8 بهترین راه حل و ابزار RMM

8 بهترین راه حل و ابزار RMM

RMM چیست؟?

نظارت از راه دور و مدیریت (RMM) نرم افزاری است که بطور معمول توسط ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده مورد استفاده قرار می گیرد و به آنها امکان می دهد از راه دور و بر روی کارگاههای مشتری و سرورهای خود از هر کجا محل زندگی خود نظارت و جمع آوری کنند. با این حال ، این ابزار ابزار همچنین می تواند برای پشتیبانی IT در منزل مفید باشد. RMM واقعاً می تواند سیستم پشتیبانی کاربر شما را سرعت بخشد و ضمن افزایش امنیت سیستم شما.

ما در ابزارهایی که در زیر ارائه می دهیم ، جزئیات زیادی را پوشش می دهیم ، اما اگر فقط برای خلاصه سریع وقت دارید ، اینجاست لیست ما از 8 بهترین ابزار RMM:

  1. SolarWinds RMM (آزمایشی رایگان) بخشی از مجموعه ای از امکانات با هدف ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده است.
  2. Atera (دادگاه رایگان) RMM مبتنی بر ابر برای MSP ها با PSA ، Remote Access و یک تکنسین پرداخت فقط برای هر تکنیک.
  3. Site24x7 سرور مانیتورینگ (آزمایش رایگان) بسته جامع نظارت بر سیستم آنلاین که برای نظارت از راه دور شبکه های مشتری و سرورها به خوبی کار می کند.
  4. مانیتور شبکه Paessler PRTG شبکه ، سرور و مانیتور برنامه که شامل توابع مانیتورینگ از راه دور است.
  5. کومودو یک RMM و سیستم مانیتورینگ شبکه رایگان توسط یک غول امنیتی فناوری ارائه شده است.
  6. ConnectWise Automate مانیتور سیستمها با تأکید بر اتوماسیون فرایند.
  7. پالس RMM ، PSA و خدمات ضد ویروس همه در یک بسته.
  8. Kaseya VSA سیستم نظارت و مدیریت از راه دور که شامل پشتیبانی از کار خودکار است.

اگر یک ارائه دهنده خدمات مدیریت شده (MSP) را فعال کنید ، دسترسی مستقیم به دستگاه های مشتری برای مدیریت نرم افزار فقط برطرف کردن مشکلات نیست. شما می توانید از این سیستم برای استفاده کاربر استفاده کنید. این امر به ویژه مفید است اگر مشتریان شما خط مشی "خود را بیاورید" (BYOD) یا از دستگاه های تلفن همراه برای کارمندان خود استفاده کنند.

RMM فرایندهای مدیریت خودکار سیستم شما را به سایتهای از راه دور یا سایتهای مشتری گسترش می دهد و به شما در کاهش تغییرات پیکربندی و خطاهای معمول هنگام اجرای دستی کمک می کند. این ابزارها همچنین هزینه ها را کاهش می دهند زیرا نیازی به حفظ کادر فنی یا پرسنل از راه دور نیست. امنیت سیستم از RMM بهره می برد زیرا دارای امنیت اتصال کارآمد در مسافت های طولانی است و همچنین باعث می شود خطر مراجعه به سایتهای فنی کمی شناخته شده از سایت بازدید نشود - وضعیتی که می تواند هدیه ای برای یک متجاوز سازنده باشد..

دریافت نرم افزار RMM برای کسب و کارهایی که مدیریت تسهیلات را برای یک کار چند منظوره متمرکز می سازند ، تجارت مجازی که از پیمانکاران مستقل ، کارمندان در محل کار یا MSP استفاده می کنند ، بسیار حس می شود..

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این گزینه ها را در بخش های بعدی بخوانید.

بهترین ابزار RMM

عناصر نظارت و مدیریت از راه دور که باید هنگام جستجو در این دسته از نرم افزارها به دنبال آنها باشید ، بسته به وضعیت شغلی شما متفاوت خواهد بود. اگر می خواهید تمام نرم افزارهای مدیریت سیستم خود را تمدید کنید ، آن دسته از ابزارهایی که به عنوان ماژول در سیستم های مدیریت زیرساختی گسترده تر عمل می کنند ، باید شما را جذب کنند. اگر می خواهید بخش پشتیبانی از خانه خود را تنظیم کنید ، می توانید به دنبال کارکردهای خالص RMM باشید که به بخشهای متمرکز IT کمک می کند. سیستم های RMM که بخشی از سیستم های پشتیبانی گسترده تر MSP هستند اگر شرکت شما ارائه دهنده خدمات است باید شما را مورد توجه قرار دهند.

