8 بهترین ابزار اشتراک گذاری پرونده تجاری

8 بهترین ابزار اشتراک گذاری پرونده تجاری

از آنجا که مشاغل مدرن با 66٪ شرکتهایی که فرصت کار از راه دور را دارند ، غیرمتمرکز تر شده اند ، داشتن امکان اشتراک گذاری پرونده ها در یک لحظه ضروری است. خوشبختانه با وجود تعداد سیستم عامل های نرم افزاری موجود ، دریافت پرونده از A به B از قبل راحت تر است. با این حال ، شما هنوز هم باید ابزار مناسبی را انتخاب کنید تا مطمئن شوید که می توانید به طور موثر همکاری کنید.

اینجاست لیست ما از هشت بهترین ابزار اشتراک گذاری پرونده تجاری:

  1. Dropbox Business فضای ذخیره سازی ابری با همگام سازی دایرکتوری در بین دستگاه های موجود برای مشاغل و افراد دارای برنامه رایگان برای استفاده های خصوصی.
  2. G Suite Google Drive نسخه پرداخت شده Google Drive که به یک مجموعه تولیدی آنلاین مرتبط است. قیمت پایین و امکانات عالی همکاری باعث می شود این یک انتخاب بسیار محبوب باشد.
  3. OneDrive for Business سرویس ذخیره سازی ابری مایکروسافت که می تواند در مجموعه بهره وری Office 365 ادغام شود. اولین ذخیره سازی 5 گیگابایتی رایگان است و برنامه های اسکن و همکاری از دیگر مزایای آن است.
  4. جعبه تجارت یک سرویس ذخیره سازی ابری مدعی است که می تواند در ابزارهای G Suite ، Office 365 ، Adobe Sign و Salesforce یکپارچه شود. رمزگذاری قوی ، این را به ابزاری سازگار برای استانداردهای حفاظت از داده تبدیل می کند.
  5. Citrix ShareFile یک ابزار اشتراک فایل از پادشاهان مجازی سازی. این گزینه شامل فضای ذخیره سازی ابری و ایمیل ایمن برای اشتراک اسناد است.
  6. اپل iCloud یک راه حل ذخیره سازی ابری که کاملاً در سیستم عامل های اپل ادغام شده است. از رایانه های ویندوز نیز می توانید به فایلها دسترسی داشته باشید و 5 گیگابایت اول فضای آن رایگان است.
  7. FileCloud سرویس ذخیره سازی ابری با پوست کنسول قابل تنظیم برای برندسازی شرکت ها. می توان در محل مدیریت کرد یا به عنوان یک سرویس میزبان مورد استفاده قرار گرفت.
  8. WeTransfer Pro یک سیستم انتقال فایل امن رایگان با گزینه ای برای اضافه کردن ذخیره پولی. شامل ردیابی دسترسی به پرونده.

بهترین ابزارهای اشتراک فایل

1. تجارت Dropbox

8 بهترین ابزار اشتراک گذاری پرونده تجاری

برای اولین بار در این لیست که داریم قرار دهید Dropbox. Dropbox ابزاری امن برای ذخیره سازی ابری و اشتراک فایل است که به کاربران امکان می دهد پرونده های خود را در یک مکان ذخیره کنند. می توانید دسترسی داشته باشید Dropbox پرونده های شما کامپیوتر, تلفن, یا رایانه لوحی. هر زمان که پرونده های جدید اضافه کنید یا پرونده های قدیمی را حذف کنید ، تغییرات ایجاد می شوند همگام سازی خودکار در تمام دستگاه های شما همچنین اگر دستگاه از بین رفته یا به سرقت رفته باشد می توانید داده ها را از راه دور پاک کنید.

Dropbox همچنین از اشتراک پرونده با کاربرانی که حساب کاربری ندارند پشتیبانی می کند. در محیط تیمی می توانید از آنها استفاده کنید تجارت Dropbox برای ذخیره کردن پرونده ها در یک مکان و اجرای کنترل های مدیریتی برای مدیریت افرادی که به چه داده ای دسترسی دارند.

