8 بهترین گزینه برای Paessler PRTG

8 بهترین گزینه برای Paessler PRTG

PRTG مخفف "Grapher Traffic Router Paessler,"که نام اصلی ابزار بود Paessler یک شرکت آلمانی است که در سال 2001 فعالیت خود را آغاز کرد. اولین بار در سال 2003 PRTG را منتشر کرد. از آن تاریخ ، ابزار نظارت به یکی از رهبران صنعت تبدیل شده است.

اگر زمان لازم برای خواندن کل پست را ندارید ، در بازار جستجو کرده ایم تا بهترین عملکردها را برای عملکرد PRTG پیدا کنیم. اینجا ماست لیست هشت گزینه برتر برای PRTG:

  1. SolarWinds ipMonitor (محاکمه رایگان) مجموعه ای از مانیتورهایی که از طریق سرور وب خود دسترسی پیدا می کنید.
  2. Site24x7 مانیتورینگ شبکه از Cloud (آزمایشی رایگان)  سیستم مانیتورینگ مبتنی بر ابر که زیرساخت های فناوری اطلاعات ، برنامه ها و رفتار کاربر را در بر می گیرد.
  3. Atera (دادگاه رایگان) شبکه ، سرور و مانیتور برنامه ای که ابزارهای مدیریت سیستم را نیز در اختیار شما قرار می دهد. ساخته شده برای MSPs.
  4. ManageEngine OpManager شبکه مانیتور و سرور ترکیبی.
  5. Nagios XI یک سیستم نظارت بر زیرساخت های گسترده.
  6. ConnectWise Automate ابزاری برای نظارت و مدیریت سیستم مبتنی بر ابر.
  7. Zabbix یک ابزار رایگان برای نظارت.
  8. Kaseya Traverse ابزار کنترل و مدیریت سیستم با محافظت از تهدید.

یك مشكلی كه ممكن است با PRTG با آن روبرو شوید ، عزم پایدار Paessler برای نگه داشتن این ابزار به عنوان یك ابزار نظارت خالص است. بنابراین ، هیچ مدیریت پیکربندی ، DDI (مدیریت آدرس آدرس DHCP / DNS / IP) یا اقدامات پیشگیری از نفوذ وجود نخواهد داشت و هرگز وجود نخواهد داشت..

استراتژی Paessler ممکن است آتش سوزی کند و برخی از مشتریان را از بین ببرد زیرا سیستم های رقیب زیرساخت ها و همچنین PRTG را زیر نظر می گیرند و در حال گسترش هستند که شامل اتوماسیون فرایندهای بیشتر و فرآیندهای برطرف کردن مشکل است. در این راهنما با ابزاری روبرو می شوید که به اندازه PRTG و بعضی از آنها قابلیت هایی را دارند که PRTG هرگز نخواهند داشت. ابتدا ، نگاهی به نقاط قوت PRTG می اندازیم.

مانیتور شبکه Paessler PRTG (آزمایش رایگان)

Paessler بسته های یکسانی را برای همه مشتری ها اعم از بزرگ یا کوچک ارسال می کند. مانیتور شبکه PRTG pack مجموعه ای از توابع نظارت است که "سنسورها."یک سنسور یا یک ابزار است ، مانند پینگ, یا عملی که مانیتور یک عنصر سخت افزاری است. به عنوان مثال ، الف مانیتور پورت سوئیچ در هر پورت یک سنسور است. اگر مانیتور را روی همه درگاه های سوئیچ خود فعال کنید ، از بسیاری از سنسورها استفاده کرده اید ، نه فقط یک.

مانیتور شبکه PRTG

تعداد سنسورهای فعال شده بسیار مهم است زیرا این اساس ساختار شارژ Paessler است. این شرکت دارای تعدادی از امتیاز قیمت کمک هزینه سنسور اینها هستند:

خدمات PRTG LevelService
PRTG رایگان 100 سنسور با اجرای سرور واحد
PRTG 500 500 سنسور که به یک سرور نصب می شوند
PRTG 1000 1000 سنسور که به یک سرور نصب می شوند
PRTG 2500 2500 سنسور با نصب سرور
PRTG 5000 5000 سنسور با نصب سرور
PRTG XL1 تعداد نامحدودی از سنسورها در یک نصب سرور
PRTG XL5 سنسور نامحدود در پنج سرور.

