AppDynamics vs Relic جدید

AppDynamics در مقابل هدر Relic Header

نظارت بر زیرساخت ها یکی از آن سوله های مدیریت شبکه است که از رقابت اشباع شده است. با این وجود ، در این بخش کاملاً رقابتی ، ابزارهای اندک به همان اندازه مسلط هستند AppDynamics و یادگار جدید. این دو سیستم عامل نوارهای خود را به عنوان برخی از کاملترین و شفاف ترین سیستم عامل نظارت بر شبکه در بازی به دست آورده اند. در این مقاله ، ما می خواهیم به این موضوع بپردازیم AppDynamics در مقابل یادگار جدید بحث برای تصمیم گیری که بهتر است.

AppDynamics

راه برگشت در سال 2008, AppDynamics اولین بار توسط Jyoti Bansal راه اندازی شد. از آن زمان این شرکت به یکی از مشهورترین ارائه دهنده نظارت بر شبکه در جهان تبدیل شده است. AppDynamics یک پلت فرم نظارت بر عملکرد برنامه را برای کمک به شما در نظارت بر پشته برنامه و زیرساختهای شبکه شما از بالا به پایین ارائه می دهد.

یکی از چیزهایی که می سازد AppDynamics خاص آن استفاده از موتورهای با عملکرد هوشمند است. این شامل:

 • ضریب هوشی برنامه
 • میکروسرویس IQ
 • ضریب هوشی پایه
 • ضریب هوشی تشخیصی
 • ضریب هوشی سیگنال

AppDynamics راه حلی است که عمدتاً به شرکتهای بزرگتر مربوط می شود. این به عنوان یک راه حل نظارت بر زیرساخت ها با مارک هایی مانند ، بسیار موفق بوده است سیسکو, اکسپدی, نساق, و DirecTV با استفاده از این محصول در طول سالها.

یادگار جدید

یادگار جدید این راه حل مبتنی بر SaaS طیف وسیعی از قابلیت های نظارت بر زیرساخت ها را ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد سلامت دستگاه ها در سراسر شبکه خود را ارزیابی کنند. با یادگار جدید, شما می توانید نظارت کنید در محل, مبتنی بر ابر, و تاسیسات ترکیبی به گونه ای که شفافیت در کل زیرساخت های شبکه خود داشته باشید.

تعدادی متفاوت وجود دارد یادگار جدید محصولاتی که می توانید از آنها برای ساخت محیط نظارت خود استفاده کنید ، از جمله:

 • برنامه جدید Relic
 • زیرساخت های جدید یادگار
 • مرورگر جدید Relic
 • یادگار جدید موبایل
 • مصنوعات جدید یادگار
 • بینش یادگار جدید

یادگار جدید با نام های بزرگتر موفقیت آمیز خود را نیز پشت سر گذاشته است اما با سازمان های بزرگتر مانند گذشته ، تفاوتی نداشته است AppDynamicsیادگار جدید توسط شرکت های Zendesk ، Hearst ، Office Depot و Trulia استفاده می شود.

AppDynamics در مقابل Relic جدید مقایسه سر به سر

FeatureAppDynamicsNew Relic
نصب و راه اندازی SaaS ، محوطه یا سکوی ترکیبی SaaS
داشبوردهای سفارشی آره آره
زبانهای برنامه نویسی جاوا ، دات نت. PHP ، Node.js ، C ++ ، Python ، Go Java ، .NET ، Mode.js ، PHP ، Python ، Ruby، Go
هشدارهای قابل تنظیم آره آره
گزارش ها آره آره
API ها API REST API REST
افزونه ها و افزونه ها بیش از 130 پسوند بیش از 100 پلاگین
سازگار با شخص ثالث Amazon EC2، AWS EC2، AWS کش کش
Microsoft Azure ServiceBus ، پایگاه داده Postgre SQL ، Apache ، Docker ، IBM Websphere ، Zabbix ، Linux ، Splunk ، Citrix و Oracle
Amazon EC2 ، فروشگاه کتاب الاستیک آمازون ، آمازون RDS ، Amazon SQS ، بانک اطلاعات Oracle ، MySQL ، Citrix NetScaler ، Microsoft Azure SQL ، بانک اطلاعاتی ، Apache HTTPd و Red Hat
قیمت گذاری با تیم فروش تماس بگیرید حساب های حرفه ای از 199 دلار در هر ماه شروع می شوند