برای کاربران انفرادی ، سه نسخه وجود دارد Dropbox موجود برای خرید: پایه ای, به علاوه, و حرفه ای. نسخه Basic با 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان است. نسخه پلاس در هر ماه برای 2 ترابایت ذخیره سازی 9.99 دلار (8.13 پوند) هزینه دارد. نسخه حرفه ای 16.58 دلار (13.49 پوند) در هر ماه برای 3 ترابایت ذخیره سازی هزینه دارد.

برای کاربران سازمانی ، سه نسخه از Dropbox Business برای خرید در دسترس است. استاندارد ، پیشرفته و تصدی. نسخه استاندارد با 12.50 دلار (10.17 پوند) در هر کاربر در هر ماه با 3 ترابایت فضای ذخیره سازی شروع می شود.

نسخه پیشرفته با 20 دلار (16.27 پوند) در هر کاربر در هر ماه با فضای نامحدود شروع می شود. نسخه Enterprise یک بسته سفارشی با برچسب قیمت منحصر به فرد است. شما می توانید سعی کنید محاکمه رایگان 30 روزه.

2. G Suite Google Drive

درایو گوگل

G Suite Google Drive به سرعت به عنوان یکی از سرویس های برتر ذخیره سازی ابر ظاهر شده است ذخیره رایگان برای استفاده شخصی. با درایو گوگل, اولین 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان. با استفاده از این راه حل ، می توانید بدون توجه به مکانی که در آن قرار دارید ، از رایانه ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید.

اشتراک فایل منطقه ای است که در آن وجود دارد درایو گوگل برتری دارد تو می توانی دیگران را دعوت کنید تا پرونده های خود را مشاهده و بارگیری کنند با ارسال لینک همچنین می توانید چندین عضو تیم خود را برای همکاری در یک پرونده واحد دعوت کنید. ترکیبی از ذخیره سازی و همکاری باعث می شود درایو گوگل ایده آل برای محیط های شرکت از راه دور.

دو نسخه وجود دارد درایو گوگل؛ تصدی شخصی و درایو همانطور که در بالا ذکر شد, درایو گوگل برای 15 گیگابایت اول رایگان است که پس از آن می توانید به Google One ارتقا دهید. نسخه های پرداخت شده با 1.99 دلار (1.59 پوند) در هر ماه برای 100 گیگابایت و 200 گیگابایت با 2.99 دلار (2.49 پوند) در ماه شروع می شود. درایو تصدی برای هر کاربر فعال در هر ماه 8 دلار (6.51 پوند) به علاوه 1 دلار (81 81) برای هر 25 گیگ.

3. OneDrive for Business

یک درایو

OneDrive for Business ابر مبتنی بر ابر است سرویس میزبانی فایل ارائه شده توسط مایکروسافت که از پرونده های اشتراکی پشتیبانی می کند. می توانید پرونده ها را ذخیره کرده و از آنها به آنها دسترسی پیدا کنید کامپیوتر, رایانه لوحی, یا تلفن. اگر فایل ها را اضافه یا حذف کنید ، این تغییرات به طور خودکار در تمام دستگاه های شما همگام سازی می شوند. حتی می توانید به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید وقتی به صورت آفلاین هستید ، بنابراین به یک اتصال اینترنتی متکی نیستید. برای حفظ امنیت پرونده های خود OneDrive فایل ها را با SSL رمزگذاری می کند.

برای همکاری, یک درایو به شما امکان می دهد تا پرونده ها ، عکس ها و پوشه ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است ارسال یک لینک از طریق ایمیل یا سرویس پیام دیگر و گیرنده می تواند بدون نیاز به ثبت نام به پرونده ها دسترسی پیدا کند. شما همچنین می توانید تاریخ انقضا را روی پیوندهای پرونده تنظیم کنید به طوری که پس از یک زمان خاص ، به آنها دسترسی پیدا نکنید.

اسکن اسناد یک ویژگی منحصر به فرد است که به شما امکان می دهد برای اسکن اسناد کاغذی از تلفن خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، رسیدها و یادداشت ها را اسکن می کنید تا آنها را در حساب OneDrive خود بارگذاری کنید.

