8 بهترین ابزار و نرم افزار ضد اسپم

8 بهترین ابزار و نرم افزار ضد اسپم


بدون فیلتر ضد اسپم ، فقط با یک کلیک اشتباه می توانید دستگاه و شبکه را در معرض خطر قرار دهید. ایمیل یکی از رایج ترین نقاط ورود نرم افزارهای مخرب در محیط سازمانی است. نگه داشتن ایمیل های ناخواسته و ناخواسته از صندوق ورودی شما یک ضرورت است. در این مقاله ، ما می خواهیم به بهترین نرم افزار ضد اسپم موجود در بازار بپردازیم.

اینجاست لیست ما از بهترین نرم افزارهای ضد اسپم:

  1. اطمینان نامه ایمیل SolarWinds MSP (آزمایشی رایگان) یک سرویس لبه که هرزنامه ها ، ویروس ها و بدافزارها را مسدود می کند.
  2. SpamTitan فیلتر اسپم ایمیل مبتنی بر وب که Microsoft Office 365 را پوشش می دهد.
  3. ماشین پستی مسدود کننده اسپم برای Windows Live Mail ، Outlook ، Outlook Express ، Incredimail ، Thunderbird ، GMail ، Hotmail ، Yahoo ، EM Client.
  4. ZEROSPAM اسپم ، باج افزار و مسدود کننده فیشینگ مبتنی بر ابر.
  5. Comodo Dome Antispam سرویس مسدود کردن هرزنامه ایمیل.
  6. MX Guarddog فیلتر اسپم که همچنین حملات DDOS ، حملات فیشینگ ، بدافزار و ویروس ها را مسدود می کند.
  7. SPAMfighter فیلتر اسپم برای Outlook ، Outlook Express ، Windows Live Mail ، Windows Mail و Thunderbird.
  8. فیوژن ORF فیلتر اسپم با سیستم آزمایش 23 لایه.

بهترین نرم افزار ضد اسپم

1. اطمینان نامه ایمیل SolarWinds MSP (دادگاه رایگان)

8 بهترین ابزار و نرم افزار ضد اسپم

SolarWinds MSP Assurance Mail یک موتور حفاظت و فیلتر پستی هوشمند است که به آن استفاده می شود هرزنامه را بلاک کنید, ویروس ها, و بد افزار از نقض ایمیل خود این برنامه اطلاعات را از بیش تهیه می کند 1.8 میلیون دامنه تا بینش بهتری در مورد تهدیدهای جاری به کاربر ارائه دهد. هنگام استفاده از نرم افزار ، کاربر می تواند پیام های مشکل دار را در قرنطینه مشاهده کنید و لیست سیاه ارسال کنندگان مشکوک از تماس با آنها.

اطمینان ایمیل SolarWinds یک راه حل مبتنی بر ابر است که پیکربندی و استقرار آن را آسان می کند. برای شروع نظارت فقط باید دامنه جدید اضافه کنید. پس از نصب از شما بهره مند می شوید رمزگذاری ترافیک SSL / TLS.

این ابزار برای کاربران سازمانی ایده آل است زیرا ارائه می دهد ادغام برای دفتر 365. اگر سرویس ایمیل Office 365 پایین بیاید ، کاربر می تواند از طریق آن ایمیل ارسال کند اطمینان نامه ایمیل SolarWinds داشبورد مبتنی بر وب بجای. در صورت خاموشی ، داشبورد به شما امکان می دهد تا خدمات خود را به صورت مداوم و مداوم انجام دهید.

به طور کلی اگر به دنبال یک راه حل ضد اسپم هستید که ایمیل شما را در مقابل مهاجمان محافظت می کند اطمینان ایمیل SolarWinds انتخاب خوبی است برای مشاهده قیمت برای اطمینان ایمیل SolarWinds شما باید مستقیماً با تیم فروش تماس بگیرید. همچنین وجود دارد محاکمه رایگان 30 روزه.