این مانیتور شبکه ها ، سرورها و برنامه های کاربردی را در بر می گیرد. این در صنعت بسیار نادر است ، جایی که نظارت بر این سه بخش تجهیزات معمولاً به ابزارهای جداگانه تقسیم می شود. پیدا کردن ابزاری که هم نظارت بر دستگاه شبکه و هم آنالیز ترافیک شبکه را شامل می شود نیز نادر است - اغلب این دو عملکرد بین دو ابزار جداگانه تقسیم می شوند.

بنابراین ، Paessler PRTG چیزهای زیادی برای آن پیش می رود و توانایی متناسب سازی آن بسیار بی نظیر است. اگر فقط مانیتور شبکه را می خواهید و به نظارت سرور یا برنامه ها علاقه ای ندارید ، فقط سنسورهای مربوط به شبکه را روشن می کنید. به همین ترتیب ، می توانید تصمیم بگیرید که فقط وضعیت دستگاه شبکه خود را تحت نظر بگیرید یا کمک سنسور پرداخت شده خود را در عملکردهای نظارت بر ترافیک نیز پخش کنید.

مهم نیست که بسته PRTG را که فکر می کنید برای نیازهای شما مناسب تر باشد ، شروع می کنید به یک آزمایش 30 روزه رایگان ، که تعداد نامحدودی از سنسورها به شما می دهد. درخلال این دوره آزمایشی, شما احتمالاً قصد دارید به سراغ آن سنسورهایی بروید که عملکردهای نظارت بر زیرساخت ها را پوشش می دهد. با این حال ، در حالی که هیچ محدودیتی در تعداد سنسورها وجود ندارد ، شما ممکن است بسیاری از مناطق دیگر موجود در بسته را بررسی کرده و در نهایت تصمیم بگیرید که مرزهای اصلی نظارت خود را گسترش دهید..

Paessler PRTG Network MonitorDownload آزمایشی 30 روزه رایگان

نظارت بر شبکه PRTG

وظایف اصلی PRTG به عنوان یک است مانیتور شبکه و اصلی ترین کار آن نظارت بر وضعیت دستگاه های شبکه است. ابزار این کارها را با استفاده از روشهای انجام شده انجام می دهد پروتکل ساده مدیریت شبکه (SNMP). این سیستم این مزیت را دارد که قبلاً روی تمام تجهیزات شبکه ای که خریداری می کنید نصب شود. SNMP برای رأی دادن به یک کنترلر مرکزی نیاز دارد عامل نرم افزاری که نرم افزاری از پیش نصب شده در روترها و سوئیچ های شماست.

از آنجا که مدیر SNMP بطور مرتب درخواست های گزارش را به کلیه دستگاه های دستگاه پخش می کند ، پاسخ های مربوط به آن درخواست ها یک ویژگی جایزه را برای سیستم ارائه می دهد ، یعنی autodiscovery. این به PRTG امکان می دهد تا اطلاعات مربوط به همه دستگاه های موجود در شبکه شما و نحوه پیوند آنها را جمع کند ، بنابراین لازم نیست هنگام تنظیم PRTG موجودی تجهیزات خود را تایپ کنید. از آنجایی که این پخش درخواست ها در حال انجام است ، PRTG می تواند هر کدام را شناسایی کند تغییر در زیرساختهای شما.

ابزار ایجاد می کند نقشه توپولوژی شبکه از اطلاعات موجود در تجهیزات موجود بار دیگر ، این کار به صورت خودکار انجام می شود و نقشه هر زمان که طرح شبکه و دستگاه های آن تغییر کند ، بدون دخالت دستی به روز می شود..