شش سیستم موجود در لیست بهترین ابزارهای RMM به بازارهای تخصصی مختلف ارائه می شود. توضیحات زیر باید شما را قادر سازد که نرم افزار RMM مناسب را برای شرکت خود انتخاب کنید.

1. SolarWinds RMM (آزمایشی رایگان)

SolarWinds RMM

SolarWinds تولید کننده پیشرو ابزارهای مدیریت زیرساخت فناوری اطلاعات است و مجموعه نرم افزاری را به طور خاص با هدف MSP تولید می کند. در میان سیستم های MSP SolarWinds ، این موارد را پیدا خواهید کرد نظارت از راه دور و مدیریت مدول.

SolarWinds RMM به عنوان ابزاری که بطور خاص برای دسترسی به کارکنان MSP به دستگاه های شرکت های مشتری طراحی شده است ، با یک کنسول اپراتور بسیار کاربردی ارائه می شود. دسترسی به دستگاه های از راه دور محدود به عملیات مدیریتی نمی شود. فرآیندهای خودکار همچنین برای هر دو نظارت می تواند به زیرساخت های مشتری دسترسی داشته باشد, تشخیص عملکرد, و مدیریت نرم افزار. این شامل سیستم عامل و کنترل سیستم عامل است و شامل یک مدیر patch و مانیتور آنتی ویروس است.

شما می توانید با اضافه کردن ماژول SolarWinds Risk Intelligence ، نظارت امنیتی خود را بهبود بخشید. اطمینان ایمیل SolarWinds ماژول حفاظت امنیتی را به سیستم های ایمیل شما گسترش می دهد و می توانید از طریق این سرویس خدمات بازیابی به مشتریان ارائه دهید پشتیبان گیری SolarWinds مدول. خدمات MSP ارائه شده توسط SolarWinds توسط مدیر MSP و SolarWinds کنترل را در دست می گیرد, که ابزارهای تشخیصی ارائه می دهد. این ماژول ها در نظر گرفته شده اند تا با برنامه RMM به منظور ایجاد یک مجموعه خدمات مدیریت فناوری اطلاعات (ITSM) ، در کنار هم کار کنند. با این حال ، تمام این ابزارها به طور جداگانه فروخته می شوند و می توانند به عنوان ابزار مستقل کار کنند ، بنابراین می توانید بدون نیاز به خرید سایر ماژول ها ، به استفاده از RMM بچسبید..

کنسول سرویس است مبتنی بر وب, بنابراین نیازی نیست که نگران باشید که این نرم افزار با سیستم عامل میزبان شما سازگار نباشد. دستگاه های از راه دور که قابل کنترل با سیستم RMM هستند نیز می توانند از هر سیستم عامل استفاده کنند و همچنین می توانند مجازی سازی ها را ردیابی کنند. RMM می تواند دسک تاپ ها را کنترل کند, لپ تاپ, سرورها, و دستگاه های تلفن همراه.

داشبورد به منظور مدیریت صحیح منابع مشتری ، کلیه برنامه هایی را که کارمندان پشتیبانی شما به آن نیاز دارند متمرکز می کند. صفحه نمایش داشبورد را شامل می شود قابلیت کشیدن و رها کردن برای تخصیص وظایف به منابع ، و اتوماسیون بسیاری از فرآیندهای مدیریتی که کارکنان شما انجام خواهند داد. این عملکرد تخصیصی همچنین به کارکردهای مدیریت کارکنان گسترش می یابد ، به یک رهبر تیم اجازه می دهد پروژه ها را از طریق داشبورد به کارمندان اختصاص دهد.

کارکردهای مدیریتی و ردیابی به شرایط امنیتی و عملکردی در زیرساخت های مشتری گسترش می یابد که در داشبورد اپراتور به عنوان هشدار ظاهر می شود. این وضعیت همچنین می تواند به طور خودکار از طریق سیستم سیستم ثبت شود ماژول گزارش دهی.

می توانید SolarWinds RMM را در a امتحان کنید محاکمه رایگان 30 روزه. این آزمایش آزمایشی همچنین به سایر عناصر مجموعه SolarWinds MSP گسترش می یابد.

دادگاه آزمایشی 30 روزه SolarWinds RMMStart

2. Atera (دادگاه رایگان)

آترا

آترا یک بستر ابری مبتنی بر شرکت های کوچک و متوسط ​​است. این ابزار مناسب برای ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده است زیرا برنامه های RMM را با آن ترکیب می کند اتوماسیون خدمات حرفه ای (PSA) کارکرد. این بدان معناست که این ابزار تمام عناصر مورد نیاز یک MSP را به منظور پشتیبانی از مشتری و صورتحساب برای زمان صرف شده فراهم می کند.

