربندی هر دستگاه را لیست می کند. نتچک ویژگی های بدنی شبکه شما ، مانند کیفیت سیم کشی را آزمایش می کند. ابزار مفید دیگری است تستر پهنای باند.

بسته نیز شامل می شود شبکه نت. با این کار سرورهای موجود در شبکه خود از جمله سرورهای پست الکترونیکی بررسی می شود. گزارشی که توسط این ابزار تولید شده است فعالیتهای مربوط به طیف وسیعی از درگاهها و میزان از دست دادن بسته را نشان می دهد. این ابزار همچنین در هر ده دقیقه ورودی های DNS را برای سرورهای میزبان شما بررسی می کند.

آ وینتول این ابزار بر روی پرونده های رویدادهای هر دستگاه ویندوز در شبکه بررسی می کند ، و درمورد مشکلات عملکرد مربوط به CPU ، دیسک ، تعویض صفحه و استفاده از حافظه گزارش می دهد..

یک ... وجود دارد مرورگر SNMP, با استفاده از استاندارد نظارت بر شبکه SNMP ، وضعیت هر دستگاه را پرس و جو می کند.

دنباله دار ابزاری عالی است که در بسیاری از سیستم عامل ها موجود است و Axence نسخه خاص خود را ایجاد کرده است. این ابزار مکان هر آدرس IP مشخصی را ردیابی می کند و گزارش عملکرد اینترنت بین شما و آن آدرس را گزارش می کند. آ جستجو تابع به شما امکان می دهد تا از DNS و WHOIS اطلاعات مربوط به هر آدرس داده شده را پرس و جو کنید.

نظارت بر کودک

پنج سیستم نظارت بر شبکه ذکر شده در این بررسی عملکردهای شبکه شبکه Magic Magic را مطابقت داده یا از آنها فراتر رفته است. با این حال ، اگر شما به طور خاص Network Magic را انتخاب کرده اید تا عکس های مربوط به فعالیت رایانه را در شبکه خود بدست آورید تا فرزندانتان از طریق اینترنت انجام دهند ، پس این گزینه های جدید به شما کمک نمی کنند.

به سادگی دریافت گزارش های استفاده از پهنای باند و گرفتن عکس از رایانه ها در شبکه خانگی شما احتمالاً چنین است روش اشتباه برای کنترل دسترسی به اینترنت کودکان. سیستم های بهتری برای تحمیل کنترل والدین وجود دارد. بهتر است فرزندان خود را از دسترسی به انواع خاصی از سایتها ممانعت کنید که از سیستمی استفاده کنند که امکان دسترسی به آنها را فراهم می کند اما از فعالیت های خود گزارش می دهند. از این نظر ، شبکه جادو خیلی خیلی دیر ارائه کرده است.

نرم افزار کنترل والدین روشی عادلانه تر برای کنترل فعالیت های کودکان در اینترنت است. خیلی بهتر است به جای سرزنش یا شرم از آن جلوگیری کنیم. اگر به طور خاص به دنبال جایگزینی Network Magic هستید که به شما اطلاع می دهد فرزندانتان در اینترنت چه ارتباطی دارند ، این سیستم های پیشگیری راه حل های بهتری نسبت به استراتژی فعلی شما ارائه می دهند..

 • پرستار بچه پرستار
 • کودکان امن Kaspersky
 • کوستودیو
 • ویتیگو
 • KidLogger

نرم افزار کنترل والدین از زمان تصرف امکانات صفحه ضبط شبکه Magic Magic به درازا کشیده است. این پنج گزینه امنیت بسیار بهتری را برای فرزندان خود فراهم می کند در اینترنت و شامل ویژگی هایی از قبیل گزارش تماس ، کنترل های رسانه های اجتماعی و محافظت از حمله سایبری.

وداع ، جادوی شبکه

اگر سالهاست از شبکه Magic استفاده می کنید ، احتمالاً تمایلی به ترک آن ندارید. اعتراف کن, سالهاست با شبکه جادو مشکل دارید. حتی قبل از بی اعتبار شدن نرم افزار توسط سیسکو سیستم ، همانطور که باید انجام می داد متوقف شد. بسیار عالی است که یک نرم افزار رایگان را از یک ارائه دهنده قابل اعتماد پیدا کنید و هر کاری را که می خواهید انجام می دهد. با این حال ، صنعت شبکه ، از جمله سیستم های سیسکو ، پیشرفت کرده است و شما نیز باید این کار را انجام دهید.

هر کدام از ویژگی های شبکه Magic را بیشتر از همه دوست داشته باشید ، احتمال دارد که بتوانید از یکی از پنج گزینه دیگر ما ، آن تسهیلات را دریافت کنید ، و این سرویس در واقع بهتر از تجربه شما با Network Magic خواهد بود..

وقت آن است که Network Magic را حذف کرده و آن را جایگزین کنید. پنج گزینه دیگر در لیست ما حتی بهتر است. هر کدام را انتخاب کنید ، به زودی آن را بیشتر از شبکه جادویی دوست خواهید داشت.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 5 =

Adblock
detector