محاکمه رایگان 30 روزه SolarWinds MSP Mail AssureStart

2. SpamTitan

8 بهترین ابزار و نرم افزار ضد اسپم

SpamTitan هست یک راه حل ضد اسپم مبتنی بر وب در نظر گرفته شده است برای مایکروسافت آفیس 365 حساب ها. این ابزار برای کشف طراحی شده است حملات فیشینگ, حملات فیشینگ, و حملات صفر روزه. برای شناخت آخرین تهدیدات SpamTitan با استفاده از ترکیبی از یادگیری ماشین و تجزیه و تحلیل بیزی برای شناسایی حملات جدید. محافظت در برابر تهدیدات روز صفر برای به حداقل رساندن مواجهه با تهدیدهای نوظهور بسیار عالی است.

لیست سفید لیست IP و لیست سیاه کنترل اینکه نامه به صندوق ورودی شما برسد یا از ارتباطات آینده مسدود شود ، کنترل می کند. برای امنیت گسترده تر ، می توانید درجات مختلفی را اعمال کنید سطح اطمینان هرزنامه به کاربران, گروه های کاربر, و دامنه ها. با تقسیم محیط ایمیل خود به این روش ، می توانید نقاط ورودی بالقوه را بسیار مؤثرتر مدیریت کنید.

اگر استفاده می کنید دفتر 365 سپس SpamTitan می تواند مناسب سازمان شما باشد. قیمت SpamTitan بستگی به تعداد صندوق های ایمیلی که می خواهید از آنها محافظت کنید و به تعداد کاربران بستگی دارد. قیمت ها برای هر کاربر از 37.50 دلار (29.81 پوند) شروع می شود و یک صندوق ایمیل که ماهانه صورتحساب آن است.

3. ماشین شستشوی ایمیل

8 بهترین ابزار و نرم افزار ضد اسپم

ماشین پستی برنامه ای است که برای مسدود کردن هرزنامه ها قبل از رسیدن به صندوق ورودی شما استفاده می شود. این ابزار با کلیه ارائه دهندگان ایمیل در رایانه های شخصی و موبایل سازگار است. ارائه دهندگان ایمیل پشتیبانی شده توسط ماشین پستی عبارتند از چشم انداز, چشم انداز اکسپرس, Incredimail, رعد و برق, ایمیل ویندوز لایو, GMail, Hotmail, یاهو, EM مشتری, و بیشتر. طیف متنوعی از حسابهای ایمیل پشتیبانی شده توسط ماشین پستی نرم افزار را در محیط های سازمانی متنوع می کند.

برای جلوگیری از ورود ویروس ها به صندوق ورودی خود ، این برنامه به شما امکان می دهد پیش از بارگیری ایمیل ها را پیش نمایش و حذف کنید به رایانه خود با مسدود کردن ایمیل هایی از این دست می توانید اطلاعات را در ایمیل مشاهده کنید بدون اینکه آن را باز کنید و کامپیوتر خود را در معرض خطر انتقال ویروس قرار دهید.

فیلتر کردن روش دیگری است ماشین پستی ایمیل های دریافتی را برای علائم مشکوک نظارت می کند. فیلتر می تواند محتوای اسپم و کلمات توهین آمیز را نشان دهد به طوری که فرستنده را می توان به طور خودکار از مکاتبات آینده در لیست سیاه قرار داد. برای متوقف کردن هشدارهای دروغین می توانید همکاران و مشتریانی را به لیست دوستان خود اضافه کنید.

دو نسخه وجود دارد ماشین پستی در دسترس برای بارگیری: ماشین لباسشویی رایگان و Mailwasher Pro. ماشین لباسشویی رایگان به صورت رایگان در دسترس است و از یک آدرس ایمیل پشتیبانی می کند. MailWasher Pro از $ 39.95 (31.74 £) شروع می شود و هفت روز در هفته از چندین آدرس ایمیل پشتیبانی می کند.

4. ZEROSPAM

8 بهترین ابزار و نرم افزار ضد اسپم

ZEROSPAM هست یک محلول ضد اسپم مبتنی بر ابر محافظت در برابر هرزنامه ها, باج افزار, و فیشینگ ایمیل. اگر شخصی با پیوند بد یا پیوست مخرب ، برای شما ایمیل ارسال کرده است, ZEROSPAM آن را مسدود خواهد کرد برای محافظت بیشتر ، این برنامه از رمزگذاری TLS استفاده می کند تا تعاملات شما را از گزند ایمن حفظ کند. در صورت پایین آمدن سرویس گیرنده مشتری ، از ابزار صف بندی خودکار نامه برای کمک به شما برای بازگشت به کارهای عادی ASAP استفاده می کند.