سیستم SNMP شامل یک نوع پیام است ، به نام "دام."این اجازه می دهد تا مأمورهای دستگاه گزارش وضعیت را در مواقع اضطراری بدون نیاز به انتظار درخواست ارسال کنند. این موارد در کنسول PRTG تعبیر شده است هشدارها, که می تواند توسط شما نیز ارسال شود پیامک یا پست الکترونیک.

بسته اصلی روی آن نصب می شود سرور ویندوز, اما قادر به نظارت بر دستگاهها با هر سیستم عامل است. Paessler همچنین برنامه های تلفن همراه را تولید می کند اندروید و iOS بنابراین شما می توانید در هنگام دور بودن از میز خود با داشبورد در تماس باشید.

سنسورهای مستقر در بسته شامل پینگ, دنباله دار, آ پوزه بسته, آ NetFlow سنسور ، الف جی جریان سنسور ، آن IPFIX سنسور ، و sFlow سنسور نرخ توان ترافیک با پرس و جو در دستگاههای شبکه با SNMP برای گزارشهای پردازش داخل / خارج از آنها در هر پنج دقیقه محاسبه می شود.

ابزار مانیتورینگ شبکه قادر است شبکه های بی سیم و همچنین شبکه های LAN را نیز تحت پوشش خود قرار دهد و همچنین می تواند اتصال و تجهیزات را در سایت های از راه دور کنترل کند.

مانیتورینگ سرور PRTG

سیستم PRTG می تواند برای نظارت بر سرورهای شما ، در هر کجا که باشد ، تنظیم شود. همچنین قادر به نظارت بر منابع Cloud است و دارای سنسورهای ویژه ای برای خدمات وب آمازون, Dropbox, درایو گوگل, و یک درایو. با استفاده از سرورهای داخلی ، می توانید حسگرها را فعال کنید تا از عملکرد CPU ، استفاده از حافظه ، میزان دیسک و فضای دیسک اضافی گزارش دهند. این بسته همچنین شامل سنسورهای محیطی برای اتاق سرورها و قفسه های سرور است.

بسته مانیتورینگ سرور PRTG شامل سنسورهای اختصاصی است که بر روی سرورهای مخصوص نظارت می کنند. اینها شامل سرورهای پستی ، سرورهای وب ، سرورهای پایگاه داده ، سرورهای پرونده و سرورهای مجازی است. نظارت بر این توابع از نزدیک با خدمات نظارت بر برنامه PRTG مرتبط است.

نظارت بر برنامه PRTG

نظارت بر سرورهایی که برنامه ها را به کارمندان و مشتریان شما تحویل می دهند نیاز به سنسور برنامه دارد. سنسور PRTG شامل سنسورهای برنامه پستی است که شامل آن می شود POP3, SMTP, و IMAP مانیتور سنسورهای پایگاه داده در بسته شامل مانیتورهای مربوط به MySQL, Microsoft SQL, و اوراکل SQL. سنسورهای سرور وب می توانند گزارش دهند مؤسسه و آپاچی و تمرکز اصلی سنسورهای سرور فایل است FTP.

فعالیت این برنامه ها هم در سرور و هم در هنگام ظاهر شدن در ترافیک شبکه قابل ردیابی است. ترکیب داده های برنامه با مانیتور شبکه ، شما را قادر می سازد با دریافت گزارش درمورد حجم در هر برنامه ، تحلیل ترافیک خود را بهبود بخشید.

مانیتور سنسورهای مربوط به عملکرد ترافیک VoIP تحویل. فایروال و پورت مانیتور نیز برای پوشش سیستم امنیتی شما وجود دارد و سنسورهای عملکرد تیم را نیز شامل می شود حسابرسی SLA.

اگر عملیاتی کنید مجازی سازی در شبکه شما ، شبکه ترکیبی ، سرور و قابلیت های نظارت بر برنامه PRTG به خصوص قابل استفاده خواهند بود. سنسورهای خاصی از سیستمهای VMWare vSphere ESXi ، Microsoft Hyper-V و Citrix Xen وجود دارد.

