8 بهترین سازندگان جستجوی SQL

8 بهترین سازندگان جستجوی SQL

مهم نیست که چگونه آن را تکه تکه کنید ، ایجاد کد دستی و نمایش داده شدگان SQL از ابتدا بسیار وقت گیر است. استفاده از سازنده نمایش داده شدگان SQL برای ایجاد نمایش داده های SQL در عوض ، بسیار کارآمدتر است. بسیاری از ابزارها ویژگیهایی مانند کشیدن و رها کردن رابط کاربری گرافیکی و داشبورد GU برای کمک به سرعت بخشیدن به توسعه ارائه می دهند.

اینجا ماست لیست 8 بهترین سازندگان جستجوی SQL:

  1. اعلان SQL Redgate ویرایشگر SQL با متن پیش بینی متنی که می تواند کلمه کلیدی بعدی را که برای بیانیه خود نیاز دارید ارائه دهد.
  2. dbForge Query Builder یک سازنده بصری SQL که شامل عناصر انتخاب و کشیدن و فهرست کردن است تا به شما در ایجاد بیانیه کمک کند.
  3. SentryOne SQL Sentry آنالایزر عملکرد بانک اطلاعاتی که نمایش داده های ناکارآمد را برای کمک به شما در اجرای سریع تر اسکریپت ها نشان می دهد.
  4. جستجوی SQL FlySpeed ویرایشگر SQL که دارای ویژگی های تصویری کشیدن و رها کردن و همچنین چک کردن طلسم و پیشنهادات برای عبارات SQL کتبی است.
  5. تنظیم کننده SQL Query (مدیر تشخیصی SQL) این ابزار افزودنی به مدیر تشخیص SQL ، این نرم افزار را تجزیه و تحلیل می کند و اشتباهات لکه ها را نشان می دهد.
  6. RazorSQL سازنده نمایش داده شد SQL بصری که شامل کدگذاری رنگ نحوی و تطبیق براکت برای کمک به شما در جلوگیری از اشتباهات رایج است.
  7. داده Xtractor سازنده بصری SQL با هدف کسانی که تجربه SQL را ندارند. در نسخه های رایگان و پولی موجود است.
  8. Idera Rapid SQL یک سازنده بصری SQL در کنار یک ویرایشگر متن متن. ویرایشگر شامل کد نویسی رنگی و برجسته سازی خطا است.

8 بهترین سازندگان جستجوی SQL

ما به هشت سازنده بهترین پرس و جو SQL نگاه می کنیم.

1. اعلان SQL Redgate 

RedGate SQL Prompt

اعلان SQL Redgate هست یک ابزار ایجاد SQL که می تواند پیشنهادات کد را هنگام تایپ ارائه دهد. نرم افزار می سازد توصیه های متنی براساس قوانین تحلیل کد و یک مورد وجود دارد کتابخانه قطعه کد برای مراجعه به کاربر. گزینه های گسترده قالب بندی نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید دقیقاً چه اسکریپتی را که می خواهید فرمت کنید انتخاب کنید یا بلوک های خاصی را از قالب بندی مسدود کنید.

همچنین تجزیه و تحلیل کد خود با آن بسیار آسان است اعلان SQL Redgate. برای مشاهده مسائل مربوط به کد می توانید روی یک قطعه کد شناور شوید و برای اطلاعات بیشتر بر روی نماد lightbulb کلیک کنید. وجود دارد بیش از 90 قانون خارج از جعبه موجود است که می تواند از طریق منوی گزینه ها مدیریت شود.

نرم افزار سریع SQL می تواند با استودیو مدیریت SQL سرور و ویژوال استودیو بنابراین می توانید پرس و جوهای دقیق SQL را با کارآمدتر ایجاد کنید. چند ویژگی وجود دارد که مختص نسخه SSMS SQL Prompt Pro است. تو می توانی صرفه جویی, پیش نمایش, و بازگرداندن برگه آخرین جلسه شما.

SQL Prompt Professional با قیمت 385 دلار (296.50) برای یک پروانه شروع می شود. SQL Prompt همچنین به عنوان بخشی از SQL Toolbelt Essentials موجود است که شامل 9 محصول دیگر SQL Server با قیمت 1600 دلار (1،232 پوند) و SQL Toolbelt است که شامل 14 ابزار اضافی با قیمت 3،110 دلار (2،395 £) است. می توانید محاکمه رایگان 28 روزه را بارگیری کنید.