به محیط قابل دسترسی است برخط بنابراین نیازی به نگرانی در مورد نگهداری سرورها یا نرم افزار Atera نیست. هزینه این بسته توسط اشتراک در هر کرسی هزینه شده است ، بنابراین یک کسب و کار با یک اپراتور می تواند از امکانات فوق العاده ای که یک شرکت بزرگ از این محیط برخوردار می باشد برخوردار باشد بدون اینکه مجبور به تهیه پول زیادی در مقابل باشد. هرچه تجارت شما رشد می کند و کارمندان بیشتری را به عهده می گیرید ، فقط لازم است در اشتراک های بیشتر اضافه کنید به حساب Atera شما.

انعطاف پذیری سیاست قیمت گذاری سیستم Atera و پیکربندی آنلاین باعث می شود این یک پیشنهاد بسیار جذاب برای MSP های کوچک باشد که به آنها اعتماد دارند مترجمان آزاد مستقر از راه دور برای کارمندان در تماس شما حتی نیازی به فضای اداری برای کارمندان پشتیبانی خود ندارید و می توانید اپراتورهایی با موقعیت استراتژیک در سرتاسر جهان استخدام کنید تا پشتیبانی حداقل 24 ساعته را با حداقل هزینه مشتریان خود ارائه دهند.

و همچنین مانیتورینگ اولیه دستگاه ، Atera تعدادی از آنها را ارائه می دهد خودکارسازی فرایند گزینه ها. دستگاه های مانیتور شده به صورت دوره ای اسکن می شوند ، تولید می کنند داده های زمان واقعی در کنسول مدیریت در مورد عملکرد و مشکلات احتمالی وضعیت. بسته شامل مدیریت پچ و نظارت بر موجودی همچنین.

Atera در سه نسخه ارائه شده است. ارزانترین طرح نامیده می شود حرفه ای و کلیه ابزارهایی را که برای نظارت و نگهداری تجهیزات در سایت راه دور مشتری خود نیاز دارید ، فراهم می کند.

بسته بعدی به بالا خوانده می شود رشد. این اجازه می دهد تا جلسات همزمان تری داشته باشید. این شامل یک عامل نظارت است که بر روی مک نصب می شود و همچنین یک برنامه موبایل را برای بررسی به کنسول مدیریت به شما می دهد. بسته رشد نیز شامل یک سیستم چت می باشد تا ارتباط با کاربران شما با اپراتورهای شما آسان شود.

برنامه برتر ارائه شده توسط Atera نام دارد قدرت. این شامل توابع پشتیبانی از پایگاه داده ، مانند عکسهای صرفه جویی در عکس و تکرار برای ادامه کسب و کار ، به شما امکان می دهد سرویس های محافظت از داده های اضافی را به مشتریان خود ارائه دهید.

تمام برنامه های آترا به شما می دهد احراز هویت دو عاملی برای محافظت از ارتباطات خود با مشتریان و سیستم Atera. این امنیت برای ایمیل 2FA گسترش می یابد. هر یک از برنامه ها در دسترس است یک محاکمه رایگان 30 روزه.

آزمایشی 30 روزه AteraStart رایگان

3. Site24x7 سرور مانیتورینگ (آزمایش رایگان)

8 بهترین راه حل و ابزار RMM

Site24x7 مانیتورینگ سرور ابزار در چندین نسخه موجود است و یکی از این موارد به MSP ها اختصاص دارد. بسته کلی ابزارهای نظارت بر زیرساخت ها در این سیستم برای شرکتهایی که قراردادهای پشتیبانی سیستم ارائه می دهند بسیار خوب کار خواهد کرد. این بدان دلیل است که Site24x7 است سیستم مبتنی بر ابر. تا زمانی که آن شبکه به اینترنت متصل باشد ، می توانید با استفاده از این ابزار ، شبکه ای را در هر نقطه از جهان رصد کنید.

مدل قیمت گذاری این سرویس است مبتنی بر اشتراک. آنچه این یک پیشنهاد بسیار جالب برای MSP ها را ایجاد می کند این است که هزینه ها به طور مبسوط به ازای هر تکنسین کاهش نمی یابد. در عوض ، آنها در هر سرور یا URL تراز می شوند. شرکت ارائه می دهد چهار قیمت سطح خدمات, اما برای اضافه کردن نظارت بر سرور می توانید بسته خود را با هزینه کمی گسترش دهید. این می تواند برای MSP هایی که به چندین مشتری سرویس می دهند بسیار اقتصادی باشد.