نرم افزار PRTG-as-a-service

دیگر نیازی به نصب PRTG در محل ندارید زیرا این سیستم اکنون در Cloud نیز موجود است. نسخه آنلاین این سیستم دارای کلیه قابلیت های نرم افزار داخلی است ، فقط شما نیازی به حفظ نرم افزار ندارید ، در واقع نیازی به سرور ندارید..

برنامه پرداخت PRTG مبتنی بر Cloud است مبتنی بر اشتراک با هزینه در هر ماه شما مجبور نیستید با این سرویس از 100 سنسور به صورت رایگان استفاده کنید. با این حال ، شما می توانید دریافت کنید آزمایشی بسته 500 سنسور (PRTG 500) به مدت 10 روز بصورت رایگان. هیچ بسته XL با نسخه ClT از PRTG در دسترس نیست.

بهترین گزینه های PRTG

می توانید جزئیات بیشتری در مورد این گزینه ها را در بخش های بعدی بخوانید.

1. SolarWinds ipMonitor (محاکمه رایگان)

SolarWinds ipMonitor

SolarWinds ipMonitor فقط یکی از رقبای PRTG است که توسط SolarWinds تولید شده است. مشهورترین سیستم نظارت بر شبکه شرکت Monitor Monitor Performance Network است. با این حال ، ipMonitor به دلیل ساختار قیمت گذاری خود بسیار مناسب تر با PRTG است. این ابزار است مجموعه مانیتورها, دقیقاً مشابه بسته حسگر PRTG. نرم افزار است قیمت باندهای شماره مانیتور, بنابراین می توانید با انتخاب سنسورهایی که فعال می شوند ، این سیستم را تنظیم کنید.

SolarWinds باندهای قیمت 500 ، 1000 و 2500 مانیتور را ارائه می دهد. نمونه هایی از مانیتورها هستند پینگ, پردازنده, حافظه, استفاده از دیسک, مصرف پهنای باند, و زمان پاسخ. نصب نرم افزار پنجره ها و سرور ویندوز. این شامل یکپارچه است بانک اطلاعاتی و وب سرور, که باعث می شود اجرای شما در هر نقطه از جهان در دسترس تکنسین های شما باشد.

این مانیتور استفاده می کند SNMP برای ردیابی وضعیت دستگاه شبکه و شامل یک autodiscovery و خودکار نقشه برداری مدول. سیستم تله های SNMP را یکپارچه می کند و همچنین می توانید شرایط و گزارش های هشدار سفارشی را ایجاد کنید. ویژگی ای که ipMonitor از PRTG مفقود است ، امکان تنظیم پاسخ خودکار به هشدارها است که شما را قادر می سازد بدون مداخله دستی مشکلات را برطرف کنید..

ویژگی های نظارت شامل شبیه سازی تجربه کاربر است ، بنابراین می توانید عملکرد وب سایت های خود را بررسی کنید. می توانید ipMonitor را در یک آزمایش 14 روزه رایگان با مانیتور نامحدود دریافت کنید.

SolarWinds IP MonitorDownload آزمایشی 30 روزه رایگان

2. Site24x7 مانیتورینگ شبکه از Cloud (آزمایشی رایگان)

Site24x7

Site24x7 مانیتورینگ شبکه ابزار کاملاً مشترک زیادی با Paessler PRTG است. این سیستم است یک مانیتور ترکیبی, در حالی که بیشتر مانیتورهای زیرساخت بر یک نوع تجهیزات خاص ، مانند سرورها یا سوئیچ متمرکز شده اند. هر دو PRTG و Site24x7 شبکه ها ، سرورها و برنامه های کاربردی را پوشش می دهند.

فراتر از این شباهت ها در توابع ، ویژگی های این دو سیستم متفاوت است. مانیتور Site24x7 رفتار کاربر و همچنین عملکرد سخت افزاری و نرم افزاری. PRTG دارای سنسورهای نظارت بر ترافیک است ، اما Site24x7 نمی تواند PRTG به عنوان نرم افزار داخلی یا یک سرویس مبتنی بر ابر موجود باشد.. Site24x7 فقط به عنوان سرویس ابری در دسترس است.