نظارت بر برنامه

APD AppDynamicsبا مدیریت عملکرد برنامه AppDynamics (APM) راه حل شما می توانید عملکرد برنامه ها در سراسر شبکه خود را نظارت کنید. AppDynamics به شما امکان می دهد عملکرد تجاری و برنامه را در زمان واقعی مشاهده کنید. وضعیت دستگاه ها و برنامه های متصل به رنگی است به گونه ای که می توانید خطایی را با یک نگاه مشاهده کنید (می توانید این را به وضوح در تصویر بالا مشاهده کنید).

یک منطقه که در آن AppDynamics واقعاً از یادگار جدید است autodiscovery. AppDynamicsراه حل APM می تواند به طور خودکار سفرهای سفارشی را از طریق برنامه ها کشف کند. این سفر بر روی یک صفحه نمایش تصویری دارای کد رنگی ترسیم شده است. این autodiscovery اقداماتی مانند Add to Cart را ثبت می کند و آن را با فرمت نمایش می دهد تا شما بتوانید آنچه را که در زیر کاپوت اتفاق می افتد مشاهده کنید..

ویژگی autodiscovery برای دستیابی به شفافیت در کل سفر کاربر مفید است. بنابراین اگر به دنبال دستیابی به شفافیت کامل در سفر کاربر نهایی به پایان هستید ، پس از آن AppDynamics یک مزیت مشخص نسبت به یادگار جدید. AppDynamics همچنین تشخیص سطح کد را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد علت اصلی خطای برنامه و مشکلات عملکرد را مشاهده کنید. این برای برنامه های عیب یابی در سراسر شبکه بسیار ارزشمند است.

یادگار جدید همچنین تجربه گسترده نظارت بر برنامه را ارائه می دهد. با یادگار جدید, تو می توانی مشاهده زمان پاسخ برنامه, توان, نرخ خطا, تاریخچه برنامه, معیارهای معامله, و نقشه خدمات. مشاهده histograms برنامه به شما امکان می دهد تا زمان پاسخگویی همه برنامه های متصل را مشاهده کنید. این عالی است زیرا می توانید چندین برنامه را همزمان بصورت همزمان مقایسه کنید تا ببینید که آیا مشکلات عملکردی با فشار زیاد وجود دارد یا خیر.

همچنین می توانید با مشاهده نمودارهایی که پنج سرویس خارجی برتر خود را بر اساس زمان پاسخ و تماس در دقیقه نشان می دهد ، خدمات خارجی را کنترل کنید. به طور مشابه ، یک وجود دارد آنالایزر عملکرد JVM که به شما امکان می دهد اطلاعاتی از قبیل مشاهده کنید فعالیت موضوع, داده جلسه HTTP, تعداد بار کلاس است, تخلیه تعداد, و معیارهای استخر اتصال. این ویژگی ها به شما امکان می دهد تا بگویید که آیا مشکلی پیش آمده است تا بتوانید آنها را برطرف کنید.

یادگار جدید احتمالاً تجربه نظارت ساده تری از این دو را ارائه می دهد اما عمق آن AppDynamics در بازار بی نظیر است. ویژگی autodiscovery ، مشاهده پایان به انتهای همه برنامه های شما را ارائه می دهد. اگر در مورد ارائه خدمات به بهترین وجه ممکن برای کاربر نهایی جدی هستید جدی هستید AppDynamics انتخاب بهتر این دو محصول است.

پایش پایگاه داده

یادگار جدید به شما اجازه می دهد مشاهده زمان پاسخ تماس با پایگاه داده و توان, زمان در تماس های بانک اطلاعاتی گذراند, تجزیه و تحلیل پرس و جو SQL, گزارش SQL کند, و عملیات حافظه پنهان پایگاه داده. یکی از چیزهایی که می سازد یادگار جدید به ویژه آسان برای استفاده توانایی فیلتر کردن به یک پایگاه داده خاص است. با AppDynamics می توانید میزان مصرف منابع ، حالت های منتظر ، برنامه های اجرایی ، رویه های SQL ، رویه های ذخیره شده ، اشیاء پایگاه داده ، تغییر رویدادها ، جلسات کاربر ، آمار شمات و برنامه های اجرا را مشاهده کنید.