Site24x7 فقط سرورها را رصد نمی کند ، بلکه به ویژه برای نظارت بر وب سایت ها عملکرد خوبی دارد. این کار شامل ردیابی رفتار شبکه ها ، پیوندها ، خدمات شبکه ، سرورها و برنامه ها است.

این بسته به شما هشدار می دهد تهدیدات وضعیت. می توانید آن هشدارها را در کنسول آنلاین مشاهده کرده و از طریق ایمیل یا پیام متنی برای شما ارسال شود. این سرویس شامل دسترسی از طریق برنامه برای دستگاه های تلفن همراه است ، بنابراین می توانید عملکرد زیرساخت ها را حتی در هنگام خارج از دفتر پیگیری کنید.

به عنوان یک سرویس آنلاین ، این ابزار می تواند باشد از هر سیستم عامل قابل دسترسی است از طریق یک مرورگر این دستگاه قادر به نظارت بر دستگاههای در حال اجرا است ویندوز ، ویندوز سرور, لینوکس, یونیکس رایگان BSD, و سیستم عامل X. با نظارت بر شبکه ها ، برنامه ها و سرورها ، Site24x7 برای نظارت بر مجازی سازی بسیار مناسب است. می تواند با آن ارتباط برقرار کند مایکروسافت Hyper-V و VMware مجازی سازی ، و ظروف داکر.

به عنوان یک سیستم از راه دور قابل دسترسی ، Site24x7 مشکلی برای نظارت بر عملکرد دیگر ندارد خدمات مبتنی بر ابر. اگر هیچ یک از زیرساخت های خود را در سایت حفظ نکنید ، می توانید از Site24 / 7 برای نظارت بر عملکرد استفاده کنید. این قادر است به صورت آنلاین نظارت کند مایکروسافت لاجورد سرورها و خدمات وب آمازون.

Site24x7 در چهار سطح خدمات موجود است پيش غذا, حرفه ای, کلاسیک, و شرکت، پروژه. هر طرح بالاتر خدمات بیشتری را در بسته خود دارد. میتونی به دستش بیاری یک محاکمه رایگان 30 روزه خدمات کامل Site24x7. اگر تصمیم بگیرید در پایان دوره آزمایشی پرداخت نکنید ، حساب شما به طور خودکار روی آن تغییر خواهد کرد بسته رایگان Site24x7. این محدود به نظارت بر پنج URL یا پنج سرور است.

Site24x7 سرور MonitoringStart آزمایشی 30 روزه رایگان

4. مانیتور شبکه Paessler PRTG

Paessler PRTG

مانیتور شبکه Paessler PRTG است یک سیستم نظارت بر زیرساخت یکپارچه. این شبکه ها ، سرورها و برنامه های کاربردی را در بر می گیرد. اگرچه این سیستم در باند های قیمت گذاری ارائه می شود ، هر مشتری همان بسته نرم افزاری را ارسال می کند. هزینه نرم افزار بستگی به تعداد قسمت های بسته ای که شما فعال می کنید بستگی دارد.

در اصطلاحات Paessler, ابزار نظارت "حسگر" نامیده می شود. شما با انتخاب سنسورهای فعال شده ، نرم افزار را به نیازهای خود سفارشی می کنید. معماری PRTG خود را به استفاده از MSP می دهد. این مانیتور قادر به ردیابی وقایع در سایت های از راه دور است. این قابلیت در خدمت مرکز مدیریت فناوری اطلاعات WAN های چند سایت است. بنابراین ، لازم نیست کادر فنی IT را در تمام سایت های خود نگه دارید. همین سناریو برای MSP ها اعمال می شود ، بنابراین Paessler می تواند به عنوان ITSM برای مدیریت زیرساخت های مشتری اداره شود.

برای بدست آوردن پشتیبانی کامل از MSP ، برنامه RMM از PRTG باید توسط یک سیستم مدیریت کمک شخص ثالث تکمیل شود. این امر به این دلیل است که سیستم نظارت Paessler شامل عملکرد تیم و مدیریت سطح تأیید سرویس از کل راه حل های MSP نیست.

اگرچه عدم نظارت بر کار ضعف PRTG است ، اما این گزینه مزایای قابل توجهی دارد. رویکرد یکپارچه PRTG بدین معنی است که شما به طور خودکار تمام موارد را بدست می آورید شبکه, سرور, و ابزارهای نظارت بر برنامه برای اطمینان از عملکرد زیرساخت های سایت از راه دور به آن نیاز دارید. داشبورد می تواند گردش ترافیکی را در زمان واقعی در اطراف شبکه مشتری و حتی اتصالات بین سایت شما و ارتباطات مشتری به شما نشان دهد.