نرخ مثبت کاذب پایین از ZEROSPAM یکی از دلایل اصلی استفاده از محصول است. این امر تعادل بین غربالگری پیام های مضر بدون مسدود کردن ارتباطات از سوی کاربران مشروع ایجاد می کند. از دیدگاه سازمانی ، این یک پلتفرم ضد هرزنامه است که به شیوه انجام کارهای روزانه نمی شود.

این راه حل همچنین در برابر کاهش مقاومت دارد. ZEROSPAM توسط شبکه ای از بیش کار می شود 20 گره فیلتر میزبان سراسر سه داده کانادایی تا مطمئن شوید این سرویس بصورت آنلاین می ماند. این بدان معناست که حتی اگر چیزی کم شود ، خدمات شما در صورت نیاز در دسترس شما باقی می مانند.

5. Comodo Dome Antispam

8 بهترین ابزار و نرم افزار ضد اسپم

Comodo Dome Antispam هست یک ابزار پیشگیری از هرزنامه برای کاربران سازمانی طراحی شده است. Comodo Dome Antispam اسکن و فیلترهای ایمیل تا صندوق ورودی خود را از مهاجمان سایبری ایمن نگه دارید. هنگام بارگیری پرونده ها از صندوق ورودی, Comodo Dome Antispam از پلت فرم حکم پرونده Valkyrie خود برای تحلیل پرونده ها هنگام بارگیری استفاده می کند. شما می توانید با وجود یک پرونده بدون هیچ گونه خطر عفونت حتی از آخرین حملات مخرب ، پرونده را باز و تعامل کنید.

فیلتر کردن ایمیل نوع پیامهایی را که مشاهده می کنید کنترل می کند وقتی حساب ایمیل خود را باز می کنید ایمیل های دارای ویروس مسدود شده اند ، بنابراین شما آفلاین نمی شوید تا مطمئن شوید که شفافیت کامل در مورد ایمیل های ارسال شده به صندوق ورودی خود را دارید. از طریق کنسول مدیریت می توانید ایمیل های بایگانی شده و قرنطینه شده را مشاهده کنید.

سه نصب وجود دارد Comodo Dome Antispam در دسترس: سرور مشترک, میزبان ابر, و در سایت. برای مشاهده قیمت گذاری ، شما باید مستقیماً با شرکت تماس بگیرید. اگر به دنبال یک راه حل ضد اسپم با گزینه های استقرار انعطاف پذیر هستید ، Comodo Dome Antispam بسیار توصیه می شود.

6. MX Guarddog

8 بهترین ابزار و نرم افزار ضد اسپم

MX Guarddog مسدود کننده اسپم است که از رمزگذاری TLS برای محافظت از صندوق ورودی ایمیل شما استفاده می کند. حملات فیشینگ, بد افزار,حملات DDOS, و ویروس ها فقط بعضی از چیزهایی هستند که MX Guarddog در برابر دفاع می کند پس از مسدود شدن ارتباطات ، می توانید گزارش قرنطینه را مشاهده کنید که پیامی را که مسدود شده است نشان می دهد.

نامه مشروعیت مستقیماً به سرور ایمیل شما ارسال می شود. MX Guarddog به طور خودکار آدرس های ایمیل را از ویندوز AD همگام سازی می کند, LDAP, و cPanel سیستم های راحتی در صورت خرابی سرور شما ، دفعه بعدی که آنلاین هستید ، نامه شما ذخیره می شود و به طور خودکار برای شما ارسال می شود.

MX Guarddog یک جایگزین بسیار کم هزینه برای متوقف کردن اسپم در آهنگ های خود است. این ابزار به عنوان یک بسته SaaS عمل می کند و با قیمت 0.25 دلار (0.20 پوند) در هر آدرس ایمیل در هر ماه شروع می شود. هیچ هزینه ای برای نام های مستعار کاربر یا دامنه وجود ندارد.