AppDynamics از طیف گسترده ای از ارائه دهندگان پایگاه داده از جمله پشتیبانی می کند Amazon RDS, MySQL, اوراکل, Postgre SQL, سرور SQL, اسکالاترا, اسکالا, Sybase ASE, ضریب هوشی Sybase, Mongo DB, DB2, و کاساندرا. متقابلا, یادگار جدید پشتیبانی را ارائه می دهد اوراکل, MySQL, Microsoft SQL Server, Microsoft Azure SQL بانک اطلاعات, Mongo DB, و Postgre SQL. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد دریافت لیست کامل پلاگین ها و نصب آنها از این لینک در اینجا کسب کنید.

نصب و راه اندازی

AppDynamics در انواع مختلف نصب موجود است و می تواند به عنوان a مستقر شود بستر SaaS, در محل, یا سکوی ترکیبی. از سوی دیگر, یادگار جدید فقط از طریق SaaS در دسترس است. اگر به دنبال گزینه های استقرار انعطاف پذیر هستید AppDynamics این محصول برای شماست.

داشبورد سفارشی

داشبورد جدید Relic Insights

یادگار جدید کاربران را قادر می سازد انواع مختلفی از عملکرد را مستقیماً از طریق داشبورد مشاهده کنند. برای سفارشی کردن تجربه خود می توانید معیارهای عملکرد را در داشبورد بکشید و رها کنید. طیف وسیعی از معیارهای عملکرد وجود دارد که بومی آن است یادگار جدید برای شما انتخاب می کند اما می توانید معیارهای خود را نیز ایجاد کنید. می توانید معیارهایی را که می خواهید نظارت کنید و تجربه کاربری خود را در اطراف آن ایجاد کنید ، انتخاب کنید.

AppDynamics داشبورد نیز قابل تنظیم است. می توانید معیارهای مربوط به عملکرد ، سرور و عملکرد پایگاه داده را نمایش دهید. با AppDynamics, می توانید تجربه را توسط کاربر تنظیم کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید کاربران بتوانند داشبورد های سفارشی را مشاهده کنند ، می توانید حساب آنها را با نمایشگر داشبورد سفارشی نقش. طیف وسیعی از وجود دارد قالب داشبورد سفارشی که می توانید از ابتدا از آنها استفاده کنید.

داشبورد سفارشی منطقه‌ای است که در آن قرار دارد AppDynamics و یادگار جدید کاملاً یکنواخت هستند آنها هرکدام توانایی ایجاد داشبورد دلخواه را به روشی که برای کاربران جدید و با تجربه در دسترس است ، ارائه می دهند.

زبانهای برنامه نویسی

از نظر زبان های برنامه نویسی ، هر دو محصول از طیف وسیعی از زبان های برنامه نویسی مشترک پشتیبانی می کنند. AppDynamics پشتیبانی از استفاده از جاوا, .خالص, PHP, node.js, ج++, پایتون, و برو. به همین ترتیب, یادگار جدید پشتیبانی را ارائه می دهد جاوا, .خالص, حالت .js, PHP, پایتون, یاقوت, و برو. این دو از لحاظ پشتیبانی از زبان های برنامه نویسی به طور برابر هستند.

هشدارها

هشدارهای Appdynamics

در شبکه های بزرگتر ، داشتن یک سیستم هشدار دهنده ضروری است تا بتوانید عملکرد برنامه خود را پیگیری کنید. بدون هشدار ، به راحتی امکان پذیر است و مشکلات کلیدی عملکرد که می تواند منجر به خرابی شود وجود ندارد. AppDynamics و یادگار جدید این موضوع را به رسمیت شناخته و هشدارها و اعلان هایی را در اختیار کاربران قرار داده است تا بتوانند از وقایع کنونی پیگیری کنند.