PRTG شامل عالی است ویژگی های نقشه برداری توپولوژی شبکه و شامل یک تجسم پشته برنامه است که وابستگی بین نرم افزار کاربر و سرویس های اساسی و سخت افزاری که از آنها پشتیبانی می کند را نشان می دهد. این ویژگی یک روش عالی برای دیدن فورا کدام عنصر سیستم باعث مشکلات عملکرد می شود.

Paessler بین مالکیت سایت تمایزی قائل نیست ، بنابراین اگر مجوزی برای PRTG دارید و سنسورهای مانیتورینگ از راه دور را فعال می کنید ، می توانید از نرم افزار برای مدیریت امکانات شرکتهای مشتری به همان راحتی که می توانید سایتهای از راه دور خود را کنترل کنید استفاده کنید. مکانیسم های کنترل دسترسی Paessler شما را قادر می سازد گروه های مختلف کاربر را با سطح دسترسی اختصاص یافته تعریف کنید. این امر به MSP ها امکان می دهد امتیازات مشاهده را به کارمندان مشتری اعطا کنند ، که به شما امکان می دهد تا به مشتریان خود درجه ای از نظارت بر سیستم خود را کنترل کنید. شما حتی می توانید PRTG را به عنوان یک آژانس ارائه دهید و کنترل کاملی را به کارمندان مشتری انجام دهید و به شما امکان می دهد یک بسته نرم افزاری فقط با پشتیبانی گزینه ارائه دهید.

امکان به اشتراک گذاری پیاده سازی PRTG با مشتریان خود با گزینه نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) از ابزار آسانتر شده است. این نسخه مبتنی بر ابر سیستم Paessler ضرورت نصب نرم افزار کنسول را در سایت های مشتری حذف می کند. با این حال ، شما نیاز به نصب نرم افزار عامل در همه سایت ها برای جمع آوری داده ها دارید. می توانید یک آزمایش 30 روزه رایگان از PRTG مبتنی بر Cloud با سنسورهای نامحدود دریافت کنید. از طرف دیگر می توانید نرم افزار PRTG را در سایت نصب کنید. بسته در Windows Server اجرا می شود. همچنین یک آزمایش رایگان 30 روزه قابل بارگیری PRTG در محل با حسگرهای نامحدود وجود دارد. پس از پایان دوره آزمایشی ، می توانید ادامه دهید به صورت رایگان از نرم افزار استفاده کنید اگر فقط 100 حسگر را فعال کنید.

Paessler PRTG Network MonitorDownload آزمایشی 30 روزه رایگان

5- كودودو یك

Comodo RMM

Comodo یک بازیکن اصلی در است خدمات امنیتی اتصال. این شرکت یک بستر نظارت و مدیریت از راه دور رایگان به نام خود ایجاد کرده است کومودو یک. این یک ابزار "فریمیوم" است زیرا سیستم اولیه رایگان برای استفاده است ، اما شما باید برای ویژگی های اضافی مانند ویژگی های امنیتی اتصال هزینه کنید. از آنجا که RMM همه چیز در مورد دسترسی از راه دور از طریق رسانه های عمومی اینترنت است ، بعید است که هر شرکتی تا به امروز بدون امنیت از این سرویس استفاده کند. بنابراین ، در یک راه دور ، شما در نهایت هزینه Comodo One را پرداخت می کنید. با توجه به اینکه کامودو از محصولات بسیار خوبی در زمینه امنیت سایبری برخوردار است ، حمایت در Comodo One ارزش پرداخت آن را دارد.

سیستم Comodo One به صورت ارائه می شود یک سرویس ابر. این دستگاه می تواند LAN ، WAN ، سایر خدمات مبتنی بر ابر و سیستم های ترکیبی را رصد کند. ابزار همچنین یک مانیتور مؤثر برای آن است برنامه های وب. یک سرویس Cloud ، سیستم عامل خنثی است. می توانید از آن برای نظارت استفاده کنید لینوکس, پنجره ها, و سیستم عامل مک رایانه ها و همچنین سیستم عامل های دستگاه همراه.

Comodo One شامل یک ماژول نظارت و مدیریت از راه دور است. همچنین دارای یک گزینه مدیریت دستگاه تلفن همراه ، یک مدیر برنامه های کاربردی تلفن همراه ، یک مدیر خودکار پچ و یک کنترل از راه دور و دسترسی است. این کاملاً جامع است مجموعه ITSM.

علاوه بر تمام این امکاناتی که مورد علاقه MSP ها است ، Comodo One همچنین برنامه های نظارت بر سیستم را ارائه می دهد که شامل یک مانیتور عملکرد شبکه ، ابزار ارزیابی ریسک ، مدیر حسابرسی و مدیر موجودی ، نقشه بردار توپولوژی و تسهیلات پیروی از سیاست ها است..