2. dbForge Query Builder 

سازنده پرس و جو dbforge

dbForge Query Builder سازنده پرس و جو است که برای کمک به آن طراحی شده است نمایش داده های پیچیده SQL ایجاد کنید. تو می توانی ترسیم نمایش داده شد از طریق نمودار پرس و جو تصویری و زیر نمایش داده شد برای ساختن مبانی پرس و جو اصلی. همچنین وجود دارد ویژگی کشیدن و رها کردن بنابراین می توانید جداول را به راحتی اضافه کنید. با این وجود می توانید برای ساخت کد با کیفیت بالا ، از تکمیل کد نیز استفاده کنید.

برای کمک به ویرایش کد, dbForge Query Builder دارای یک بررسی خودکار نحو SQL. برای نمایش داده های بزرگتر ، می توانید از طرح اسناد پنجره برای حرکت سریعتر. همچنین می توانید از ویژگی های ویرایش SQL عمومی تر مانند گزینه استفاده کنید نشانک, جستجوی متن, و رنگ آمیزی.

طرح پنجره را می توان سفارشی کرد, با برجسته سازی و سفارشی سازی نوار ابزار. شما حتی می توانید از پوست UI که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید. پس از اتمام رمزگذاری ، می توانید داده ها را در 10 قالب مختلف از جمله صادر کنید HTML, CSV, XML, PDF, MS Excel, دسترسی به MS, DBF, ODBC, و متن.

dbForge Query Builder با هدف کسانی است که می توانند تجربه کدگذاری را تا آنجا که ممکن است انجام دهند. قیمت نیز بسیار رقابتی است. نسخه استاندارد dbForge Query Builder با 99.95 دلار (76.97 پوند) برای یک پروانه شروع می شود. همچنین یک آزمایش رایگان 30 روزه وجود دارد.

3. SentryOne SQL Sentry 

SQL Sentry

SentryOne SQL Sentry هست یک ابزار عملکرد پایگاه داده که کمک می کند تا نمایش داده شدگان SQL کند. محصول می تواند تشخیص دادن و نمایش داده شدگان عملکرد SQL را بهینه کنید. با SQL برتر مشاهده ، می توانید نمودارهای برنامه اجرا و تاریخ پرس و جو را مشاهده کنید تا نمایش داده شد که باید برطرف شوند.

هشدار خودکار وقتی یک پرس و جو با شرایط یا پارامترهای خاصی مطابقت دارد ، به شما اطلاع می دهیم. به عنوان مثال ، اگر یک پرس و جو در حال اجرا کند است به شما هشدار ارسال می شود. وجود دارد بیش از 100 شرط هشدار خارج از جعبه. شما می توانید هشدارها را با پاسخ های خودکار ترکیب کنید بنابراین پس از ایجاد هشدار برنامه می تواند به طور خودکار دستور را برای برطرف کردن مشکل اجرا کند.

SentryOne SQL Sentry نیز میتواند رفع بن بست سرور SQL. برگه بن بست فرآیندهای موجود در بن بست را به شما نشان می دهد تا بتوانید علت اصلی را پیدا کنید. برای راحت تر کردن کارها نمودار بن بست بنابراین می توانید مشکل را با فرمی مشاهده کنید که درک آن آسان است.

برای اطلاع از قیمت SentryOne SQL Sentry شما باید مستقیماً با شرکت تماس بگیرید قیمت بستگی به سیستم شما برای نظارت بر ، تعداد مجوزها ، نیازهای DevOps شما و تعداد کاربران یا سرورهای مورد نظر برای نظارت دارد. می توانید محاکمه رایگان دو هفته ای را بارگیری کنید.

4- Query SQL Flyspeed 

جستجوی SQL FlySpeed

جستجوی SQL Flyspeed هست یک سازنده نمایش داده شد مبتنی بر ویندوز که می توانید از طریق آنها برای ایجاد نمایش داده های SQL استفاده کنید کشیدن و انداختن و سازنده نمایش پرس و جو. پرس و جوهای پیچیده را ایجاد کنید و زیرنویس ها را در حالت های متن و SQL ویرایش کنید. قالب بندی قابل تنظیم است بنابراین می توانید نحوه ارائه کد تصمیم بگیرید.

برای بهبود تجربه برنامه نویسی ویرایشگر متن SQL تکمیل کد را برای سرعت بخشیدن به ساختن کد ارائه می دهد. همچنین وجود دارد برجسته نحو برای کمک به ناوبری. همچنین تاریخچه اجرای درخواست شما به طور مرتب ذخیره می شود ، بنابراین می توانید در پایان جلسه ، جایی را که پس از آن ترک کرده اید ، پیدا کنید.

این نرم افزار از نحو SQL پشتیبانی می کند Microsoft SQL Server, MySQL, PostgreSQL, اوراکل, InterBase, آتش نشانی, دسترسی به MS, MS Excel, SQLite, مزیت DB, و بیشتر. همچنین چند سوال است که هر پرس و جو در یک موضوع متفاوت اجرا می شود.