AppDynamics سیستم هشدار با ایجاد کاربر مجموعه ای از کار می کند قوانین بهداشت (در بالا نشان داده شده است) قوانین بهداشتی در واقع لیستی از شرایط ماشه برای هشدارها هستند. تعدادی از این موارد به صورت پیش فرض مانند ""استفاده از CPU خیلی زیاد است" در خارج از جعبه ، همچنین طیف وسیعی از قالب ها مانند وجود دارد به طور کلی الگوی عملکرد برنامه که معیارهایی مانند بار برنامه و زمان پاسخ را کنترل می کند.

وقتی نوبت به هشدار می رسد یادگار جدید, یکی از موارد مفید هشدارهای در دسترس است. یادگار جدید با ارسال درخواست های منظم از پینگر برای بررسی میزان دسترسی به برنامه ها استفاده می کند. اگر برنامه ای پایین بیاید ، به شما هشدار ارسال می شود تا به شما بگوید که سرویس آفلاین است. این امر به شما امکان می دهد تا وارد سرویس شوید و خدمات را به صورت آنلاین برگردانید.

با یادگار جدید, می توانید خط مشی های هشدار خود را پیکربندی کنید. همچنین می توانید خط مشی های هشدار را برای گروه های مختلف برنامه و همچنین کار با کانال های هشدار دهنده مانند تعریف کنید HipChat, جیرا, PagerDuty, و آتش نشانی. بر اساس طیف وسیعی از تنظیمات موجود, AppDynamicsاستفاده از قوانین بهداشتی از ویژگی های هشدار دهنده قابل تنظیم تر از یادگار جدید.

گزارش ها

گزارش ها این امکان را برای شما فراهم می کند که در مورد داده های استفاده قبلی خود تأمل کنید و به شما امکان می دهد اطلاعات کلیدی را به اعضای دیگر تیم خود منتقل کنید. هر یک از این ارائه دهندگان شامل قابلیت گزارش دهی کاملاً برجسته است. با AppDynamics می توانید داده ها را مستقیماً از داشبورد بگیرید و آن را به یک گزارش تبدیل کنید. انواع گزارش ها شامل می شود گزارش های بهداشتی برنامه, گزارش داشبورد, گزارش حسابرسی کنترل کننده, و گزارش صفحه اصلی.

تو می توانی گزارشات را بنا به نیاز آنها ایجاد کنید یا می توانید گزارش ها را بطور منظم برنامه ریزی کنید. برنامه ریزی گزارش ها به ویژه مفید است زیرا به شما امکان می دهد داده های عملکرد خود را بطور دوره ای بررسی کنید. یادگارهای جدید قابلیت گزارشگری به شما امکان می دهد گزارشهای سفارشی ایجاد کرده و دریافت کنید. نوع گزارشهایی که می توانید تهیه کنید شامل این موارد است گزارش در دسترس بودنگزارش استفاده از میزبان, گزارش تجزیه و تحلیل ظرفیت, و گزارش تجزیه و تحلیل مقیاس پذیری.

علاوه بر این, یادگار جدید گزارش هایی دارد که به شما امکان می دهد داده های دوره ای SLA را بطور روزانه ، هفتگی یا ماهانه ایجاد و مشاهده کنید. همه این گزارش ها را می توانید به عنوان فایلهای CSV بارگیری کنید. فقط بر اساس سادگی, یادگار جدید به دلیل گزینه های گزارش پیش بسته موجود ، این برد را به دست می آورد.

API ها

API ها به یکی از متداول ترین روش ها برای ارائه دهندگان نظارت بر شبکه تبدیل شده اند تا کاربران بتوانند محیط نظارت خود را بسازند. AppDynamics و یادگار جدید هر کدام API های خود را دارند به طوری که کاربران می توانند شبکه خود را مطابق آنچه که می خواهند از سر تا انگشتان خود تنظیم کنند.

با این حال, AppDynamics متوقف نمی شود همچنین استفاده از a را ارائه می دهد API REST. API REST به شما امکان می دهد ساخت برنامه های کاربردی سفارشی و افزودنیها برای سفارشی کردن تجربه نظارت خود. استفاده از API ها برای کشیدن معیارهای برنامه و پیکربندی برنامه های جدید برای کاربران رایج است AppDynamics.