دو نسخه مستقل از OneDrive بدون Office 365 وجود دارد. OneDrive Basic 5 GB و OneDrive 100 GB. OneDrive Basic 5 GB با فضای ذخیره سازی 5 گیگابایتی رایگان است. 100 گیگابایت OneDrive 100 گیگابایت در هر ماه 1.99 دلار (1.62 پوند) هزینه دارد. اطلاعات قیمت گذاری را مشاهده کنید و از اینجا وارد شوید.

4. جعبه تجارت

جعبه اشتراک فایل

جعبه یک راه حل ذخیره سازی ابری است که توسط رمزگذاری محافظت می شود. می توانید وارد شوید جعبه سیستم عامل ابر از هر دستگاه برای بارگذاری و تعامل با پرونده ها. این پلتفرم همچنین با راه حل هایی مانند دفتر 365, گوگل, سوئیت, فروش نیروی, و Adobe Sign بنابراین می توانید هر روز از برنامه هایی که به آنها اعتماد دارید استفاده کنید. داده ها می توانند در منطقه مورد نظر شما ذخیره شوند.

همکاری با ارسال پیوندهای ایمن حاصل می شود تا سایر کاربران بتوانند نظرات خود را به پرونده ها اضافه کنند. کنترل داده های پردازنده انجام شده است جعبه سازگار با HIPAA, PCI, FedRAMP, ISO 27018, ایتار, FINRA, و بیشتر. به عنوان مثال جعبه ویژگی Keysafe به شما امکان می دهد تا کلیدهای رمزگذاری را برای محافظت از داده ها مدیریت کنید و یک دنباله کاغذی از استفاده از کلید ایجاد کنید.

چهار نسخه وجود دارد جعبه در دسترس برای خرید: Starter، Business، Business Plus و Enterprise. نسخه Starter 5 دلار (4 پوند) برای هر کاربر در هر ماه با 100 گیگابایت ذخیره سازی ایمن و بارگذاری پرونده 2GB هزینه دارد. نسخه Business برای هر کاربر 15 دلار (12 پوند) با ذخیره نامحدود و بارگذاری پرونده 5GB هزینه دارد.

نسخه Business Plus برای هر کاربر در هر ماه 25 دلار (20 پوند) با ذخیره نامحدود و بارگذاری پرونده 5GB هزینه دارد. نسخه Enterprise دارای یک برچسب قیمت دلخواه برای ذخیره سازی نامحدود و مدیریت محتوا با اتوماسیون گردش کار است. می توانید شروع کنید محاکمه رایگان 14 روزه.

5. Citrix ShareFile 

8 بهترین ابزار اشتراک گذاری پرونده تجاری

Citrix ShareFile ابزاری برای به اشتراک گذاری فایل است که به شما امکان می دهد ذخیره فایل ها و اسناد در ابر. می توانید از طریق یک پلتفرم به کلیه فایلهای ابری خود دسترسی پیدا کنید. بسیاری از شرکت ها استفاده می کنند Citrix ShareFile برای ارسال پرونده های بزرگ این نرم افزار همراه با افزونه ایمیل بنابراین می توانید پرونده ها را به راحتی از طریق ایمیل ارسال کنید.

اینها پرونده ها به صورت رمزگذاری و در حالت استراحت رمزگذاری می شوند تا اطمینان حاصل شود که آنها نمی توانند توسط کسی بخوانند اما گیرنده مورد نظر. حتی اگر ارتباط اینترنتی ندارید می توانید دسترسی به پرونده ها به صورت آفلاین در کتابخانه های سند SharePoint.

برای حمایت از همکاری سیتریکس ShareFile دارای ویرایش موبایل, که به کاربران امکان می دهد از طریق ویرایشگر محتوای تلفن همراه ، اسناد و PDF های Microsoft Office را حاشیه نویسی کنند. کاربر می تواند تغییرات آفلاین را ایجاد کرده و بعداً آنها را ذخیره کند.

سه نسخه وجود دارد سیتریکس ShareFile موجود برای خرید: اتاق استاندارد ، پیشرفته ، پریمیوم و اتاق داده مجازی. نسخه استاندارد 10 دلار (8 پوند) در هر ماه برای یک کارمند و ذخیره سازی نامحدود هزینه می شود. نسخه پیشرفته برای پنج کارمند 77 دلار (62 پوند) در ماه هزینه می کند ، به علاوه 15.30 دلار (12.45 £) برای هر کاربر اضافی که دارای ذخیره نامحدود و رمزگذاری ایمیل است.