Site24x7 یک بسته چشمگیر است و رقیبی قوی برای نسخه ابری PRTG است. مانند PRTG, Site24x7 در نسخه رایگان در دسترس است. Site24x7 رایگان برای نظارت بر پنج وب سایت یا سرور محدود است. نرم افزار PRTG با یک مکمل کامل از سنسورها حمل می شود ، اما مشتریان تعداد سنسورهای فعال را برای پرداخت آنها انتخاب می کنند. Site24x7 تعداد بیشتری سنسور را در یک سری نسخه های پیاپی با قیمت بالاتر ارائه می دهد.

هر یک از نسخه های پرداخت شده Site24x7 را می توان در بررسی کرد یک محاکمه رایگان 30 روزه.

Site24x7 مانیتورینگ شبکه از آزمایش آزمایشی 30 روزه CloudStart

3. Atera (دادگاه رایگان)

8 بهترین گزینه برای Paessler PRTG

آترا است یک بستر نرم افزاری برای MSP ها. این ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده را قادر می سازد تا بر شبکه ها ، سرورها و برنامه های اجرا شده در سایت های مشتری نظارت داشته باشند. از آنجا که Paessler PRTG قادر به کار از راه دور است ، شباهت های بسیاری بین این دو سیستم نظارت بر زیرساخت ها وجود دارد. با این حال, Paessler قادر به انجام وظایف دولت نیست, مانند مدیریت وصله و پشتیبان گیری و بازیابی مراحل. همچنین سیستم های اتوماسیون خدمات حرفه ای (PSA) که MSP ها برای اجرای خدمات خود نیاز دارند را شامل نمی شود. بنابراین ، Atera یک جایگزین برای PRTG است ... و سپس برخی از آنها.

آترا است سرویس ابری و بنابراین MSP که از آن استفاده می کند ، لازم نیست نگران سازگاری سیستم عامل باشید. در حقیقت ، حتی برای شروع مدیریت زیرساخت ITB سایر مشاغل حتی به سرورها نیازی نیست. همه تکنسین های مورد نیاز MSP هستند یک مرورگر وب استاندارد. کنسول Atera همچنین از طریق برنامه ای برای دستگاه های تلفن همراه قابل دسترسی است.

سرویس مانیتورینگ شبکه در Atera بر اساس است پروتکل ساده مدیریت شبکه (SNMP) - همان PRTG. همچنین ، مانند PRTG ، Atera یک سیستم جدید برای دستگاه های متصل اسکن کرده و همه آنها را در یک موجودی تجهیزات وارد می کند. این سرویس بطور مداوم اجرا می شود ، بنابراین اپراتورها می توانند هنگام اضافه شدن دستگاههای جدید به شبکه و هنگام حذف تجهیزات ، تشخیص دهند.

مانند PRTG ، Atera نیز شامل می شود نظارت بر سرور, بررسی وضعیت CPU ، حافظه و فضای دیسک. برخلاف PRTG ، Atera قادر به تمیز کردن دیسک ها و از بین بردن فرآیندی است که به نظر می رسد مخرب است و یا در حال حلق آویز بودن است. سیستم Atera می تواند کلیه دستگاه ها را برای نرم افزار اسکن کرده و همه موارد را ثبت کند و مدیریت مجوز نرم افزار را قادر می سازد. Atera همچنین قادر است به طور خودکار بروزرسانی های نرم افزار مجاز و سیستم عامل های پچ را به روز کند.

به عنوان سرویس ابری ، Atera مبلغ هنگفتی را در مقابل آن قرار نمی گیرد. در عوض ، MSP نتیجه می گیرد اشتراک برای این سرویس برای هر یک از تکنسین های خود. خدمات با پرداخت برنامه ارزان تر سالانه می توانند ماهانه یا سالانه پرداخت شوند. هر مشاغل می تواند با ثبت نام در آزمون 30 روزه رایگان خود ، تمام ویژگی های Atera را بررسی کند.