یادگار جدید همچنین API REST مخصوص خود را ارائه می دهد که می تواند برای ارتقاء قابلیت های سیستم عامل نظارت هسته ای مورد استفاده قرار گیرد. با یادگارهای جدید API ها ، می توانید داده ها را از آن بازیابی کنید یادگار جدید محصولات ، داده های خود را وارد کرده و تنظیمات را تنظیم کنید. در حال حاضر ، می توانید از API ها برای تقویت هشدارها ، APM ، مرورگر ، زیرساخت ها ، Insights ، موبایل ، افزونه ها و مصنوعی ها استفاده کنید.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید از API ها برای بهبود نظارت بر زیرساخت های خود استفاده کنید ، می توانید از API درخواست Insights برای جمع آوری داده های استفاده از اشتراک استفاده کنید. به همین ترتیب ، می توانید از API هشدار زیرساخت برای مدیریت نحوه دریافت هشدارها استفاده کنید.

افزونه ها و افزونه ها

برای تجربه مانیتورینگ متناسب ، مطمئناً به گزینه ای برای اضافه کردن برنامه های افزودنی نیاز دارید. این چیزی است که هر دو AppDynamics و یادگار جدید در یک شکل یا شکل دیگر تسهیل شده اند. تبادل AppDynamics است AppDynamicsپاسخ به برنامه های افزودنی و به کاربران امکان می دهد در صورت لزوم برنامه های افزودنی را ایجاد و درخواست کنند. در حال حاضر ، وجود دارد بیش از 130 برنامه افزودنی در دسترس است به صورت رایگان بارگیری شود.

اینها فوق العاده برای افزایش تجربه نظارت شما مفید هستند. به عنوان مثال ، اگر از سرویس ابری از آمازون استفاده می کردید ، تعدادی پسوند وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. برنامه افزودنی مانیتورینگ آمازون AWS SQS, برنامه افزودنی نظارت بر AppDynamics برای استفاده با AWS EC2, برنامه افزودنی مانیتورینگ خودکار AWS, و برنامه نظارت بر AWS EBS, همه به شما امکان می دهند سرویس های AWS را رصد کنید.

یادگار جدید همچنین سیستم پلاگین های مخصوص به خود را برای شما دارد تا بتوانید پشته برنامه خود را کنترل کنید. وجود دارد بیش از 100 پلاگین در دسترس است اما شما همچنین می توانید خود را بسازید. پلاگین ها را می توان از Ruby SDK ، Java SDK یا با استفاده از API ها ساخت. تمام افزونه ها را می توان از طریق فهرست مرکزی افزونه یافت. در فهرست اصلی پلاگین, می توانید افزونه هایی را که توسط سایر توسعه دهندگان منتشر شده اند جستجو کنید. پس از دیدن افزونه ای که دوست دارید می توانید دکمه بارگیری را فشار داده و آن را نصب کنید.

براساس سادگی فرآیند افزونه و ادغام ارائه شده توسط دایرکتوری مرکزی پلاگین, یادگار جدید ویژگی های افزونه های قابل دسترسی بیشتر از AppDynamics. اگرچه هر دو محصول به شما امکان می دهند محیط دلخواه خود را مطابق میل خود تنظیم کنید, یادگار جدید در اینجا مزیت دارد.

سازگاری با شخص ثالث

از آنجا که شبکه های مدرن با سیستم عامل ها و خدمات شخص ثالث تخصصی تر پیچیده تر شده اند ، استفاده از ابزارهای نظارت بر شبکه که می تواند با اینها همخوانی داشته باشد ، ضروری شده است. ادغام با محصولات شخص ثالث اغلب یکی از تنها راههای دستیابی به شفافیت در مورد یک سرویس است. ما در بالا به هر دو اشاره کردیم AppDynamics و یادگار جدید برای انجام این کار از افزونه ها و افزونه ها استفاده کنید. در این بخش ، ما می خواهیم به طور خاص به خدماتی بپردازیم که با هر محصول سازگار است.

کتابخانه تبادل AppDynamics پشتیبانی از طیف وسیعی از خدمات و محصولات شخص ثالث ، از جمله؛ Amazon EC2, AWS EC2, AWS ElastiCache,  Microsoft Azure ServiceBus, Postgre SQL, آپاچی, داکر, IBM Websphere, Zabbix, لینوکس, چلپ چلوپ, سیتریکس, و اوراکل. این یک پایه محکم برای ادغام با سایر محصولات فراهم می کند.