نسخه Premium برای پنج کاربر کارمند 122 دلار (99 پوند) در ماه هزینه می کند ، به علاوه 24.30 دلار (19.78 £) برای هر کاربر اضافی ، با گردش کار و امضاهای الکترونیکی. اتاق داده مجازی 338 دلار (275 پوند) در هر ماه برای 5 کاربر کارمند با 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی با علامت گذاری به صورت پویا ، مسیرهای کلیک بر روی کلیک کرده و فقط گزینه ها را مشاهده می کنید. می توانید نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید.

6. اپل iCloud 

درایو iCloud

اپل iCloud یک راه حل ذخیره سازی فایل است که می تواند آن را حفظ کند عکس, فیلم های, فایل ها, اسناد, یادداشت, و مخاطب. iCloud می آید خارج از جعبه با هر دستگاه اپل و 5 گیگابایت حافظه رایگان iCloud را در اختیار شما قرار می دهد.

به پرونده ها قابل دسترسی است پنجره ها یا مک دستگاه ها و سازماندهی شده هرچند که می خواهید. برای کمک به جدا کردن پرونده های مهم از بقیه می توانید آنها را تغییر نام دهید یا رنگ اضافه کنید. برای به اشتراک گذاشتن پرونده ها با دیگران تنها کاری که باید انجام دهید ارسال لینک است.

به روزرسانی ها هستند به طور خودکار در تمام دستگاه های شما به اشتراک گذاشته می شود. بنابراین اگر یک فایل جدید به iCloud اضافه کنید ، در همه جا ظاهر خواهد شد. به طور مشابه ، اگر شما یا یکی از اعضای تیم خود یک پرونده را به روز کنید ، تغییرات در همه جا به اشتراک گذاشته می شوند.

برای محافظت از اطلاعاتی که آنلاین دارید, اپل iCloud استفاده می کند پشتیبان گیری خودکار. ابزار بطور خودکار از فایلها نسخه پشتیبان تهیه می کند هر زمان که دستگاه شما به برق و Wifi وصل شد. این بدان معناست که اگر یک دستگاه را گم کنید یا داده از بین رفت ، می توانید به نسخه پشتیبان برگردید. همه دستگاه های شما با تأیید هویت دو عاملی پشتیبانی می شوند تا افراد غیرمجاز را حفظ کنند.

چهار نسخه وجود دارد اپل iCloud در دسترس برای خرید: 5 گیگابایت ، 50 گیگابایت ، 200 گیگابایت و 2 ترابایت. نسخه 5 گیگابایتی رایگان است. نسخه 50 گیگابایتی در هر ماه 0.99 دلار (0.81 پوند) هزینه دارد. نسخه 200 گیگابایتی 2.99 دلار (2.43 پوند) در هر ماه است و برای استفاده گسترده تر توصیه می شود. نسخه 2TB در هر ماه 9.99 دلار (8.13 پوند) هزینه دارد.

7. FileCloud 

8 بهترین ابزار اشتراک گذاری پرونده تجاری

FileCloud یک راه حل اشتراک فایل برای کاربران سازمانی است. می توانید داده ها را به اشتراک بگذارید و از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید کامپیوترها, تلفن های هوشمند, قرص, و سرورهای پرونده. مشاغل می توانند انتخاب کنند که در کدام منطقه می خواهند داده های خود را در چه منطقه ای ذخیره کنند ایالات متحده, اروپا, آسیا, یا استرالیا. حتی می توانید هاب اشتراک گذاری پرونده آنلاین را با آرم ، نشانی اینترنتی و تصویر پس زمینه خود تنظیم کنید.

ویژگی های امنیتی است که همراه است FileCloud همچنین بسیار محکم هستند. ابزار همراه است ضد ویروس و محافظت از باج افزار برای جلوگیری از آسیب رسیدن مهاجمان سایبری به اطلاعات شما. همچنین شما باید یک کلید رمزگذاری اختصاصی سایت را کنترل کنید که چه کسی به چه اطلاعاتی دسترسی دارد.

