8 بهترین مدیر بارگیری لینوکس

8 بهترین مدیر بارگیری لینوکس

کاربران ویندوز وقتی می خواهند از مدیر بارگیری استفاده کنند ، از گزینه های زیادی برخوردار هستند. سیستم هایی مانند دانلود شتاب دهنده پلاس و RealDownloader بارگیری های ویدیویی را به سرعت مدیریت کنید اما این ابزار رایگان عالی برای لینوکس در دسترس نیست.

خوشبختانه ، برخی از مدیران دانلود رایگان خوب برای لینوکس در خارج وجود دارد. با این حال ، با یک بازار بسیار کوچکتر از پایه کاربر ویندوز ، ارائه دهندگان ابزارهای لینوکس هزینه بسیار کمتری را صرف تبلیغات می کنند ، بنابراین یافتن آنها سخت تر است.

در اینجا لیست ما از بهترین مدیران بارگیری رایگان برای لینوکس آورده شده است:

  1. Xtreme Download Manager (XDM)
  2. دریافت کنید
  3. جریان مداوم
  4. FlareGet
  5. پرسپولیس
  6. MultiGet
  7. DownThemAll
  8. KG

ما در بخش های بعدی بررسی های هر یک از این ابزارها را داریم.

1. Xtreme Download Manager (XDM)

مدیر بارگیری Xtreme

مدیر بارگیری Xtreme از Sourceforge و Github در دسترس است. این هست یک ابزار رایگان که همچنین دارای نسخه برای پنجره ها, یونیکس, و سیستم عامل مک. این احتمالاً نزدیکترین چیزی است که شما در لینوکس به قابلیت بارگیری سریع ویدیو خواهید داشت دانلود شتاب دهنده پلاس. این می تواند بارگیری را سرعت ببخشد تا پنج برابر سریعتر شود. مانند DAP ، XDM قادر است لینک های خراب را دوباره امتحان کند و بارگیری های قطع شده را از سر می گیرد.

بارگیری کننده برای بارگیری فیلم از طیف گسترده ای از منابع از جمله عالی است YouTube, Google Video, ویمئو, و اینستاگرام. ماژول XDM را می توان در یکپارچه سازی قرار داد گوگل کروم, موزیلا فایرفاکس, ویوالدی, و اپرا مرورگرهای وب این افزودنی ، ویدیویی را پخش می کند و دقیقاً به همان روشی که ارائه می دهد ، آن را برای شما بارگیری می کند RealDownloader. همچنین ، مانند RealDownloader, XDM یک همراه دارد مبدل فایل. شما حتی می توانید نوع پرونده ای را تعیین کنید که این برنامه در هنگام بارگیری ، فایلها را به آن تبدیل کند.

چند ویژگی عالی XDM بارگیری آن را آسانتر می کند ، به خصوص بررسی های ضد ویروس یکپارچه. می توانید بارگیری ها را مرتب کنید و مشخص کنید که دانلود کننده پس از اتمام تمام اقدامات ، سیستم را خاموش می کند. این بدان معنی است که شما می توانید با خیال راحت بارگیری ها را در حالت overnig بدون نظارت رها کنیدht در حالی که شما خواب هستید.

2. دریافت کنید

دریافت کنید

بارگیری uGet رایگان است و روی آن کار می کند ویندوز XP به ویندوز 8, یونیکس, و اندروید همچنین لینوکس. این یک پروژه منبع باز است ، به این معنی که هر کسی می تواند کد منبع را بارگیری کند ، آن را بررسی کند یا حتی آن را اصلاح و بهبود بخشد.

دریافت کنید رابط اجازه می دهد تا در حالی که دیگران هنوز در حال اجرا هستند ، درخواستهای بارگیری جدید اضافه کنید. این یک صف برنامه ایجاد می کند ، بنابراین می توانید یک سری ویدیو را بارگیری کنید بدون اینکه بخاطر بسپارید که به منبع برگردید و صف بعدی را بعداً صف کنید. بارگیری کننده قادر به بارگیری مجدد بارگیری های شکسته است؛ همچنین می توانید بارگیری های جداگانه را مکث کنید تا بارگیری در لیست کمتر از لیست شود و فرصتی برای پایان یافتن داشته باشد. بارگیری ها از سرورهای FTP که نیاز به تأیید اعتبار دارند ، هنوز هم می توانند وارد شوند دریافت کنید زیرا در این موارد, رابط کاربری برای نام کاربری و رمزعبور مورد نیاز شما را بی درنگ می کند.