متقابلا, یادگارهای جدید افزونه ها شامل پشتیبانی برای Amazon EC2, فروشگاه بلوک الاستیک آمازون, Amazon RDS, آمازون SQS, بانک اطلاعات اوراکل, MySQL, Citrix NetScaler پایگاه داده Microsoft Azure SQLApache HTTPd, و Red Hat Enterprise Linux چندتا را نام بردن. براساس گستردگی ارائه دهندگان ارائه شده, یادگار جدید در اینجا مزیت آشکاری دارد. دامنه ارائه دهندگان ذکر شده در یادگار جدید وب سایت به طور قابل توجهی گسترده تر از آن است که با آن ارائه شده است AppDynamics پسوندها.

قیمت گذاری

قیمت گذاری یکی از ویژگی های نگرانی کلیدی خواهد بود. مهم نیست چه محدودیت های بودجه ای دارید, یادگار جدید مزیت مشخصی برای همه به جز بزرگترین سازمانها دارد. یادگار جدید بنا بر این ، گزینه مقرون به صرفه تر این دو و قیمت آن است AppDynamics می تواند آن را فراتر از دسترس بسیاری از سازمان های کوچک تا متوسط ​​رها کند.

قیمتی که استفاده خواهید کرد یادگار جدید قابل محاسبه در یادگار جدید سایت اینترنتی. هزینه نهایی به عوامل مختلفی از جمله ارائه دهنده خدمات ابری شما ، اندازه نمونه ، زمان اجرا به عنوان مثال و تعداد موارد بستگی دارد. حساب های حرفه ای برای یادگار جدید با قیمت 199 دلار (151 پوند) در هر ماه برای هر میزبان شروع کنید. اگر این مورد را به صورت سالانه خریداری کنید ، قیمت آن به 149 دلار (113 پوند) کاهش می یابد.

از طرف دیگر ، شما باید با تیم فروش تماس بگیرید AppDynamics به منظور مشاهده قیمت برای APM Pro, پیشرفته APM, یا قله APM. شایعه است که AppDynamics در هر سال 3600 دلار (2،737 پوند) است.

شایان ذکر است که یادگار جدید طیف وسیعی از گزینه های قیمت گذاری را بر اساس نوع سکویی که می خواهید مستقر کنید ارائه می دهد. شما می توانید بین برنامه جدید Relic, زیرساخت های جدید یادگار, مرورگر جدید Relic, مصنوعات جدید یادگار, یادگار جدید موبایل, و بینش یادگار جدید.

AppDynamics vs New Relic: حکم

با توجه به وسعت ویژگی های ارائه شده توسط هر محصول ، غیرقابل انکار است که هر دو تقریباً در هر محیطی از ابزارهای درجه یک هستند. با این حال ، اگر بودجه لازم برای تسهیل آن را دارید ، توصیه می کنیم با آن کار کنید AppDynamics. عمق توانایی های نظارت بر برنامه کاربردی ، قابلیت های خودکار شناسایی و پسوندها این مزیت را نسبت به آن دارد یادگار جدید.

با این حال ، اگر به دنبال محصولی ساده تر و کمی پیچیده تر هستید ، باید به دنبال آن باشید یادگار جدید بجای. رابط کاربری بصری است و شما قادر خواهید بود مدیریت نرم افزار پیشرفته را بدون شکستن بانک اجرا کنید. شما هنوز یک API REST دارید و هنوز هم توانایی افزودن در برنامه اصلی را با افزونه ها دارید.

در نهایت انتخاب راه حل نظارت برنامه به محیط شما بستگی دارد. محیطهای بزرگتر که مدیریت بسیاری از برنامه ها را دارند ، بهتر از این استفاده می کنند AppDynamics نسبت به. تا یادگار جدید (همانطور که با کشش آنها با شرکتهای بزرگتر نشان داده شد!). متقابلا, یادگار جدید بهتر است برای سازمانهای متوسط ​​تا بزرگ که هنوز به اندازه اوج خود نرسیده اند.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 − = 82

Adblock
detector