FileCloud در محل یا ابر به صورت موجود است سرور FileCloud و FileCloud آنلاین. FileCloud Server دو نسخه دارد: استاندارد و Enterprise. نسخه استاندارد برای هر کاربر 4.20 دلار (3.42 پوند) هزینه دارد. نسخه Enterprise دارای برچسب قیمت دلخواه است و حداقل از 50 کاربر پشتیبانی می کند.

FileCloud آنلاین همچنین دارای دو نسخه است: استاندارد و شرکت، پروژه. نسخه استاندارد 10 دلار (8.14 پوند) در هر کاربر برای حداقل 5 کاربر و 1 ذخیره سازی سل برای پنج کاربر اول هزینه دارد. نسخه Enterprise برای یک دامنه سفارشی ، ادغام شرکت و پشتیبانی حق بیمه در هر ماه 15 دلار (12.20 پوند) هزینه دارد. می توانید شروع کنید محاکمه رایگان 14 روزه.

8. WeTransfer Pro

WeTransfer

WeTransfer یکی از آن دسته از ابزارهای انتقال فایل است که برای افرادی که مایل به ارسال هر چه راحت پرونده هستند طراحی شده است. با WeTransfer می توانید پرونده ها را مستقیماً به گیرنده خود ارسال کنید. به سادگی به سایت بروید و ایمیل ، ایمیل گیرنده و پیام خود را وارد کنید. نیازی به ثبت نام نیست و می توانید ارسال حداکثر 2 گیگابایت انتقال پرونده بصورت رایگان.

اگر بیشتر از تجربه سنتی اشتراک فایل را می خواهید ، می توانید خریداری کنید WeTransferPro. WeTransfer Pro به شما امکان می دهد کشیدن و رها کردن پرونده های 20 گیگابایتی و لذت ببر ارزش ذخیره سازی 1 سل.

شما می توانید انتقال را پیگیری کنید تا ببینید چند بار بارگیری شده است. شما همچنین می توانید صفحه Pro خود را در جایی که می توانید دریافت کنید پنج تصویر زمینه را انتخاب کنید و نمونه کارها از پرونده های خود را نشان دهید.

کنترل های دسترسی نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید از انتقال پرونده با رمز عبور محافظت کنید. به طور مشابه ، می توانید تاریخ های حذف پرونده ها را پیکربندی کنید تا آنها فقط برای یک دوره زمانی خاص در دسترس باشند.

WeTransfer رایگان است و از انتقال ایمیل تا سه نفر پشتیبانی می کند. ما Transfer Pro 12 دلار (9.76 £) در هر ماه یا 120 دلار (97.64 £) در سال با پشتیبانی از انتقال ایمیل برای حداکثر 50 نفر هزینه می کنید. می توانید انتقال فایل ها را با WeTransfer از طریق این لینک اینجا.

انتخاب یک ابزار اشتراک فایل برای تجارت شما

به اشتراک گذاشتن پرونده ها به اندازه گذشته مشکلی نیست ، اما شما هنوز هم باید به الزامات خود توجه کنید. اگر شما فقط نیاز به ارسال یا ذخیره تعداد انگشت شماری از فایلها دارید ، یک نسخه اولیه از آن است Dropbox یا نسخه رایگان درایو گوگل کفایت خواهد کرد.

با این حال ، اگر فکر می کنید به فضای بیشتری نیاز خواهید داشت ، ارزش پرداخت هزینه برای نسخه بزرگتر را دارید. از دیدگاه سازمانی ، بهتر است فضای کمتری نسبت به خیلی کم داشته باشید.

همچنین این نکته را در نظر می گیرید که آیا شما برای ارسال پرونده ها راضی هستید یا به دنبال ویژگی های همکاری بیشتری هستید. با استفاده از ابزارهایی مانند یک درایو و درایو گوگل که به شما امکان می دهد پرونده هایی را با پیوند ارسال کنید ، کار با دیگران را آسان می کند. برای صنایعی که رعایت نظارتی یک ابزار اشتراک گذاری پرونده نگرانی بزرگی است جعبه مناسب است که مطابق با طیف وسیعی از الزامات حسابرسی است.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 83 = 90

Adblock
detector