ماژول RMM را شامل می شود اتوماسیون خدمات حرفه ای (PSA) که به شما امکان نیازهای بلیط و ردیابی کار را برای نیازهای مدیریت تیم شما می دهد. این ابزار دسترسی از راه دور و به اشتراک گذاری دسک تاپ را تسهیل می کند که تکنسین ها را قادر می سازد مشکلات مربوط به دستگاه های از راه دور را به صورت دستی برطرف کنند.

در حالی که کنسول مدیریت است از طریق یک مرورگر وب به اینترنت دسترسی پیدا کرد, نقاط پایانی نظارت شده باید یک عامل نصب داشته باشند. بنابراین ، شما می توانید هر دستگاهی را در هر نقطه کنترل کنید ، مادامی که عامل از راه دور روی آن نصب شده باشد. برای اطمینان از محرمانه بودن ، هر دو راه ارتباطی باید رمزگذاری شوند و این زمانی است که آن دسته از کومودو که متهم به ضربات اضافی است ، وارد می شوند..

شبکه هایی که عامل از راه دور را نصب کرده اند می توانند از طریق Comodo One نقشه برداری و ممیزی شوند. مرحله کشف منجر به موجودی شبکه می شود که مسیری را برای دسترسی از راه دور فراهم می کند. سیستم Comodo One به طور مداوم دستگاه های ثبت شده را رصد می کند و به دنبال نقاط ضعف امنیتی و تغییرات پیکربندی غیرمجاز با 18 تست سیستم می باشد. خدمات مفید افزودنی شامل موارد زیر است محافظت DDoS, خدمات DNS, فضای ذخیره ابری, مدیریت دستگاه تلفن همراه, و پشتیبان گیری از داده های خودکار.

6. ConnectWise Automate

مدیریت پایان نقطه متصل

ConnectWise Automate یک سیستم مدیریت شبکه است که شامل آن می شود امکانات RMM. این ابزار به شما امکان می دهد از راه دور نقاط پایانی ، شبکه ها ، سرورها و نرم افزار را کنترل کنید. این یک سیستم عالی برای پشتیبانی از فناوری اطلاعات است زیرا شامل هشدار وضعیت و همچنین دسترسی مستقیم از راه دور است. دسترسی از راه دور را می توان به فرآیندهای خودکار از قبیل داده شد مدیریت پچ, کنترل پیکربندی, و برنامه های بروزرسانی نرم افزار.

امکان استفاده از این ابزار برای دسترسی مستقیم از راه دور به صورت حضوری به معنای استفاده از آن برای کارهای پشتیبانی یک به یک است. این شامل مکالمات با کاربر است و به تکنسین اجازه می دهد خطاهای سیستم را بطور مستقیم اصلاح کند. این سناریو همچنین اجازه می دهد تا از این ابزار برای تمرین ، کارهای تیمی و سمینارها استفاده شود.

همانطور که از نام این محصول پیداست, یک عنصر اصلی ابزار امکان اتوماسیون بسیاری از فرایندها از طریق برنامه نویسی است, که می تواند هم در محیط نوشته شود و هم اجرا شود. اسکریپت ها همچنین می توانند به عنوان گردش کار استفاده شوند و قالب ها و فرآیندهای از پیش نوشته شده در بسته وجود دارد. بنابراین ، این یک ابزار انعطاف پذیر است که برای MSP ها یا بخشهای پشتیبانی IT که در خدمت بسیاری از کاربران از راه دور است ، ایده آل است.

ماژول های مدیریت کاربر این بسته به شما امکان می دهند فرآیندهای پردازنده را که توسط کاربر به دنبال یک ایمیل ایجاد می شود ، تنظیم کنید. روشهای تنظیم استاندارد می تواند از طریق ایجاد شود سیاست های گروهی برای اطمینان از پیکربندی ثابت و سازگار در کلیه دستگاههای با همان نوع و عملکرد. دیگر ویژگی های خدمات سلف سرویس این سیستم به کاربران امکان می دهد وضعیت حساب خود را بررسی کرده و وظایف سرپرستی مانند تغییر رمزهای عبور خود را انجام دهند. این ابزارها به شما كمك می كنند تعداد وظایف روزمره مورد انتظار تکنسین های پشتیبانی IT را كاهش دهید.

