7 بهترین نرم افزار فایروال شبکه

7 بهترین نرم افزار فایروال شبکه

نرم افزار فایروال شبکه برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به یک شبکه خصوصی یکپارچه است. فایروال تصمیم می گیرد که آیا یک اتصال مجاز است یا مسدود شده است. هدف شماره یک فایروال مسدود کردن ترافیک مخرب از ورود به شبکه است.

وقت برای خواندن کل پست نیست؟ اینجا استلیست ur از هفت نرم افزار بهترین فایروال شبکه: 

  1. مدیر رویداد امنیتی SolarWinds (دادگاه رایگان) یک راه حل SIEM با مدیریت فایروال در زمان واقعی و مدیریت خودکار تغییر.
  2. Zscaler Cloud Firewall فایروال نسل بعدی مبتنی بر ابر که دارای بازرسی SSL ، سیاست های فایروال گرانول و نظارت در زمان واقعی است.
  3. دیوار آتش Barracuda CloudGen فایروال مبتنی بر ابر که با نظارت بر فعالیت شبکه و متعادل کردن بار VPN ، می تواند تهدیدات روز صفر را تشخیص دهد.
  4. کنترل GFI لونگارد کریو فایروال شبکه با یک سیستم پیشگیری از نفوذ ، بازرسی عمیق بسته ها ، خط مشی های تنظیم ترافیک و گزارش های استفاده.
  5. pFSense فایروال منبع باز که می تواند بر روی هر سخت افزاری نصب شود و از یک رابط کاربری گرافیکی مبتنی بر وب همراه با افزودنی ها تهیه شود.
  6. IPFire فایروال منبع باز با یک سیستم جلوگیری از تهاجم ، هشدارها ، بازرسی بسته های حالت دار و افزودنی ها.
  7. فایروال SophosXG فایروال نسل بعدی با داشبورد ، پاسخ تهدید خودکار ، ماسهبازی و بازرسی SSL.

تفاوت بین فایروال مصرف کننده و فایروال شرکت چیست?

فایروال های مصرف کننده برای محافظت از دستگاه های منفرد و استفاده از فیلتر محتوا / بسته ها برای جلوگیری از حملات سایبری اساسی ، برای کاربران خانگی طراحی شده است. فایروال های سازمانی از فیلتر بسته ای استفاده می کنند اما همچنین از ویژگی های پیشرفته تری مانند بازرسی SSL ، هوش تهدید و قابلیت های ضد ویروس استفاده می کنند..

این سکوها مقیاس پذیرتر هستند و برای جلوگیری از حملات پیشرفته تر طراحی شده اند. به عنوان مثال ، بسیاری از فایروال های شرکت از بازرسی SSL استفاده می کنند تا حملات رمزگذاری شده پیشرفته تری را که مهاجمان حیله گر از آن استفاده می کنند ، برای دفاع از دفاع های پیشرفته کمتر استفاده کنند..

تفاوت بین فایروال های شبکه و فایروال های برنامه وب سایت چیست?

فایروال های شبکه دسترسی به شبکه شما را کنترل می کنند تا از ترافیک ناخواسته جلوگیری کنند. فایروال های برنامه وب سایت (WAF) از حمله به وب سایت ها و برنامه ها جلوگیری می کند. WAF ها در درجه اول از حملات تزریق SQL ، حملات لایه برنامه و بدافزارهایی که سرویس های آنلاین را به خطر می اندازند جلوگیری می کند.

7 بهترین نرم افزار فایروال شبکه

1. مدیر رویداد امنیتی SolarWinds (دادگاه رایگان)

7 بهترین نرم افزار فایروال شبکه

SolarWinds مدیر رویداد امنیتی یک راه حل مدیریت SIEM و فایروال است. با مدیر رویداد امنیتی SolarWinds تو می توانی دیوار آتش خود را کنترل کنید و رویدادهای امنیتی در زمان واقعی. این نرم افزار فعالیت مشکوکی مانند اسکن پورت یا هنگامی که فایروال دستگاه را مسدود می کند را تشخیص می دهد. این پلتفرم بر اساس قوانین فایروال کار می کند ، که خارج از جعبه است اما می تواند سفارشی سازی شود.

برای کشف فعالیت مشکوک ، کاربر دارای فیلترهای سیستم سفارشی است که کنترل آنچه رویدادها و دستگاههای فایروال روی صفحه نمایش داده می شود را کنترل می کند. هنگامی که سیستم یک تهدید را تشخیص می دهد ، کاربر مدیریت تغییر خودکار را برای تغییر پیکربندی به صورت خودکار در سراسر شبکه دارد. تغییر مدیریت به محض شناسایی آسیب پذیری ها را خاموش می کند.