نسخه رایگان به شما امکان می دهد نمایش داده های SQL ایجاد کنید و داده های نتیجه را مرور کنید اما برای ذخیره و صادرات داده ها به نسخه کامل نیاز دارید. FlySpeed ​​SQL Query Desktop قیمت آن 39 دلار (30.03 پوند) و نسخه است FlySpeed ​​SQL Query قابل حمل قیمت آن 49 دلار است. همچنین یک آزمایش رایگان 30 روزه وجود دارد.

5. تنظیم کوئری SQL (مدیر تشخیصی SQL)

تیونر پرس و جو SQL

تنظیم کننده درخواست SQL یک افزودنی برای مدیر تشخیصی SQL که می تواند توصیه های تنظیم را ارائه دهد. برای کمک به کاربر در بهبود عملکرد, تنظیم کننده درخواست SQL دارای تجزیه و تحلیل شاخص کد رنگی برای فهرستهای استفاده شده ، بلااستفاده و گمشده همچنین ویژگی تجزیه و تحلیل زمان انتظار برای شناسایی نمایش داده شدگان SQL ضعیف وجود دارد.

برای کسانی که به تجسمی بیشتر نیاز دارند ، وجود دارد نمودار تنظیم کوئری SQL. نمودارهای پرس و جو به شما امکان مشاهده می دهند دکارتی می پیوندد و بسیاری از روابط به عنوان یک نمایشگر تصویری. مشاهده نمایش داده شد در این قالب ، درک تأثیر عبارت SQL را آسانتر می کند.

این نرم افزار دارای طیف وسیعی از قابلیت های تشخیصی است که می توانید برای نظارت بر عملکرد پایگاه داده استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانید نظارت کنید در دسترس بودن زمان واقعی و کارایی موارد سرور. هشدارها سؤالات نمایش داده شده ضعیف را شناسایی کنید. وجود داردver 100 هشدار موجود در خارج از جعبه بنابراین می توانید به سرعت شروع کنید.

تنظیم کننده درخواست SQL برای مدیر تشخیصی SQL برای تولید سریعتر کد SQL بسیار عالی است. SQL Diagnostic Manager Pro با قیمت 2،156 دلار (1،660 پوند) شروع می شود. همچنین قیمت های تخفیف چند مجوز برای شرکت های بزرگتر نیز وجود دارد. یک آزمایش رایگان 14 روزه وجود دارد.

6. RazorSQL 

RazorSQL

RazorSQL دارد ابزار سازنده پرس و جو SQL که به کاربر امکان می دهد نمایش داده شد. تو می توانی نوع جمله SQL را که می خواهید تولید کنید انتخاب کنید با انتخاب ستون ها و عملیات هایی که گنجانده شده است. ابزار آسان برای حرکت با چهار زبانه برای ایجاد تغییر در بیانیه ها آسان است. انتخاب کنید, درج کنید, به روز رسانی, و حذف. به عنوان مثال ، با فشار دادن برگه درج ، کاربران می توانند ستونهایی را که مایل به اضافه کردن آنها هستند ، انتخاب کنند.

ویرایشگر SQL ابزاری دیگر است که می تواند برای ساده سازی کد ایجاد شود. وجود دارد برجسته نحو برای آسانتر کردن کد حرکت و عملکرد تکمیل خودکار برای سرعت بخشیدن به تولید کد.

برای پشتیبانی بیشتر از پیمایش ، یک مورد وجود دارد ویژگی جستجوی خودکار به طوری که وقتی کاربر یک پرس و جو تایپ کند ، لیستی از ستون هایی با جداول برای کاربر ایجاد می شود تا روی آن کلیک کند. تابع جستجو با آن سازگار است SQL, تراکنش-SQL, SQL PL, PL / SQLm HP, جاوا, جاوا اسکریپت, HTML, XML, CSS, و بیشتر.

RazorSQL برای Windows ، Mac OS ، Linux و Solaris در دسترس است. قیمت نرم افزار به تعداد کاربرانی که می خواهید از آنها پشتیبانی کنید بستگی دارد. برای هر کاربر قیمت 99.95 دلار (79.95 پوند) برای هر کاربر است. برای 2-9 کاربر ، هزینه برای 10-19 کاربر به 96.95 $ (76.95 £) یا 94.95 $ (74.95 £) کاهش می یابد. برای 20 کاربر یا بیشتر ، قیمت هر کاربر به 92.95 دلار (72.95 £) کاهش می یابد. می توانید محاکمه رایگان 30 روزه را بارگیری کنید.