ConnectWise Automate به عنوان ارائه شده است یک سرویس اشتراک مبتنی بر ابر. این مدل قیمت گذاری باعث می شود تا سیستم کاملاً مقیاس پذیر و قابل دسترسی برای همه سازمان های پشتیبانی از یک سرویس یک نفره و از طریق تیم های بزرگی از MSP ها ارائه شود که چندین سازمان را ارائه می دهند. این سرویس را می توانید به عنوان یک آزمایش رایگان 14 روزه بارگیری کنید.

7. Pulseway RMM

پالس

Pulseway برای پشتیبانی از MSP طراحی شده است. بسته به سه ماژول تقسیم می شود: Pulseway RMM, نبض PSA, و آنتی ویروس پالسوی. ماژول PSA به شما کمک می کند تا وظایف را به تیمها اختصاص دهید ، از جمله دسترسی بلیط برای کاربران و پیگیری پیشرفت. ماژول RMM به تیم شما ابزاری می دهد تا بتواند سیستمهای از راه دور را به طور مؤثر مدیریت کند.

این هست یک سرویس مبتنی بر ابر, بنابراین لازم نیست کنسول را روی سرورهای خود نصب کنید. این ابزار می تواند نظارت داشته باشد لینوکس, پنجره ها, و سیستم عامل مک سیستم ها و به ویژه در ردیابی برنامه ها و خدمات وب موثر است. Pulseway با سیستمهای مدیریت دسترسی فعلی شما ، مانند Active Directory ، ادغام شده و قادر به نظارت است VMWare, سیتریکس, و Hyper-V مجازی سازی.

از ویژگی های سرویس Pulseway می توان به موارد زیر اشاره کرد گردش کار و اتوماسیون وظیفه مبتنی بر اسکریپت, مدیریت پچ, کنترل پیکربندی, هشدارهای وضعیت SNMP, نصب نرم افزار, و مدیریت بروزرسانی. ماژول PSA سیاست ها و ممیزی های مربوط به SLA و رعایت استاندارد امنیتی را اعمال می کند.

از طریق داشبورد این سرویس قابل دسترسی است برنامه ای برای دستگاه های تلفن همراه, بنابراین برای پیمانکاران انفرادی که مایل به ارائه خدمات 24 ساعته هستند بسیار مناسب است. همچنین این بدان معنی است که شما می توانید تیم فنی خود را در این زمینه بیرون بیاورید یا از میزهای آنها پرسه بزنید بدون از دست دادن تماس.

مدل قیمت گذاری خدمات به صورت اشتراکی انجام می شود و در هر نقطه پایانی که تحت نظر گرفته می شود ، شارژ می شود. این امر باعث می شود پالسوی بسیار مقیاس پذیر باشد. این هر دو به افراد ، مشاغل کوچک و شرکتهای بزرگ ، از جمله MSP ها که به بسیاری از مشتری ها خدمت می کنند ، همخوانی دارد.

عملکردهای نظارت بر عملکرد تیم همچنین شامل هشدارهایی برای اطمینان از عدم رعایت برنامه های وظیفه و افزودن منابع اضافی به کارهایی است که به نظر می رسد عقب مانده اند. برای نظارت بر سیستم در حال انجام, سلامت هردو شبکه داخلی شما و همچنین مشتریان شما می توانند از طریق هشدارهای سفارشی که شرایط عملکرد را ترکیب می کند ، کمک کنند. اینها به شما امکان می دهد بحران ها را کنار بگذارید و زیرساخت های اضافی را اختصاص دهید یا منابع موجود را مجدداً اختصاص دهید. خدمات اضافی موجود از Pulseway شامل موارد زیر است یک سرویس پشتیبان گیری از داده های ابر و محافظت از وب سرور تخصصی.

نظارت بر هر دو خدمات به مشتریان و عملکرد اعضای تیم توسط پشتیبانی می شود یک سیستم گزارش دهی در Pulseway. این سیستم شامل گزارش های از پیش نوشته شده استاندارد است و همچنین می توانید قالب های گزارش دلخواه خود را جمع کنید.

وجود دارد نسخه رایگان از Pulseway برای استفاده فردی که به شما امکان می دهد از دو نقطه پایانی پشتیبانی کنید. نسخه گسترده تر و با هزینه ، به نام تیم, در یک آزمایش رایگان 14 روزه موجود است. همچنین می توانید Team را به عنوان یک نسخه در محل انتخاب کنید. تیم شامل چندین حساب و خط مشی گروهی برای حسابهای تکنسین است که به رهبران تیم اجازه می دهد حقوق دسترسی را کنترل کنند.

8. Kaseya VSA

Kaseya VSA

کسایی است یک سیستم نظارت بر زیرساخت فناوری اطلاعات مبتنی بر ابر که دارای ویژگی های RMM در یک محصول است ، به نام VSA.  ماژول دسترسی از راه دور Kaseya VSA Live Connect نام دارد. این سیستم اتصالات مستقیم ، دستی و همچنین اتصالی را که در خدمت فرآیندهای خودکار است تسهیل می کند.