گزارش ها به شما امکان می دهند وقایع امنیتی را با جزئیات بیشتری ضبط کنید. صدها گزارش پیش فرض مختلف وجود دارد که مطابق با مقررات از جمله هستند HIPAA, FISMA, PCI DSS, SOX, ISO, دیسا, STIG ها, فرپا, NERC CIP, GLBA, GPG13, و بیشتر.

SolarWinds مدیر رویداد امنیتی برای شرکتهایی که می خواهند یک راه حل ساده و مطمئن SIEM و مدیریت فایروال داشته باشند توصیه می شود. این برنامه با 4665 دلار (3540 پوند) شروع می شود. می توانید بارگیری کنید محاکمه رایگان 30 روزه.

SolarWinds Security Event Manager دانلود آزمایشی 30 روزه رایگان

2. Zscaler فایروال ابر 

7 بهترین نرم افزار فایروال شبکه

Zscaler فایروال ابر یک راه حل فایروال نسل بعدی مستقر در ابر است که می تواند بررسی ترافیک HTTP / HTTPS. Zscaler Cloud Firewall از طریق کاربر مسیریابی ترافیک به فایروال ابر که در آن مورد بازرسی است کار می کند. همچنین یک بازرسی SSL وجود دارد ، بنابراین می توانید مهاجمی را که سعی در ورود به شبکه از طریق ترافیک رمزگذاری شده دارند ، بدست آورید.

کاربر می تواند نظارت بر وقایع امنیتی در زمان واقعی. می توانید ترافیک برنامه را به داخل شکسته کنید کاربران, مکانها, بنادر, و پروتکل ها. همچنین بازرسی عمیق بسته برای بسته هایی از جمله FTP ، DNS و TDS وجود دارد.

برای کنترل اینکه چه ترافیکی وارد شبکه می شود ، وجود دارد سیاست های فایروال گرانول, که براساس کاربر ، مکان ، برنامه ، گروه و بخش تغییر می کند. به عنوان مثال ، می توانید شبکه را پیکربندی کنید تا فقط ترافیک HTTP / HTTPS برای کاربران مهمان Wifi امکان پذیر باشد.

Zscaler Cloud Firewall برای سازمان هایی که به فایروالنی نیاز دارند بسیار کم هزینه است و استقرار آن بسیار آسان است. برای مشاهده اطلاعات قیمت گذاری برای Zscaler Cloud Firewall شما باید مستقیماً با شرکت تماس بگیرید می توانید نسخه آزمایشی را درخواست کنید.

3. Barracuda CloudGen فایروال

7 بهترین نرم افزار فایروال شبکه

دیوار آتش Barracuda CloudGen یک فایروال مبتنی بر ابر است با تعادل بار VPN و قابلیت های پیشرفته محافظت از تهدید. محافظت از تهدید پیشرفته Barracuda (ATP) پیوندها و پرونده های دریافتی را برای شناسایی رفتارهای مخرب و بدافزار اسکن می کند.

این نرم افزار قادر به شناسایی و شناخته شده است تهدیدات صفر روز با یک سیستم تشخیص و پیشگیری از نفوذ. این سیستم از یک بخش مبتنی بر امضا برای اسکن تهدیدات در زمان واقعی ، از جمله استفاده می کند DoS, DDoS, تزریق SQL, ویروس ها, و جاسوسی.

شما می توانید ابزار را از طریق مدیریت کنید Barracuda NextGen Admin, که نمای کلی از فعالیت شبکه را در اختیار شما قرار می دهد. در اینجا می توانید مشاهده کنید نقشه وضعیت, نقشه های جغرافیایی, به روزرسانی های پیکربندی, به روزرسانی های پرونده, جلسات, مجوزهای شناور, مجموعه آمار, نسخه های اسکنر, و بیشتر.

دیوار آتش Barracuda CloudGen ایده آل برای شرکت هایی که به دنبال محافظت از سایت های متعدد در برابر تهدیدات پیشرفته و جدید هستند. فایروال در محل یا در ابر موجود است. می توانید در وب سایت آنها درخواست ارزیابی کنید.