7. Spamfighter

8 بهترین ابزار و نرم افزار ضد اسپم

SPAMfighter یک فیلتر اسپم سازگار با است چشم انداز, چشم انداز اکسپرس, رعد و برق, Windows Mail, و ایمیل ویندوز لایو. SPAMfighterفیلتر به چندین زبان کار می کند و می تواند اسپم ها را به زبان های انگلیسی ، اسپانیایی ، آلمانی ، فرانسوی ، ایتالیایی ، لهستانی ، دانمارکی و موارد دیگر مسدود کند. پس از پرچم گذاری یک ایمیل مشکوک ، نرم افزار فرستنده را به لیست سیاه اضافه می کند و دسترسی به ایمیل های آینده را به صندوق ورودی شما مسدود می کند.

رابط کاربری ساده برای حرکت است و می توانید آمار زنده را در مورد پیامهای مسدود شده مشاهده کنید. علاوه بر این ، شما نیز دارید گزارش سوء استفاده از هرزنامه در صورت نیاز به جمع آوری اطلاعات ، با کلیک روی یک دکمه. قادر به سازماندهی همه این اطلاعات کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که از همه مواردی که می خواهید به حساب خود دسترسی پیدا کنید آگاهی دارید.

دو نسخه وجود دارد SPAMfighter دانلود: SPAMfighter Standard و SPAMfighter Pro. SPAMfighter Standard با آگهی های تجاری و ویژگی های محدود مانند محدودیت در لیست سیاه / لیست های لیست سفید ، به صورت رایگان در دسترس است. SPAMfighter Pro با 29.99 دلار (23.86 پوند) با لیست های نامحدود لیست سیاه / لیست های سفید ، فیلتر زبان و موارد دیگر شروع می شود.

8. فیوژن ORF

8 بهترین ابزار و نرم افزار ضد اسپم

فیوژن ORF یک تکه است نرم افزار فیلتر اسپم به طور خاص برای موارد استفاده در تجارت طراحی شده است. ابزار مثبت کاذب را از بین می برد و تضمین می کند که نامه مشروعیت راه خود را به صندوق ورودی شما خواهد کرد. یکی از نقاط فروش منحصر به فرد از فیوژن ORF است که دارد 23 تست لایه باز برای بررسی وضعیت نامه. این تستها ترکیبی از لیست های سیاه و آزمایش لیست های سفید است که نامه های مخرب را متوقف می کند بدون اینکه به نامه اصلی تأثیر بگذارد.

می توانید لیست های سفید خود را ایجاد کنید تا اطمینان حاصل کنید که فرستندگان مورد اعتماد شما از طریق فیلتر کردن اسپم قرار نمی گیرند. کاربر همچنین کنترل آنچه اتفاق می افتد در مورد آن ایمیل هایی که توسط فیلتر اسپم گرفتار شده اند را کنترل می کند. به عنوان مثال ، می توانید آنها را رد کنید تا انتقال را رد کنند ، نامه را نگه دارید ، یا به صندوق پستی دیگری هدایت کنید.

به طور کلی, ORF فیوژن نرخ مثبت نادرست با نادرست باعث می شود تا شرکتهایی که به دنبال امنیت هستند و مانع از توانایی آنها در برقراری ارتباط نیست ، ایده آل باشد. فیوژن ORF ادغام با Microsoft Exchange و سرویس SMTP IIS. قیمت این محصول از 55 دلار (43.75 پوند) در سال برای 10 کاربر شروع می شود.

بهترین نرم افزار ضد اسپم

در بین ارائه دهندگان نرم افزار ضد هرزنامه تنوع زیادی وجود دارد که انتخاب آن دشوار است. اگر مطمئن نیستید نمی توانید با ابزاری مانند اشتباه پیش بروید اطمینان ایمیل SolarWinds یا SpamTitan. استفاده از هر دو ابزار با لیست سفید و لیست سیاه برای کنترل اینکه چه نامه ای به صندوق ورودی شما می رسد آسان است.

تصویر توسط AndyPandy از Pixabay

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 69 = 72