اگر URL را که نوع فایل تصویری شناخته شده است کپی کنید ، می توانید بارگیری را به طور خودکار شروع به کار کند. بارگیری در حال اجرا در پس زمینه است و از شما سؤال می کند که اگر می خواهید یک نام را در کلیپ بورد خود قرار دهید ، یک نسخه از پرونده را بگیرید. حتی می توانید تصریح کنید که فیلم هایی از نوع معین باید به محض شناسایی توسط آنها بارگیری شوند دریافت کنید در مرورگر خود. افزونه uGet برای موزیلا فایرفاکس وجود دارد.

معماری چند رشته ای به سرعت بخشیدن به بارگیری ها کمک می کند. این همان روشی است که دانلود شتاب دهنده پلاس استفاده می کند با این حال ، در حالی که DAP برای بارگیری همزمان فایلها را به پنج بخش تقسیم می کند, uGet می تواند آنها را به 16 بخش تقسیم کند. برای یک ابزار رایگان ، ویژگی های زیادی را با آنها به دست می آورید دریافت کنید.

3. جریان مداوم

جریان مداوم

جریان مداوم یک بارگیری مستقیم است که مخصوصاً برای آن نوشته شده است GNOME لینوکس محیط. یک نسخه افزودنی مرورگر نیز برای آن موجود است گوگل کروم. کد این برنامه برای کپی یا اصلاح برای همه در دسترس است ، بنابراین می توانید از طریق آن شانه بزنید و به خود اطمینان دهید که این یک تهدید امنیتی نیست.

برنامه دارای رابط کاربری گرافیکی, اما کارکردهای آن عمداً پراکنده است. هدف در اینجا این است که سرویس بارگیری سریع و کارآمد را ارائه دهید با استفاده از حداقل CPU و حافظه. بارگیری کننده از a استفاده می کند معماری چند رشته ای مانند DAP و همچنین می توانید بارگیری های جداگانه را مکث کرده و از سر بگیرید. رابط شامل یک صف است و می توانید با تعیین محدوده پهنای باند در پرونده های با اهمیت ، بارگیری های فردی را در اولویت قرار دهید.

جریان مداوم به اندازه سایر بارگیری کنندگان دیگر در این لیست از نظر ویژگی غنی نیست ، اما از منابع رایانه شما کمتری استفاده می کند تا بتوانید در حالی که بارگیری های خود پیشرفت می کنید ، با سایر فعالیتها ادامه دهید.

4. FlareGet

FlareGet

FlareGet یک مدیر دانلود پولی است ، اما یک نسخه رایگان نیز وجود دارد. نسخه هایی برای وجود دارد پنجره ها و سیستم عامل مک همچنین لینوکس. بارگیری کننده ویژگی های بسیار خوبی دارد که آن را به یک مشتری سریع برای انتقال پرونده تبدیل می کند.

FlareGet سیستم پرونده ها را تقسیم می کند و تمام بخش ها را همزمان با همان روشی که بارگیری می شود بارگیری می کند دانلود شتاب دهنده پلاس. سایر ویژگی ها شامل حد پهنای باند برای اینکه سرویس اینترنت را برای سایر فعالیتها در رایانه لینوکس خود در دسترس نگه دارید در حالی که پیشرفت در پس زمینه بارگیری می شود. این سیستم همچنین شامل می شود یک رابط صف و برنامه ریزی که بدون مداخله در بارگیری پرونده ها ادامه خواهد داشت. اگر بارگیری بارگیری شود ، سیستم دوباره امتحان می کند. همچنین به شما امکان مکث و از سرگیری بارگیری های فردی را می دهد و همچنین می توانید بارگیری هایی را که با خرابی سیستم قطع شد از سر بگیرید.