VSA امکان اتوماسیون زیادی در کارهای استاندارد را فراهم می کند که یک MSP و کارمندانش برای انجام آن فراخوانده شده اند. این لیست کار شامل موارد زیر است کاربران روی صفحه. این ابزار مدیریت خواهد کرد نصب نرم افزار و در دسترس بودن تکه ها و به روز رسانی ها برای سیستم عامل های مشتری ، سیستم عامل و نرم افزار مشتری پیگیری می کند.

Kaseya VSA فقط کارهای روزمره را مدیریت نمی کند. سیستم هشدار دهنده در این ابزار به کارمندان شما اطلاع می دهد از مشکلات موجود در تجهیزات موجود در شبکه های مشتریان. این ویژگی بدان معنی است که شما لازم نیست صبر کنید تا کاربران با شکایات خود تماس بگیرند قبل از اینکه متوجه شوید شبکه تحت فشار قرار دارد.

ماژول بسیار مفیدی از Kaseya VSA است AssetIQ. این یک سکوی مستند سازی است که به شما امکان می دهد کمک آنلاین را برای کاربران تنظیم کنید ، اسکریپت های گردش کار پشتیبانی را برای تکنسین ها بنویسید ، یا حتی کتابچه های آموزشی تعاملی ارائه دهید. Kaseya VSA نیز شامل می شود حسابرسی SLA و امنیت استاندارد. سایر ویژگی ها شامل امکانات تهیه نسخه پشتیبان و ذخیره سازی آنلاین و ماژول هماهنگی با نرم افزار آنتی ویروس شما برای اطمینان از به روزرسانی نرم افزار و پایگاه داده تهدید به طور منظم.

MSP ها همچنین باید نصب را در نظر بگیرند Kaseya BMS در کنار VSA. سیستم BMS توابع PSA را برای ارائه سیستم بلیط ، ردیاب وظیفه و سیستم صورتحساب به شما ارائه می دهد.

Kaseya VSA برای تکنسین های پشتیبانی فردی و کارکنان پشتیبانی فناوری اطلاعات مناسب است. سرویس آنلاین و مبتنی بر اشتراک Kaseya آن را کاملاً مقیاس پذیر می کند - شما فقط به تعداد نقاط پایانی که از آنها پشتیبانی می کنید پرداخت می کنید. می توانید یک آزمایش 14 روزه رایگان از Kaseya VSA دریافت کنید. اگر MSP هستید ، از نصب Kaseya VSA و Kaseya BMS سود خواهید برد. همچنین می توانید یک آزمایش 14 روزه رایگان از سیستم مدیریت تجارت دریافت کنید.

انتخاب ابزار RMM

بسیاری از ابزارهای RMM بسیار خوب در بازار وجود دارد. بسیاری از آنها بسیار مشابه هستند و انتخاب بین آنها بسیار دشوار است. نمونه خوبی از این وضعیت نهفته است شباهت های بین Kaseya VSA, پالس, و ConnectWise Automate.

مکان خوبی برای تصمیم گیری درمورد تصمیم گیری بین سیستم های کاندیدای شما ، این است که بدانید که آیا شما بهتر از این استفاده می کنید یک سرویس مبتنی بر ابر یا اگر ترجیح می دهید نرم افزار را بر روی سرور خود نصب کنید. بررسی شرایط مورد نیاز سیستم عامل سیستم های نامزد شما نیز گزینه های شما را کاهش داده و شما را به سمت RMM هایی که برای کار بر روی سیستم سرور شما کار می کنند سوق می دهد.

آزمایش های رایگان و گزینه های رایگان ارائه شده توسط ابزارهای پیشنهادی در لیست ما به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که کدام سیستم برای شما مناسب است. از این فرصت های تست رایگان استفاده کنید برای اطمینان از اینكه سیستمهایی كه شما در نظر دارید تمام نیازهای شما را برآورده می كند.

آیا از RMM استفاده می کنید؟ آیا سیستمی را که شما برای دیگران کار می کنید توصیه می کنید؟ آیا هیچ یک از ابزارهای موجود در این لیست را امتحان کرده اید؟ پیامی را در نظرات بخش زیر و تجربه خود را با جامعه به اشتراک بگذارید.

ابزارهای نظارت و کنترل از راه دور برای ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده ضروری هستند و همچنین برای بخشهای متمرکز IT در خانه مفید خواهد بود.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

69 + = 76

Adblock
detector