4. کنترل GFI Languard Kerio

7 بهترین نرم افزار فایروال شبکه

کنترل GFI لونگارد کریو یک فایروال شبکه با بازرسی بسته عمیق. کنترل GFI لونگارد کریو پشتیبانی می کند IPv4 و IPv6 و دارای سیستم پیشگیری از نفوذ برای نگه داشتن مهاجمان. همچنین یک آنتی ویروس دروازه پیشرفته وجود دارد که ترافیک وب و FTP را اسکن می کند تا تهدیداتی مانند ویروس ها ، تروجان ها و نرم افزارهای جاسوسی را متوقف کند. بروزرسانی های آنتی ویروس به طور خودکار به طوری که آماده است تا آخرین تهدیدها را مسدود کند.

فایروال بسیار قابل تنظیم است و کاربر می تواند پیکربندی سیاست های ترافیک برای کنترل اینکه کدام اتصالات مجاز به تعامل با شبکه هستند. سیاست های راهنمایی و رانندگی را می توان تنظیم کرد که تأثیر بگذارد URL های خاص, انواع ترافیک, برنامه های کاربردی, انواع محتوا, و بیشتر.

برای جلوگیری از گم شدن هر چیز مهمی, کنترل GFI لونگارد کریو گزارش استفاده دارد. گزارش های استفاده اجازه به تو فعالیت کاربر را مشاهده کنید و نظارت بر آنچه کارمندان سایت بازدید می کنند و اصطلاحات جستجوی مورد استفاده در وب سایت ها شما می توانید گزارش ها را به صورت دوره ای تنظیم کنید تا بتوانید به طور مرتب در مورد فعالیت کاربر بررسی کنید. همچنین اطلاعیه های iOS و Android برای اطلاع از وقایع امنیتی وجود دارد.

طیف وسیعی از گزینه های قیمت گذاری در دسترس است GFI Languard KerioControl؛ از جمله استارت ، کوچک ، متوسط ​​و بزرگ. KerioControl Starter برای هر کاربر 32 دلار (25.05 £) هزینه دارد و از 10-19 کاربر پشتیبانی می کند. نسخه کوچک برای هر کاربر برای 20-49 کاربر 31 دلار (24.27 پوند) هزینه دارد ، Medium برای 50-249 کاربر برای هر کاربر 30 دلار (23.48 £) هزینه دارد و نسخه بزرگ برای هر کاربر برای 250-2999 کاربر 28 دلار (21.92 پوند) هزینه دارد. می توانید نسخه آزمایشی 30 روزه رایگان را بارگیری کنید.

5. pFSense

7 بهترین نرم افزار فایروال شبکه

PFSense هست یک فایروال منبع باز محصولی که می تواند از طریق پیکربندی شود رابط کاربری مبتنی بر وب. PfSense قابل نصب بر روی هر سخت افزاری است که این امکان را می دهد تا با نیازهای سازمانها از هر اندازه سازگار باشد. از طریق رابط کاربری گرافیکی می توانید داده ها را مشاهده کنید ترافیک, رابط ها, و دروازه ها برای مدیریت شبکه خود یک ویژگی گزارشگری نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید نگاهی دقیق تر به استفاده از منابع بیندازید.

یکی از دلایل pFSense بسته های آن بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. بسته هایی مانند ماهی مرکب, pfBlockerNG, SquidGuard, Darkstat و خرخر ویژگی ها و عملکردهای اضافی را به برنامه اضافه کنید.

به عنوان مثال ، pfBlockerNG ترافیک ورودی و خروجی را مسدود می کند بر اساس آدرس IP و نام دامنه همچنین می توانید از pfBlockerNG برای پیاده سازی استفاده کنید لیست سیاه IP و DNS برای جلوگیری از اتصال کاربران مشکوک به سایت شما.

اگر به دنبال یک راه حل فایروال کم مصرف و کم هزینه هستید که پیکربندی آن آسان است pFSense محصولی است که ارزش در نظر گرفتن دارد می توانید Community Community Edition را بارگیری کنید pFSense به صورت رایگان (همچنین می توانید پشتیبانی اضافی را نیز از آن خریداری کنید NetGate اگر به کمک بیشتری نیاز دارید) دانلود pFSense رایگان.

6. IPFire

7 بهترین نرم افزار فایروال شبکه

IPFire هست یک فایروال منبع باز برای لینوکس. فایروال ترکیبی از تنظیمات QoS و امنیتی است تا شبکه شما بتواند ضمن حفظ عملکرد بالا ، ایمن بماند. برای شناسایی تهدیدات نرم افزار از آن استفاده می کند سیستم پیشگیری از نفوذ که می تواند تهدیدات آنلاین مانند حملات DoS را شناسایی و مسدود کند. سیستم هنگام حمله به شما هشدار می دهد و حمله را بطور خودکار مسدود می کند.