آزمایشی 30 روزه AteraStart رایگان

4. ManageEngine OpManager

تصویر تصویر ManageEngine OpManager

OpManager محصول اصلی ManageEngine است. این یک مانیتور شبکه و سرور ترکیبی با قابلیت ردیابی برنامه است ، بنابراین توانایی های PRTG را از نزدیک ردیابی می کند. این نرم افزار قابل نصب است لینوکس همچنین سرور ویندوز, بنابراین یکی بهتر از PRTG است.

مانیتور شبکه از SNMP برای نظارت بر وضعیت تجهیزات استفاده می کند و شامل توابع خودکار و نقشه برداری شبکه می شود. داشبورد وضعیت فعلی و همچنین ویژگی ها را نمایش می دهد هشدارها, ارسال آنها از طریق پیامک یا ایمیل به تکنسین ها. تجهیزات نظارت شده توسط OpManager شامل برنامه های بی سیم ، منابع مبتنی بر ابر و زیرساخت های از راه دور است. همچنین قادر به ردیابی مجازی سازی های ساخته شده با آن است VMWare, Hyper-V, و Citrix Xen.

OpManager برای نظارت بر حداکثر پنج دستگاه رایگان است. این سیستم کامل برای یک آزمایش 30 روزه رایگان در دسترس است.

5. ناجیوس XI

صفحه نمایش Nagios XI

Nagios XI ادامه دارد پنجره ها و لینوکس و نسخه رایگان دارد ، به نام Nagios Core. این ابزار نظارت خواهد کرد شبکه ها ، سرورها و برنامه ها. Nagios دارای یک جامعه کاربری بسیار فعال است ، که مواد افزودنی رایگان را توزیع می کند که قابلیت محصول اصلی را گسترش می دهد.

مانیتور شبکه وضعیت و سیستم دستگاه را نشان می دهد هشدارها, همچنین بر استفاده از پهنای باند و پیام های گزارش رویداد نظارت می کند. وضعیت سرور و عملکرد برنامه نیز با این ابزار بدون هزینه اضافی قابل پیگیری است.

ساختار حساب کاربر شامل می شود حساب چند مستاجر گزینه هایی را تنظیم کنید ، که این ابزار گزینه مناسبی را برای ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده ایجاد می کند. مانیتور در دو نسخه موجود است: استاندارد و شرکت، پروژه. ویژگی های اضافی در نسخه Enterprise شامل برنامه ریزی ظرفیت و ممیزی است. می توانید یک آزمایش 60 روزه رایگان از Nagios XI دریافت کنید.

6. ConnectWise Automate

مدیریت پایان نقطه متصل ConnectWise Automate به عنوان یک ابزار کنترل و کنترل از راه دور صورتحساب است. با این حال ، این سرویس مبتنی بر ابر است ، بنابراین می توانید به راحتی از آن استفاده کنید تا سیستم IT خود را مدیریت کنید. از آنجا که این سرویس نرم افزاری است (SaaS) ، برای استفاده از آن نیازی به نصب و نگهداری نرم افزارهای داخلی ندارید..

همانطور که از نام این ابزار پیداست ، اتوماسیون وظیفه زیادی را شامل می شود. عملکرد خودکار ConnectWise فراتر از عملکردهای مانیتورینگ موجود در PRTG است ، زیرا این سیستم همچنین شامل یک سیستم اسکریپت نویسی است تا تمام کارهای دنیوی شما بطور خودکار انجام شود. همچنین دارای مدیر patch و ابزارهای مدیریت دارایی است.

مدیریت دارایی به ایجاد بسته های نرم افزاری خود نصب می رسد. کاربران جدید برای راه اندازی مجموعه دسک تاپ و دستگاه های تلفن همراه خود به آنها پورتال سلف سرویس داده می شوند و همچنین می توانند وظایف استاندارد مدیر خود را نیز انجام دهند ، از جمله تغییر رمزهای عبور.

می توانید ConnectWise Automate را در یک آزمایش رایگان 14 روزه دریافت کنید. تیم فروش در صورت درخواست ، دوره آزمایشی را تا یک ماه تمدید می کنند.