یک فرایند پس زمینه که با شروع شروع می شود FlareGet رابط خواهد شد نظارت بر هر فیلم YouTube در مرورگر شما ظاهر می شود و می توانید آنها را بارگیری کنید. این ویژگی برای همه انواع مرورگر فعال است. بارگیرنده همچنین Clipboard شما را رصد می کند و URL های کپی شده را بطور خودکار بارگذاری می کند بدون اینکه بخواهید آنها را بچسبانید.

5. پرسپولیس

مدیر بارگیری پرسپولیس

پرسپولیس است یک سیستم منبع آزاد و آزاد که در دسترس است لینوکس, یونیکس, پنجره ها, و سیستم عامل مک. رابط برای بارگیری چندین ویندوز باز می شود. پنجره پایه یک برنامه زمانبندی است که به شما امکان می دهد چندین فایل را برای بارگیری بارگیری کنید. پس از اتمام بارگیری ، بار دیگر در صف شروع می شود. پیشرفت هر بارگیری در یک پنجره روکش نشان داده شده است.

پرسپولیس دانلود کننده عمل می کند معماری چند رشته ای, سرعت بخشیدن به بارگیری با کپی کردن بر روی بخشهای از فایلها به طور همزمان. یک فرایند پس زمینه مرورگرهای پخش کننده های ویدیو را کنترل می کند و اگر یک ویدیو را تشخیص دهد ، شما را از شما درخواست می کند.

6. MultiGet

MultiGet

MultiGet در دسترس است لینوکس, پنجره ها, یونیکس, و سیستم عامل مک. این هست یک برنامه رایگان و کد منبع باز است. بارگیری کننده از طریق رابط کاربری گرافیکی (GUI) قابل دسترسی است که دارای یک متر پیشرفت عالی است که در قسمت پایین آن نشان داده شده است. قسمت بالایی پنجره صف بارگیری های برنامه ریزی شده را نشان می دهد. پرونده بارگیری فعلی برای بارگیری همزمان بخش ها در یک معماری چند رشته تقسیم می شود.

آخرین نسخه MultiGet مانند مشتری تورنت عمل می کند. این نرم افزار قادر است بخش هایی از یک پرونده را از منابع مختلف جستجو کند. این بخش ها به طور همزمان بارگیری می شوند و در یک پرونده جمع می شوند. این سیستم به شما امکان می دهد تا بارگیری های فردی را مکث کرده و از سر بگیرید و همچنین URL را مستقیماً از Clipboard بارگیری می کند.

7. DownThemAll

DownloadThemAll

نیازی نیست که نگران این باشید که سیستم عامل این دانلودکننده بر روی آن کار خواهد کرد افزونه ای برای Firefox, بنابراین روی هر سیستمی که میزبان آن مرورگر وب باشد ، کار خواهد کرد. قالب افزودنی رابط این ابزار مبتنی بر مرورگر را ایجاد می کند. صفحه اصلی را نشان می دهد لیستی از بارگیری ها در یک برنامه و با کلیک کردن روی ورودی آن پرونده در لیست ، جزئیات مربوط به بارگیری فردی را دریافت می کنید. آن جزئیات در یک پنجره بازشو ظاهر می شوند.

می توانید بارگیری ها را متوقف کرده و از سر بگیرید و همچنین سعی کنید لینک های شکسته را از سر بگیرید. تنظیمات DownloadThemAll به شما اجازه می دهد تعداد بارگیری همزمان فایل را مشخص کنید, بنابراین شما محدود به بارگیری یک فایل در یک زمان نیستید - اگرچه می توانید در صورت تمایل آن روش را اجرا کنید. دانلود کننده حضور فیلم ها را در مرورگر تشخیص داده و بارگیری آنها را پیشنهاد می کند. همچنین وقتی با کلیک راست روی پیوند یک فایل ویدیویی ، در فهرست زمینه به عنوان گزینه ای ظاهر می شود. DownloadThemAll رایگان است.