7. داده Xtractor 

داده Xtractor

داده Xtractor هست یک ابزار جستجوی SQL که به کاربران امکان می دهد نمایش داده شد و بدون دانش SQL را تولید کنید. داده Xtractor همراه با بصری سازنده نمایش داده شد SQL به نام Query Xtractor. Query Xtractor می تواند فقط خواندنی تولید کند و از پایگاه های داده از جمله پشتیبانی می کند MySQL, PostgreSQL, اوراکل, سرور SQL, آمازون Redshift, SQLite, و لاجوردی. پس از اجرای پرس و جو ، می توانید نتایج را در قالب صفحه گسترده مرور کنید.

ژنراتور پرس و جو SQL به صورت خودکار نمایش داده شد SQL برای فروشندگان برای تولید کد برای یک سکوی دیگر ، نیازی به نصب چیزی ندارید تا کارآیی SQL را ایجاد کنید.

داده Xtractor رایگان است SQLite, دسترسی مایکروسافت, آتش نشانی, و بانکهای اطلاعاتی Microsoft SQL Server CE. همچنین سه نسخه پولی از برنامه وجود دارد: بانک اطلاعات منبع باز ، بانک اطلاعاتی تجاری. همه بانکهای اطلاعاتی پشتیبانی شده. برای پایگاه داده های منبع باز ، این ابزار 24 دلار (18.48 پوند) در ماه هزینه دارد و با بانکهای داده MySQL ، MariaDB ، Amazon Aurora ، PostgreSQL و Amazon Redshift سازگار است..

نسخه پشتیبانی از پایگاه داده های تجاری با پشتیبانی از Microsoft SQL Server / Azure ، Oracle ، IBM Db2 ، Sybase / SAP SQL و Sybase SAP ASE در هر ماه 29 دلار (22.33 پوند) در ماه هزینه دارد. بسته همه بانکهای اطلاعاتی پشتیبانی شده در هر ماه 39 دلار هزینه دارد و کلیه بانکهای اطلاعاتی فوق را پشتیبانی می کند. همچنین می توانید Query Xtractor را به صورت رایگان بارگیری کنید.

8. Idera Rapid SQL 

Idera Rapid SQL

Idera Rapid SQL هست یک ابزار ایجاد کد SQL که می توانید استفاده کنید عبارات پیچیده SQL بسازید با یک سازنده نمایش پرس و جو. هنگام تایپ کردن ، می توانید از توصیه های متنی استفاده کنید که عناصری مانند جداول ، عملکردها و ستون هایی را که می توانید استفاده کنید ، پیشنهاد می کند..

Idera Rapid SQL سازگار با سرور SQL, اوراکل, Db2, و SAP Sybase. این پلت فرم برای کاربران جدیدتر بسیار عالی است زیرا الگوهای کد ارائه می دهد ، بنابراین نیازی به یادآوری نحو SQL را ندارید. پیمایش یکی از مهمترین جنبه های آن است Idera Rapid SQL. قالب بندی خودکار و رنگ آمیزی نحو پیدا کردن راه خود در اطراف کد و مدیریت فایلهای SQL در هر اندازه ، آسان تر است.

SQL IDE همچنین یک محیط توسعه فراهم می کند. کاربر می تواند ایجاد کد و مشاهده بازخورد در زمان واقعی در مورد مشکلات و اصلاحات برای بهبود کد آنها. به طور مشابه ، یک وجود دارد Debugger SQL خطاهای کد نویسی را پیدا می کند تا بتوانید آنها را اشکال زدایی کنید.

اگر به دنبال سازنده SQL هستید که از این پس استفاده و پیمایش آسان باشد Idera Rapid SQL انتخاب خوبی است با این حال ، اگر می خواهید قیمت را مشاهده کنید Idera Rapid SQL شما باید مستقیماً با تیم فروش تماس بگیرید. می توانید محاکمه رایگان 14 روزه را بارگیری کنید.

انتخاب سازنده درخواست SQL

در حالت ایده آل ، شما می خواهید از ابزاری استفاده کنید که به راحتی قابل استفاده باشد ، بنابراین وقت کمتری را برای تنظیم نرم افزار و زمان بیشتر برای بهبود عملکرد کد خود صرف می کنید.

ابزاری مانند RedGate SQL Prompt, dbForge Query Builder, و مدیر تشخیصی SQL همه به مدیریت کد شما کمک می کنند. در حالی که برخی از آنها می توانند برای ایجاد نمایش داده شد از ابتدا ، به سادگی نمایش داده شد با عملکرد ضعیف. پیدا کردن ابزاری متناسب با پرونده مورد استفاده شما بهترین نتیجه را خواهد داد.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 − 46 =

Adblock
detector