7. Zabbix

8 بهترین گزینه برای Paessler PRTG

Zabbix یک است رایگان سیستم نظارت بر زیرساخت هایی که قابل نصب است پنجره ها, سیستم عامل مک ، لینوکس, و یونیکس. این ابزار وضعیت دستگاه شبکه را از طریق آن دنبال می کند SNMP و همچنین هشدارها را پردازش می کند. علاوه بر نمایش در داشبورد ، هشدارها را می توان در پرونده ذخیره یا به عنوان اعلان از طریق پیام کوتاه ، ایمیل یا برنامه گپ ارسال کرد..

این بسته شامل یک روش کشف دستگاه و یک مرکز ایجاد نقشه توپولوژی شبکه است که در صورت تغییر زیرساخت ها ، هر دو به صورت خودکار به روز می شوند. Zabbix می تواند شبکه ها ، شبکه های بی سیم ، منابع مبتنی بر ابر و سایت های از راه دور را کنترل کند. ارتباط با جمع کننده داده های خارج از کشور است رمزگذاری شده.

Zabbix امکان اتوماسیون کار را از طریق برنامه نویسی فراهم می کند. این وظایف می تواند شامل جمع آوری داده ها و رفع مشکل باشد و آنها را می توان با هشدارها ایجاد کرد یا تنظیم کرد که به صورت دوره ای اجرا شوند.

داشبورد به درک وضعیت کمک می کند زیرا به خوبی مشخص شده است و نمایش داده های گرافیکی دارای کد رنگی است.

شما باید هزینه پشتیبانی از این ابزار را بپردازید. با این حال جامعه کاربر برای Zabbix از طریق یک انجمن قابل دسترسی است و نکات و ترفندهای زیادی در مورد استفاده از این سیستم ارائه می دهد و بسیاری از کاربران مشتاق خوشحال هستند که برای کمک به همکاران Zabbixers که مشکلی را تجربه می کنند.

8. Kaseya Traverse

Kaseya TraverseKaseya Traverse بسته نظارت و مدیریت سیستم است که در بخش های فناوری اطلاعات هدف قرار گرفته است. این شبکه ها ، خدمات ، تجهیزات ، سرورها و برنامه های کاربردی را در بر می گیرد. این نرم افزار نصب می شود پنجره ها محیط.

بخش نظارت بر شبکه از Traverse استخدام می کند SNMP عملکرد. این شامل یک ماژول autodiscovery, که موجودی دستگاه را گردآوری می کند و نقشه شبکه ایجاد می کند. این ابزار می تواند شبکه داخلی را شامل شود ، از جمله wifi و همچنین منابع از راه دور ، از جمله خدمات مبتنی بر Cloud.

داشبورد است قابل تنظیم از طریق سیستمی به نام "ظروف سرویس". این صفحه به تکنسین های صفحه اول مربوط می شود که مربوط به عملکردهای تجاری است که آنها مسئول هستند. یک کانتینر خدماتی دیدگاهی را در مورد عناصر خاص زیرساختی ایجاد می کند که به ارسال برنامه ها به یک بخش در مشاغل شما کمک می کند. همه تکنسین ها از تله های SNMP یا نقض آستانه های سفارشی هشدار می گیرند. داشبورد شامل تجسم داده های رنگی.

از ویژگی های اضافی Kaseya Traverse می توان به زبان برنامه نویسی ، اتوماسیون کار و نظارت خودکار سیستم بر اساس استقرار پایه اشاره کرد. این یک ابزار پیشرفته پیشگیری از تهدید که فراتر از محدوده خدمات ارائه شده توسط PRTG است. می توانید Kaseya Traverse را در یک محاکمه آزاد 14 روزه دریافت کنید.

گزینه های نظارت

همانطور که از این راهنما می بینید, PRTG خوب است, اما به هیچ وجه تنها محصول موجود در قفسه نیست و در بسیاری موارد ، سایر ابزارهای نظارت و مدیریت ممکن است مناسب تر نیاز شما باشد. از آزمایشات رایگان و نسخه های رایگان شش ابزار موجود در این لیست استفاده کنید تا یکی از آنها را امتحان کنید و آن را با PRTG خودتان مقایسه کنید..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 2 =

Adblock
detector