8. KG

KG

گروه KDE طیف وسیعی از محصولات را برای رایانه های لینوکس ایجاد می کند ، از جمله دسک تاپ پلاسما. بسته نرم افزاری که از KDE برای لینوکس موجود است مدیر دانلود kGet. بارگیری کننده از پروتکل HTTP ، DTP و BitTorrent برای واسطه در انتقال استفاده می کند. حتی اگر با تورنت بارگیری نشده اید ، بارگیری کننده این قابلیت را دارد که بخش های پرونده ها را از سرورهای مختلف منبع دهد ، همه آنها را همزمان بارگیری کنید و همه آنها را در یک فایل واحد جمع آوری کنید. معماری چند رشته ای به طور خودکار هر پرونده ای را به بخش ها تقسیم می کند و آن بخش ها را همزمان بارگیری می کند حتی اگر همه آنها از یک سرور یکسان هستند. مجموعه ای از پرونده ها را می توان در صف قرار داد که در قسمت نشان داده شده است KG رابط.

می توانید مکث و از سرگیری بارگیری ها و دوباره امتحان انتقال پرونده هایی که قطع شد ، استفاده کنید. این بارگیری کننده برای استفاده رایگان است.

بارگیری پرونده ها

یک زن و شوهر از این مدیران بارگیری نیز می توانند به عنوان مشتری تورنت استفاده شوند. هیچ چیز غیرقانونی در بارگیری با آن وجود ندارد شبکه های Peer-2-Peer (P2P) یا بخشهای مربوط به فایلها را از سرورهای مختلف تهیه کنید. بنابراین, شما به دلیل داشتن سرویس گیرنده تورنت در رایانه خود دچار مشکل نخواهید شد. مشکلات فقط در صورت بارگیری پرونده ها از منابع غیررسمی و بدون مجوز از دارندگان حق چاپ انجام می شود.

دارندگان کپی رایت به ویژه فعال می شوند در سرکوب بارگیری های غیرقانونی و ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) موظف است در صورت ارائه حکم دادگاه با وکلای حق نسخه برداری همکاری کند. تمام فعالیت های اینترنتی شما باید از طریق ISP شما عبور کند ، به طوری که شرکت می تواند به راحتی آنچه را انجام می دهد را مشاهده کند و سوابق فعالیت های شما را ذخیره کند. بنابراین, در مورد آنچه بارگیری می کنید بسیار مراقب باشید. پرونده های سرگرمی ، مانند فیلم و موسیقی به خصوص خطرناک هستند.

شما ممکن است هنگام شروع بارگیری متوجه شوید که قانون را نقض می کنید. با این حال ، در دادگاه, جهل به عنوان یک دفاع معتبر تلقی نمی شود و به شما جریمه خواهد شد یا نه که شما می دانید چه می کنید. به عنوان یک قاعده کلی ، اگر برای بارگیری یک فایل مجبور به پرداخت هزینه شوید ، احتمالاً مجوز کپی کردن آن را دارید. با این حال ، حتی در این صورت ، باید مراقب باشید زیرا برخی وب سایت ها و خدمات آنلاین بی پروا وجود دارند که شما را برای دسترسی به فیلم های دزدان دریایی شارژ می کند..

انتخاب بارگیری برای لینوکس

همه این بارگیری ها از طریق نسخه های دسک تاپ لینوکس کار می کنند و نه در خط فرمان. بارگیری با دستورات امکان پذیر است ، اما پس از آن صفحه نمایش صف ، مانیتورهای پیشرفت یا دیگر ویژگی های قابل دسترسی رابط های GUI را که دریافت را آسان می کنید دریافت نمی کنید.

اینها بارگیری های مبتنی بر لینوکس از تمام ویژگی های فوق العاده ای که می توانید از مدیران بارگیری که برای ویندوز نوشته شده است بدست آورید. از فعالیت بارگیری خود لذت ببرید اما به یاد داشته باشید که از کجا بارگیری پرونده ها محتاط باشید.

آیا مدیر بارگیری مورد علاقه لینوکس دارید؟ آیا شما از یک مدیر بارگیری استفاده می کنید که در لیست ما نیست؟ آیا شما یک کاربر معمولی از بارگیری هایی هستید که ما در اینجا در این راهنما نشان داده ایم؟ پیامی را در نظرات بخش زیر را بگذارید و بگذارید جامعه از تجربه شما بیاموزد.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 3

Adblock
detector