کاربر همچنین می تواند بستر را پیکربندی کند حملات DOS را در فایروال فیلتر کنید به طوری که آنها بر عملکرد شبکه تأثیر نگذارند. IPFire همچنین استفاده می کند بازرسی بسته رسمی برای فیلتر کردن بسته ها برای محتوای مخرب. کاربر همچنین می تواند تنظیمات و خط مشی های امنیتی سفارشی ایجاد کند تا مشخص کند کدام اتصالات اجازه می دهد.

این ابزار همچنین به طور مرتب به روز می شود تا بتواند در برابر آخرین تهدیدها دفاع کند. گزارش های گرافیکی نمای کاملی از شبکه را در اختیار کاربر قرار می دهد. علاوه بر این ، طیف وسیعی از مواد افزودنی که کاربر را قادر می سازد از آن استفاده کند IPFire به عنوان نقطه دسترسی بی سیم, ابزار مدیریت سلامت, یا راه حل پشتیبان.

IPFire راه حلی برای شرکت هایی است که می خواهند بدون حمله به عملکرد شبکه ، از حملات سایبری محافظت کنند. با توجه به اینکه این برنامه به صورت رایگان قابل بارگیری است ، از SME نیز پشتیبانی می شود. می توانید این بستر را به صورت رایگان بارگیری کنید.

7. فایروال Sophos XG

7 بهترین نرم افزار فایروال شبکه

فایروال Sophos XG فایروال نسل بعدی است که می تواند کشف ترافیک مشکوک و تهدیدهای پیشرفته این ابزار از ترکیبی از یادگیری عمیق و یک سیستم پیشگیری از نفوذ برای شناسایی تهدیدات جدید استفاده می کند.

پس از کشف یک مشکل, فایروال Sophos XG با استفاده از پاسخ تهدید خودکار برای پاسخگویی خودکار و جداسازی سیستم مصالحه. ماسهبازی ماسه ای طوفان ماسه ای به قرنطینه تهدید و جلوگیری از انتشار آن کمک می کند.

برای شناسایی تهدیدات پنهان در ترافیک رمزگذاری شده, فایروال Sophos XG استفاده می کند بازرسی SSL. بازرسی SSL این برنامه را برای مقابله با حملات رمزگذاری شده که به طور فزاینده ای رایج شده اند ، ایده آل می کند.

این برنامه همچنین دارای داشبورد است که کاربر می تواند آن را مشاهده کند نمای کلی سیستم ها, حملات شبکه, ترافیک, بینش کاربر و دستگاه, و پیام های هشدار دهنده. تجسم و نمودار به شما امکان می دهد وقایع امنیتی را با یک نگاه مشاهده کنید. به عنوان مثال ، می توانید نمودار فعالیت وب را مشاهده کنید تا هرگونه نوسان غیرمعمول در ترافیک را مشاهده کنید.

Sophos XG Firewall iیک انتخاب عالی برای سازمان ها در جستجوی راه حل پیشرفته فایروال است که می تواند حملات رمزگذاری شده را تشخیص دهد. امکاناتی مانند یادگیری عمیق و بازرسی SSL به شناسایی حتی پیچیده ترین حملات کمک می کند. جهت اطلاع از قیمت گذاری ، مستقیماً با شرکت تماس بگیرید. می توانید محاکمه رایگان 30 روزه را شروع کنید.

شبکه نرم افزار فایروال: اولین خط دفاعی شما

دفاع در برابر مهاجمان آنلاین بدون فایروال غیرممکن است. یک فایروال برای جلوگیری از ورود ترافیک غیرمجاز یا مشکوک به شبکه شما ضروری است. نرم افزار فایروال شبکه ، مجرمان سایبری مداوم را از ایجاد اختلال یا نقض سرویس شما متوقف می کند.

شرکت هایی که دارای فایروال قابل اعتماد هستند ، می توانند به راحتی آگاه باشند که مجهز به کشف و رفع آخرین تهدیدات هستند. طیف عظیمی از ابزارهای فایروال وجود دارد که می تواند به خنثی کردن مهاجمان آنلاین کمک کند.

ابزارهای مدیریت فایروال مانند SolarWinds مدیر رویداد امنیتی, و فایروال های مدرن مانند Zscaler, و کنترل GFI لونگارد کریو همه محصولات نرم افزاری اختصاصی فایروال هستند که می توانند به شما در پیکربندی دفاعی و خاموش کردن حملات کمک کنند.

گزینه های منبع باز نیز وجود دارد pFSense و IPFire که با افزودنیها و پتانسیل پیکربندی گسترده نیز بسیار مؤثر هستند.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =

Adblock
detector